Prijavljeni takmičari na 4. Zrenjaninski polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Nemanja Đurić Muški Ak Apatin Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
2 2 Aleksandar Uzelac Muški OAK Beograd Velika Gorica [21.1 km] Polumaraton Ne
3 3 Luka Kojić Muški VAK 1926 Vršac [21.1 km] Polumaraton Ne
4 4 Darko Kojić Muški Vršac [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Ne
5 5 Ivan Kovač Muški Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton Ne
6 6 Vitaminka Zrnić Ženski Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Ne
7 7 Dragan Nikolić Muški rekreativac Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
8 8 Zoran Ovcin Muški ARK Fruška gora Petrovaradin [21.1 km] Polumaraton Da
9 9 Иван Милосављевић Muški #avalasubotom Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Ne
10 10 Marijana Tanovic Ženski Capital Crew Belgrade Požega [21.1 km] Polumaraton Da
11 11 Nemanja Bunjevački Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Ne
12 12 Jelena Tatalovic Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Ne
13 13 Radovan Popović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
14 14 Nenad Mihajlović Muški Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton Ne
15 15 Sava Jerinic Muški _ Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
16 16 Damjan Samardžić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Ne
17 17 Marko Jovičić Muški Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton 01:58:30 Ne
18 18 Strahinja Popov Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Ne
19 19 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:17:39 Da
20 20 Duško Kunić Muški Balkanska Trkača Liga Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
21 21 Jelena Borisic Ženski BEOGRAD ZVEZDARA [21.1 km] Polumaraton Ne
22 22 Milan Ristic Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Ne
23 23 Mile Pavlović Muški AK Banat Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Ne
24 24 Momčilo Varga Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
25 25 Srdjan Saulić Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Ne
26 26 Darko Trajković Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
27 27 Aleksandra Rajnović Ženski Capital Crew Belgrade Beograd Čukarica [21.1 km] Polumaraton Ne
28 28 Sanja Strakušek Ženski ARK MaratonKO Kovačica [21.1 km] Polumaraton 01:48:48 Da
29 29 Srđan Savić Muški ARK Somaraton Brestač [21.1 km] Polumaraton Ne
30 30 Marko Mijailović Muški Sad TRČI Topola [21.1 km] Polumaraton Ne
31 31 Kristina Radović Ženski Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton Ne
32 32 ALEKSANDAR ILIĆ Muški MARATON TIM KV Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
33 33 Enida Omerbegovic Ženski ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [21.1 km] Polumaraton 01:11:00 Ne
34 34 Denis Begović Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
35 35 Dragiša Vit Muški SK OAK Novi Sad Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
36 36 Radmila Čabarkapa Ženski Podgorica [21.1 km] Polumaraton Da
37 37 Branko Milević Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
38 38 Aleksandra Tomic Ženski Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton Ne
39 39 Milan Krezovic Muški Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
40 40 Dušan Stojkov Muški ARK MaratonKO Kovačica [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Ne
41 41 Marko Bjelajac Muški Belgrade Running Club Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton 02:09:04 Da
42 42 Александра Јанковић Ženski Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Ne
43 43 Зоран Јанковић Muški Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Ne
44 44 Aleksandar Rajic Muški Kula [21.1 km] Polumaraton Ne
45 45 Radović Željko Muški Zemun Zemun [21.1 km] Polumaraton Ne
46 46 Rene Čalija Muški UWH Calypso Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:41:42 Ne
47 47 Aleksandar Vujinovic Muški Vrbas [21.1 km] Polumaraton Ne
48 48 Dejan Despotović Muški AK,,Maraton,,timHajduk Kula Sivac [21.1 km] Polumaraton Ne
49 49 Aleksandra Vrsajković Ženski Ak,,Hajduk,,maraton Kula Srbobran [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Ne
50 50 Dragan Ćela Milić Muški Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
51 51 Zoran Marković Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:16:50 Ne
52 52 Милош Павловић Muški Обреновац [21.1 km] Polumaraton Ne
53 53 Dejan Tesla Muški ARK MaratonKO Debeljaca [21.1 km] Polumaraton Da
54 54 Srdjan Vezmar Muški Rekreativac Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
55 55 Ivan Protić Muški Smederevo [21.1 km] Polumaraton Ne
56 56 Vladimir Joksimovic Muški AK Srem Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Ne
57 57 Milica Adamovic Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Ne
58 58 Novak Mataruga Muški Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
59 59 Natan Rabajev Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
60 60 Maria Moskova Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
61 61 Zoran Ćosić Muški "Maratonci" Pancevo Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:36:43 Ne
62 62 Jevrem Ćosić Muški "Maratonci" Pančevo Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:48:52 Ne
63 63 Dejan Brkić Muški Hangar Training and Performance Center Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Da
