Prijavljeni takmičari na 38. Kanjiža - Festival trčanja i plivanja

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Patrik Jordan Muški Tri Belles Tribe Abu Dhabi [0.2 km] Plivanje 200 m (0-9) Da
2 2 Alex Domonkoš Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [0.2 km] Plivanje 200 m (0-9) Da
3 3 Kata Bognar Ženski PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [0.2 km] Plivanje 200 m (0-9) Da
4 4 Amanda Barabás Ženski Temesvár [0.2 km] Plivanje 200 m (0-9) Da
5 5 Dorka Magoši Ženski PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [0.2 km] Plivanje 200 m (0-9) Da
6 6 Oliver Szűcs Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Törökkanizsa [0.2 km] Plivanje 200 m (0-9) Da
7 7 Szakala Adrián Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [0.2 km] Plivanje 200 m (0-9) Da
8 8 Réka Szecsei Ženski Vizilabda klub "Zenta" Magyarkanizsa [0.2 km] Plivanje 200 m (0-9) Da
9 9 Mina Skajovski Ženski Novi Kneževac [0.2 km] Plivanje 200 m (0-9) Da
10 10 Lena Skajovski Ženski novi knezevac [0.2 km] Plivanje 200 m (0-9) Da
11 11 Dunja Skajovski Ženski Novi Kneževac [0.2 km] Plivanje 200 m (0-9) Da
12 12 Saša Bibić Muški Novi Kneževac [0.2 km] Plivanje 200 m (0-9) Da
13 13 Jovana Bibić Ženski Novi Kneževac [0.2 km] Plivanje 200 m (0-9) Da
14 14 Zsófia Pilisi Muški PK Kanjiža Magyarkanizsa [0.2 km] Plivanje 200 m (0-9) Da
15 15 Adrian Szakala Muški PK Kanjiža Kanjiža [0.2 km] Plivanje 200 m (0-9) Da
16 16 Alex Domonkos Muški PK Kanjiža Kanjiža [0.2 km] Plivanje 200 m (0-9) Da
17 17 Una Milošević Ženski PK Spartak Prozivka Subotica Subotica [0.2 km] Plivanje 200 m (0-9) Da
18 18 Eszter Erdélyi Ženski PK Kanjiža Magyarkanizsa [0.2 km] Plivanje 200 m (0-9) Da
19 51 Dominik Jordan Muški Tri Belles Tribe Abu Dhabi [0.57 km] Plivanje 570 m (10-11) Da
20 52 Kristian Kovač Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [0.57 km] Plivanje 570 m (10-11) Da
21 53 Emese Borbély Ženski Temesvár [0.57 km] Plivanje 570 m (10-11) Da
22 54 Lara Aleksandrović Ženski PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [0.57 km] Plivanje 570 m (10-11) Da
23 55 Lenrad Szűcs Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Törökkanizsa [0.57 km] Plivanje 570 m (10-11) Da
24 56 Áron Szulomár Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Törökkanizsa [0.57 km] Plivanje 570 m (10-11) Da
25 57 Máté Mészáros Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [0.57 km] Plivanje 570 m (10-11) Da
26 58 Réka Borbély Ženski Temesvár [0.57 km] Plivanje 570 m (10-11) Da
27 59 Vanja Stepanov Muški PK Swim Star Becej Becej [0.57 km] Plivanje 570 m (10-11) Da
28 60 Júlia Tomin Ženski PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [0.57 km] Plivanje 570 m (10-11) Da
29 61 Ruth Wangari Lindkvist Ženski PK Velika kikinda Kikinda [0.57 km] Plivanje 570 m (10-11) Da
30 62 Lucia Karić Ženski Senta [0.57 km] Plivanje 570 m (10-11) Da
31 63 Jázmin Horváth Ženski Vaterpolo Klub Senta Zenta [0.57 km] Plivanje 570 m (10-11) Da
32 64 Bianka Horvát Ženski Vaterpolo Klub Senta Senta [0.57 km] Plivanje 570 m (10-11) Da
33 65 Stefan Bajić Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Novi Kneževac [0.57 km] Plivanje 570 m (10-11) Da
34 66 Barbara Pilisi Ženski PK Kanjiža Magyarkanizsa [0.57 km] Plivanje 570 m (10-11) Da
35 67 Dániel Lukács Muški Spartak Subotica Szabadka [0.57 km] Plivanje 570 m (10-11) Da
36 101 Ana Rebeka Nadjnemedi Ženski PK Swim Star Becej Becej [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
37 102 Mihajlo Pančić Muški Subotica [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
38 103 Izabela Mészáros Ženski PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiza [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
39 104 JOVANA NEDELJKOV Ženski Plivacki klub Kanjiza Novi Kneževac [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
40 105 VUKAŠIN RAKIĆ Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
41 106 Dorka Gal Ženski PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
42 107 NOEMI BIČKEI Ženski PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
43 108 Čongor Harmat Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
44 109 Kornel Balog Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Novi Kneževac [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
45 110 REKA MAGOŠI Ženski PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
46 111 ETELKA MESAROŠ Ženski PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Senta [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
47 112 ADAM MUHI Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
48 113 ANA BUŠ Ženski PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
49 114 BALAŽ BALGO Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
50 115 EVELIN BALGO Ženski PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
51 116 VIKTOR MUHI Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
52 117 ABEL MESAROŠ Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
53 118 Krištof Bognar Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
54 119 Žombor Šoti Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
55 120 Ana Kovač Ženski PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
56 121 Hernad Bem Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
57 122 Marian Kalai Ženski Senta [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
58 123 Borislav Fermanović Muški Spartak Prozivka Subotica [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
59 124 Gábor Zemkó Muški Szabadka [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
60 125 Tamás Zemkó Muški Szabadka [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
61 126 Ana Vukičević Ženski PK Spartak Subotica [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
62 127 Branko Mrzić Muški Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
63 128 Petra Čajkaš Ženski Spartak Prozivka Subotica [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
64 129 Petar Čajkaš Muški Subotica [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
65 130 Kristina Čajkaš Ženski Szabadka [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
66 131 Reka Varga Ženski PK SWIM STAR Becej [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
67 132 Ivan Tešić Muški Raketa Užice Užice [3.0 km] Plivanje 3.000 m 01:00:00 Da
68 133 svetozar djuricin Muški marathon b topola Becej [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
69 134 Vladimir Stepanov Muški Becej [3.0 km] Plivanje 3.000 m 00:55:00 Da
70 135 Ádám Lőrincz Muški Szegedi Úszó Egylet Szeged [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
71 136 Mihalj Kučerka Muški PK Marathon Bačka Topola Bačka Topola [3.0 km] Plivanje 3.000 m 01:01:00 Da
72 137 István Ádám Muški Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
73 138 Ervin Igaz Muški Novi Kneževac [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
74 139 Mihailo Lukić Muški PK Swim Star Becej Bečej [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
75 140 Czérna Ágnes Ženski PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Magyarkanizsa [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
76 141 Zsuzsanna Tomin Ženski PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
77 142 Krisztina Sátai Ženski Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
78 143 Norbertszulomár Szulomár Muški Novi Kneževac [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
79 144 Vanda Szabados Ženski Szentes [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
80 145 Zsuzsanna Rudics Ženski Senta [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
81 146 Erika Mikuska Ženski Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
82 147 Anita Borbély Ženski Iron Swim Dunaújváros [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
83 148 Dragan Zivkovic Muški P. K. "Marathon" Backa Topola BECEJ (STARI) [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
84 149 Tamás Fehér Muški Magyarkanizsa [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
85 150 Péter Vígh Muški Sprintfutoklub Tata Tata [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
86 151 Ana Grčić Ženski Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
87 152 Zoltán Bálint Muški - Szeged [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
88 153 blagoje arnautovic Muški MARATHON TEAM KRALJEVO Kraljevo [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
89 154 Aleksa Dudukovic Muški PK FENIKS Sombor [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
