Rezultati za Polumaraton

Trka:

Pol:

Plasman Startni broj Ime Prezime Klub Zemlja Neto vreme Bruto vreme Status Napomena
1 201 Alija Imamović AK Novi Grad - Sarajevo BIH 1:14:46.23 1:14:47.99 OK
2 226 Nenad Zivkovic ARK Maratonac Kruševac SRB 1:15:56.74 1:15:59.25 OK
3 382 Ivan Miskeljin ak.21 MAJ SRB 1:16:27.53 1:16:28.50 OK
4 276 Marko Stamenković AK Železničar SRB 1:19:32.49 1:19:35.50 OK
5 364 Lazar Filipovic AK Sumadija Kragujevac SRB 1:21:27.74 1:21:31.76 OK
6 372 Mihal Šulja "MaratonKO" Kovačica SRB 1:21:33.52 1:21:34.76 OK
7 5 Zoran Radičanin AK Apatin SRB 1:21:43.74 1:21:48.51 OK
8 335 Zdravko Markovic AK PARTIZAN BEOGRAD SRB 1:22:20.74 1:22:24.76 OK
9 66 Andrej Savić ARK Maratonac Kruševac SRB 1:22:44.50 1:22:47.26 OK
10 3 Dragisa Filipovic SRB 1:23:21.99 1:23:32.50 OK
11 81 Bojan Kostic SRB 1:23:27.74 1:23:38.25 OK
12 221 Ivan MARKOVIC AK Sumadija Kragujevac SRB 1:23:45.49 1:23:49.76 OK
13 358 Luka Rakić AK Partizan SRB 1:25:29.24 1:25:33.26 OK
14 219 Branislav Živić SRB 1:28:19.99 1:28:25.01 OK
15 164 Milan Jocić SRB 1:28:31.54 1:28:37.26 OK
16 188 nemanja Mladenovic \ SRB 1:28:23.25 1:28:39.01 OK
17 216 Ilija Milenkovic ARK Maratonac Kruševac SRB 1:28:48.05 1:28:49.02 OK
18 240 Nikola Micovic SRB 1:29:06.53 1:29:12.52 OK
19 182 Milan Andjelkovic AK Vranjski maratonci SRB 1:29:18.75 1:29:30.02 OK
20 178 Constantin Baleanu ROU 1:29:29.00 1:29:32.27 OK
21 179 Dragan Maksimović SRB 1:30:03.75 1:30:08.02 OK
22 298 Miloš Mikić Crnogorska akademija trčanja MNE 1:30:25.00 1:30:36.02 OK
23 334 Vladan Lapic SRB 1:30:38.25 1:30:48.52 OK
24 12 Radoica Todorović Klub exstremnih sportova Kragujevac SRB 1:31:21.25 1:31:25.77 OK
25 175 Ionel Navligu ROU 1:31:30.00 1:31:33.27 OK
26 233 Srđan Kostić ARK Maratonac Kruševac SRB 1:31:28.01 1:31:37.27 OK
27 238 Danijel Stošić ARK Maratonac Krusevac SRB 1:31:28.58 1:31:38.60 OK
28 61 Dušan Jevtić ARK Maratonac Krusevac SRB 1:31:56.76 1:32:06.52 OK
29 257 Matija Kršanin SRB 1:32:02.77 1:32:18.29 OK
30 378 Malisa Kovacevic SRB 1:32:13.75 1:32:32.52 OK
31 289 Dragan Savic SRB 1:32:44.50 1:32:49.02 OK
32 309 Dejan Šindić SRB 1:32:59.30 1:33:01.02 OK
33 353 Goran Vendlener AK Vojvodina / OMEGA-3 NORWAY SRB 1:33:16.01 1:33:20.52 OK
34 15 Stefan Kostadinovic ARK Odžaci SRB 1:33:15.27 1:33:20.79 OK
35 186 Dragan Bojovic AK Vranjski maratonci SRB 1:33:27.01 1:33:33.03 OK
36 290 Nenad Pavlović SRB 1:33:37.00 1:33:49.77 OK
37 58 Danilo Bulatovic SRB 1:33:47.00 1:33:51.02 OK
