Prijavljeni takmičari na 7. Zastava oružje Kragujevački polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj. Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 2 Goran Živanović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
2 3 Nemanja Radojković Muški Ćićevac [21.1 km] Polumaraton Da
3 4 Nikola Janković Muški Despotovac [21.1 km] Polumaraton Da
4 5 Milica Jelić Ženski PAK "Kraljevo" Kraljevo [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
5 6 Иван Драгаш Muški АК ,,Бублес-кун и Грегори" Крагујевац [21.1 km] Polumaraton Da
6 7 Petar Pantovic Muški AK Maraton KG Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
7 8 Igor Kuzmić Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
8 9 Milan Pavlovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
9 10 Rada Vukojičić Ženski Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
10 11 Mirjana Milenković Ženski Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 02:41:10 Da
11 12 Ivan Bogdanovic Muški CrossFit Celicana Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
12 13 Srđan Todorović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Da
13 14 Ivan Petrovic Muški CrossBallBox Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
14 15 Maja Alempijevic Ženski CrossBallBox Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Da
15 16 Miljana Vukašinović Ženski Banja Koviljaca [21.1 km] Polumaraton Da
16 17 Aleksandar Ilić Muški AK Kučevo Kučevo [21.1 km] Polumaraton Da
17 18 Ivan Radojevic Muški Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
18 19 Matea Djolovic Ženski CrossBallBox Cacak [21.1 km] Polumaraton 02:13:00 Da
19 20 Dalibor Stamenković Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Da
20 21 Mirko Savic Muški Požega [21.1 km] Polumaraton Da
21 22 Vladica Janosevic Muški Trstenik [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Da
22 23 Đorđe Vasić Muški Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
23 24 Iva Jokic Ženski CrossBallBox Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
24 25 Miloš Milić Muški PEK Gora Kragujevac Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
25 26 Olivera Milić Ženski PEK Gora Kragujevac Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
26 27 Kristina Balać Ženski Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 02:13:00 Da
27 28 Marina Krstic Ženski CrossBallBox Kragujevc [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
28 29 Branko Radosavljević Muški Niš [21.1 km] Polumaraton 02:18:00 Da
29 30 Miroslav Popović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
30 31 Dušan Đurić Muški Klub exstremnih sportova Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Da
31 32 Stefan Baumann Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
32 33 Jelena Pavlović Ženski Bajina Bašta [21.1 km] Polumaraton Da
33 34 Nemanja Rakic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:39:19 Da
34 35 Andreja Vlajic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
35 36 Dusan Tomic Muški Rekovac [21.1 km] Polumaraton Da
36 37 Ivana Milosavljevic Ženski Grom unique workout Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
37 38 Oliver Zlatanović Muški Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
38 39 Lazar Alempijevic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
39 40 Filip Marković Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
40 41 Marko Boras Muški Smederevo [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
41 42 Nenad Kalčić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:39:00 Da
42 43 Saša Milojević Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
43 44 Lazar Paunovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
44 45 Djordje Milanovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
45 46 Tamara Mitrović Ženski Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
46 47 Vladimir Petković Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
47 48 Jelena Rakić Ženski Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
48 49 Jelena Nedeljković Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
49 50 Nenad Paunovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
50 51 Milan Novaković Muški AK Kučevo Kučevo [21.1 km] Polumaraton Da