64 64 Vesko Anđelković Muški ARK MaratonKO Kovačica [21.1 km] Polumaraton Ne
65 65 Иван Јевтић Muški Маратонци Панчево Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
66 66 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:33:50 Da
67 67 Vladimir Dramlić Muški Beogradski zrenjaninac Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Ne
68 68 Anabela Zonai Ženski Jaša Tomić [21.1 km] Polumaraton Ne
69 69 DEJAN UBORNJI Muški UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
70 70 snezana jovicki Ženski bez kluba Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:58:00 Da
71 71 MIROSLAV RANĐELOVIĆ Muški INDIVIDUALAC Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:29:51 Da
72 72 Boris Šarović Muški Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
73 73 Vedrana Gvozdenović Ženski Balkanska trkačka liga Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
74 74 Milenko Nikolić Muški - Beograda - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Ne
75 75 goran papić Muški PAN-SPEED Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
76 76 Marijan Stevanovski Muški Maraton i trijatlon akademija Kumanovo Kumanovo [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
77 77 Janko Kutalek Muški Padina [21.1 km] Polumaraton 01:37:34 Ne
78 78 Saša Radišić Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
79 79 Maja Mišović Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
80 80 Branislava Živanov Ženski Boka [21.1 km] Polumaraton Da
81 81 Aleksandar Jovanovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:23:00 Ne
82 82 Dragana Srdić Ženski adidas Runners Beograd Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Ne
83 83 Dejan Jelicic Muški PSD "Strazilovo" Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:01:00 Da
84 84 Milica Lukić Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Ne
85 85 Dragan Surla Muški Žitište [21.1 km] Polumaraton Da
86 86 Žarko Braunović Muški BRC Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:39:00 Da
87 87 Perica Damljanović Muški Obrenovac [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Ne
88 88 Miloš Nikolić Muški Šabac [21.1 km] Polumaraton Ne
89 89 Marko Panic Muški sabac [21.1 km] Polumaraton Ne
90 90 Rajko Gvozdenović Muški Temerin [21.1 km] Polumaraton Ne
91 91 Dragan Jocković Muški Bogatić [21.1 km] Polumaraton 02:14:00 Ne
92 92 Aleksandar Ormoš Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
93 93 Dejan Reljin Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
94 94 Katarina Đukić Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
95 95 MILOŠ BURSAĆ Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
96 96 Malisa Kovacevic Muški Požarevac [21.1 km] Polumaraton Ne
97 97 Zoltan Horvat Muški Becej [21.1 km] Polumaraton Ne
98 98 Dejan Momcilovic Muški 🏃rekreativac Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
99 99 Dejan Jeremić Muški Rekreativac Vrdnik [21.1 km] Polumaraton Ne
100 100 Miljana Pejin Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
101 101 Nenad Kermeci Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 02:30:00 Da
102 102 Ksenija Barna Ženski Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Ne
103 103 Tomislav Škorić Muški AK Srem Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Ne
104 104 Dragan Bogdanovic Muški Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Ne
105 105 Marinko Knezevic Muški Sloboda Novi Grad Pančevo [21.1 km] Polumaraton Ne
106 106 Danijela Milojkovic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
107 107 Damir Mufić Muški Apatin [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Ne
108 108 Dragana Vukov Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
109 109 Bogdan Vurdelja Muški Running Tribe Belgrade Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
110 110 Branko Čekić Muški Vojska Srbije, RViPVO Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Ne
111 111 Ivan Milovanović Muški Požarevac [21.1 km] Polumaraton Ne
112 112 Mile Varicak Muški Maradik [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Ne
113 113 Marko Adamović Muški Ecka [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Ne
114 114 Dušan Mirilo Muški Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
115 115 Nemanja Jeković Muški Čačak [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
116 116 Mladen Dokić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
117 117 Vladimir Petrovic Muški / Beograd Čukarica [21.1 km] Polumaraton Da
118 118 Vesko Lončar Muški Policija Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
119 119 Slavko Cvetkovic Muški Adidas Runners Beograd Beograd, Vozdovac [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
120 120 Марија Бабић Ženski Adidas Runners Beograd Београд-Нови Београд [21.1 km] Polumaraton Da
121 121 Александар Илић Muški Vojska Srbije Beograd-Železnik [21.1 km] Polumaraton Ne
122 122 Vlasta Kovač Ženski ARK MaratonKO Padina [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Ne
123 123 Aleksandar Kiradjiev Muški AC ENDURANCE - Skopje Skopje,Makedonija [21.1 km] Polumaraton 01:13:59 Da
124 124 Nemanja Djordjevic Muški Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Ne
125 125 Aleksandra Kostadinović Ženski AK Srem Laćarak [21.1 km] Polumaraton 01:29:05 Ne
126 126 Petar Kataric Muški Free Treninzi Đačko Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Ne
