Prijavljeni takmičari na 3. Vranjski polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Vladica Randjelovic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
2 2 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:17:39 Da
3 3 Иван Милосављевић Muški #avalasubotom Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
4 4 Dragan Glišić Muški Bojnik [21.1 km] Polumaraton Da
5 5 Ivana Trenchovska Ženski Skoplje [21.1 km] Polumaraton Da
6 6 Kristijan Stošić Muški AK-Vranjski maratonci Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
7 7 Aleksandar Avramovski Muški Skoplje [21.1 km] Polumaraton Da
8 8 Bogomir Ivkovic Muški ZDRAVKO&TEAM FRIENDS Lapovo [21.1 km] Polumaraton Da
9 9 Vukašin Radivojević Muški AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
10 10 Negovan Ristić Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
11 11 Miloš Simeonović Muški Atletski Klub Bor Bor [21.1 km] Polumaraton Da
12 12 Predrag Češljar Muški Atletski Klub Bor Bor [21.1 km] Polumaraton Da
13 13 Momčilo Popović Muški Individualac Beograd, Zemun, [21.1 km] Polumaraton Da
14 14 Brooke Filipovski Ženski Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
15 15 Aleksandar Ilić Muški MARATON TIM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
16 16 Aleksandar Đorđević Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
17 17 staniša Aksić Muški Atletski Klub Bor Bor [21.1 km] Polumaraton Da
18 18 Dejan Stanković Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
19 19 Sasa Momcilovic Muški Rekreativci Ruma Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
20 20 Dejan Tabakovski Muški Skopje [21.1 km] Polumaraton Da
21 21 Biljana Koteska Veljković Ženski NRC - Nike + Running Club Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
22 22 Ivana Zivkovic Ženski OAK Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
23 23 Leotrim Xhelili Muški Preševo [21.1 km] Polumaraton Da
24 24 Bujar Beqiri Muški Preševo [21.1 km] Polumaraton Da
25 25 Ragmi Ibrahimi Muški Preševo [21.1 km] Polumaraton Da
26 26 Dušan Mirilo Muški Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
27 27 Vukašin Marković Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
28 28 Marko Vrenčev Muški MaxBox Pančevo [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
29 29 Viktorija Nikolovska Ženski Skoplje [21.1 km] Polumaraton Da
30 30 Aleksandra Jevremovic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
31 31 Saša Cvetković Muški AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
32 32 Milan Cvetkovic Muški Pro Fitness Kumanovo [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
33 33 VALENTINA UZUNOVA Ženski PH Makedonija BOGDANCI [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
34 34 Adrijana Pop Arsova Ženski Delta Skopje Skoplje [21.1 km] Polumaraton Da
35 35 Daria Bila Ženski adidas Running team Beograd/Zemun11080 [21.1 km] Polumaraton Da
36 36 Mile Bacheski Muški NRC - Nike + Run Club Skopje,Makedonija [21.1 km] Polumaraton 01:25:00 Da
37 37 Nadica Marinković Ženski Žitorađa [21.1 km] Polumaraton Da
38 38 Kire Nauncevski Muški Maraton klub Delta Skopje [21.1 km] Polumaraton Da
39 39 Malisa Kovacevic Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
40 40 Bojan Jović Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
41 41 Vladica Janosevic Muški Trstenik [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Da
42 42 Milenko Nikolić Muški - Beograda - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
43 43 Sasa Arsic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
44 44 Фредй Сийгрйщ Muški Атлетски клуб ТРИМ Кикинда Земун - Београд [21.1 km] Polumaraton 01:25:47 Da
45 45 Slobodan Stojković Muški Chili Runners Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
46 46 Kire Dimoski Muški Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
47 47 Мирослав Манасијевић Muški Врање [21.1 km] Polumaraton Da
48 48 Predrag Nikolic Muški AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
49 49 Aleksandar Bokarev Muški OAK Beograd Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
50 50 Sladjan Radenkovic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
