Пријављени такмичари на 6. VPŠ Novosadska trka za dečiji osmeh

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Nemanja Glišić Мушки Čegarunning Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
2 2 Milan Karac Мушки Curug [10.0 km] 10 km 03:50:00 Да
3 3 Milica Krstić Женски Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km Да
4 4 Vesela Mačkić Женски Triogy Racing Sremska Kamenica [10.0 km] 10 km Да
5 6 Bogdan Vurdelja Мушки Running Tribe Belgrade Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
6 8 Љиљана Маричић Женски Ветерник [10.0 km] 10 km 01:05:00 Да
7 10 Vesna Crnjanski Женски PSK Balkan Београд [10.0 km] 10 km 00:55:25 Да
8 11 Milica Marković Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
9 12 Milan Kovačić Мушки Sombor [10.0 km] 10 km Да
10 14 Vesna Futo Vugdelija Женски Subotica [10.0 km] 10 km Да
11 15 Jugoslav Futo Мушки Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km Да
12 18 Kristina Radović Женски Beograd - Čukarica [10.0 km] 10 km Да
13 21 Goran Cvetković Мушки Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [10.0 km] 10 km Да
14 23 Zoran Rakić Мушки Dobro jutro Apatine Apatin [10.0 km] 10 km Да
15 24 Ildiko Fabo Женски UG "Inspiran" Subotica [10.0 km] 10 km Да
16 25 Ivan Kovač Мушки Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [10.0 km] 10 km Да
17 27 DEJAN UBORNJI Мушки UK PALIGO PALUS PALIC Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
18 29 Ljubomir Vukšić Мушки Pivnice [10.0 km] 10 km Да
19 31 Žarko Doroški Мушки Odžaci [10.0 km] 10 km Да
20 32 Ilija Košutić Мушки Bački Gračac [10.0 km] 10 km Да
21 34 Željko Milenković Мушки Udruženje Poželi Želju Donji Tavankut [10.0 km] 10 km Да
22 36 Zoran Marković Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
23 37 Natasa Sarajevcic Женски Liga kod Juge Београд [10.0 km] 10 km Да
24 38 Marko Mihajlović Мушки FlyFit klub Beograd, Rakovica [10.0 km] 10 km Да
25 39 Dragan Prole Мушки OMEGA - 3 NORWAY RUNNING TEAM Нови Сад [10.0 km] 10 km 00:56:13 Да
26 40 Jasmina Gerginov Женски Capital Crew Belgrade Beograd, Kaluđerica [10.0 km] 10 km Да
27 41 Miljan Milojković Мушки AK Niški maraton Niš [10.0 km] 10 km 00:42:00 Да
28 42 Aleksandar Adžić Мушки Triogy Racing Beograd-Rakovica [10.0 km] 10 km Да
29 44 Slobodan Stošić Мушки FlyFit klub Београд [10.0 km] 10 km Да
30 45 Dragan Rapić Мушки ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km Да
31 46 Milica Siriški Женски Novi Sad-Sremska Kamenica [10.0 km] 10 km Да
32 49 Agneš Giric-Cvetković Женски ARK FRUŠKA GORA Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
33 50 snezana stojin Женски PSK Balkan Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
34 51 Tibor Zabos Мушки Mali Iđoš [10.0 km] 10 km 00:53:05 Да
35 52 Miklós Benedek Мушки Bačka Topola [10.0 km] 10 km Да
36 53 Nemanja Marunić Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
37 54 Huba Tölgyesi Мушки Bačka Topola [10.0 km] 10 km Да
38 55 Zdravko Mišović Мушки AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Да
39 57 Branko Šarac Мушки Lovćenac [10.0 km] 10 km Да
40 59 Bogdan Đorđević Мушки ARK Odžaci Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
41 60 Jovica Cucić Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
42 61 Slobodan Mikovic Мушки Srbobran [10.0 km] 10 km Да
43 64 Весна Ђоковић Женски PSK Balkan i BTL Београд [10.0 km] 10 km Да
44 67 Sasa Mirkovic Мушки FlyFit klub Beograd- Rakovica [10.0 km] 10 km Да
45 68 Bojan Hodzic Мушки Kikinda [10.0 km] 10 km Да
46 69 Biljana Krstonošić Женски AK Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Да
47 70 Biljana Čonkić Женски ARK Fruška gora Нови Сад [10.0 km] 10 km 01:01:00 Да
48 71 Ivan Ristic Мушки #SVRNMTIM Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
49 72 Milan Mitric Мушки Kikinda [10.0 km] 10 km Да
50 73 Miroslav Vukasinovic Мушки Kikinda [10.0 km] 10 km Да