51 52 Stanisa Djonovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
52 53 Predrag Tomović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
53 54 Dragan Gardasevic Muški TK Lovcen Cetinje [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
54 55 Milos Daric Muški TK Lovcen Cetinje [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
55 56 Djordjije Radovic Muški TK Lovcen Cetinje [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
56 57 Marko Stiković Muški KTKG - Klub trkaca Kragujevac Kragujevc [21.1 km] Polumaraton Da
57 58 jagoda stolic Ženski AK Cerski junaci Beograd,rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
58 59 Sandra Vasic Ženski Knjaževac [21.1 km] Polumaraton Da
59 60 Igor Lazarevic Muški Rekreativac Kragujevc [21.1 km] Polumaraton Da
60 61 Dragan Maksimović Muški PEK Gora Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:30:03 Da
61 62 Nenad Lackovic Muški Klenje [21.1 km] Polumaraton Da
62 63 Nikola Krdžić Muški Ultra Trkač Srbija Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
63 64 Nemanja Janićijević Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
64 65 Marko Jovanović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
65 66 Milan Radosavljević Muški KG Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
66 67 Igor IGNJIC Muški Trio Fantastico Beograd stari grad [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Da
67 68 Bojan Vasiljevic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
68 69 Milica Milinković Ženski Pek Gora Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
69 70 Filip Radisavljević Muški #SVRNMTIM Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 02:13:00 Da
70 71 Ivan Jeremic Muški Beograd - Mirijevo [21.1 km] Polumaraton Da
71 72 Jelena Nikolic Ženski Pancevo [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
72 73 Slavoljub Šarić Muški Podgorca [21.1 km] Polumaraton Da
73 74 Bogomir Ivkovic Muški ZDRAVKO&TEAM FRIENDS Lapovo [21.1 km] Polumaraton Da
74 75 Brankica Vukic Ženski Cbb Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
75 76 SVETLANA pejic zupcic Ženski MARATHON TEAM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
76 77 Nenad Tabandželić Muški TIM BGD Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:39:10 Da
77 78 Slavisa Stojanovic Muški Kragujevc [21.1 km] Polumaraton Da
78 79 Milos Rondovic Muški PAK Mosor Niš Nis [21.1 km] Polumaraton Da
79 80 Zlatan Stajić Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
80 81 Nikola Radojicic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
81 82 Janko Stojanovic Muški Čačak [21.1 km] Polumaraton Da
82 83 Veljko Novakovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
83 84 Miodrag Srećković Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
84 85 Darko Đukić Muški Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
85 86 Marina Stojanovic Ženski Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
86 87 ana atanasovska Ženski MARATHON TEAM KRALJEVO Krajevo [21.1 km] Polumaraton Da
87 88 Valentina Nejkovic Ženski AK Radnički 2016 Niš Nis [21.1 km] Polumaraton Da
88 89 Kristina Novović Ženski ARK " Duge staze" Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
89 90 Dejan Rozgic Muški MARATON TIM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
90 91 Nemanja Poskurica Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
91 92 Kristina Koturanović Ženski Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
92 93 Miljan Glišić Muški Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
93 94 Jelena Paunović Ženski Čačak [21.1 km] Polumaraton Da
94 95 Miloš Stanojević Muški Selo Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
95 96 Zivan Dragovic Muški AK Kraljevo Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
96 97 Stanika Kostić Ženski Beograd, Stari Grad [21.1 km] Polumaraton Da
97 98 Milutin Agatonović Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
98 99 Nebojsa Mitrovic Muški BTR Bijeljina [21.1 km] Polumaraton Da
99 100 Aleksandar Lazović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 02:16:00 Da
100 101 Драган Кубуровић Muški Крагујевац [21.1 km] Polumaraton Da
101 102 Vladimir Pavlović Muški Beograd Čukarica [21.1 km] Polumaraton Da
102 103 Andrija Maksimović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
