Пријављени такмичари на 8. Adrenalin Race

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Marija Zonjić Женски Beograd - Zemun [14.0 km] Adrenalin Race Да
2 2 Jovana Kulusic Женски AK ČAAK Čačak Ruma [14.0 km] Adrenalin Race Да
3 3 Djuro Borbelj Мушки AK Apatin Apatin Apatin [14.0 km] Adrenalin Race Да
4 4 Nikola Marković Мушки Batajnica-Beograd [14.0 km] Adrenalin Race Да
5 5 Igor Đerman Мушки Београд [14.0 km] Adrenalin Race Да
6 6 Tatjana Jakovljević Женски Београд [14.0 km] Adrenalin Race Да
7 7 Marko Gligoric Мушки Athletics Center Šabac Šabac [14.0 km] Adrenalin Race Да
8 8 Branka Matković Женски Ruma [14.0 km] Adrenalin Race Да
9 9 Aleksandar Milošević Мушки Athletics Center Šabac sabac [14.0 km] Adrenalin Race Да
10 10 Nikola Todorov Мушки Beograd Palilula [14.0 km] Adrenalin Race Да
11 11 Momir Milakovic Мушки Warning Banatsko Novo Selo, Pančevo [14.0 km] Adrenalin Race Да
12 12 David Pajic Мушки Valjevo [14.0 km] Adrenalin Race Да
13 13 Zvonko Cvetkovic Мушки Smederevska Palanka [14.0 km] Adrenalin Race Да
14 14 Milan Jeftenic Мушки Beograd, Novi Beograd [14.0 km] Adrenalin Race Да
15 15 David Slavković Мушки Udarnik Zemun [14.0 km] Adrenalin Race Да
16 16 Nemanja Bjelić Мушки Athletics Center Šabac Ruma, Platičevo [14.0 km] Adrenalin Race Да
17 17 Miloš Gopić Мушки Beograd-Voždovac [14.0 km] Adrenalin Race Да
18 18 Dragica Panić Женски IM FIT Šabac [14.0 km] Adrenalin Race Да
19 19 Aleksandar Maričić Мушки Nasa mala teretana Ruma [14.0 km] Adrenalin Race 01:59:00 Да
20 20 Bratislav Džombić Мушки Београд [14.0 km] Adrenalin Race Да
21 21 Nemanja Pavlovic Мушки Београд [14.0 km] Adrenalin Race Да
22 22 Jelena Radivojevic Женски Palilula, Beograd [14.0 km] Adrenalin Race Да
23 23 Slavko Krneta Мушки / Нови Сад [14.0 km] Adrenalin Race 01:59:13 Да
24 24 Marko Simic Мушки Old Men Squad Beograd/Novi Beograd [14.0 km] Adrenalin Race Да
25 25 Tatjana Marković Женски BUSHIDO Šabac Šabac [14.0 km] Adrenalin Race Да
26 26 Marko Sajić Мушки Beograd, Zvezdara [14.0 km] Adrenalin Race Да
27 27 Đorđe Ljubičić Мушки Arhangel Deč [14.0 km] Adrenalin Race Да
28 28 Nemanja Katic Мушки Ak Ivan Sarić Subotica [14.0 km] Adrenalin Race Да
29 29 Stefan Milinkov Мушки Београд [14.0 km] Adrenalin Race Да
30 30 Slobodan Čikić Мушки AK Sirmium Sremska Mitrovica [14.0 km] Adrenalin Race Да
31 31 Nemanja Popović Мушки Athletics Center Šabac Šabac [14.0 km] Adrenalin Race Да
32 32 Stefan Divljak Мушки Warning Pancevo [14.0 km] Adrenalin Race Да
33 33 Anita Calbert Женски Magyar Futósport Egyesület – Titans of Hungary Subotica [14.0 km] Adrenalin Race 01:41:00 Да
