Prijavljeni takmičari na 3. Subotički polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Radovan Stevanovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
2 2 Tihomir Lendvai Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
3 3 István Gorza Muški Táplánszentkereszt [21.1 km] Polumaraton 01:22:50 Da
4 4 Dejan Tikvicki Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
5 5 Filip Šuput Muški VTŠ Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
6 6 Zsolt Szendi Muški Skola Trcanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
7 7 Robert Lalić Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
8 8 András Zumpf Muški Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
9 9 Zseni Kocsis Ženski FuTeam SE Ács [21.1 km] Polumaraton Da
10 10 Mario Borenović Muški ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
11 11 Szilvia Máhonfai Ženski FutaPécs SE Pécs [21.1 km] Polumaraton Da
12 12 Ildiko Zsaki Ženski Skola Trcanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
13 13 Milan Cvijanovic Muški Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
14 14 Željko Milenković Muški Udruženje Poželi Želju Donji Tavankut [21.1 km] Polumaraton Da
15 15 Anita Barnáné Szancsik Ženski Szekszárd [21.1 km] Polumaraton 02:28:00 Da
16 16 Csilla Frankó Ženski Békéscsaba [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
17 17 Ilija Ivosevic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
18 18 Jelena Milutinovic Ženski AK Sava Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
19 19 Nemanja randjelovic Muški Knjaževac [21.1 km] Polumaraton Da
20 20 Radovan Popović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
21 21 Igor Marković Muški Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
22 22 Nenad Nedović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
23 23 Milena Simic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
24 24 Momčilo Popović Muški Individualac Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
25 25 Áron Sutus Muški Skola Trcanja Subotica Subotica, [21.1 km] Polumaraton Da
26 26 Branka Veličković Ženski AK Apatin Cegarunning Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
27 27 Dušan Mirilo Muški Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
28 28 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:17:39 Da
29 29 Judit Timár Ženski Székesfehérvár [21.1 km] Polumaraton Da
30 30 DEJAN UBORNJI Muški UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
31 31 Zoltán Fülöp Muški Orosháza [21.1 km] Polumaraton Da
32 32 Srdjan Saulić Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
33 33 Mirela Jeremic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
34 34 Milenko Nikolić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
35 35 Duško Kunić Muški Balkanska Trkačka Liga Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
36 36 Szabolcs Kerekes Muški Szeged [21.1 km] Polumaraton Da
37 37 Danijela Milojkovic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
38 38 Jasmina Lopušina Ženski BRC Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
39 39 Tibor Hegedűs Muški Spartan training group Kecskemét Kecskemét [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
40 40 Aleksandra Markov Ženski BRC Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
41 41 Krisztina Pruzsinszki Ženski Pomázi Futó Bajnokok SE Budapest [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Da
42 42 Bene Sarolta Ženski FutaPécs SE Kővágószőlős [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
43 43 Renáta Violetta Kis Ženski Budafoki futókör Budapest [21.1 km] Polumaraton 02:07:15 Da
44 44 Csilla Csorba Ženski Szeged [21.1 km] Polumaraton Da
45 45 Attila Pozderka Muški HASE Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:42:56 Da
46 46 Tamaš Helfrih Muški Goodwill Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
47 47 Dejan Momcilovic Muški rekreativac Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
48 48 Ilija Đukanović Muški Dudova Šuma tim Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:04:49 Da
49 49 Bojan Grubor Muški INDIVIDUALAC Bačka Palanka [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
50 50 Attila Berta Muški Kalocsai Földönfutók Kalocsa [21.1 km] Polumaraton Da
51 51 Nikola Sikirica Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
52 52 Hrvoje Pavlović Muški individualac Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
53 53 Zoltán Turáni Muški Baja [21.1 km] Polumaraton Da
54 54 Helga Sipos Ženski Szentes [21.1 km] Polumaraton 01:53:47 Da
55 55 Mišo Guljaš Muški Samostalan takmičar Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:41:53 Da
56 56 Dejan Vučić Muški Dudova šuma Tim Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
57 57 Davor Balać Muški Dudova Šuma tim Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:45:40 Da
58 58 Viktor Boross Muški Kiskunhalas [21.1 km] Polumaraton Da
59 59 Tomislav Antonic Muški Run Away Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
60 60 Vlasta Živković Ženski Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
61 61 Ivana Vojnović Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
62 62 Vlatko Primorac Muški ARK Tron Palic Chicago [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
63 63 DANIEL IKICA Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:26:00 Da
64 64 Jasna Milošević Ženski ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
65 65 Anett Kelemen Ženski Pilisvörösvár [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
66 66 Lazar Vučković Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
67 67 Szabó Csaba Muški Bócsa [21.1 km] Polumaraton Da
68 68 Vladimir Bulaić Muški Trkacki Autobus Bačka Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
69 69 Sandra Ikica Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Da
70 70 Zlatko Bedić Muški ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
71 71 Péter Lenti Muški HRSE Nagymágocs [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
72 72 Aleksandar Radovanovic Muški Lazarevac, Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
73 73 Albert Boros Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
74 74 Viktor Sabo Muški Mali Iđoš [21.1 km] Polumaraton Da
75 75 Dragan Đikić Muški Društvo istraživača "Vladimir Mandić - Manda" Valjevo [21.1 km] Polumaraton 01:31:20 Da
76 76 Sarolta Almásiné Vecseri Ženski HRSE Szentes Szentes [21.1 km] Polumaraton 02:40:00 Da
77 77 Marko Trifunović Muški - Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
78 78 Ferenc Lévai Muški Kolon Futóklub Izsák [21.1 km] Polumaraton Da
79 79 Veljko Bajić Muški Lajkovac [21.1 km] Polumaraton Da
80 80 Nenad Grković Muški ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:38:15 Da
81 81 Ernő Hámori Muški FutaPécs SE Komló [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
82 82 Hajnalka Remete Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
83 83 Dejan Gojić Muški Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
84 84 Brigita Čepo Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek .Osijek [21.1 km] Polumaraton 02:01:00 Da
85 85 Sasa Momcilovic Muški Rekreativci Ruma Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
86 86 Edit Trungel Mešter Ženski ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:06:00 Da
87 87 László Csordalics Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:29:16 Da
88 88 Igor Prlja Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
89 89 Nemanja Rajković Muški ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
90 90 Zoltan Šokčić Muški Inspiran/PSK Spartak Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:56:59 Da
91 91 Ivica Kotris Muški Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
92 92 Dragan Prodanović Muški Bečej [21.1 km] Polumaraton Da
93 93 Szabolcs Somodi-Nagy Muški Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Da
94 94 Branko Milević Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
95 95 Aleksandar Vugdelija Muški Vugdelije Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
96 96 Valentina Kèri Ženski Zenta [21.1 km] Polumaraton Da
97 97 Anikó Zimányi Kovács Ženski Szeged [21.1 km] Polumaraton Da
98 98 Josip Franciskovic Muški OFK Mala Bosna 2015 Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
99 99 Goran Antičević Muški Liga kod Juge Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
100 100 Srđan Savić Muški Ark somaraton Brestač [21.1 km] Polumaraton Da
101 101 Marko Crnjanski Muški BTL Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
102 102 Róbert Csizmadia Muški Contitech Fluid Sportegyesület Makó [21.1 km] Polumaraton Da
103 103 Nataša Delibašić Ženski Atletski klub Sava Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
104 104 Dejan Markovic Muški Olimp Vrbas Vrbas [21.1 km] Polumaraton Da
105 105 Laslo Tarjan Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
106 106 Huba Tölgyesi Muški Bačka Topola [21.1 km] Polumaraton Da
107 107 Marjan Lukić Muški Triatlon Klub Tamiš Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:24:00 Da
108 108 Slobodan Mikovic Muški Srbobran [21.1 km] Polumaraton Da
109 109 Forest Benjamin Török Muški Pécsi Testkultúra Közhasznú Egyesület, HERBALIFE Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:24:00 Da
110 110 Mima Despic Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
111 111 Zoran Brada Mitrovic Muški Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
112 112 Janko Mionić Muški BRC - Belgrade running club Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
113 113 Gusztáv Surján Muški Individualac Senta [21.1 km] Polumaraton Da
114 114 Nikola Kosanović Muški BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] Polumaraton Da
115 115 Gustav Rafai Muški Szabadka [21.1 km] Polumaraton 02:01:00 Da
116 116 Gustav Rafai Muški ARK Tron Szabadka [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
117 117 Milan Dakić Muški Dudova Šuma Tim Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
118 118 Dragiša Vit Muški SK OAK Novi Sad Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
119 119 Arpad Šarkezi Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
120 120 Lazar Rišar Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
121 121 Odobašić Tijana Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
122 122 Nemanja Bunjevački Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
123 123 Maja Bodrožić Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
124 124 Biljana Vezmar Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
125 125 Pero Stević Muški ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
126 126 Marko Orešković Muški Kačarevo [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Da
127 127 Damjan Samardžić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
128 128 Zoltán Lipták Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
129 129 Milan Ristic Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
130 130 Dragan Ćirić Muški ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
131 131 Srdjan Lukić Muški Kanjiža [21.1 km] Polumaraton Da
132 132 Vivien Pósa Ženski Orom [21.1 km] Polumaraton Da
133 133 Bogdan Trbojević Muški ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:41:48 Da
134 134 Branko Hrnjaz Muški Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
135 135 Eszter Tóth Ženski Palotás [21.1 km] Polumaraton Da
136 136 Aleksandar Bojović Muški Apatin [21.1 km] Polumaraton Da
137 137 Aurora Antolović-Amidžić Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 02:21:00 Da
138 138 Nataša Stojičić Ženski Ark Somaraton Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
139 139 Viktor Kiš Jovak Muški ultRAn Senta Čoka [21.1 km] Polumaraton 01:28:00 Da
140 140 Predrag Jankovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
141 141 Vuk Vukmirovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
142 142 Bozo Stula Muški Beograd- Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
143 143 István Dobó Muški Subtica [21.1 km] Polumaraton Da
144 144 Nemanja Jeković Muški Čačak [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
145 145 Friderika Vörös Ženski Senta [21.1 km] Polumaraton Da
146 146 Krisztina Csernák Ženski Nyárlőrinc [21.1 km] Polumaraton Da
147 147 Dorijan Horvat Muški INDIVIDUALAC Donji Miholjac [21.1 km] Polumaraton Da
148 148 Marko Sakač Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Belišće [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
149 149 Ivana Čuković Ženski Djurdjin [21.1 km] Polumaraton Da
150 150 BORIS ABIČIĆ Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Valpovo [21.1 km] Polumaraton Da
151 151 Viola Halász Ženski Bajmok [21.1 km] Polumaraton Da
152 152 Vedrana Gvozdenović Ženski Balkanska trkačka liga Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
153 153 Bojan Vojnic Tunic Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
154 154 Marko Karamarkovic Muški Lazarevac, Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
155 155 Éva Fényszárosi Ženski Zenta [21.1 km] Polumaraton Da
156 156 Zorica Vukov Ženski Paligo Palus Palic [21.1 km] Polumaraton Da
157 157 Karolina Madaras Puskas Ženski Palic [21.1 km] Polumaraton Da
158 158 Edit Tancos Ženski Inspiran Palic [21.1 km] Polumaraton Da
159 159 Eleonora Anau Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
160 160 Nemanja Katanić Muški AK Hajduk maraton tim Kula Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:28:13 Da
161 161 Jamanta Šafranj Ženski ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:35:55 Da
162 162 Tatjana Radivojevic Ženski Beograd- Vracar [21.1 km] Polumaraton Da
163 163 Zoran Ćosić Muški "Maratonci" Pancevo Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:36:43 Da
164 164 Jevrem Ćosić Muški "Maratonci" Pančevo Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:48:52 Da
165 165 Sándor Siprikó Muški Szeged [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Da
166 166 Aleksandra Maric Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
167 167 György Szabó Muški Dunaújváros [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
168 168 Igor Jankovic Muški Subotica, [21.1 km] Polumaraton Da
169 169 Szilveszter Rostás Muški Contitech Fluid Sportegyesület Makó [21.1 km] Polumaraton Da
170 170 Sándor Schneider Muški Contitech Fluid Sportegyesület Makó [21.1 km] Polumaraton Da
171 171 Novica Stojanovic Muški AK APATIN Kovin [21.1 km] Polumaraton 01:16:44 Da
172 172 Csaba Gulyás Muški Contitech Fluid Sportegyesület Szeged [21.1 km] Polumaraton Da
173 173 Filip Kaurin Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Da
174 174 Dejan Mizdrak Muški Valjevo [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
175 175 Alen Bator Muški Subotca [21.1 km] Polumaraton Da
176 176 Небојша Росић Muški Београд, Србија [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
177 177 Goran Dudan Muški KP Zrenjanin Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
178 178 Saša Katačić Muški Bački Breg [21.1 km] Polumaraton 02:01:47 Da
179 179 Zoran Ovcin Muški ARK Fruška gora Petrovaradin [21.1 km] Polumaraton Da
180 180 Vlasta Kovač Ženski ARK MaratonKO Padina [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
181 181 Milan Krezovic Muški Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
182 182 Nikola Obradović Muški Beograd - Vracar [21.1 km] Polumaraton 02:11:00 Da
183 183 Ond Bakos Muški Hitna pomoć Senta Senta [21.1 km] Polumaraton Da
184 184 Krzysztof Biel Muški Jaśkowice [21.1 km] Polumaraton 01:22:00 Da
185 185 Branislav Komazec Muški Veternik, Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:25:00 Da
186 186 Miroslav Molnar Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
187 187 Nenad Bogar Muški Triatlon Klub Titan Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
188 188 Andrija Đekić Muški / Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Da
189 189 Vojislav Ćurulić Muški Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
190 190 Goran Živanović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
191 191 Ábel Pásztor Muški Horizont SE Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
192 192 Bence Paulik Muški Sóskút [21.1 km] Polumaraton Da
193 193 Dina Zdanski Radovanović Ženski BRC Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:20:00 Da
194 194 Denis Begović Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
195 195 Balázs Molnár Muški Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
196 196 Róbert Világos Muški Topolya [21.1 km] Polumaraton Da
197 197 Bojan Kaličanin Muški BRC Trail CREW Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
198 198 Danica Galić Ženski ArkSomaraton Stapar [21.1 km] Polumaraton Da
199 199 Bogdan Lukač Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
200 200 Marko Smiljanic Muški sabac [21.1 km] Polumaraton Da