103 104 Aleksandar Radojević Muški maraton tim Pozarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Da
104 105 Suzana Šuster Radojević Ženski maraton tim Pozarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Da
105 106 Selena Colovic Ženski Trio Fantastico Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Da
106 107 Ivana Cvetković Ženski Kbk Arena Nis [21.1 km] Polumaraton Da
107 108 Milan Stankovic Muški Kbk Arena Nis [21.1 km] Polumaraton Da
108 109 Милорад Дакић Muški Рума [21.1 km] Polumaraton Da
109 110 Filip Janjić Muški Azanja [21.1 km] Polumaraton Da
110 111 Vukašin Marković Muški Niš [21.1 km] Polumaraton 01:51:35 Da
111 112 Danijela Lukovic Ženski Karate klub Cacak Knic, Pretoke bb [21.1 km] Polumaraton Da
112 113 Marija Pavlovic Ženski Klub Extremnih Sportova Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
113 114 Nikola Vuksanovic Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
114 115 Milica Petrović Ženski Griffin, Jagodina Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
115 116 Luka Pejovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
116 117 Katarina Kuzman Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
117 118 Sava Radovanović Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
118 119 Marko Popovic Muški Vinca (Beograd) [21.1 km] Polumaraton Da
119 120 Adam Starcevic Muški Cacak [21.1 km] Polumaraton Da
120 121 Марко Свичевић Muški AK Ćava Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
121 122 Bojan Kostic Muški Pomoravski maraton Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
122 123 Nenad Bošković Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
123 124 Rastko Radović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
124 125 Stojko Radović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
125 126 Dragan Jovanović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Da
126 127 Aleksa Živanović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
127 128 Janko Joksimović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
128 129 Nikola Savic Muški Beograd-Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Da
129 130 Sanja Djurovic Ženski #SVRNMTIM Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton Da
130 131 Slobodan Petkovic Muški Pomoravski Maraton Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
131 132 Nenad Popovic Muški Belgrade - Vozdovac [21.1 km] Polumaraton Da
132 133 Lazar Vučković Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:50:16 Da
133 134 Neven Banicevic Vranjesevic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
134 135 Nenad Milenovic Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
135 136 Ivan Vasilijevic Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
136 137 Marko Vitic Muški Griffin, Jagodina 35000 Jagodina [21.1 km] Polumaraton 02:31:00 Da
137 138 Душан Томовић Muški Крагујевац [21.1 km] Polumaraton Da
138 139 ДРАГАН Живанић Muški Kragujevc [21.1 km] Polumaraton 02:01:00 Da
139 140 Đorđe Radović Muški Grom unique workout Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
140 141 Andrija Đekić Muški Ултра Тркач Србија Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
141 142 Čedomir Bukvić Muški Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:29:47 Da
142 143 Djordje Miladinović Muški Kragujevc [21.1 km] Polumaraton Da
143 144 Душан Јевтић Muški АРК Маратонац Крушевац Крушевац [21.1 km] Polumaraton Da
144 145 Ivan Kolarevic Muški Kraguejvac [21.1 km] Polumaraton Da
145 146 Ksenija Smiljković Ženski Kbk Arena Niš [21.1 km] Polumaraton Da
146 147 Filip Popovic Muški Beograd Vozdovac [21.1 km] Polumaraton Da
147 148 Zoran Rankovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Da
148 149 Aleksandar Vještica Muški Požsrevac [21.1 km] Polumaraton Da
149 150 Marija Vještica Ženski Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
150 151 Aleksandar Simić Muški Kragujevc [21.1 km] Polumaraton Da
151 152 Milan Nedović Muški Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
152 153 Edin Cosovic Muški AK Novi Pazar Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
153 154 Ivana Matovic Ženski Krajevo [21.1 km] Polumaraton Da
154 155 Aleksandra Ranković Ženski Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
