Prijavljeni takmičari na 2. Memorijal Prof. dr Franja Fratrić

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Dragan Đikić Muški Društvo istraživača "Vladimir Mandić - Manda" Valjevo [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:31:20 Ne
2 2 Miloš Klindo Muški Gradiska [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 02:20:00 Ne
3 3 Zoran Ovcin Muški ARK Fruška gora Petrovaradin [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
4 4 Andrea Jerinic Ženski Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
5 5 Slobodan Djorovic Muški AvalaSubotom Beograd - Čukarica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 00:01:00 Ne
6 6 Davorin Popović Muški TK Dinamic Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:35:00 Da
7 7 Весна Ђоковић Ženski PSK Balkan Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
8 8 Bogdan Trbojević Muški ARK Tron SUBOTICA Subotica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:41:48 Da
9 9 DEJAN UBORNJI Muški UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
10 10 Vesna Crnjanski Ženski PSK Balkan Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
11 11 Nenad Glusac Muški ARK Somaraton Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
12 12 Sasa Stajic Muški Ultra trkac Srbija Beograd-Voždovac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
13 13 Bogdan Đorđević Muški ARK Odžaci Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:35:00 Da
14 14 Mladen Mrdalj Muški Beograd/Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 02:03:00 Da
15 15 Vesko Anđelković Muški ARK MaratonKO Kovačica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:34:00 Ne
16 16 ALEKSANDAR ILIĆ Muški MARATON TIM KV Kraljevo [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
17 17 Marko Bakoč Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
18 18 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:33:50 Da
19 19 Branko Milević Muški BTL Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
20 20 Gizela Seric Ženski Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:39:00 Ne
21 21 Filip Breka Muški Odzaci [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:38:00 Ne
22 22 Branislav Lončar Muški BELhospice Tim Beograd - Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
23 23 Milos Stanojevic Muški Rekreativac Ribare/Jagodina [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 02:18:00 Ne
24 24 Aleksandra Brankovic Ženski Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
25 25 Aleksandar Ilić Muški AK Kučevo Kučevo [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
26 26 Gusztáv Surján Muški Individualac Senta [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
27 27 Marijana Tanovic Ženski CAPITAL CREW Belgrade Požega [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
28 28 Jelena Janković-Lasković Ženski TK Tamiš - Pančevo Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:47:00 Da
29 29 Slobodan Lasković Muški TK Tamiš - Pančevo Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:45:00 Da
30 30 Srđan Savić Muški Ark somaraton Brestač [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
31 31 Mihajlo Gajic Muški Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
32 32 Milos Kanđolas Muški Fakultet sporta i fizickog vaspitanja Nis Pozarevac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:54:27 Ne
33 33 Visnja Mulahmetovic Ženski ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
34 34 Zlatko Piperski Muški Mladost Zemun Zemun [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
35 35 Dusan Obradovic Muški Mladost Zemun Vinca (Beograd) [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
36 36 Aleksandra Trajković Ženski Zrenjanin [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
37 37 Milutin Raus Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
38 38 Vlasta Kovač Ženski ARK MaratonKO Padina [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 02:00:00 Ne
39 39 Bojana Tišma Ženski Apatin [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 00:02:15 Ne
40 40 Jovana Kulusic Ženski CARDIO WORKOUT Ruma [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
41 41 Dragan Ćirić Muški ARK Tron / Omega-3 Norway House Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
42 42 Dejan Bogdanović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
43 43 Dejan Nikolic Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
44 44 Ninoslav Pole Muški ARK Fruška Gora Novi Sad Sid [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
45 45 Nenad Djordjevic Muški Prigrevica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:42:00 Da
46 46 Zoran Rakić Muški Dobro jutro Apatine Apatin [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
47 47 Ilija Košutić Muški Bački Gračac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
48 48 Bojan Samac Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
49 49 Natan Rabajev Muški Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
50 50 Sinisa Nikolic Muški Gladiator Workout NS Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
51 51 Ilija Delević Muški / Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
52 52 Arpad Šarkezi Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 00:00:00 Da
53 53 Lazar Rišar Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 00:00:00 Ne
54 54 Odobašić Tijana Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 00:00:00 Da
55 55 Nikola Radulaški Muški 3athlete Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
56 56 Siniša Alačević Muški Bačka Palanka [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 00:00:00 Ne
57 57 Nebojsa Milovanovic Muški Rekreativac Kacarevo [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
58 58 Robert Lalić Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
59 59 Aleksandra Burkanovic Ženski AK APATIN Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
60 60 Snežana Radović Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
61 61 Darko Petrović Muški Ark somaraton Beograd/Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:24:30 Da
62 62 Marko Sakač Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Belišće [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:50:00 Ne