127 127 Danijel Grujevic Muški PAN-SPEED Pancevo [21.1 km] Polumaraton 01:57:15 Da
128 128 Bojana Marić Ženski ARK Somaraton Sombor Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Ne
129 129 Julijana Patafta Ženski VladoBožićYoga Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
130 130 Predrag Jovanović Muški "Skola trcanja Stara Pazova" Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton Ne
131 131 Dragan Ostojić Muški Beograd- Palilula [21.1 km] Polumaraton 02:13:00 Ne
132 132 Erdeljan Djurica Muški Vrsac [21.1 km] Polumaraton Da
133 133 Dragan Đikić Muški Društvo istraživača "Vladimir Mandić - Manda" Valjevo [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Ne
134 134 Milana Maričić Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
135 135 Branislav Lončar Muški BELhospice Tim Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
136 136 Sasa Momcilovic Muški Rekreativci Ruma Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
137 137 Miroslav Djordjevic Muški Rekreativac Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
138 138 Miloš Milosavljević Muški AK Partizan 1945 Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:13:00 Ne
139 139 Марија Ашанин Ženski Београд, Србија [21.1 km] Polumaraton Ne
140 140 Jelena Stanimirović Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
141 141 Strahinja Puskarevic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
142 142 Предраг Cicmilovic Muški Војска Србије, РВиПВО Београд, Србија [21.1 km] Polumaraton Ne
143 143 Ivan Djurovic Muški Bela Crkva [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
144 144 Novica Pejčić Muški individualno Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
145 145 Miloš Momčilović Muški ARK EKO MARATON Beograd,Kumodraž [21.1 km] Polumaraton 01:41:42 Da
146 146 Vukasin Simsic Muški PI Beli Potok Karaburma [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Ne
147 147 Danko Damjanović Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:47:30 Ne
148 148 Branislav Bačić Muški Kikinda [21.1 km] Polumaraton Ne
149 149 Saša Mirić Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
150 150 Stjepan Čošić Muški AK Maraton Vukovar Vukovar [21.1 km] Polumaraton Da
151 151 Vojislava Crnjanski Spasojević Ženski NRC Beograd - [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Ne
152 152 Vladimir Vujin Muški Fakultet Organizacionih Nauka Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
153 153 Konstantin Samofalov Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
154 154 Aleksandar Racić Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
155 155 Dejan Gojić Muški Vojnomedicinska akademija Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Ne
156 156 Nikola Damjanac Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
157 157 Goran Ilijin Muški Kikinda [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
158 158 Ivana Kostić Ženski BRC Trail Crew Beograd - [21.1 km] Polumaraton Ne
159 159 Katarina Teodorovic Ženski ARK Vizelj Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
160 160 Irena Savic Hadzi Dragic Ženski ARK Vizelj Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
161 161 Hadži Bojan Dragić Muški ARK Vizelj Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
162 162 Ilija Petrovic Muški ARK Vizelj Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
163 163 Zoran Knezevic Muški ARK Vizelj Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
164 164 Goran Dudan Muški KP Zrenjanin Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
165 165 Zoran Stojanovic Muški AK Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi Petrovac na Mlavi [21.1 km] Polumaraton Ne
166 166 Silvana Ručnov Ženski Beograd-Zemun [21.1 km] Polumaraton 02:58:00 Ne
167 167 Aleksandra Radoicic Ženski Policija Beograda - Rakovica [21.1 km] Polumaraton 01:42:35 Ne
168 168 Andrija Markovic Muški AK Sava Novi Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
169 169 Aleksandra Burkanovic Ženski AK APATIN Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
170 170 Martina Husta Ženski Lukino Selo [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Da
171 171 Alfred Kelemen Muški INDIVIDUALAC Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:35:45 Ne
172 172 Marko Latković Muški AK Hajduk maraton tim Kula Vrbas [21.1 km] Polumaraton Ne
173 173 Alen Bator Muški Subotca [21.1 km] Polumaraton Ne
174 174 Goran Antičević Muški Liga kod Juge Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
175 175 Aleksandar Maksimović Muški Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Ne
176 176 Бранислав Јовановић Muški Темерин [21.1 km] Polumaraton 01:37:29 Da
177 177 Branislav Živić Muški Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:20:53 Da
178 178 Ivan Jankov Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
179 179 Jasmina Gerginov Ženski 🏃‍♀️rekreativac Beograd, Kaluđerica [21.1 km] Polumaraton Da
180 180 Milica Stojšić Ženski Ark Somaraton Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
181 181 Vasa Vorkapić Muški Inđija [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Ne
182 182 Nevena Bogaroški Ženski Melenci [21.1 km] Polumaraton Ne
183 183 Biljana Kiradžieva Ženski A.K.AS023 Zrenjanin Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:25:39 Da
184 184 Aca Topola Muški Sad TRČI Oplenac Topola Oplenac, Topola [21.1 km] Polumaraton Da
