Rezultati za Ultra trail Stara planina "Midžor"

Trka:

Pol:

Plasman Startni broj Ime Prezime Klub Zemlja Neto vreme Bruto vreme Status Napomena
1 217 Dusan Bazic Skayruuning Serbia SRB 5:44:58 OK
2 248 Aleksandar Dimitrijevic SK Alti SRB 5:46:03 OK
3 253 Ratko Maksimovic SRB 6:01:25 OK
4 215 Mike Mc-Monagle USA 6:24:05 OK
5 201 Bojan Dulejan Skyrunning Serbia SRB 6:24:28 OK
6 316 Dalibor ALEKSIĆ PSD Vrsacka kula SRB 6:24:28 OK
7 269 Živko Tomić Skyrunning Serbia SRB 7:26:00 OK
8 234 Nikola Maravic AK Veprine SRB 7:57:20 OK
9 270 Vladan Lapic SRB 7:57:20 OK
10 262 Vladimir Pejčić AK Sava SRB 8:04:40 OK
11 280 Иван Дойчинов Azimut Academy BUL 8:11:23 OK
12 285 Miodrag Petronijevic PK Jastrebac Krusevac SRB 8:17:55 OK
13 243 Darko Atanasov The Running Squad MKD 8:23:07 OK
14 276 Zoran Ristov The Running Squad MKD 8:23:12 OK
15 202 Dragan Ćirić BELhospice Team - Šašavi Ultraši SRB 8:26:09 OK
16 299 Todor Georgiev WWR BUL 8:26:20 OK
17 298 Nikola Ovcharski Begach Running Club BUL 8:26:24 OK
18 219 Milan Radovic Visokogorci MNE 8:27:40 OK
19 278 Valentin Anicai Retezat ROU 8:42:15 OK
20 230 Marko Trifunović Skyrunning team Pancevo SRB 8:44:04 OK
21 218 Slobodan Atanasov ARK Fruška Gora SRB 8:46:41 OK
22 304 Srđan Čorbić SRB 8:46:41 OK
23 268 Nikola Stanković Projektura SRB 8:54:01 OK
24 271 Dragan Grujic PSK Balkan SRB 8:54:03 OK
25 237 Гордан Паповић ММА тим Цар Душан Силни Бн SRB 8:56:33 OK
26 228 Nikola Mirković Ultra Trkač Srbija SRB 9:00:49 OK
27 251 Aleksandar Marković SRB 9:02:38 OK
28 323 Peco Stojkoski MKD 9:07:33 OK
29 290 Goran Malesevic AK Sloboda Novi Grad BIH 9:12:44 OK
30 224 Nedeljko Dabovic AK Niskogorci HN / SK Tribe MNE 9:12:50 OK
31 305 Aleksandar Supurović SRB 9:13:27 OK
32 274 Mihajlo Jovanovic SK Tribe SRB 9:13:58 OK
33 254 Dragan Blagojevic SRB 9:19:33 OK
34 236 Dragan Jakovljevic SRK Lajkovac trci SRB 9:22:52 OK
35 263 Boban Lukić SRB 9:22:52 OK
36 223 Milos Tasic SRB 9:29:26 OK
37 233 Zoran Buncic SRB 9:29:53 OK
38 247 Vladimir Belanović PD Pobeda SRB 9:29:55 OK
39 204 Ivan Milovanovic ARK Fruška gora SRB 9:30:19 OK
40 220 Dejan Nikolic ARK Fruška gora SRB 9:30:19 OK
41 239 Viktor Varga Running Tribe SRB 9:32:45 OK
42 288 Velislav Kuzmanov BUL 9:35:27 OK
43 246 Todor Georgijevic Pd Naftaš - Novi Sad SRB 9:48:59 OK
44 275 Ivan Krushevski Azimut BUL 9:50:31 OK
45 255 Marko Ilic SRB 9:56:09 OK
46 208 Boroja Neven AK Sloboda Novi Grad BIH 9:58:23 OK
47 313 Igor Sabo SRB 9:58:52 OK