51 51 Teodora Simović Ženski AK Novi Pazar Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Da
52 52 Milan Micković Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
53 53 Aleksandar Milovanović Muški AK Dubocica Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:27:55 Da
54 54 Mijalco Andonovski Muški Ak DELTA Veles [21.1 km] Polumaraton Da
55 55 Milivoje Jovović Muški Šabac [21.1 km] Polumaraton Da
56 56 Ninoslav Kostić Muški AK Vranjski Maratonci Bujanovac [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
57 57 Viktor Dimitrievski Muški Kumanovo [21.1 km] Polumaraton 02:23:45 Da
58 58 Dragan M Jovanovic Muški AK Morava Vladicin Han Vladicin Han [21.1 km] Polumaraton 01:38:31 Da
59 59 Marija Bogdanovska Ženski Skopje, Makedonija [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
60 60 Goran Živanović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
61 61 Nenad Ristić Muški Male Pčelice Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
62 62 Marko Vasić Muški Male Pčelice Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
63 63 Bogdan Čuturica Muški Male Pčelice Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
64 64 Marko Ilievski Muški Ak DELTA Veles [21.1 km] Polumaraton Da
65 65 Slobodan Jovic Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
66 66 Немања Миљковић Muški /// Јагодина [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
67 67 Vladimir Crnogorac Muški Nis [21.1 km] Polumaraton Da
68 68 Горан Спасојевић Muški Војска Србије, РВиПВО Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
69 69 Miloš Dajević Muški TAK Cerski junaci Beograda - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
70 70 Vlatko Tasic Muški Bujanovac [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
71 71 Jorgo Mitrovski Muški Skopje, [21.1 km] Polumaraton 01:56:12 Da
72 72 Marko Rankovic Muški Atletski klub LAZAREVAC Lazarevac [21.1 km] Polumaraton Da
73 73 Predrag Manic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
74 74 Dejan Milenković Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
75 75 Aleksandar Kiradjiev Muški AC ENDURANCE - Skopje Skopje,Makedonija [21.1 km] Polumaraton 01:13:59 Da
76 76 Biljana Kiradjieva Ženski AK AS023 - Zrenjanin Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:25:40 Da
77 77 Darko Cvijic Muški Beograd/Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
78 78 Kristijan Junuzovski Muški NRC - NIKE + RUN CLUB Skopje, Makedonija [21.1 km] Polumaraton 01:41:48 Da
79 79 STOJANCHE MILEV Muški NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje,Makedonija [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
80 80 Khop Gurung Muški Trkacki Autobus Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
81 81 Dragan Proković Muški GM Optimist running team Gornji Milanovac [21.1 km] Polumaraton Da
82 82 Vitaminka Zrnić Ženski Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Da
83 83 Vojislav Stojanović Muški AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Da
84 84 Natalija Babanović Ženski Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
85 85 Željko Gašpar Muški Smederevo [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
86 86 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:33:50 Da
87 87 Lazar Petković Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
88 88 Nemanja Mladenovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
89 89 Marjan Pepeljugoski Muški Prilep [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
90 90 Branko Milević Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
91 91 Dejan Vesić Muški Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Da
92 92 Vladimir Petrovic Muški / Beograd Čukarica [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
93 93 Adem Yalcin Muški Tetovo [21.1 km] Polumaraton Da
94 94 Stefan Stojanovic Muški Bujanovac [21.1 km] Polumaraton Da
95 95 vladan jotov Muški Nis [21.1 km] Polumaraton Da
96 96 Ivan Milovanović Muški Maraton tim Požarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
97 97 Aleksandar Mitic Muški AK Spartak Opovo Opovo [21.1 km] Polumaraton Da
98 98 Jasmina Dragićević Ženski Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
