Prijavljeni takmičari na 2. Gradac Vidra Trail

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Miloš Banduka Muški Alfa Diving Team Beograd - Novi Beograd [23.0 km] Red race Da
2 2 Vanja Djukelić Ženski Beograd-Stari grad [23.0 km] Red race Da
3 3 Жељко Степановић Muški Српски скајранинг клуб Јагњећа бригада Beograd [23.0 km] Red race Da
4 4 Марко Герасимовић Muški Ултра Тркач Србија Лазаревац [23.0 km] Red race Da
5 5 Danijela Gojkovic Ženski BRC Trail CREW Beograd - Novi Beograd [23.0 km] Red race Da
6 6 Aleksandra Todorović Ženski Beograd [23.0 km] Red race Da
7 7 Violeta Stanojevic Ženski Valjevo [23.0 km] Red race Da
8 8 Vladimir Zujovic Muški Fitness and therapy center Lazarevac [23.0 km] Red race Da
9 9 Катарина Живановић Ženski 956 RUNNING CREW Beograd [23.0 km] Red race Da
10 10 Željko Zeljković Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [23.0 km] Red race Da
11 11 Filip Nikolić Muški Osecina [23.0 km] Red race Da
12 12 Vesna Crnjanski Ženski PSK Balkan Beograd [23.0 km] Red race Da
13 13 Aleksandar Kostic Muški 956 RUNNING CREW Beograd - Voždovac [23.0 km] Red race Da
14 14 Marina Petrović Ženski Beograd-Zvezdara [23.0 km] Red race Da
15 15 Bodin Jovanović Muški Beograd-Zvezdara [23.0 km] Red race Da
16 16 Predrag Lukić Muški Pas mater! Beograd [23.0 km] Red race Da
17 17 Zoran Spirovski Muški Tribalion team Bajina Basta [23.0 km] Red race Da
18 18 Ivana Cenerić Ženski Trening navigator Beograd [23.0 km] Red race Da
19 19 Miroljub Lakićević Muški Agape Jagodina [23.0 km] Red race Da
20 20 Aleksandar Papić Muški Kragujevac [23.0 km] Red race Da
21 21 Andrea Milenkov Devald Ženski / Beograd [23.0 km] Red race Da
22 22 Slobodan Atanasov Muški ARK Fruška gora Novi Sad [23.0 km] Red race Da
23 23 Veljko Bajić Muški Lajkovac [23.0 km] Red race Da
24 24 Boris Tomic Muški Tribalion team Bajina Basta [23.0 km] Red race Da
25 25 Maja Jovanovic Ženski Valjevo [23.0 km] Red race Da
26 26 Dragan Petrović Muški BEOGRAD ZVEZDARA [23.0 km] Red race Da
27 27 Vladimir Gvozden Muški Filozofski fakultet Novi Sad [23.0 km] Red race Da
28 28 Dragan Milasinovic Muški PTK PATRIK, Maratonci Pančevo Kragujevac [23.0 km] Red race 03:35:42 Da
29 29 Dejan Todorović Muški PK Balkan Beograd [23.0 km] Red race Da
30 30 Josif Al Said Muški Beograd cukarica [23.0 km] Red race Da
31 31 Nikola Živanović Muški Tribalion team Bajina Bašta [23.0 km] Red race Da
32 32 Dušan Čavić Muški UTS Beograd [23.0 km] Red race Da
33 33 Dragan Ćirić Muški BELhospice Tim Beograd [23.0 km] Red race Da
34 34 Milan Jovanović Muški - Lazarevac [23.0 km] Red race Da
35 35 Miloje Milosavljević Muški Tribalion team Bajina Bašta [23.0 km] Red race Da
36 36 Bojan JOcić Muški AK Bečej Bečej [23.0 km] Red race Da
37 37 Dragan Sandić Muški Loznica [23.0 km] Red race Da
38 38 Dragana Obradovic Ženski Ljubovija [23.0 km] Red race Da
39 39 Slobodan Djorovic Muški Pk As / Avala subotom Beograd cukarica [23.0 km] Red race 00:02:00 Da
40 40 Saša Pupovac Muški Beograd - Čukarica [23.0 km] Red race Da
41 41 Milan Lakicevic Muški Agape Jagodina [23.0 km] Red race Da
42 42 Живадин Пуцаревић Muški Ветеран Београд Tulari [23.0 km] Red race Da
43 43 Anđelka Božić Ženski Triatlon Klub Patrik Pančevo Valjevo [23.0 km] Red race Da
44 44 Slobodan Avramovic Muški SRK Lajkovac trči Lajkovac [23.0 km] Red race Da