34 34 Mitar Andric Мушки absolute_health_and_fitness Pančevo, Starčevo [14.0 km] Adrenalin Race Да
35 35 Бата Дудић Мушки Vojska Srbije Golubinci [14.0 km] Adrenalin Race Да
36 36 Lazar Jovanović Мушки GM OCR Team veliki crljeni [14.0 km] Adrenalin Race Да
37 37 Bojana Jovanovic Женски Aranđelovac [14.0 km] Adrenalin Race Да
38 38 Dragana Ignjatijevic Женски Arandjelovac [14.0 km] Adrenalin Race Да
39 39 Rade Radovanovic Мушки NVP Pozega [14.0 km] Adrenalin Race Да
40 40 Dragana Cubrak Женски NVP Požega [14.0 km] Adrenalin Race Да
41 41 Aleksandar Kalebić Мушки Udarnik Zemun [14.0 km] Adrenalin Race Да
42 42 Dejan Dimitrijević Мушки NVP Požega [14.0 km] Adrenalin Race Да
43 43 Željko Dimitrijević Мушки NVP Požega [14.0 km] Adrenalin Race Да
44 44 Luka Dimitrijević Мушки NVP Požega [14.0 km] Adrenalin Race Да
45 45 Aleksandar Gajic Мушки Klenak racing team Šabac [14.0 km] Adrenalin Race Да
46 46 Dubravko Marić Мушки ARK Somaraton Sombor [14.0 km] Adrenalin Race Да
47 47 Ivana Rakovic Женски Spartanke Beograd-Zemun [14.0 km] Adrenalin Race Да
48 48 Đuro Jeftenić Мушки Beograd Novi Beograd [14.0 km] Adrenalin Race Да
49 49 Nemanja Todorov Мушки Београд [14.0 km] Adrenalin Race Да
50 50 Mila Zarkovic Мушки Spartanke Beograd - Zemun [14.0 km] Adrenalin Race Да
51 51 Nenad Jaksic Мушки Mma cds ns Нови Сад [14.0 km] Adrenalin Race Да
52 52 Aleksandar Rakic Мушки sabac [14.0 km] Adrenalin Race Да
53 53 Dragan Repac Мушки Apatin [14.0 km] Adrenalin Race Да
54 54 Ljiljana Čikoš Женски Subotca [14.0 km] Adrenalin Race Да
55 55 Borisav Miloševlć Мушки Apatin [14.0 km] Adrenalin Race Да
56 56 Đorđe Mastilović Мушки Aranđelovac [14.0 km] Adrenalin Race Да
57 57 Mirjana Milovanovic Женски IM FIT sabac [14.0 km] Adrenalin Race Да
58 58 Nenad Vojisavljevic Мушки IM FIT Šabac [14.0 km] Adrenalin Race Да
59 59 Milica Đurić Женски IM FIT Šabac [14.0 km] Adrenalin Race Да
60 60 Filip Dimitrijevic Мушки GM OCR Team Gornji Milanovac [14.0 km] Adrenalin Race Да
61 61 Filip Markovic Мушки GM OCR Team Gornji Milanovac [14.0 km] Adrenalin Race Да
62 62 Zivojin Dmitrovic Мушки GM OCR Team Gornji Milanovac [14.0 km] Adrenalin Race Да
63 63 Sanja Brzakovic Anic Женски IM FIT Šabac [14.0 km] Adrenalin Race Да
64 64 Stefan Gacic Мушки GM OCR Team Gornji Milanovac [14.0 km] Adrenalin Race Да
65 65 Petar Božović Мушки GM OCR Team Gornji Milanovac [14.0 km] Adrenalin Race Да
66 66 Vladimir Marinkovic Мушки GM OCR Team Gornji Milanovac [14.0 km] Adrenalin Race Да
67 67 Milan Milošević Мушки Ćuprija [14.0 km] Adrenalin Race Да
68 68 Ivana Milošević Женски Šabac, Pocerski Pričinović [14.0 km] Adrenalin Race Да
