Rezultati za Rtanj, Vertical Kilometer

Trka:

Pol:

Plasman Startni broj Ime Prezime Klub Zemlja Neto vreme Bruto vreme Status Napomena
1 115 Jošt Lapajne SLO 0:54:20 0:54:20 OK
2 110 Kristijan Stošić SRB 0:56:16.94 0:56:16.94 OK
3 15 MARJAN BONEV TREX MKD 0:58:24.82 0:58:24.82 OK
4 16 Nenad Zivkovic Atletski Akademski klub Nis SRB 1:05:48.54 1:05:48.54 OK
5 102 Душко Момић SRB 1:05:59.35 1:05:59.35 OK
6 105 Зоран Марковић АРК Фрушка гора SRB 1:09:33.14 1:09:33.14 OK
7 87 Nikola Milanović PK Železničar Niš SRB 1:10:47.64 1:10:47.64 OK
8 107 Nenad Mitrovic SRB 1:11:20.21 1:11:20.21 OK
9 19 Aleksandar Štajfer AK Apatin SRB 1:16:16.66 1:16:16.66 OK
10 39 Zoran Dačević ARK Fruška gora SRB 1:18:18.66 1:18:18.66 OK
11 30 Marko Stamenković AK Maximum SRB 1:18:34.10 1:18:34.10 OK
12 90 Nemanja Radovanovic SRB 1:18:36.91 1:18:36.91 OK
13 116 Ivo Kete SLO 1:18:40 1:18:40 OK
14 6 Bojan Dulejan PK Železničar Beograd SRB 1:18:48.92 1:18:48.92 OK
15 125 Djordje Dukic SRB 1:20:08 1:20:08 OK
16 48 Aleksandar Kalajdžić PK Radnički SRB 1:20:45.02 1:20:45.02 OK
17 98 Жарко Ћулибрк Maraton Klub 1893 SRB 1:20:52.83 1:20:52.83 OK
18 72 Slobodan Vulić SRB 1:21:36.97 1:21:36.97 OK
19 45 Dalibor Jovic P.K.Siljak Boljevac SRB 1:23:12.45 1:23:12.45 OK
20 8 Milan Petrovic SRB 1:23:40.07 1:23:40.07 OK
21 130 Dragan Ćirić ARK Tron SRB 1:23:43 1:23:43 OK
22 46 Milos Simeonovic atletski klub Bor SRB 1:24:44.26 1:24:44.26 OK
23 41 Miodrag Petronijevic SRB 1:24:47.79 1:24:47.79 OK
24 61 Matija Petkovic SRB 1:27:58.22 1:27:58.22 OK
25 14 Zoran Prekogačić Pd Naftaš - Novi Sad SRB 1:28:15.78 1:28:15.78 OK
26 12 Stevan Todorović ARK Fruška gora SRB 1:28:46.92 1:28:46.92 OK
27 124 Mladen Stankovic Belgrade Running Club SRB 1:29:13 1:29:13 OK
28 65 Dejan Radovanović SRB 1:29:55.83 1:29:55.83 OK
29 122 Vladimir Ćulum SRB 1:30:35 1:30:35 OK
30 129 Miroslav Novaković Pass Matter SRB 1:30:54 1:30:54 OK
31 88 Стојан Илић SRB 1:31:30.82 1:31:30.82 OK
32 57 Branko Jocic Becej SRB 1:31:49.19 1:31:49.19 OK
33 27 Damir Ljubojevic SRB 1:33:48.53 1:33:48.53 OK
34 121 Goran Miljkovic Pass Matter SRB 1:34:27 1:34:27 OK
35 9 Dragisa Filipovic PK Javorak - Paracin SRB 1:34:32.04 1:34:32.04 OK
36 51 Bojan Jocić Becej SRB 1:35:59.44 1:35:59.44 OK
37 128 david judin SRB 1:36:52 1:36:52 OK
38 112 Aleksandar Milovanovic SRB 1:37:44.08 1:37:44.08 OK
39 77 Dusan Nikolic SRB 1:38:06.50 1:38:06.50 OK
40 106 Milisav Maksimovic SRB 1:39:20.16 1:39:20.16 OK
41 56 Radivoj Jocic Becej SRB 1:39:24.43 1:39:24.43 OK
42 26 Goran Marinković SRB 1:39:36.74 1:39:36.74 OK
43 103 Goran Tosic SRB 1:39:59.95 1:39:59.95 OK
44 64 Јован Јањић SRB 1:42:17.58 1:42:17.58 OK
45 4 Dusan Vondracek SRB 1:44:20.52 1:44:20.52 OK
46 3 Janko Đurić YANI SRB 1:47:32.95 1:47:32.95 OK
47 52 Nikola Milić SRB 1:49:07.81 1:49:07.81 OK
48 117 Aleksandar Sredojevic SRB 1:50:38 1:50:38 OK
49 53 Nenad Stankovic SRB 1:50:41.22 1:50:41.22 OK
50 79 Miloš Nikolić SRB 1:50:46.71 1:50:46.71 OK
51 76 Srdjan Tasic Pass Matter SRB 1:51:27.77 1:51:27.77 OK
52 97 Bassanio Saorin SRB 1:56:33.50 1:56:33.50 OK
53 127 Dragan Kojanić SRB 1:59:52 1:59:52 OK
54 118 Dragan Petrović SRB 2:00:03 2:00:03 OK
55 49 Milan-Grane Vincer SRB 2:06:50.65 2:06:50.65 OK
56 113 Milos Lazic - SRB 2:08:38.32 2:08:38.32 OK
57 31 Branislav Smiljkovic SRB 2:10:46.27 2:10:46.27 OK
58 89 Milan Stokić SRB 2:13:54.38 2:13:54.38 OK
59 78 Mario Marić SRB 2:19:55.71 2:19:55.71 OK
60 50 Željko Stepanović SRB 2:21:40.97 2:21:40.97 OK
61 132 Nebojsa Tasic SRB 2:27:42 OK
62 47 Miljan Mimić PD Pobeda SRB 2:38:28.86 2:38:28.86 OK
63 7 Nikola Perać SRB DNS
64 54 Nenad Ilic SRB DNF
65 60 Miroslav Cvetkovic SRB DNF
66 84 Dusan Kovandzic SRB DNF
67 100 Milan Stojilković SRB DNF
68 101 Dejan Kalušević SRB DNF