185 185 Branislava Stepanov Ženski AK Becej Bečej [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Ne
186 186 Mladen Đekić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
187 187 Sinisa Radivojevic Muški Zrenjnain [21.1 km] Polumaraton Ne
188 188 Predrag Simic Muški Beograd-Obrenovac [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Ne
189 189 Djordje Stankovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
190 190 Nenad Leontić Muški Urban combat system sabac [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Ne
191 191 Zoltan Gortva Muški AK Becej Becej [21.1 km] Polumaraton Da
192 192 Sanja Gortva Ženski AK Becej Becej [21.1 km] Polumaraton Da
193 193 Stefan Erceg Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Ne
194 194 Rade Trkulja Muški NEMA Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Ne
195 195 Predrag Nikolic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
196 196 Ilija Dimić Muški Lazarevac, Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
197 197 Damir Brnic Muški Skola trčanja Novi Sad ⁄ Trčanje.rs Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
198 198 Aleksandar Mujaković Muški Vatrogasci Spasioci Senta [21.1 km] Polumaraton Da
199 199 Иван Грбан Muški Зрењанин [21.1 km] Polumaraton Da
200 200 Veljko Šumić Muški Kula [21.1 km] Polumaraton Da
201 201 Marko Savić Muški Kula [21.1 km] Polumaraton Da
202 202 Igor Bunghart Muški Kikinda [21.1 km] Polumaraton Ne
203 203 Mirela Jeremic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
204 204 Marko Kukuljica Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
205 205 Edin Huric Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [21.1 km] Polumaraton 01:26:00 Ne
206 206 VESNA DR CRNJANSKI Ženski ARK Somaraton Beograd- Rakovica [21.1 km] Polumaraton Ne
207 207 Suzana Filipovic Ženski Ark Somaraton Beograda [21.1 km] Polumaraton Ne
208 208 Vanja Radović Muški NSRunners Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 02:17:00 Da
209 209 Sasa Talpes Muški Vrsac [21.1 km] Polumaraton Ne
210 210 Branko Bircanin Muški BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] Polumaraton Ne
211 211 Andor Sarapka Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Ne
212 212 Vladimir Pajdacki Muški Boks klub Petrovgrad Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Ne
213 213 Aleksandar Radojević Muški maraton tim Pozarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Ne
214 214 Suzana Šuster Radojević Ženski maraton tim Pozarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Ne
215 215 Dragana Kolarov Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
216 216 Stevan Budić Muški CrossFit PrviTim Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
217 217 Maja Dimitrijević Ženski asics-škola trčanja Beograd - Mirijevo110 [21.1 km] Polumaraton Ne
218 218 Jasna Magdic Ženski Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
219 219 Vedrana Ajanovic Ženski ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [21.1 km] Polumaraton Ne
220 220 Srdjan Milinkovic Muški Zrenajnin [21.1 km] Polumaraton Da
221 221 Ana Milinkovic Ženski Zrenajnin [21.1 km] Polumaraton Da
222 222 Lav Adamov Muški Zrenajnin [21.1 km] Polumaraton Da
223 223 Dragomir Đinisov Muški Ark Maratonko Kovačica Debeljača [21.1 km] Polumaraton Ne
224 224 Vlada Nedić Muški RV i PVO Krčedin [21.1 km] Polumaraton Ne
225 225 Miloš Stanisavljević Muški Maraton tim Požarevac - MTP Požarevac [21.1 km] Polumaraton Ne
226 226 Dejan Cucić Muški Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
227 227 Tamara Ćurčić Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Ne
228 228 Milan Ćurčić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Ne
229 229 Milica Krstić Ženski Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Ne
230 230 Luka Čanji Muški AK AS 023 Zrenjanin Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:17:29 Da
231 231 Jovana Kulusic Ženski Ruma [21.1 km] Polumaraton Ne
232 232 Tatjana Grbovic Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
233 233 Milana Kosanović Ženski individualno Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Ne
234 234 Biljana Lukić Ženski Delta Running Team Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
235 235 Milovan Jovanović Muški Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton Ne
236 236 Dean Mitrovic Muški Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Ne
237 237 erdal dzelilovic Muški ark Tuzla [21.1 km] Polumaraton 02:13:00 Ne
238 238 Branko Hrnjaz Muški Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton Ne
239 239 Dragan Popović Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton 01:26:14 Ne
240 240 Aniko Jablan Ženski AK Hajduk maraton tim Kula Bačka Topola [21.1 km] Polumaraton 01:43:43 Ne
241 241 Ivan Radosavljevic Radosavljevic Muški Srbska Cast Zrenjnain [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Ne
242 242 Ljubomir Stanisavljev Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
243 243 Radiljub Đerić Muški Zrenjain [21.1 km] Polumaraton Da
244 244 Nataša Ranković Jovanović Ženski Delta Running Team Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton Da
245 245 Slobodan Jovanović Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
246 246 Arnold Losonc Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
247 247 Milena Kiš Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Ne