38 198 Ljubodrag Ilić SRB 1:34:00.81 1:34:06.33 OK
39 356 Zoran Janković SRB 1:34:08.02 1:34:12.04 OK
40 184 Novica Stojanovic / SRB 1:33:37.75 1:34:17.02 OK
41 56 Bojan Vasiljevic SRB 1:34:06.77 1:34:17.54 OK
42 361 Ivan Ćuk Visoka sportska i zdravstvena škola SRB 1:34:29.76 1:34:35.27 OK
43 136 Dragan Jevremović SRB 1:34:40.26 1:34:59.03 OK
44 323 Marko Jevtic SRB 1:34:50.01 1:35:10.52 OK
45 21 Neil Howie GBR 1:34:58.52 1:35:10.79 OK
46 4 Ovidiu Staniloiu ROU 1:35:01.01 1:35:14.27 OK
47 304 Mladen Alvirović Triogy Racing SRB 1:35:26.76 1:35:30.78 OK
48 291 Vladimir Milojević SRB 1:35:33.51 1:35:44.03 OK
49 87 Jovan Damnjanovic Rekreativac SRB 1:35:43.31 1:36:00.53 OK
50 278 Ivan Veljković SRB 1:35:57.51 1:36:13.77 OK
51 371 Petar Novković AK Topličanin SRB 1:36:14.51 1:36:18.02 OK
52 135 Nemanja Laovic SRB 1:36:19.01 1:36:41.53 OK
53 145 Miloš Milanović SRB 1:37:11.80 1:37:14.04 OK
54 231 Mihailo Nikolic SRB 1:36:40.77 1:37:20.04 OK
55 173 Mihajlo Trajković SRB 1:37:20.91 1:37:33.68 OK
56 246 Milos Lazic SRB 1:37:21.27 1:37:45.79 OK
57 258 Nemanja Stevanovic SRB 1:37:06.77 1:37:45.79 OK
58 91 Slavisa Vesic S.K. Fanatic SRB 1:37:50.07 1:37:59.04 OK
59 153 Nikola Rakočević SRB 1:37:49.02 1:38:02.54 OK
60 394 Milan Lukić SRB 1:38:21.51 1:38:26.78 OK
61 42 Aleksandar Mitic "Maratonci" Pancevo SRB 1:38:25.26 1:38:30.03 OK
62 158 Davide Piccardino SRB 1:38:15.76 1:38:32.28 OK
63 388 Bojan JOcić AK Bečej SRB 1:38:29.01 1:38:32.78 OK
64 385 Radivoj Jocic AK Becej SRB 1:38:29.28 1:38:33.04 OK
65 129 Jovica Kovac Vrsacki atletski klub 1926 SRB 1:38:29.51 1:38:48.03 OK
66 207 Vukašin Stojanović SRB 1:38:46.27 1:39:10.03 OK
67 211 Dario Franolić SRB 1:39:02.77 1:39:14.53 OK
68 242 Aleksandar Maksimović SRB 1:39:06.27 1:39:25.28 OK
69 297 Milos Sudimac SRB 1:39:34.52 1:39:48.29 OK
70 405 Zarija Milanović SRB 1:39:47.52 1:39:51.79 OK
71 44 Bozidar Chaushoski MKD 1:39:29.10 1:39:53.12 OK
72 260 Milorad Jockovic SRB 1:39:49.02 1:39:54.79 OK
73 275 Bojan Milić SRB 1:40:01.02 1:40:04.79 OK
74 185 Dusan Relja MARATONCI PANČEVO SRB 1:40:07.52 1:40:21.79 OK
75 325 Darko Lukić Triogy Racing SRB 1:40:16.52 1:40:25.04 OK
76 34 Stefan Arizanov MKD 1:40:05.79 1:40:30.06 OK
77 99 Radomir Topličanin AK Topličanin Prokuplje SRB 1:40:26.53 1:40:45.79 OK
78 77 Svetislav Pavlović SRB 1:40:56.02 1:40:59.28 OK
79 227 Dimitrije Kljajic SRB 1:40:55.31 1:41:00.53 OK
80 315 Miloš Radojković SRB 1:40:53.02 1:41:01.78 OK
81 321 Ivan Miloradović SRB 1:41:04.77 1:41:13.53 OK