63 63 Milijana Milijanović Ženski Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
64 64 Dragan Rapić Muški ARK Tron Subotica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
65 65 Milan Nesic Muški Beograd- Grocka [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:48:00 Da
66 66 Aleksandar Lazic Muški Novi Sad - Futog [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
67 67 Dejan Momcilovic Muški rekreativac Ruma [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
68 68 Ivan Dlacic Muški Vojska Srbije Specijalna Brigada Beograda [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:27:28 Ne
69 69 Ivana Belić Ženski Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
70 70 Vladimir Beljanski Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
71 71 Matija Obradovic Muški Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:50:26 Da
72 72 Branislav Srdic Muški Ruma [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
73 73 Đuka Čeljuska Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:16:24 Da
74 74 Milan Alanović Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
75 75 Jelena Milutinovic Ženski / Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
76 76 Nikola Bojovic Muški Outdoo in Zubin Potok [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
77 77 Dušan Anđelić Muški AK Trim Kikinda Kikinda [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
78 78 Elena Boboš Ženski ARK MaratonKO Padina [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 02:02:00 Ne
79 79 Aleksandar Glavonjic Muški Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
80 80 Djerdj Teleki Muški ARK TRON Subotica, [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
81 81 Petar Šarić Muški OK Stražilovo Sremski Karlovci [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
82 82 Slobodan Mikovic Muški Srbobran [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
83 83 Dragan Proković Muški GM Optimist running team - Juniori Gornji Milanovac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
84 84 Vladana Sredić Ženski Beograd - Vracar [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
85 85 Djuro Borbelj Muški AK Apatin Apatin Apatin [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
86 86 Milica Krstić Ženski Sremska Mitrovica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
87 87 Igor Skenderovic Muški / Subotica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:44:07 Da
88 88 Dragan Kovačević Muški GM Optimist running team Gornji Milanovac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
89 89 Katarina Perišić Markeljić Ženski GM Optimist running team Gornji Milanovac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
90 90 Jelena Vatković Ženski ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
91 91 Branimir Pesic Muški Kragujevac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:34:00 Da
92 92 Slobodan Stosic Muški Kragujevac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
93 93 Drago Majdanac Muški individualac Gradiska [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:22:00 Ne
94 94 Dragan Mladenovic Muški Svilajnac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
95 95 Nemanja Nikolic Muški TK DYNAMIC Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:30:00 Da
96 96 Dušan Mihajlović Muški Run3 Zemun [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
97 97 Gordan Gogić Muški Run3 Beograd cukarica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
98 98 Zoran Cubrilo Muški Run3 Beograd - Kaluđerica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
99 99 Milenko Nikolić Muški - Beograda - Rakovica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
100 100 Aleksandar Marković Muški Smederevska Palanka [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
101 101 Željko Ivković Muški Triatlon Klub Sprint Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
102 102 Nadica Jovanović Ženski Samostalan takmičar Kučevo [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 02:10:00 Da
103 103 Marko Nikolic Muški Budva [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:50:00 Da
104 104 Mile Cvetković Muški Svaski Venac Beograd Savski venac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 02:04:46 Da
105 105 Goran Jeremić Muški Lajkovac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
106 106 Miloš Stambolija Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
107 107 Zoran Nikolić Muški ARK Somaraton Bački Monoštor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:34:06 Da
108 108 Vladaimir Danko Muški TK "Dynamic" Novi Sad Novi Sad - Futog [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
109 109 Александра Јанковић Ženski Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
110 110 Зоран Јанковић Muški Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
111 111 Горан Јошић Muški Бијељина [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
112 112 Nebojša Janković Muški Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
113 113 Ivan Šuleić Muški Fitnes 011 Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:21:00 Da
114 114 Svetlana Đalović Ženski maraton tim Pozarevac Kostolac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 02:08:00 Da
115 115 Игор Батиница Muški Суботица [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
116 116 Milan Nikolić Muški Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
117 117 Bojan Milovanović Muški GM Optimist running team Gornji Milanovac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:47:00 Da
118 118 Miloš Petrović Muški Ark somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 00:00:00 Da
119 119 Milica Krnić Ženski Škola trčanja Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
120 120 Pavle Ćirić Muški TK Dynamik Novi Sad Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
121 121 Milana Kosanović Ženski individualno Sremska Mitrovica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
122 122 Goran Dudan Muški KP Zrenjanin Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
123 123 sladjan todorovic Muški Svilajnac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
124 124 Jelena Sladic Ženski BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