69 69 Đorđe Čolić Мушки Topola [14.0 km] Adrenalin Race Да
70 70 Milan Lukić Мушки Beočin [14.0 km] Adrenalin Race Да
71 71 Luka Veljkovic Мушки VK Danubius Нови Сад [14.0 km] Adrenalin Race 00:45:00 Да
72 72 Nikola Jovanovic Мушки Нови Сад [14.0 km] Adrenalin Race Да
73 73 Stefan Dovragovic Мушки Athletics Center Šabac sabac [14.0 km] Adrenalin Race Да
74 74 Nemanja Lugic Мушки absolute_health_and_fitness Starcevo [14.0 km] Adrenalin Race Да
75 75 Ivan Vislavski Мушки Baš Čelik Нови Сад [14.0 km] Adrenalin Race Да
76 76 Strahinja Jovanić Мушки Apatin [14.0 km] Adrenalin Race Да
77 77 Luka Kondzulovic Мушки Arandjelovac [14.0 km] Adrenalin Race Да
78 78 Milana Lazarević Женски Sombor [14.0 km] Adrenalin Race Да
79 79 Aleksandar Pantelić Мушки Obrenovac [14.0 km] Adrenalin Race Да
80 80 Filip Petrović Мушки Obrenovac [14.0 km] Adrenalin Race Да
81 81 Nemanja Tomić Мушки Obrenovac [14.0 km] Adrenalin Race Да
82 82 Milos Pavlica Мушки Novi Sad - Futog [14.0 km] Adrenalin Race Да
83 83 Драгиша Мирковић Мушки Нови Сад [14.0 km] Adrenalin Race Да
84 84 Ivana Tomic Женски Tribalion OCR team Bajina Bašta [14.0 km] Adrenalin Race 00:56:00 Да
85 85 Mirjana Popadic Женски Tribalion OCR team Bajina Basta [14.0 km] Adrenalin Race 01:00:00 Да
86 86 Ivan Miletic Мушки Trening centar INVICTUS Нови Сад [14.0 km] Adrenalin Race Да
87 87 Miroslav Stanković Мушки Novi Beograd [14.0 km] Adrenalin Race Да
88 88 Stojan Vojnovic Мушки Golubinci [14.0 km] Adrenalin Race Да
89 89 Nemanja Suboticki Мушки Stars Pazova [14.0 km] Adrenalin Race Да
90 90 Dušan Radojčin Мушки BUSHIDO Šabac Šabac [14.0 km] Adrenalin Race Да
91 91 Danijel Banjac Мушки absolute_health_and_fitness Pančevo [14.0 km] Adrenalin Race Да
92 92 Luka Matković Мушки Ruma [14.0 km] Adrenalin Race Да
93 93 Goran Martinovic Мушки Cardio Workout Ruma [14.0 km] Adrenalin Race 00:01:00 Да
94 94 Vukasin Usljebrka Мушки Cardio Workout Ruma [14.0 km] Adrenalin Race Да
95 95 Stefan Radovic Мушки Cardio Workout Ruma [14.0 km] Adrenalin Race Да
96 96 Jajic Igor Jajic Мушки Pancevo [14.0 km] Adrenalin Race Да
97 97 Kristina Tomic Женски Ruma [14.0 km] Adrenalin Race Да
98 98 Jelena Kulic Женски IronFit Ruma [14.0 km] Adrenalin Race Да
99 99 Smilja Stanic Женски - Ruma [14.0 km] Adrenalin Race Да
100 100 Milos Pavlovic Мушки IronFit Ruma-Dobrinci [14.0 km] Adrenalin Race Да
101 101 Bojana Kotur Женски IronFit Ruma [14.0 km] Adrenalin Race Да
102 102 Aleksandar Simulija Мушки IronFit Ruma [14.0 km] Adrenalin Race Да
103 103 Vesna Prokic Женски Fitness centar WiN Sremska Mitrovica [14.0 km] Adrenalin Race Да
104 104 Marija Prodanović Женски Girevoy sport Pećinci [14.0 km] Adrenalin Race Да