51 74 Aleksandra Fuks Женски Kikinda [10.0 km] 10 km Да
52 75 Aleksandra Rudan Женски Zmajevo [10.0 km] 10 km Да
53 76 Zoran Gavrilović Мушки A.K. Tempo Šabac Šabac [10.0 km] 10 km 00:47:50 Да
54 77 Milica Miljković Женски OM MADE Beograd - Čukarica [10.0 km] 10 km 00:45:00 Да
55 79 Aleksandar Davidović Мушки Planinarska sekcija Novi Sad Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
56 80 Tatjana Krstonošić Женски AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Да
57 81 Mirko Pašić Мушки Beočin [10.0 km] 10 km Да
58 82 Aleksandar Lazic Мушки Novi Sad - Futog [10.0 km] 10 km Да
59 83 Zoltan Gortva Мушки AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Да
60 84 Sanja Gortva Женски AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Да
61 85 Ena Horvat Женски Ark Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
62 86 Milan Alanović Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
63 87 Vladimir Obradović Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
64 88 Natalija Cimesa Женски Zmajevo [10.0 km] 10 km Да
65 89 Nenad Milenkov Мушки #SVRNMTIM Beograd - Boleč [10.0 km] 10 km Да
66 90 Dejan Markovic Мушки Olimp Vrbas Vrbas [10.0 km] 10 km 00:51:00 Да
67 91 Nemanja Lazić Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km 00:50:45 Да
68 92 Marijana Kovac Женски Cardio Workout Нови Сад [10.0 km] 10 km 01:37:50 Да
69 93 Marija Bubalo Женски AK APATIN Apatin [10.0 km] 10 km Да
70 96 Zoran Skoric Мушки Gladiator Workout NS Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
71 100 Rade Delic Мушки Skola trcanja Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:40:00 Да
72 101 Ivana Klevernic Vujic Женски Fit Complete Novi Sad - Futog [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
73 102 Горан Раичевић Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km 00:36:30 Да
74 103 Jovana Kulusic Женски CARDIO WORKOUT Ruma [10.0 km] 10 km Да
75 104 Stamen Ranđelović Мушки Gladiator Workout NS Нови Сад [10.0 km] 10 km 00:34:00 Да
76 105 Mirela Kuč Женски Gladiator Workout NS Нови Сад [10.0 km] 10 km 00:39:00 Да
77 106 Aleksandra Kalaj Женски Skola trcanja NS Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
78 107 Milena Kiš Женски Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
79 109 Драган Продановић Мушки АК Бечеј Бечеј [10.0 km] 10 km Да
80 110 Srđan Tucić Мушки --- Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
81 111 Kristina Dragić Женски Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
82 112 Vladimir Gvozden Мушки Filozofski fakultet Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
83 113 Miroslav Dukadinović Мушки OAK Beograd Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km Да
84 114 Nevena Beljanski Женски Gladiator Workout NS Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
85 115 Zoran Ovcin Мушки ARK Fruška gora Petrovaradin [10.0 km] 10 km Да
86 116 Ljubisa Gudelj Мушки ArkSomaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
87 117 Petar Blažić Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
88 118 Aleksandar Petrović Мушки ok.strazilovo Sremski Karlovci [10.0 km] 10 km Да
89 119 Bojan Radomirovic Мушки Omega-3 Norway Running Team Нови Сад [10.0 km] 10 km 00:53:00 Да
90 120 Aleksandar @cikus Božović Мушки Omega-3 Norway Running Team Kragujevac [10.0 km] 10 km Да
91 121 Bojan Vranjes Мушки Ruma [10.0 km] 10 km Да
92 122 Tamara Micanovic Женски Pancevo [10.0 km] 10 km Да
93 123 Mirjam Radulaški Женски AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Да
94 124 Milan Pasula Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
95 125 Bojan Samac Мушки AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Да
96 126 Marko Popin Мушки Instant Healthy Life Despotovo [10.0 km] 10 km Да
97 128 Filip Radisavljevic Мушки #SVRNMTIM Kragujevac [10.0 km] 10 km 01:00:00 Да
98 129 Slađana Todorović Женски AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Да
