Prijavljeni takmičari na 8. Reciklažni maraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Marko Jovičić Muški PSK Balkan Beograd-Rakovica [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:58:30 Ne
2 2 Novica Stojanovic Muški AK APATIN Kovin [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
3 3 Boris Saulić Muški SRU Starter Subotica Subotica [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
4 4 Ivana Vlajic Ženski Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
5 5 Vladimir Obradovic Muški New Belgrade [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
6 6 Ivan Milovanović Muški Požarevac [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
7 7 Aleksandar Ilić Muški MARATON TIM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
8 8 Janko Kutálek Muški Padina [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
9 9 Nemanja Đurić Muški Ak Apatin Zrenjanin [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
10 10 Vlasta Kovač Ženski ARK MaratonKO Padina [21.1 km] Reciklažni polumaraton 02:00:00 Ne
11 11 Laslo Brusnjai Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
12 12 Ilija Delević Muški / Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:33:00 Da
13 13 Nemanja Lazić Muški Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
14 14 Rajko Gvozdenović Muški Temerin [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:57:13 Ne
15 15 Radovan Stevanovic Muški Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
16 16 Srecko Prodanov Muški Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
17 17 Vladimir Bogovac Muški ARK Fruška Gora Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton 02:44:45 Da
18 18 Branislav Manojlović Muški Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton 02:09:08 Ne
19 19 Milica Bracić Ženski Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
20 20 Milovan Lučić Muški Kragujevac [21.1 km] Reciklažni polumaraton 02:02:00 Ne
21 21 Iva Uzelac Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton 02:04:00 Da
22 22 danica grujic firanj Ženski Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Reciklažni polumaraton 02:15:49 Ne
23 23 Dragan Prole Muški OMEGA - 3 NORWAY RUNNING TEAM Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton 02:04:00 Da
24 24 Andrija Đorđević Muški ARK Fruška gora Kragujevac [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:16:13 Da
25 25 Vladimir Lazić Muški Beoograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
26 26 Anja Delač Ženski Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:58:26 Ne
27 27 Vladimir Blagojević Muški CFSport Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
28 28 Marko Bakoč Muški Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
29 29 Milica Todorović Ženski Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
30 30 Dejan Momcilovic Muški 🏃rekreativac Ruma [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
31 31 Darko Golijanin Muški Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:53:00 Da
32 32 Dusan Ilic Muški sabac [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
33 33 Александар Крнета Muški Krajinaforce Сомбор [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:56:00 Ne
34 34 Slavica Kokoruš Ženski individualac Bijeljina [21.1 km] Reciklažni polumaraton 00:02:13 Ne
35 35 Dragana Srdić Ženski adidas Runners Beograd Zrenjanin [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
36 36 Jelena Ljubomirovic Ženski Nis [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
37 37 Dušan Mirilo Muški Beograd - Rakovica [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
38 38 Горан Раичевић Muški G-drive Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
39 39 Kristina Radović Ženski Beograd - Čukarica [21.1 km] Reciklažni polumaraton 02:07:00 Ne
40 40 Marija Radojković Ženski Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
41 41 Sasa Momcilovic Muški Rekreativci Ruma Ruma [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
42 42 Ivana Stančić Ženski Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton 00:02:00 Ne
43 43 Milan Stančić Muški Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton 00:02:00 Ne
44 44 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:33:50 Da
45 45 Nikola Drndarski Muški Sportsko udruzenje Inspirium Fitness Stari Banovci [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
46 46 Dejan Gojić Muški Vojnomedicinska akademija Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:40:00 Ne
47 47 Vladimir Mladenovic Muški Beograd-Palilula [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
48 48 Filip Breka Muški Odzaci [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:34:00 Ne
