Prijavljeni takmičari na SUPM Run&Fun dan

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj. Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Boris Jakovčević Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
2 2 Borko Mihajlović Muški Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Da
3 3 Arnold Losonc Muški Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Da
4 4 Dusan Djordjevic Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
5 5 Zoltan Pinter Muški Škola trčanja Subotica Szabadka [10.0 km] 10 km 00:53:14 Da
6 6 Otto Beke Muški rekreativac Bezdan [10.0 km] 10 km Da
7 7 Ivana Mršović Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Da
8 8 Zoltan Šokčić Muški UG "Inspiran", PSK Spartak Subotica Subotica [10.0 km] 10 km 00:47:45 Da
9 9 Alen Adžić Muški Szabadka [10.0 km] 10 km Da
10 10 Anna Lulić Márki Ženski Subotica [10.0 km] 10 km Da
11 11 Igor Prlja Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
12 12 Branko Milević Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
13 13 Marjan Mezedi Muški Dudova Šuma tim Subotica [10.0 km] 10 km Da
14 14 Stevan Tutorić Muški Samostalan takmičar Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km Da
15 15 Emil Lulić Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
16 16 Gorana Francišković Ženski Urlik Subotica [10.0 km] 10 km Da
17 17 Balint Fridrih Muški ARK Somaraton Bezdan [10.0 km] 10 km Da
18 18 Bogdan Đukić Muški Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km Da
19 19 Mišo Guljaš Muški Samostalan takmičar Subotica [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
20 20 Zsaklina Vígi Zsoldos Ženski Skola Trcanja Subotica Szabadka [10.0 km] 10 km Da
21 21 Miloš Ivaniš Muški Subotica [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
22 22 Marija Nesic Ženski UK Paligo Palus Palic Kragujevac [10.0 km] 10 km 00:47:00 Da
23 23 Edvard Halas Muški Paligo Palus - "Život je more" Subotica [10.0 km] 10 km Da
24 24 Djerdj Teleki Muški ARK TRON Subotica, [10.0 km] 10 km Da
25 25 Gergely Ónozó Muški Bečej [10.0 km] 10 km Da
26 26 Jasna Milošević Ženski Subotica [10.0 km] 10 km 00:39:00 Da
27 27 Aleksandar Vugdelija Muški Vugdelije Subotica [10.0 km] 10 km Da
28 28 László Csordalics Muški Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Da
29 29 Danijel Mandić Muški TK Sprint Subotica [10.0 km] 10 km Da
30 30 Alisa Bajić Ženski AK APATIN Bečej [10.0 km] 10 km Da
31 31 Goran Bajić Muški AK APATIN Bečej [10.0 km] 10 km Da
32 32 Nikola Babic Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
33 33 Sandeep Singh Thakur Muški MK MCF Subotica [10.0 km] 10 km Da
34 34 Tamas Helfrih Muški Planinarska sekcija Novi Sad, Instant Healthy Life Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
35 35 Zoltan Horvat Muški Becej [10.0 km] 10 km Da
36 36 Sanja Stojanovic Ženski Subotica [10.0 km] 10 km Da
37 37 Stefan Stojanovic Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
38 38 Daniel Francia Muški PSK Sirig Temerin [10.0 km] 10 km Da
39 39 Ikotin Gábor Muški Temerin [10.0 km] 10 km Da
40 40 Branislav Bošković Muški Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Da
41 41 Игор Ђурашевић Muški Ловћенац [5.0 km] 5 km Da
42 42 Milica Pavić Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
43 43 Elvira Apt Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [5.0 km] 5 km Da
44 44 Aurél Burány Muški ultRAn Zenta Tornyos [5.0 km] 5 km Da
45 45 Mária Terézia Burány Ženski ultRAn Zenta Tornyos [5.0 km] 5 km Da
46 46 Kristina Kujundzic Ženski Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Da
47 47 Vesna Futo Vugdelija Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
48 48 Francesc Espriu Muški Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Da
49 49 Vera Ćupurdija Ženski Škola trčanja Subotica Bajmok [5.0 km] 5 km Da