82 172 Filip Breka ARK Odžaci SRB 1:41:19.02 1:41:24.28 OK
83 402 Nenad Bogar SRB 1:41:28.02 1:41:31.03 OK
84 411 Bojan Đurić SRB 1:41:28.28 1:41:31.30 OK
85 199 Zoran Milić Bez kluba SRB 1:41:29.55 1:41:35.78 OK
86 124 Kristifor Manču VAK 1926 SRB 1:41:28.27 1:41:45.53 OK
87 29 Marko JOVANOVIC BATOCINA SRB 1:41:53.02 1:42:01.29 OK
88 254 Milan Perić SRB 1:41:33.27 1:42:01.79 OK
89 205 Nikola Milosavljevic SRB 1:41:33.80 1:42:02.07 OK
90 339 Ivan Stamenovic SRB 1:41:34.30 1:42:02.07 OK
91 83 Zoran Ćosić SRB 1:41:54.02 1:42:05.79 OK
92 115 Veljko Trifunovic Ultra Trkac Srbija SRB 1:42:00.77 1:42:30.54 OK
93 120 Nikola Kljajic ARK Maratonac Kruševac SRB 1:42:27.77 1:42:34.04 OK
94 24 Dejan Cvetkovic Batocina SRB 1:42:30.78 1:42:38.80 OK
95 391 Darko Savic SRB 1:42:41.78 1:42:45.30 OK
96 403 Živan Dragović AK Kraljevo SRB 1:42:43.28 1:42:53.05 OK
97 206 Ljubomir Radojko Trstenik SRB 1:42:44.53 1:43:04.80 OK
98 187 Boban Radoičić Triogy Racing SRB 1:43:29.52 1:43:38.29 OK
99 346 Slaviša Radović SRB 1:43:45.53 1:44:06.79 OK
100 39 Dancho Angelovski MKD 1:43:56.77 1:44:11.79 OK
101 171 Aleksandar Marković SRB 1:44:16.02 1:44:25.29 OK
102 154 Goran Vujisic SRB 1:44:19.27 1:44:32.54 OK
103 6 Marko Starčević ARK Odžaci SRB 1:44:34.05 1:44:40.07 OK
104 31 Dragomir Ilić ARK Odžaci SRB 1:44:45.77 1:44:52.29 OK
105 11 Zoran Marković - SRB 1:44:38.77 1:44:54.54 OK
106 265 Марко Петровић Ak. Partizan SRB 1:45:03.28 1:45:25.05 OK
107 23 Mladen Nikolić SRB 1:44:53.28 1:45:30.80 OK
108 383 Nemanja Milenković SRB 1:45:37.53 1:45:49.30 OK
109 279 Saša Gacik SRB 1:45:32.78 1:45:50.80 OK
110 317 Dragutin Krstajić SRB 1:45:47.78 1:46:04.05 OK
111 19 Borce MILOSKOVSKI MKD 1:46:12.27 1:46:38.29 OK
112 306 Anastas Gechev MKD 1:46:11.77 1:46:38.29 OK
113 76 Jovan Milicevic SRB 1:46:31.04 1:47:01.06 OK
114 296 Đorđe Marković SRB 1:46:33.03 1:47:03.54 OK
115 200 Milan Sofran Rekreativac MNE 1:46:46.03 1:47:04.79 OK
116 147 Milan Simakovic SRB 1:46:49.03 1:47:08.04 OK
117 146 Ivan Pantelic SRB 1:46:49.54 1:47:08.31 OK
118 344 Stefan Rackov AK Kraljevo SRB 1:47:13.53 1:47:24.80 OK
119 92 Aleksandar Popović MNE 1:47:17.03 1:47:29.05 OK
120 347 Stefan Mitrovic ARK Maratonac Krusevac SRB 1:47:31.78 1:47:39.05 OK
121 194 Predrag Ilić SRB 1:47:13.03 1:47:44.55 OK
122 328 Vladimir Marković SRB 1:47:10.28 1:47:50.30 OK
123 176 Nebojsa Rosic SRB 1:47:21.78 1:47:53.30 OK
124 63 Veljko Bajić SRB 1:47:28.28 1:47:53.55 OK
125 202 Nenad Mitrović SRB 1:47:48.03 1:48:12.05 OK