99 130 Marijana Molnar Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
100 131 Predrag Tomcanji Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km 00:53:00 Да
101 132 Viktor Sabo Мушки Mali Iđoš [10.0 km] 10 km Да
102 133 Tamara Katic Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
103 134 Vladimir Lazić Мушки Capital Crew Beoograd [10.0 km] 10 km Да
104 135 Nikola Kostadinovic Мушки Beograd - Vračar [10.0 km] 10 km Да
105 136 Marko Turković Мушки Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Да
106 137 Danijela Nestorović Женски Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Да
107 139 Ивица Марковић Мушки Сланина Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
108 141 Dalibor Lukin Мушки Triogy Racing Vrdnik [10.0 km] 10 km Да
109 142 Vladimir Kostić Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
110 143 Uroš Ristić Мушки N. Beograd [10.0 km] 10 km Да
111 145 Branislava Stepanov Женски AK Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Да
112 147 Marija Dokoza Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
113 148 Natasa Srdic Женски Free Treninzi Đačko Sremska Kamenica [10.0 km] 10 km 00:56:00 Да
114 149 Vladimir Vojnović Мушки NTT data racers Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
115 150 Milan Babić Мушки Pak Mosor Niš Sokobanja [10.0 km] 10 km 01:06:00 Да
116 151 Aleksandar Mitic Мушки Udruzenje Maratonci Pančevo Opovo [10.0 km] 10 km Да
117 152 Miroslav Liscevic Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
118 153 Borko Gajic Мушки Backi Jarak [10.0 km] 10 km Да
119 154 Darko Čolak Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
120 155 Aleksandar Pavlović Мушки ARK Fruška Gora Novi Sad Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
121 157 Jovana Savic Женски BRC - Belgrade running club Beograd - Stari grad [10.0 km] 10 km 00:47:00 Да
122 158 Tijana Delić Женски Beograda-Rakovica [10.0 km] 10 km Да
123 159 Ivana Mona Gazivoda Женски Liga kod Juge Београд [10.0 km] 10 km Да
124 160 Vanja Bolesnikov Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
125 161 Vladaimir Danko Мушки TK "Triogy Racing" Novi Sad Novi Sad - Futog [10.0 km] 10 km Да
126 163 Danko Damjanović Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km 00:52:33 Да
127 164 Marko Jocic Мушки AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Да
128 165 Radivoj Jocic Мушки AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Да
129 166 Miloš Čolić Мушки Free Treninzi Đačko Sremska Kamenica [10.0 km] 10 km 02:00:00 Да
130 167 Dragana Srdić Женски adidas Runners Beograd Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
131 168 Vlado Božić Мушки VladoBozicYoga Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
132 169 Laslo Tarjan Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
133 171 Jovan Todorovski Мушки Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
134 172 Zoran Nikolić Мушки ARK Somaraton Bački Monoštor [10.0 km] 10 km 00:44:00 Да
135 173 Ana Vojnović Женски Beograd- Rakovica [10.0 km] 10 km Да
136 174 Драгана Вујаклија Женски #ТрчимЗаЈоју, Српска Црња Srpska Crnja [10.0 km] 10 km Да
137 176 Vuk Sunic Мушки Gladiator Workout NS Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
138 177 Milan Nikolić Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
139 178 Bogdan Stojšić Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
140 179 Nemanja Mrakovic Мушки Pd Naftas Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
141 181 Natalija Marinkovic Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
142 182 Ina Damjanov Женски Vrbas [10.0 km] 10 km Да
143 183 Vladimir Damjanov Мушки Kula [10.0 km] 10 km Да
144 184 Branislav Nikolic Мушки Gladiator workout NS Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
145 185 Sreto Tomic Мушки Gladiator workout NS Temerin [10.0 km] 10 km Да
