Prijavljeni takmičari na 3. Ultra trail Stara planina

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Milos Panic Muški Niš [122.0 km] Ultra 122km Da
2 2 Bojan Dulejan Muški PK Železničar Beograd Beograd [122.0 km] Ultra 122km Da
3 3 Robert Bernat Muški AK Sljeme Zaprešić [122.0 km] Ultra 122km Da
4 4 Живадин Пуцаревић Muški Ветеран Београд Tulari [122.0 km] Ultra 122km Da
5 6 Maurice Politis Muški SDY Thessaloniki Thessaloniki [122.0 km] Ultra 122km Da
6 7 Zoran Prekogačić Muški Pd Naftaš - Novi Sad Novi Sad - Futog [122.0 km] Ultra 122km Da
7 8 Mahmut Yavuz Muški İstanbul [122.0 km] Ultra 122km 12:00:00 Da
8 11 Vladimir Panic Muški Prvo srpsko nebeskotrkačko društvo Valjevo [122.0 km] Ultra 122km Da
9 12 Tanja Stojanovski Ženski A.K..Apatin NOVI BANOVCI [122.0 km] Ultra 122km Da
10 13 Dragutin Milovanovic Muški PSD Cer Šabac [122.0 km] Ultra 122km 04:00:00 Da
11 14 Jelena Filipovic Ženski Gornji Milanovac [122.0 km] Ultra 122km Da
12 15 Miloš Jocić Muški Bor [122.0 km] Ultra 122km Da
13 16 Filip Šulović Muški / Valjevo [122.0 km] Ultra 122km Da
14 18 Gábor Hevér Muški TTT, HVTE, Lokomotív TE Budapest [122.0 km] Ultra 122km Da
15 19 Krisztina Nagy Ženski Budapest [122.0 km] Ultra 122km Da
16 20 nenad mitrovic Muški Beograd [122.0 km] Ultra 122km Da
17 22 Dalibor Danicic Muški Ultra Trkac Srbija Arandjelovac [122.0 km] Ultra 122km Da
18 23 Aleksandar Djakovic Muški Ultra Trkac Srbija Beograd [122.0 km] Ultra 122km Da
19 25 Dusan Bazic Muški Led circle Kopaonik [122.0 km] Ultra 122km 00:00:00 Da
20 26 Daliborka Dokic Ženski Srk Alba Rovinj [122.0 km] Ultra 122km Da
21 27 NENAD GEORGIEV Muški A K Mladost Bosilegrad [122.0 km] Ultra 122km Da
22 28 Aleksandar Damnjanovic Muški Beograd [122.0 km] Ultra 122km Da
23 29 Lazar Radivojević Muški Ultra Trkač Srbija Topola [122.0 km] Ultra 122km Da
24 30 Душко Момић Muški Novi Sad-Bukovac [122.0 km] Ultra 122km Da
25 102 Kristina Bugarski Ženski Skywalker Novi Sad [84.0 km] Ultra 84km Da
26 103 Milena Petrovic Ženski Beograd [84.0 km] Ultra 84km Da
27 104 Jovica Jovanchev Muški TREX Skopje [84.0 km] Ultra 84km Da
28 105 Pedro Conde Muški Desnivel Positivo Porto [84.0 km] Ultra 84km 10:00:00 Da
29 106 Mladjen Jovanović Muški Alternativna družina "Šipak" Novi Sad [84.0 km] Ultra 84km Da
30 107 Ljubiša Andreić Muški TREX Kumanovo [84.0 km] Ultra 84km 13:35:00 Da
31 108 REZA KARIMI Muški PSD Železničar Novi sad TEHRAN [84.0 km] Ultra 84km Da
32 109 gordana horvat Ženski OAK Novi Sad Sremska Kamenica [84.0 km] Ultra 84km Da
33 110 Aleksandra Milojevic Ženski Prvo srpsko nebeskotrkačko društvo Novi Sad [84.0 km] Ultra 84km Da
34 111 Matija Petković Muški Prvo srpsko nebeskotrkačko društvo Valjevo [84.0 km] Ultra 84km Da
35 112 Đorđe Dukić Muški Sremski Karlovci [84.0 km] Ultra 84km Da
36 117 Biljana Tadić Ženski Beograd [84.0 km] Ultra 84km Da
37 118 Dejan Krle Muški Skopje [84.0 km] Ultra 84km Da
38 119 Ivana Samardzija Ženski Beograd [84.0 km] Ultra 84km Da
39 120 Goran Popovski Muški Kumanovo [84.0 km] Ultra 84km Da
40 121 Vladimir Pajic Muški Psd Gucevo Loznica [84.0 km] Ultra 84km Da
41 124 BOŽENA BURŠIĆ Ženski Zagreb [84.0 km] Ultra 84km Da
42 126 Domagoj Galkowski Galkowski Muški AK Sljeme- Outdoor Run Trekk Bjelovar [84.0 km] Ultra 84km Da
43 128 Жарко Ћулибрк Muški Maraton Klub 1893 Beograd [84.0 km] Ultra 84km Da
44 129 Dragan Ćirić Muški ARK Tron Novi Sad [84.0 km] Ultra 84km Da
45 130 Ana Vuksan Vulic Ženski Novi Beograd [84.0 km] Ultra 84km Da
46 131 Blažo Maksimović Muški Aleksinac [84.0 km] Ultra 84km Da
47 132 Стојан Илић Muški ПАК Мосор Ниш [84.0 km] Ultra 84km Da