126 103 Milan Cvijanovic SRB 1:47:39.03 1:48:15.05 OK
127 165 Ivan Milunović SRB 1:47:58.28 1:48:22.05 OK
128 72 Bojan Stevic ARK Maratonac Kruševac SRB 1:48:06.79 1:48:24.55 OK
129 280 Bozidar Nikolic SRB 1:48:08.29 1:48:27.05 OK
130 41 Mirko Mitrović Adidas Runnning Team SRB 1:48:18.79 1:48:35.56 OK
131 20 Nikola Vujačić Crnogorska akademija trčanja MNE 1:48:25.29 1:48:36.81 OK
132 62 savo bosnic SRB 1:48:20.03 1:48:37.80 OK
133 50 Lazar Belovukovic PEK Gora Kragujevac SRB 1:47:56.04 1:48:40.80 OK
134 287 Zoran Stojanovic SRB 1:48:27.78 1:48:45.04 OK
135 320 Vladimir Rosuljaš tim Bijeljina trči rekreativno BIH 1:48:06.02 1:48:49.54 OK
136 381 Dušan (Dux) Nastasijević SRB 1:48:47.28 1:48:50.29 OK
137 190 Ivica Stevkovski NIKE + RUN CLUB Skopje MKD 1:48:25.78 1:48:51.04 OK
138 348 Vladimir Rajić SRB 1:48:34.07 1:48:52.04 OK
139 407 Milovan Lučić SRB 1:48:46.78 1:48:53.54 OK
140 160 Aleksandar Eić / SRB 1:48:51.28 1:49:01.80 OK
141 261 Stefan Punosevac SRB 1:48:52.81 1:49:02.08 OK
142 340 Aleksandar Andjelković SRB 1:48:32.06 1:49:02.08 OK
143 283 Lazar Paunovic SRB 1:48:47.81 1:49:10.08 OK
144 82 Jovan Samardzic Olimp, Zvezdara SRB 1:49:07.53 1:49:20.55 OK
145 392 Bojan Joksimović SRB 1:49:16.03 1:49:25.55 OK
146 232 Ivan Krstevski SRB 1:49:32.78 1:49:43.30 OK
147 57 milos Pajovic SRB 1:49:33.28 1:49:51.05 OK
148 326 Ненад Живковић нема SRB 1:49:06.30 1:49:52.05 OK
149 208 Đorđe Spasojević SRB 1:49:50.29 1:50:06.80 OK
150 70 Goran Milenkovic SRB 1:49:38.56 1:50:11.83 OK
151 46 Nemanja Petrovic SRB 1:49:47.79 1:50:13.05 OK
152 197 Nenad Paunovic SRB 1:49:51.82 1:50:15.08 OK
153 270 Djordje Balovic SRB 1:49:45.55 1:50:15.32 OK
154 152 VLADIMIR MILISAVAC SRB 1:49:47.53 1:50:19.30 OK
155 301 Miljan Matic SRB 1:49:49.78 1:50:28.55 OK
156 397 Predrag Stajic SRB 1:50:15.04 1:50:37.31 OK
157 398 Mladen Matic SRB 1:50:15.79 1:50:37.31 OK
158 180 Jovan Mijatović Moćni Sportski SRB 1:50:16.55 1:50:37.82 OK
159 181 Darko Jankovic SRB 1:50:12.54 1:50:43.81 OK
160 26 Ivan Životić SRB 1:50:30.79 1:50:56.56 OK
161 47 Небојша Судимац АРК Маратонац Крушевац SRB 1:50:29.29 1:50:58.81 OK
162 32 Lazar Sekulic a k Smederevo MNE 1:51:15.55 1:51:17.81 OK
163 150 Zeljko Graovac adidas Running team SRB 1:51:07.04 1:51:18.56 OK
164 14 Darko Zlatković MKD 1:50:55.07 1:51:20.09 OK
165 363 Branimir Petrović SRB 1:50:44.54 1:51:25.31 OK
166 102 Dušan Blitva SRB 1:51:00.29 1:51:29.56 OK
167 183 Nenad Dinić AK Topličanin SRB 1:51:05.54 1:51:39.06 OK