125 125 Miloš Kesić Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
126 126 Živan Dudić Muški Golubinci [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:43:14 Da
127 127 Nevena Mitrovic Ženski Bjeljina trci rekreativno Bjeljina [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:51:00 Da
128 128 Jovan Kondic Muški Arilje [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
129 129 Nebojša Đošić Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
130 130 Nebojsa Mitrovic Muški BTR Bijeljina [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:45:00 Ne
131 131 Vladimir Obradović Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:42:00 Da
132 132 Andrija Smircic Muški Capital Crew Belgrade Belgrad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 02:07:00 Da
133 133 Dejan Markovic Muški ARK DUGE STAZE Batocina [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
134 134 Aniko Jablan Ženski AK Hajduk Maraton Tim Kula Bačka Topola [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:43:43 Da
135 135 Dragan Popović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:26:14 Da
136 136 Stefan Lazić Muški Maraton tim Pozarevac Kostolac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:48:15 Da
137 137 Đorđe Vučković Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
138 138 Đorđe Munjas Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
139 139 Bojan Karanović Muški TK DYNAMIC Čelarevo [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
140 140 Miloš Darić Muški Tk POdgorica Cetinje [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
141 141 Dragoslav Orčić Muški Subotca [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
142 144 Živorad Petrović Muški individualac Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
143 145 Sanela Janković Ženski individualac Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
144 148 Đorđe Samardžija Muški individualac Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
145 152 Marko Popović Muški Individualac Beograd - [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
146 1000 Borislav Pelengić Muški Vojska Srbije Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
147 1001 Dejan Tosenberger Muški Bajmok [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
148 1002 Ivan Marković Muški Škola trčanja Srbija-Šabac Šabac [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:20:00 Ne
149 1002 Nikola Vuksić Muški / Nova Pazova [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
150 1002 Biljana Šaulić Ženski Beograd, Novi Beograd [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
151 1003 Marko Janković Muški Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
152 1003 Jelena Živanović Ženski Beograd- Vracar [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
153 1003 Branislava Pokuševski Kumalakanta Ženski Beograd [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
154 1003 Aleksandar Stajic Muški Nevesinje [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
155 1004 Nebojsa Tamindzic Muški ARK Odzaci Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:22:37 Da
156 1004 Игор Ђурашевић Muški Ловћенац [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
157 1004 Sava Jerinic Muški _ Zrenjanin [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
158 1004 Andrea Malić Ženski Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
159 1004 Marko Mijić Muški Hitna pomoć Senta Senta [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
160 1005 Dijana Montiljo Mihajlovic Ženski Run3 Beograd, Zemun, [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
161 1005 Dusan Agbaba Muški Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
162 1005 Jovana Davidovic Ženski Nova Pazova [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
163 1005 TIN Sakač Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek bistrinci [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
164 1006 Isidora Vukičević Ženski Sombor [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:36:00 Ne
165 1008 Srećko Prodanov Muški Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
166 1012 Nemanja Đurić Muški Ak Apatin Zrenjanin [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
167 1013 Milana Šojić Ženski Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
168 1014 Aleksandra Bisercic Ženski Vršac [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
169 1015 Karolina Kalapoš Ženski ARK Fruška Gora Novi Sad Bečej [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:22:19 Da
170 1016 Petar Stojanović Muški ARK Somaraton Beograd Palilula [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:32:00 Ne
171 1017 Andrej Denisov Muški Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:34:00 Da
172 1018 Sava Veselinović Muški Pančevo [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
173 1019 Dalibor Milosavic Muški Novisad [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
174 1021 Nikola Petrovic Muški Škola trčanja Šabac Šabac [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
175 1023 Milanka Kosijer Ženski Skola trcaja Sabac sabac [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 01:04:00 Ne
176 1024 Aleksandra Simić Ženski Škola trčanja Šabac Šabac [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
177 1025 Marina Petrović Ženski Beograd [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
178 1026 Igor Bakoš Muški Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
179 1027 Snezana Kliska Ženski Čegarunning Petrovaradin [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
180 1028 Jasminka Krmar Ženski Cegarunning Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 05:30:00 Da
181 1029 Marko Marinković Muški Inspired by HOPE Bač [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
182 1030 Dragan Konjević Muški Sombor [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
183 1031 Огњен Јовановић Muški Београд-Нови Београд [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
184 1032 Milos Panajotovic Muški Nova Pazova [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
185 1033 Luka Kojić Muški VAK 1926 Vršac [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:21:00 Da
