Rezultati za Dva kruga

Trka:

Pol:

Plasman Startni broj Ime Prezime Klub Zemlja Neto vreme Bruto vreme Status Napomena
1 73 Ratko Maksimović SRB 0:53:37 OK
2 3 Dragiša Bauer Orijentiring klub "Stražilovo" SRB 0:57:14 OK
3 25 Ђорђe Дукић PK Zeleznicar Indjija SRB 1:00:20 OK
4 22 Đerđ Teleki ARK Tron SRB 1:00:33 OK
5 21 Pavle Ćirić SRB 1:04:19 OK
6 92 Milan Ivanović SRB 1:05:01 OK
7 56 Aleksandar Petrović OK Strazilovo SRB 1:05:02 OK
8 69 Nenad Orlović SRB 1:06:46 OK
9 17 david judin SRB 1:07:17 OK
10 55 Dragan Grujic PK Balkan SRB 1:07:58 OK
11 94 Bojan Jocić AK Becej SRB 1:08:27 OK
12 18 Ervin Mesaroš SRB 1:08:42 OK
13 13 Vladimir Rajić SRB 1:09:53 OK
14 75 Bojan Savić SRB 1:11:18 OK
15 77 Vladan Lapić SRB 1:11:28 OK
16 29 Nikola Bešlić SRB 1:11:54 OK
17 9 Goran Vuksanović PK Balkan SRB 1:13:03 OK
18 46 Dragan Ćirić ARK Tron, OMEGA3 NORWAY RUNNING TEAM SRB 1:14:51 OK
19 65 Luka Vuckovic Belgrade Urban Runing Team SRB 1:15:00 OK
20 33 Anton Jeras SRB 1:15:21 OK
21 36 Viktor Kiš Jovak SRB 1:15:21 OK
22 26 Nikola Babic ARK Tron SRB 1:15:40 OK
23 98 Damir Ferasi SRB 1:16:00 OK
24 76 Zoran Škorić SRB 1:16:16 OK
25 58 Ognjen Mažić SRB 1:17:55 OK
26 96 Mihailo Topalović P.K. Era SRB 1:18:19 OK
27 95 Branko Jocić Bečej SRB 1:18:27 OK
28 93 Srđan Tošić SRB 1:19:11 OK
29 23 Гордан Паповић ММА тим Цар Душан Силни Бн SRB 1:19:33 OK
30 34 Dejan Kokanovic MMA Klub Car Dušan Silni BIH 1:19:53 OK
31 8 Vujić Željko BIH 1:19:56 OK
32 81 Dejan Stević Koloseum 021 SRB 1:21:34 OK
33 97 Srboljub Petrovič SRB 1:22:19 OK
34 68 Aleksandar Šekerović SRB 1:22:25 OK
35 72 Slobodan Atanasov ARK Fruska gora SRB 1:22:25 OK
36 84 Bojan Radomirović OMEGA 3 NORWAY SRB 1:22:25 OK
37 4 Nedeljko Dabovic AK Niskogorci HN / SK Tribe MNE 1:23:24 OK
38 54 Stevan Koruga SRB 1:23:35 OK
39 52 Jovan Maksić SRB 1:23:55 OK
40 45 Miloš Uskoković MissFit SRB 1:24:03 OK
41 85 Zoran Mitrović SRB 1:25:29 OK
42 79 Aleksandar Marković SRB 1:26:14 OK
43 12 Goran Brzaković SRB 1:27:00 OK
44 88 Nikola Jovanić BELhospice Team SRB 1:27:57 OK
45 61 Dušan Novakov SRB 1:28:02 OK
46 99 Slavan Karanac SRB 1:28:05 OK
47 49 Slobodan Avramovic SRK Lajkovac trci SRB 1:30:40 OK
48 86 Milivoj Maličević SRB 1:31:07 OK
49 15 Aleksandar Stojanovic ARKFRUŠKAGORA SRB 1:31:15 OK
50 50 Boris Popović SRB 1:31:45 OK
51 100 Miloš Čolić SRB 1:31:47 OK
52 32 Nebojša Brkić ARK Fruška gora SRB 1:31:55 OK
53 63 Branko Lukić BURT SRB 1:32:17 OK
54 24 Andrija Novaković Alti SRB 1:32:31 OK
55 48 Denis Ibisbegovic Skyrunning Serbia SRB 1:33:20 OK
56 74 Siniša Nikolić SRB 1:37:05 OK
57 27 Sandeep Singh Thakur SRB 1:41:36 OK
58 70 Dusan Novakov SRB 1:43:00 OK
59 60 Slavko Plavšić SRB 1:46:17 OK
60 40 Igor Stogov Freestyler SRB 1:46:49 OK
61 90 Uroš Vulović SRB 1:54:40 OK
62 1 Vladan Stankov SRB DNF
63 20 Dusan Kovandzic SRB DNF
64 30 Ivan Torer SRB DNF
65 31 Nikola Kuzma SRB DNF
66 35 Milan Petrovic SRB DNF
67 57 Жељко Степановић СК Јагњећа бригада SRB DNF
68 89 Uroš Stanisavljević SRB DNF