248 248 Igor Zdravkovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Ne
249 249 Nemanja Milojevic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
250 250 Dragoljub Zaviša Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:30:45 Da
251 251 Marko Nikolic Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Ne
252 252 Marko Trifunović Muški - Pančevo [21.1 km] Polumaraton Ne
253 253 Dejan Subin Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Ne
254 254 Liliana Dragomir Ženski CSM Resita Caransebes [21.1 km] Polumaraton Da
255 255 Milan Jakovljević Muški BRC - Belgrade Running Club Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:45:25 Ne
256 256 Milorad Jaksic Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:48:30 Ne
257 257 Bozo Stula Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
258 258 Predrag Jankovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
259 259 Eldin Mujanović Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [21.1 km] Polumaraton 01:42:09 Ne
260 260 László Csordalics Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:29:16 Ne
261 261 Oliver Zlatković Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
262 262 Nedeljko Šobot Muški Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Ne
263 263 Andreja Homsek Muški Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Ne
264 264 Aleksandar Vrhovac Muški Pancevo [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Ne
265 265 Petar Nenadov Muški Kovilj [21.1 km] Polumaraton Ne
266 266 Slobodan Djorovic Muški AvalaSubotom Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton 00:01:00 Ne
267 267 Anja Stojanović Ženski Beograd-Tasmajdan [21.1 km] Polumaraton Ne
268 268 Danica Golubičić Ženski Delta Running Team Beograd- Palilula [21.1 km] Polumaraton Ne
269 269 Mihajlo Stanimirović Muški Smederevo [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Ne
270 270 Jadranka Srdač Ženski Novi Bečej [21.1 km] Polumaraton Ne
271 271 Vesna dr Crnjanski Ženski Ark Somaraton Sombor Beograd- Rakovica [21.1 km] Polumaraton 02:10:43 Ne
272 272 Branko Barac Muški PK Pobeda Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Ne
273 273 Nikola Kapetanović Muški Loznica [21.1 km] Polumaraton Ne
274 274 Maja Kovačević Ženski Smederevo [21.1 km] Polumaraton Ne
275 275 Vladimir Milovanović Muški Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Ne
276 276 Vidosava Devic Gavrilović Ženski Smederevo [21.1 km] Polumaraton 01:54:44 Ne
277 277 Zoran Vracar Muški AK Zrmanja Beograd-grocka [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Ne
278 278 Nenad Dramicanin Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
279 279 Jovica Kovač Muški Vrsacki atletski klub 1926 Vršac [21.1 km] Polumaraton Ne
280 280 Petar Terecik Muški Zrenjnain [21.1 km] Polumaraton Ne
281 281 Huba Tölgyesi Muški Bačka Topola [21.1 km] Polumaraton 02:02:51 Ne
282 282 Goran Nestorović Muški Maraton Tim Požarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton 01:40:45 Ne
283 283 Tanja Nestorović Ženski Maraton Tim Požarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Ne
284 284 Marjan But Muški Triatlon klub Begej Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Ne
285 285 Ivica Tasic Muški ARK Odzaci Odzaci [21.1 km] Polumaraton 01:35:33 Ne
286 286 Nikola Radović Muški Beograd-Železnik [21.1 km] Polumaraton Ne
287 1001 Radoslav Antic Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Ne
288 1002 Martina Laskač Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd [7.0 km] 7 km Ne
289 1003 Darko Cvijic Muški Beograd/Novi Beograd [7.0 km] 7 km Ne
290 1004 Velibor Mladenović Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
291 1005 Nataša Kecman Ženski Škola trčanja Stara Pazova Nova Pazova [7.0 km] 7 km Da
292 1006 Slobodan Krpučin Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
293 1007 Marina Ilic Ženski Fit Complete Novi Sad Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
294 1008 Klara Ćurčin Ženski CAPITAL CREW Beograd/Zemun [7.0 km] 7 km Ne
295 1009 Andrija Smircic Muški Capital Crew Belgrade Belgrad [7.0 km] 7 km Da
296 1010 Marija Kostić Ženski Smederevo [7.0 km] 7 km Ne
297 1011 Stefan Ilić Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
298 1012 Sonja Djuric Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Ne
299 1013 Nataša Stojičić Ženski Ark Somaraton Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
300 1014 Ivan Stevanović Muški Mladenovac [7.0 km] 7 km 00:28:16 Ne
301 1015 Andrej Jukić Muški AS 023 Zrenjanin Zrenjanin [7.0 km] 7 km Ne
302 1016 Tibor Sabo Muški 🏃rekreativac Zlatica [7.0 km] 7 km Da
303 1017 Aleksandar Kelečević Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km 00:47:55 Ne
304 1018 Goran Porobić Muški Ragbi Klub Vojvodina Novi Sad [7.0 km] 7 km 23:44:00 Da
305 1019 Ivana Urankar Ženski Crvenka [7.0 km] 7 km Ne
306 1020 Ivica Malesev Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Ne
307 1021 Dušan Dimitrijević Muški Capital Crew Belgrade Beograd [7.0 km] 7 km Da
308 1022 Olivera Šurdić Ženski Beograd-Voždovac [7.0 km] 7 km Ne
309 1023 Lidija Radovanov Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
310 1024 Srdjan Tikvic Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km 00:31:10 Da
311 1025 Snežana Kostić Ženski AK Veteran - Beograd Beograd- Palilula [7.0 km] 7 km Da
312 1026 Nikola Trickovic Muški Zrenjnain [7.0 km] 7 km Ne