155 156 Nevena Milivojević Ženski PEK Gora Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
156 157 Nikola Jovanović Muški Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
157 158 Jovana Ristic Ženski Beograd stari grad [21.1 km] Polumaraton Da
158 159 Srdjan Milutinovic Muški 🏃rekreativac Raska [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Da
159 160 Mihailo Vuković Muški Art&running Valjevo [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
160 161 Nemanja Djordjevic Muški Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
161 162 Momir Milosevic Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC zabari [21.1 km] Polumaraton 00:57:00 Da
162 163 Dragan Vukićević Muški Čačak [21.1 km] Polumaraton Da
163 164 Saša Nedeljković Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
164 165 Nikola Trifunovic Muški Rača Kragujevačka [21.1 km] Polumaraton Da
165 166 Marko Mandic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:43:57 Da
166 167 Veljko Vrućinić Muški Klub ekstremnih sportova Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
167 168 Ivan Urosevic Muški Cacak [21.1 km] Polumaraton Da
168 169 Sasa Petronijevic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
169 170 Dimitrije Tadić Muški Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
170 171 Katarina Pavlović Ženski Vrnjačka Banja [21.1 km] Polumaraton Da
171 172 Nenad Josipovic Muški Kraguejvac [21.1 km] Polumaraton Da
172 173 Dragoslav Dimitrijevic Muški Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
173 174 Zoran Ilić Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:35:44 Da
174 175 ALEKSANDRA MILETIĆ Ženski Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 02:04:30 Da
175 176 Marko Bjelajac Muški Belgrade Running Club Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Da
176 177 Admir Jahic Muški ARK Tuzla Tuzla [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
177 178 Janko Damnjanovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
178 179 Vladeta Jankovic Muški 35000 Jagodina [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
179 180 Mirko Spasojevic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
180 181 Tijana Zarevac Ženski Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
181 182 Esad Hasanovic Muški Skola atletike Novi Pazar Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Da
182 183 Marija Gagic Živkovic Ženski Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
183 184 Saša Petrović Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
184 185 Branko Andjelkovic Muški Kraguejvac [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Da
185 186 Marija Spasić Ženski Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
186 187 Predrag Češljar Muški Atletski Klub Bor Bor [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Da
187 188 DANIJEL STOILJKOVIC Muški Griffin, Jagodina 35000 Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
188 189 Marko Tomić Muški Art&running Valjevo [21.1 km] Polumaraton Da
189 190 Dragan Proković Muški GM Optimist running team Gornji Milanovac [21.1 km] Polumaraton Da
190 191 Svetlana Jovanović Ženski MARATON TIM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
191 192 Marko Djordjevic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
192 193 Rajko Sretenovic Muški Arilje [21.1 km] Polumaraton Da
193 194 Dejan Janković Muški Selevac [21.1 km] Polumaraton Da
194 195 Ivan Radojević Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
195 196 Janko Zarić Muški Art&Running Valjevo [21.1 km] Polumaraton Da
196 197 Dušan Obiđanović Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
197 198 Petar Jovanovic Muški PEK Gora Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
198 199 Aleksandra Vugdelija Ženski Kbk Arena Nis [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
199 200 Bojan Ilić Muški OAK Morava Ćuprija Ćuprija [21.1 km] Polumaraton Da
200 201 Sasa Radomirovic Muški Beograd, Savski Venac [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
201 202 Dragana Ivkovic Ženski Maraton tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Da
202 203 Miljan Corovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
203 204 Petar Krajnovic Muški Klub Ekstremnih Sportova Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