146 186 Slobodan Tasic Мушки Gladiator workout NS Celarevo [10.0 km] 10 km Да
147 187 Sinisa Jaksic Мушки Gladiator workout NS Cerevic [10.0 km] 10 km Да
148 188 Sinisa Nikolic Мушки Gladiator workout NS Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
149 189 Gordana Aleksic Женски Gladiator workout NS Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
150 190 Tijana Knezevic Женски Gladiator workout NS Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
151 191 Nikola Maravic Мушки BURT Београд [10.0 km] 10 km Да
152 192 Zoran Kampfer Мушки - Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
153 193 Ivana Sokolović Женски OAK Novi Sad Beograd - Zemun Polje [10.0 km] 10 km Да
154 194 Ana Stefanović Женски BRC - Belgrade running club Beograd Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
155 195 Ivan Lazarevic Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
156 196 Pavle Peković Мушки Belgrade Running Club Београд [10.0 km] 10 km Да
157 197 Goran Porobić Мушки Ragbi Klub Vojvodina Нови Сад [10.0 km] 10 km 01:10:00 Да
158 198 Petrisor Rada Мушки CSM Resita Caransebes [10.0 km] 10 km Да
159 199 Anca Rada Женски CSM Resita Caransebes [10.0 km] 10 km Да
160 200 Filip Ružić Мушки Belgrade Running Club Čačak [10.0 km] 10 km Да
161 202 Eleonora Anau Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
162 203 Siniša Štetin Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
163 205 Nikola Vuksić Мушки / Nova Pazova [10.0 km] 10 km Да
164 206 Miša Milić Мушки Ruma [10.0 km] 10 km Да
165 207 Ivan Vendlener Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
166 208 Milan Davidović Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
167 209 Dušan Čeri Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
168 210 Mihajlo Jovanović Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
169 211 Jovan Vukobratovic Мушки Ruma [10.0 km] 10 km Да
170 212 Dejan Puškarević Мушки Vojska Srbije Novi Sad-Sremska Kamenica [10.0 km] 10 km Да
171 213 Selimir Vagić Мушки Rečna flotila Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
172 214 Zoran Živković Мушки Rečna flotila Novi Sad-Sremska Kamenica [10.0 km] 10 km Да
173 218 Dragoljub Petrović Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
174 219 Filip Stanković Мушки Beograd Zemun [10.0 km] 10 km Да
175 220 Alekdandra Paunović Женски Beograd-Zvezd [10.0 km] 10 km Да
176 221 Jelena Sladic Женски BEOGRAD/VOZDOVAC [10.0 km] 10 km Да
177 222 Aleksandar Jovanovic Мушки Београд [10.0 km] 10 km 00:39:00 Да
178 223 Dejan Nikitic Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
179 224 Vladimir Blagojević Мушки CFSport Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
180 225 Daria Nikolic Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
181 226 Nevena Šunjevarić Женски Zemun [10.0 km] 10 km Да
182 227 Iva Čolić Женски adidas Runners Beograd Beograd - Vračar [10.0 km] 10 km Да
183 229 Petar Šarić Мушки OK Stražilovo Sremski Karlovci [10.0 km] 10 km Да
184 231 Aleksandar Janković Мушки Triatlon klub Požarevac Požarevac [10.0 km] 10 km Да
185 232 Milos Avramovic Мушки Beograd- Grocka [10.0 km] 10 km Да
186 233 Boris Jakimov Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
187 234 Vladimir Bogovac Мушки ARK Fruška Gora Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
188 235 Danijela Vasiljevic Женски samostalno Beograd-Rakovica [10.0 km] 10 km 00:58:00 Да
189 236 Strahinja Puskarevic Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
190 237 Ines Maras Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
191 238 Ildiko Zsaki Женски Skola Trcanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
192 239 Jasna Milošević Женски Subotica [10.0 km] 10 km Да
193 241 Nikola Pavlović Мушки Fakultet sporta i fizickog vaspitanja Beograd Beograd - Sopot [10.0 km] 10 km Да
194 242 Jovana Dimitrijevic Женски Wild Dogs Novi Sad Београд [10.0 km] 10 km Да