90 155 Rózsa Szabó Ženski Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
91 156 Apor Borbély Muški Temesvár [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
92 157 Aleksandar Ilić Muški MARATON TIM KRALJEVO Kraljevo [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
93 158 XL Tibor Katona Muški Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
94 159 XL Csilla Bognár Ženski Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
95 160 XL Igor Sokolovski Muški TK Tamis Beograd-Rakovica [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
96 161 XL Adél Tandi Ženski Ark Kanjiski Maratonci Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
97 162 XL Milan Kovačić Muški Ark Somaraton Sombor Sombor [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
98 163 XL ana atanasovska Ženski MARATHON TEAM KRALJEVO Krajevo [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
99 164 XL Slavko Dimitrić Muški Beograd [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
100 165 XL SVETLANA JOVANOVIC Ženski MARATHON TEAM KRALJEVO Krajevo [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
101 166 XL Alisa Bajić Ženski AK APATIN Bečej [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
102 167 XL Csaba Kavai Muški Magyarkanizsa [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
103 168 XL Rita Provits Ženski rekreativac Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
104 169 XL Béla Huszák Muški Zenta [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
105 170 XL Boglárka Rudics Ženski Senta [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
106 171 XL Éva Zemkó Ženski Szabadka [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
107 172 XL Miloš Kesić Muški ARK Somaraton Sombor [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
108 173 XL Bojan Ilijevski Muški AK Crvena Zvezda Pančevo [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
109 174 XL Dušan Karas Muški ARK Fruška gora Novi Sad [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
110 175 XL Boris Majstorovic Muški ArkSomaraton Ridjica [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
111 176 XL Biljana Blažić Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
112 177 XL Milica Bracić Ženski Novi Sad [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
113 178 XL Katalin Hírsch Ženski Sprintfutoklub Tata Tata [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
114 179 XL Mária Zokob Ženski Sprintfutoklub Tata Tata [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
115 180 Jovana Ječanski Ženski PK SWIM STAR Bečej [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
116 181 Dezső Melkuhn Muški Szentes Delfin Szentes [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
117 182 Liliana Lévay Ženski Szentes Delfin Kerepes [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
118 183 Judit Barakonyi Ženski Szentes Delfin Szentes [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
119 184 XL Sára Kelő Ženski Szentes Delfin Budapest [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
120 185 Márta Sőregi Ženski PK Kanjiža Zenta [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
121 186 Vojislav Mijić Muški P.K. Šabački Delfini Šabac Šabac [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
122 187 Miklós Petőcz Muški Győr [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
123 188 Imara Bella Thorpe Ženski PK Velika kikinda Kikinda [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
124 189 Diva Shah Ženski Kenton Nairobi [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
125 190 Zoltán Kovács Muški Szeged [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
126 191 Karolina Erős Ženski Zenta [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
127 192 XL Aleksandar Zelilć Muški Senta [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
128 193 XL Viktor Kovács Muški Senta [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
129 194 XL Enis Beharović Muški Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
130 195 XL Gergely Ónozó Muški Óbecse [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
131 196 XL Jasna Milošević Ženski Subotica [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
132 197 János Csurd Muški Szeged [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
133 198 XL Zoltán Horvát Muški Óbecse [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
134 199 XL Srđan Ninčić Muški Novi Kneževac [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
135 200 XL Nebojša Oprijan Muški Triatlon Klub Dynamic Novi Sad [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
136 201 XL Aleksandar Davidovic Muški Instant Healthy Life Novi Sad [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
137 202 Rayyan Malik Muški PK Velika kikinda Kikinda [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
138 203 Katarina Bijelić Ženski VPSC Richmond [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
139 204 Rushan Manek Muški PK Velika kikinda Kikinda [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
140 205 Johari Nasinde Muški PK Velika kikinda Kikinda [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
141 206 Shriya Manek Ženski PK Velika kikinda Kikinda [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
142 207 Mihajlo Petrov Muški PK Senta Senta [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
143 208 Uroš Petrov Muški PK Senta Senta [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
144 209 Igor Gaspar Muški Spuri SC. (HU-Budapest) Budapest [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
145 210 Zoltan Horvat Muški Senta [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
146 211 Jana Strajnić Ženski PK Velika kikinda Kikinda [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
147 212 Kristina Čabi Ženski PK Senta Senta [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
148 213 Alexandra Nagy György Ženski PK Senta Zenta [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
149 214 István Kalmár Muški Budajenő [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
150 215 István Priboj Muški Spartak Subotica [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
151 216 Ildiko Horvat Babinski Ženski Senta [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
152 217 Attila Nagy Muški Magyarkanizsa [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
153 218 Béla Horváth Muški Zenta Zenta [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
154 219 Igor Omaljev Muški PK Swim Star Becej Becej [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
155 220 Endre Hajdú Muški PK Kanjiža Magyarkanizsa [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
156 221 Uroš Gmijović Muški PK Kanjiza Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
157 222 Ákos Püspök Muški PK Kanjiza Magyarkanizsa [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
158 223 Patrik Kószó Muški PK Kanjiza Magyarkanizsa [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
159 224 Csaba Pilisi Muški PK Kanjiža Magyarkanizsa [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
160 225 Gábor Domonkos Muški Magyarkanizsa [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
161 226 László Boros Muški Spartak Szabadka [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
162 227 Gréta Hajas Ženski PK Kanjiža Magyarkanizsa [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
163 228 Attila Toth Muški Szeged [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
164 229 Luca Dluhi Ženski Magyarkanizsa [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
165 230 Dalma Lukács Ženski Spartak Subotica Szabadka [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
166 231 Csaba Lukács Muški Spartak Szabadka [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
167 232 Jelena Halas Ženski Senta [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
168 233 Zoran Bekić Muški Tisa Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
169 234 Sreten Nikolin Muški Novi Kneževac [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
170 235 Timea Sordje Ženski Senta [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
171 236 Attila dr Varga Muški Algyő [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
172 237 Magdolna Kaćanski Ženski Bačka Topola [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
173 238 Marta Talpai Ženski Pk Spartak Subotica [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