313 1027 Игор Тадић Muški Loznica [7.0 km] 7 km Ne
314 1028 Zorana Rajić Ženski Škola trčanja Novi Sad Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
315 1029 Marko Bubrić Bumarinjo Muški Capital Crew - Belgrade Beograd [7.0 km] 7 km 00:43:00 Ne
316 1030 Zdravko Mišović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [7.0 km] 7 km Da
317 1031 Stefan Miletić Muški BEOGRAD ZVEZDARA [7.0 km] 7 km Ne
318 1032 Srdjan Buzadzic Muški Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Ne
319 1033 Bogdan Nikolić Muški Ark Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Ne
320 1034 Aleksandra Gulan Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Da
321 1035 Slobodan Mirosavljev Muški Vak 1926 Vrsac [7.0 km] 7 km Ne
322 1036 Jagoda Šarac Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km 00:50:00 Ne
323 1037 Nada Bogdanovic Ženski Mladenovac [7.0 km] 7 km Ne
324 1038 Гордана Дамјанац Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
325 1039 Vladimir Stepanov Muški Becej [7.0 km] 7 km Ne
326 1040 Tijana Ačanski Ženski TK Dynamik Novi Sad Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
327 1041 Ilija Košutić Muški Bački Gračac [7.0 km] 7 km Ne
328 1042 Vanja Momcilovic Muški Ruma [7.0 km] 7 km Da
329 1043 Senka Šošo Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Ne
330 1044 Milica Sitar Ženski Capitol Crew Beograd Beograd - Zemun [7.0 km] 7 km Da
331 1045 Vladimir Sitar Muški Capital Crew Belgrade Beograd/Zemun [7.0 km] 7 km Da
332 1046 Rade Delic Muški Skola trcanja Zrenjanin [7.0 km] 7 km 00:40:00 Ne
333 1047 Nenad Habibovic Muški VAK 1926 Vrsac [7.0 km] 7 km Ne
334 1048 Bojan Samac Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [7.0 km] 7 km Ne
335 1049 Marija Trifunovic Ženski Zaječar [7.0 km] 7 km Ne
336 1050 Ivana Milić Ženski Beograd Vracar [7.0 km] 7 km Da
337 1051 Marina Rajčin Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km 02:07:00 Ne
338 1052 Aleksandar Krudulj Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Ne
339 1053 Goran Cvetković Muški Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [7.0 km] 7 km Ne
340 1054 Mirjana Cvetković Ženski Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [7.0 km] 7 km Ne
341 1055 Aleksandra Plavšić Ženski Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [7.0 km] 7 km Ne
342 1056 Marina Petrović Ženski Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [7.0 km] 7 km Da
343 1057 Vesna Novaković Ženski Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [7.0 km] 7 km Ne
344 1058 Sonja Spasojević Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
345 1059 Radomir Ostojic Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
346 1060 Tanja Šijaković Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Ne
347 1061 Adriana Jurić Ženski Radičević [7.0 km] 7 km Da
348 1062 Maja Pejčić Milošević Ženski CAPITAL CREW Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
349 1063 Claudio Angeloni Muški Casalmoro [7.0 km] 7 km Da
350 1064 Jovana Miletić Ženski Capitol Crew Beograd Beograd [7.0 km] 7 km Da
351 1065 Teodora Stoisavljevic Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Da
352 1066 Dušan Vuletić Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
353 1067 Milena Ikonar Ženski Zrenjnain [7.0 km] 7 km Ne
354 1068 Mirjana Međo Ženski Škola trčanja Stara Pazova Nova Pazova [7.0 km] 7 km Da
355 1069 Borislav Majstorović Muški Zrenjnanin [7.0 km] 7 km Da
356 1070 Dušanka Marković Ženski NRC Beograd Vozdovac [7.0 km] 7 km Ne
357 1071 Katarina Trajkovic Ženski AK Vranjski maratonci Vranje [7.0 km] 7 km 00:41:00 Ne
358 1072 Milica Đuričić Ženski Capital Crew Belgrade Beograd [7.0 km] 7 km 00:38:00 Da
359 1073 Vesna Vicko Bogišić Ženski Ak Apatin / Cegarunning Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
360 1074 Даница Миросављев Ženski VAK 1926 Вршац [7.0 km] 7 km Ne
361 1075 Stefan Zivkovic Muški AK Apatin Cegarunning Backa Palanka [7.0 km] 7 km 00:30:00 Da
362 1076 Goran Teofilović Muški Pancevo [7.0 km] 7 km Da
363 1077 Jelena Boroja Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
364 1078 Stanka Jankov Ženski jankov Beograd- Vracar [7.0 km] 7 km Ne
365 1079 Donka Jankov Ženski jankov Bocar [7.0 km] 7 km Ne
366 1080 Nebojsa Vujović Muški Beograd, Vozdovac [7.0 km] 7 km Ne
367 1081 Jelena Lukić Ženski ARK Petrovgrad Zrenjanin [7.0 km] 7 km Ne
368 1082 Stevan Popov Muški Beograd Vracar [7.0 km] 7 km Da
369 1083 Igor Bakoš Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
370 1084 Zsolt Ágoston Muški Egyéni Horgos [7.0 km] 7 km 00:40:00 Ne
371 1085 Róbert Dudás Muški ErdSoft Szabadka [7.0 km] 7 km Da
372 1086 Izabella Hemze Ženski Subotica [7.0 km] 7 km Da
373 1087 Dalibor Svorcan Muški AK Apatin Cegarunning Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
374 1088 Irina Slovic Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Ne
375 1089 Vanja Milenov Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
376 1090 Dušan Ivanišević Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
377 1091 Tijana Vidaković Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Ne
378 1092 Zoran Skoric Muški Gladiator Workout NS Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
379 1093 Čaba Pete Muški Kokoro Kendo Kai Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
380 1094 Vesna Radonic Ženski Zrenjnanin [7.0 km] 7 km Ne
