Prijavljeni takmičari na 2. Goč SkyRace i Ultra 2019.

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Milica Pavlovic Ženski Beograd, Voždovac [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
2 2 Danimir Ljepava Muški Dobra Forma Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km 05:00:00 Da
3 3 Ljubomir Lukic Muški PSK Pobeda Smederevo [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
4 4 Zoran Knezevic Muški ARK Vizelj Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
5 5 Marina Petrović Ženski Beograd-Zvezdara [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
6 6 Dragan Petrović Muški BEOGRAD ZVEZDARA [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
7 7 Dragan Rajković Muški BRC Trail CREW Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
8 8 Danijela Gojkovic Ženski Beograd - Novi Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
9 9 Dragan Milojevic Muški JBG Beograd, Novi Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km 07:30:00 Da
10 10 Nenad Stanojić Muški Niška Banja [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
11 11 Željko Pejović Muški / Kolašin [30.0 km] Goč SkyRace 30km 00:00:00 Da
12 12 Dusan Bazic Muški Skyrunning Srbija Kopaonik [30.0 km] Goč SkyRace 30km 00:00:00 Da
13 13 Ivana Čukanović Ženski Penjacki klub Zemun Beograd, Zvezdara [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
14 14 Dejan Kokanović Muški MMA Klub Car Dušan Silni Bijeljina/RS Bijeljina [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
15 15 Branko Stankovic Muški SB.recreation/motivation Beograd-Novi Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
16 16 Milena Kunej Ženski Dobra Forma Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
17 17 Marta Jovanović Dobrzyńska Ženski PSK Brdjanka Kraków [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
18 18 Vladimir Čepirda Marjanović Muški Niš [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
19 19 Jelena Janežić Ženski SK Tribe Beograd Palilula [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
20 20 Marko Marjanovic Muški Gadzin Han [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
21 21 Dalida Matić Ženski Carouge [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
22 22 Sanja Radjenovic Ženski Sombor [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
23 23 Stefan Krstić Muški PAK Mosor Niš Niš [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
24 24 Hadži Bojan Dragić Muški ARK Vizelj Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
25 25 Ivana Cenerić Ženski Trening navigator Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
26 26 Nenad Jovanovic Muški ARK Fruška Gora Novi Sad Novi Sad [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
27 27 David Judin Muški Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
28 28 Vanja Djukelic Ženski Beograd stari grad [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
29 29 Aleksandra Todorović Ženski PSK Balkan Beograd - Vracar [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
30 30 Ivan Petković Muški Beograd-Novi Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
31 31 Branko Radicevic Muški Ultra Trkač Srbija Kraljevo [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
32 32 Slobodan Zdravkovic Muški Ultra Trkac Srbija Kraljevo [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
33 33 Biljana Stojanovic Ženski Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
34 34 Marko Kitanovic Muški Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
35 35 Snezana Kliska Ženski Čegarunning Petrovaradin [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
36 36 Daniel Francia Muški PSK Sirig Temerin [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
37 37 Dragomir Urdov Muški Kraljevo [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
38 38 Снежана Брковић Ženski Nike Run Club Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
39 39 Sladjana Ilic Ženski Dobra forma Beograd - Voždovac [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
40 40 Marko Radosevic Muški Beograd - Novi Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
41 41 Ivana Kostić Ženski BRC Trail Crew Beograd - [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
42 42 Vladimir Kotlajić Muški Čačak [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
43 43 Драган Глишић Muški Љуктен ПСД Трстеник [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
44 44 Душко Момић Muški Srpska Skyrunning asocijacija Novi Sad-Bukovac [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
45 45 Бранка Сретеновић Ženski BRC - Belgrade running club Beograd - Voždovac [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
46 46 Gordana Kolundžija Ženski BEOGRAD ZVEZDARA [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
47 47 Nenad Nikolić Muški Kuršumlija [30.0 km] Goč SkyRace 30km 05:28:00 Da
48 48 Pjer Vuckovic Muški BRC Trail CREW Beograd - Novi Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
49 49 Marko Nikolić Muški Beograd-Čukarica [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
50 50 Martin Ehrensvard Muški Aarhus C [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
51 51 Milan Lisica Muški November project Novi Sad Novi Sad [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
52 52 Nemanja Pavlović Muški Beograd - Voždovac [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
53 53 Milica Cvijetić Ženski November project Novi Sad Novi Sad [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
54 54 Nikola Petrašković Muški November Project Novi Sad, Petrovaradin [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
55 55 Čedomir Lukić Muški November project Novi Sad Novi Sad [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
56 56 Darko Trajković Muški Zrenjanin [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
57 57 ŽELJKO DELIJA Muški Ultra Trkač Srbija Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
58 58 Nenad Jovanović Muški Smederevo [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
59 59 Maja Đermanović Ženski SK Tribe Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
60 60 Pavle Jović Muški Niš [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
61 61 Danijela Milutinovic Ženski CrossFit PrviTim Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km 08:11:00 Da
62 62 Marina BRBAKLIĆ TEPAVAC Ženski ARK Somaraton Novi Sad [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
63 63 Ana Milosavljevic Ženski Sportski klub Tribe Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
64 64 Maja Mladenovic Bogovac Ženski BRC Trail CREW Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