174 239 Tamara Stanić Ženski PK Novi Sad Novi Sad [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
175 240 Vukašin Jovović Muški PK Novi Sad Novi Sad [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
176 241 Zoran Zivlak Muški TK Dynamic Novi Sad Novi Sad [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
177 242 Csaba Ladóczki Muški Spartak Szabadka [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
178 243 Imre Kaszab Muški Szeged [3.0 km] Plivanje 3.000 m Da
179 401 David Đerđ Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Novi Kneževac [7.5 km] Plivanje 7.500 m 01:55:48 Da
180 402 SPIRO JOVOVIC Muški KDMP PSKARA Vrbas [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
181 403 Karolina Hasznosi Tóth Ženski PK Marathon Bačka Topola Bečej [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
182 404 Tamaš Fabian Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
183 405 Tamara Mesaroš Ženski PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
184 406 Aleksandar Andjelic Muški KDMP PESKARA Zrenjanin [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
185 407 SRĐAN STEFANOVIĆ Muški KDMP "PESKARA" Beograd- Vracar [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
186 408 Slobodan Božin Muški PK SPARTAK Subotica Subotica, 24000 [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
187 409 BOSHKO ILIEV Muški nisam u klubu Kavadarci [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
188 410 Tamaš Farkaš Muški PK Marathon Bačka Topola Bačka Topola [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
189 411 Erik Pesti Muški PK Marathon Bačka Topola Becej [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
190 412 Tamara Ilić Ženski Kikinda [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
191 413 Agneš Varnju Ženski Becej Bečej [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
192 414 Slađana Tomić Gostojić Ženski PK Proleter Zrenjanin [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
193 415 Gabriella Erdeg Ženski P.K. Swim Star Becej [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
194 416 Timea Erdeg Ženski P.K. Swim Star Becej [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
195 417 Capa Buckai Muški Spartak Szabadka [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
196 418 Marija Stanic Ženski PK VOJVODINA NOVI SAD Novi Sad [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
197 419 Noemi Priboj Ženski Spartak Subotica [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
198 420 Milan Žmavc Muški Novo Mesto [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
199 421 ALEKSA DUDUKOVIC Muški PK FENIKS Sombor [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
200 422 Balazs Vas Muški Szeder Se Szeged [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
201 423 Imre Gombos Muški Szeder Se Szeged-Szentmihálytelek [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
202 424 XXL Károly Dukai Muški ZeroFun Kanjiža [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
203 425 XXL Željko Gašpar Muški Smederevo [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
204 426 XXL Igor Sabo Muški Senta [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
205 427 XXL Dragan Popović Muški PK Marathon Bačka Topola Kula [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
206 428 XXL Aniko Jablan Ženski PK Marathon Bačka Topola Bačka Topola [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
207 429 XXL Milorad Trifunović Muški Šabac [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
208 430 XXL Vera Velimirović Bacinski Ženski Athlete Beograd [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
209 431 XXL Љиљана Латиновић Ženski Спортски клуб Видиковац Београд Србија [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
210 432 XXL Nikola Jadranski Muški TK Sava Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
211 433 XXL Ozren Galović Muški Triatlon klub ,,SAVA,, Sremska Mitrovica Sremska Kamenica [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
212 434 XXL István Danyi Muški Kanjiža [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
213 435 XXL Nikola Radulaški Muški Beograd [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
214 436 Jovan Ječanski Muški PK SWIM STAR Bečej [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
215 437 XXL Hanga Fekete Ženski Szeged [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
216 438 XXL Arnold Bata Muški Kanjiža [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
217 439 ZOLTAN KORDOVAN Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
218 440 XXL Aleksandar Drakulić Muški Subotica [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
219 447 Goran Đukić Muški KDMP PESKARA Temerin [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
220 448 Lea Belec Ženski Zenta [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
221 449 Dorina Szitás Ženski Zenta [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
222 450 Karina Szitás Ženski Zenta [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
223 451 Lajos Kómár Muški Szeged Szeged [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
224 452 Szilvia Sinka Ženski Szeged [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
225 453 Ibolya Pataki Ženski Senta [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
226 454 Filip Zavišić Muški PK Spartak Subotica Subotica [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
227 455 Bojana Fermanović Ženski Spartak Prozivka Subotica [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
228 456 Judit Kaszás Ženski Zenta [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
229 457 Krisztián Kaszás Muški Zenta [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
230 458 Árpád Juhász Muški PK "Kanjiza" Martonos [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
231 459 András Juhász Muški Szabadka [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
232 460 Mirella Dr.Duck Ženski Budapest [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
233 1001 Katarina Lukić Ženski Kanjiža [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
234 1002 Una Čegar Ženski Ak Apatin / Cegarunning Apatin [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
235 1003 Henriett Liptàk Ženski ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
236 1004 Roxána Lipták Ženski ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
237 1005 Boris Nadrljanski Muški - Kanjiža [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
238 1006 Patrik Jordan Muški Tri Belles Tribe Abu Dhabi [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
239 1007 Jonka Robberecht Ženski Kanjiža [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
240 1008 Adél Gulyás Ženski Kanjiža [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
241 1009 Amanda Barabás Ženski Temesvár [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
242 1010 Szilárd Erdélyi Muški Kanjiža [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
243 1011 Péter Faragó Muški Atletski klub Partizan Kanjiža Kanjiža [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
244 1012 Stefan Vučetić Muški Novi Sad [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
245 1013 Anett Dukai Ženski Magyarkanizsa [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
246 1014 Nikola Bilić Muški Kanjiža [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
247 1015 Botond Gulyás Muški Kanjiža [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
248 1016 Lara Menzildžić Ženski Kanjiža [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
249 1017 Balázs Kiss Muški Kanjiža [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
250 1018 Ema Melkus Ženski Stockholm [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
251 1019 Zsófia Bödő Ženski Magyarkanizsa [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
252 1020 Áron Bakota Muški Szabadka [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
253 1021 Erik Lévai Muški Magyarkanizsa [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
254 1022 Bálint Orosz Muški Atletski klub Partizan Kanjiža Magyarkanizsa [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
255 1023 Kornel Fišteš Muški Zenta [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
256 1024 Sabine Zilling Ženski Budapest [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
257 1025 Bence Lokodi Muški Temesvár [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
258 1026 Regő Kalmár Muški Budajenő [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