105 105 Ратко Петровић Мушки Нови Сад [14.0 km] Adrenalin Race Да
106 106 Nedeljko Šobot Мушки - Nova Pazova [14.0 km] Adrenalin Race 01:40:34 Да
107 107 Nikola Jasnić Мушки Cardio Workout Ruma [14.0 km] Adrenalin Race Да
108 108 Aleksandar Novaković Мушки Ruma [14.0 km] Adrenalin Race Да
109 109 Nikola Mitrović Мушки Cardio Workout Ruma [14.0 km] Adrenalin Race 01:27:00 Да
110 110 Немања Стојанац Мушки Рума [14.0 km] Adrenalin Race Да
111 111 Slobodan Mijatovic Мушки sabac [14.0 km] Adrenalin Race Да
112 112 Vladimir Lalosevic Мушки Cardio Workout Ruma [14.0 km] Adrenalin Race Да
113 113 Teodora Lalosevic Женски Cardio Workout Ruma [14.0 km] Adrenalin Race Да
114 114 Filip Katic Мушки Cardio Workout Ruma [14.0 km] Adrenalin Race Да
115 115 Viktor Beic Мушки Cardio Workout Ruma [14.0 km] Adrenalin Race Да
116 116 Anja Radovic Женски Cardio Workout Ruma [14.0 km] Adrenalin Race Да
117 117 Ana Božilović Женски PJP Policijska brigada Београд [14.0 km] Adrenalin Race Да
118 118 Vojimir Rakić Мушки GM OCR Team Gornji Milanovac [14.0 km] Adrenalin Race Да
119 119 Aleksandar Popović Мушки PJP Policijska brigada Београд [14.0 km] Adrenalin Race Да
120 120 Marko Marinković Мушки PJP Policijska brigada Београд [14.0 km] Adrenalin Race Да
121 121 Nenad Blagojevic Мушки Beograd -Zemun [14.0 km] Adrenalin Race Да
122 122 Ivana Nenezic Женски Beograd - Novi Beograd [14.0 km] Adrenalin Race Да
123 123 Goran Bilevski Мушки PJP Policijska brigada Београд [14.0 km] Adrenalin Race Да
124 124 Miloš Milovanović Мушки PJP Policijska brigada Београд [14.0 km] Adrenalin Race Да
125 125 Milica Tubić Женски Beograd - Novi Beograd [14.0 km] Adrenalin Race Да
126 126 Stefan Ljusic Мушки Nova Pazova [14.0 km] Adrenalin Race Да
127 127 Jelena Pantelic Женски Cardio Workout Ruma [14.0 km] Adrenalin Race Да
128 128 Mile Drazic Мушки Cardio Workout Ruma [14.0 km] Adrenalin Race Да
129 129 Ognjen Ćirić Мушки PARASEX Čačak [14.0 km] Adrenalin Race Да
130 130 Aleksandra Milosavljevic Женски Pančevo [14.0 km] Adrenalin Race Да
131 131 Sara Ilić Женски Београд [14.0 km] Adrenalin Race Да
132 132 Snezana Jevremovic Женски Aleksandar đavo Šabac [14.0 km] Adrenalin Race Да
133 133 Srdjan Ragastovac Мушки Arhangel Stara Pazova [14.0 km] Adrenalin Race Да
134 134 Mladen Spasojevic Мушки sabac [14.0 km] Adrenalin Race Да
135 135 Vladimir Vojnović Мушки Trening centar INVICTUS Нови Сад [14.0 km] Adrenalin Race Да
136 136 Vladimir Radosavljević Мушки Arhangel Karlovčić [14.0 km] Adrenalin Race Да
137 137 Nikola Tasić Мушки Arhangel Šimanovci [14.0 km] Adrenalin Race Да
138 138 Momcilo Anic Мушки IM FIT Šabac [14.0 km] Adrenalin Race Да