195 243 Karolina Đuga Женски Kulpin [10.0 km] 10 km Да
196 244 Jelena Peković Женски Beograd Zemun [10.0 km] 10 km 00:57:00 Да
197 245 Draško Stanković Мушки BRC Youngsters Beograda [10.0 km] 10 km Да
198 246 Filip Radovanović Мушки BRC - Belgrade running club Београд [10.0 km] 10 km Да
199 247 Nevena Pančić Женски Belgrade Running club BEOGRAD ZVEZDARA [10.0 km] 10 km Да
200 248 Andjela Šimurina Женски BRC - Belgrade running club Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km Да
201 249 István Megadja Мушки Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
202 250 Szilvia Csanádi Женски Škola trčanja Subotica Subotca [10.0 km] 10 km Да
203 251 Vladimir Marković Мушки TK Dynamic Novi Sad Нови Сад [10.0 km] 10 km 18:30:00 Да
204 252 Dragiša Vit Мушки SK OAK Novi Sad Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
205 253 Dušan Anđelić Мушки AK Trim Kikinda Kikinda [10.0 km] 10 km Да
206 254 Zoltan Pinter Мушки Škola trčanja Subotica Szabadka [10.0 km] 10 km Да
207 256 Aleksandar Aksić Мушки BRC - Belgrade Running Club Beograd Vozdovac [10.0 km] 10 km Да
208 258 László Csordalics Мушки Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km 00:43:43 Да
209 259 Dragan Ćirić Мушки ARK Tron / Omega-3 Norway House Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
210 260 János Bese Мушки Škola trčanja Subotica Stara moravica [10.0 km] 10 km 01:07:00 Да
211 261 Rasko J Jovin Мушки ARK Fruška Gora Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
212 262 Marina Tepavac Женски ARK Somaraton Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
213 263 Aleksandar Stajic Мушки Nevesinje [10.0 km] 10 km Да
214 265 Nikola Radakovic Мушки Apatin [10.0 km] 10 km Да
215 266 Atila Molnar Gabor Мушки ARK Tron Senta [10.0 km] 10 km Да
216 267 Zoltan Molnar Gabor Мушки ARK Tron Senta [10.0 km] 10 km Да
217 268 Korina Muči Женски ARK Tron Senta [10.0 km] 10 km Да
218 269 Jelena Janić Женски adidas Runners Beograd Beograd cukarica [10.0 km] 10 km Да
219 270 Stefana Cerovina Женски BURT Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:29:10 Да
220 271 Marina Djuricic Женски adidas Runners Beograd Београд [10.0 km] 10 km 01:29:00 Да
221 272 Atila Sič Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
222 273 Dajana Mitić Женски Leskovac [10.0 km] 10 km Да
223 274 Dragana Milošević Женски Free Treninzi Đačko Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
224 275 Rastko Ristic Мушки Beograd- Rakovica [10.0 km] 10 km Да
225 277 Sanja Rakic Женски adidas Runners Beograd Beograd, Palilula [10.0 km] 10 km Да
226 278 Anamarija Bob Женски adidas Runners Beograd Beograd - Stari Košutnjak [10.0 km] 10 km Да
227 280 Maja Bodrožić Женски ArkSomaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
228 283 Milorad Djukic Мушки Gladiator Workout NS Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
229 284 Bojana Fazekaš Женски Skola Trcanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
230 285 Tatjana Vujović Женски Ark Maratonko Kovačica Kovacica [10.0 km] 10 km Да
231 286 Miloš Segedi Мушки AK Indjija Indjija [10.0 km] 10 km Да
232 287 Bojan Bošnjak Мушки BEOGRAD ZVEZDARA [10.0 km] 10 km Да
233 288 Sanja Rackov Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
234 289 Miroslav Mirkovic Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
235 290 Dragomir Lazic Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
236 291 Bojan Karanović Мушки Delta Running Team Čelarevo [10.0 km] 10 km Да
237 292 Dragomir Đinisov Мушки Ark Maratonko Kovačica Debeljača [10.0 km] 10 km Да
238 293 Nikolina Rašović Женски adidas Runners Beograd Beograd-Tasmajdan [10.0 km] 10 km 01:00:00 Да
239 294 Olja Radovanović Женски adidas Runners Beograd BEOGRAD ZVEZDARA [10.0 km] 10 km 01:00:00 Да
240 295 Zoltan Horvat Мушки Becej [10.0 km] 10 km Да
241 296 Damir Brnic Мушки Skola trčanja Novi Sad ⁄ Trčanje.rs Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