259 1027 Aleks Gmijović Muški Subotica [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
260 1028 Árpád Bálint Muški Magyarkanizsa [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
261 1029 Edvin Börcsök Muški Martonos [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
262 1030 Máté Nagy Muški Magyarkanizsa [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
263 1031 Anita Máté Ženski Magyarkanizsa [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
264 2001 Akoš Hajaš Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Da
265 2002 Tina Obradović Ženski Vrbas Lovćenac [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) 00:06:00 Da
266 2003 Ema Ivankovic Ženski Subotica, 24000 [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Da
267 2004 Maja Grče Ženski Kanjiža [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Da
268 2005 Mihajlo Ćirić Muški Subotica [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Da
269 2006 Dunja Nadrljanski Ženski Kanjiža [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Da
270 2007 Dominik Jordan Muški Tri Belles Tribe Abu Dhabi [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Da
271 2008 Dominik Krspogačin Muški Kanjiža [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Da
272 2009 Dominik Sarnyai Muški Kanjiža [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Da
273 2010 Maya Čajkaš Ženski Subotica [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Da
274 2011 Réka Árok Ženski Atletski klub Partizan Kanjiza Kanjiža [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Da
275 2012 Viktória Káposzta Ženski Szeged [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Da
276 2013 Nelli Kaposzta Ženski Szeged [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Da
277 2014 Áron Korom Muški Magyarkanizsa [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Da
278 2015 Ivan Ivankovic Muški Subotica, 2400 [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Da
279 2016 Ádám Apró Bogács Muški Magyarkanizsai kézilabda club Magyarkanizsa [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Da
280 2017 János Szilárd Nagy Muški Budapest [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Da
281 2018 Lucia Karić Ženski Senta [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Da
282 2019 Áron Kocsis Muški Magyarkanizsa [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Da
283 2020 Hanna Kövecsek Ženski Szabadka [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Da
284 2021 Hana Melkus Ženski Stockholm [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Da
285 2022 Anna Tóth Ženski Szeged [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Da
286 2023 Sofija Radović Ženski ARK Somaraton Sombor Sombor [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Da
287 2024 Kata Bödő Ženski Magyarkanizsa [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Da
288 2025 Kitti Smit Ženski Subotica [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Da
289 2026 Alen Ćurčin Muški Kanjiža [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Da
290 2027 Cérna Sára Ženski Magyarkanizsa [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Da
291 2028 Elena Puškar Ženski AK Spartak 24000 Subotica [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Da
292 3001 Balázs Badis Muški Senta [2.6 km] Trčanje 2.600 m (12-13) 00:20:00 Da
293 3002 Mihajlo Besermenji Muški VRBAS Vrbas [2.6 km] Trčanje 2.600 m (12-13) 00:06:10 Da
294 3003 Adam Ivankovic Muški Subotica [2.6 km] Trčanje 2.600 m (12-13) Da
295 3004 Botond Gulyás Muški Kanjiža [2.6 km] Trčanje 2.600 m (12-13) Da
296 3005 ZSÓKA APRÓ BOGÁCS Ženski Magyarkanizsai kézilabda club Kanjiža [2.6 km] Trčanje 2.600 m (12-13) Da
297 3006 László Viktor Nagy Muški Budapest [2.6 km] Trčanje 2.600 m (12-13) Da
298 3007 Dániel Nagy Muški Magyarkanizsa [2.6 km] Trčanje 2.600 m (12-13) Da
299 3008 Panna Bödő Ženski Magyarkanizsa [2.6 km] Trčanje 2.600 m (12-13) Da
300 3009 Vanja Vidović Muški Kanjiža [2.6 km] Trčanje 2.600 m (12-13) Da
301 3010 Vilmos Lokodi Muški Temesvár [2.6 km] Trčanje 2.600 m (12-13) Da
302 3011 Martin Pletikoszity Muški Bajsa [2.6 km] Trčanje 2.600 m (12-13) Da
303 4001 Emese Nyilas Ženski Magyarkanizsai kézilabda club Magyarkanizsa [3.5 km] Trčanje 3.500 m (14-15) Da
304 4002 Bence Badis Muški Senta [3.5 km] Trčanje 3.500 m (14-15) Da
305 4003 Sebastijan Besermenji Muški VRBAS Vrbas [3.5 km] Trčanje 3.500 m (14-15) 00:16:00 Da
306 4004 Loretta Forgó Ženski Novo Orahovo [3.5 km] Trčanje 3.500 m (14-15) Da
307 4005 Anna Árok Ženski Atletski klub Partizan Kanjiza Kanjiža [3.5 km] Trčanje 3.500 m (14-15) Da
308 4006 András Losonc Muški Szabadka [3.5 km] Trčanje 3.500 m (14-15) Da
309 4007 Áron Kovács Muški Kanjiža [3.5 km] Trčanje 3.500 m (14-15) Da
310 4008 Tiffani Hézső Ženski MKKC Magyarkanizsa [3.5 km] Trčanje 3.500 m (14-15) Da
311 4009 Sergej Vezmar Muški ARK Somaraton Sombor Sombor [3.5 km] Trčanje 3.500 m (14-15) Da
312 4010 Anastasia Vezmar Ženski Sombor [3.5 km] Trčanje 3.500 m (14-15) Da
313 4011 Mihailo Vidović Muški Kanjiža [3.5 km] Trčanje 3.500 m (14-15) Da
314 5001 Attila Sarnyai Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:57:00 Da
315 5002 Ádám Sarnyai Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:53:00 Da
316 5003 Valentin Sarnyai Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:58:00 Da
317 5004 Srdjan Lukić Muški Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
318 5005 Nemanja Đurić Muški Ak Apatin / Cegarunning Zrenjanin [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
319 5006 Adam Nagy Muški ark Maratonci Kanjiza Doline [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
320 5007 Rihárd Dobó Muški Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
321 5008 Endre Várady Muški Budapest [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
322 5009 Игор Ђурашевић Muški Ловћенац [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
323 5010 Aleksandar Vugdelija Muški Vugdelije Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
324 5011 Ilija Đukanović Muški Dudova Šuma Tim Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
325 5012 Snežana Radović Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
326 5013 Ádám Gulyás Muški Szeged [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
327 5014 Róbert Sátai Muški Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
328 5015 Helga Boross Ženski Mozdulj érte! Kiskunhalas [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
329 5016 Konrád Barlog Muški Magyarkanizsa [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
330 5017 Slobodan Mikovic Muški Srbobran [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
331 5018 Marina Sočin Ženski Senta [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
332 5019 Igor Prlja Muški Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
333 5020 Jovana Nikolić Ženski Novi Sad [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
334 5021 Branislav Terzić Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
335 5022 Miroslav Terzić Muški ark Maratonci Kanjiza Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
336 5023 Huba Tölgyesi Muški Bačka Topola [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
337 5024 Sonja Dr Mojzes Ženski Celldömölk [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
338 5025 Tibor Hajas Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
339 5026 danica grujic firanj Ženski Ark Somaraton Sombor [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
340 5027 Željko Milenković Muški Udruženje Poželi Želju Donji Tavankut [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
341 5028 Marija Dujmovic Ženski Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
342 5029 Davor Balać Muški Dudova Šuma tim Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
343 5030 Zsombor Újvári Muški Kanjiza [10.0 km] Trčanje 10.000 m 01:29:08 Da
344 5031 Dragan Rapić Muški ARK Tron Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
345 5032 Nemanja Rajković Muški ARK Tron Palić Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
346 5033 Carl Mcnicol Muški Ruislip Manor, Middlesex [10.0 km] Trčanje 10.000 m 01:00:00 Da
347 5034 Mark Mcnicol Muški Ruislip Manor, Middlesex [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:45:00 Da
348 5035 Fanny Gálik Ženski ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] Trčanje 10.000 m 01:00:00 Da
