Prijavljeni takmičari na 6. Adrenalin Race

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Miloš Gopić Muški PSK Balkan Beograd-Voždovac [11.0 km] Adrenalin Race Ne
2 2 Bojan Vranjes Muški Ruma [11.0 km] Adrenalin Race Ne
3 3 Marko Djordjević Muški Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Ne
4 4 Tamara Micanovic Ženski Pancevo [11.0 km] Adrenalin Race Ne
5 5 Aleksandra Škobalj Ženski Gradski trkacki Beograd/Novi Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Ne
6 6 Miroslav Lovric Muški PK Borkovac Ruma Ruma [11.0 km] Adrenalin Race Ne
7 7 Ljubomir Knezevic Muški Sportsko udruženje Inspirium Fitness NOVI BANOVCI [11.0 km] Adrenalin Race Ne
8 8 Marijana Kovac Ženski Cardio Workout Novi Sad [11.0 km] Adrenalin Race 01:37:50 Ne
9 9 Milica Milosevic Knezevic Ženski Sportsko udruženje Inspirium Fitness NOVI BANOVCI [11.0 km] Adrenalin Race Ne
10 10 Aleksandar Matic Muški Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Ne
11 11 Maja Simic Ženski PSK Balkan Beograd - Čukarica [11.0 km] Adrenalin Race Da
12 12 Sara Pirnat Ženski PSK "Spartak" Subotica [11.0 km] Adrenalin Race Ne
13 13 Jelena Radosavljevic Ženski PK Borkovac Ruma Sremska Mitrovica [11.0 km] Adrenalin Race Da
14 14 Marko Mihajlović Muški FlyFit klub Beograd, Rakovica [11.0 km] Adrenalin Race Da
15 15 Andrijana Petrovic Ženski Beograd - Novi Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Ne
16 16 Sasa Mirkovic Muški FlyFit klub Beograd- Rakovica [11.0 km] Adrenalin Race Ne
17 17 Miroslav Ćirković Muški Power Training Ruma Ruma [11.0 km] Adrenalin Race Ne
18 18 Игор Ђурашевић Muški Ловћенац [11.0 km] Adrenalin Race Ne
19 19 Miroslav Kalanj Muški IronFit Ruma [11.0 km] Adrenalin Race Ne
20 20 Saša Stevanović Muški B Storm Consulting Niš Niš [11.0 km] Adrenalin Race Ne
21 21 Aleksandar @cikus Božović Muški Omega-3 Norway Running Team Kragujevac [11.0 km] Adrenalin Race Ne
22 22 Bojana Petrov Ženski Novi Sad [11.0 km] Adrenalin Race Da
23 23 Nikola Paunović Muški Novi Sad [11.0 km] Adrenalin Race Da
24 24 Klara Ćurčin Ženski CAPITAL CREW Beograd/Zemun [11.0 km] Adrenalin Race Da
25 25 Aleksandra Milanović Ženski BarStrong Ruma [11.0 km] Adrenalin Race Da
26 26 Nenad Tabandželić Muški Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Da
27 27 Olivera Stefanović Ženski Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Da
28 28 Damir Đonlagić Muški Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Da
29 29 Nemanja Todorov Muški Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Da
30 30 Ivana Stamenković Ženski Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Da
31 31 Ognjen Radulovic Muški NMT Ruma Ruma [11.0 km] Adrenalin Race Ne
32 32 Vladan Dakic Muški RK Elektricar Kacarevo [11.0 km] Adrenalin Race Ne
33 33 Sandra Danicic Ženski Novi Sad-Kac [11.0 km] Adrenalin Race Ne
34 34 Jovan Stojicic Muški Novi Sad [11.0 km] Adrenalin Race Ne