168 399 Dejan Bajić SRB 1:51:33.80 1:51:41.06 OK
169 268 Stefan Milivojevic SRB 1:51:47.03 1:51:55.30 OK
170 249 Aleksandar Pavlović / SRB 1:51:23.03 1:51:58.55 OK
171 71 Dimitrije Tadić ARK Maratonac Kruševac SRB 1:51:44.28 1:52:00.05 OK
172 351 Lazar Lekic SRB 1:51:32.53 1:52:07.05 OK
173 122 MARKO LEKIC SRB 1:51:36.78 1:52:12.05 OK
174 410 VUK TERZIN Bez kluba SRB 1:51:58.28 1:52:30.55 OK
175 396 Radovan Simic SRB 1:52:10.07 1:52:30.83 OK
176 8 Aleksandar Rajić AK Topličanin Prokuplje SRB 1:51:45.05 1:52:32.30 OK
177 27 Vladimir Blagojevic Bez kluba SRB 1:52:23.54 1:52:33.80 OK
178 100 Milan Djurdjev SRB 1:52:33.54 1:52:47.55 OK
179 225 Petar Krajnovic Klub Ekstremnih Sportova Kragujevac SRB 1:52:15.08 1:52:47.85 OK
180 307 Veljan Parizov MKD 1:52:40.30 1:52:59.81 OK
181 142 Aleksandar Mijailović SRB 1:52:51.55 1:53:00.81 OK
182 299 Djordje Kricak Kricak SRB 1:52:45.78 1:53:19.05 OK
183 137 Dejan Sakić SRB 1:54:01.06 1:54:01.06 OK
184 123 Miloš Lekić SRB 1:53:33.29 1:54:07.81 OK
185 192 Dejan Dašić SRB 1:53:26.05 1:54:11.06 OK
186 373 Din Demirović SRB 1:53:53.04 1:54:16.56 OK
187 155 Veljko Radovanovic ARK Maratonac Kruševac SRB 1:53:52.54 1:54:22.81 OK
188 33 Dragan Labakovski MKD 1:54:02.04 1:54:27.06 OK
189 35 Marko Cvetkovic SRB 1:53:59.29 1:54:35.56 OK
190 269 Nikola Čvorović SRB 1:54:19.29 1:54:50.56 OK
191 93 Boris Popović SRB 1:54:47.55 1:54:57.56 OK
192 84 Milan Ranđelović AK Topličanin Prokuplje SRB 1:54:40.29 1:55:13.56 OK
193 295 Mladen Miljkovic AK Topličanin SRB 1:54:40.05 1:55:13.82 OK
194 342 Filip DJuric SRB 1:54:50.05 1:55:18.82 OK
195 69 Rade Obradovic SRB 1:55:19.05 1:55:30.07 OK
196 267 DRAGAN VUCETIC rekreativac SRB 1:55:19.55 1:55:41.57 OK
197 386 Dragan Vukovic SRB 1:55:17.04 1:55:45.06 OK
198 143 DRAGAN Živković SRB 1:55:07.79 1:55:50.56 OK
199 121 Branko Mazic SRB 1:55:18.80 1:55:55.32 OK
200 252 Dragoslav Minic SRB 1:55:29.33 1:56:07.10 OK
201 203 Ђорђе Стаменковић - SRB 1:55:48.06 1:56:33.56 OK
202 65 Nenad Milosavljević SRB 1:56:23.80 1:56:39.57 OK
203 9 MILOŠ NASTASIJEVIĆ TK CHALLENGE SRB 1:56:29.31 1:57:14.06 OK
204 310 Vladimir Radonjic ARK Maratonac Kruševac SRB 1:56:46.55 1:57:16.81 OK
205 318 Sašo Trajković SRB 1:57:04.80 1:57:24.81 OK
206 366 Srđan Grubić JBG SRB 1:56:53.79 1:57:25.31 OK
207 282 Rajko Sretenovic SRB 1:57:19.55 1:57:27.31 OK
208 379 Miljan Kandic Fitness centar " Popaj" SRB 1:56:58.54 1:57:31.31 OK
209 294 Zarko Veljkovic SRB 1:57:29.30 1:57:48.06 OK