65 65 Milivoje Šikić Muški Beograd, Borča [30.0 km] Goč SkyRace 30km 07:30:00 Da
66 66 Nenad Pejovic Muški Beograd- Čukarica [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
67 67 Ana Blagojević Ženski Kucevo [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
68 68 Nika Strugar Bevc Ženski Viktorija Bergamo Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
69 69 Jasminka Damjanovic Ženski Sombor [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
70 70 Aleksandar Stankovic Muški PAK Mosor Niš Leskovac [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
71 71 Bodin Jovanović Muški Viktorija Bergamo Beograd-Zvezdara [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
72 72 Suzanne Platt Ženski BEERH3 Beograd Vracar [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
73 73 Vladimir Tesanovic Muški BURT Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
74 74 Nikola Avramovic Muški Koceljeva [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
75 75 Nikola Stojković Muški Beograd - Novi Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
76 76 Dragoslava Petrović Ženski Novi Sad [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
77 77 Saša Pupovac Muški Beograd - Čukarica [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
78 78 Nebojša Petrović Muški BRC - Belgrade Running Club Beograd - Voždovac [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
79 79 Jadranka Tasić Ženski PAK Mosor Niš BEOGRAD/Voždovac [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
80 80 Ivona Velimirović Ženski PAK Mosor Niš [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
81 81 Mihajlo Stojkovic Muški Beograd, Novi Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
82 82 Vladimir Rajić Muški Kostolac [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
83 83 Vladimir Striber Muški Novi Sad [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
84 84 Pavle Varinac Muški Beograd Čukarica [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
85 85 Aleksandar Djuricic Muški Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
86 86 Иван Ајдачић Muški MTP Požarevac [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
87 87 Stevan Budić Muški CrossFit PrviTim Novi Sad [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
88 88 Melinda Bogdanović Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
89 89 Marko Bogdanović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
90 90 Nemanja Bunjevački Muški Zrenjanin [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
91 91 Damjan Samardžić Muški Zrenjanin [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
92 92 Dragana Kurtović Ženski BRC Trail CREW Herceg Novi [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
93 93 Mina Obradović Ženski BRC Trail CREW Beograd - Novi Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
94 94 Nikola Ilić Muški BRC Trail CREW Zlatibor [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
95 95 Milijan Dimitrijević Muški PED Subjel Kosjerić [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
96 96 Filip Nikolić Muški Osecina [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
97 97 Ina Radovic Ženski PSD pobeda Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
98 98 Milutin Ilic Muški Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
99 99 Aleksandar Stajic Muški November project Novi Sad Nevesinje [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
100 100 Pavle Gavrilovic Muški Beograda-Rakovica [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
101 101 Zoran Brančić Muški - Zrenjanin [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
102 102 Neil Howie Muški Lonely Goats RC Gloucester [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
103 103 Norberto Gonzalez Muški Correr Ayuda Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km 06:00:00 Da
104 104 Dušan Mrdović Muški Belgrade Running Club Beograd- Čukarica [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
105 105 Dejan Ivankovic Muški BRC Trail CREW Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
106 106 Tatjana Jovanović Ženski BRC Trail CREW Beograd - Čukarica [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
107 107 Narcis Selimić Muški Novi Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
108 108 Tatjana Radivojevic Ženski Beograd- Vracar [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
109 109 Snezana Djuric Ženski PEK Gora Kragujevac Kragujevac [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
110 110 Sanja Beljić Ženski Running Tribe Stara Pazova [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
111 111 Marina Pajčin Ženski Running Tribe Belgrade Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
112 112 Goran Kratic Muški Beograd Novi Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
113 113 Petar Vlatković Muški Running Tribe Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
114 114 Zoran Brada Mitrovic Muški Beograd-Zvezdara [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
115 115 Aleksandra Peric Ženski Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
116 116 Ljubica Milošević Ženski Delta Running Team Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
117 117 Jovana Peric Ženski SK Tribe Beograd Palilula [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
118 118 Olivera Milić Ženski BRC Trail Crew Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
119 119 Dejan Trajkovski Muški Novi Sad [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
120 120 Milos Panic Muški Turbo Kokosari Niš [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
121 121 Slobodan Lazarević Muški Beograd - Čukarica [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
122 122 Nemanja Urosevic Muški Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
123 123 Kristina Zivkovic Ženski SK Tribe Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
124 124 Ђорђе Сладаковић Muški Krajinaforce Сомбор [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
125 125 Немања Милић Muški Триатлон клуб Тамиш Лешак [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
126 126 Bojan Mickovski Muški Kalina I Acko Skopje [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
127 127 Vladimir Jovic Muški Beograd-Voždovac [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
128 128 Vladimir Veljković Muški Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
129 129 Bojan Janković Muški Beograd-Palilula [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
130 130 Časlav Mihajlović Muški PEK Gora Kragujevac Kragujevac [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