201 201 Robert Benedek Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
202 202 Vlado Božić Muški VladoBozicYoga Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
203 203 Zoltan Bori Muški Szeged [21.1 km] Polumaraton Da
204 204 Tímea Nagy Abonyi Ženski Budapest [21.1 km] Polumaraton Da
205 205 Vitaminka Zrnić Ženski Maraton tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Da
206 206 Zoltán Janka Muški Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
207 207 Dorina Boriné Tóth Ženski Szeged [21.1 km] Polumaraton Da
208 208 Andreja Rakipović Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
209 209 Tamara Zindovic Ženski Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
210 210 Elvir Rakipović Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
211 211 MIROSLAV RANĐELOVIĆ Muški INDIVIDUALAC Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
212 212 Ágnes Simonné Gyárfás Ženski Szeged [21.1 km] Polumaraton Da
213 213 Vladimir Misković Muški BEOGRAD ZVEZDARA [21.1 km] Polumaraton Da
214 214 Bojan Milanković Muški Studio Present Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
215 215 Branislav Martinović Muški AK Ruma Ruma [21.1 km] Polumaraton 01:42:51 Da
216 216 Bogdan Čuturica Muški Male Pčelice Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
217 217 Marko Vasić Muški Male Pčelice Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
218 218 Nenad Ristić Muški Male Pčelice Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
219 219 Nebojša Kojić Muški Šabac [21.1 km] Polumaraton Da
220 220 Slobodan Avramović Muški sabac [21.1 km] Polumaraton Da
221 221 Dániel Miklós Muški Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
222 222 Beáta Németh Ženski WellAtiRun Pécs [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
223 223 Szabolcs Hernyák Muški Čantavir [21.1 km] Polumaraton Da
224 224 Sándor Nagy Muški Debrecen [21.1 km] Polumaraton Da
225 225 Ildiko Bazso Ženski Budapest [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
226 226 Levente Gáti Muški Budapest [21.1 km] Polumaraton Da
227 227 Žarko Doroški Muški Bački Gračac Odžaci [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
228 228 Mirko Savic Muški Pozega [21.1 km] Polumaraton Da
229 229 Rajko Sretenovic Muški Arilje [21.1 km] Polumaraton Da
230 230 Danica Golubičić Ženski Beograd- Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:58:49 Da
231 231 Tihamér Ozsvár Muški Čantavir [21.1 km] Polumaraton Da
232 232 Marina Nagy Ženski Čantavir [21.1 km] Polumaraton Da
233 233 Teodor Kenyeres Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
234 234 Antun Pongračić Muški BIZbike Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
235 235 Ildikó Ince Ženski Kalocsa [21.1 km] Polumaraton Da
236 236 Erika Vargacz Ženski Kalocsa [21.1 km] Polumaraton Da
237 237 Ljerka Vukmirović Ženski Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
238 238 Szabolcs Tóth Kalocsai Muški ada [21.1 km] Polumaraton 02:00:29 Da
239 239 Ivana Margetić Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
240 240 Ana Barašević Ženski Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
241 241 László Kasza Muški Székesfehérvár [21.1 km] Polumaraton Da
242 242 Ivan Gavrilov Muški AK Trim - Kikinda Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
243 243 Nebojša Milenković Muški AK TRIM Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
244 244 Marko Dražić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
245 245 Milán Attila Nagy Muški Budapest [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Da
246 246 Dušica Vilov Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
247 247 Ágnes Budainé Ženski Szeged [21.1 km] Polumaraton Da
248 248 Bojan Pavlović Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton 02:30:00 Da
249 249 Dejan Ratkovica Muški Srbobran [21.1 km] Polumaraton Da
250 250 Danijela Popović Ženski Goodwill Beograda - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
251 251 Marina Brbaklić Tepavac Ženski Ark Somaraton Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
252 252 Sanja Spasić Ženski ARK Odžaci Odzaci [21.1 km] Polumaraton Da
253 253 Vladislav Milinković Muški Goodwill Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
254 254 Nikola Milosevic Muški BRC Maratonci Beograd [21.1 km] Polumaraton 00:01:39 Da
255 255 Фредй Сийгрйщ Muški Атлетски клуб 'ТРИМ' (Кикинда) Земун - Београд [21.1 km] Polumaraton 01:25:47 Da
256 256 Borko Gajic Muški Backi Jarak [21.1 km] Polumaraton Da
257 257 Gábor Nagy Muški Szombathely [21.1 km] Polumaraton 01:19:00 Da
258 258 Katarina Sivić Ženski Beograd Zemun (Batajnica) [21.1 km] Polumaraton 00:02:15 Da
259 259 Živko Popić Muški VTŠ Stanišić [21.1 km] Polumaraton Da
260 260 Bojan Božić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
261 261 Marija Ćojbašić Ženski NRC - Nike + Running Club Čačak [21.1 km] Polumaraton Da
262 262 Nemanja Mladenović Muški NNK Express Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
263 263 Gábor Nagy Muški Szekszàrdi Szurdikfutók Szekszárd [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
264 264 Ircsi Tóth Ženski Szekszàrdi Szurdikfutók Decs [21.1 km] Polumaraton 02:40:00 Da
265 265 Rózsa Tóth Ženski Szekszàrdi Szurdikfutók Decs [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Da
266 266 Csaba Pljesovszky Muški Szekszàrdi Szurdikfutók Szekszárd [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
267 267 Làszló Kiss Muški Szekszàrdi Szurdikfutók Szekszárd [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
268 268 Erika Klézli Ženski Szekszàrdi Szurdikfutók Szekszárd [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
269 269 Zoltán Müller Muški Szekszàrdi Szurdikfutók Szekszárd [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
270 270 Krisztián Reményi Muški Szaladokkk Szentendre [21.1 km] Polumaraton 01:55:55 Da
271 271 Đurđina Stošić Ženski ARK Odžaci Odžaci [21.1 km] Polumaraton Da
272 272 Željko Gašpar Muški Smederevo [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
273 273 Ilija Delević Muški / Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
274 274 Magdolna Vilisics Ženski Budaörs [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
275 275 Borko Trkulja Muški Subotica, 2400 [21.1 km] Polumaraton Da
276 276 Attila Trábert Muški WellAtiRUN Vémènd [21.1 km] Polumaraton 01:25:00 Da
277 277 Simeon Škoro Muški Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
278 278 Vasilija Joksimovic Ženski Beogrqd [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
279 279 Mirko Antoljak Muški Individual VIRJE [21.1 km] Polumaraton 01:39:00 Da
280 280 Vladimir Dolinić Muški Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
281 281 Judit Klieber Ženski Szekszárd [21.1 km] Polumaraton Da
282 282 Tímea Frey Ženski Szekszárd [21.1 km] Polumaraton Da
283 283 Misi Berényi Muški Kalocsai Földönfutók Kalocsa [21.1 km] Polumaraton 02:01:00 Da
284 284 Slobodan Atanasov Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
285 285 Zoltánné Pintér Ženski Egészséges Mezőhegyesért Tömegsport Egyesület Mezőhegyes [21.1 km] Polumaraton Da
286 286 Emi Nikočević Muški #DaJeEmiBitiLakoBioBiSvako Škofja Loka [21.1 km] Polumaraton 01:52:07 Da
287 287 Urška Posega Ženski #DaJeEmiBitiLakoBioBiSvako Kranj [21.1 km] Polumaraton 02:00:43 Da
288 288 Renata Bodvanski Ženski Temerin [21.1 km] Polumaraton Da
289 289 Vladimir Bodvanski Muški Temerin [21.1 km] Polumaraton Da
290 290 Pavle Kolarević Muški Adidas Runners Beograd Beograd - Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Da
291 291 Nada Bundić Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
292 292 Душан Јевтић Muški АРК Маратонац Крушевац Крушевац [21.1 km] Polumaraton Da
293 293 Branka Petric Simic Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
294 294 Dusan Gutesa Muški Zrenjnanin [21.1 km] Polumaraton Da
295 295 Jelena Đogić Ženski Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
296 296 Aleksandar Mitic Muški AK Spartak Opovo Opovo [21.1 km] Polumaraton Da
297 297 Branislav Medić Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
298 298 Damir Marković Muški Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:23:33 Da
299 299 Arnold Losonc Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Da
300 300 Julije Prelčec Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:02:50 Da
301 301 Janko Kutalek Muški Padina [21.1 km] Polumaraton 01:37:34 Da
302 302 Betti Kozma Ženski Kunfehértó [21.1 km] Polumaraton Da
303 303 Zsolt Simon Muški Kiskunhalas [21.1 km] Polumaraton Da
304 304 Marko Marjanovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
305 305 Irena Pavlovic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
306 306 Denis Ibisbegovic Muški Avantura Team Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
307 307 Zoran Marković Muški ARK Fruška gora Bački Jarak [21.1 km] Polumaraton 01:18:00 Da
308 308 Nemanja Marunić Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
309 309 Vasa Vorkapić Muški Inđija [21.1 km] Polumaraton Da
310 310 Zsaklina Vígi Zsoldos Ženski Skola Trcanja Subotica Szabadka [21.1 km] Polumaraton Da
311 311 Bruno Hervat Muški DSR Maraton Uljanik Pula [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
312 312 Nemanja Radojković Muški Ćićevac [21.1 km] Polumaraton Da
313 313 Aleksandar Obradović Muški 24000 Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
314 314 Borislav Dragaš Muški 24000 Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
315 315 Ármin Búrány Muški Szeged [21.1 km] Polumaraton 01:29:05 Da
316 316 Dragana Mutic Ženski Adidas Runners Beograd Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
317 317 PAVLE JONIĆ Muški ------ beograd-Savski venac [21.1 km] Polumaraton 00:45:00 Da
318 318 Siniša Šuić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
319 319 Anna Lulić Márki Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
320 320 Emil Lulić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
321 321 Dmitry Grebenkov Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
322 322 Csonka Áron Muški Ada [21.1 km] Polumaraton Da
323 323 László Bán Muški Soltvadkert [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
324 324 Uros Urosevic Muški Belgrade Running club Beograd - Stari grad [21.1 km] Polumaraton 02:11:34 Da
325 325 Ivan Galović Muški Đakovo [21.1 km] Polumaraton Da
326 326 Milena Ljepoja Ženski Beograd- Rakovica [21.1 km] Polumaraton 02:10:40 Da
327 327 Marko Bjelajac Muški Belgrade Running Club Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
328 328 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:33:50 Da
329 329 Maria Moskova Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
330 330 Boris Saulić Muški SRU Starter Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
331 331 Nemanja Mirkovic Muški Celarevo [21.1 km] Polumaraton Da
332 332 Marko Tubic Muški Celarevo [21.1 km] Polumaraton Da
333 333 Jelena Petrovic Ženski Beograd- Čukarica [21.1 km] Polumaraton Da
334 334 Nora Trklja Ženski AK Crvena Zvezda Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
335 335 Danijel Grujevic Muški PAN-SPEED Pancevo [21.1 km] Polumaraton 01:57:15 Da
336 336 Milan Delić Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:28:00 Da
337 337 goran papić Muški PAN-SPEED Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
338 338 Csilla Eleonóra Wiesz Ženski Kiskunhalas [21.1 km] Polumaraton Da
339 339 Michael Becker Muški BRC Trail CREW Pohlheim [21.1 km] Polumaraton 01:41:53 Da
340 340 Maskirna Ovca Muški AK Topličanin Prokuplje Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
341 341 Edvard Halas Muški Paligo Palus - "Život je more" Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:19:34 Da
342 342 Marija Nesic Ženski UK Paligo Palus Palic Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
343 343 László Kaposvári Muški Egészséges Mezőhegyesért Tömegsport Egyesület Mezőhegyes [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Da
344 344 Armand Boni Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
345 345 Isidora Bajic Ženski Mladenovac [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
346 346 Vladimir Topalović Muški "AK Sava" Novi Beograd Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:39:35 Da
347 347 Boris Jakovčević Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
348 348 Milivoje Jovović Muški Šabac [21.1 km] Polumaraton Da
349 349 Damir Batanjski Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
350 350 Žarko Marjanović Muški Fit Complete Futog [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
351 351 Duško Radaković Muški Fit Complete Novi Sad Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
352 352 Tunde Bicskei Ženski ark magyarkanizsai maratonfutók Kanjiza [21.1 km] Polumaraton Da
353 353 Dragan Ivanović Muški Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton Da
354 354 Rade Obradovic Muški VK Grafičar Umka-Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
355 355 Nikola Lutovac Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
356 356 Gordana Kolundžija Ženski BRC- Belgrade Running Club BEOGRAD ZVEZDARA [21.1 km] Polumaraton Da
357 357 Dejan Čakarević Muški BRC Road Runners Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:25:00 Da
358 358 Senka Čakarević Ženski BRC Road Runners Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:25:00 Da
359 359 Milos Beronja Muški ratkovo [21.1 km] Polumaraton Da
360 360 Filip Zavišić Muški PK Spartak Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
361 361 Szabina Székely Ženski WellAtiRun Baja [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
362 362 Vlatko Mladenović Muški Mpk power team Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
363 363 Igor Vidić Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
364 364 János Seres Muški Szeleshát Birtok Kerekegyháza [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
365 365 János Hegedűs Muški Kerekegyháza [21.1 km] Polumaraton Da
366 366 Julijana Patafta Ženski VladoBožićYoga Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
367 367 Davor Sarcevic Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
368 368 Gergő Tóth Muški Szeged [21.1 km] Polumaraton 01:20:00 Da
369 369 Ákos Mester Muški Szeged [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Da
370 370 Miklós Benedek Muški Bačka Topola [21.1 km] Polumaraton Da
371 371 Nenad Mikaric Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton 01:59:23 Da
372 372 Aleksandar Ormoš Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
373 373 Jelena Lukić Ženski ARK Petrovgrad Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
374 374 Zeljko Graovac Muški Ark Somaraton Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
375 375 Nikola Kujundzic Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
376 376 Magdolna T Nagy Ženski Kecskemét [21.1 km] Polumaraton Da
377 377 István Varga Muški Kecskemét [21.1 km] Polumaraton Da
378 378 Gorana Francišković Ženski Urlik Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
379 379 Huanita Bábi Ženski Backa Topola [21.1 km] Polumaraton Da
380 380 Стефан Бугарчић Muški Београд, Палилула [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Da
381 381 Pavle Prica Muški Mambe Beograd, Stari Grad [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Da
382 382 Goran Teofilović Muški Pancevo [21.1 km] Polumaraton 02:07:00 Da
383 383 Žaklina Klemen Mitrović Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
384 384 Milan Micković Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
385 385 Marina Milić Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton 00:02:17 Da
386 386 Novak Mataruga Muški Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
387 387 Natan Rabajev Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
388 388 Kristina Gudelj Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 02:06:00 Da
389 389 Tamás Vinkó Muški Szabadka [21.1 km] Polumaraton Da
390 390 Milan Živković Muški Smederevo [21.1 km] Polumaraton Da
391 391 Jovana Nikolić Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
392 392 Biljana Blažić Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
393 393 Nenad Bozic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
394 394 Dušan Anđelić Muški AK Trim Kikinda Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
395 395 Viktor Vig Muški Szeged [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
396 396 ALEKSANDAR ILIĆ Muški MARATON TIM KV Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
397 397 Branko Šarac Muški Lovćenac [21.1 km] Polumaraton Da
398 398 Milan Kaćanski Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:34:14 Da
399 399 Љубиша Берењи Muški Суботица [21.1 km] Polumaraton Da
400 400 Milica Vučetić Ženski Running Tribe Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