139 139 Danijel Srnic Мушки IM FIT Šabac, Dobric [14.0 km] Adrenalin Race Да
140 140 Aleksandar Mraovic Мушки IM FIT sabac [14.0 km] Adrenalin Race Да
141 141 Duško Jeličić Мушки IM FIT Šabac [14.0 km] Adrenalin Race Да
142 142 Ivana Tovilovic Pajic Женски IM FIT Sabac, Majur [14.0 km] Adrenalin Race Да
143 143 Marija Milutinovic Женски IM FIT sabac [14.0 km] Adrenalin Race Да
144 144 Dragan Brzakovic Мушки IM FIT sabac [14.0 km] Adrenalin Race Да
145 145 Milan Grujicic Мушки IM FIT Šabac [14.0 km] Adrenalin Race Да
146 146 Aleksandar Pavlovic Мушки Smederevo [14.0 km] Adrenalin Race Да
147 147 Борис Братић Мушки ПС Опово Опово [14.0 km] Adrenalin Race Да
148 148 Nikola Popovic Мушки Cardio Workout Ruma [14.0 km] Adrenalin Race Да
149 149 Uros Popovic Мушки Cardio Workout Ruma [14.0 km] Adrenalin Race Да
150 150 Denis Begović Мушки Ak Ivan Sarić Subotica [14.0 km] Adrenalin Race Да
151 151 Nikolas Vuković Мушки Ak Ivan Sarić Subotica [14.0 km] Adrenalin Race Да
152 152 Mihajlo Dubljanin Мушки absolute_health_and_fitness Pancevo [14.0 km] Adrenalin Race Да
153 153 Luka Puzic Мушки VK Danubius Нови Сад [14.0 km] Adrenalin Race 00:45:00 Да
154 154 Sebastian Tusun Мушки absolute_health_and_fitness Pančevo, Starčevo [14.0 km] Adrenalin Race Да
155 155 Ranko Đuraš Мушки absolute_health_and_fitness Pančevo [14.0 km] Adrenalin Race Да
156 156 Mirko Cvijovic Мушки Beograd-Čukarica [14.0 km] Adrenalin Race 01:37:00 Да
157 157 Momčilo Tatić Мушки Нови Сад [14.0 km] Adrenalin Race Да
158 158 Stefan Lugic Мушки absolute_health_and_fitness Pančevo, Starčevo [14.0 km] Adrenalin Race Да
159 159 Katarina Kuzmanovic Женски absolute_health_and_fitness Pancevo, Omoljica [14.0 km] Adrenalin Race Да
160 160 Luka Ivanovic Мушки absolute_health_and_fitness Pancevo [14.0 km] Adrenalin Race Да
161 161 Nenad Dabić Мушки absolute_health_and_fitness Pančevo [14.0 km] Adrenalin Race Да
162 162 Sandra Zekić Женски Ak Ivan Sarić Нови Сад [14.0 km] Adrenalin Race Да
163 163 Danijel Mirčić Мушки Žitište [14.0 km] Adrenalin Race 00:00:00 Да
164 164 Milan Filipović Мушки Klenak racing team Klenak [14.0 km] Adrenalin Race Да
165 165 Petar Ilic Мушки Klenak racing team Klenak [14.0 km] Adrenalin Race 01:45:00 Да
166 166 Predrag Aničić Мушки ARK Fruška gora Sremska Kamenica [14.0 km] Adrenalin Race 01:15:00 Да
167 167 Dragana Ostojić Женски Queen didi Нови Сад [14.0 km] Adrenalin Race Да
168 168 Igor Pantic Мушки crna mamba Нови Сад [14.0 km] Adrenalin Race Да
169 169 Nikola Ristivojevic Мушки Barisevac [14.0 km] Adrenalin Race Да
170 170 Иван Добричанин Мушки Опово [14.0 km] Adrenalin Race Да