349 5036 Bogdan Trbojević Muški ARK Tron Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
350 5037 Ágnes Kovács Ženski Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
351 5038 Andrea Szalma Ženski Palic [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
352 5039 Gabriella Füleki Ženski Palić [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
353 5040 Sergej Besermenji Muški SAVS Vrbas [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:37:15 Da
354 5041 Dezső Bábinszki Muški Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
355 5042 miroslav liscevic Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
356 5043 nebojša vučković Muški Subotica, 24000 [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
357 5044 Melánia Fuszkó Ženski - Szeged [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
358 5045 Vanja Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
359 5046 Katalin Liker Ženski Feeling Center Szeged Algyő [10.0 km] Trčanje 10.000 m 01:18:21 Da
360 5047 Mirjana Došen Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
361 5048 Đorđe Munjas Muški Ark Somaraton Sombor [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
362 5049 Kornél Nagy Muški Brüsszel [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
363 5050 Srdjan Buzadzic Muški Somaraton Sombor [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
364 5051 Bogdan Nikolić Muški Ark Somaraton Sombor [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
365 5052 Zlatko Bedić Muški ARK TRON Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:53:00 Da
366 5053 Vuk Vukmirovic Muški Beograd [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
367 5054 Anita Grče Ženski Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
368 5055 Dragan Ćirić Muški ARK Tron Palić Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
369 5056 Edvard Halas Muški Paligo Palus - "Život je more" Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
370 5057 Gabor Bohata Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiza [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:55:00 Da
371 5058 Marko Latković Muški AK Hajduk maraton tim Kula Vrbas [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
372 5059 Zoltan Pinter Muški Škola trčanja Subotica Szabadka [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:53:14 Da
373 5060 Branislav Živić Muški Beograd - Voždovac [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:38:17 Da
374 5061 Zoran Solar Muški Sremčica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
375 5062 Ildiko Zsaki Ženski Skola Trcanja Subotica Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
376 5063 Štefan Smrk Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Vrbas [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
377 5064 svetislav Zvekanov Muški ARK Somaraton Sombor Sombor [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:45:00 Da
378 5065 Miodrag Jovović Muški PK Gora Vrbas [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
379 5066 László Csordalics Muški Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
380 5067 Marta Juhas Ženski Novi Kneževac [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
381 5068 Đorđe Rackov Muški Ark Somaraton Sombor [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
382 5069 Éva Nagy Ženski Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
383 5070 Aleksandar Adžić Muški Belgrade Running club Beograd-Rakovica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
384 5071 adam vojnic purcar Muški palligo palus Subotica, 24000 [10.0 km] Trčanje 10.000 m 01:15:00 Da
385 5072 Slavko Momčilović Muški ARK Tron Palić Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
386 5073 Daniel Šokac Muški ArkSomaraton Sombor [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
387 5074 Zoltan Šokčić Muški UG "Inspiran" Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:47:45 Da
388 5075 Nemanja Cerovac Muški Šabac [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
389 5076 Željka Ljubojević Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
390 5077 Vukosav Trebješanin Muški AK Veteran-Beograd Beograd-Voždovac [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
391 5078 Mária Kocsis Körmöci Ženski Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
392 5079 Zoltan Habi Muški AK Hajduk maraton tim Kula Srbobran [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
393 5080 Dusan Srdanov Muški Srbobran [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
394 5081 Đorđe Gucunski Muški Bačko Gradište [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
395 5082 Branislav Bačić Muški Kikinda [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
396 5083 eva habibzada Ženski palligo palus Subotica, 24000 [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:56:00 Da
397 5084 Mariana Čegar Lukić Ženski Ak Apatin / Cegarunning Apatin [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:35:00 Da
398 5085 Branislav Srdic Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Ruma [10.0 km] Trčanje 10.000 m 13:17:00 Da
399 5086 Csilla Gór Lovas Ženski Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
400 5087 Živa Vijoglavin Muški AK Apatin/Cegarunning Novi Sad [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
401 5088 Nemanja Glišić Muški Team Nemanja Novi Sad [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
402 5089 Anna Bognár Ženski Budapesti Honvéd Sportegyesület Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:42:00 Da
403 5090 Sarolta Bohata Ženski Bécs [10.0 km] Trčanje 10.000 m 01:00:00 Da
404 5091 JANOS MESZAROS Muški Sprintfutoklub Tata Tata [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:01:00 Da
405 5092 Tímea Hajas Ženski Ark Kanjiski Maratonci Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
406 5093 Ágnes László Ženski Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
407 5094 Krisztina Gubi Ženski Kanjiza [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
408 5095 Љубомир Јапунџић Muški ТРК београдски маратон Београд,Палилула [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
409 5096 Ond Bakos Muški INDIVIDUALAC Senta [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
410 5097 Gusztáv Surján Muški Individualac Senta [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
411 5098 Slobodan Sinadinovic Muški Backa Palanka [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
412 5099 Johanna Bognár Pekla Ženski Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
413 5100 DEJAN UBORNJI Muški UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
414 5101 Emese Losoncz-Kelemen Ženski Temerin [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
415 5102 Kristina Petkovic Ženski Beograd [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:57:11 Da
416 5103 Kornel Kazi Muški UK Paligo Palus Palic Subotica, 24000 [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
417 5104 Ilija Zvekanov Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:43:00 Da
418 5105 Csaba Bús Muški Magyarkanizsa [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
419 5106 Branislava Stepanov Ženski AK Becej Becej [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:52:00 Da
420 5107 Josip Major Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
421 5108 Zoltán Ladócki Muški Kanjiza [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
422 5109 Szilvia Csanadi Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
423 5110 Ivana Trivunovic Ženski Beograd-Voždovac [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
424 5111 Zorica Vukov Ženski Paligo Palus Palic [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
425 5112 Edit Tancos Ženski UG Inspiran Palic [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
426 5113 Ales Skerbinek Muški Selnica ob Dravi [10.0 km] Trčanje 10.000 m 01:00:00 Da
427 5114 Ziva Grobelsek Ženski Kozje [10.0 km] Trčanje 10.000 m 01:00:00 Da
428 5115 Tamara Rnjak Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
429 5116 Čedomir Bukvić Muški Ак Crvena Zvezda Pančevo [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
430 5117 Zoltán Losonci Muški Magyarkanizsa [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
431 5118 Bence Losonci Muški Magyarkanizsa [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
432 5119 Radiša Simić Muški Cerski junaci Mionica [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:39:00 Da
433 5120 Emil Lulić Muški Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
