Prijavljeni takmičari na 1. Tara Grab UltraSkyMarathon & SkyTrail

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Жељко Степановић Muški JBG Beograd [33.0 km] SkyTrail Da
2 2 Goran Brzaković Muški Beograd [33.0 km] SkyTrail Da
3 3 Miljenko Vujaklija Muški Skyrunning Team Pancevo Pancevo [33.0 km] SkyTrail Da
4 4 Gohel Dineshkumar Muški New Delhi [33.0 km] SkyTrail Da
5 5 Dimitris Kiriakos Muški Urban Trail Runners Novi Beograd [33.0 km] SkyTrail Da
6 6 Damjan Gatarić Muški ARK Fruška gora Novi Sad [33.0 km] SkyTrail Da
7 8 Ivan Nišlić Muški Smederevo [33.0 km] SkyTrail Da
8 9 David Judin Muški Beograd [33.0 km] SkyTrail Da
9 10 Igor Stogov Muški Freestyler Beograd [33.0 km] SkyTrail Da
10 11 vladimir veljkovic Muški BGD [33.0 km] SkyTrail Da
11 12 Daniela Simeunović Ženski Beograd [33.0 km] SkyTrail Da
12 13 Ivana Jovandin Ženski Novi Sad [33.0 km] SkyTrail Da
13 14 Marko Anicic Muški Smederevo [33.0 km] SkyTrail Da
14 16 Ivan Milovanovic Muški ARK Fruška gora Novi Sad [33.0 km] SkyTrail Da
15 18 Milan Petrovic Muški Vrčin [33.0 km] SkyTrail Da
16 19 Jovana Petrovic Ženski Beograd [33.0 km] SkyTrail Da
17 20 Dušan Novakov Muški Beograd - Novi Beograd [33.0 km] SkyTrail Da
18 21 Dragoslava Petrović Ženski Novi Sad [33.0 km] SkyTrail Da
19 22 Marina Uskokovic Ženski MissFit Novi Sad [33.0 km] SkyTrail Da
20 23 Sandra Kočiš Sabo Ženski MissFit Novi Sad [33.0 km] SkyTrail Da
21 24 Vladan Avramović Muški Beograd [33.0 km] SkyTrail Da
22 25 Bogdan Petrović Muški Jagodina [33.0 km] SkyTrail Da
23 26 Miluša Boškovic Ženski Kotor, [33.0 km] SkyTrail Da
24 27 Vedran Kandic Muški Sombor [33.0 km] SkyTrail Da
25 28 Janko Đurić Muški YANI Borča [33.0 km] SkyTrail Da
26 29 Dragana Kurtović Ženski Serbia Running Project Beograd HN [33.0 km] SkyTrail Da
27 30 Живадин Пуцаревић Muški Ветеран Београд Tulari [33.0 km] SkyTrail Da
28 31 Данило Павићевић Muški Инђија [33.0 km] SkyTrail Da
29 32 Dejan Nikolic Muški ARK Fruška gora Novi Sad [33.0 km] SkyTrail Da
30 33 Milan Stupar Muški AK Sloboda Novi Grad Novi Grad [33.0 km] SkyTrail Da
31 34 Andrija Novaković Muški Alti Novi Beograd [33.0 km] SkyTrail Da
32 35 Milica Miletic Ženski Alti Beograd [33.0 km] SkyTrail Da
33 36 Marko Popin Muški Despotovo [33.0 km] SkyTrail Da
34 38 Nenad Petrovic Muški Skyrunning Team Pancevo Pancevo [33.0 km] SkyTrail Da
35 39 Mihajlo Hadzistevic Muški Beograd [33.0 km] SkyTrail Da
36 40 Boroja Neven Muški AK Sloboda Novi Grad Laktasi [33.0 km] SkyTrail Da
37 41 Nebojsa Vulin Muški Banja Luka [33.0 km] SkyTrail Da
38 43 Irena Pavlovic Ženski Novi Beograda [33.0 km] SkyTrail Da
39 50 Milorad Markovic Muški Podgorica [33.0 km] SkyTrail Da
40 53 Silvij Šinkovec Muški Spodnaja Idrija [33.0 km] SkyTrail Da
41 54 Denis Ibisbegovic Muški Skyrunning Serbia Beograd [33.0 km] SkyTrail Da
42 55 Bojan Đačić Muški Beograd [33.0 km] SkyTrail Da
43 59 Nada Zdravkovic Ženski Beograd [33.0 km] SkyTrail Da
44 60 Slađana Mačak Ženski SK Tribe Beograd [33.0 km] SkyTrail Da
45 61 Милош Микић Muški Триатлон клуб "Никшић" Никшић [33.0 km] SkyTrail Da
46 62 Agnes Giric-Cvetkovic Ženski ARK Fruška gora/OMEGA-3 NORWAY Novi Sad [33.0 km] SkyTrail Da
47 63 Milica Bajkovic Ženski Beograd [33.0 km] SkyTrail Da
48 64 Ђорђе Грозданић Muški Бањалука [33.0 km] SkyTrail Da
49 65 Macak Sladjana Ženski Beograd [33.0 km] SkyTrail Da
50 100 Damir Ljubojevic Muški JBG Vodanj [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
51 101 Goran Marinkovic Muški JBG Smederevo [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
52 102 Đorđe Dukić Muški PK Železničar - Inđija Sremski Karlovci [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