210 196 Zdravko Karadzić SRB 1:57:46.80 1:57:49.31 OK
211 266 Nenad Pribojac SRB 1:58:23.30 1:58:40.32 OK
212 277 Aleksandar Gacik SRB 1:58:46.30 1:58:52.32 OK
213 406 Darko Mladenović SRB 1:58:07.08 1:58:52.59 OK
214 37 Slobodan Mladenovic UAE 1:58:44.30 1:58:56.82 OK
215 370 Vuksan Ribac ARK Maratonac Krusevac SRB 1:58:43.30 1:58:58.07 OK
216 134 Nenad Katic AK Toplicanin SRB 1:58:35.55 1:59:05.07 OK
217 214 Djurica Erdeljan VAK 1926 SRB 1:58:58.10 1:59:13.32 OK
218 338 Lazar Đorđević SRB 1:58:47.06 1:59:17.82 OK
219 368 Petar Blazin / SRB 1:58:52.05 1:59:28.82 OK
220 55 Novica Paramentić SRB 1:59:01.30 1:59:35.07 OK
221 118 VOJISLAV KALOVIC SRB 1:58:49.82 1:59:35.07 OK
222 52 Veljko Radović SRB 1:59:00.04 1:59:35.56 OK
223 36 Marinko Knezevic AK Sloboda Novi Grad SRB 1:59:28.81 1:59:38.83 OK
224 250 Misa Momcilovic / SRB 1:59:26.06 1:59:53.08 OK
225 117 Đorđe Mićić ŽIVI ZDRAVO SRB 1:59:56.80 2:00:17.31 OK
226 305 Viktor Veljkovic Rekreativac SRB 1:59:57.34 2:00:17.86 OK
227 156 Darko Arsenijević SRB 2:00:18.55 2:00:36.57 OK
228 248 Zoran Pavlovic SRB 2:00:17.10 2:00:36.86 OK
229 223 Danijel Stojanovic SRB 2:00:03.55 2:00:37.82 OK
230 256 Siniša Stanojevic SRB 2:00:23.06 2:00:38.08 OK
231 272 Nikola Ristivojevic SRB 1:59:59.81 2:00:46.82 OK
232 316 Dejan Dimitrijevic SRB 2:00:27.82 2:01:14.32 OK
233 311 Milan Petrović Biciklistički klub Dubočica SRB 2:00:28.81 2:01:14.82 OK
234 362 Strahinja Gavrilovic SRB 2:01:22.30 2:01:30.32 OK
235 230 Nikola Tanušaj SRB 2:00:47.56 2:01:31.33 OK
236 166 Goran Jović AK Vranjski maratonci SRB 2:01:26.06 2:01:43.08 OK
237 352 Ivan Stanković AK Vranjski maratonci SRB 2:01:27.09 2:01:43.36 OK
238 138 Aleksandar Ilić SRB 2:01:48.56 2:02:28.08 OK
239 336 Зоран Радовановић SRB 2:02:02.05 2:02:33.07 OK
240 54 Ljubivoje Grbovic / SRB 2:02:03.30 2:02:43.07 OK
241 98 Aleksandar Djukic SRB 2:02:00.05 2:02:43.07 OK
242 105 Marko Dukanac SRB 2:03:15.32 2:03:43.09 OK
243 303 Marko Ognjanović SRB 2:03:13.82 2:03:43.09 OK
244 341 Dragomir Gajić SRB 2:03:14.57 2:03:43.59 OK
245 209 Slavoljub Malinić SRB 2:04:12.82 2:04:25.08 OK
246 86 Borivoje Andrijevic ARK Maratonac Krusevac SRB 2:04:52.06 2:05:06.82 OK
247 128 Miljan Danilovic SRB 2:05:11.81 2:05:43.83 OK
248 106 Ivan Jakovljevic SRB 2:05:39.31 2:05:46.08 OK
249 384 Goran Isidorovic Strc SRB 2:05:10.06 2:05:52.83 OK
250 177 Ненад Пепи Живковић СУПЕР&ОРАН SRB 2:05:27.56 2:05:59.33 OK
251 45 Ђурђе Атанацковић SRB 2:05:44.83 2:06:30.34 OK