401 401 Darko Kmezic Muški Beograd - Obrenovac [21.1 km] Polumaraton 01:31:12 Da
402 402 Khop Bahadur Gurung Muški KAthmandu [21.1 km] Polumaraton Da
403 403 Branimir Gajić Muški Infostud Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
404 404 Uros Krstovic Muški Mambe N.Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
405 405 Milan Miladinović Muški BRC - Belgrade running club Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:45:30 Da
406 406 Ágnes Geráné Ženski Kecskemét [21.1 km] Polumaraton Da
407 407 Milana Maričić Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
408 408 Peter Holczer Muški Asics FrontRunner Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:25:05 Da
409 409 Szabolcs Buckó Muški Szabadka [21.1 km] Polumaraton Da
410 410 Gabor Roža Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
411 411 József Faragó Muški Ark Kanjiški Maratonci Magyarkanizsa [21.1 km] Polumaraton Da
412 412 Krisztián Pásztory Muški Hajcsár team Gyöngyös [21.1 km] Polumaraton Da
413 413 Dejan Savic Muški Kosjerić [21.1 km] Polumaraton Da
414 414 Ivana Ferhatbegovic Ženski Belgrade Running club Beograd-Zvezdara8 [21.1 km] Polumaraton Da
415 415 Damir Ferhatbegović Muški Belgrade Running club Beograd Vozdovac [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
416 416 Selena Vujatov Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:59:58 Da
417 417 Luka Matković Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:20:51 Da
418 418 Milica Krnić Ženski Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
419 419 Jožef Hajaš Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [21.1 km] Polumaraton Da
420 420 Dejan Nikolić Muški ARK Somaraton Sombor Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
421 421 János Bata Muški Horgos [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
422 422 Ivan Radojevic Muški Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
423 423 Miloš Radosavljević Muški BRC - Belgrade Running Club Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:39:00 Da
424 424 Gábor Borsos Muški Budakalász [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Da
425 425 Una Brajovic Ženski Beograd -Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
426 426 Irén Erzsébet Csík Ženski Gyulai kengyelfutók Gyula [21.1 km] Polumaraton Da
427 427 Zoltán Kurai Muški Szeged [21.1 km] Polumaraton Da
428 428 Damir Matušćak Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
429 429 Tamara Rnjak Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
430 430 Djerdj Teleki Muški ARK TRON Subotica, [21.1 km] Polumaraton Da
431 431 Denis Jović Muški Beograd -Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
432 432 Albina Tarjan Tobolka Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:51:54 Da
433 433 Guci Adrianna Ženski Temerin [21.1 km] Polumaraton Da
434 434 Mile Rašković Muški AK Veteran Beograd NOVI BANOVCI [21.1 km] Polumaraton Da
435 435 Boris Šarović Muški Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
436 436 Ivana Grujovic Ženski BURT Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Da
437 437 Bojan Krivokuća Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
438 438 Aleksandar Lazic Muški Fit Complete Novi Sad - Futog [21.1 km] Polumaraton Da
439 439 Zoran Đukić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:59:10 Da
440 440 Aleksandar Torbica Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:30:00 Da
441 441 Vanja Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
442 442 Andrea Guci Ženski Temerin [21.1 km] Polumaraton Da
443 443 Mарко Мишоски Muški ZIVI ZDRAVO Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
444 444 Éva Szarvadi Ženski Run&Troll Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
445 445 Milan Kosutic Muški Pecinci [21.1 km] Polumaraton 02:39:00 Da
446 446 Ikotin Gábor Muški Temerin [21.1 km] Polumaraton Da
447 447 Danijel Mandić Muški TK Sprint Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
448 448 Dragan Djurdjevic Muški Dubotica [21.1 km] Polumaraton Da
449 449 Lara Baroš Ženski CAPITAL CREW Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
450 450 Adrián Búrány Muški Szeged [21.1 km] Polumaraton 01:35:55 Da
451 451 Vatroslav Haramustek Muški Ind Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:46:47 Da
452 452 Daniel Šokac Muški ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
453 453 Vlada Nedić Muški RV i PVO Krčedin [21.1 km] Polumaraton Da
454 454 Izabella Nagy Ženski Budapest [21.1 km] Polumaraton Da
455 455 Goran Ivic Muški bez kluba Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
456 456 AKOS DRUZSEK Muški Backi Vinogradi [21.1 km] Polumaraton Da
457 457 Branislav Rus Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
458 458 Róbert Badis Muški Senta [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
459 459 Robert Kapiszta Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
460 460 Đorđe Ćurić Muški ARK Somaraton Sivac [21.1 km] Polumaraton Da
461 461 Erika Hakszer Ženski Mecsekman SE Komló [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
462 462 Zoran Nikolić Muški ARK Somaraton Bački Monoštor [21.1 km] Polumaraton 01:34:06 Da
463 463 Dejan Jelača Muški Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
464 464 Jelena Tadic Ženski Beograd- Čukarica [21.1 km] Polumaraton Da
465 465 Suzana Stanojević Ženski Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
466 466 Marija Stanojevic Ženski Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton Da
467 467 Oskar Lukac Muški Becej [21.1 km] Polumaraton Da
468 468 Ивица Марковић Muški Сланина Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
469 469 Ilijana Kuveljić Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
470 470 Anita Milovanovic Ženski Beogradski trkački klub Beograda - Rakovica [21.1 km] Polumaraton 02:08:00 Da
471 471 Gyöngyi Gyurkóczi Ženski FutaPécs SE Pécs [21.1 km] Polumaraton Da
472 472 Timea Galambos Ženski FutaPécs SE Pécs [21.1 km] Polumaraton Da
473 473 Elvis Škorić Muški Beograd-Stari grad [21.1 km] Polumaraton Da
474 474 Alex Hegedűs Muški Kerekegyháza [21.1 km] Polumaraton Da
475 475 Szilvia Csanadi Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
476 476 Dragomir Ilić Muški AK Apatin Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
477 477 Đorđe Munjas Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
478 478 Nebojša Vujković Cvijin Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:25:26 Da
479 479 Jasmin Kapetanovic Muški Rekreativno trčanje Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
480 480 Zoran Čanak Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
481 481 Sara Mrdovic Ženski Beograd/Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
482 482 Aleksandar Tomic Muški Beograd/Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
483 483 Dušan Đorđević Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
484 484 Olivera Šurdić Ženski Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton Da
485 485 Daniel Francia Muški PSK Sirig Temerin [21.1 km] Polumaraton Da
486 486 Endre Blázsik Muški Jánoshalma [21.1 km] Polumaraton 01:28:00 Da
487 487 Ivana Peić Tukuljac Ženski ARK Fruška gora Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Da
488 488 István Battancs Muški Szeged [21.1 km] Polumaraton Da
489 489 Luka Milosavljević Muški Adidas Runners Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
490 490 Anikó Sebőkné Császár Ženski Üllés [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
491 491 Emese Bábi Ženski B.Topola [21.1 km] Polumaraton 02:23:00 Da
492 492 Marko Savić Muški Kula [21.1 km] Polumaraton Da
493 493 Veljko Šumić Muški Kula [21.1 km] Polumaraton Da
494 494 Danijela Milodanovic Ženski Backa Palanka [21.1 km] Polumaraton 02:06:44 Da
495 495 Viktor Dujmovic Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
496 496 Marko Stanković Muški BATOČINA [21.1 km] Polumaraton Da
497 497 Dejan Jeremić Muški Rekreativac Vrdnik [21.1 km] Polumaraton Da
498 498 Danijel Sekešan Muški Vladimirovac [21.1 km] Polumaraton Da
499 499 Krisztián Bojti Muški Szeged [21.1 km] Polumaraton Da
500 500 Alen Adžić Muški Szabadka [21.1 km] Polumaraton Da
501 501 Aleksandar Kosanović Muški Mambe Beograd-Čukarica [21.1 km] Polumaraton 00:02:30 Da
502 502 Sanja Zigic Ženski Krivaja [21.1 km] Polumaraton Da
503 503 Milos Konjevic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
504 504 Saša Mirić Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
505 505 Aleksandar Besarovic Muški AK Crvena Zvezda Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:37:39 Da
506 506 Aleksa Stanilovic Muški Mambe Beograd stari grad [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
507 507 Liptai Szilvia Ženski Hajcsár team Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
508 508 László Papp Muški Hajcsár team Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
509 509 Angéla Kozma Ženski Kúla [21.1 km] Polumaraton Da
510 510 Csaba Tuncsik Muški Hajcsár team Budapest [21.1 km] Polumaraton Da
511 511 Kinga Tóth Ženski Hajcsár team Budapest [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
512 512 Jasmina Gerginov Ženski 🏃rekreativac Beograd, Kaluđerica [21.1 km] Polumaraton Da
513 513 Milan Cvetanovic Muški Kula [21.1 km] Polumaraton Da
514 514 Jovan Jovanovic Muški Beograd-Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
515 515 Dušan Prodanov Muški Fit Complete Novi Sad Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
516 516 Andrea Kabók Ženski Kecskemét [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Da
517 517 Arsenije Rodić Muški Apatin [21.1 km] Polumaraton Da
518 518 Гојко Костић Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:33:57 Da
519 519 Predrag Žugić Muški BRC - Belgrade running club Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:43:44 Da
520 520 Jelena Borisic Ženski BEOGRAD ZVEZDARA [21.1 km] Polumaraton Da
521 521 Antonija Barišić-Lasović Ženski UZT Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
522 522 Boris Lasović Muški UZT Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
523 523 Miloš Nikolić Muški Šabac [21.1 km] Polumaraton Da
524 524 Oliver Zlatković Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
525 525 Filip Stankovic Muški Beograd - Mirijevo [21.1 km] Polumaraton Da
526 526 Slavisa Stojanovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
527 527 Miroslav Kutuzov Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
528 528 Dragan Rapić Muški ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
529 529 Nikola Alić Muški Beograd,Borča [21.1 km] Polumaraton Da
530 530 Igor Bunghart Muški Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
531 531 Ivana Milenkovic Ženski BRC Maratonci Beograd rakovica [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
532 532 Aleksandar Jovanovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:23:00 Da
533 533 Zivomir Tomic Muški Topola - Oplenac [21.1 km] Polumaraton Da
534 534 Ágnes Ruzsa Ženski Szabadka [21.1 km] Polumaraton 02:01:40 Da
535 535 Pavle Peković Muški Triogy Racing Team Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:44:22 Da
536 536 Radovan Jevtić Muški Novi Kneževac [21.1 km] Polumaraton 02:01:00 Da
537 537 Rajko Gvozdenović Muški Temerin [21.1 km] Polumaraton Da
538 538 Nenad Milić Muški Beograda [21.1 km] Polumaraton Da
539 539 Andrijana Petrovic Ženski Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
540 540 Jelena Popović Ženski Niš - Medijana [21.1 km] Polumaraton Da
541 541 Alisa Bajić Ženski AK APATIN Bečej [21.1 km] Polumaraton Da
542 542 Miloš Bubnjević Muški Gospođinci [21.1 km] Polumaraton Da
543 543 Dragutin Milošević Muški Home of MMA Gornji Milanovac [21.1 km] Polumaraton Da
544 544 Nebojša Kamber Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
545 545 Milica Kokotović Ženski Infostud Subotica, [21.1 km] Polumaraton Da
546 546 Branislav Grković Muški Infostud Beograd - [21.1 km] Polumaraton Da
547 547 Dejan Reljin Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
548 548 Наташа Томашевић Ženski Нова Пазова [21.1 km] Polumaraton Da
549 549 Ivan Simić Muški Smederevo [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
550 550 Zoltán Kovács Muški Törökszentmiklós [21.1 km] Polumaraton 01:27:29 Da
551 551 Nenad Mikulić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
552 552 Stevan Kopilović Muški Bajmok [21.1 km] Polumaraton Da
553 553 Vladimir Milovanović Muški Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
554 554 Stefan Lazić Muški PSU "TRI SVIM" Kostolac [21.1 km] Polumaraton 01:48:15 Da
555 555 Aleksandar Đuričić Muški Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
556 556 Zoran Boca Muški ak maraton Sombor Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
557 557 Stefan Todorovic Muški Fit Complete Novi Sad Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
558 558 Александар Богичевић Muški Грабовци [21.1 km] Polumaraton Da
559 559 Tibor Barbulović Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
560 560 Stanko Balaban Muški Capital Crew - Belgrade Kačarevo [21.1 km] Polumaraton Da
561 561 Marina Parežanin Ženski Škola trčanja Subotica Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
562 562 Vladimir Kolić Muški Beograd, Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
563 563 Stevan Lacmanovic Muški Beograd - Surčin [21.1 km] Polumaraton Da
564 564 Zoltan Pinter Muški Škola trčanja Subotica Szabadka [21.1 km] Polumaraton 01:58:50 Da
565 565 Ankica Sabo Ženski Škola trčanja Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
566 566 Dusan Minic Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
567 567 Predrag ivic Muški Nis [21.1 km] Polumaraton 02:03:06 Da
568 568 Branislav Živić Muški Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:21:00 Da
569 569 Звонимир Поповић Muški Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 00:20:00 Da
570 570 Vojislav Blagojević Muški Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
571 571 Nina Dankovic Ženski Beograd - Vinča [21.1 km] Polumaraton Da
572 572 Djordje Andjelkovic Muški Nis [21.1 km] Polumaraton Da
573 573 Ljiljana Stankov Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
574 574 DAMIR BUBIĆ Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
575 575 miroslav liscevic Muški Ark Somaraton Sombor Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
576 576 Milan Jovanovic Muški Olimpik Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
577 577 Vesko Anđelković Muški ARK MaratonKO Kovačica [21.1 km] Polumaraton Da
578 578 Vladimir Trifunac Muški Škola trčanja Novi Sad Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
579 579 Stefan Bogdanovic Muški AK VGSK Veliko Gradište [21.1 km] Polumaraton 02:08:00 Da
580 580 Daniel Benic Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
581 581 Milica Bracić Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
582 582 Mária Terézia Burány Ženski ultRAn Zenta Tornyos [21.1 km] Polumaraton Da
583 583 Nenad Dulic Muški 24000 Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
584 584 Dragan Ilić Muški Vihori Smederevo [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
585 585 Dragan M Jovanovic Muški AK Morava Vladicin Han Vladicin Han [21.1 km] Polumaraton 01:38:31 Da
586 586 Владислава Милчић Ženski Панчево [21.1 km] Polumaraton 02:07:00 Da
587 587 Matija Hemi Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
588 588 Bogdan Đorđević Muški ARK Odzaci Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
589 589 Nikola Mladenović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:07:00 Da
590 590 Jagoda Knežević Ženski - Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton 02:41:00 Da
591 591 Ksenija Barna Ženski Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
592 592 David Galic Muški Beograd - Stari grad [21.1 km] Polumaraton 02:08:00 Da
593 593 Sebastian Bojkovic Muški Contitech Fluid Sportegyesület Makó [21.1 km] Polumaraton Da
594 594 Milica Milovanović Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
595 595 Anita Calbert Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
596 596 Robert Vajda Muški Senta [21.1 km] Polumaraton Da
597 597 Željka Ljubojević Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
598 598 Milan Jakovljević Muški BRC - Belgrade Running Club Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
599 599 Igor Zdravkovic Muški Belgrade Running Club Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:52:47 Da
600 600 Valentina Szolga Ženski Mórahalom [21.1 km] Polumaraton Da
601 601 Nemanja Vrndic Muški Trimtab Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:35:20 Da
602 602 Dusan Marjanovic Muški Trimtab Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
603 603 Stojan Mišić Muški / Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