49 49 Vitaminka Zrnić Ženski Maraton tim Pozarevac Kostolac [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
50 50 Zoran Kuzmanović Muški BELhospice Team Ruma [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
51 51 Darko Arsenijević Muški PK Železničar Niš Smederevska Palanka [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
52 52 Milana Kosanović Ženski individualno Sremska Mitrovica [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
53 53 DEJAN UBORNJI Muški UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
54 54 Lazar Pavlović Muški Individualac (Atlas opšta bolnica - Atlas Fizikal, Beograd) Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:54:20 Ne
55 55 Julijana Patafta Ženski VladoBožićYoga Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
56 56 VESNA DR CRNJANSKI Ženski Inspiried by HOPE team Beograd- Rakovica [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
57 57 Jelena Milatović Ženski Road Runners Montenegro Nikšić [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
58 58 Zoltan Horvat Muški AK Bečej Becej [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:40:00 Ne
59 59 Milica Marković Ženski Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:57:47 Ne
60 60 Duško Kunić Muški Balkanska Trkačka Liga Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
61 61 Nikola Radojevic Muški ARK Duge Staze Svilajnac Svilajnac [21.1 km] Reciklažni polumaraton 05:32:00 Ne
62 62 Vlada Nedić Muški RV i PVO Krčedin [21.1 km] Reciklažni polumaraton 02:01:00 Ne
63 63 Vasa Vorkapić Muški Inđija [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
64 64 Branko Hrnjaz Muški Beograd-Palilula [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
65 65 Bojan Samac Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
66 66 Marija Uzelac Ženski Krivaja [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
67 67 Boris Kratofil Muški Vinkovci [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:34:00 Da
68 68 Branko Jocić Muški PK Gučevo Loznica Loznica [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
69 69 Ljubica Vojnovic Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
70 70 Srđana Sredojević Ženski Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton 02:17:00 Da
71 71 Dragana Petrić Ženski Pužići Bijeljina [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:56:00 Ne
72 72 Srđan Savić Muški Ark somaraton Brestač [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
73 73 Jelena Stanimirović Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
74 74 Bogdan Đorđević Muški ARK Odžaci Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:35:00 Ne
75 75 Mihajlo Jovanović Muški November Project Novi Sad Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
76 76 Djuro Borbelj Muški AK Apatin Apatin Apatin [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:09:54 Ne
77 77 Aleksandra Kostadinović Ženski AK Srem Laćarak [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
78 78 Melinda Bogdanović Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
79 79 Eleonora Bogdanović Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
80 80 Mirko Vasić Muški Sremska Kamenica [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
81 81 Petar Stojanovic Muški atletski veterani srbije Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton 00:00:00 Ne
82 82 Milan Kovačić Muški Ark Somaraton Sombor Sombor [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
83 83 Наташа Радетић Ženski Костолац [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
84 84 Aleksandar Vugdelija Muški Vugdelije Subotica [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
85 85 Dragan Babić Muški Šabac [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:48:00 Da
86 86 Dušan Stojkov Muški ARK MaratonKO Kovačica [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:34:00 Ne
87 87 Nikola Vuksić Muški / Nova Pazova [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
88 88 Branko Čekić Muški Nova Pazova [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
89 89 Ivan Simić Muški ARK Fruška gora Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
90 90 Khop Bahadur Gurung Muški ARK Fruska Gora Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
91 91 Alekdandra Paunović Ženski Beograd-Zvezd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
92 92 Ana Andjelkovic Ženski Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
93 93 Milica Cvijetić Ženski November Project Novi Sad Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
94 94 Jovica Cucić Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:37:00 Ne
95 95 Ana Mihajlovic Ženski Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