252 49 Ivan Kolarević SRB 2:05:45.83 2:06:31.09 OK
253 10 DRAGOLJUB DRAŽEVIĆ Zmaj-Zvečan SRB 2:07:18.09 2:07:18.09 OK
254 13 Dejan Rozgic SRB 2:06:41.56 2:07:21.33 OK
255 236 Aleksandar Simić SRB 2:07:20.31 2:07:43.33 OK
256 116 Vladan Stojanović SRB 2:07:18.06 2:07:54.83 OK
257 300 Staniša Milosavljević bez kluba SRB 2:07:52.31 2:07:59.33 OK
258 212 Bogomir Ivkovic SRB 2:07:55.31 2:08:08.83 OK
259 288 Sasa Vodovar Klub Extremnih Sportova Kragujevac SRB 2:08:19.06 2:08:32.58 OK
260 313 Severin Zeković BIH 2:08:11.31 2:08:38.83 OK
261 409 Dragan Vidović SRB 2:08:31.06 2:09:03.33 OK
262 215 Marko Krijestorac SRB 2:08:46.06 2:09:21.08 OK
263 332 Milan Dunjic SRB 2:09:30.81 2:09:54.08 OK
264 327 Марко Ђурашковић Bärtigen Läufer SRB 2:09:43.07 2:10:18.34 OK
265 228 Ненад Томић Клуб Тркача Крагујевац SRB 2:09:46.32 2:10:26.09 OK
266 253 Pavle Rakita Klub trkaca Kragujevac SRB 2:09:46.32 2:10:26.59 OK
267 157 Marko Mijailovic Sad TRČI SRB 2:10:33.81 2:10:44.08 OK
268 404 Ivan Kovač SRB 2:10:41.57 2:11:24.84 OK
269 141 Nebojsa Miljkovic SRB 2:10:50.82 2:11:31.84 OK
270 151 Gojko Okiljević SRB 2:10:56.84 2:11:44.09 OK
271 95 Elvir Nuhovic AK Novi Pazar SRB 2:11:23.32 2:12:00.59 OK
272 377 Ivan Starčević SRB 2:11:18.82 2:12:00.84 OK
273 324 Bojan Jovićević tim Bijeljina trči rekreativno BIH 2:11:57.33 2:12:41.35 OK
274 229 David Ljubodragovic SRB 2:12:12.81 2:12:56.83 OK
275 375 Milan Maricic SRB 2:12:54.32 2:13:02.33 OK
276 17 Milos ARDJIC MKD 2:12:33.32 2:13:09.34 OK
277 132 Veljko Milosavljevic Ultra Trkač Srbija SRB 2:12:50.32 2:13:20.59 OK
278 131 Milan Milosavljevic Ultra Trkac Srbija SRB 2:12:51.07 2:13:21.34 OK
279 168 Sasa Stefanovic SRB 2:13:18.07 2:13:24.59 OK
280 271 Ivan Tomic SRB 2:14:33.33 2:14:48.85 OK
281 387 Siniša Stanković AK Vranjski maratonci SRB 2:14:34.08 2:14:49.60 OK
282 376 Boban Vidojević SRB 2:14:34.58 2:14:49.85 OK
283 144 Dragan Ružić SRB 2:14:15.36 2:14:57.13 OK
284 125 Kardos Mihalj SRB 2:14:55.34 2:15:13.60 OK
285 167 Luka Andrić SRB 2:15:33.08 2:15:36.10 OK
286 74 Bojan Milenkovic ARK Maratonac Kruševac SRB 2:15:19.08 2:15:37.35 OK
287 159 Igor Markovic - SRB 2:15:04.58 2:15:42.85 OK
288 243 blagoje arnautovic / SRB 2:15:09.57 2:15:49.59 OK
289 38 Vladimir Bulaić SRB 2:15:09.57 2:16:26.08 OK
290 337 Dragan Ćela Milić Maraton tim Požarevac SRB 2:16:39.34 2:17:06.60 OK
291 148 Saša Đorđević SRB 2:16:55.57 2:17:28.59 OK
292 367 Miloš Marković SRB 2:17:35.63 2:17:50.85 OK
293 195 Željko Zeljković MARATONCI PANČEVO SRB 2:17:53.58 2:18:07.60 OK