204 205 Nikola Kljajic Muški ARK Maratonac Kruševac Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:40:31 Da
205 206 Aleksandar Djordjevic Muški Maraton Tim Požarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Da
206 207 Андријана Васиљевић Ženski Крагујевац [21.1 km] Polumaraton Da
207 208 Radomir Ostojić Muški selo Vrbeta (Knić) [21.1 km] Polumaraton Da
208 209 Ненад Томић Muški Клуб Тркача Крагујевац Крагујевац [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
209 210 blagoje arnautovic Muški MARATHON TEAM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
210 211 Blagoja Ackovski Muški Eldurane Skopje [21.1 km] Polumaraton Da
211 212 Nenad Đorđević Muški BATOČINA [21.1 km] Polumaraton Da
212 213 Duško Mirković Muški Kotor [21.1 km] Polumaraton Da
213 214 Dragutin Milošević Muški Gornji Milanovac [21.1 km] Polumaraton Da
214 215 Nikolina Stajić Ženski Griffin, Jagodina Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
215 216 Anđela Miljković Ženski CrossBallBow Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
216 217 Miljan Barać Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
217 218 Duško Mirković Muški Kes Kragujevac Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
218 219 Saša Vodovar Muški Kes Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
219 220 Aleksandar Jovičić Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
220 221 Luka Stefanović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
221 222 Nikolina Radović Ženski Grom Unique Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
222 223 Nemanja Vuković Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
223 224 Đurđe Atanacković Muški Kes Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
224 225 Nikola Bulatović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
225 226 Milan Stefanović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
226 227 Dejan Lelović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
227 228 Vasilije Biševac Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
228 229 Bojan Stefanović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
229 230 Darko Zorić Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
230 231 Dragutin Milošević Muški Kes Kragujevac Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
231 232 Filip Filipović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
232 233 Lazar Dobrić Muški Ultra trkač Srbija Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
233 234 Đurđija Obradović Ženski Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
234 235 Milovan Lučić Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
235 236 Pavle Anđelković Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
236 237 Jovan Momčilović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
237 238 Ivana Momčilović Ženski Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
238 239 Nikola Jovanović Muški QPD Soft Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
239 240 Dušan Lajzer Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
240 241 Mirko Minić Muški AK Užice Užice [21.1 km] Polumaraton Da
241 242 Milutin Marković Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
242 243 Jovan Glišić Muški SAKURA Marathon team Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
243 244 Nikola Rakonjac Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
244 245 Anđelija Ognjanović Ženski AK Vožd Jagodina Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
245 246 Vladimir Cvetković Muški - [21.1 km] Polumaraton Da
246 247 Aleksandar Gajić Muški - [21.1 km] Polumaraton Da
247 248 Ivan Jestrović Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
248 249 Saša Milivojević Muški Požega [21.1 km] Polumaraton Da
249 250 Roberto Curiun Muški Napoli [21.1 km] Polumaraton Da
250 251 Miloš Jovanović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
251 252 Aleksandar Eić Muški Topola [21.1 km] Polumaraton Da
252 253 Nenad Živković Muški ARK Maratonac Kruševac Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
253 254 Jasmina Palurović Ženski Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
254 255 Timis Gabriel-Valentin Muški Luccacevat [21.1 km] Polumaraton Da