99 99 Marko Latković Muški AK Hajduk maraton tim Kula Vrbas [21.1 km] Polumaraton Da
100 100 Марија Бабић Ženski Београд-Нови Београд [21.1 km] Polumaraton Da
101 101 Igor Zikov Muški I love hiking - group Macedonia Skopje [21.1 km] Polumaraton 02:18:00 Da
102 102 Momcilo Ristovski Muški Veles [21.1 km] Polumaraton Da
103 103 Petar Drndarevic Muški MK Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:25:00 Da
104 104 Miloš Drndarević Muški MK GRUPA Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:33:34 Da
105 105 Igor Jakimovski Muški Ak DELTA Skoplje [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Da
106 106 Slavko Cvetkovic Muški Adidas Runners Beograd Beograd, Vozdovac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
107 107 Marija Dragovic Ženski Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Da
108 108 Dragan Ćela Milić Muški Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
109 109 Nikola Stevanović Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
110 110 Nestor Avramov Muški Kongens Lyngby [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
111 111 Branko Mihajlović Muški ''Spartak'' Opovo Opovo [21.1 km] Polumaraton 01:58:59 Da
112 112 Zoran Ćosić Muški "Maratonci" Pancevo Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:36:43 Da
113 113 Stefan Janković Muški Skijaško planinarski klub Vlasina Surdulica [21.1 km] Polumaraton Da
114 114 Maja Jovanović Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
115 115 Goran Nestorović Muški Maraton Tim Požarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton 01:40:45 Da
116 116 Tanja Nestorović Ženski Maraton Tim Požarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Da
117 117 Dushko Durtanoski Muški NIKE + RUN CLUB Skopje Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Da
118 118 Nenad Glusac Muški ARK Somaraton Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
119 119 Данијел Стојановић Muški Крушевац [21.1 km] Polumaraton 01:39:00 Da
120 120 Miljurko Djurkovic Muški Blace [21.1 km] Polumaraton Da
121 121 Roland Vefić Muški Maraton Tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
122 122 Marko Panic Muški sabac [21.1 km] Polumaraton Da
123 123 Srdjan Antic Muški Pera Kojot Vranje [21.1 km] Polumaraton 03:00:00 Da
124 124 Stenli Kipruto Muški Mladost Užice Uzice [21.1 km] Polumaraton Da
125 125 125 125 Muški beograd-Savski venac [21.1 km] Polumaraton Da
126 126 Aleksandar Kuzmin Muški Kavadarci [21.1 km] Polumaraton Da
127 127 Саше Петревски Muški NRC - Nike + Run Club Skopje Скопје [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
128 128 Predrag Jovčić Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
129 129 Mare Srbinovska Ženski FEIT Skopje, Makedonija [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Da
130 130 Vesna Kiradjieva Ženski AC ENDURANCE - Skopje 1000 Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
131 131 Sofija Mišić Ženski AK Vranjski maratonci Bujanovac [21.1 km] Polumaraton Da
132 132 Aleksandar Radovanovic Muški Lazarevac, Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
133 133 Tomislav Acevski Muški Tetovo [21.1 km] Polumaraton 01:29:00 Da
134 134 Зоран Стевановић Muški Врање [21.1 km] Polumaraton Da
135 135 Dejan Markovic Muški ARK DUGE STAZE Batocina [21.1 km] Polumaraton Da
136 136 Ljiljana Tasić Ženski Udruzenje Maratonci Pančevo Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
137 137 Zoran Mitrović Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
138 138 Dejan Ilić Muški Vladičin Han [21.1 km] Polumaraton Da
139 139 Radivoj Jocic Muški AK Becej Becej [21.1 km] Polumaraton Da
140 140 Marko Jocic Muški AK Becej Becej [21.1 km] Polumaraton Da
141 141 Saša Ćuković Muški AK Vranjski maratonci Bujanovac [21.1 km] Polumaraton Da
142 142 Весна Џугоманова Ženski NRC - NIKE + RUN CLUB SKOPJE Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:50:45 Da
143 143 Vladimir Bliznakovski Muški NRC - NIKE + RUN CLUB SKOPJE Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:38:21 Da
144 144 Hanni Zarbool Muški MUP RS Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
145 145 Velibor Knežević Muški MUP RS Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
146 146 BLAGOJA ACKOVSKI Muški Skobul Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
147 147 Milovan Lučić Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Da
148 148 Duško Kunić Muški Balkanska Trkača Liga Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
149 149 Slavisa Stojanovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
150 150 Aleksandar Besarovic Muški AK Crvena Zvezda Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:37:39 Da
151 151 Zoran Bogdanovic Muški Bujanovac [21.1 km] Polumaraton Da
152 152 Filip Stankovic Muški Beograd - Mirijevo [21.1 km] Polumaraton Da
153 153 Milutin Duh Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
154 154 Milazim Kamberi Muški Solo Kumanovo [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
155 155 Dragan Todorovski Muški NRC-NIKE+RunClub Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
156 156 Vojislav Blagojević Muški Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
157 157 Miroslav Marković Muški Smederevo [21.1 km] Polumaraton Da
158 158 Aleksandar Jovanovic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
159 159 Stefan Ristov Muški Kavadarci [21.1 km] Polumaraton Da
160 160 Дарко Костовски Muški Скопје - Златокоп Скопје [21.1 km] Polumaraton 01:50:56 Da
161 161 Milan Stanojković Muški MMA Gladiators team Bujanovac, s.Levosoje [21.1 km] Polumaraton 00:03:00 Da
162 162 Borko Kostic Muški AK Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi Petrovac na Mlavi [21.1 km] Polumaraton Da
163 163 Nenad Lackovic Muški Klenje [21.1 km] Polumaraton Da
164 164 Jovica Stojanovski Muški Maraton klub Delta Skopje [21.1 km] Polumaraton Da
165 165 Milos Tasic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
166 166 Marko Nikolić Muški RK Heba Bujanovac, s.Levosoje [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Da
167 167 Aleksandar Kovačević Muški Beograd/Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
168 168 Anastas Gelev Muški Kavadarci [21.1 km] Polumaraton Da
169 169 Marko Milev Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
170 170 Elena Dimitrovska Ženski AC ENDURANCE - Skopje Skopje, Makedonija [21.1 km] Polumaraton Da
171 171 Aleksandar Dimitrovski Muški AC ENDURANCE - Skopje Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
172 172 Dragan Đokić Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
173 173 Snezana Milosevic Ženski AK APATIN Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:28:40 Da
174 174 Aleksandar Rajić Muški AK Topličanin Prokuplje Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
175 175 Stevce Lukov Muški Skopje [21.1 km] Polumaraton Da
176 176 Željko Zeljković Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
177 177 Nikola Milošević Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
178 178 Bojan Milovanović Muški GM Optimist running team Gornji Milanovac [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
179 179 Aleksandar Stankovic Muški Chili Runners Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
180 180 Katarina Perišić Markeljić Ženski GM Optimist running team Gornji Milanovac [21.1 km] Polumaraton Da
181 181 Trajche Mihov Muški a.k. veles Veles [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
182 182 Dejan Stoilkovic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
183 183 Radoš Živković Muški Beograd-Zvezd [21.1 km] Polumaraton Da
184 184 Panče Zafirov Muški Skoplje [21.1 km] Polumaraton Da
185 185 Blagica Jovanova Ženski Delta Skopje Skoplje [21.1 km] Polumaraton Da
186 186 Ace Jakimovski Muški Kumanovo [21.1 km] Polumaraton Da
187 187 Enis Aliu Muški Presevo [21.1 km] Polumaraton Da
188 188 Ylber Haliti Muški Presevo [21.1 km] Polumaraton Da
189 189 Veprim Presheva Muški Preševo [21.1 km] Polumaraton Da
190 190 Arsim Mustafa Muški Preševo [21.1 km] Polumaraton Da
191 191 Vlado Simeonov Muški MTB Istok Kočani Kočani [21.1 km] Polumaraton Da
192 192 Zlatko Nikolov Muški MTB Istok Kočani Kočani [21.1 km] Polumaraton Da
193 193 Aleksandar Petrov Muški Kavadarci [21.1 km] Polumaraton Da
194 194 Tamara Knezevic Ženski - Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
195 195 Aleksandar Mitreski Muški Kavadarci [21.1 km] Polumaraton Da
196 196 Ljiljana Tasić Ženski Udruzenje Maratonci Pančevo Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
197 197 ACA JOVAN KRSTIĆ Muški Pak Mosor Niš Niš [21.1 km] Polumaraton Da
198 501 Štafeta Happy family Muški - [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Da
199 502 Štafeta RUN FOR FUN MACEDONIA Muški - [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Da
200 503 Štafeta LeskovČani Muški - [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Da
201 504 Štafeta A-TIM Krav Maga Muški - [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Da
202 505 Štafeta IC NE NIKI NEJE TERAJA Muški - [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Da
203 506 Štafeta Heroj_fitness Muški - [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Da
204 507 Štafeta 24RAKOMET.MK Muški - [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Da
205 508 Štafeta Heroj Muški - [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Da
206 509 Štafeta Zlatokop Muški - [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Da
207 510 Štafeta Herojke Ženski - [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Da
208 511 Štafeta Višebojci Muški - [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Da
209 512 Štafeta AK Vranjski maratonci Muški - [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Da
210 513 Štafeta Dame Ženski - [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Da
211 514 Štafeta Heroj Vranje Ženski - [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Da
212 1001 Goran Ungurović Muški Balkanska trkačka liga Zemun [10.0 km] 10 km Da
213 1002 Miodrag Stojanović Muški Chili Runners Leskovac Leskovac [10.0 km] 10 km 00:46:00 Da
214 1003 Sladjana Stamenković Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
215 1004 Slađana Popović Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km Da
216 1005 Nikola Mijailović Muški AK Leposavić Leposavić [10.0 km] 10 km Da
217 1006 Aleksa Mašić Muški AK Leposavić Leposavić [10.0 km] 10 km Da
218 1007 Vesna Gajic Ženski Beograd - Vracar [10.0 km] 10 km Da
219 1008 Stefan Ilić Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
220 1009 Srdjan Jovanovic Muški AK ZITORADJA Zitoradja [10.0 km] 10 km Da
221 1010 Aleksandar Grujić Muški Vranje [10.0 km] 10 km Da
222 1011 Nikola Micović Muški AK Leposavić Leposavić [10.0 km] 10 km Da
223 1012 Monika Stojanoska Ženski NRC - NIKE + RUN CLUB Skopje [10.0 km] 10 km 01:08:00 Da
224 1013 Goran Porobić Muški Ragbi Klub Vojvodina Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
225 1014 Daniela Aleksova Ženski Kavadarci [10.0 km] 10 km Da
226 1015 Aleksandar Krstić Muški AK Leposavić Leposavić [10.0 km] 10 km Da
227 1016 Ivica Tasic Muški ARK Odzaci Odzaci [10.0 km] 10 km 19:40:00 Da
228 1017 Miloš Krstić Muški AK Leposavić Leposavić [10.0 km] 10 km Da
229 1018 Miroslav Dukadinović Muški OAK Beograd Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km Da
230 1019 Željko Šutuljić Muški CAPITAL CREW Belgrade BEOGRAD ZVEZDARA [10.0 km] 10 km Da
231 1020 Milica Vučetić Ženski Running Tribe Beograd [10.0 km] 10 km Da
232 1021 Djordje Stanković Muški Vranje [10.0 km] 10 km Da
233 1022 Gorana Nikolajevic-Stirski Ženski CAPITAL CREW Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
234 1023 Aleksandra Radoicic Ženski Beograda - Rakovica [10.0 km] 10 km 00:47:36 Da
235 1024 Mile Cvetković Muški Adidas Runners Belgrade Beograd, Savski Venac [10.0 km] 10 km Da
236 1025 Ivan Rakić Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
237 1026 Milan Mitrović Muški Mladost Užice Ub [10.0 km] 10 km Da
238 1027 Dušan Nikolić Muški AK Vranjski maratonci Vranje [10.0 km] 10 km Da
239 1028 Bojan Stojanovic Muški Nisam u klubu Vranje [10.0 km] 10 km Da
240 1029 Miloš Dragović Muški Podgorički Maraton Podgorica [10.0 km] 10 km Da
241 1030 Srdjan Zivkovic Muški Smederevo [10.0 km] 10 km Da
242 1031 Silvana Stanimirovic Ženski cuprija [10.0 km] 10 km 00:56:00 Da
243 1032 Igor Bakoš Muški Trkacki Autobus Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
244 1033 Aleksandra Kržalić Ženski AK Vranjski maratonci Vranje [10.0 km] 10 km Da
245 1034 Dragana Novitovic Ženski Valjevo [10.0 km] 10 km Da
246 1035 Marko Trajkovic Muški Vranje [10.0 km] 10 km Da
247 1036 Anita Kitanova Ženski Skoplje [10.0 km] 10 km Da
248 1037 Dejan Angeloski Muški AK "Ohrid" Ohrid [10.0 km] 10 km Da
249 1038 Jovica Toshev Muški Beer Runners Team Skopje [10.0 km] 10 km 01:06:00 Da
250 1039 marko ilic Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
251 1040 Zoran ilic Muški Beorad [10.0 km] 10 km Da
252 1041 Davorka ilic Ženski Beorad [10.0 km] 10 km Da
253 1042 Boro Apostoloski Muški Ekipa.mk Skopje [10.0 km] 10 km 00:56:00 Da
254 1043 Filip Apostoloski Muški Ekipa.mk Skopje [10.0 km] 10 km 00:59:00 Da
255 1044 Valerij Mihajlov Muški AK Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi Petrovac na Mlavi [10.0 km] 10 km 00:40:10 Da
256 1045 Aleksandar Stojanovic Muški OAK Beograd Vranjska banja [10.0 km] 10 km Da
257 1046 Stefan Kamenovic Muški Beograd - Surčin [10.0 km] 10 km Da
258 1047 Nevena Stajić Ženski Vranje [10.0 km] 10 km Da
259 1048 Danče Vojkova Ženski Kavadarci [10.0 km] 10 km Da
260 1049 Hlerizan Mitrev Muški Kavadarci [10.0 km] 10 km Da
261 1050 Dušan Dimitrijević Muški Pirot [10.0 km] 10 km Da
262 1051 Stefan Stojkovic Muški Vranje [10.0 km] 10 km Da
263 1052 Milan Mladenović Muški Vranje [10.0 km] 10 km Da
264 1053 Marko Nikolic Muški Atletski klub Napredak Aleksinac Aleksinac [10.0 km] 10 km 00:33:20 Da
265 1054 Predrag Kostic Muški AK Napredak Aleksinac Aleksinac [10.0 km] 10 km Da
266 1055 DEJAN UBORNJI Muški UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
267 1056 Mirjana Cujic Ženski CAPITAL CREW Beograd [10.0 km] 10 km Da
268 1057 Vladimir Bulaić Muški Trkacki Autobus Bačka Palanka [10.0 km] 10 km Da
269 1058 Stefan Popović Muški Surdulica [10.0 km] 10 km Da
270 1059 Xhejlan Zendeli Ženski Skoplje [10.0 km] 10 km Da
271 1060 Jelena Stojiljkovic Ženski Vranje [10.0 km] 10 km Da
272 1061 Stevan Stanojevic Muški Atletski klub Napredak Aleksinac Aleksinac [10.0 km] 10 km Da
273 1062 Aleksandar Racić Muški ART Sombor [10.0 km] 10 km Da
274 1063 Marina Mijailović Ženski ART Beograd [10.0 km] 10 km Da
275 1064 Aleksandar Ninković Muški ART Beograd [10.0 km] 10 km Da
276 1065 Milica Živić Vajukić Ženski Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
277 1066 Nataša Ćulafić Ženski - [10.0 km] 10 km Da
278 1067 Boško Vajukić Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
279 1068 Dragana Delova Ženski skopje [10.0 km] 10 km 01:09:00 Da
280 1069 Boris Gorgiev Muški Kavadarci [10.0 km] 10 km Da
281 1070 Tijana Šaranović Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
282 1071 Tatjana Radivojevic Ženski Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Da
283 1072 Aleksandra Filipovic Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd - Stari grad [10.0 km] 10 km Da
284 1073 Milan Cvijanovic Muški Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
285 1074 Lazar Tasic Muški Vranje [10.0 km] 10 km Da
286 1075 Luka Stevanovic Muški Vranje [10.0 km] 10 km Da
287 1076 Dimce Bangievski Muški NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje,Makedonija [10.0 km] 10 km 07:00:00 Da
288 1077 Jordan Kartalov Muški NRC - NIKE + RUN CLUB SKOPJE Skopje, [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
289 1078 Dejan Terziovski Muški NRC - NIKE + RUN CLUB SKOPJE Skoplje [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
290 1079 Aleksandar Jurukovski Muški NRC - NIKE + RUN CLUB SKOPJE Skopje, [10.0 km] 10 km 00:59:00 Da
291 1080 Marija Kovačević Ženski AK Plemenito srce Beograd [10.0 km] 10 km Da
292 1081 Pepi Pelov Muški Kavadarci [10.0 km] 10 km Da
293 1082 Đorđe Ćurić Muški ARK Somaraton Sivac [10.0 km] 10 km Da
294 1083 Vlatko Blazevski Muški NRC - NIKE + RUN CLUB SKOPJE 1000 Skopje [10.0 km] 10 km 01:05:00 Da
295 1084 Milica Naumcevska Ženski Kavadarci Kavadarci [10.0 km] 10 km Da
296 1085 Olga Dineva Ženski Kavadarci Kavadarci [10.0 km] 10 km Da
297 1086 Milos Panajotovic Muški Nova Pazova [10.0 km] 10 km 00:44:00 Da
298 1087 Olivera Jevtić Ženski Užice [10.0 km] 10 km Da
299 1088 Miloš Vasić Muški Gnjilane [10.0 km] 10 km Da
300 1089 Radmila Đurović Ženski - [10.0 km] 10 km Da