381 1095 Boško Rokvić Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
382 1096 Goran Stajić Muški BRC - Belgrade Running Club Beograd, Stari Grad [7.0 km] 7 km 00:44:04 Da
383 1097 Srdjan Zivkovic Muški Smederevo [7.0 km] 7 km Ne
384 1098 Миле Кошутић Muški Нисам у клубу Зрењанин [7.0 km] 7 km Da
385 1099 Suzana Mitrović Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Da
386 1100 Petrisor Rada Muški CSM Resita Caransebes [7.0 km] 7 km Da
387 1101 Anca Rada Ženski CSM Resita Caransebes [7.0 km] 7 km Da
388 1102 Nevena Smiljaković Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [7.0 km] 7 km Ne
389 1103 Boris Živanov Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Ne
390 1104 Marko Srdic Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Ne
391 1105 Jelisaveta Jovicic Ženski Capital Crew Belgrade Gornji Milanovac [7.0 km] 7 km Ne
392 1106 Branka Đerić Ženski Capital Crew Beograd Zemun [7.0 km] 7 km Ne
393 1107 Nađa Srdanov Ženski OK Volleystars Zrenjanin [7.0 km] 7 km 01:00:00 Da
394 1108 Горан Раичевић Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km 00:36:11 Ne
395 1109 PRPA # Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
396 1110 Tatjana Soraić Ženski Kanjiža [7.0 km] 7 km 00:00:00 Ne
397 1111 Miloš Saravolac Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Ne
398 1112 Nemanja Mladenović Muški NNK Express Beograd [7.0 km] 7 km Ne
399 1113 Mirko Vasić Muški - Sremska Kamenica [7.0 km] 7 km Ne
400 1114 Ivan Sekulović Muški Beograd [7.0 km] 7 km Ne
401 1115 Milorad Jeftic Muški Individualci Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
402 1116 Zora Bozic Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Ne
403 1117 Gordana Popovic Ženski OAK Kikinda Bocar [7.0 km] 7 km Ne
404 1118 Anamaria Baloš Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Ne
405 1119 Mirko Đurđević Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
406 1120 Vlada Aracki Muški Rekreativo Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
407 1121 Simo Salapura Muški Zrenajnin [7.0 km] 7 km Da
408 1122 Dragan Gladic Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
409 1123 Marija Đapić Živković Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd-Zemun [7.0 km] 7 km Ne
410 1124 Aleksandar Sajdl Muški BRC škola trčanja Beograd stari grad [7.0 km] 7 km Da
411 1125 Jelena Radojević Ženski Capital Crew Beograd, Zemun, Ugrinovci [7.0 km] 7 km Ne
412 1126 Sanela Cakaric Bojic Ženski ARK Tuzla [7.0 km] 7 km Ne
413 1127 Dejan Bojic Muški ARK Tuzla [7.0 km] 7 km Ne
414 1128 Šarolta Đinisov Rozgonji Ženski Ark Maratonko Kovačica Debeljača [7.0 km] 7 km Ne
415 1129 Nikola Rajković Muški Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [7.0 km] 7 km Da
416 1130 Minela Topic Ženski ARK Tuzla Tuzla [7.0 km] 7 km 00:44:00 Ne
417 1131 Jelena Milić Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
418 1132 velimir stojanovic Muški krcedin [7.0 km] 7 km Ne
419 1133 Andrea Jerinic Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
420 1134 Dušan Mijatov Muški Subotica [7.0 km] 7 km Da
421 1135 Dario Tomić Muški BK Banat Zrenjanin [7.0 km] 7 km Ne
422 1136 Igor Radoš Muški TK Titan Subotica Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
423 1137 Tanja Radoš Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
424 1138 Félix Mészáros Muški ErdSoft Szabadka [7.0 km] 7 km Da
425 1139 Damir Kunosić Muški ARK rekreativci Tuzla Tuzla [7.0 km] 7 km Ne
426 1140 Siniša Umljenović Muški Individualac Tuzla [7.0 km] 7 km Ne
427 1141 Nemanja Teofilović Muški Pančevo, Starčevo [7.0 km] 7 km Da
428 1142 Milan Subotic Muški AK Cerski junaci Beograd - Borca [7.0 km] 7 km Da
429 1143 Marko Mihajlović Muški Delta Running Team Beograd-Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
430 1144 Zoja Georgijev Ženski Beograd,Dedinje [7.0 km] 7 km 00:32:00 Ne
431 1145 Nikola Curkovic Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Ne
432 1146 Selman Aganović Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [7.0 km] 7 km Ne
433 1147 Mia Lešić Ženski ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [7.0 km] 7 km Ne
434 1148 Zoran Bunjevački Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Ne
435 1149 Zorana Bunjevački Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Ne
436 1150 Vladimir Saravolac Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Ne
437 1151 Almir Karabegovic Muški ARK Tuzla Tuzla [7.0 km] 7 km Ne
438 1152 Damir Jahić Muški ARK Tuzla Tuzla [7.0 km] 7 km Ne
439 1153 Ena Karabegovic Ženski ARK Tuzla Tuzla [7.0 km] 7 km Ne
440 1154 Melika Mešković Ženski ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [7.0 km] 7 km Ne
441 1155 Alma Brkic Ženski ARK Tuzla Tuzla [7.0 km] 7 km Ne
442 1156 Suzana Kahrimanovic Ženski ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [7.0 km] 7 km Ne
443 1157 Slađana Softić Ženski ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [7.0 km] 7 km Ne
444 1158 Edvina Omerović Ženski ARK Tuzla Tuzla [7.0 km] 7 km Ne
445 1159 Srećko Prodanov Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
446 1160 Ana Ljubisavljević Ženski Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Ne
447 1161 Milica Marković Ženski Beograd-Voždovac [7.0 km] 7 km Ne
448 1162 Mario Lupšor Muški AK AS 023 Zrenjanin Ečka [7.0 km] 7 km Ne
449 1163 Branislav Vodenicar Muški Rekreativo Zrenjanin [7.0 km] 7 km Ne
450 1164 Jelena Arambašić Ženski Bački Jarak [7.0 km] 7 km Ne