45 45 Nika Strugar Bevc Ženski Najlepši na Mejzu Beograd [23.0 km] Red race Da
46 46 Весна Ђоковић Ženski PSK Balkan i BTL Beograd [23.0 km] Red race Da
47 47 Živko Tomić Muški Skyrunning Serbia Beograd - Voždovac [23.0 km] Red race Da
48 48 Nikola Medan Muški TK Mihajlo Pupin Pančevo [23.0 km] Red race Da
49 49 Miloš Kostić Muški Ub [23.0 km] Red race Da
50 50 Nataša Vujić Ženski Ub [23.0 km] Red race Da
51 51 Aleksandar Jovanovic Muški Beograd [23.0 km] Red race Da
52 52 Драган Глишић Muški SD FoxEl Трстеник [23.0 km] Red race Da
53 53 Предраг Драгичевић Muški Tribalion Beograd [23.0 km] Red race Da
54 54 Milan Przulj Muški Ultra Trkač Srbija Beograd - Rakovica [23.0 km] Red race Da
55 55 Aleksandar Dimitrijevic Muški SK Alti Mladenovac [23.0 km] Red race Da
56 56 Vladimir Rajić Muški Kostolac [23.0 km] Red race Da
57 57 Natasa Naletina Ženski Planinski klub Balkan Beograd [23.0 km] Red race Da
58 58 Bogdan Andrejić Muški PK Runolist Jagodina Jagodina [23.0 km] Red race Da
59 59 Nenad Dramicanin Muški Beograd [23.0 km] Red race Da
60 60 Mirjana Kovacevic Ženski Pass Matter Beograd [23.0 km] Red race Da
61 61 Vladimir Pejčić Muški AK Sava Novi Beograd Novi Beograd [23.0 km] Red race Da
62 62 Ognjen Vićentić Muški PK Povlen Valjevo Valjevo [23.0 km] Red race Da
63 63 Stevan Panic Muški Valjevo [23.0 km] Red race Da
64 64 Dušan Marinković Muški PSK Balkan Beograd,Višnjička Banja [23.0 km] Red race Da
65 65 Mihailo Nikolic Muški Lajkovac [23.0 km] Red race Da
66 66 Zivomir Pavic Muški Osecina [23.0 km] Red race Da
67 67 Nevena Pančić Ženski Belgrade Running club BEOGRAD ZVEZDARA [23.0 km] Red race Da
68 68 Filip Radovanović Muški BRC - Belgrade running club Beograd [23.0 km] Red race Da
69 69 Милијан Димитријевић Muški Косјерић [23.0 km] Red race Da
70 70 Vitaminka Zrnić Ženski Maraton tim Pozarevac Pozarevac [23.0 km] Red race Da
71 71 Nikola Miljkov Muški SK Tribe Vrsac [23.0 km] Red race Da
72 72 Marko Džambasović Muški PK Tornik Čajetina Čajetina [23.0 km] Red race Da
73 73 Nikola Kostić Muški / Kragujevac [23.0 km] Red race Da
74 74 Nenad Cvetanović Muški Beograd-Voždovac [23.0 km] Red race Da
75 75 Aleksandar Vukojevic Muški Beograd - Novi Beograd [23.0 km] Red race Da
76 76 Marko Golo Muški Beograd, Zvezdara [23.0 km] Red race Da
77 77 Ana Spasojević Ženski Ljig [23.0 km] Red race Da
78 78 Ivan Ilic Muški Ultra Trkac Srbija Beograd - Rakovica [23.0 km] Red race Da
79 79 Nikola Krdžić Muški Ultra Trkač Srbija Beograd [23.0 km] Red race 00:03:00 Da
80 80 Andreja Kostić Muški / Kragujevac [23.0 km] Red race Da
81 81 Aleksandar Pavlović Muški ARK Fruška Gora Novi Sad Novi Sad [23.0 km] Red race Ne
82 82 Vesna Sredojević Ženski Ljig [23.0 km] Red race Ne
83 85 Nenad Veljković Muški Pančevo [23.0 km] Red race Da
84 86 Ljiljana Tasić Ženski Udruzenje Maratonci Pančevo Pančevo [23.0 km] Red race Da
85 87 Saša Vodovar Muški Kragujevac [23.0 km] Red race Da
86 89 Bojan Ivetić Muški PK Železničar Beograd Beograd- Čukarica [23.0 km] Red race Da
87 90 Dejan Trajkovski Muški Novi Sad [23.0 km] Red race Da
88 91 Djordje Vučković Muški Beograd [23.0 km] Red race Da
89 92 Nevena Topličić Ženski Beograd Zemun [23.0 km] Red race Da
90 93 Aleksandra Domanović Ženski Beograd - [23.0 km] Red race Da
91 94 Aleksandar Piljak Muški Beograd [23.0 km] Red race Da
92 95 Dragan Vuković Muški Beograd [23.0 km] Red race Da