48 314 Akos Veres SRB 9:58:52 OK
49 301 Matija Šulović SRB 10:00:51 OK
50 232 Dimitris Kiriakos Urban Trail Runners SRB 10:01:00 OK
51 284 Vladimir Vuletić SRB 10:02:30 OK
52 225 Miljenko Vujaklija Skyrunning Team Pancevo SRB 10:03:31 OK
53 245 Marko Popovic SRB 10:04:11 OK
54 295 Atanas Dimitrov iRun BUL 10:04:14 OK
55 214 Aleksandar Damnjanovic Dobri Drago SRB 10:04:31 OK
56 258 bojan božić SRB 10:04:31 OK
57 256 Marko Stanković Planinarski klub "Ruj 1706" SRB 10:10:25 OK
58 213 Goran Marinkovic JBG SRB 10:19:18 OK
59 242 Dejan Trajkovski SRB 10:26:59 OK
60 317 Aleksandar Stojanovic ARK Frusška gora SRB 10:32:39 OK
61 257 Vladimir Rajić SRB 10:32:42 OK
62 266 Marko Popin SRB 10:32:42 OK
63 311 Nikola Miljkov Skyrunning Serbia SRB 10:34:18 OK
64 321 Marko Jocić SRB 10:39:57 OK
65 322 Radivoj Jocic AK Becej SRB 10:39:57 OK
66 312 Milos Vladisavljevic SRB 10:41:02 OK
67 315 Trajce Pankovski TREX / PSD Makpetrol MKD 10:43:59 OK
68 252 Željko Zeljković MARATONCI PANČEVO SRB 10:44:45 OK
69 210 Aleksandar Štajfer Skyrunning Serbia SRB 10:52:16 OK
70 279 Aleksandar Stoiljkovic Snaga uma nosi telo - SUNT SRB 10:52:41 OK
71 318 Srđan Grubić JBG SRB 11:00:49 OK
72 291 Vladimir Veljković SRB 11:00:52 OK
73 238 Dejan Kokanovic MMA Klub Car Dušan Silni BIH 11:08:53 OK
74 235 Željko Vujić Car Dusan Silni BIH 11:08:54 OK
75 303 Velimir Patrnogić SK Tribe SRB 11:15:19 OK
76 287 Goran Vasić SRB 11:16:36 OK
77 302 Marko JOVANOVIC BATOCINA SRB 11:16:36 OK
78 205 Miloš Popović / SRB 11:24:07 OK
79 283 Aleksandar Adamov VAK 1926 SRB 11:24:08 OK
80 261 Dejan Vračarić PD Naftaš Novi Sad SRB 11:33:05 OK
81 229 Aleksandar Simović SRB 12:12:03 OK
82 231 Dusan Novakov SRB 12:12:13 OK
83 267 Damjan Komlenac SK Tribe SRB 12:56:40 OK
84 216 Janko Đurić Skyrunning Serbia SRB DNS
85 221 Slavan Karanac A.K Crvena zvezda SRB DNS
86 222 Milan Petrovic SRB DNS
87 249 Aleksandar Čugurović SRB DNS
88 250 Aleksandar Matic SRB DNS
89 294 Krsto Tomasevic KES Fijulj SRB DNS
90 307 Nebojsa Atanackovic SRB DNS
91 308 Ivan Dugandžić SRB DNS
92 319 Emil Gatev BUL DNS
93 320 Ivan Bon 3atlete SRB DNS
94 203 Petar Lemajić SK Tribe SRB DNF
95 206 Marko Anicic SRB DNF
96 241 Mladen Pegaz SRB DNF
97 244 Kristijan Stošić SRB DNF
98 265 Marjan Ampov The Running Squad MKD DNF
99 272 Alen Obradović Skyrunning Team Pancevo SRB DNF
100 273 Robert Iliev MKD DNF
101 277 Aleksandar Stojkoski MKD DNF
102 310 Milan-Grane Vincer Skyrunning team Pancevo SRB DNF