186 1034 Darko Kojić Muški Vršac [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
187 1036 Borislav Stevanović Muški OK Stražilovo Sremski Karlovci [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
188 1037 Marina Sočin Ženski Senta [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
189 1038 Sebastian Ludaić Muški ARK Tron Palić [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
190 1039 Dragana Mikic Ženski Ak Apatin / Cegarunning Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
191 1041 Zoran Marković Muški ARK Fruška gora Bački Jarak [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
192 1042 Balaž Križanović Muški Senta [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:25:10 Da
193 1043 Denis Sulejmanović Muški 11030 Beograd [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
194 1044 Reka Kara Ženski TK Dynamic Novi Sad BECEJ (STARI) [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
195 1046 Zdravko Mišović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 01:06:46 Da
196 1047 Dusan Gutovic Muški TK DYNAMIC Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:23:00 Ne
197 1048 Marija Novaković Ženski AK Becej Bečej [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
198 1049 Mirela Kuč Ženski Gladiator Workout NS Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
199 1051 Nikola Đurić Muški Nike + run club Belgrade Beograd [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:19:03 Da
200 1052 Dušan Stupar Muški Sportsko udruženje Super Aktivan Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
201 1053 Gabor Ikotin Muški Temerin [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
202 1054 Miralem Rešidović Muški Bijeljina [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:25:14 Da
203 1055 Гордана Дамјанац Ženski Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
204 1056 Dajana Stevanovic Ženski Bijeljina [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:34:27 Da
205 1057 Marko Gaić Muški Sremski Karlovci [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:26:30 Da
206 1058 Ognjen Stojanović Muški Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
207 1059 Dalibor Lukin Muški Triogy Racing Vrdnik [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
208 1060 Grujić Firanj Danica Ženski ARK Somaraton Sombor [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:00:00 Ne
209 1061 Dušan Vuletić Muški Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
210 1062 Nikola Todorović Muški TK Dynamic Novi Sad Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
211 1081 Slobodan Tatomirović Muški individualac Beograd [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
212 2000 zoran markovic Muški ARK Frusška gora Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
213 2001 Slobodan Mirosavljev Muški Vrsac [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
214 2002 Tijana Lazić Ženski Beograd, Zemun, [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
215 2003 Sanja Stojanović Ženski Beograd, Zemun, [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
216 2004 Iva Čolić Ženski Beograd - Vračar [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
217 2005 Nevena Šunjevarić Ženski Beograd, Zemun, [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
218 2006 Zeljko Pekovic Muški Titel [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
219 2007 Aleksandar Adamov Muški VAK 1926 Vršac [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
220 2008 Stefan Knežević Muški VAK 1926 Margita [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
221 2009 Nikola Tuzluk Muški VAK 1926 Vršac [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
222 2010 Zoran Marković Muški ARK "Fruška Gora" Bački Jarak [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
223 2011 Ivica Tasić Muški ARK Odzaci Odžaci [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
224 2012 Ond Bakos Muški Hitna pomoć Senta Senta [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
225 2013 Roland Megyeri Muški Hitna pomoć Senta Senta [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
226 2014 Nikola Pavlović Muški Hitna pomoć Senta Senta [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
227 2016 Aleksandar Vukmirović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
228 2017 Nenad Jovanović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
229 2018 Tanja Perisic Ženski Beograd [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
230 2019 Aleksandar Pavlović Muški ARK Fruška Gora Novi Sad Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
231 2020 Milica Vučetić Ženski Running Tribe Beograd [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
232 2021 Branko Ristic Muški Running Tribe Belgrade Beograd - Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
233 2023 Ivana Budinski Ženski BRC Trail CREW Ruski Krstur [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
234 2024 Milan Kovačić Muški Čegarunning-Ak Apatin 1 Sombor [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
235 2025 Miroslav Pešić Muški Čegarunning-Ak Apatin 1 Zmajevo [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
236 2026 Filip Demić Muški Čegarunning-Ak Apatin 1 Mokrin [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
237 2027 Biljana Rašić Ženski Beograd-Voždovac [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
238 2028 Mihajlo Jovanović Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
239 2029 Milan Lisica Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
240 2030 Darija Bogdanovic Ženski Beograd Vracar [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
241 2031 Marija Radulović Ženski Beograd - [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
242 2032 Jasna Žarković Ženski Beograd - [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
243 2033 Jovana Macut Ženski Beograd - [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
244 2034 Živa Vijoglavin Muški Čegarunning-Ak Apatin 2 Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton 01:45:00 Da
245 2035 Ajredin Ajeti Muški Čegarunning-Ak Apatin 2 Zrenjanin [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da