131 131 Bojan Lazović Muški ZIVI ZDRAVO Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
132 132 Natasa Anzur Ženski Beograd-Stari grad [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
133 133 Pavle Petkovic Muški Jagodina [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
134 134 Ivan Pantelic Muški Beograd - Novi Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
135 135 Milica Virijević Ženski Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
136 136 Alice Wenborn Ženski Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
137 137 Milan Marčeta Muški Extreme summit team Novi Sad [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
138 138 Nela Lazarevic Ženski PSU Svarog Nis [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
139 139 Milan Nesic Muški Beograd- Grocka [30.0 km] Goč SkyRace 30km 02:14:00 Da
140 140 Ljubica Vojnovic Ženski ARK Somaraton Sombor [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
141 141 Ognjen Knaus Muški Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
142 142 Nenad Dramicanin Muški PSK Balkan Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
143 143 Milan Stojanovic Muški SkyTeam Bujanovac [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
144 144 Uros Urosevic Muški BRC- Belgrade Running Club Beograd - Stari grad [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
145 145 Milena Simic Ženski ZIVI ZDRAVO Beograd-Rakovica [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
146 146 Igor Stogov Muški Freestyler Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
147 147 Miloš Nedić Muški BRC Trail CREW Beograd, Novi Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
148 148 Marija Djordjevic Ženski SK Tribe/Oblakove Pertle/ASICS Frontrunner Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
149 149 Milica Novaković Ženski Sportski klub Tribe Beograd-Zvezdara [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
150 150 Predrag Bradarić Muški Sportski klub Tribe Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
151 151 Ivana Mitrić Ženski Belgrade Urban Running Team Beograd [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
152 152 Josif Al Said Muški Beograd cukarica [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
153 153 Vladimir Beara Muški PSD Stara Pazova Nova Pazova [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
154 154 Aleksandar Vukmirović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
155 155 Живко Раичевић Muški Сивац [30.0 km] Goč SkyRace 30km Da
156 201 Miloš Milisavljević Muški BRC Trail CREW Beograd [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
157 202 Živko Tomić Muški Skyrunning Serbia Beograd - Voždovac [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
158 203 Marko Jovanović Muški PSK Brdjanka Aleksinac [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
159 204 Dragan Ćirić Muški BELhospice Tim Beograd [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
160 205 Miloš Uskoković Muški MissFit Novi Sad [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
161 206 Dragan Sandić Muški Loznica [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
162 207 Ana Lukic Ženski AK Apatin Beograd [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
163 208 Slobodan Atanasov Muški ARK Fruška gora Novi Sad [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
164 209 Agneš Giric-Cvetković Ženski ARK FRUŠKA GORA Novi Sad [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
165 210 Ivan Nišlić Muški Smederevo [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
166 211 Miloš Gopić Muški PSK Balkan Beograd-Voždovac [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
167 212 Ljubomir Brkić Muški Pančeo [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
168 213 Nenad Milenkovic Muški Zrenjanin [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
169 214 Marko Popin Muški Instant Healthy Life Despotovo [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
170 215 Miroslav Jaćić Muški Trstenik [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
171 216 Ervin Mesaroš Muški NSRunners Temerin [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
172 217 Весна Ђоковић Ženski PSK Balkan i BTL Beograd [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
173 218 Bojan Dulejan Muški Skyrunning Serbia Beograd [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
174 219 Marko Anicic Muški Smederevo [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
175 220 Damir Ljubojevic Muški JBG Vodanj [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
176 221 Aleksandar Milojić Muški Sportski klub Tribe Niš [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
177 222 Slavko Mrdak Muški Barice Bijelo Polje [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
178 223 Irena Pavlović Ženski Beograd-Novi Beograd [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
179 224 Milan Panajotović Muški Survivor Team Zaječar Mladenovac [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
180 225 Anđela Janković Ženski Delta Running Team Beograd Savski venac [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
181 226 Željko Vujić Muški Car Dusan Silni Bijeljina [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
182 227 Marko Vuckovic Muški PAK Kraljevo Kraljevo [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
183 228 Miodrag Živković Muški Novi Sad [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
184 229 Josip Volarić Muški Trail sekcija HPD Prenj/Čvrsnica ultra trail Čitluk [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
185 230 Milan Taylor Ivic Muški BRC Trail CREW Beograd [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
186 231 Dragan Grujic Muški PSK Balkan Beograd - Železnik [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
187 232 Nemanja Randjelovic Muški knjazevac [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
188 233 Mladen Pegaz Muški Beograd Zemun [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
189 234 Predrag Zlatković Muški Beograd [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
190 235 Dejan Vračarić Muški AK Bečej Bečej [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
191 236 Предраг Драгичевић Muški Ultra trkač Srbija / PK Tara Beograd [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
192 237 Jelena Bakic Ženski Beograd-Voždovac [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
193 238 Aleksandar Štajfer Muški SK Jagnjeca brigada Čelarevo [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da
194 239 Dejan Bogdanović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [67.0 km] Željin SkyUltra 67km Da