242 297 Gergely Ónozó Мушки Bečej [10.0 km] 10 km Да
243 298 Natalija Živkovic Женски adidas Runners Beograd BEOGRAD ZVEZDARA [10.0 km] 10 km Да
244 299 Natasa Knezevic Женски TeamFit Београд [10.0 km] 10 km Да
245 300 Nikolina Cico Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
246 301 Željko Tepšić Мушки ŠTRC Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
247 303 Aleksandar Milošević Мушки Beograd-Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
248 304 Milovan Poček Мушки EXECOM Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
249 305 Miloš Kajtez Мушки EXECOM Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
250 306 David Sretenović Мушки Požega [10.0 km] 10 km Да
251 307 Milos Krivokuca Мушки BEOGRAD ZVEZDARA [10.0 km] 10 km Да
252 308 Slobodan Sudarov Мушки O.A.K. Kikinda Kikinda [10.0 km] 10 km Да
253 309 Miloš Malešević Мушки Ak indjija Indjija [10.0 km] 10 km Да
254 310 Petar Nenadov Мушки Kovilj [10.0 km] 10 km Да
255 311 Marko Gorčić Мушки Ark Maratonko Kovačica Debeljača [10.0 km] 10 km Да
256 313 Miloš Džigurski Мушки Bečej [10.0 km] 10 km Да
257 314 Vesko Anđelković Мушки ARK MaratonKO Kovačica [10.0 km] 10 km Да
258 315 Ivana Šolar Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
259 316 Zorica Radosavljević Женски Београд [10.0 km] 10 km Да
260 317 Zoran Brančić Мушки - Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:53:00 Да
261 319 Дарко Савић Мушки 11Tri Belgrade Београд-Нови Београд [10.0 km] 10 km 00:42:00 Да
262 320 Miloš Klindo Мушки Gradiska [10.0 km] 10 km 00:54:00 Да
263 321 Marija Radjenovic Женски adidas Running team Beograd - Vračar [10.0 km] 10 km 01:15:00 Да
264 322 Ljubica Vojnovic Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
265 323 Atila Tot Kaša Мушки Temerin [10.0 km] 10 km Да
266 324 Ivan Segedi Мушки Indjija [10.0 km] 10 km Да
267 326 Dunja Simic Женски Kragujevac [10.0 km] 10 km Да
268 327 Milan Simic Мушки Kragujevac [10.0 km] 10 km Да
269 1001 Nemanja Đurić Мушки Ak Apatin Zrenjanin [4.0 km] 4 km Да
270 1002 Olivera Kojic Женски Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
271 1002 Jovana Belanović Женски BeLAN family SPORT Novi Sad [4.0 km] 4 km Да
272 1003 Sunčica Railić Женски Novi Sad-Bukovac [4.0 km] 4 km Да
273 1003 Sandra Milojevic Женски Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
274 1004 Bogdan Vurdelja Мушки Running Tribe Belgrade Београд [4.0 km] 4 km Да
275 1004 Marijana Mijatović Женски Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
276 1004 Никола Вукоје Мушки Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
277 1004 Aleksandra Burkanović Женски Ak Apatin Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
278 1005 Игор Ђурашевић Мушки Ловћенац [4.0 km] 4 km Да
279 1005 Vladan Tadic Мушки HUM Београд [4.0 km] 4 km Да
280 1005 MILOJKA PONOĆKO Женски KP Zrenjanin Zrenjnanin [4.0 km] 4 km Да
281 1005 Iva Uzelac Женски ARK Fruška Gora Нови Сад [4.0 km] 4 km 00:43:00 Да
282 1006 Borislav Pelengić Мушки Vojska Srbije Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
283 1006 Aleksandra Maric Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
284 1008 Stefan Ilić Мушки MFNS Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
285 1012 Stasa Ninkov Женски Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
286 1013 Гордана Дамјанац Женски Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
287 1016 Tamara Jurišic-Adžić Женски BRC Београд [4.0 km] 4 km Да
288 1019 Klara Ćurčin Женски CAPITAL CREW Beograd/Zemun [4.0 km] 4 km Да
289 1021 Vladimir Belanović Мушки BeLAN family SPORT Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
290 1025 Milorad Stojanović Мушки AK Veteran-Beograd Београд [4.0 km] 4 km 00:06:08 Да
291 1026 Strahinja Jovičin Мушки Ravno selo [4.0 km] 4 km Да
292 1027 Tatjana Dejanović Женски Ravno selo [4.0 km] 4 km Да