93 96 Bojan Rajković Muški Valjevo [23.0 km] Red race Da
94 501 Marija Nikolic Ženski mk 1893 Beograd [10.0 km] Green race Da
95 502 Marina Pajčin Ženski Running Tribe Belgrade Beograd [10.0 km] Green race Da
96 503 Milan Marković Muški Valjevo [10.0 km] Green race Da
97 505 Alen Music Muški BRC - Belgrade Running Club Beograd [10.0 km] Green race Da
98 506 Branislav Ristić Muški Vrcin [10.0 km] Green race Da
99 507 Emilija Josipovic Ženski Uzice [10.0 km] Green race Da
100 508 Marko Dobrosavljevic Muški selo Dučić [10.0 km] Green race Da
101 509 Gorana Pivljanin Ženski BRC - Belgrade running club Beograd - Novi Beograd [10.0 km] Green race Da
102 510 Marko JOVANOVIC Muški Pek Gora Kragujevac Batocina [10.0 km] Green race Da
103 511 Marko Ilic Muški Jagodina [10.0 km] Green race Da
104 512 Slobodan Djorovic Muški AvalaSubotom Beograd - Čukarica [10.0 km] Green race 00:08:00 Da
105 513 Nemanja Jotić Muški Outdoor-bike Valjevo [10.0 km] Green race Da
106 514 Milja Pavlović Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [10.0 km] Green race Da
107 515 Jelena Gavrilović Ženski Valjevo [10.0 km] Green race 00:56:42 Da
108 516 Dejan Mizdrak Muški Valjevo [10.0 km] Green race Da
109 517 Viktor Simović Muški Valjevo [10.0 km] Green race Da
110 518 Nada Zdravkovic Ženski OAK Kosutnjak Beograda [10.0 km] Green race Da
111 519 Mirjana Djordjevic Ženski Beograd [10.0 km] Green race Da
112 520 Nikolina Simović Ženski Valjevo [10.0 km] Green race Da
113 521 Milan Simović Muški Valjevo [10.0 km] Green race Da
114 522 Jelena Simović Ženski Valjevo [10.0 km] Green race Da
115 523 Nikola Petrović Muški Beograd [10.0 km] Green race 00:45:00 Da
116 524 Nemanja Veljković Muški BRC - Belgrade running club Beograd [10.0 km] Green race Da
117 525 Filip Pantović Muški Požega [10.0 km] Green race Da
118 526 TIJANA FRANC Ženski BRC - Belgrade running club Beograd-Novi Beograd [10.0 km] Green race Da
119 527 Biljana Vidaković Ženski BRC - Belgrade running club Beograd, Zemun, [10.0 km] Green race Da
120 528 Ana Blagojević Ženski PK Vukan Požarevac Kucevo [10.0 km] Green race Da
121 529 Jasmina Lopušina Ženski BRC Beograd-Stari grad [10.0 km] Green race Da
122 530 Ivan Golubović Muški Valjevo [10.0 km] Green race Da
123 531 Виолета Петровић Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [10.0 km] Green race Da
124 532 Stevan Karać Muški Valjevo [10.0 km] Green race Da
125 533 Mila Novakovic Ženski Beograd [10.0 km] Green race Da
126 534 Momčilo Popović Muški Beograd, Zemun, [10.0 km] Green race Da
127 535 Milena Simic Ženski ZIVI ZDRAVO Beograd-Rakovica [10.0 km] Green race Da
128 536 Vladimir Kostic Muški PK Era Uzice Uzice [10.0 km] Green race Da
129 537 Nada Živković Ženski PK Vukan Požarevac Kostolac [10.0 km] Green race Da
130 538 Zoran Popović Muški BRC - Belgrade running club Beograd-Zemun [10.0 km] Green race 00:52:00 Da
131 539 Milica Luković Ženski PSK Balkan Kruševac [10.0 km] Green race Da
132 540 Igor Stefanović Muški PSK Balkan Kruševac [10.0 km] Green race Da
133 541 Vuk Damjanovic Muški Beograd [10.0 km] Green race Da
134 542 Branka Šošić-Jurjević Ženski BRC - Belgrade Running Club Beograd Vracar [10.0 km] Green race Da
135 543 Neda Trivic Ženski BRC - Belgrade running club Umka-Beograd [10.0 km] Green race Da
136 544 Nikola Bradic Muški Belgrade Running Tribe Beograd [10.0 km] Green race Da