171 172 Slobodan Ivkovic Мушки Vojska Srbije Kobre Beograd - Čukarica [14.0 km] Adrenalin Race Да
172 173 Dalibor Tasić Мушки Vojska Srbije Kobre Leskovac [14.0 km] Adrenalin Race Да
173 174 Milica Golubovic Женски sabac [14.0 km] Adrenalin Race Да
174 175 Miroslav Lacković Мушки Vojska Srbije Kobre Beograd-Zemun [14.0 km] Adrenalin Race Да
175 176 Siniša Savić Мушки Vojska Srbije Kobre Zubin Potok [14.0 km] Adrenalin Race Да
176 177 Petar Indjic Мушки Vojska Srbije Kobre Beograd stari grad [14.0 km] Adrenalin Race Да
177 178 Žarko Milošević Мушки Vojska Srbije Kobre Beograd - Palilula [14.0 km] Adrenalin Race Да
178 179 Dušan Jakovljević Мушки Vojska Srbije Kobre Београд [14.0 km] Adrenalin Race Да
179 180 Marko Vasić Мушки Universum Šabac [14.0 km] Adrenalin Race Да
180 181 Srđan Pavlović Мушки Universum Šabac [14.0 km] Adrenalin Race Да
181 182 Lazar Miladinovic Мушки Vojska Srbije - Cuvar reda Beograd - Rakovica [14.0 km] Adrenalin Race Да
182 183 Nikola Tasić Мушки Vojska Srbije - Cuvar reda Bujanovac [14.0 km] Adrenalin Race Да
183 184 Dragan Stojiljković Мушки Vojska Srbije - Cuvar reda Niš [14.0 km] Adrenalin Race Да
184 185 Bratislav Stevanović Мушки Vojska Srbije - Cuvar reda Lebane [14.0 km] Adrenalin Race Да
185 186 Andrija Radić Мушки Vojska Srbije - Cuvar reda Нови Сад [14.0 km] Adrenalin Race 01:23:00 Да
186 187 Nikola Karabašević Мушки Vojska Srbije - Cuvar reda Miloševac [14.0 km] Adrenalin Race 01:36:00 Да
187 188 Slađan Vujašanin Мушки Vojska Srbije - Cuvar reda Vrnjačka Banja [14.0 km] Adrenalin Race 01:04:00 Да
188 189 Никола Пештерац Мушки Vojska Srbije - Cuvar reda Београд [14.0 km] Adrenalin Race Да
189 190 Ненад Томић Мушки Vojska Srbije - Cuvar reda Београд [14.0 km] Adrenalin Race Да
190 191 Бранислав Атанацковић Мушки Vojska Srbije - Cuvar reda Београд [14.0 km] Adrenalin Race Да
191 192 Игор Талијан Мушки Vojska Srbije - Cuvar reda Београд [14.0 km] Adrenalin Race Да
192 193 Dalibor Samardzic Мушки Vojska Srbije - Cuvar reda Klenak [14.0 km] Adrenalin Race Да
193 194 Vladislav Ivanovic Мушки Vojska Srbije - Cuvar reda Pancevo [14.0 km] Adrenalin Race Да
194 195 Ivan Martic Мушки Vojska Srbije - Cuvar reda Smederevo [14.0 km] Adrenalin Race Да
195 196 Petar Vukasinovic Мушки Vojska Srbije - Cuvar reda Београд [14.0 km] Adrenalin Race Да
196 197 Nikola Bursac Мушки Vojska Srbije - Cuvar reda Irig [14.0 km] Adrenalin Race Да
197 198 Sreten Arsenović Мушки IM FIT Šabac [14.0 km] Adrenalin Race Да
198 199 Miloš Tasić Мушки Vojska Srbije - Cuvar reda Bujanovac [14.0 km] Adrenalin Race 01:20:00 Да
199 200 Stefan Indjic Мушки Beograd - Stari grad [14.0 km] Adrenalin Race Да