48 133 Relja Mirović Muški Ultra Trkač Srbija Beograd [84.0 km] Ultra 84km Da
49 134 Синиша Станковић Muški АК Врањски Маратонци Врање [84.0 km] Ultra 84km Da
50 135 Miodrag Petronijevic Muški Kruševac [84.0 km] Ultra 84km Da
51 136 YURY SHTANKOV Muški Redfox Krasnoyarsk [84.0 km] Ultra 84km Da
52 137 Ljuba Andrić Muški Niš [84.0 km] Ultra 84km Da
53 138 Ivona Velimirović Ženski PAK Mosor Niš [84.0 km] Ultra 84km Da
54 139 Ilija Knežević Muški PK Ozren Sokobanja [84.0 km] Ultra 84km Da
55 140 Nikola Milanović Muški PK Železničar Niš Niš [84.0 km] Ultra 84km Da
56 142 Srdjan Jesic Muški Beograd cukarica [84.0 km] Ultra 84km Da
57 143 Dragan Petrović Muški Knjaževac [84.0 km] Ultra 84km Da
58 145 Nikola Srebrić Muški Projektura Beograd [84.0 km] Ultra 84km Da
59 146 Ivana Stanković Ženski Projektura Beograd [84.0 km] Ultra 84km Da
60 200 Tanja Manceva Muški Skopje [25.0 km] Trail 25km Da
61 202 Željko Stepanović Muški Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
62 203 Janko Đurić Muški YANI Borča [25.0 km] Trail 25km Da
63 204 Nikola Ilić Muški Belgrade Running Club Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
64 206 Miroslav Cvetkovic Muški Pančevo [25.0 km] Trail 25km Da
65 208 Milan-Grane Vincer Muški Pančevo [25.0 km] Trail 25km Da
66 209 Nenad Jovanović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [25.0 km] Trail 25km Da
67 210 Miljan Mimić Muški PD Pobeda Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
68 211 Tamara Ilić Ženski PK Pobeda Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
69 212 Agneš Giric-Cvetković Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [25.0 km] Trail 25km Da
70 213 Miroslav Zajić Muški PD Zeleznicar Beograd Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
71 214 Marko Samardžić Muški А.К. Стара Херцеговина Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
72 216 Goran Marinković Muški Planinarski klub Čelik Smederevo Smederevo [25.0 km] Trail 25km Da
73 218 Damir Ljubojevic Muški Vodanj [25.0 km] Trail 25km Da
74 219 Danijela Kolic Ženski Srbska Cast Mladenovac [25.0 km] Trail 25km Da
75 220 Aleksandar Stoiljkovic Muški Prvo srpsko nebeskotrkačko društvo Subotica [25.0 km] Trail 25km Da
76 221 Marko Stamenković Muški AK Maximum Niš [25.0 km] Trail 25km Da
77 222 Goran Brzaković Muški Alti Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
78 223 Aleksandar Kalajdžić Muški PK Radnički Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
79 224 Nela Lazarevic Ženski Nis [25.0 km] Trail 25km Da
80 225 Bojan Jocić Muški Becej Bečej [25.0 km] Trail 25km Da
81 226 Branko Jocic Muški Becej Bečej [25.0 km] Trail 25km Da
82 227 Radivoj Jocic Muški Becej Bečej [25.0 km] Trail 25km Da
83 228 Dejan Radovanović Muški Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
84 229 Nevena Buvac Ženski Skywalker Temerin [25.0 km] Trail 25km Da
85 230 Bojan Bijelic Muški Nis [25.0 km] Trail 25km Da
86 231 Marko Trifunović Muški / Pančevo [25.0 km] Trail 25km Da
87 232 Tamara Šekerović Ženski Bečej [25.0 km] Trail 25km Da
88 233 Olgica Pilipovic Ženski PK Pobeda Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
89 234 Milan Krezovic Muški PK Balkan Novi Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
90 235 Данило Павићевић Muški ПК Железничар-Инђија Инђија [25.0 km] Trail 25km Da
91 236 Ana Milosavljević Ženski Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
92 238 Andrija Novaković Muški Alti Novi Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
93 240 Jeremy Lang Muški Belgrade Running Club Havana [25.0 km] Trail 25km Da