137 545 Igor Golić Muški BRC - Belgrade Running Club Beograd, Stari Grad [10.0 km] Green race Da
138 546 Aleksa Janković Muški Valjevo [10.0 km] Green race Da
139 547 Marko Ljuština Muški BRC - Belgrade Running Club Novi Beograd [10.0 km] Green race Da
140 548 Nenad Jakovljevic Muški Valjevo [10.0 km] Green race Da
141 549 Marko Mihailovic Muški Valjevo [10.0 km] Green race 00:52:00 Da
142 550 Mihailo Topalović Muški Planinarski klub Era, Užice Užice [10.0 km] Green race Da
143 551 Nevena Popović Ženski Vozdovac-Beograd [10.0 km] Green race Da
144 552 Mirko Popović Muški Beograd [10.0 km] Green race Da
145 553 Biljana Kovačić Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [10.0 km] Green race Da
146 554 Branka Majski Ženski Ak Becej Becej [10.0 km] Green race Da
147 555 Dimitrije Manic Muški Lazarevac [10.0 km] Green race Da
148 556 Snezana Djuric Ženski PEK Gora Kragujevac Kragujevac [10.0 km] Green race Da
149 557 Aleksandar Begović Muški Beograd - Novi Beograd [10.0 km] Green race Da
150 558 Tijana Jovanović Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [10.0 km] Green race Da
151 559 Darko Jocić Muški Ak Becej Becej [10.0 km] Green race Da
152 560 Nevena Perić Ženski Belgrade Beograd, Zvezdara [10.0 km] Green race Da
153 561 Iva Raslapčević Ženski BRC - Belgrade running club Beograd-Stari grad [10.0 km] Green race Da
154 562 Ivan Cakarevic Muški BRC - Belgrade Running Club Beograd [10.0 km] Green race Da
155 563 Mirko Glavinić Muški Inspired by HOPE tim Beograd [10.0 km] Green race 00:03:00 Da
156 564 Sonja Glavinić Ženski Ultra Trkač Srbija Beograd [10.0 km] Green race 03:00:00 Da
157 565 Dušica Lučić Ženski BRC - Belgrade running club Beograd, Savski Venac [10.0 km] Green race Da
158 566 Dejan Timotijević Muški Planinarski klub Tara Bajina Bašta [10.0 km] Green race 00:01:00 Da
159 567 Draško Stanković Muški BRC - Belgrade running club Beograda [10.0 km] Green race Da
160 568 Dušan Savičić Muški Lajkovac [10.0 km] Green race Da
161 569 Slobodanka Lazic Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [10.0 km] Green race 01:02:00 Da
162 570 Aleksandar Aksić Muški BRC - Belgrade Running Club Beograd Vozdovac [10.0 km] Green race 00:47:00 Da
163 571 Tatjana Belić Ženski BRC - Belgrade Running Club Beograd [10.0 km] Green race 00:54:00 Da
164 572 Natasa Mijajlovic Ženski Jagodina [10.0 km] Green race Da
165 573 Михаило Михаиловић Muški Ваљево [10.0 km] Green race 01:30:00 Da
166 574 Ljuba Rankovic Muški Valjevo [10.0 km] Green race 01:00:00 Da
167 575 Nebojša Petrović Muški BRC - Belgrade running club Beograd - Voždovac [10.0 km] Green race Da
168 576 Mirjam Radulaški Ženski AK Becej Becej [10.0 km] Green race Da
169 577 Branko Jocic Muški AK Becej Bečej [10.0 km] Green race Da
170 578 Milica Mitrović Ženski Beograd [10.0 km] Green race Da
171 579 Dragana Mitrović Ženski Beograd [10.0 km] Green race Da
172 580 Mirko Mitrović Muški Beograd - Barajevo [10.0 km] Green race Da
173 584 ALEKSANDAR JOVANOVIĆ Muški AvalaSubotom Beograd - Savski Venac [10.0 km] Green race Da
174 585 Nataša Ranković Ženski Beograd [10.0 km] Green race Da
175 586 Mihailo Ranković Muški Beograd [10.0 km] Green race Da
176 587 Vladimir Jovanović Muški Ultra Trkac Srbija Beograd [10.0 km] Green race Da
177 592 Jakov Veselinović Muški Planinarski klub Povlen Valjevo Valjevo [10.0 km] Green race 00:02:20 Da