200 201 Danilo Nešić Мушки Vojska Srbije - Cuvar reda Београд [14.0 km] Adrenalin Race Да
201 202 Nikola Krstić Мушки Vojska Srbije - Cuvar reda Београд [14.0 km] Adrenalin Race Да
202 203 Miroslav Radišić Мушки Vojska Srbije - Cuvar reda Београд [14.0 km] Adrenalin Race Да
203 204 Radovan Marinković Мушки Vojska Srbije - Cuvar reda Beograd, Srbija [14.0 km] Adrenalin Race Да
204 205 Dušan Lekić Мушки PJP Policijska brigada Београд [14.0 km] Adrenalin Race Да
205 206 Luka Jokić Мушки Sombor [14.0 km] Adrenalin Race Да
206 207 Askanije Timotić Мушки Nesalomivi Beograd, Srbija [14.0 km] Adrenalin Race Да
207 208 Nenad Veljkovic Мушки PK DINAMO PANCEVO Pancevo [14.0 km] Adrenalin Race Да
208 209 Marko Milosavljević Мушки Nesalomivi Beograd - Novi Beograd [14.0 km] Adrenalin Race Да
209 210 Stefan Ružević Мушки Nesalomivi Sremcica [14.0 km] Adrenalin Race Да
210 211 Stefan Radošević Мушки Nesalomivi Beograd, Zvezdara [14.0 km] Adrenalin Race Да
211 212 Igor VUKOVIĆ Мушки Kobre Šabac [14.0 km] Adrenalin Race Да
212 213 Marko Bozic Мушки Београд [14.0 km] Adrenalin Race Да
213 214 Siniša Stanković Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [14.0 km] Adrenalin Race Да
214 215 Péter Buzás Мушки Budapest [14.0 km] Adrenalin Race Да
215 216 VojnovN964 Vojnov Мушки Zrenjanin [14.0 km] Adrenalin Race Да
216 217 Milan Kosić Мушки AK Maraton Brčko Prnjavor [14.0 km] Adrenalin Race 00:50:00 Да
217 218 Milan Marković Мушки AK Hajduk maraton-tim Kula Ruma [14.0 km] Adrenalin Race Да
218 219 Nemanja Kljajic Мушки Нови Сад [14.0 km] Adrenalin Race Да
219 220 Bojana Milovic Женски Olimp Vrbas Vrbas [14.0 km] Adrenalin Race Да
220 221 Rade Trkulja Мушки LIGA 9.JANUAR Beograd, Kaluđerica [14.0 km] Adrenalin Race Да
221 222 Stefan Stajić Мушки Нови Сад [14.0 km] Adrenalin Race Да
222 223 Sloboda Mračević Женски Нови Сад [14.0 km] Adrenalin Race Да
223 224 Andreja Pavlović Мушки Smederevo [14.0 km] Adrenalin Race Да
224 225 Ivona Đokič Женски Beograda [14.0 km] Adrenalin Race Да
225 226 Matija Đokić Мушки Beograda [14.0 km] Adrenalin Race Да
226 227 Dejan Jevtović Мушки Gornji Milanovac [14.0 km] Adrenalin Race Да
227 228 Dobrivoje Jotić Мушки absolute_health_and_fitne Pančevo, Starčevo [14.0 km] Adrenalin Race Да
228 229 Saša Surla Мушки Bečej [14.0 km] Adrenalin Race Да
229 230 Miroslav Maletić Мушки Voganj [14.0 km] Adrenalin Race Да
230 231 Ivan Radosavljevic Мушки Ruma [14.0 km] Adrenalin Race Да
231 232 Nikolina Vasic Женски BUSHIDO Šabac sabac [14.0 km] Adrenalin Race Да
232 233 Branislava Prokic Женски Sremska Mitrovica [14.0 km] Adrenalin Race Да