255 256 Ivica Radivojević Muški - [21.1 km] Polumaraton Da
256 257 Seniša Gašić Muški ARK Maratonac Krusevac Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
257 258 Ljubiša Savić Muški Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
258 259 Dejan Dašić Muški Pomoravski Maraton Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Da
259 260 Goran Stojković Muški BURT Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
260 261 Vukašin Radovanović Muški Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
261 262 Ivana Matović Ženski Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
262 263 Goran Radulović Muški ČAK Čačak [21.1 km] Polumaraton Da
263 264 Stefan Mitrović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
264 265 Saša Pešović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
265 266 Saša Maričić Muški Hemofarm Running Team Vršac [21.1 km] Polumaraton Da
266 267 Aleksa Petrović Muški Srpski tim za izazove Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
267 268 Goran Nikolić Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
268 269 Andra Stojanović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
269 301 Jelena Veličković Ženski Helios Srbija Gornji Milanovac [10.0 km] 10 km Da
270 302 Ognjan Srećković Muški Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
271 303 Aleksandra Slavuljica Ženski Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km 00:54:00 Da
272 304 Nemanja Tanaskovic Muški FK Zastava Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
273 305 Vladimir Đorđević Muški Helios Srbija Gornji Milanovac [10.0 km] 10 km Da
274 306 Maja Milutinovic Ženski PAK Mosor Niš Niš [10.0 km] 10 km Da
275 307 Dejan Jerotijević Muški AK Karanovac Kraljevo [10.0 km] 10 km Da
276 308 Јелена Милутиновић Ženski AK Sava Novi Beograd Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
277 309 Nevena Zelenović Ženski Beograd (Zemun) [10.0 km] 10 km Da
278 310 Maja Jovanovic Ženski Kraljevo [10.0 km] 10 km Da
279 311 Milos Vukajlovic Muški selo Zagorica [10.0 km] 10 km Da
280 312 Aleksandar Kum Stojanovic Muški POSK Jasenica Palanka Smederevska Palanka [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
281 313 Marko Miljkovic Muški Krusevac [10.0 km] 10 km Da
282 314 Ana Varagic Ženski Trim tim Kragujevac [10.0 km] 10 km 01:04:00 Da
283 315 Bojan Filipović Muški Čačak [10.0 km] 10 km Da
284 316 Suzana Radojević Ženski Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
285 317 Aleksa Tomić Muški OAK Morava Ćuprija Ćuprija [10.0 km] 10 km Da
286 318 Nemanja Djekic Muški Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
287 319 Nina Dankovic Ženski Beograd - Vinča [10.0 km] 10 km Da
288 320 Marina Erceg Ženski Novi Beograd [10.0 km] 10 km 01:07:00 Da
289 321 Milos Ljubisavljevic Muški Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
290 322 Dragan Ilić Muški Vihori Smederevo [10.0 km] 10 km 00:51:00 Da
291 323 Jelena Jankovic Ženski Beograd/Palilula [10.0 km] 10 km Da
292 324 Đorđe Simović Muški Home of MMA Gornji Milanovac [10.0 km] 10 km 00:57:00 Da
293 325 Dimitrije Vujković Muški Beograd - Zemun [10.0 km] 10 km 00:57:00 Da
294 326 Dragana Krstec Ženski Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
295 327 Саша Васиљевић Muški АК Сам свој газда Јасеново/Деспотовац [10.0 km] 10 km Da
296 328 Bogdana Lolin Ženski Zid Rules Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
297 329 Nevena Lukić Ženski Zid Rules Ruma [10.0 km] 10 km Da
298 330 Stevan Lukovic Muški Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
299 331 Milan Cvijanovic Muški AK Sava Novi Beograd Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
300 332 Марко Раденков Muški PSK Avala Beograd [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
301 333 Nenad Mićić Muški Belosavci [10.0 km] 10 km Da
302 334 Srđan Šorak Muški Maraton KG Kragujevac Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
303 335 Nenad Milic Muški Beograd, Stari Grad [10.0 km] 10 km Da
304 336 Jovan Jovanovic Muški Cacak [10.0 km] 10 km Da
305 337 Marko Grčić Muški Smederevska Palanka [10.0 km] 10 km Da
306 338 Miloš Dejanović Muški Niš [10.0 km] 10 km 01:03:00 Da
307 339 Bojan Marinković Muški Bijeljina [10.0 km] 10 km Da
308 340 Nikola Repanović Muški Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