604 604 Igor Stanojević Muški AK"TOPLIČANIN" Prokuplje [21.1 km] Polumaraton Da
605 605 Helena Ivanov Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
606 606 Milos Vojinovic Muški Berlin [21.1 km] Polumaraton Da
607 607 Daniel Bečkei Muški Backa Topola [21.1 km] Polumaraton 16:30:00 Da
608 608 Milan Jancsikin Muški Triacto Deszk [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
609 609 Dragoljub Milosavljevic Muški Belgrade Running Club Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
610 610 Gábor Keceli Mészáros Muški Fit For Life Zenta [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
611 611 Богдан Недељковић Muški ТК "Тамиш" Панчево Београд, Србија [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
612 612 Milisav Ranitovic Muški Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
613 613 Milena Ranitovic Ženski Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
614 614 Marko Djekic Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
615 615 Uros Strbac Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
616 616 Dejan Janković Muški Selevac [21.1 km] Polumaraton Da
617 617 Rene Čalija Muški UWH Calypso Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:41:42 Da
618 618 Mia Kotarac Ženski adidas Runners Beograd Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
619 619 Radivoj Jocic Muški AK Becej Becej [21.1 km] Polumaraton Da
620 620 MILOŠ BURSAĆ Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
621 621 Timea Kuczora Ženski Asotthalom [21.1 km] Polumaraton 02:30:00 Da
622 622 Marko Kragovic Muški Beograd - Vračar [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
623 623 Marko Naumovski Muški Hemofarm Running Team Vrsac [21.1 km] Polumaraton Da
624 624 Nikola Lugonja Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
625 625 Зоран Попић Muški Execom Nord Станишић [21.1 km] Polumaraton Da
626 626 Adrián Kádár Muški Palics [21.1 km] Polumaraton Da
627 627 Miroslav Mikic Muški Boks Klub Gladijator Beograd - Zemun [21.1 km] Polumaraton 02:00:05 Da
628 628 Марко Герасимовић Muški Ултра Тркач Србија Лазаревац [21.1 km] Polumaraton Da
629 629 Goran Radovanovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
630 630 Горан Спасојевић Muški Војска Србије, РВиПВО Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
631 631 Marjan Mezedi Muški Dudova Šuma tim Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
632 632 Dmitar Strbac Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
633 633 Vaso Leković Muški Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:27:00 Da
634 634 Nevena Topličić Ženski Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton Ne
635 635 Marko Marinković Muški Beogradski maraton Beograd- Rakovica [21.1 km] Polumaraton Ne
636 636 Slobodan Marinkov Muški Atletski klub Dinamo Pancevo Pancevo [21.1 km] Polumaraton 01:16:26 Ne
637 637 Saša Vukas Muški 24000 Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
638 638 Darko Jankulovski Muški Subotica, [21.1 km] Polumaraton Ne
639 639 Dragana Novitovic Ženski Valjevo [21.1 km] Polumaraton Ne
640 640 Slobodan Sinadinovic Muški Backa Palanka [21.1 km] Polumaraton Ne
641 641 Dane Trbović Muški Bajmok [21.1 km] Polumaraton Ne
642 642 Aleksandar Uzelac Muški OAK Beograd Velika Gorica [21.1 km] Polumaraton Ne
643 643 Vuk Zemunović Muški Family Fight Team Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Ne
644 644 Jovan Kalčić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
645 645 Nenad Kalčić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:13:00 Ne
646 646 Milos Lazic Muški - Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
647 647 Dragana Srdić Ženski adidas Runners Beograd Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
648 648 GORDANA DIKOVIĆ-JOVANOVIĆ Ženski Beograd-Voždovacu [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Ne
649 649 Zoltán Forgó Muški Hódmezővásárhely [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Ne
650 650 Darko Stanojević Muški Beograd, Palilula [21.1 km] Polumaraton Ne
651 651 Bojana Velickovic Ženski Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Ne
652 652 Blagoje Pašić Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Ne
653 653 Aleksandar Jovanovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
654 654 Branislav Manojlović Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
655 655 Tatjana Antunović Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
656 656 Danijela Milojkovic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
657 657 Ljiljana Mamuzic Ženski Stari Zednik [21.1 km] Polumaraton 02:21:00 Ne
658 658 Marko Panic Muški sabac [21.1 km] Polumaraton Ne
659 659 Dijana Šarčević Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
660 660 Boško Jerković Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Ne
661 661 Ивана Марковић Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:18:00 Ne
662 662 Sanja Radjenovic Ženski Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
663 663 Uros Djonlaga Muški Beograd -Savski venac [21.1 km] Polumaraton 02:13:00 Ne
664 664 Norbert Homonaji Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
665 665 César Fuentes Muški Adidas Runners Belgrade belgrade. [21.1 km] Polumaraton 01:31:18 Ne
666 666 Alen Igumanović Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
667 667 Nebojsa Obradovic Muški Belgrade Running Club Banatski Karlovac [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Da
668 668 Andrea Modri Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
669 669 Miroslav Jugovic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
670 670 Bogdan Pecanac Muški Elemir [21.1 km] Polumaraton Da
671 671 Страхиња Кузмић Muški Суботица [21.1 km] Polumaraton Ne
672 672 Jelena Paunović Ženski Smederevo [21.1 km] Polumaraton Ne
673 673 Mona Gazivoda Ženski Liga kod Juge Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
674 674 Vladimir Jovic Muški Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton Da
675 675 Ágnes Raffai Telecki Ženski Skola Trcanja Subotica Szabadka [21.1 km] Polumaraton 02:17:00 Da
676 676 Milan Vulic Muški Backa Palanka [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Ne
677 677 Draško Šarčević Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
678 678 Dimitrije Tadić Muški Kruševac [21.1 km] Polumaraton Ne
679 679 Marija Radojković Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Ne
680 680 Marija Rajić Ženski Beograd/Palilula [21.1 km] Polumaraton 02:20:00 Ne
681 681 Dina Koprolčec Ženski Udruga Kreativna rekreacija Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
682 682 Danijela Milutinovic Ženski CrossFit PrviTim Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:19:33 Ne
683 683 Kata Somorácz Ženski Székesfehérvár [21.1 km] Polumaraton Ne
684 684 Зоран Јанковић Muški Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Ne
685 685 Живко Раичевић Muški Сивац [21.1 km] Polumaraton Ne
686 686 Marinko Katana Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:20:00 Ne
687 687 Александра Јанковић Ženski Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Ne
688 688 slobodan vugdelija Muški Vugdelije Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:13:00 Ne
689 689 Milos Alfirevic Muški Veternik [21.1 km] Polumaraton 02:08:00 Ne
690 690 Alfred Kelemen Muški INDIVIDUALAC Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
691 691 Jelena Stanimirović Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
692 692 Danijela Pavic Ženski Kovin [21.1 km] Polumaraton Ne
693 693 Jadranka Tasić Ženski PAK Mosor Niš BEOGRAD/Voždovac [21.1 km] Polumaraton Da
694 694 Natasa Culafic Ženski AK Partizan 1945 Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton Ne
695 695 Mihailo Nikolic Muški PSD Cira Lajkovac Lajkovac [21.1 km] Polumaraton Ne
696 696 Maral Mohammadi Ženski DKFI Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
697 697 Zeljko Stefanovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
698 698 Katarina Cvetković Ženski adidas Runners Belgrade beograd-Savski venac [21.1 km] Polumaraton Ne
699 699 Tamara Sevic Ženski Beograd ,Čukarica [21.1 km] Polumaraton 02:07:00 Da
700 700 Darko Cvijic Muški Beograd/Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
701 701 Mirko Dubovečak Muški ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
702 702 Svetozar Krunić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
703 703 Ernest Ević Muški Osijek [21.1 km] Polumaraton Ne
704 704 stefan raicevic Muški Colosseum Cacak [21.1 km] Polumaraton Ne
705 705 Saša Nedeljković Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
706 706 Krisztián Bojti Muški Szeged [21.1 km] Polumaraton Ne
707 707 Momčilo Popović Muški Individualac Beograd, Zemun, [21.1 km] Polumaraton Ne
708 708 Darko Trajković Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
709 709 Đuro Kraguljac Muški Vukovar [21.1 km] Polumaraton Ne
710 710 Miroslav Drobina Muški Vukovar [21.1 km] Polumaraton Ne
711 711 Milada Rabihić Ženski Pevec Kašina [21.1 km] Polumaraton 02:29:38 Ne
712 712 Slobodan Savić Muški Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Ne
713 713 Ljubica Vojnovic Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Ne
714 714 Milan Andjelkovic Muški AK Vranjski maratonci Vranjska banja [21.1 km] Polumaraton 01:25:37 Da
715 715 Čedomir Lukić Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
716 716 Annamária Struwe Ženski Tarcal [21.1 km] Polumaraton Ne
717 717 Dragana Tabački Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Ne
718 718 Fanni Janovics Ženski Mezőhegyes [21.1 km] Polumaraton Ne
719 719 Filip Rudaković Muški TK Tamiš Beograd - Vračar [21.1 km] Polumaraton 01:25:19 Ne
720 720 Danilo Jovanovic Muški TK Tamiš - Pančevo Pancevo [21.1 km] Polumaraton 01:21:00 Ne
721 721 Zsolt Antal Muški Kecskemét [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Ne
722 722 Dejan Mišković Muški Valjevo [21.1 km] Polumaraton 01:45:29 Ne
723 723 Aleksandar Mijailović Muški САД ТРЧИ Опленац Топола Oplenac, Topola [21.1 km] Polumaraton 01:42:18 Da
724 724 Jovana Kulusic Ženski CARDIO WORKOUT Ruma [21.1 km] Polumaraton Ne
725 725 Dragica Kolovic Ženski Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Ne
726 726 Darko Kolovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Ne
727 727 Linda Biczók Ženski Budapest [21.1 km] Polumaraton Ne
728 728 Zoltán Bisztricki Muški Studio Present Subotica Szabadka [21.1 km] Polumaraton Ne
729 729 Sanja Vasić Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Ne
730 730 Jelena Savic Ženski BRC - Belgrade running club Beograd, Stari Grad [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Ne
731 731 Gyöngyi Pipicz Ženski Ásotthalom [21.1 km] Polumaraton Ne
732 732 Mira Marković Ženski Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton 02:13:00 Ne
733 733 Bane Marković Muški Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Ne
734 734 Tamás Szalay Muški Törökbálint [21.1 km] Polumaraton Ne
735 735 Milan Stokuća Muški Beograd ,Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:37:33 Ne
736 736 Željko Ivković Muški TK SPRINT Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
737 737 Andor Koza Muški Studio Present Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
738 738 Mile Cvetković Muški Adidas Runners Belgrade Beograd, Savski Venac [21.1 km] Polumaraton Ne
739 739 Ersan Ibrahimović Muški Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton 01:27:00 Ne
740 740 Branka Injac Ženski Arandjelovac [21.1 km] Polumaraton Ne
741 741 Predrag Vejin Muški AK Apatin Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton Da
742 742 Anna Bognár Ženski Budapesti Honvéd Sportegyesület Kanjiža [21.1 km] Polumaraton 01:20:37 Ne
743 743 Milenko Nikolić Muški - Beograda - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Ne
744 744 Dušan Mrdović Muški Belgrade Running Club Beograd- Čukarica [21.1 km] Polumaraton Ne
745 745 VESNA CRNJANSKI Ženski PSK BALKAN Beograd- Rakovica [21.1 km] Polumaraton Ne
746 746 Malisa Kovacevic Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
747 747 Sara Pirnat Ženski PSK "Spartak" Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
748 748 Aleksandra Obradovic Ženski Grocka - Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
749 749 IVICA VUČKOVIĆ Muški MK Hrv. Sokol Osijek Velika Kopanica [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Ne
750 750 Ibolya Domonkos Ženski Kiskunhalas [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Ne
751 751 Henrik Dabis Muški Kiskunhalas [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Ne
752 752 Aleksandar Kovacevic Muški Omoljica [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Ne
753 753 Marko Latković Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Vrbas [21.1 km] Polumaraton Ne
754 754 Nenad Ilic Muški Pancevo [21.1 km] Polumaraton Ne
755 755 Gaspar Mataric Muški Triatlon Klub Sprint Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
756 756 Jana Jovanović Ženski Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Ne
757 757 Dragan Mišković Muški Adidas Runners Belgrade Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:42:53 Ne
758 758 Milica Stojšić Ženski Ark Somaraton Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
759 759 Uroš Zmijanac Muški Belgrade Running Club Beorad [21.1 km] Polumaraton Ne
760 760 Jelena Ljubomirovic Ženski Nis [21.1 km] Polumaraton Ne
761 761 Miljan Krvavac Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Ne
762 762 Miloš Milojević Muški Execom Nord Zaječar [21.1 km] Polumaraton Da
763 763 Nora Szajko Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
764 764 András Bozsó Muški Kecskemét [21.1 km] Polumaraton Ne
765 765 Petar Jovanovic Muški PEK Gora Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
766 766 Dejan Stevanović Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Žagubica [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Ne
767 767 Marijana Tanovic Ženski CAPITAL CREW Belgrade Požega [21.1 km] Polumaraton Ne
768 768 Milan Milosavljevic Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Ne
769 769 János Raffai Muški Hódmezővásárhely [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Ne
770 770 Vladica Janosevic Muški Trstenik [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Ne
771 771 Dragan Konjovic Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
772 772 Miroslav Konjovic Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
773 773 Jasmina Kljajić Ženski Dobro jutro Apatine Apatin [21.1 km] Polumaraton Da
774 774 Madai Melinda Ženski Hódmezővásárhely [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Ne
775 775 Aleksandar Papić Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Ne
776 776 Jovan Vukobratovic Muški Ruma [21.1 km] Polumaraton Ne
777 777 Borislav Savic Muški Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 01:59:35 Ne
778 778 Saša Maričić Muški Hemofarm Running Team Vršac [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Da
779 779 Duško Kunić Muški Balkanska Trkača Liga Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
780 780 Marko Bakoč Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
781 781 Miloš Stambolija Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
782 782 Sanja Bešlić Ženski Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Ne
783 783 Jovana Ančulj Ženski Kovin [21.1 km] Polumaraton Da
784 784 Miroslav Dukadinović Muški OAK Beograd Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
785 785 József Adorján Muški Paks [21.1 km] Polumaraton Ne
786 786 Dejan Božić Muški Bukovac [21.1 km] Polumaraton Ne
787 787 Igor Skenderovic Muški / Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:44:07 Da
788 788 Горан Китић Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
789 789 Saša Karčakovski Muški Hemofarm Running Team Vršac [21.1 km] Polumaraton Da
790 790 Ivana Zivkovic Ženski OAK Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
791 791 Ana Radojicic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
792 792 Srđan Tucić Muški --- Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Ne
793 793 Nenad Djordjevic Muški ApaSky Prigrevica [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Ne
794 794 Oliver Zlatanović Muški Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton Ne
795 795 Tajana Lazendić Ženski Pojedinac Pula [21.1 km] Polumaraton Ne
796 796 Ferenc Baranyi Muški Marosmenti Mocorgók BK SE Makó [21.1 km] Polumaraton Ne
797 797 Éva Kerekes Ženski Marosmenti Mocorgók BK SE Makó [21.1 km] Polumaraton Ne
798 798 Vladimir Sedlić Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Ne
799 799 Dragan Petrović Muški BEOGRAD ZVEZDARA [21.1 km] Polumaraton Ne
800 800 Marina Petrović Ženski Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Ne
801 801 Milica Krstić Ženski Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Ne