94 241 Nebojša Crevar Muški Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
95 242 Stefan Ranitović Muški PD Pobeda Novi Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
96 243 Горан Јовановић Muški Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
97 246 Viktor Varga Muški Trail nedeljom Zemun [25.0 km] Trail 25km Da
98 247 Nikola Filipović Muški PK Ruj 1706 Babušnica [25.0 km] Trail 25km Da
99 248 Ana Pavlović Ženski Vukovi Leskovac [25.0 km] Trail 25km Da
100 249 Dejan Nešković Muški Vukovi Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
101 251 Ljubomir Filipov Muški PK Ruj 1706 Babušnica [25.0 km] Trail 25km Da
102 252 Miloš Milisavljević Muški Belgrade Running Club Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
103 254 Stefan Manic Muški Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
104 256 Kristijan Stosic Muški Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
105 257 Ivan Dugandžić Muški Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
106 258 Mladen Stankovic Muški Belgrade Running Club Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
107 259 Srđan Grubić Muški Zemun [25.0 km] Trail 25km Da
108 260 Denis Ibisbegovic Muški Skyrunning Serbia Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
109 262 Aleksandar Kostić Muški Čačak [25.0 km] Trail 25km Da
110 263 MARJAN BONEV Muški TREX Veles [25.0 km] Trail 25km Da
111 264 Darko Duišin Muški Novi Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
112 266 Ivana Momčilović Ženski Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
113 267 Dusan Kovandzic Muški Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
114 268 Sasa Vodovar Muški Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
115 270 Ivana Matic Ženski Ultra Trkac Srbija Arandjelovac [25.0 km] Trail 25km Da
116 271 Ivan Savić Muški Knjaževac [25.0 km] Trail 25km Da
117 273 Danijel Živković Muški Knjaževac [25.0 km] Trail 25km Da
118 274 Maja Corovic Ženski Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
119 275 Stefan Martinovic Muški Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
120 276 Tanja Ilic Ženski Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
121 277 Nemanja Radovanovic Muški Niš [25.0 km] Trail 25km Da
122 278 Stevan Todorović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [25.0 km] Trail 25km Da
123 279 Marko Popovic Muški Vinca (Beograd) [25.0 km] Trail 25km Da
124 280 Maja Rancic Ženski Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
125 281 Maja Drazic Ženski Majdanpek [25.0 km] Trail 25km Da
126 282 Strahinja Mišić Muški Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
127 283 Jelena Cupać Ženski Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
128 284 Biljana Bolic Ženski Beograd [25.0 km] Trail 25km Da
129 285 Dušan Pešut Muški Ultra Trkac Srbija Zmajevo [25.0 km] Trail 25km Da
130 286 Isidora Zlatković Ženski PK Vidlič Pirot Pirot [25.0 km] Trail 25km Da
131 287 Ivan Mladenović Muški PK Vidlič Pirot Pirot [25.0 km] Trail 25km Da
132 288 Mirjana Ciric-Stankovic Ženski PK Vidlič Pirot Pirot [25.0 km] Trail 25km Da
133 289 Саша Момић Muški Буковац [25.0 km] Trail 25km Da
134 400 Milan Nesic Muški Orlovac-Cross, Crna Trava Vlasotince [9999.0 km] MTB 24h 22:33:00 Da
135 403 Damir Andrić Muški Gorska sluzba spasavanja Srbije Pančevo [9999.0 km] MTB 24h Da
136 406 Dragan Ristic Muški Pirot [9999.0 km] MTB 24h Da
137 407 Bojan Đurđić Muški BNB Team Novi Sad [9999.0 km] MTB 24h Da
138 414 Nenad Rančić Muški Pirot [9999.0 km] MTB 24h Da
139 415 Aleksandar Djurovic Muški Kraljevo [9999.0 km] MTB 24h Da
140 1006 Milan Petrovic Muški Vrčin [25.0 km] Trail 25km Da