53 103 Marija Sekulovic Ženski PK Zeleznicar Beograd Novi Beograd [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
54 104 Milan-Grane Vincer Muški Skyrunning team Pancevo Pančevo [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
55 105 Aleksandar Zegarac Muški Pozarevac [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
56 106 Dejan Trajkovski Muški Novi Sad [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
57 107 Жарко Ћулибрк Muški Maraton Klub 1893 Beograd [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
58 108 Tamara Šekerović Ženski Alti Becej [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
59 109 Filip Šulović Muški Valjevo [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
60 110 Ana Milosavljevic Ženski Beograd [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
61 111 Sofija Arapovic Ženski Skyrunning Serbia Ivanjica [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
62 112 Nikola Ilić Muški Serbia Running Project Zlatibor [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
63 113 Marko Banjac Muški Banja Luka [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
64 114 Nedeljko Dabovic Muški AK Niskogorci HN / SK Tribe Herceg Novi / Beograd [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
65 116 Miloš Popović Muški Beograd [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
66 117 Jelena Filipović Ženski Ultra Trkač Srbija Gornji Milanovac [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
67 118 Miloš Uskoković Muški MissFit Novi Sad [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
68 119 Milan Stojanovic Muški Bujanovac [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
69 121 Dragan Jakovljevic Muški SRK Lajkovac trci Lajkovac [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
70 122 Vujić Željko Muški Bijeljina [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
71 123 Žudana Đokić Ženski Beograd- Čukarica [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
72 124 Vladimir Milić Muški Beograd, Zvezdara [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
73 125 Dusan Bazic Muški Skyrunning Srbija Kopaonik [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
74 126 Nevena Rajković Ženski Krusevac [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
75 127 Goran Banović Muški Bar [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
76 128 Miloš Milisavljević Muški Serbia Running Project Beograd [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
77 130 Dejan Kokanovic Muški MMA Klub Car Dušan Silni Bijeljina [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
78 131 Aleksandar Stajfer Muški Celarevo [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
79 132 Evgen Popov Muški Vjeverica Herceg Novi [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
80 134 Jeremy Lang Muški Serbia Running Project Bristol [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
81 135 Vladimir Rajić Muški Kostolac [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
82 136 Ivona Velimirovic Ženski PAK Mosor Niš Nis [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
83 137 Marija Berić Ženski ARKFRUŠKAGORA Novi Sad [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
84 139 Miroslav Cvetkovic Muški Skyrunning Team Pancevo Pancevo [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
85 140 Sanja Kavaz Ženski Jahorina Ultra Trail Team Istočno Sarajevo [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
86 141 Alen Obradović Muški Skyrunning team Pancevo Pančevo [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
87 144 Božo Todić Muški PED "Visočnik" Han Pijesak Han Pijesak [45.0 km] UltraSkyMarathon Da
88 145 Борис Косовић Muški АК Нискогорци Херцег - Нови [45.0 km] UltraSkyMarathon Da