294 273 Ivica Gacik SRB 2:19:19.58 2:19:40.85 OK
295 350 Uroš Vukajlović SRB 2:19:20.08 2:19:45.35 OK
296 107 SRDJAN NEDELJKOVIĆ SRB 2:20:53.59 2:21:01.11 OK
297 133 Miljurko Djurkovic AK JASTREBAC BLACE SRB 2:21:07.84 2:21:10.36 OK
298 68 Dušan Jovanović Živi Zdravo SRB 2:21:59.08 2:22:27.10 OK
299 354 Vasilije Krsmanovic / SRB 2:22:19.13 2:22:28.15 OK
300 343 Predrag Milenković SRB 2:22:19.38 2:22:28.40 OK
301 217 Dejan Stevanovic srbijašume SRB 2:23:10.85 2:23:49.87 OK
302 369 Nemanja Andrejic SRB 2:24:49.12 2:25:10.11 OK
303 18 Miroljub Lakićević SRB 2:25:01.34 2:25:34.36 OK
304 380 Dusan Vujnovic SRB 2:25:46.35 2:26:21.87 OK
305 126 Rade delić SRB 2:25:46.60 2:26:22.12 OK
306 85 sava jerinic - SRB 2:27:10.09 2:27:16.36 OK
307 108 Luka Stijović SRB 2:36:10.61 2:36:39.38 OK
308 400 ЖАРКО ЋЕБИЋ ВЕТЕРАН SRB 2:39:47.62 2:40:15.89 OK
309 89 Darko Zivanovic AK Sumadija Kragujevac SRB 1:08:51.48 1:08:53.24 DSQ
310 7 dzenis Mahmutovic SRB DNS
311 22 Srgjan Miloshevski MKD DNS
312 25 Trajche Ilijevski MKD DNS
313 28 Ivica Tasić ARK Odžaci SRB DNS
314 40 Marjan Baltoski MKD DNS
315 48 Jasmin Mulic MNE DNS
316 90 Strahinja Puskarevic SRB DNS
317 94 Радисав Влаховић Спортско удружење екстремних спортова Фијуљ Пријепоље SRB DNS
318 110 Jasmin Mulic MNE DNS
319 111 Muhamed Kurgas MNE DNS
320 127 ĐORĐE BOKŠAN SRB DNS
321 139 Pavle Peković SRB DNS
322 189 Željko Sredojević KES Fijulj SRB DNS
323 204 Boris Radosevic SRB DNS
324 220 Vuk Krgović SRB DNS
325 234 Vladimir Milić SRB DNS
326 247 Dusan Tomic Rolling Stones SRB DNS
327 251 DRAZEN BULATOVIC INDIVIDUALAC MNE DNS
328 263 Sinan Koljenović MNE DNS
329 264 Bojan Trifunovic SRB DNS
330 281 Ivica Miletic SRB DNS
331 284 Dušan Jelić SRB DNS
332 329 Vjekoslav Joksimovic KES Fijulj SRB DNS
333 330 Саша Николич АК Банат Зрењанин SRB DNS
334 389 Ljuba Stevanovic SRB DNS
335 401 Miloje Jovanović Zemun SRB DNS
336 237 Milutin Mitrović SRB 0:32:32.16 0:32:53.67 DNF 1 krug
337 274 Luka Vojčevski Ak ,,Jasenica,, SRB 0:56:57.95 0:57:03.22 DNF 2 kruga
338 169 Marko Erceg SRB 0:57:25.20 0:57:48.22 DNF 2 kruga
339 174 Predrag Milovanović SRB 0:59:45.71 1:00:07.23 DNF 2 kruga
340 161 Ivan Dabetić SRB 0:59:46.24 1:00:07.26 DNF 2 kruga
341 235 Aleksandar Vučković SRB 1:00:44.95 1:01:07.22 DNF 2 kruga
342 239 Ivan Lukić SRB 1:27:39.75 1:28:00.02 DNF 3 kruga
343 112 Dane Marijan SRB 1:57:03.04 1:57:46.81 DNF 3 kruga
344 349 SRĐAN KOCKAREVIĆ Novosadski maraton SRB DNF