96 96 Mihailo Nikolic Muški PSD Cira Lajkovac Lajkovac [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
97 97 Nenad Jovanović Muški Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
98 98 Dusan Kovic Muški Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Ne
99 1000 Nemanja Crnobrnja Muški Udruzenje Maratonci Pančevo Kačarevo [42.2 km] Reciklažni maraton Da
100 1001 Zoran Ovcin Muški ARK Fruška gora Petrovaradin [42.2 km] Reciklažni maraton Da
101 1002 Nebojša Vujković Cvijin Muški ARK Fruška gora Novi Sad [42.2 km] Reciklažni maraton 03:04:58 Da
102 1003 Zoran Kampfer Muški - Novi Sad [42.2 km] Reciklažni maraton Da
103 1004 Aleksandar Oparnica Muški 161 24/7 Sombor [42.2 km] Reciklažni maraton Ne
104 1005 Јелена Милутиновић Ženski АК Сава Нови Београд Novi Beograd [42.2 km] Reciklažni maraton Ne
105 1006 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [42.2 km] Reciklažni maraton 02:50:39 Ne
106 1007 Srećko Mićić Muški Klub 100 maratona Beograd [42.2 km] Reciklažni maraton Ne
107 1008 Miša Segedi Muški AK Indjija Indjija [42.2 km] Reciklažni maraton Ne
108 1009 Aleksandar Ormoš Muški Zrenjanin [42.2 km] Reciklažni maraton Da
109 1010 Vlada Petkovski Muški AK "Tempo" Šabac [42.2 km] Reciklažni maraton 03:46:13 Ne
110 1011 Aleksandar Mijailović Muški Sad TRČI Oplenac Topola Oplenac Topola [42.2 km] Reciklažni maraton 03:55:54 Ne
111 1012 Predrag Knezevic Muški A.K.APATIN Indjija [42.2 km] Reciklažni maraton 02:48:00 Ne
112 1013 Aleksandar Mitic Muški AK Spartak Opovo Opovo [42.2 km] Reciklažni maraton Da
113 1014 Marinko Knezevic Muški Sloboda Novi Grad Pančevo [42.2 km] Reciklažni maraton Ne
114 1015 Dominik Deman Muški ARK Tron Subotica [42.2 km] Reciklažni maraton 03:14:46 Da
115 1016 Milorad Jockovic Muški AK Tempo Šabac Šabac [42.2 km] Reciklažni maraton 03:47:00 Da
116 1017 Vladimir Kolić Muški Maratonci Pančevo Beograd, Zemun [42.2 km] Reciklažni maraton Ne
117 1018 Stjepan Čošić Muški AK Maraton Vukovar Vukovar [42.2 km] Reciklažni maraton Da
118 1019 Dražen Jovičić Muški AK Jovičić Bos. Brod [42.2 km] Reciklažni maraton Ne
119 1020 Nedeljko Todorović Muški Klub 100 maratona BEOGRAD/Voždovac [42.2 km] Reciklažni maraton 03:14:00 Da
120 1021 Drago Knežević Muški Klub 100 maratona Beograd - Čukarica [42.2 km] Reciklažni maraton 02:59:00 Da
121 1022 Љиљана Латиновић Ženski Спортски клуб Видиковац Београд, Србија [42.2 km] Reciklažni maraton Ne
122 1023 Franjo Lončar Muški Club Super Marathon Italia Zagreb [42.2 km] Reciklažni maraton Da
123 1024 Juraj Evačić Muški AK Koprivnica Koprivnica [42.2 km] Reciklažni maraton Da
124 1025 Dušan Paunović Muški AK-TEMPO Šabac Šabac [42.2 km] Reciklažni maraton Ne
125 1026 Milica Krstić Ženski Sremska Mitrovica [42.2 km] Reciklažni maraton 04:13:00 Ne
126 1027 Marijana Prodanović Ženski Sportsko udruzenje Inspirium Fitness Stari Banovci [42.2 km] Reciklažni maraton Da
127 1028 Jelena Kundović Ženski Topola [42.2 km] Reciklažni maraton Ne
128 1029 ACA JOVAN KRSTIĆ Muški AK Radnički 2016 Niš Niš - Medijana [42.2 km] Reciklažni maraton 03:30:30 Ne
129 1030 Valentina Nejkovic Ženski AK Radnički 2016 Niš Nis [42.2 km] Reciklažni maraton Ne
130 1031 Ivica Tasic Muški ARK Odzaci Odzaci [42.2 km] Reciklažni maraton 03:27:00 Ne
131 1032 Ljubiša Radišić Muški OAK Beograd Beograd - Stari grad [42.2 km] Reciklažni maraton Da
132 1033 Dušan Anđelić Muški AK Trim Kikinda Kikinda [42.2 km] Reciklažni maraton 03:50:56 Da
133 1034 Ljiljana Tasić Ženski Udruzenje Maratonci Pančevo Pančevo [42.2 km] Reciklažni maraton Da
134 1035 Milan Vukas Muški AK Inđija Indjija [42.2 km] Reciklažni maraton Da
135 1036 Vera Velimirovic Ženski Beograd-Čukarica [42.2 km] Reciklažni maraton 04:02:00 Da
136 1037 Jamanta Šafranj Ženski ARK Tron Subotica [42.2 km] Reciklažni maraton 03:33:59 Ne
137 1038 Dragica Mitić Ženski Beograd, Borča [42.2 km] Reciklažni maraton Da
138 1039 Vesko Anđelković Muški ARK MaratonKO Kovačica [42.2 km] Reciklažni maraton Ne
139 1040 Dejan Bogdanović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [42.2 km] Reciklažni maraton Da
140 1041 Marko Bogdanović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [42.2 km] Reciklažni maraton Ne
141 1042 Gordana Vukomanovic Ženski Novi Sad [42.2 km] Reciklažni maraton Ne
142 1043 Damir Brnic Muški Skola trčanja Novi Sad ⁄ Trčanje.rs Novi Sad [42.2 km] Reciklažni maraton Ne
143 1044 Biljana Čonkić Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [42.2 km] Reciklažni maraton 04:04:00 Ne
144 1045 MIROSLAV RANĐELOVIĆ Muški INDIVIDUALAC Beograd Palilula [42.2 km] Reciklažni maraton 03:17:06 Ne
145 1046 Mile Rašković Muški AK Veteran Beograd NOVI BANOVCI [42.2 km] Reciklažni maraton 03:10:45 Ne