451 1165 Vojislav Branković Muški Delta Running Team Beograd [7.0 km] 7 km Ne
452 1166 Đorđe Salapura Muški KK Zrenjanin Zrenjanin [7.0 km] 7 km Ne
453 1167 Nikola Stanivukovic Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Ne
454 1168 Dejan Radanov Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Ne
455 1169 Vladimir Grbo Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Ne
456 1170 Milica Vučetić Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Ne
457 1171 Branislav Srdic Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Ruma [7.0 km] 7 km Ne
458 1172 Dragana Spehar Ženski AK Hajduk Kula Ruma [7.0 km] 7 km Ne
459 2001 Милош Ђурашевић Muški LEXINGTON Ловћенац [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
460 2001 Драган Сувајац Muški LEXINGTON Крчедин [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
461 2001 Игор Ђурашевић Muški LEXINGTON Ловћенац [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
462 2002 Branka Veličković Ženski Cegarunning ladies Novi Sad [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
463 2002 Ivana Belić Ženski Cegarunning ladies Novi Sad [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
464 2002 Marijana Mijatović Ženski Cegarunning ladies Novi Sad [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
465 2003 Svetlana Braunović Ženski BIS Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
466 2003 Biljana Tadić Ženski BIS Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
467 2003 Ivana Zlatanović Ženski BIS Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
468 2004 Bojan Marković Muški I just feel like running Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
469 2004 Dejan Džodan Muški I just feel like running Beograd, Čukarica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
470 2004 Zorica Džodan Ženski I just feel like running Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
471 2005 Nevena Vučić Muški Zrenjanin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
472 2008 Milana Ćurčin Ženski Inđija [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
473 2009 Miloš Sitar Muški CAPITAL CREW Belgrade Beograd-Zemun [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:25:00 Ne
474 2010 Jovan Kleut Muški Zrenjanin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
475 2011 Miloš Lavirac Muški Zrenjanin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
476 2012 Milorad Veselinovic Muški SIPAJSEBI Beograd stari grad [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
477 2013 Stevan Stejić Muški Novi Sad [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
478 2014 Milorad Cucak Muški Novi Sad [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
479 2015 Ivan Efendić Muški Novi Sad [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
480 2016 Aleksandra Petrović Ženski Inđja [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 17:00:00 Ne
481 2017 Dragana Damiš Ženski Vrdnik [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 17:00:00 Ne
482 2018 Lidija Stefanović Ženski Kikinda [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
483 2019 Tibor Nemanja Stefanović Muški Kikinda [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
484 2020 Elvira Suljagic Ženski ARK Tuzla [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:45:00 Ne
485 2021 Božidar Vještica Muški Deejay Ten Busije - Ugrinovci [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
486 2022 Saša Branković Muški Deejay Ten Novi Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
487 2023 Nevena Janjić Ženski Deejay Ten Novi Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
488 2024 Azra Mahmutović Ženski ARK Tuzla Tuzla [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
489 2025 Gusztáv Surján Muški Hitna pomoć Senta Senta [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
490 2026 Ond Bakos Muški Senta [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
491 2027 Viktor Kovács Muški Hitna pomoć Senta Senta [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
492 2028 Milan Veselinovic Muški SIPAJSEBI Beograd stari grad [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:35:00 Da
493 2029 Miroslav Veselinovic Muški SIPAJSEBI Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
494 2030 Miloš Zinajić Muški Delta Running Team Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
495 2031 Miloš Marinković Muški Delta Running Team Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
496 2032 Nenad Jorgin Muški Delta Running Team Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
497 2033 Melisa Kurbašić Ženski ARK Tuzla Tuzla [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:50:00 Ne
498 2034 Jovan Vukobratovic Muški Rekreativci Ruma Ruma [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
499 2035 Milica Olujic Ženski Rekreativci Ruma Ruma [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
500 2036 Misa Milic Muški Rekreativci Ruma Ruma [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
501 2037 Златомир Милошев Muški Кикинда [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
502 2038 Jelena Lazić Ženski CAPITAL CREW True Blue Užice [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 12:24:00 Ne
503 2039 Ivana Rogić Ženski CAPITAL CREW True Blue Užice [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne