Prijavljeni takmičari na 3. Avala Night SkyTrail

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Aleksandra Cosic Ženski Gradski trkački Beograd/Novi Beograd [10.0 km] Trkači Ne
2 2 Vanja Paunović Muški Adidas Runners Belgrade Beograd [10.0 km] Trkači 00:47:14 Ne
3 3 Dušica Živanović Ženski Novi Beograd [10.0 km] Trkači Ne
4 4 Darko Arsenijević Muški Smederevska Palanka [10.0 km] Trkači Ne
5 5 Nemanja Raskovic Muški Pek Gora Kragujevac Kragujevac [10.0 km] Trkači Ne
6 6 Goran Ungurović Muški PSK Balkan, BTL Zemun [10.0 km] Trkači Ne
7 7 Vedrana Gvozdenović Ženski PSK Balkan, BTL Beograd-Zvezdara [10.0 km] Trkači Ne
8 8 Željko Radović Muški Beograd [10.0 km] Trkači Ne
9 9 Petar Ristivojevic Muški BURT Beograd - Novi Beograd [10.0 km] Trkači Ne
10 10 Uros Urosevic Muški BRC- Belgrade Running Club Beograd - Stari grad [10.0 km] Trkači Da
11 11 Dejan Trajkovski Muški PSK Balkan Novi Sad [10.0 km] Trkači Ne
12 12 Dušan Mrdović Muški Belgrade Running Club Beograd- Čukarica [10.0 km] Trkači 01:15:00 Ne
13 13 Predrag Žugić Muški BRC - Belgrade running club Beograd [10.0 km] Trkači Ne
14 14 Dragana Milanovic Ženski PAK Mosor Nis Sokobanja [10.0 km] Trkači Ne
15 15 Milica Luković Ženski PSK Balkan Kruševac [10.0 km] Trkači Ne
16 16 Igor Stefanović Muški PSK Balkan Kruševac [10.0 km] Trkači Ne
17 17 Marko Djuricic Muški Free World Runner Prilep [10.0 km] Trkači Ne
18 18 Nemanja Pavlovic Muški PrviTim Beograd [10.0 km] Trkači 01:48:00 Ne
19 19 Marina Petrović Ženski Beograd-Zvezdara [10.0 km] Trkači Ne
20 20 Dragan Petrović Muški BEOGRAD ZVEZDARA [10.0 km] Trkači Ne
21 21 Ljubomir Brkić Muški Pančeo [10.0 km] Trkači Ne
22 22 Lidija Radulović Ženski Belgrade Urban Running Team Beograd, Novi Beograd [10.0 km] Trkači Ne
23 23 Aleksandar Kostic Muški Beograd - Voždovac [10.0 km] Trkači Da
24 24 Zoran Marković Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.0 km] Trkači Da
25 25 Bojan Đačić Muški Beograd [10.0 km] Trkači Ne
26 26 Marija Djordjevic Ženski SK Tribe/Oblakove Pertle Smederevo [10.0 km] Trkači Ne
27 27 Ivana Čukanović Ženski Penjacki klub Zemun Beograd, Zvezdara [10.0 km] Trkači Da
28 28 Marko Marjanovic Muški Gadzin Han [10.0 km] Trkači Ne
29 29 Milan-Grane Vincer Muški Skyrunning team Pancevo Pančevo [10.0 km] Trkači Ne
30 30 Ljiljana Vitetta Ženski PD Bukulja Beograd Vracar [10.0 km] Trkači Da
31 31 Vladimir Čepirda Marjanović Muški Niš [10.0 km] Trkači Da
32 32 Željko Zeljković Muški OVCE Pančevo [10.0 km] Trkači Ne
33 33 Milena Kunej Ženski Dobra Forma Beograd [10.0 km] Trkači Ne
34 34 Aleksandar Davidović Muški Planinarska sekcija Novi Sad, Instant Healthy Life Novi Sad [10.0 km] Trkači Ne
35 35 Maшa Стогов Ženski Freestyler Beograd [10.0 km] Trkači Da
36 36 Maja Stankovic Ženski Beograd [10.0 km] Trkači Ne
37 37 Miroslav Cvetkovic Muški Skyrunning Team Pancevo Pančevo [10.0 km] Trkači Ne
38 38 Milan Nesic Muški Beograd- Grocka [10.0 km] Trkači Ne
39 39 Časlav Mihajlović Muški PEK Gora Kragujevac Kragujevac [10.0 km] Trkači 01:13:52 Da
40 40 Milovan Jovanović Muški Beograd - Voždovac [10.0 km] Trkači Ne
41 41 Boško Todorović Muški Tribalion OCRT team Bajina Bašta [10.0 km] Trkači Ne
42 42 Aleksandar Djakovic Muški Ultra Trkac Srbija Beograd [10.0 km] Trkači 10:00:00 Ne
43 43 Jelena Janežić Ženski Sokolana/Tribe Beograd Palilula [10.0 km] Trkači Ne
44 44 Marija Nikolic Ženski Beograd [10.0 km] Trkači Ne
45 45 Dušan Marinković Muški PSK Balkan Beograd,Višnjička Banja [10.0 km] Trkači Ne
46 46 Aleksandra Vujović Ženski Beograd [10.0 km] Trkači Ne
47 47 Небојша Росић Muški Београд, Србија [10.0 km] Trkači Ne
48 48 Marina Pajčin Ženski Running Tribe Belgrade Beograd [10.0 km] Trkači Ne
49 49 Nemanja Jokic Muški FirstStep BEOGRAD/VOZDOVAC [10.0 km] Trkači Da
50 50 Nikola Krdžić Muški Ultra Trkač Srbija Beograd-Palilula [10.0 km] Trkači Ne
51 51 Dragan Milojevic Muški Srpski skajraning klub Jagnjeca brigada Beograd, Novi Beograd [10.0 km] Trkači 01:32:00 Ne
52 52 Gordana Rakonjac Ženski Outdoor X3M klub Bijelo Polje [10.0 km] Trkači Ne
53 53 Stefan Rangelov Muški Beograd-Rakovica [10.0 km] Trkači Ne
54 54 Goran Vuksanović Muški PSK Balkan Beograd-Čukarica [10.0 km] Trkači Ne
55 55 Nenad Stanojić Muški Ostrovica Trail Niška Banja [10.0 km] Trkači Da
56 56 Bojan Janković Muški Beograd-Palilula [10.0 km] Trkači Ne
57 57 Miloš Smiljanić Muški Beograd [10.0 km] Trkači Ne
58 58 Katarina Valterović Ženski BRC Trail Crew Beograd [10.0 km] Trkači Ne
59 59 Sava Lazić Muški OK Paracin Beograd [10.0 km] Trkači Ne
60 60 Iva Lazarević Ženski Sportski klub Tribe BEOGRAD ZVEZDARA [10.0 km] Trkači Ne
61 61 Isidora Janicevic Ženski Beograd Novi Beograd [10.0 km] Trkači Ne
62 62 Alice Wenborn Ženski Beograd [10.0 km] Trkači Ne
63 63 Nemanja Randjelovic Muški knjazevac [10.0 km] Trkači Ne
64 64 Predrag Krstić Muški BRC - Belgrade running club Beograd - Vračar [10.0 km] Trkači Ne
65 65 Dusan Novakov Muški Beograd, Palilula [10.0 km] Trkači Ne
66 66 Tanja Vidakovic Ženski BRC Trail CREW Beograd cukarica [10.0 km] Trkači Ne
67 67 Dragan Pavlovic Muški PSD dr Laza Markovic Irig Irig [10.0 km] Trkači Ne
68 68 Ivan Pantelic Muški Beograd - Novi Beograd [10.0 km] Trkači Da
69 69 Goran Teofilović Muški Cist rekreativac Pancevo [10.0 km] Trkači Ne
70 70 Slobodan Atanasov Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.0 km] Trkači Ne
71 71 Dragan Rajković Muški BRC Trail CREW Beograd [10.0 km] Trkači Ne
72 72 Ljiljana Rajković Ženski BRC Trail CREW Beograd [10.0 km] Trkači Ne
73 73 Branko Radicevic Muški Ultra Trkač Srbija Kraljevo [10.0 km] Trkači Ne
74 74 Irena Pavlovic Ženski Novi Beograda [10.0 km] Trkači Da
75 75 Vanja Dumeljic Ženski BRC Trail CREW Beograd-Novi Beograd [10.0 km] Trkači Ne
76 76 Živko Tomić Muški Skyrunning Serbia Beograd - Voždovac [10.0 km] Trkači Ne
77 77 Ivana Vlajic Ženski Beograd - Novi Beograd [10.0 km] Trkači Ne
78 78 Vladimir Obradovic Muški New Belgrade [10.0 km] Trkači Ne
79 79 Nenad Dramicanin Muški PSK Balkan Beograd [10.0 km] Trkači Ne
80 80 Jelena Vratonjić Ženski Beograd, Vozdovac [10.0 km] Trkači Ne
81 81 Kristian Matuh Muški Beograd Surcin [10.0 km] Trkači Da
82 82 Lemi Cvetković Muški Adidas Runners Belgrade Beograd, Savski Venac [10.0 km] Trkači Ne
83 83 Nikola Avramovic Muški Koceljeva [10.0 km] Trkači Da
84 84 Sanja Radjenovic Ženski Ark So Maraton Sombor [10.0 km] Trkači Da
85 85 Jasminka Damjanovic Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Trkači Da
86 86 Ljerka Vukmirovic Ženski Ark So Maraton Sombor [10.0 km] Trkači Da
87 87 Branko Stankovic Muški SB.recreation/motivation Beograd-Novi Beograd [10.0 km] Trkači 01:12:00 Ne
88 88 Marko Trifunović Muški - Pančevo [10.0 km] Trkači Ne
89 89 Dragica Pavlović Ženski Škola trčanja Šabac Šabac [10.0 km] Trkači Ne
90 90 Vladimir Živaljević Muški Novi Sad [10.0 km] Trkači Da
91 91 Branislav Živaljević Muški Novi Sad [10.0 km] Trkači Da
92 92 Kristina Radović Ženski Beograd - Čukarica [10.0 km] Trkači Ne
93 93 Влајко Поповић Muški Панчево [10.0 km] Trkači 01:05:00 Ne
94 94 Aleksandra Peric Ženski SK Tribe Beograd [10.0 km] Trkači Ne
95 95 Jovana Peric Ženski SK Tribe Beograd Palilula [10.0 km] Trkači Ne
96 96 Marko Malinović Muški / Novi Sad - Veternik [10.0 km] Trkači Ne
97 97 Zoran Kuzmanović Muški BELhospice Team Ruma [10.0 km] Trkači Ne
98 98 Miloš simeonovic Muški P.K.Siljak Boljevac Zaječar [10.0 km] Trkači Ne
99 99 Dejan Džodan Muški I just feel like running Beograd, Čukarica [10.0 km] Trkači 09:00:00 Da
100 100 Dunja Dragojević Ženski Ruma [10.0 km] Trkači Ne
101 101 Tatjana Jovanović Ženski BRC Trail CREW Beograd - Čukarica [10.0 km] Trkači Ne
102 102 Milan Stojanovic Muški SkyTeam Bujanovac [10.0 km] Trkači Ne
103 103 Ljubica Vojnovic Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Trkači Ne
104 104 Ivan milijić Muški Zajecar Zaječar [10.0 km] Trkači Ne
105 105 Filip Filipović Muški Penjački klub Zemun Beograd, Zvezdara [10.0 km] Trkači Da
106 106 Dejan Nikolić Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.0 km] Trkači Da
107 107 ivan knezevic Muški Kajak klub „Zorka“ Šabac Klenak [10.0 km] Trkači Ne
108 108 Горан Милиновић Muški Зрењанин [10.0 km] Trkači Ne
109 109 Mina Obradović Ženski BRC Trail CREW Beograd - Novi Beograd [10.0 km] Trkači Ne
110 110 Vladimir Rajić Muški Kostolac [10.0 km] Trkači Da
111 111 Miloš Nedić Muški BRC Trail CREW Beograd, Novi Beograd [10.0 km] Trkači Ne
112 112 Željko Vujić Muški Car Dusan Silni Bijeljina [10.0 km] Trkači Ne
113 113 Ana Lukic Ženski AK Apatin Beograd [10.0 km] Trkači Ne
114 114 Marija Popadić Maksimović Ženski PK Era Uzice Užice [10.0 km] Trkači Ne
115 115 Nenad Tabandželić Muški TIM BGD Beograd [10.0 km] Trkači Da
116 116 Marina Milić Ženski Beograd [10.0 km] Trkači Ne
117 117 Mila Vulić Ženski Beograd-Voždovac [10.0 km] Trkači Ne