309 341 Antonija Petrović Ženski Kragujevac [10.0 km] 10 km 00:59:00 Da
310 342 Bojan Simović Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
311 343 Aleksandar Saša Pešić Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
312 344 Jelena Pesic Ženski ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [10.0 km] 10 km 01:02:00 Da
313 345 marko ilic Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
314 346 Nenad Milenkov Muški #SVRNMTIM Beograd - Boleč [10.0 km] 10 km Da
315 347 Zoran Ilić Muški Beograd- Vračar [10.0 km] 10 km 01:08:00 Da
316 348 Svetlana Aranđelović Ženski Selevac [10.0 km] 10 km Da
317 349 Miodrag petrovic Muški Kik boks klub Arena Nis [10.0 km] 10 km Da
318 350 Ljubica Stefanovic Ženski Arilje [10.0 km] 10 km Da
319 351 Vanja Radovanović Ženski Beograd- Čukarica [10.0 km] 10 km Da
320 352 Luka Zdravković Muški Beograd Surcin [10.0 km] 10 km Da
321 353 Zoran Vidojević Muški Trim Kg Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
322 354 Mirko Maksimović Muški Čačak [10.0 km] 10 km 00:50:29 Da
323 355 Petar Mladenović Muški Niš - Medijana [10.0 km] 10 km Da
324 356 356 356 Muški - [10.0 km] 10 km Da
325 357 Anđela Jovanović Ženski AK Radnicki Kragujevac Kragujevac [10.0 km] 10 km 01:06:22 Da
326 358 Marko Stanković Muški BRC - Belgrade Running Club Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:54:30 Da
327 359 Bogdan Pavlićević Muški Topola [10.0 km] 10 km 01:01:23 Da
328 360 Filip Đokić Muški Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
329 361 Miralem Rešidović Muški Bijeljina [10.0 km] 10 km Da
330 362 Milica Pantić Ženski Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
331 363 Uroš Maksimović Muški Ak KG Čelendž Kragujevc [10.0 km] 10 km Da
332 364 Nenad Adamović Muški #SVRNMTIM Beograd [10.0 km] 10 km Da
333 365 DRAGAN NOVIČIĆ Muški Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
334 366 petar stojanović Muški Cist rekreativac Beograd [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
335 367 Анђелка Васић Ženski Београд [10.0 km] 10 km Da
336 368 Vanja Paunović Muški Beograd [10.0 km] 10 km 00:52:03 Da
337 369 Miloš Ćirović Muški BEOGRAD/Voždovac [10.0 km] 10 km Da
338 370 Ivan Pejović Muški Beograd [10.0 km] 10 km 01:03:00 Da
339 371 Ivan Ristic Muški #SVRNMTIM Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
340 372 Bojana Stevanović Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
341 373 Lazar Pavlović Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
342 374 Darija Cör Ženski Murska Sobota [10.0 km] 10 km Da
343 375 Srboljub Marković Muški Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
344 376 Milan Velimirović Muški Despotovac [10.0 km] 10 km 00:50:16 Da
345 377 maja maric Ženski marathon team kraljevo Krajevo [10.0 km] 10 km Da
346 378 Marko Erceg Muški PSK Balkan Beograd Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
347 379 Nevenka Luković Ženski Popaj Gym Kragujevc [10.0 km] 10 km Da
348 380 Miloš Milenković Muški Helios Srbija Gornji Milanovac [10.0 km] 10 km Da
349 381 Ilija Rašić Muški Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
350 382 Vojislav Stanković Muški Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
351 383 Pavle Rakita Muški Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
352 384 Vojislav Martinović Muški Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
353 385 Dorijan Totaj Muški Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
354 386 Marko Pešić Muški Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
355 387 Stefan Lončarević Muški Priboj [10.0 km] 10 km Da
356 388 Jelena Radojević Ženski Svilajnac [10.0 km] 10 km Da
357 389 Miloš Gavrilović Muški Čačak [10.0 km] 10 km Da
358 390 Milena Obradović Ženski Užice [10.0 km] 10 km 01:02:00 Da
359 391 Marko Pavlović Muški - [10.0 km] 10 km Da
360 392 Đorđe Đuričić Muški - [10.0 km] 10 km Da
361 393 Ivana Ćirović Ženski - [10.0 km] 10 km Da
362 394 Marija Milojičić Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [10.0 km] 10 km Da
363 395 Nemanja Stepanović Muški Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
364 396 Marija Arsic Ženski Rekreativo Kosovska Mitrovica [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