802 802 Csaba Szabó Muški Százhalombatta [21.1 km] Polumaraton Da
803 803 Marko Dropulja Muški Skola Trcanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
804 804 Oszkár Lukács Muški Pannon TV Óbecse [21.1 km] Polumaraton Da
805 805 Ninoslav Markovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
806 806 Zoran Pavlovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
807 807 Viktor Zipperer Muški Dél-Békési Futókör Medgyesegyháza [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Ne
808 808 Ildikó Zipperer Ženski Dél-Békési Futókör Medgyesegyháza [21.1 km] Polumaraton Ne
809 809 Milan Pantović Muški Trstenik [21.1 km] Polumaraton Ne
810 810 Zorica Milutin Ženski Triatlon Klub Sprint Sombor Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
811 811 Damir Mufić Muški Apatin [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Ne
812 812 Đorđe Kutuzov Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
813 813 Aleksandar Maksimović Muški Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
814 814 Aleksandra Todorović Ženski Adidas runners (Belgrade Urban Running Team) Beograd-Crveni krst [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
815 815 Aleksandar Milošević Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Ne
816 816 Ilija Tomic Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
817 817 Predrag Nikolic Muški BEOGRAD ZVEZDARA [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
818 818 Ilija Dimić Muški Lazarevac, Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
819 819 Milutin Raus Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
820 820 Kristijan Morak Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
821 821 Marinko Knezevic Muški Sloboda Novi Grad Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
822 822 Tamara Mitrovic Ženski http://belgraderunningclub.com/ Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:30:00 Ne
823 823 Đorđe Maslarević Muški Vojka [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
824 824 Snezana Kliska Ženski Čegarunning Petrovaradin [21.1 km] Polumaraton 02:14:59 Da
825 825 Miso Koljenovic Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
826 826 Slađana Radulović Ženski Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
827 827 Srđan Bogić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
828 828 Laslo Brusnjai Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:26:00 Da
829 829 Aleksandar Brozovic Muški Bezdan [21.1 km] Polumaraton 02:30:00 Da
830 830 Radan Orašanin Muški zvornik [21.1 km] Polumaraton 02:22:00 Da
831 831 Nebojša Ivić Muški Nemam klub Beograd Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
832 832 Tibor Pap Muški TK Titan Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
833 833 MartinA Poljakovic Ženski ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
834 834 Slobodan Dimitrov Muški Masterfeed running team Novi Kneževac [21.1 km] Polumaraton Da
835 835 Sava Radovanović Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
836 836 Dalibor Ivic Muški TK Titan Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
837 837 Mariann Mácsai Ženski Dusnok [21.1 km] Polumaraton 00:01:52 Da
838 838 Zoran Brančić Muški - Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
839 839 Atila Sič Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:47:50 Da
840 840 Boris Šinko Muški Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
841 841 Petra Kàplàr Ženski Magyarkanizsa [21.1 km] Polumaraton 01:58:31 Da
842 842 lisa peters Ženski Belgrade Running Club CRNI Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
843 843 nenad pavlovic Muški TNT Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
844 844 Mirsad Okanovic Muški Bijeljina [21.1 km] Polumaraton Ne
845 845 Robert Mesaros Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:21:00 Da
846 846 Draško Stanković Muški BRC Youngsters Beograda [21.1 km] Polumaraton Da
847 847 Игор Батиница Muški Суботица [21.1 km] Polumaraton Ne
848 848 Filip Andrejević Muški Beograd- Vračar [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Da
849 849 Mirko Kujundzic Muški Poželi želju Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Ne
850 850 Zsolt Tiralla Muški Domaszék [21.1 km] Polumaraton Da
851 851 Renáta Szalainé Dúl Ženski Békéscsaba [21.1 km] Polumaraton Ne
852 852 Jasmina Palurovic Ženski Krusevac [21.1 km] Polumaraton Ne
853 853 Senisa Gasic Muški ARK Maratonac Krusevac Kruševac [21.1 km] Polumaraton Ne
854 854 Dejan Vojnić Purčar Muški Elementa Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
855 855 Árpád Röhrig Muški Horgoš [21.1 km] Polumaraton Da
856 856 Pavle Panic Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
857 857 Nemanja Radulović Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:09:44 Da
858 858 Zoran Kampfer Muški - Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:35:07 Da
859 859 Milan Kovačić Muški Ark Somaraton Sombor Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
860 860 Mirko Dražić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
861 861 Srđan Cvijanović Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
862 862 Boris Prćić Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton 02:29:00 Da
863 863 Rade Trkulja Muški NEMA Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Ne
864 864 Jasmina Marinković Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
865 865 Mladen Lajko Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
866 866 Árpád Katona Muški Szabadka [21.1 km] Polumaraton Da
867 867 Erika Katona Ženski Szabadka [21.1 km] Polumaraton Da
868 868 Zeljko Pekovic Muški AK Apatin - Čegarunning Titel [21.1 km] Polumaraton Da
869 869 Bojan Trifunovic Muški Blok 70 Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
870 870 Marko Dedić Muški Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton 02:07:00 Ne
871 871 Ilija Dedic Muški Chicago [21.1 km] Polumaraton Ne
872 872 Csabáné Szabó Ženski Százhalombatta [21.1 km] Polumaraton Da
873 873 Fanni Janovics Ženski Mezőhegyes [21.1 km] Polumaraton Da
874 874 Zvonimir Stipešević Muški Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
875 875 László Somogyi Muški Szank [21.1 km] Polumaraton Da
876 876 Stefan Kamenovic Muški Beograd - Surčin [21.1 km] Polumaraton Ne
877 877 Nikola Radović Muški Beograd-Železnik [21.1 km] Polumaraton Da
878 878 Leona Mikulášková Ženski ERMEWA SA Praha 7 [21.1 km] Polumaraton Da
879 879 Jiří Šíma Muški ERMEWA SA Praha [21.1 km] Polumaraton Da
880 880 Jakub Fabian Muški ERMEWA SA Most [21.1 km] Polumaraton Da
881 881 Miloš Mamula Muški Infostud Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
882 882 Cedric-Asseh Liemessing Muški ERMEWA SA Praha 4 [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
883 883 Jovana Kočović Ženski Bokserski klub Greatest Lazarevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
884 884 Dejan Trajkovski Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
885 885 Miklós Bolyos Muški Pecelló Backo Petrovo Selo [21.1 km] Polumaraton Ne
886 886 Saša Marković Muški CAPITAL CREW Belgrade Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
887 887 Darko Tošić Muški Hemofarm Running Team Šabac [21.1 km] Polumaraton Da
888 888 Slavko Adamov Muški Ultramaratonski klub PALIGO PALUS Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
889 889 Henrietta Zsurzs Ženski Mezohegyes [21.1 km] Polumaraton Da
890 890 Srdjan Sajlovic Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
891 891 Milan Milenkovic Muški Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton Ne
892 892 Milan WMEP Marinković Muški adidas Runners Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:39:00 Da
893 893 Ivan Ajdarovic Muški Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Ne
894 894 Nenad Popovic Muški Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton Ne
895 895 Dániel Miskolci Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
896 896 Igor Golić Muški BRC - Belgrade Running Club Beograd, Stari Grad [21.1 km] Polumaraton Ne
897 897 Александар Воргић Muški Кељановић Топ Тим Суботица [21.1 km] Polumaraton Ne
898 898 Norberto Gonzalez Muški Correr Ayuda belgrade. [21.1 km] Polumaraton Ne
899 899 Csaba Birkás Muški Szabadka [21.1 km] Polumaraton Ne
900 900 Branislav Jovanović Muški Temerin [21.1 km] Polumaraton Ne
901 1001 Александра Баштић Ženski Суботица [10.0 km] 10 km Da
902 1002 Paja Pletikosić Muški Bajša [10.0 km] 10 km Da
903 1003 Sonja Dr Mojzes Ženski Celldömölk [10.0 km] 10 km Da
904 1004 Filip Đokić Muški Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
905 1005 Viktória Imre Ženski Budapest [10.0 km] 10 km Da
906 1006 Árpád Fremond Muški Pačir [10.0 km] 10 km Da
907 1007 Boško Vajukić Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
908 1008 Dušan Mijatov Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
909 1009 Miodrag Lekin Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
910 1010 Sonja Oros Ženski ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km Da
911 1011 Mladen Krstin Muški Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Da
912 1012 Milica Živić Vajukić Ženski Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
913 1013 Zsolt Csipak Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
914 1014 Čaba Pete Muški Kokoro Kendo Kai Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
915 1015 Nebojsa Tucakov Muški Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km Da
916 1016 Marko Lazić Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
917 1017 Vesna Futo Vugdelija Ženski Subotica [10.0 km] 10 km Da
918 1018 Gabriela Markou Ženski Subotica [10.0 km] 10 km Da
919 1019 Dušan Lukić Muški Triatlon Klub Tamis Omoljica [10.0 km] 10 km Da
920 1020 Srđan Bošnjak Muški Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km Da
921 1021 Aleksandar Davidović Muški Planinarska sekcija Novi Sad, Instant Healthy Life Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
922 1022 Branislava Stepanov Ženski AK Becej Bečej [10.0 km] 10 km 00:52:00 Da
923 1023 Ildikó Csetneki Ženski Budapest [10.0 km] 10 km 01:09:40 Da
924 1024 Tamara Kaličanin Ženski BRC Trail CREW Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
925 1025 Balint Fridrih Muški ARK Somaraton Senta [10.0 km] 10 km Da
926 1026 Maja Jerković Ženski BRC Beograd - Vračar [10.0 km] 10 km Da
927 1027 Daniel Ugri Muški Szabadka [10.0 km] 10 km Da
928 1028 Gorana Pivljanin Ženski BRC - Belgrade running club Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
929 1029 Adel Alaker Ženski Škola trčanja Subotica Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km Da
930 1030 Szabolcs Szarapka Muški Pannon TV Szabadka [10.0 km] 10 km Da
931 1031 Endre Scheller Muški Pannon TV Szabadka [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
932 1032 Michael Stojcevski Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
933 1033 Marko Dimitrić Muški Capital Crew Belgrade Beograd [10.0 km] 10 km Da
934 1034 Jelena Ušćumlić Ženski BRC škola trčanja Beograd [10.0 km] 10 km Da
935 1035 Sandra Rackov Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
936 1036 Zsuzsanna Miklós Ženski Budapest [10.0 km] 10 km 00:48:00 Da
937 1037 Martina Laskač Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd [10.0 km] 10 km Da
938 1038 Djordje Stankovic Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
939 1039 Suzana Pavletić Ženski Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
940 1040 Borko Mihajlović Muški Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Da
941 1041 Beatrix Nagy Ženski Budapest [10.0 km] 10 km 00:51:00 Da
942 1042 Tibor Zebegényi Muški Budapest [10.0 km] 10 km 00:51:00 Da
943 1043 Zoltán Benkő Muški Szombathely [10.0 km] 10 km 01:10:00 Da
944 1044 Barbara Tóth Ženski Szombathely [10.0 km] 10 km Da
945 1045 Mario Kundit Muški Stanišić [10.0 km] 10 km Da
946 1046 Jugoslav Futo Muški Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km Da
947 1047 Anett Kovács Ženski Lenti [10.0 km] 10 km Da
948 1048 Irmina Stanković Ženski BRC - Belgrade running club Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
949 1049 Iva Mihajlovic Ženski Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km 01:10:00 Da
950 1050 Slobodanka Lazic Ženski BRC - Belgrade Running Club Beograd [10.0 km] 10 km 01:02:00 Da
951 1051 Dunja Lončarević Ženski BRC Youngsters Beograd [10.0 km] 10 km Da
952 1052 Jana Milosevic Ženski Belgrade running club Beograd-Voždovacu [10.0 km] 10 km 01:05:00 Da
953 1053 Szabina Mencel Ženski Tatárszentgyörgy [10.0 km] 10 km 00:42:00 Da
954 1054 Miloš Banjanin Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
955 1055 Danica Antović Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
956 1056 Gabriella Teszler Ženski Szekszàrdi Szurdikfutók Szekszárd [10.0 km] 10 km 01:10:00 Da
957 1057 Edina Jelusicsné Balogh Ženski Szekszàrdi Szurdikfutók Szekszárd [10.0 km] 10 km 01:24:00 Da
958 1058 Edvárd Szőke Muški Zenta [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
959 1059 danica grujic firanj Ženski Ark Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
960 1060 Renata Reznyik Ženski Adidas Runners Budapest Budapest [10.0 km] 10 km 00:57:00 Da
961 1061 Ana Đorđević Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
962 1062 Ista Mandić Putnik Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
963 1063 Mirjana Hervat Ženski DSR Maraton Uljanik Pula [10.0 km] 10 km 00:58:38 Da
964 1064 Stefan Rafajlovic Muški Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km Da
965 1065 Đorđe Rackov Muški Ark Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
966 1066 Tibor Sabo Muški 🏃rekreativac Zlatica [10.0 km] 10 km Da
967 1067 Ivan Ristic Muški #SVRNMTIM Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
968 1068 Bojan Popovic Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
969 1069 Ivana Mršović Ženski Skola Trcanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Da
970 1070 Tamás Gombár Muški Adidas Runners Budapest Szabadka [10.0 km] 10 km Da
971 1071 Marija Simić Sarajčić Ženski BRC - Belgrade running club Beograd - Zemun [10.0 km] 10 km Da
972 1072 Darinka Vladisavljević Ženski Gospođinci [10.0 km] 10 km Da
973 1073 Igor Kovačević Muški ŽIVI ZDRAVO Beograd [10.0 km] 10 km Da
974 1074 Sári Varajti Ženski Kalocsai Földön Futók Kalocsa [10.0 km] 10 km 01:15:00 Da
975 1075 József Varajti Muški Kalocsai Földön Futók Kalocsa [10.0 km] 10 km 01:03:00 Da
976 1076 Lazar Stipanović Muški Execom Nord Palić [10.0 km] 10 km Da
977 1077 Vladan Vukmanov Šimokov Muški Studio Present Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Da
978 1078 Alexandra Kuroli Ženski Szerecseny [10.0 km] 10 km Da
979 1079 Ármin Dobó Muški Subtica [10.0 km] 10 km Da
980 1080 Chris Markou Muški London [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
981 1081 TIN Sakač Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek bistrinci [10.0 km] 10 km Da
982 1082 Deže Brindza Muški Bačka Topola [10.0 km] 10 km Da
983 1083 Stevan Stejić Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km 01:02:00 Da
984 1084 Dávid Holczer Muški Budapest [10.0 km] 10 km 00:50:19 Da
985 1085 Kristóf Milanović Muški Senta [10.0 km] 10 km Da
986 1086 Róbert Budemac Muški Čantavir [10.0 km] 10 km Da
987 1087 Đorđe Lazarević Muški x Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
988 1088 Boris Kurunci Muški Kikinda [10.0 km] 10 km Da
989 1089 Mladen Milanković Muški Execom Nord Čantavir [10.0 km] 10 km Da
990 1090 Krisztina Juhász Ženski Backa Topola [10.0 km] 10 km Da
991 1091 Zsuzsanna Fazekas Ženski Magyarkanizsa [10.0 km] 10 km Da
992 1092 Tatjana Belić Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
993 1093 István Domokos Muški Cfit Baja Baja [10.0 km] 10 km 00:58:00 Da
994 1094 Lidija Radovanov Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
995 1095 Marko Bubrić Muški Capital Crew - Belgrade Beograd [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
996 1096 Aleksandar Mujaković Muški Vatrogasci Spasioci Senta [10.0 km] 10 km Da
997 1097 Zsolt Varga Muški Gyulai kengyelfutók Gyula [10.0 km] 10 km Da
998 1098 Tatjana Krstonošić Ženski AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Da
999 1099 Violeta Segedinski Ženski AK Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Da
1000 1100 Nikola Đan Luka Boršoš Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
1001 1101 Rade Suvajac Muški Bajmok [10.0 km] 10 km Da
1002 1102 Sabina Klbeček Ženski Planinarski Klub Spartak Subotica, 2400 [10.0 km] 10 km Da
1003 1103 Adam Nagy Muški ark Maratonci Kanjiza Doline [10.0 km] 10 km Da
1004 1104 Vladimir Blagojević Muški CFSport Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
1005 1105 Mihajlo Sabados Muški Ruski Krstur [10.0 km] 10 km Da
1006 1106 Sonja Sabados Ženski Ruski Krstur [10.0 km] 10 km Da