434 5121 Zsolt Szilágyi Muški Szeged [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
435 5122 Zsuzsanna Fazekas Ženski Magyarkanizsa [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
436 5123 Anna Lulić Márki Ženski Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
437 5124 Zsolt Muhi Muški Magyarkanizsa [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
438 5125 Mária Hírsch Ženski Sprintfutoklub Tata Tata [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
439 5126 Erzsébet Karácsonyi Ženski Sprintfutoklub Tata Tata [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
440 5127 Ibolya Máté Ženski Tata [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
441 5128 Edit Petőczné Krétay Ženski Sprintfutoklub Tata Tata [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
442 5129 Aniko Herendi Ženski Sprint Tata [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
443 5130 Mária Szász Ženski Sprint Tata [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
444 5131 Adrienn Szász Ženski Sprintfutoklub Tata Tata [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
445 5132 Attila Gulyás Muški Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
446 5133 István Turbuk Muški Tata [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
447 5134 Zsolt Fogarasi Muški Tata [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
448 5135 Márius Crisán Muški Tata [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
449 5136 Norbert Harmat Muški Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
450 5137 Filip Demić Muški AK Apatin/Cegarunning Mokrin [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
451 5138 János Lamatsch Muški Sprint Tata [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
452 5139 József Gavallér Muški Tata [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
453 5140 XL Tibor Katona Muški Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
454 5141 XL Csilla Bognár Ženski Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
455 5142 XL Mária Zokob Ženski Sprintfutoklub Tata Tata [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
456 5143 XL Katalin Hírsch Ženski Sprintfutoklub Tata Tata [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
457 5144 XL Milica Bracić Ženski Novi Sad [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
458 5145 XL Biljana Blažić Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
459 5146 XL Boris Majstorovic Muški ArkSomaraton Ridjica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
460 5147 XL Dušan Karas Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
461 5148 XL Bojan Ilijevski Muški AK Crvena Zvezda Pančevo [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
462 5149 XL Miloš Kesić Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
463 5150 XL Éva Zemkó Ženski Szabadka [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
464 5151 XL Boglárka Rudics Ženski Senta [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
465 5152 XL Béla Huszák Muški Zenta [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
466 5153 XL Rita Provits Ženski rekreativac Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
467 5154 XL Csaba Kavai Muški Magyarkanizsa [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
468 5155 XL Alisa Bajić Ženski AK APATIN Bečej [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
469 5156 XL Igor Sokolovski Muški TK Tamis Beograd-Rakovica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
470 5157 XL Adél Tandi Ženski Ark Kanjiski Maratonci Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
471 5158 XL Milan Kovačić Muški Ark Somaraton Sombor Sombor [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
472 5159 XL ana atanasovska Ženski MARATHON TEAM KRALJEVO Krajevo [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
473 5160 XL Slavko Dimitrić Muški Beograd [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
474 5161 XL SVETLANA JOVANOVIC Ženski MARATHON TEAM KRALJEVO Krajevo [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
475 5162 Miroslav Pešić Muški AK APATIN Zmajevo [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
476 5163 XL Sára Kelő Ženski Szentes Delfin Budapest [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
477 5164 László Mészáros Muški Sprint Tata [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
478 5165 Bernadett Szabó Ženski Horgoš [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
479 5166 XL Aleksandar Zelilć Muški Senta [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
480 5167 XL Viktor Kovács Muški Senta [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
481 5168 XL Enis Beharović Muški Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
482 5169 XL Jasna Milošević Ženski Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
483 5170 XL Gergely Ónozó Muški Óbecse [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
484 5171 XL Zoltán Horvát Muški Óbecse [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
485 5172 XL Srđan Ninčić Muški Novi Kneževac [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
486 5173 XL Nebojša Oprijan Muški Triatlon Klub Dynamic Novi Sad [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
487 5174 XL Aleksandar Davidovic Muški Instant Healthy Life Novi Sad [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
488 5175 Khop Bahadur Gurung Muški KAthmandu [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
489 5176 Oszkár László Muški Magyarkanizsa [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
490 5177 Melitta Czira Ženski Budapest [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
491 5178 László Nagy Muški Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
492 5179 Adrienn Molnár Sátai Ženski Magyarkanizsa [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
493 5180 Aleksandar Karić Muški Senta [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
494 5181 Vedran Majer Muški Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
495 5182 Dalibor Ivić Muški Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
496 5183 Árpád Apró Muški Horgos [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
497 5184 András Bajtai Muški Természetjáró Egyesület Magyarkanizsa Kiskunhalas [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
498 5185 Igor Marić Muški Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
499 5186 Fruzsina Nagy Ženski - Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
500 5187 Karolina Csikós Ženski Tóthfalu [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
501 5188 Gergely Horváth Muški Magyarkanizsa [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
502 5189 Mária Terézia Burány Ženski ultRAn Zenta Tornyos [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
503 5190 Anett Német Ženski Csantavér [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
504 5191 Natália Ágoston Ženski Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
505 5192 Srđan Đurić Muški Novisad [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
506 5193 Gabor Roža Muški Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
507 5194 Jelena Halas Ženski Senta [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
508 5195 Zorica Kulić Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
509 5196 Goran Tomin Muški Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
510 5197 Dalibor Kuzmanović Muški Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
511 5198 Péter Kovács Muški Jászszentlászlói Sportegyesület Jászszentlászló [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
512 5199 Ivana Mirkov Ženski Novi Kneževac [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
513 5200 Srđan Kockarević Muški Novosadski maraton Novi Sad [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
514 5201 Béla Nagy Gellért Muški Senta [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
515 5202 Júlia Erős Ženski Zenta [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
516 5203 Laslo Terek Muški ada [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
517 5204 Ivan Dlačić Muški Ak Crvena Zvezda Čačak [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
518 5205 Ottó Bicskei Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
519 5206 Márk Vörös Muški Tiszakécske VSE Hódmezővásárhely [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
520 5207 Nemanja Stojanović Muški Bačka Topola [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