365 397 Nemanja Janićijević Muški Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
366 398 Jasmina Rajković Ženski Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
367 399 Boris Jotić Muški Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
368 400 Tanja Đurović Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
369 401 Marija Ilić Ženski Vihori Smederevo [5.0 km] 5 km Da
370 402 Ivan Radojkovic Muški Vihori Smederevo [5.0 km] 5 km 00:30:00 Da
371 403 Dunja Simic Ženski Kragujevac [5.0 km] 5 km Da
372 404 Nemanja Limanovic Muški Beograd [5.0 km] 5 km Da
373 405 Radomir Erić Muški Teretana Pooaj Kragujevac [5.0 km] 5 km Da
374 406 Ivana Milojević Ženski Jagodina [5.0 km] 5 km Da
375 407 Vesna Jovanovic Ženski Kragujevac [5.0 km] 5 km Da
376 408 Marija Mutavdzic Marinkovic Ženski Kragujevac [5.0 km] 5 km Da
377 409 Marija Avramović Ženski Valjevo [5.0 km] 5 km 00:30:00 Da
378 410 Miljana Tujkic Ženski Subotica-Svilajnac [5.0 km] 5 km Da
379 411 Ђорђе Петровић Muški Карате клуб “МИЛАНОВАЦ” Горњи Милановац [5.0 km] 5 km Da
380 412 Петар Петровић Muški Карате клуб “МИЛАНОВАЦ” Горњи Милановац [5.0 km] 5 km Da
381 413 Jasmina Aljic Ženski Tuzla [5.0 km] 5 km 00:34:00 Da
382 414 Milena Milic Vasic Ženski Kragujevac [5.0 km] 5 km Da
383 415 Zoran Zec Muški Beograd [5.0 km] 5 km Da
384 416 Jovana Vukajlović Ženski Čačak [5.0 km] 5 km Da
385 417 Vekoslav Zajić Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [5.0 km] 5 km Da
386 418 Sandra Živković Ženski Knjaževac [5.0 km] 5 km Da
387 419 Nemanja Jankovic Muški Mladenovac [5.0 km] 5 km 00:21:49 Da
388 420 Dalibor Kokić Muški Beograd cukarica [5.0 km] 5 km Da
389 421 Časlav Mihajlović Muški PEK Gora Kragujevac Kragujevac [5.0 km] 5 km Da
390 422 Snezana Djuric Ženski Kragujevac [5.0 km] 5 km Da
391 423 Teodora Mitković Ženski Kragujevac [5.0 km] 5 km Da
392 424 Stevan Marković Muški Kragujevac [5.0 km] 5 km Da
393 425 Marko Stanisavljević Muški Smederevo [5.0 km] 5 km 00:24:06 Da
394 426 Vukasin Lazic Muški sabac [5.0 km] 5 km Da
395 427 Biljana Radivojevic Ženski Kragujevac [5.0 km] 5 km Da
396 428 Luka Jagić Muški Beograd [5.0 km] 5 km Da
397 429 Natalija Adzic Ženski Cacak [5.0 km] 5 km 00:37:00 Da
398 430 Miloš Sretenović Muški Rekreativac Kragujevac [5.0 km] 5 km 00:24:56 Da
399 431 Lazar Lazović Muški Kragujevac [5.0 km] 5 km Da
400 432 Jellena Jeja Vasić Ženski Bajina Basta [5.0 km] 5 km 00:26:00 Da
401 433 Sandra Aksentijević Ženski Running Team Kragujevc [5.0 km] 5 km 00:23:00 Da
402 434 Milorad Stojanović Muški AK Veteran-Beograd Beograd [5.0 km] 5 km 00:19:22 Da
403 435 Dragana Šišmanović Ženski Kragujevac [5.0 km] 5 km Da
404 436 Dragan Savić Muški Badnjevac [5.0 km] 5 km Da
405 437 Anja Savić Ženski Kragujevac [5.0 km] 5 km Da
406 438 Bojan Luković Muški Popaj Gym Kragujevac [5.0 km] 5 km Da
407 439 Ognjen Kevin Miljković Muški Zemun [5.0 km] 5 km Da
408 440 Slavica Fillipović Karličić Ženski Beograd [5.0 km] 5 km Da
409 441 Nikola Avramović Muški Koceljeva [5.0 km] 5 km Da
410 442 Jelena Živanović Ženski Žabari [5.0 km] 5 km Da
411 443 Stefan Petrović Muški Valjevo [5.0 km] 5 km Da
412 444 Nenad Jerotijević Muški - [5.0 km] 5 km Da
413 445 Nikola Milosavljević Muški - [5.0 km] 5 km Da
414 446 Miloš Milivojević Muški Kragujevac [5.0 km] 5 km Da
415 447 Relja Milivojević Muški Kragujevac [5.0 km] 5 km Da
416 448 Dalibor Aleksić Muški Hemofarm Running Team Vršac [5.0 km] 5 km Da
417 449 Oliver Spasić Muški Kragujevac [5.0 km] 5 km Da
418 470 Miloš Ilić Muški Kragujevac [5.0 km] 5 km Da
419 471 Marko Naumovski Muški Hemofarm Running Team Vrsac [5.0 km] 5 km Da
420 472 Jovana Ančulj Ženski Kovin [5.0 km] 5 km Da
421 473 Strahinja Medić Muški Vršac [5.0 km] 5 km Da
422 474 Ranka Radić Ženski Hemofarm Running Team Vršac [5.0 km] 5 km Da
423 475 Goran Manić Muški Hemofarm Running Team Smederevo [5.0 km] 5 km Da
424 486 Štafeta Zašto nismo stigli na cilj i čija je odgovornost Muški - [21.1 km] Štafeta 21,1 km Da
425 487 Štafeta Kbk Arena Nis Muški - [21.1 km] Štafeta 21,1 km Da
426 488 Štafeta ARK Duge Staze Svilajnac Muški - [21.1 km] Štafeta 21,1 km Da
427 489 Štafeta ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Muški - [21.1 km] Štafeta 21,1 km Da
428 490 Štafeta AK Sloboda Čačak Muški - [21.1 km] Štafeta 21,1 km Da