1007 1107 Előd Vizi Muški Csíkszereda [10.0 km] 10 km Da
1008 1108 Arpad Dusa Muški Temerin [10.0 km] 10 km Da
1009 1109 Sonja Ilić Gebleš Ženski Senta [10.0 km] 10 km Da
1010 1110 Sasa Ljubicic Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
1011 1111 Lili Kuti Ženski Subotica [10.0 km] 10 km Da
1012 1112 velimir stojanovic Muški krcedin [10.0 km] 10 km Da
1013 1113 Bálint Juhász Muški Mali Iđoš [10.0 km] 10 km Da
1014 1114 Milan Despotović Muški AK Mladost Zemun Beograd Zemun [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
1015 1115 Vojislav Milijic Muški Subotica, [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
1016 1116 GORAN MATIC Muški liga kod juge Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km Da
1017 1117 Dalibor Svorcan Muški AK Apatin Cegarunning Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
1018 1118 Ákos Zsálig Muški Bizsutéria Futóklub Komló [10.0 km] 10 km Da
1019 1119 Jelena Djordjevic Ženski Beograd Zemun [10.0 km] 10 km Da
1020 1120 Ivan Jovičić Muški NLB Subotica [10.0 km] 10 km Da
1021 1121 Marija Dujmovic Ženski Subotica [10.0 km] 10 km Da
1022 1122 Nikola Stantić Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
1023 1123 Milena Lazarevic Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
1024 1124 Tünde Szabó Ženski Kecskemét [10.0 km] 10 km 05:05:00 Da
1025 1125 Miloš Marković Muški Trkački klub DIF Beograd Palilula [10.0 km] 10 km 00:47:00 Da
1026 1126 Milenko Jurisin Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
1027 1127 Ágnes Szabóné Bazsó Ženski Kecskemét [10.0 km] 10 km Da
1028 1128 Sándor Szabó Muški Kecskemét [10.0 km] 10 km Da
1029 1129 Milana Rosić Ženski Škola trčanja Subotica 24000 Subotica [10.0 km] 10 km Da
1030 1130 Jovana Ždero Ženski Pančevo [10.0 km] 10 km Da
1031 1131 Vanja Paunović Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
1032 1132 László Lele Muški Kecskemét [10.0 km] 10 km Da
1033 1133 Péter Pávics Muški Kecskemét [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
1034 1134 Marko Vojnics Muški Lenti [10.0 km] 10 km Da
1035 1135 Nikolina Zeljko Ženski Novi Sad - Veternik [10.0 km] 10 km Da
1036 1136 Jadranka Srdač Ženski Novi Bečej [10.0 km] 10 km 01:01:00 Da
1037 1137 Ivana Milic Ženski Beograd Vracar [10.0 km] 10 km Da
1038 1138 Stevan Popov Muški Beograd Vracar [10.0 km] 10 km Da
1039 1139 Nemanja Teofilović Muški Pančevo, Starčevo [10.0 km] 10 km Da
1040 1140 Vladimir Štrbac Muški http://belgraderunningclub.com/ BEOGRAD ZVEZDARA [10.0 km] 10 km Da
1041 1141 Mihály Szőke Muški Veresegyház [10.0 km] 10 km Da
1042 1142 Marija Radulović Ženski BRC - Belgrade running club Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
1043 1143 Dejan Stanković Muški RunArt Beograd [10.0 km] 10 km Da
1044 1144 Milan Mitrić Muški Kilenji Kikinda [10.0 km] 10 km 01:05:09 Da
1045 1145 Dóra Vilics Ženski Harasztifalu [10.0 km] 10 km Da
1046 1146 Nataša Vučkovac Ženski Kilenji Kikinda [10.0 km] 10 km 01:05:08 Da
1047 1147 Živa Vijoglavin Muški Cegarrunning Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
1048 1148 Tamara Gojkovic Ženski Beogradski trkacki klub Beograd-Rakovica [10.0 km] 10 km Da
1049 1149 Мирјана Дугоњић Ženski Fit Complete Novi Sad Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
1050 1150 Јелена Дугоњић Ženski Fit Complete Novi Sad Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
1051 1151 Svetlana Ivkovic Ženski Smederevska Palanka [10.0 km] 10 km Da
1052 1152 Bojana Vukelic Ženski Backa Topola [10.0 km] 10 km Da
1053 1153 Marija Uzelac Ženski Krivaja [10.0 km] 10 km 00:01:00 Da
1054 1154 Sanja Djurovic Ženski Beograd-Voždovac [10.0 km] 10 km Da
1055 1155 Saša Milaković Muški AK VETERAN BEOGRAD Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:48:20 Da
1056 1156 Maja Luhovic Ženski Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km Da
1057 1157 Alen Aslani Muški Hódmezővásárhely [10.0 km] 10 km 01:04:00 Da
1058 1158 Csaba Zoltai Muški Hódmezővásárhely [10.0 km] 10 km 01:04:00 Da
1059 1159 Dušica Lučić Ženski Belgrade Running Club Beograd, Savski Venac [10.0 km] 10 km Da
1060 1160 Elizabeta Knezevic Ženski Fit Complete Novi Sad Novi Sad, Petrovaradin [10.0 km] 10 km Da
1061 1161 Zoltan Gortva Muški AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Da
1062 1162 Sanja Gortva Ženski AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Da
1063 1163 David Gortva Muški AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Da
1064 1164 Merima Tikvicki Ženski Subotica [10.0 km] 10 km Da
1065 1165 Nikola Avramovic Muški Koceljeva [10.0 km] 10 km Da
1066 1166 Aleksa Bokulić Muški Apatin [10.0 km] 10 km Da
1067 1167 Kristina Cirkl Ženski So Maraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
1068 1168 Milica Marković Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:53:00 Da
1069 1169 Adriana Jurić Ženski Radičević [10.0 km] 10 km Da
1070 1170 Adrian Nasradi Muški Zrenjanin [10.0 km] 10 km Da
1071 1171 Uros Beljakovic Muški Subtica [10.0 km] 10 km Da
1072 1172 Ivana Basta Ženski Sombor [10.0 km] 10 km Da
1073 1173 Vladimir Avramovic Muški Koceljeva [10.0 km] 10 km Da
1074 1174 Strahinja Krstic Muški Beograd - Zemun [10.0 km] 10 km 01:10:00 Da
1075 1175 Nenad Milenkov Muški #SVRNMTIM Grocka - Beograd [10.0 km] 10 km Da
1076 1176 Norbert Cindel Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
1077 1177 Milan Predojević Muški Dudova šuma Tim Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km Da
1078 1178 Tamaš Popić Muški Skola Trcanja Subotica Szabadka [10.0 km] 10 km Da
1079 1179 Alisa Nadj Ženski Skola Trcanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Da
1080 1180 Nenad Zivanovic Muški Beograd [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
1081 1181 Bojan Simović Muški Beograd [10.0 km] 10 km 00:57:00 Da
1082 1182 Горан Раичевић Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:53:36 Da
1083 1183 Jelena Perenčević Ženski Kljajićevo [10.0 km] 10 km Da
1084 1184 Milena Kvapil Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
1085 1185 Dejan Jurlina Muški NLB Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
1086 1186 Una Dabović Ženski Belgrade Running Club Beograd [10.0 km] 10 km Da
1087 1187 Stela Lazarević Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
1088 1188 Tijana Radulović Ženski BRC- Belgrade Running Club Beograd, Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
1089 1189 Goran Stajić Muški BRC - Belgrade Running Club Beograd, Stari Grad [10.0 km] 10 km Da
1090 1190 Jovica Savić Muški Bački Jarak [10.0 km] 10 km Da
1091 1191 Zoran Popović Muški BRC - Belgrade running club Beograd-Zemun [10.0 km] 10 km 00:52:00 Da
1092 1192 Goran Mijatov Muški NOVI SAD [10.0 km] 10 km Da
1093 1193 Brigita Banjac Ženski Subotica [10.0 km] 10 km Da
1094 1194 Lenka Scepanovic Ženski BRC Road Runners Beograd [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
1095 1195 Branko Amidžić Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [10.0 km] 10 km 01:06:00 Da
1096 1196 Nataša Vidić Ženski RunArt Beograd [10.0 km] 10 km Da
1097 1197 Detti Bánszky Ženski Szeged [10.0 km] 10 km 01:01:00 Da
1098 1198 Helena Prčić Ženski Skola Trcanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Da
1099 1199 Vedran Rodić Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
1100 1200 Jelena Boroja Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
1101 1201 Dalibor ALEKSIĆ Muški Hemofarm Running Team Vrsac [10.0 km] 10 km Da
1102 1202 Biljana Stanković Ženski BRC - Belgrade Running Club Beograd - Voždovac [10.0 km] 10 km Da
1103 1203 Svetlana Aranđelović Ženski Selevac [10.0 km] 10 km Da
1104 1204 Andrea Tóth Ženski Kiskunfélegyháza [10.0 km] 10 km Da
1105 1205 András Tóth Muški Kiskunfélegyháza [10.0 km] 10 km Da
1106 1206 Danijela Todorovic Ženski Hemofarm Running Team Vrsac [10.0 km] 10 km 00:01:00 Da
1107 1207 Dragana Stupar Ženski Hemofarm Running Team Vrsac [10.0 km] 10 km 00:01:00 Da
1108 1208 Isidora Pavlović Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Da
1109 1209 Dalibor Horvacki Muški Subotica [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
1110 1210 Gergely Szilágyi Muški Csóka [10.0 km] 10 km Da
1111 1211 Vladan Konjević Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
1112 1212 Filip Radisavljević Muški #SVRNMTIM Kragujevac [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
1113 1213 Vedran Majer Muški Subotica [10.0 km] 10 km 00:58:00 Da
1114 1214 Jelena Radulović Ženski Beograd-Novi Beograd [10.0 km] 10 km Ne
1115 1215 Đurđija Obradović Ženski Trim 034 Beograd - Vračar [10.0 km] 10 km Da
1116 1216 Vladimir Beljanski Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
1117 1217 Aleksandar Popović Muški Beograd - Zemun [10.0 km] 10 km Ne
1118 1218 Attila Sirbik Muški Szabadka [10.0 km] 10 km Ne
1119 1219 Aleksandar Adamov Muški VAK 1926 Vršac Vršac [10.0 km] 10 km Ne
1120 1220 Anita Kiraly Nyergesne Ženski Szeged [10.0 km] 10 km Ne
1121 1221 Nemanja Mihajlović Muški Bajmok [10.0 km] 10 km 00:00:00 Ne
1122 1222 Renata Stepanović Ženski Šabac [10.0 km] 10 km Ne
1123 1223 László Lak Muški Škola trčanja Subotica Kaprun [10.0 km] 10 km Ne
1124 1224 Bobana Milićević Ženski Kilenji Kikinda [10.0 km] 10 km Da
1125 1225 Silvija Injac Ženski Kilenji Kikinda [10.0 km] 10 km Da
1126 1226 Srdjan Buzadzic Muški Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
1127 1227 Danijela Dakić Ženski infostud Subotica [10.0 km] 10 km Ne
1128 1228 Donát Gyenes Muški BEAC Mezőkövesd [10.0 km] 10 km 00:35:00 Ne
1129 1229 Jovana Savic Ženski BRC - Belgrade running club Beograd - Stari grad [10.0 km] 10 km 01:00:00 Ne
1130 1230 Gergő Balog Muški Hódmezővásárhely [10.0 km] 10 km Ne
1131 1231 Marijana Mijatović Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
1132 1232 Ena Horvat Ženski Ark Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 01:08:00 Ne
1133 1233 Ivana Belić Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
1134 1234 Jelena Parabak Ženski Subotica [10.0 km] 10 km Ne
1135 1235 Љубомир Станисављев Muški Зрењанин [10.0 km] 10 km Ne
1136 1236 Igor Bakoš Muški Trkacki Autobus Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
1137 1237 Bojan Ivošević Muški Beograda - Rakovica [10.0 km] 10 km Ne
1138 1238 Žarko Doroški Muški Odžaci [10.0 km] 10 km Ne
1139 1239 Adrián Csőke Muški Backa Topola [10.0 km] 10 km Ne
1140 1240 Jelena Grkovic Ženski Fit Complete Novi Sad Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
1141 1241 Čedomir Lišić Muški /, Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km Da
1142 1242 Krisztina Vidrács Ženski Zrenjanin [10.0 km] 10 km Da
1143 1243 Zoja Georgijev Ženski Beograd,Dedinje [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
1144 1244 Igor Göblös Muški Fit4Life Senta [10.0 km] 10 km 01:03:00 Da
1145 1245 Goran Arsić Muški Belgrade Running Club Smederevo [10.0 km] 10 km Da
1146 1246 Nenad Habibovic Muški VAK 1926 Vrsac [10.0 km] 10 km Ne
1147 1247 Bojana Fazekaš Ženski Skola Trcanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Da
1148 1248 Srdjan Zivkovic Muški Smederevo [10.0 km] 10 km Ne
1149 1249 Jelena Petrović Ženski BRC - Belgrade Running Club Beograd - Palilula [10.0 km] 10 km Ne
1150 1250 Milos Panajotovic Muški Nova Pazova [10.0 km] 10 km 00:44:00 Da
1151 1251 Olga Mandić Ženski Kilenji Kikinda [10.0 km] 10 km 01:02:00 Ne
1152 1252 Katarina Skendzic Ženski Fit Complete Novi Sad - Futog [10.0 km] 10 km Ne
1153 1253 Monika Petković Ženski Free Treninzi Đačko Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
1154 1254 Mladen Jovanovic Muški Beograd [10.0 km] 10 km Ne
1155 1255 Vesna dr Crnjanski Ženski PSK BALKAN Beograd- Rakovica [10.0 km] 10 km Da
1156 1256 Kálmán Tót Muški Hódmezővásárhely [10.0 km] 10 km Da
1157 1257 György Nagy Muški Szeged [10.0 km] 10 km Ne
1158 1258 Ivan Sokolović Muški ARK Tron Palic Subotica [10.0 km] 10 km 01:07:00 Ne
1159 1259 Anita Hegyeshalmi Ženski Szeged [10.0 km] 10 km Ne
1160 1260 Zoran Knežev Muški AK Trim Kikinda Kikunda [10.0 km] 10 km Ne
1161 1261 Goran Gligorić Muški Beograd [10.0 km] 10 km 00:44:27 Da
1162 1262 Strahinja Perović Muški Vrbas [10.0 km] 10 km Ne
1163 1263 Damir Stojanov Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
1164 1264 Jovana Pivljanin Ženski Novi Beograd [10.0 km] 10 km Ne
1165 1265 Aleksandra Rapaić Ženski Dobro jutro Apatine Apatin [10.0 km] 10 km Da
1166 1266 Nikola Vrančić Muški Dobro jutro Apatine Apatin [10.0 km] 10 km Da
1167 1267 Bojana Marić Ženski ARK Somaraton Sombor Sombor [10.0 km] 10 km Da
1168 1268 Danijela Batinić Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
1169 1269 Nikola Kostadinovic Muški BRC - Belgrade running club Beograd [10.0 km] 10 km Da
1170 1270 Vera Ćupurdija Ženski Škola trčanja Subotica Bajmok [10.0 km] 10 km Ne
1171 1271 Vesela Mačkić Ženski Triogy Racing Sremska Kamenica [10.0 km] 10 km Ne
1172 1272 Máté Vert Muški - Csantavér [10.0 km] 10 km Ne
1173 1273 Kristijan Renčar Muški Škola trčanja Subotica, PSK Spartak Subotica 24000 Subotica [10.0 km] 10 km Da
1174 1274 Helga Hera Stipić Ženski Subotica, Trg slobode 2 [10.0 km] 10 km Ne
1175 1275 Đorđe Milić Muški nijedan klub 24000 Subotica [10.0 km] 10 km Ne
1176 1276 Aleksandar Huba Barasic Muški Palic [10.0 km] 10 km Da
1177 1277 Drenka Bezbradica Ženski Skola Trcanja Subotica Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
1178 1278 Marija Bogicevic Ženski TestRunners Beograd-Rakovica [10.0 km] 10 km Ne
1179 1279 Marko Popić Muški Subotca [10.0 km] 10 km 01:06:00 Ne
1180 1280 Aleksandra Burkanović Ženski Ak Apatin Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
1181 1281 Strahinja Medic Muški Hemofarm running klub Vrsac [10.0 km] 10 km Da
1182 1282 Maja Tatalović Ženski Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km Da
1183 1283 Немања Милчић Muški Pancevo [10.0 km] 10 km 00:49:00 Ne
1184 1284 Vuk Damjanovic Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
1185 1285 Sanja Filipovic Ženski BRC - Belgrade running club Beograd - Rakovica [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
1186 1286 Ilija Košutić Muški Bački Gračac [10.0 km] 10 km Ne
1187 1287 Nikolett Juhász Ženski Palics [10.0 km] 10 km Ne
1188 1288 Ivica Zrnić Muški Ruma [10.0 km] 10 km Da
1189 1289 Diana Pósz Ženski Skola Trcanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Ne
1190 1290 Una Matko Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [10.0 km] 10 km 01:01:00 Ne
1191 1291 Natália Ágoston Ženski Kanjiža [10.0 km] 10 km Da
1192 1292 Глигор Стјепановић Muški Суботица [10.0 km] 10 km Da
1193 1293 Atila Balint Muški - Senta [10.0 km] 10 km Ne
1194 1294 Karlo Curnović Muški Sombro [10.0 km] 10 km Da
1195 1295 Tijana Kabić Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
1196 1296 Tímea Gyurgyik Ženski Kecskemét [10.0 km] 10 km Ne
1197 1297 Jelena Milić Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
1198 1298 Éva Gyebnár Ženski Ironteam Békéscsaba [10.0 km] 10 km 00:43:00 Ne
1199 1299 Siniša Tomić Muški Sombor [10.0 km] 10 km Ne
1200 1300 Brigitta Hézső Ženski Rábé [10.0 km] 10 km Ne
1201 1301 Борислав Пралица Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
1202 1302 Leo Agyánszki Muški Čantavir [10.0 km] 10 km Ne
1203 1303 Andrijana Kaluđerović Ženski Belgrade Running Club Beograd cukarica [10.0 km] 10 km 01:10:00 Da
1204 1304 Elvira Maravić Ženski Skola Trcanja Subotica Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km Da
1205 1305 Marija Milojičić Ženski BRC - Belgrade running club Beograd - Savski Venac [10.0 km] 10 km Ne
1206 1306 Otto Beke Muški So Maraton Bezdan [10.0 km] 10 km Da
1207 1307 Tamara Franjković Ženski Subotica - Kelebija [10.0 km] 10 km Da
1208 1308 Davor Franjković Muški Subotica - Kelebija [10.0 km] 10 km Da
1209 1309 Đorđe Paunović Muški Beograd - Obrenovac [10.0 km] 10 km Ne
1210 1310 Nebojša Skenderović Muški Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km Da
1211 1311 Nikola Konjević Muški Sombor [10.0 km] 10 km Da
1212 1312 Dragan Konjević Muški Sombor [10.0 km] 10 km Da
1213 1313 Milan Karać Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
1214 1314 Nenad Adamović Muški #SVRNMTIM Beograd [10.0 km] 10 km Da
1215 1315 Tomislav Škorić Muški AK Srem Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km Da
1216 1316 Boris Boršoš Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
1217 1317 Ranka Radic Ženski Hemofarm Running Team Beograd [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
1218 1318 Davor Čulić Muški Triatlon Klub Sprint Sombor [10.0 km] 10 km Da
1219 1319 Zoran Prošić Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
1220 1320 Boris Šmit Muški Vršac [10.0 km] 10 km Da
1221 1321 Marko Grčić Muški Smederevska Palanka [10.0 km] 10 km Da
1222 1322 Dejana Nikolić Ženski Fit Complete Novi Sad Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