35 35 ivan knezevic Muški Tempo Klenak [11.0 km] Adrenalin Race Ne
36 36 Milena Dimitrijević Ženski Beograd-Stari grad [11.0 km] Adrenalin Race Ne
37 37 Milan Nesic Muški Beograd- Grocka [11.0 km] Adrenalin Race Da
38 38 Dušan Novaković Muški Novi Sad [11.0 km] Adrenalin Race Ne
39 39 Mirjana Žiropađa Ženski Beograd - Novi Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Ne
40 40 Đorđe Žiropađa Muški Beograd Novi Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Ne
41 41 Nemanja Bunjevački Muški Zrenjanin [11.0 km] Adrenalin Race Ne
42 42 Ana Borković Ženski Inđija [11.0 km] Adrenalin Race Ne
43 43 Milena Kiš Ženski Zrenjanin [11.0 km] Adrenalin Race Ne
44 44 Radovan Cuk Muški Beograd Surcin [11.0 km] Adrenalin Race Ne
45 45 Miloje Milosavljević Muški Tribalion team Bajina Bašta [11.0 km] Adrenalin Race Ne
46 46 Andrea Milenkov Devald Ženski Irish pub Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Ne
47 47 Nikola Malencic Muški Novi Sad [11.0 km] Adrenalin Race Ne
48 48 Весна Ђоковић Ženski PSK Balkan i BTL Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Ne
49 49 Kristina Dragić Ženski Zrenjanin [11.0 km] Adrenalin Race Ne
50 50 Dajana Cvišić Ženski Zrenjanin [11.0 km] Adrenalin Race Ne
51 51 Jovana Petrov Ženski Zrenjanin [11.0 km] Adrenalin Race Ne
52 52 Tijana Cvetinov Ženski Zrenjanin [11.0 km] Adrenalin Race Ne
53 53 Ivica Stojanovic Muški PK Borkovac Ruma Ruma [11.0 km] Adrenalin Race 01:00:00 Ne
54 54 Nenad Mitrovic Muški Šid [11.0 km] Adrenalin Race Ne
55 55 Abdessamad El yaagoubi Muški Cwfwf Fes [11.0 km] Adrenalin Race 05:00:00 Ne
56 56 Zeljko Ilic Muški Kajak klub „Zorka“ Šabac sabac [11.0 km] Adrenalin Race Da
57 57 Boško Todorović Muški Tribalion team Bajina Bašta [11.0 km] Adrenalin Race Ne
58 58 Nemanja Rajinovic Muški Kajak klub „Zorka“ Šabac sabac [11.0 km] Adrenalin Race Da
59 59 Nemanja Petrovic Muški / Popinci [11.0 km] Adrenalin Race Ne
60 60 Viktor Milanov Muški N.Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Ne
61 61 Slobodan Čikić Muški Sremska Mitrovica [11.0 km] Adrenalin Race Ne
62 62 Jelena Sunajkovic Ženski pk Zeleznicar-Indjija Indjija [11.0 km] Adrenalin Race Ne
63 63 David Mitrovic Muški Planinarsko rekreativna sekcija NS Novi Sad [11.0 km] Adrenalin Race Ne
64 64 Milica Luković Ženski PSK Balkan Kruševac [11.0 km] Adrenalin Race Ne
65 65 Igor Stefanović Muški PSK Balkan Kruševac [11.0 km] Adrenalin Race Ne
66 66 A 6 Muški Beograd/Novi Beograd [11.0 km] Adrenalin Race 00:03:00 Ne
67 67 Dragan Ponjarac Muški Sremska Mitrovica [11.0 km] Adrenalin Race Ne
68 68 Milos Popic Muški Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Ne
69 69 Milan Bosnic Muški judo klub Sloven Ruma [11.0 km] Adrenalin Race 00:00:00 Ne
70 70 Goran Vuletic Muški judo klub Sloven Ruma [11.0 km] Adrenalin Race 00:00:00 Ne
71 71 Strahinja Blagojevic Muški Kragujevac [11.0 km] Adrenalin Race Ne