293 1028 Stefan Jovičin Мушки Ravno selo [4.0 km] 4 km Да
294 1031 Ђорђе Ивановић Мушки / Шабац [4.0 km] 4 km Да
295 1032 Весна Ђоковић Женски PSK Balkan Београд [4.0 km] 4 km Да
296 1033 Violeta Segedinski Женски Bečej [4.0 km] 4 km Да
297 1034 Dragan Konjević Мушки Sombor [4.0 km] 4 km Да
298 1036 Sanja Nadj Женски Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
299 1037 Nenad Milosavljevic Мушки Run, Forrest, Run! Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
300 1038 Vladimir Beljanski Мушки Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
301 1039 Dusica Tadic Женски HUM Beograd (Zemun) [4.0 km] 4 km Да
302 1041 Dragisa Rusov Мушки AK Borac Klisa Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
303 1044 Ljubica Buaca Женски Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
304 1046 Ivan Sekulović Мушки Београд [4.0 km] 4 km Да
305 1047 Daniel Šokac Мушки ArkSomaraton Sombor [4.0 km] 4 km Да
306 1048 Ilija Andrevski Мушки Београд [4.0 km] 4 km 00:32:00 Да
307 1049 Jovan Stojicic Мушки Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
308 1051 Andrea Malić Женски Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
309 1052 Branislav Srdic Мушки Ruma [4.0 km] 4 km Да
310 1053 Tomislav Ostojić Мушки SU "Varatonac" Valjevo Valjevo [4.0 km] 4 km Да
311 1054 Татјана Влаховић Женски Суботица [4.0 km] 4 km Да
312 1056 Dušan Vuletić Мушки Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
313 1057 Marija Novaković Женски AK Bečej Bečej [4.0 km] 4 km Да
314 1058 Ivana Kostić Женски Београд [4.0 km] 4 km Да
315 1059 Ivana Belić Женски Cegarrunning Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
316 1061 Filip Breka Мушки Odzaci [4.0 km] 4 km 00:17:00 Да
317 1062 Momčilo Mandić Мушки AK Zvornik zvornik [4.0 km] 4 km 00:29:00 Да
318 1063 Aleksa Prodanov Мушки Нови Сад [4.0 km] 4 km 00:47:00 Да
319 1066 Sabina Klbeček Женски Planinarski Klub Spartak Subotica, 2400 [4.0 km] 4 km Да
320 1067 David Klbeček Мушки Subotica, 2400 [4.0 km] 4 km Да
321 1069 Jelena Arambašić Женски Bački Jarak [4.0 km] 4 km Да
322 1070 Dragica Pavlović Женски Šabac [4.0 km] 4 km Да
323 1072 Dalibor Andjelkovic Мушки Нови Сад [4.0 km] 4 km 17:04:00 Да
324 1073 Đurđina Stošić Женски ARK Odžaci Odžaci [4.0 km] 4 km Да
325 1076 Jasminka Krmar Женски Cegarunning Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
326 1077 Jovana Nikolić Женски Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
327 1078 Jelena Damnjanović Женски Beograd, Zvezdara [4.0 km] 4 km Да
328 1079 Ivana Malić Женски Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
329 1081 Sava Brzak Мушки Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
330 1082 Jelena Drk Женски Novi Sad, Petrovaradin [4.0 km] 4 km Да
331 1084 Srećko Prodanov Мушки Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
332 1085 Milana Sojic Женски Gladiator workout NS Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
333 1086 Dajana Bozickovic Женски Gladiator workout NS Budjanovci [4.0 km] 4 km Да
334 1087 Zorica Tišić Женски Becej [4.0 km] 4 km Да
335 1088 Nemanja Čobanović Мушки Beograd cukarica [4.0 km] 4 km Да
336 1089 Marija Pavlovic Женски Beograd - Zemun Polje [4.0 km] 4 km Да
337 1090 Миодраг Смиљанић Мушки Клуб борилачких вештина Патриоте Нови Сад [4.0 km] 4 km 00:20:00 Да
338 1091 Марко Савић Мушки Клуб борилачких вештина Патриоте Нови Сад [4.0 km] 4 km 00:20:00 Да
339 1092 Станко Нуждић Мушки Клуб борилачких вештина Патриоте Нови Сад [4.0 km] 4 km 00:20:00 Да
340 1093 Stevan Tomašević Мушки Novi Sad-Sremska Kamenica [4.0 km] 4 km Да
341 1094 Dragana Tomašević Женски Sremska Kamenica [4.0 km] 4 km Да
342 1095 Stefan Vendlener Мушки Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
343 1096 Milijana Roganović Женски Kragujevac [4.0 km] 4 km Да
344 1097 RADMILA DJUKANOVIC Женски Kozarska Dubica [4.0 km] 4 km Да
345 1098 BOSKO BIZIC Мушки Kozarska Dubica [4.0 km] 4 km Да
346 1099 Marina Petrović Женски Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [4.0 km] 4 km Да
347 1100 Mirjana Cvetković Женски Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [4.0 km] 4 km Да
348 1101 Igor Radosavljeviĉ Мушки Beograd-Zvezdara [4.0 km] 4 km Да
349 1102 Andjela Veljković Женски Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
350 1103 Ivan Fenjac Мушки NSRunners Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
351 1104 Aleksandra Milošević Женски OM MADE Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
352 1106 Goran Antičević Мушки Liga kod Juge Београд [4.0 km] 4 km Да
353 1108 Gordana Mandić Женски OM MADE Novi Sad, Petrovaradin [4.0 km] 4 km Да
354 1109 Danilo Ćalić Мушки Vivify Ideas Нови Сад [4.0 km] 4 km 00:42:00 Да
355 1110 Vladimir Popović Мушки NSRunners Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
356 1111 Bojana Veljković Женски NSRunners Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
357 1112 Jelena Sredanović Женски NSRunners Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
358 1113 Оливера Јаковљевић Женски АК Бечеј Бечеј [4.0 km] 4 km Да
359 1114 Miloš Arbanas Мушки NSRunners Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
360 1115 Milica Cvijetić Женски Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
361 1118 Aleksandar Simic Мушки Ruma [4.0 km] 4 km Да
362 1119 Milos Jovancevic Мушки Ruma [4.0 km] 4 km Да
363 1121 Branka Veličković Женски AK Apatin Cegarunning Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
364 1123 Gabor Ikotin Мушки Temerin [4.0 km] 4 km Да
365 1124 Mirko Pavkov Мушки AK Becej Becej [4.0 km] 4 km Да
366 1125 Lav Tepavac Мушки Ark Somaraton Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
367 1126 Čedomir Lukić Мушки Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
368 1127 Petar Šuša Мушки Sombor [4.0 km] 4 km Да
369 1128 Milan Mitrović Мушки ARK Fruška Gora Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
370 1129 Đorđe Ćuzović Мушки Kragujevac [4.0 km] 4 km Да
371 1130 Lea Sič Женски Ark Somaraton Sombor [4.0 km] 4 km Да
372 1131 Nataša Raić Sič Женски Ark Somaraton Sombor [4.0 km] 4 km Да
373 1133 Nikola Djordjević Мушки Kragujevac [4.0 km] 4 km Да
374 1134 Jovica Oluški Мушки Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
375 1136 Вељко Савић Мушки Атлетски клуб Сурчин Београд-Нови Београд [4.0 km] 4 km 00:14:30 Да
376 1139 Imre Majorosi Мушки Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
377 1140 Zoran Trbuk Мушки Novi Sad, Petrovaradin [4.0 km] 4 km Да
378 1141 Stefan Mudrisnki Мушки Srbobran [4.0 km] 4 km Да
379 1142 Tiago Knoch Мушки EXECOM Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
380 1143 Igor Lalić Мушки EXECOM Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
381 1144 Ljubomir Sijačić Мушки Srbobran [4.0 km] 4 km Да
382 1145 Sara Sudarov Женски O.A.K. Kikinda Kikinda [4.0 km] 4 km 15:00:00 Да
383 1146 Simona Sudarov Женски OAK Kikinda, Kikinda Kikinda [4.0 km] 4 km Да
384 1147 Sonja Vojnic Zelic Женски Subotica, 24000 [4.0 km] 4 km Да
385 1148 Zolt Farkas Мушки Subotica, 24000 [4.0 km] 4 km Да
386 1149 Ana Jovicic Vukovic Женски Novi Sad [4.0 km] 4 km Да
387 1150 Miroslav Gligoric Мушки Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
388 1151 Nikola Medan Мушки AK Panonija Pancevo [4.0 km] 4 km Да
389 1152 Stefan Lazic Мушки AK Panonija Pancevo [4.0 km] 4 km Да
390 1154 Bojana Kovačević Berleković Женски Нови Сад [4.0 km] 4 km Да
391 1155 Jelena Obradović Женски Subotica [4.0 km] 4 km Да
392 1156 Uros Ostojin Мушки AK Panonija Pancevo [4.0 km] 4 km Да
393 1157 Teodora Mladenovic Женски Indjija [4.0 km] 4 km Да
394 1158 Dusan Obradovic Мушки Novi Sad-Sremska Kamenica [4.0 km] 4 km Да
395 1159 Marica Avramović Женски AK Junior Krupanj Krupanj [4.0 km] 4 km Да
396 1160 Sara Sekulić Женски AK Junior Krupanj Krupanj [4.0 km] 4 km Да