1223 1323 Nevena Lukić Ženski Power trening Ruma Ruma [10.0 km] 10 km Da
1224 1324 Milka Bošnjak Ženski Sombor [10.0 km] 10 km Da
1225 1325 Adrian Malagurski Muški ARK Tron Palic Subotica [10.0 km] 10 km Da
1226 1326 György Senyei Muški Budapest [10.0 km] 10 km Da
1227 1327 Csenge Kőműves Ženski Mali Iđoš [10.0 km] 10 km Da
1228 1328 Marina Sočin Ženski Senta [10.0 km] 10 km Da
1229 1329 Mile Varicak Varicak Muški Maradik [10.0 km] 10 km Ne
1230 1330 Dragana Mikic Ženski AK Apatin - Čegarunning Novi Sad Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
1231 1331 Branislav Suknovic Muški Spiridon Frankfurt Frankfurt am Main [10.0 km] 10 km Da
1232 1332 Bojan Miladinov Muški Kikinda [10.0 km] 10 km Da
1233 1333 Anita Milisavljevic Ženski Orom [10.0 km] 10 km Da
1234 1334 Aleksandar Aksić Muški BRC - Belgrade Running Club Beograd Vozdovac [10.0 km] 10 km Ne
1235 1335 Tatjana Potežica Ženski Belgrade Running Club Beograd Čukarica [10.0 km] 10 km Da
1236 1336 Biljana Vučković Ženski Subotica [10.0 km] 10 km Ne
1237 1337 Zsanett Demeter Ženski Tököl [10.0 km] 10 km Da
1238 1338 Sanja Kostić Ženski Elementa Kikinda [10.0 km] 10 km Da
1239 1339 Rita husar Ženski Elementa Palic [10.0 km] 10 km Da
1240 1340 Zoran Crnković Muški Elementa Subotica [10.0 km] 10 km Da
1241 1341 Nikola Kolar Muški Elementa Subotica [10.0 km] 10 km Da
1242 1342 Miodrag Jovović Muški PK Gora - Vrbas Vrbas [10.0 km] 10 km 00:01:09 Da
1243 1343 Anđela Jovanović Ženski AK Radnicki Kragujevac Kragujevac [10.0 km] 10 km 01:10:00 Da
1244 1344 Miroslav Pešić Muški Ak apatin Zmajevo [10.0 km] 10 km Da
1245 1345 Attila Mihályi Muški Szabadka [10.0 km] 10 km Da
1246 1346 Ivica Zecevic Muški Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km Da
1247 1347 Vladimir Jozić Muški BRC - Belgrade running club Beograd-Voždovac [10.0 km] 10 km 00:39:24 Da
1248 1348 Ivana Tufegdžić Ženski PK Balkan BEOGRAD/Voždovac [10.0 km] 10 km Da
1249 1349 Milorad Nikolić Muški ZIVI ZDRAVO Beograd [10.0 km] 10 km Ne
1250 1350 Zorica Kulic Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Ne
1251 1351 László Erdélyi Muški ARK TRON Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km Ne
1252 1352 Andrea Somogyiné Ženski Szank [10.0 km] 10 km Da
1253 1353 Ivana Kočović Ženski Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
1254 1354 Ante Vojnic Tunic Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
1255 1355 Dejan Milošević Muški Hemofarm Running Team Šabac [10.0 km] 10 km Da
1256 1356 Danka Maksimović Ženski Hemofarm Running Team Šabac [10.0 km] 10 km Da
1257 1357 Gianmaria Giannone Muški Adidas Runners Belgrade Beograd [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
1258 1358 Zsolt Palásti Muški Bajmok [10.0 km] 10 km 01:00:00 Ne
1259 1359 Tamara Knezevic Ženski - Beograd [10.0 km] 10 km Da
1260 1360 Árpád Bordás Muški Senta [10.0 km] 10 km 00:43:00 Da
1261 1361 Zsombor Nothof Muški SZLHKE Bácsalmás [10.0 km] 10 km Ne
1262 1362 Vladimir Obradović Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
1263 1363 Viktoria Butaš Ženski Subotica [10.0 km] 10 km Ne
1264 1364 Slobodan Sinadinovic Muški Backa Palanka [10.0 km] 10 km Ne
1265 1365 Sanel Osmancevic Muški Subotica [10.0 km] 10 km Ne
1266 1366 Darko Vukajlović Muški Subotica [10.0 km] 10 km Ne
1267 1367 Bojan Miljevic Muški AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Ne
1268 1368 Momir Milosevic Muški zabari [10.0 km] 10 km Ne
1269 1369 Bogdan Nikolić Muški Ark Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Ne
1270 1370 Suzana Koželj Ženski Zaječar [10.0 km] 10 km Ne
1271 1371 Ivan Koželj Muški Zaječar [10.0 km] 10 km Ne
1272 1372 Filip Ružić Muški Belgrade Running Club Čačak [10.0 km] 10 km 01:02:00 Ne
1273 1373 Veljko Radović Muški Valjevo [10.0 km] 10 km Ne
1274 1374 Miljan Folić Muški Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km Ne
1275 1375 Ivan Živković Muški November Project Novi Sad Sremska Kamenica [10.0 km] 10 km Ne
1276 1376 VLADIMIR PAVIC Muški Subotica [10.0 km] 10 km Ne
1277 1377 Marina Pajčin Ženski Running Tribe Belgrade Beograd [10.0 km] 10 km 00:51:00 Ne
1278 1378 Svetlana Vićentijević Radosavljević Ženski Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Ne
1279 1379 Marijana Bogosavac Ženski bez kluba BEOGRAD/VOZDOVAC [10.0 km] 10 km Ne
1280 1380 Nikoletta Szécsi Ženski Szeged [10.0 km] 10 km Da
1281 1381 Mirko Đurđević Muški Zrenjanin [10.0 km] 10 km Ne
1282 1382 Vladimir Rodić Muški Subotica [10.0 km] 10 km Ne
1283 1383 Zoran Petrovic Muški Subotica [10.0 km] 10 km Ne
1284 1384 Nemanja Letic Muški Djurdjevo [10.0 km] 10 km Ne
1285 1385 Krisztián Kollár Muški Szabadka [10.0 km] 10 km Ne
1286 1386 Djordje Majstorac Muški Subotica [10.0 km] 10 km Ne
1287 1387 Maja Kostić Ženski Smederevo [10.0 km] 10 km Ne
1288 1388 Milan Rosić Muški Adidas Runners Belgrade Beograd-grocka [10.0 km] 10 km 00:58:00 Ne
1289 2001 Daniel Dieneš Muški Sombor [5.0 km] 5 km Da
1290 2002 Jovana Nincic Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1291 2003 Dejan Tosenberger Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1292 2004 Attila Máhonfai Muški Pécs [5.0 km] 5 km Da
1293 2005 Milorad Stojanović Muški AK Veteran-Beograd Beograd [5.0 km] 5 km 00:20:27 Da
1294 2006 Nemanja Đurić Muški Ak Apatin Zrenjanin [5.0 km] 5 km Da
1295 2007 Dénes Dankó Muški Alpha Travel SEE - 007 Szabadka [5.0 km] 5 km Da
1296 2008 Vanja Momcilovic Muški Ruma [5.0 km] 5 km Da
1297 2009 Krisztina Kolb Ženski Szabadka [5.0 km] 5 km Da
1298 2010 Loretta Forgó Ženski Novo Orahovo [5.0 km] 5 km Da
1299 2011 Bojan Torer Muški Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
1300 2012 Ivan Torer Muški Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
1301 2013 Mónika Margit Ženski Bajmok [5.0 km] 5 km Da
1302 2014 Mária Urbán-Margit Ženski Bajmok [5.0 km] 5 km Da
1303 2015 Danijel Pesic Muški Beograd, Zemun, Ugrinovci [5.0 km] 5 km Da
1304 2016 Milica Micić Ženski -- Niš [5.0 km] 5 km 00:35:00 Da
1305 2017 Zoltán Előd Nagy Muški Budapest [5.0 km] 5 km Da
1306 2018 Jana Grković Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1307 2019 Miroslav Brajkov Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1308 2020 Alen Dóró Muški Pannon TV Szabadka [5.0 km] 5 km Da
1309 2021 Gabriella Vadlövő Ženski Pannon TV Nagykikinda [5.0 km] 5 km Da
1310 2022 Félix Mészáros Muški ErdSoft Szabadka [5.0 km] 5 km Da
1311 2023 Evelin Garai Ženski Pannon TV Szabadka [5.0 km] 5 km Da
1312 2024 Zlatko Kovač Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km Da
1313 2025 Nina Karadžić Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1314 2026 Danka Krstić Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1315 2027 Dragana Jakovljevic Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1316 2028 Andrea Fürstner Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1317 2029 Kristijan Fürstner Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1318 2030 Nada Prlja Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1319 2031 Nenad Jovanović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
1320 2032 Danijela Perušić Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1321 2033 Goran Malavrazić Muški Subotica [5.0 km] 5 km 00:28:00 Da
1322 2034 Laura Salai Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1323 2035 Dejan Lazić Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1324 2036 Kristina Lazić Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1325 2037 Leon Lazić Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1326 2038 Edvin Csipak Muški Pannon TV Szabadka [5.0 km] 5 km Da
1327 2039 Nebojsa Vujović Muški Beograd, Vozdovac [5.0 km] 5 km Da
1328 2040 Bálint Bori Muški Szeged [5.0 km] 5 km Da
1329 2041 Lilla Varga Gabrity Ženski Temerin [5.0 km] 5 km Da
1330 2042 Veronika Juhász-Molnár Ženski Békésszentandrás [5.0 km] 5 km Da
1331 2043 Bela Nadj Gelert Muški Senta [5.0 km] 5 km Da
1332 2044 Péter Kósa Muški ErdSoft Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Da
1333 2045 Róbert Dudás Muški ErdSoft Szabadka [5.0 km] 5 km Da
1334 2046 Nataša Lukač Dudaš Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km Da
1335 2047 Emese Losoncz-Kelemen Ženski Temerin [5.0 km] 5 km Da
1336 2048 Manuella Matuska Ženski Čantavir [5.0 km] 5 km Da
1337 2049 Ákos Kurin Muški Mali Iđoš [5.0 km] 5 km Da
1338 2050 Noémi Kéménczy Ženski Szabadka [5.0 km] 5 km Da
1339 2051 Flora Jurcsek Ženski Čantavir [5.0 km] 5 km Da
1340 2052 Attila Gulyás Muški Kiszombor [5.0 km] 5 km Da
1341 2053 s Katrinka Muški ARK Tron Subtica [5.0 km] 5 km 21:44:00 Da
1342 2054 Petra Angyal Ženski Čantavir [5.0 km] 5 km Da
1343 2055 Vladimir Miladinovic Muški 24000 Subotica [5.0 km] 5 km Da
1344 2056 Stefan Miladinovic Muški 24000 Subotica [5.0 km] 5 km Da
1345 2057 Melánia Liliom Ženski Čantavir [5.0 km] 5 km Da
1346 2058 Nataša Aleksić Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [5.0 km] 5 km Da
1347 2059 Gorana Viskić Ženski SRU Starter Subotica [5.0 km] 5 km Da
1348 2060 Maksim Puškar Muški AK Spartak Subotica [5.0 km] 5 km Da
1349 2061 Ferenc Bođo Muški Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Da
1350 2062 Snežana Radović Ženski ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
1351 2063 Dénes Kőműves Muški Mali Iđoš [5.0 km] 5 km Da
1352 2064 Adrián Tornai Muški Male Pijace [5.0 km] 5 km Da
1353 2065 Marina Ilic Ženski Fit Complete Novi Sad Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
1354 2066 László Angyal Muški Čantavir [5.0 km] 5 km Da
1355 2067 Bianka Ozsvár Ženski Čantavir [5.0 km] 5 km Da
1356 2068 Dunja Čakarević Ženski BRC škola trčanja Beograd-Novi Beograd [5.0 km] 5 km 00:35:00 Da
1357 2069 Miloš Ćuković Muški Studio Present Subotica Subotica [5.0 km] 5 km Da
1358 2070 Горан Милиновић Muški Зрењанин [5.0 km] 5 km Da
1359 2071 Adrijan Matatic Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1360 2072 Milena Mijatov Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1361 2073 Milica Mijatov Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1362 2074 Zsolt Haskó Muški Hajdukovo [5.0 km] 5 km Da
1363 2075 Ђорђе Ивановић Muški / Шабац [5.0 km] 5 km Da
1364 2076 Branislav Terzić Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [5.0 km] 5 km Da
1365 2077 Miroslav Terzić Muški ark Maratonci Kanjiza Kanjiža [5.0 km] 5 km Da
1366 2078 Yvett Tosoky Ženski Budapest [5.0 km] 5 km Da
1367 2079 Éva Leitgéb Ženski Budapest [5.0 km] 5 km Da
1368 2080 Adel Tandi Ženski Kanjiža [5.0 km] 5 km Da
1369 2081 Ivana Urankar Ženski Crvenka [5.0 km] 5 km Da
1370 2082 Gabriella Mazák Ženski Ark Kanjiški Maratonci Trešnjevac [5.0 km] 5 km Da
1371 2083 Szilvia Palfi Ženski Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Da
1372 2084 Laura Palfi Ženski Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Da
1373 2085 Kristina Bačo Ženski Ostojićevo [5.0 km] 5 km Da
1374 2086 Nataša Weber Ženski Čantavir [5.0 km] 5 km Da
1375 2087 Tibor Hajas Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [5.0 km] 5 km Da
1376 2088 Dušan Dimitrijević Muški Capital Crew Belgrade Beograd [5.0 km] 5 km Da
1377 2089 Attila Sarnyai Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [5.0 km] 5 km 00:25:00 Da
1378 2090 Ana Saulic Ženski Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Da
1379 2091 Ildikó Pletl Ženski Szabadka [5.0 km] 5 km 00:34:00 Da
1380 2092 István Pletl Muški Szabadka [5.0 km] 5 km Da
1381 2093 David Klbeček Muški Subotica, 2400 [5.0 km] 5 km Da
1382 2094 Ivan Vojnić Purčar Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1383 2095 Szilvia Pacsuta Ženski Budapest [5.0 km] 5 km Da
1384 2096 Kiss-Polgárdi Tamás Muški Miskolc [5.0 km] 5 km Da
1385 2097 Sándor Hajtman Muški Topolya [5.0 km] 5 km Da
1386 2098 ALESANDRA Ubornji Ženski Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
1387 2099 Nikola Plankoš Muški Subotica, [5.0 km] 5 km 00:35:00 Da
1388 2100 Mihajlo Plankoš Muški Subotic [5.0 km] 5 km 00:36:00 Da
1389 2101 Zoran Ljakić Muški Palic [5.0 km] 5 km Da
1390 2102 Marko Jaćimović Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
1391 2103 Mihaela Hert Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1392 2104 Zoltan Kakonji Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1393 2105 Marija Mandić Ženski TK Sprint Sombor Subotica [5.0 km] 5 km Da
1394 2106 Zita Farkas Ženski Csantavér [5.0 km] 5 km Da
1395 2107 Csilla Vukelity Ženski Csantavér [5.0 km] 5 km Da
1396 2108 Gábor Szabó Muški Csantavér [5.0 km] 5 km Da
1397 2109 Vladimir Kesegić Muški Ark Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
1398 2110 Dušanka Kesegić Ženski Sombor [5.0 km] 5 km Da
1399 2111 Elsita Bukvic Ženski Perth [5.0 km] 5 km Da
1400 2112 Attila Vojter Muški Bačka Topola [5.0 km] 5 km Da
1401 2113 Aleksandar Ruski Muški Szabadka [5.0 km] 5 km 00:22:10 Da
1402 2114 Mladen Rakonjac Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1403 2115 vesna vujičić Ženski - Bačka Topola [5.0 km] 5 km 00:30:00 Da
1404 2116 miodrag vujičić Muški - Bačka Topola [5.0 km] 5 km 00:30:00 Da
1405 2117 Mina Bošnjak Ženski Ark somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
1406 2118 Taša Babić Ženski - Subotica [5.0 km] 5 km 00:27:00 Da
1407 2119 Saša Babić Muški - 24000 Subotica [5.0 km] 5 km 00:30:00 Da
1408 2120 Balaž Križanović Muški Senta [5.0 km] 5 km 00:25:10 Da
1409 2121 Miroslav Malacko Muški Subotica, [5.0 km] 5 km Da
1410 2122 Zorica Malacko Ženski Subotica, [5.0 km] 5 km Da
1411 2123 Aleksandra Zivkovic Ženski Smederevo [5.0 km] 5 km Da
1412 2124 Damir Marčetić Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1413 2125 Viktor Vass Muški Budapest [5.0 km] 5 km Da
1414 2126 Sonja Berta Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1415 2127 Dragoslav Vukelja Muški Smederevo [5.0 km] 5 km Da
1416 2128 Ivan Peić Tukuljac Muški Subotica, [5.0 km] 5 km Da
1417 2129 Martin Pletikosić Muški Bajša [5.0 km] 5 km Da
1418 2130 Gábor Bojti Muški Vecsés [5.0 km] 5 km Da
1419 2131 Krisztina Bojti-Révész Ženski Vecsés [5.0 km] 5 km Da
1420 2132 Jovana Rapaić Ženski / Bačka Topola [5.0 km] 5 km 00:00:00 Da
1421 2133 Olivér Ozsvár Muški Čantavir [5.0 km] 5 km Da
1422 2134 Dušan Šulić Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1423 2135 Petra Kónya Ženski Budapest [5.0 km] 5 km 00:25:00 Da
1424 2136 Danijela Živković Ženski Smederevo [5.0 km] 5 km Da
1425 2137 Sanja Zuljevic Ženski Ark Somaraton Sombor Sombor [5.0 km] 5 km 00:30:00 Da
1426 2138 Branko Zuljevic Muški ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km 00:30:00 Da
1427 2139 Csaba Kozma Muški Čantavir [5.0 km] 5 km Da
1428 2140 Uros Brestovac Muški Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Da
1429 2141 Kornél Csáki Muški Zenta [5.0 km] 5 km Da
1430 2142 Nemanja Todorovski Muški Subotica [5.0 km] 5 km 00:31:00 Da
1431 2143 Beáta Csáki Ženski Zenta [5.0 km] 5 km Da
1432 2144 Dalibor Pivarski Muški Vrbas [5.0 km] 5 km Da
1433 2145 Kristina Milošević Ženski Home of MMA Gornji Milanovac [5.0 km] 5 km Da
1434 2146 Maja Adamović Ženski Fit Complete Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
1435 2147 Karlo Bem Muški Suboica [5.0 km] 5 km Da
1436 2148 Jovana Ćurić Ženski Sivac [5.0 km] 5 km Da
1437 2149 Zoran Budimir Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1438 2150 Anđela Budimir Ženski AKZ Spartak Subotica [5.0 km] 5 km Da
1439 2151 Eleonora Seke Stanković Ženski Alpha Travel SEE Beograd-Voždovac [5.0 km] 5 km Da
1440 2152 Igor Bem Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1441 2153 Jasminka Mrdjanovic Ženski Fit Complete Novi Sad Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
1442 2154 Nikola Boca Muški ak maraton Sombor Sombor [5.0 km] 5 km Da
1443 2155 Željko Tumbas Loketić Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1444 2156 Samanta Tot Ženski sportska organizacija City Athletic Group Vrbas [5.0 km] 5 km Da
1445 2157 Dalma Szilágyi Ženski Budapest [5.0 km] 5 km Da
1446 2158 Irina Vujović Ženski Belgrade Running Club Beograd-Novi Beograd [5.0 km] 5 km 00:35:00 Da
1447 2159 Tamás Baritz Muški Göd [5.0 km] 5 km Da
1448 2160 Zoltán Gajdos Muški Budapest [5.0 km] 5 km Da
1449 2161 Milica Pavić Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1450 2162 Dusan Ilic Muški Belgrade Running Club Beograd [5.0 km] 5 km 00:30:00 Da
1451 2163 Petra Rapaić Ženski Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
1452 2164 Leon Hemi Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1453 2165 Danilo Šćepanović Muški 24000 Subotica [5.0 km] 5 km Da
1454 2166 Nenad Lukic Muški BRC - Belgrade Running Club Beograd, Zvezdara [5.0 km] 5 km 05:00:00 Da
1455 2167 Zoltán Kudlik Muški Szabadka [5.0 km] 5 km Da
1456 2168 Nikola Cvetić Muški Beograd [5.0 km] 5 km Da
1457 2169 Dejan Šćepanović Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1458 2170 Anita Grče Ženski Kanjiža [5.0 km] 5 km Da
1459 2171 Damjana Perenčević Ženski Kljajićevo [5.0 km] 5 km Da
1460 2172 Viktor Laslo Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1461 2173 Sara Laslo Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1462 2174 Erika Laslo Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1463 2175 Eduard Laslo Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1464 2176 Adrienn Kun Ženski Göd [5.0 km] 5 km Da
1465 2177 Татјана Влаховић Ženski Суботица [5.0 km] 5 km Da
1466 2178 Nemanja Glišić Muški Team Nemanja Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
1467 2179 Sasa Kovac Muški Ark Maratonko Kovačica Padina [5.0 km] 5 km Da
1468 2180 Željko Bašić Palković Muški Subotica [5.0 km] 5 km 00:32:27 Da
1469 2181 Nenad Jevtić Muški Subotica [5.0 km] 5 km 00:25:00 Da
1470 2182 Nađa Jevtić Ženski Subotica [5.0 km] 5 km 00:30:00 Da
1471 2183 Olivera Grljević Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [5.0 km] 5 km Da
1472 2184 Branka Popović Ženski BRC - Belgrade Running Club Beograd [5.0 km] 5 km 00:35:00 Da
1473 2185 Janko Popović Muški BRC - Belgrade running club Beograd [5.0 km] 5 km 00:35:00 Da
1474 2186 Katalin Dobrotka Ženski Budapest [5.0 km] 5 km Da
1475 2187 Nebojša Vučković Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1476 2188 Stefan ROGIĆ Muški BEOGRADSKI ATLETSKI KLUB (BAK) Subotica [5.0 km] 5 km Da
1477 2189 Izabella Hemze Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1478 2190 Sofija Marković Ženski OAK Beograd Beograd, Zvezdara [5.0 km] 5 km Da
1479 2191 József Somogyi Muški Dunaújváros [5.0 km] 5 km Da
1480 2192 Erzsébet Budai Ženski Budapest [5.0 km] 5 km Da
1481 2193 Hanna Borsos Ženski Budapest [5.0 km] 5 km Da
1482 2194 Aleksandra Bogdanović Ženski BRC - Belgrade Running Club Beograd [5.0 km] 5 km Da
1483 2195 Aurél Burány Muški ultRAn Zenta Tornyos [5.0 km] 5 km Da
1484 2196 László Szabady Muški MARSlakók Kiskunfélegyháza [5.0 km] 5 km 00:19:00 Da
1485 2197 Andrea Kis Torma Ženski Hajdújárás [5.0 km] 5 km Da
1486 2198 Krisztina Török Ženski Hajdújárás [5.0 km] 5 km Da
1487 2199 Sabolc Saghmeister Muški Studio Present Subotica Szabadka [5.0 km] 5 km Da
1488 2200 Attila Brindza Muški Palics [5.0 km] 5 km Da
1489 2201 Krisztina Kovács Tajkman Ženski _ Backa Topola [5.0 km] 5 km 00:00:00 Da
1490 2202 Krisztina Márki Ženski Studio Present Subotica Palics [5.0 km] 5 km Da
1491 2203 Maja Pavlovic Ženski Belgrade Running Club Beograd [5.0 km] 5 km Da
1492 2204 Biljana Gagić Ženski AK Becej Bečej [5.0 km] 5 km Da
1493 2205 Tamas Varga Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1494 2206 Svetlana Rajčić Ženski Šlola trčanja Subotica Subotica [5.0 km] 5 km Da
1495 2207 Ágnes Mihalek Ženski ada [5.0 km] 5 km Da
1496 2208 Róbert Horvát Muški Drea [5.0 km] 5 km Da
1497 2209 Krisztián Trušinski Muški Drea [5.0 km] 5 km Da
1498 2210 Hajnalka Rušak Ženski ada [5.0 km] 5 km 00:01:00 Da
1499 2211 Jelena Arambašić Ženski Bački Jarak [5.0 km] 5 km Da
1500 2212 Petra Paulik Ženski Sóskút [5.0 km] 5 km Da
1501 2213 Attila Ortó Muški Backa Topola [5.0 km] 5 km Da
1502 2214 Видосав Шувира Muški Гладијатор Београд 111 [5.0 km] 5 km 00:25:00 Da
1503 2215 Tanja Grahovac Ženski AK Topličanin Prokuplje Beograd-Zvezdara [5.0 km] 5 km Da
1504 2216 Zeljka Gacesa Ženski Novi Sad [5.0 km] 5 km 00:30:00 Da
1505 2217 Tamara Gordos Ženski ada [5.0 km] 5 km Da
1506 2218 Miloš Jovanić Žaki Muški VTŠ Subotica [5.0 km] 5 km Da
1507 2219 Predrag Vićovac Muški Belgrade Running Club Beograd-Zvezdara [5.0 km] 5 km Da
1508 2220 Jelena Đuragin Ženski Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
1509 2221 Mladen Saulić Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1510 2222 Vesna Vicko Bogišić Ženski Ak Apatin / Cegarunning Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
1511 2223 Ana Pavlović Ženski BRC- Belgrade Running Club Leskovac [5.0 km] 5 km Da
1512 2224 Dejan Nešković Muški Rock-Solid Beograd [5.0 km] 5 km Da
1513 2225 Aleksandra Đuričić Ženski BRC - Belgrade running club Beograd Zemun [5.0 km] 5 km Da
1514 2226 Branko Sabo Muški VTŠ Subotica [5.0 km] 5 km Da
1515 2227 Tadija Kapetanovic Muški Beograd [5.0 km] 5 km Da
1516 2228 Dejan Kapetanovic Muški Beograd [5.0 km] 5 km Da
1517 2229 Sonja Kapetanović Ženski BEOGRAD/Voždovac [5.0 km] 5 km Da
1518 2230 Jelisaveta Jovicic Ženski Capital Crew Belgrade Gornji Milanovac [5.0 km] 5 km Da
1519 2231 Luka Patarčić Muški VTŠ Subotica [5.0 km] 5 km Da
1520 2232 Tatjana Ivošević Ženski VTŠ Bajmok [5.0 km] 5 km Da
1521 2233 Dragica Mitrić Ženski Kilenji Kikinda [5.0 km] 5 km 00:35:54 Da
1522 2234 Zoran Cirkl Muški Sombor [5.0 km] 5 km Da
1523 2235 Radojka Cirkl Ženski Sombor [5.0 km] 5 km Da
1524 2236 Emese Nagy Ženski Topolya [5.0 km] 5 km Da
1525 2237 Aleksandra Dabetić Ženski Vrbas [5.0 km] 5 km Da
1526 2238 Attila Surányi Muški Zenta [5.0 km] 5 km Da
1527 2239 Zsombor Újvári Muški VMSZ Magyarkanizsa HSZ Magyarkanizsa [5.0 km] 5 km Da
1528 2240 Жужка Марко Ženski Bátaszék [5.0 km] 5 km Da
1529 2241 Сабина Палашти Ženski Bácsalmás [5.0 km] 5 km Da
1530 2242 Maja Veljković Ženski Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
1531 2243 Sanja Lugonja Ženski Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Da
1532 2244 Milenko Lugonja Muški Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Da
1533 2245 Damir Reves Sabo Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1534 2246 Boško Đurđević Muški Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Da
1535 2247 Csilla Kucora Ženski Magyarkanizsa [5.0 km] 5 km Da
1536 2248 László Lengyel Muški Dunaújváros [5.0 km] 5 km Da
1537 2249 Bojana Vujkovic Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1538 2250 Sztella Csapó Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Ne
1539 2251 Ivan Stevanović Muški Mladenovac [5.0 km] 5 km 00:18:36 Ne
1540 2252 mirjana tiragic Ženski Subotica, [5.0 km] 5 km Da
1541 2253 Milica Ivanković Ženski Fit Complete Novi Sad Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
1542 2254 Sanja Brcanski Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1543 2255 Jovan Bikarević Muški Beška [5.0 km] 5 km Ne
1544 2256 Mia Stanojević Ženski AK"Topličanin" Prokuplje [5.0 km] 5 km Ne
1545 2257 Dmtrij Bobrovskij Muški Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
1546 2258 Mihal Boboš Muški Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
1547 2259 Vuk Stepanović Muški Šabac [5.0 km] 5 km Ne
1548 2260 Dunja Brcanski Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1549 2261 Bojan Pejanović Muški Subotica [5.0 km] 5 km Ne
1550 2262 Daniel Zec Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1551 2263 Biljana Vasiljević Ženski Novi Sad [5.0 km] 5 km Ne
1552 2264 Zsolt Ágoston Muški Egyéni Horgos [5.0 km] 5 km 00:27:00 Da
1553 2265 Stevana Cupać Farago Ženski Infostud Subotica [5.0 km] 5 km Ne
1554 2266 Dalibor Vuksan Muški Skola Trcanja Subotica Subotica [5.0 km] 5 km Ne
1555 2267 Milijana Mrkajic Ženski Fit Complete Novi Sad Futog [5.0 km] 5 km Ne
1556 2268 Stefan Mihajlovic Muški AK Spartak Subotica [5.0 km] 5 km Da
1557 2269 Dejan Jezdic Muški Kula [5.0 km] 5 km 00:23:00 Ne
1558 2270 Zoran Ilic Muški Subotica [5.0 km] 5 km 00:25:54 Ne
1559 2271 Kristina Đekić Ženski Alpha Travel SEE Stara Pazova-Novi Banovci [5.0 km] 5 km Ne
1560 2272 Filip Milanović Muški AK PARTIZAN BEOGRAD Beograd- Čukarica [5.0 km] 5 km 16:40:00 Da
1561 2273 Viktor Vakula Muški Subotia [5.0 km] 5 km Ne
1562 2274 Bojana Stefanovic Ženski Beograd [5.0 km] 5 km Ne
1563 2275 Milos Rajicevic Muški AK Crvena Zvezda Beograd Beograd [5.0 km] 5 km 00:17:00 Ne
1564 2276 Bojan Engi Muški Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km 00:29:00 Ne
1565 2277 Minja Stanojević Ženski AK"TOPLIČANIN" Prokuplje [5.0 km] 5 km Ne
1566 2278 Dajana Kmezić Ženski Novi Sad [5.0 km] 5 km Ne
1567 2279 Sandra Živković Ženski Knjaževac [5.0 km] 5 km Da
1568 2280 Игор Ђурашевић Muški Ловћенац [5.0 km] 5 km Da
1569 2281 Gabriela Čapo Ženski Beograd-Zvezdara [5.0 km] 5 km Ne
1570 2282 Valentin Sarnyai Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [5.0 km] 5 km 00:30:00 Ne
1571 2283 Viktória Rácz Ženski Hódmezővásárhely [5.0 km] 5 km Da
1572 2284 Tanja Bulj Ženski Skola Trcanja Subotica Subotica [5.0 km] 5 km Ne
1573 2285 Vladan Tadic Muški HUM Beograd [5.0 km] 5 km Ne
1574 2286 Krisztina Pásztor Ženski SU Horizont Subotica [5.0 km] 5 km Da
1575 2287 Teodor Pásztor Muški SU Horizont Subotic [5.0 km] 5 km Da
1576 2288 Suzana Vereš Ženski Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km 00:30:00 Da
1577 2289 Boris Vereš Muški Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km 00:25:00 Da
1578 2290 Nevena Smiljaković Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [5.0 km] 5 km Da
1579 2291 Zorana Abraham Ženski ŽFK SPARTAK Subotica [5.0 km] 5 km Ne
1580 2292 Lea Cikó Ženski Magyarkanizsa [5.0 km] 5 km Ne
1581 2293 Luna Vodana Jović Ženski AK Spartak Subotica [5.0 km] 5 km 00:20:03 Ne
1582 2294 zoe Doronjski Ženski Novi Sad [5.0 km] 5 km Ne
1583 2295 Magdalena Vranić Ženski Pančevo [5.0 km] 5 km Ne
1584 2296 robert toth Muški Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Ne
1585 2297 Lazar Maksimovic Muški Sombor [5.0 km] 5 km Ne
1586 2298 Adela Flora Muški Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Ne
1587 2299 Vesna Iatrou Ženski Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
1588 2300 Vera Jovanović Ženski Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
1589 2301 Sandra Kilibarda Ženski Beograd [5.0 km] 5 km Da
1590 2302 Ivan Papić Muški Beograd [5.0 km] 5 km Da
1591 2303 Ljudmila Jevtić Ženski Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
1592 2304 Ivan Paunović Muški Kraljevo [5.0 km] 5 km Da
1593 2305 Vesna Zekić Ženski Beograd [5.0 km] 5 km Da
1594 2306 Milena Kovačić Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1595 2307 Anja Skenderović Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Ne
1596 2308 Nadja Skenderović Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Ne
1597 2309 Aleksandra Burkanovic Ženski Novi Sad [5.0 km] 5 km Ne
1598 2310 Melinda Irge Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Ne
1599 2311 Milos Maksimovic Muški Sombor [5.0 km] 5 km Ne
1600 2312 Ádám Sarnyai Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [5.0 km] 5 km 00:25:00 Ne
1601 2313 Milovan Pavlović Muški Subotica, 2400 [5.0 km] 5 km 00:20:00 Ne
1602 2314 Minja Ižipac Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1603 2315 Jovana Đogić Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
1604 2316 Nevena Prokic Ženski Belggrade Running Club Beograd rakovica [5.0 km] 5 km Ne
1605 2317 Nemanja Jankovic Muški Mladenovac [5.0 km] 5 km 00:22:44 Da
1606 2318 Jelena Radak Ženski Subotica, [5.0 km] 5 km Ne
1607 2319 Јелена Рашковић Ženski AK Apatin Novi Sad [5.0 km] 5 km Ne
1608 2320 Izabela Balažević Muški Subotica [5.0 km] 5 km Ne
1609 2321 Anett Molnár Lajkó Ženski Pannon TV Szabadka [5.0 km] 5 km Da
1610 2322 Dusica Vuković Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Ne
1611 2323 Igor Georgijev Muški Beograd,Dedinje [5.0 km] 5 km Da
1612 2324 Dragica Pavlović Ženski Šabac [5.0 km] 5 km Ne
1613 2325 Eva Martinez Ženski belgrade. [5.0 km] 5 km Ne
1614 2326 Andrea Ršić Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1615 2327 Mikloš Tikvicki Muški Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Da
1616 2328 Nikola Paštrović Muški Sombor [5.0 km] 5 km Da
1617 2329 Nenad Paštrović Muški Sombor [5.0 km] 5 km Da
1618 2330 Nemanja Paštrović Muški Sombor [5.0 km] 5 km Da
1619 2331 Srđan Mesaroš Muški Subotica [5.0 km] 5 km 00:00:00 Da
1620 2332 Emanuela Mesaroš Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1621 2333 Neda Samardžić Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1622 2334 Edit Dukai Ženski Topolya [5.0 km] 5 km Da
1623 2335 Klaudia Tibauth Ženski Hajcsár team Budaörs [5.0 km] 5 km Da
1624 2336 Aleksandar Sajdl Muški BRC škola trčanja Beograd stari grad [5.0 km] 5 km Da
1625 2337 Никола Матијашевић Muški Крагујевац [5.0 km] 5 km 00:38:00 Da
1626 2338 Katarina Cvetković Ženski BRC - Belgrade running club BEOGRAD/Voždovac [5.0 km] 5 km 00:40:00 Ne
1627 2339 Milan Plavšić Muški Novi Sad [5.0 km] 5 km Ne
1628 2340 Zorica Diklić Ženski Pančevo [5.0 km] 5 km Da
1629 2341 Szanella Szvricsev Ženski Szabadka [5.0 km] 5 km 00:45:00 Da
1630 2342 Vanja Stepanov Muški Bečej [5.0 km] 5 km Da
1631 2343 Danilo Teodinov Muški Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
1632 2344 Miklós Homolya Muški Tornyos [5.0 km] 5 km Da
1633 2345 Ljiljana Nađ Maglajčić Ženski Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km 00:29:00 Da
1634 2346 Tanja Ikić Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Ne
1635 2347 Siniša Maksenčuk Muški Infostud Bajmok [5.0 km] 5 km 00:30:00 Ne
1636 2348 Stevan Tutorić Muški Samostalan takmičar Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Ne
1637 2349 Uroš Tutorić Muški Samsostalni takmičar Subotica, [5.0 km] 5 km Ne
1638 2350 Elizaveta Liliom Ženski Infostud Subotica [5.0 km] 5 km Ne
1639 2351 Željka Kopunović Ženski Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Ne
1640 2352 Davor Božović Muški Elementa Subotica [5.0 km] 5 km Da
1641 2353 Bojan Engi Muški Elementa Subotica [5.0 km] 5 km Da
1642 2354 Bojan Popović Muški Elementa Lipar [5.0 km] 5 km Da
1643 2355 Zoran Šebez Muški Subotica [5.0 km] 5 km 00:33:00 Ne
1644 2356 Oliver Kolter Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1645 2357 Robert Magoši Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1646 2358 Zsuzsanna Magosi Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1647 2359 Branko Nikolić Muški Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Ne
1648 2360 Andrea Mâtó Ženski Adidas Runners Budapest Csanádpalota [5.0 km] 5 km 00:05:00 Da
1649 2361 Nikolett Bogdán Ženski Makó [5.0 km] 5 km Da
1650 2362 Szabolcs Halasi Muški Active Kids Sportsko Udruženje Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Da
1651 2363 Dušan Pavlović Muški Beograd-Zvezdara [5.0 km] 5 km 00:33:00 Da
1652 2364 Emma Miavec Ženski Novi Sad [5.0 km] 5 km 00:27:00 Da
1653 2365 Zeljko Kacanski Muški Subotica [5.0 km] 5 km Ne
1654 2366 Sandra Hanak Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Ne
1655 2367 Slobodan Martinović Muški Subotica [5.0 km] 5 km Ne
1656 2368 Pero Pejić Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1657 2369 Slobodan Loktionov Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1658 2370 Darijo Bašić Palković Muški AK Spartak Subotica [5.0 km] 5 km 00:18:00 Ne
1659 2371 Tatjana Dimitrijević Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1660 2372 Petar Perčić Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1661 2373 Mirjana Rodić Pejić Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1662 2374 Nevena Maksimović Ženski Beograd Palilula [5.0 km] 5 km Da
1663 2375 Sanja Stojanovic Ženski Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Ne
1664 2376 Stefan Stojanovic Muški Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Ne
1665 2377 Goran Ungurović Muški PSK Balkan, BTL Zemun [5.0 km] 5 km Da
1666 2378 Filip Demić Muški AK Apatin/Cegarunning Mokrin [5.0 km] 5 km 04:00:00 Ne
1667 2379 Bruna Skenderović Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1668 2380 Lena Skenderović Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
1669 2381 Luka Skenderović Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
1670 2382 Ljiljana Medić Ženski Subotica [5.0 km] 5 km 00:31:00 Da
1671 2383 Gorana Koporan Ženski Ark Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
1672 2384 Ivica Bukvić Muški Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Ne
1673 2385 Livija Karai Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Ne
1674 2386 Magdolna Karai Ženski Subotica, 2400 [5.0 km] 5 km Ne
1675 2387 Branislav Milanov Muški Masterfeed running team Novi Kneževac [5.0 km] 5 km Da
1676 2388 Dènes Ágyas Muški Szabadka [5.0 km] 5 km Ne
1677 2389 Marija Tišić Ženski Subotica [5.0 km] 5 km 00:00:00 Ne
1678 2390 Edit Nađ Danji Ženski Subotica [5.0 km] 5 km 00:00:00 Ne
1679 2391 Henriett Vidakovic Ženski Horgoš [5.0 km] 5 km 00:00:00 Ne
1680 2392 Aleksandra Vojnic Tunic Ženski Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km 00:30:00 Ne
1681 2393 Filip Stojsavljevic Muški Subotica [5.0 km] 5 km Ne
1682 2394 Sava Veselinović Muški Pančevo [5.0 km] 5 km Ne
1683 2395 Francesc Espriu Cabedo Muški Siemens d.o.o. Beograd Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Ne
1684 2396 Marijan Kujundžić Muški Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Ne
1685 2397 Mladen Gilic Muški Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Ne
1686 2398 Darinka Kajganic Ženski Skola Trcanja Subotica Subotica [5.0 km] 5 km 00:33:00 Ne
1687 2399 Zvonko Temunovic Muški Subotica [5.0 km] 5 km Ne
1688 2400 István Török Muški Hajdújárás [5.0 km] 5 km Ne