50 50 Mladen Krstin Muški Škola trčanja Subotica Subotica [5.0 km] 5 km Da
51 51 Miroslav Kutuzov Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
52 52 Ilija Đukanović Muški Dudova Šuma Tim Subotica [5.0 km] 5 km Da
53 53 Davor Balać Muški Dudova Šuma tim Subotica [5.0 km] 5 km Da
54 54 Bojan Milanković Muški Studio Present Subotica Subotica [5.0 km] 5 km Da
55 55 Sandra Mijatov Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
56 56 Milena Mijatov Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
57 57 Helena Prčić Ženski Skola Trcanja Subotica Subotica [5.0 km] 5 km Da
58 58 Mirjam Radulaški Ženski AK Becej Becej [5.0 km] 5 km Da
59 59 Bojan Jocić Muški AK Becej Bečej [5.0 km] 5 km Da
60 60 Daniel Ugri Muški Szabadka [5.0 km] 5 km Da
61 61 Tamara Tonkovic Ženski Palics [5.0 km] 5 km Da
62 62 Nemanja Rajković Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
63 63 Vladan Vukmanov Šimokov Muški Studio Present Subotica Subotica [5.0 km] 5 km Da
64 64 Magdalena Vranić Ženski Pančevo [5.0 km] 5 km Da
65 65 Krisztina Márki Ženski Studio Present Subotica Palics [5.0 km] 5 km Da
66 66 Damir Stojanov Muški Subotica [5.0 km] 5 km 16:38:00 Da
67 67 Ildiko Fabo Ženski UG "Inspiran" Subotica [5.0 km] 5 km Da
68 68 Kristijan Fürstner Muški Subotica [5.0 km] 5 km 00:32:00 Da
69 69 Szilvia Csanadi Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [5.0 km] 5 km Da
70 70 Alisa Nadj Ženski Skola trcanja/trcanje.rs Subotica [5.0 km] 5 km Da
71 71 Izabella Hemze Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
72 72 Dijana Peić Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [5.0 km] 5 km Da
73 73 Dejan Tosenberger Muški Bajmok [5.0 km] 5 km Da
74 74 Ljiljana Nadj Maglajcic Ženski BRC - Belgrade running club Beograd-Novi Beograd [5.0 km] 5 km 00:26:00 Da
75 75 Kristijan Renčar Muški Škola trčanja Subotica, PSK Spartak Subotica 24000 Subotica [5.0 km] 5 km Da
76 76 Elvira Maravić Ženski Skola Trcanja Subotica Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km 00:00:00 Da
77 77 Isidora Pavlović Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [5.0 km] 5 km Da
78 78 Nemanja Đurić Muški Ak Apatin Zrenjanin [5.0 km] 5 km Da
79 79 Кристифор Богданић Muški Su Horizont Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
80 80 Marija Novaković Ženski AK Bečej Bečej [5.0 km] 5 km Da
81 81 Mirko Pavkov Muški AK Bečej Becej [5.0 km] 5 km Da
82 82 Dušan Mijatov Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
83 83 Dejan Vučić Muški Dudova šuma Tim Subotica [5.0 km] 5 km Da
84 84 Uroš Tutorić Muški Samsostalni takmičar Subotica, [5.0 km] 5 km Da
85 85 Željko Milenković Muški Udruženje Poželi Želju Donji Tavankut [5.0 km] 5 km Da
86 86 Vuk Pavlović Muški Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Da
87 87 Nemanja Kutuzov Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
88 88 Vanja Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [5.0 km] 5 km Da
89 89 Драган Продановић Muški АК Бечеј Бечеј [5.0 km] 5 km 20:51:00 Da
90 90 Marija Mandić Ženski TK Sprint Sombor Subotica [5.0 km] 5 km Da
91 91 Branka Petric Simic Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [5.0 km] 5 km Da
92 92 Milan Dakić Muški Dudova Šuma tim Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Da
93 93 Milan Predojević Muški Dudova šuma Tim Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Da
94 94 Sonja Berta Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
95 95 Diana Pósz Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [5.0 km] 5 km Da
96 96 Ivana Vojnović Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
97 97 Dragan Vugdelija Muški Vugdelije Subotica [5.0 km] 5 km Da
98 98 Adrianna Guci Ženski Temerin [5.0 km] 5 km Da
99 99 Milovan Pavlović Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
100 100 Sandi Fodor Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da