521 5208 Bence Ereš Muški Senta [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
522 5209 Szabolcs Lokodi Muški Temesvár [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
523 5210 Nikola Kasalica Muški AK Hajduk maraton tim Kula [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
524 5211 Saša Antić Muški AK Apatin Valjevo [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
525 5212 Lola Antić Ženski AK Apatin Valjevo [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
526 5213 radovan radulović Muški ak spartak Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
527 5214 Dejan Španović Muški adidas Runners Beograd Beograd [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
528 5215 László Harmath Muški Magyarkanizsa [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
529 5216 Szabolcs Cimmer Muški SCMT Szabadka [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
530 5217 Slobodan Sudarov Muški OAK Kikinda Kikinda [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
531 5218 Árpád Bordás Muški Zenta [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
532 5219 László Erdélyi Muški ARK TRON Subotica, 24000 [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
533 5220 Flóra Juhász Ženski Magyarkanizsa [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
534 5221 Tamás Albert Muški Szeged [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
535 5222 Mathias Zilling Muški Budapest [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
536 5223 Ágnes Börcsök Ženski Horgos [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
537 5224 Slobodan Dimitrov Muški Novi Kneževac [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
538 6001 Tunde Bicskei Ženski Kanjiza [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
539 6002 MIRJANA MILOŠEVIĆ Ženski Fit Complete Novi Sad Novi Sad [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:59:00 Da
540 6003 Djuro Borbelj Muški AK Apatin Novi Sad [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
541 6004 Róbert Csizmadia Muški Contitech Fluid Sportegyesület Makó [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
542 6005 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:33:50 Da
543 6006 Branko Milević Muški Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
544 6007 Bojana Marić Ženski ARK Somaraton Sombor Sombor [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:50:00 Da
545 6008 Viktor Boross Muški Mozdulj érte! Kiskunhalas [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
546 6009 Izabella Nagy Ženski Budapest [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
547 6010 ALEKSANDAR ILIĆ Muški MARATON TIM KV Kraljevo [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
548 6011 Réka Sziveri Ženski Magyarkanizsa [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
549 6012 Petar Blažić Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
550 6013 Đorđe Ćurić Muški ARK Somaraton Sivac [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
551 6014 Ivan Radojevic Muški Svilajnac [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
552 6015 Viktor Dujmovic Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:49:00 Da
553 6016 Róbert Badis Muški Senta [21.1 km] Trčanje 21.100 m 02:00:00 Da
554 6017 Milenko Nikolić Muški - Beograda - Rakovica [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
555 6018 Zoltán Lipták Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:30:00 Da
556 6019 Zdravko Mišović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:06:47 Da
557 6020 Kristijan Stošić Muški AK-Vranjski maratonci Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
558 6021 Miloš Dajević Muški TAK Cerski junaci Beograda - Rakovica [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
559 6022 Saša Mirić Muški Sombor [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
560 6023 blagoje arnautovic Muški MARATHON TEAM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
561 6024 Dejan Reljin Muški Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
562 6025 Bozo Stula Muški Beograd - [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
563 6026 Zoltan Bozsó Muški Szeged [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
564 6027 Damir Marković Muški Somaraton Sombor [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:23:33 Da
565 6028 Mile Rašković Muški AK Veteran Beograd NOVI BANOVCI [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
566 6029 Aleksandar Kovačević Muški Novi Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
567 6030 Zeljko Graovac Muški Ark Somaraton Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
568 6031 Tijana Kabić Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:28:34 Da
569 6032 Vígh Péter Muški Sprintfutoklub Tata Tata [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
570 6033 Pál Bozó Muški sprint Tata [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
571 6034 Eszter Gergye Ženski Vasvár [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
572 6035 Zoltán Csukonyi Muški Szeged [21.1 km] Trčanje 21.100 m 02:09:00 Da
573 6036 Dejan Nikolić Muški ARK Somaraton Sombor Sombor [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
574 6037 Katalin Baranyi Ženski Szeged [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
575 6038 Aleksandra Vrsajković Ženski Ak,,Hajduk,,maraton Kula Srbobran [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:50:00 Da
576 6039 Dragana Spehar Ženski AK Hajduk Kula Ruma [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
577 6040 Александра Јанковић Ženski Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
578 6041 Зоран Јанковић Muški Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
579 6042 Žarko Tešić Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
580 6043 András Monostori Muški Hunyadi János Túracsoport Szeged [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:54:00 Da
581 6044 Druzsek Akos Muški Backi Vinogradi [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
582 6045 Влајко Поповић Muški Ак Crvena Zvezda Панчево [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
583 6046 Vasa Vorkapić Muški Inđija [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:54:00 Da
584 6047 Šarkezi Arpad Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Trčanje 21.100 m 00:00:00 Da
585 6048 Lazar Rišar Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Trčanje 21.100 m 00:00:00 Da
586 6049 Biljana Vezmar Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Trčanje 21.100 m 00:00:00 Da
587 6050 Daniela Tryfonides Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Trčanje 21.100 m 00:00:00 Da
588 6051 Zoran Nikolić Muški ARK Somaraton Bački Monoštor [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:34:06 Da
589 6052 Niksa Papic Muški Novi Sad [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
590 6053 Odobašić Tijana Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Trčanje 21.100 m 00:00:00 Da
591 6054 Nenad Kalčić Muški Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m 02:13:00 Da
592 6055 Jovan Kalčić Muški Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
593 6056 Marija Nesic Ženski UK Paligo Palus Palic Kragujevac [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
594 6057 MIROSLAV RANĐELOVIĆ Muški INDIVIDUALAC Beograd Palilula [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:29:51 Da
595 6058 Maja Bodrožić Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Trčanje 21.100 m 02:00:00 Da
596 6059 Jožef Hajaš Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
597 6060 Gábor Keceli Mészáros Muški Fit For Life Zenta [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:52:00 Da
598 6061 Ivana Živković Ženski OAK Beograd Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
599 6062 Marko Rankovic Muški Atletski klub LAZAREVAC Lazarevac [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
600 6063 Željko Kuić Muški Subotica [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:26:26 Da
601 6064 XXL Dragan Popović Muški PK Marathon Bačka Topola Kula [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
602 6065 XXL Nikola Radulaški Muški Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
603 6066 XXL István Danyi Muški Kanjiža [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
604 6067 XXL Ozren Galović Muški Triatlon klub ,,SAVA,, Sremska Mitrovica Sremska Kamenica [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
605 6068 XXL Nikola Jadranski Muški TK Sava Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
606 6069 XXL Љиљана Латиновић Ženski Спортски клуб Видиковац Београд Србија [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
607 6070 XXL Vera Velimirović Bacinski Ženski Athlete Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
608 6071 XXL Milorad Trifunović Muški Šabac [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
609 6072 XXL Aniko Jablan Ženski PK Marathon Bačka Topola Bačka Topola [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
610 6073 XXL Károly Dukai Muški ZeroFun Kanjiža [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
611 6074 XXL Željko Gašpar Muški Smederevo [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
612 6075 XXL Igor Sabo Muški Senta [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
613 6076 Zoltán Lőrinc Muški Magyarkanizsa [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
614 6077 XXL Hanga Fekete Ženski Szeged [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
615 6078 XXL Arnold Bata Muški Kanjiža [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
616 6079 XXL Aleksandar Drakulić Muški Subotica [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
617 6080 Đorđe Boreli Muški TRK beogradski maraton Beogrda [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
618 6081 Miroslav Kutuzov Muški Subotica [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
619 6082 Renátó Szőllősi Muški Tiszakécske VSE Hódmezővásárhely [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
620 6083 Nataša Ćulafić Ženski atletski klub Partizan1945 Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
621 6084 Miloš Milosavljević Muški AK PARTIZAN Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
622 6085 Gusztáv Raffai Muški ARK Tron Palic Szabadka [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
623 6086 Radivoj Jocić Muški AK Bečej Beče [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
624 6087 Erika Bácsi Ženski Trešnjevac [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
625 6088 Henrik Dabis Muški Kiskunmajsa [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
626 6089 József Faragó Muški Ark Kanjiški Maratonci Magyarkanizsa [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
627 6090 Aleksandar Mitić Muški Maratonci Pancevo Pančevo [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
628 6091 Petra Káplár Ženski Magyarkanizsa [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
629 6092 Dániel Becskei Muški Topolya [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
630 6093 Aleksandar Bokarev Muški OAK Beograd Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
631 6094 Nebojša Tamindžić Muški ARK Odžaci Novi Sad [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
632 6095 Ivica Tasić Muški ARK Odžaci Odžaci [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
633 6096 Miodrag Burić Muški AK Bečej Bečej [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
634 6097 Miklós Benedek Muški Bačka Topola [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
635 6098 Vladimir Ćulibrk Muški Invictus Centar Bačka Topola [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
636 6099 Slađana Stamenković Ženski AK Crvena Zvezda Pančevo, Banatski Brestovac [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
637 6100 Rajko Gvozdamovič Muški Temerin [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
638 6101 Željko Peković Muški Čegarunning Titel [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
639 6102 Nemanja Bunjevački Muški ARK Petrovgrad Zrenjanin [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
640 7001 Štafeta ARK Tron Muški - [21.1 km] Trčanje 6 x 3.500 m Da
641 7002 Štafeta Banane Muški Novi Sad [21.1 km] Trčanje 6 x 3.500 m Da
642 7003 Štafeta Kickbox Kamp ekipa I Muški Kanjiža [21.1 km] Trčanje 6 x 3.500 m Da
643 7004 Štafeta Kickbox Kamp ekipa II Muški Kanjiža [21.1 km] Trčanje 6 x 3.500 m Da
644 8001 Igor Sokolovski Muški TK Tamis Beograd-Rakovica [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
645 8002 Adél Tandi Ženski Ark Kanjiski Maratonci Kanjiža [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
646 8003 Milan Kovačić Muški Ark Somaraton Sombor Sombor [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
647 8004 ana atanasovska Ženski MARATHON TEAM KRALJEVO Krajevo [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
648 8005 Slavko Dimitrić Muški Beograd [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
649 8006 SVETLANA JOVANOVIC Ženski MARATHON TEAM KRALJEVO Krajevo [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
650 8007 Alisa Bajić Ženski AK APATIN Bečej [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
651 8008 Csaba Kavai Muški Magyarkanizsa [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
652 8009 Rita Provits Ženski rekreativac Kanjiža [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon 01:41:39 Da
653 8010 Béla Huszák Muški Zenta [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
654 8011 Boglárka Rudics Ženski Senta [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
655 8012 Éva Zemkó Ženski Szabadka [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
656 8013 Miloš Kesić Muški ARK Somaraton Sombor [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
657 8014 Bojan Ilijevski Muški AK Crvena Zvezda Pancevo [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
658 8015 Dušan Karas Muški ARK Fruška gora Novi Sad [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
659 8016 Boris Majstorovic Muški ArkSomaraton Ridjica [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
660 8017 Biljana Blažić Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
661 8018 Milica Bracić Ženski Novi Sad [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
662 8019 Katalin Hírsch Ženski Sprintfutoklub Tata Tata [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
663 8020 Mária Zokob Ženski Sprintfutoklub Tata Tata [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
664 8021 Csilla Bognár Ženski Magyarkanizsa [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
665 8022 Tibor Katona Muški Kanjiža [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
666 8023 Sára Kelő Ženski Szentes Delfin Budapest [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
667 8024 Aleksandar Zelilć Muški Senta [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
668 8025 Viktor Kovács Muški Senta [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
669 8026 Enis Beharović Muški Kanjiža [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
670 8027 Jasna Milošević Ženski Subotica [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
671 8028 Gergely Ónozó Muški Óbecse [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
672 8029 Zoltán Horvát Muški Óbecse [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
673 8030 Srđan Ninčić Muški Novi Kneževac [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
674 8031 Nebojša Oprijan Muški Triatlon Klub Dynamic Novi Sad [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
675 8032 Aleksandar Davidovic Muški Instant Healthy Life Novi Sad [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
676 9001 Károly Dukai Muški ZeroFun Kanjiža [28.6 km] Kanjiža XXL akvatlon Da
677 9002 Željko Gašpar Muški Smederevo [28.6 km] Kanjiža XXL akvatlon Da
678 9003 Igor Sabo Muški Senta [28.6 km] Kanjiža XXL akvatlon Da
679 9004 Dragan Popović Muški PK Marathon Bačka Topola Kula [28.6 km] Kanjiža XXL akvatlon Da
680 9005 Aniko Jablan Ženski PK Marathon Bačka Topola Bačka Topola [28.6 km] Kanjiža XXL akvatlon Da
681 9006 Milorad Trifunović Muški Šabac [28.6 km] Kanjiža XXL akvatlon Da
682 9007 Vera Velimirovic Bacinski Ženski Athlete Beograd [28.6 km] Kanjiža XXL akvatlon Da
683 9008 Љиљана Латиновић Ženski Спортски клуб Видиковац Београд, Србија [28.6 km] Kanjiža XXL akvatlon Da
684 9009 Nikola Jadranski Muški TK Sava Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica [28.6 km] Kanjiža XXL akvatlon Da
685 9010 Ozren Galović Muški Triatlon klub ,,SAVA,, Sremska Mitrovica Sremska Kamenica [28.6 km] Kanjiža XXL akvatlon Da
686 9011 István Danyi Muški Kanjiža [28.6 km] Kanjiža XXL akvatlon Da
687 9012 Nikola Radulaški Muški Beograd [28.6 km] Kanjiža XXL akvatlon Da
688 9013 Hanga Fekete Ženski Szeged [28.6 km] Kanjiža XXL akvatlon Da
689 9014 Arnold Bata Muški Kanjiža [28.6 km] Kanjiža XXL akvatlon Da
690 9015 Aleksandar Drakulić Muški Subotica [28.6 km] Kanjiža XXL akvatlon Da