Prijavljeni takmičari na 1. Noćni Kruševački polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Vjekoslav Joksimovic Muški Projepolje [9.6 km] 10 k Da
2 2 Milica Joksimovic Ženski Prijepolje [9.6 km] 10 k Da
3 3 Nikola Nakic Muški Krusevac [9.6 km] 10 k 01:00:00 Da
4 4 Darko Plavšić Muški Kovilj [9.6 km] 10 k Da
5 5 Nenad Đurović Muški Kruševac [9.6 km] 10 k 01:01:01 Da
6 6 Mladen Minic Muški Vozd Jagodina Jagodina [9.6 km] 10 k 00:34:00 Da
7 7 Srecko Topic Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [9.6 km] 10 k Da
8 8 Ljubomir Milenković Muški Niš [9.6 km] 10 k Da
9 9 Zoran Kuštrimović Muški Beloljin [9.6 km] 10 k Da
10 10 Milan Cvijanovic Muški Novi Beograd [9.6 km] 10 k Da
11 11 Katarina Nikolić Ženski Rekreativac Kruševac [9.6 km] 10 k Da
12 12 Ivan Stanković Muški AK Vranjski maratonci Vranje [9.6 km] 10 k 00:40:00 Da
13 13 Jelena Stanković Ženski AK Vranjski maratonci Vranje [9.6 km] 10 k 00:40:00 Da
14 14 Andja Smilic Ženski Krusevac [9.6 km] 10 k Da
15 15 Nevena Karalic Ženski Kruševac [9.6 km] 10 k Da
16 16 Aleksandar Stankovic Muški Leskovac [9.6 km] 10 k Da
17 17 Milica Milovanovic Ženski Novi Sad [9.6 km] 10 k Da
18 18 Aleksandar Petrović Muški Niš [9.6 km] 10 k 00:45:00 Da
19 19 Maja Milutinović Ženski Bor [9.6 km] 10 k 00:50:00 Da
20 20 Stefan Stanković Muški Boljevac [9.6 km] 10 k 01:00:00 Da
21 21 Luka Vesić Muški Kruševac [9.6 km] 10 k Da
22 22 Boban Vidojević Muški Kruševac [9.6 km] 10 k Da
23 23 Nenad Živković Muški Atletsko Rekreativni klub Maratonac Krusevac Kruševac [9.6 km] 10 k 00:34:00 Da
24 24 bosko golubovic Muški Leskovac [9.6 km] 10 k Da
25 25 Veljko Radovanovic Muški Atletsko Rekreativni klub Maratonac Krusevac Kruševac [9.6 km] 10 k Da
26 26 Maja Smilic Ženski Krusevac [9.6 km] 10 k Da
27 27 Zorana Tamburic Ženski Krusevac [9.6 km] 10 k Da
28 28 Mia Stanojević Ženski AK"Topličanin" Prokuplje [9.6 km] 10 k Da
29 29 Petar Novković Muški AK Topličanin Prokuplje [9.6 km] 10 k Da
30 30 Luka Andric Muški Krusevac [9.6 km] 10 k Da
31 31 Iva Marković Ženski Zaječar [9.6 km] 10 k Da
32 32 Nataša Obradovič Ženski Mrmoš [9.6 km] 10 k Da
33 33 Linas Liudavicius Muški Kaunas [9.6 km] 10 k Da
34 34 Radisav Vlahović Muški Prijepolje [9.6 km] 10 k Da
35 35 Mirela Brbović Ženski Prijepolje [9.6 km] 10 k Da
36 36 Petar Obrenić Muški Prijepolje [9.6 km] 10 k Da
37 202 Dušan Blitva Muški Topola - Oplenac [21.12 km] Polumaraton 01:38:00 Da
38 203 Milica Blagojević Ženski Kragujevac [21.12 km] Polumaraton Da
39 204 Dragan Maksimovic Muški Kragujevac [21.12 km] Polumaraton 01:51:55 Da
40 205 Jovica Ignjatović Muški Pirot [21.12 km] Polumaraton Da
41 206 Dimitrije Novaković Muški Krusevac [21.12 km] Polumaraton Da
42 207 Darko Krasic Muški AK Topličanin Prokuplje [21.12 km] Polumaraton 01:38:00 Da
43 208 Vladica Radojković Muški Trstenik [21.12 km] Polumaraton 01:52:00 Da
44 209 Aleksa Glisovic Muški Beograd - Voždovac [21.12 km] Polumaraton 01:54:00 Da
45 210 Milica Luković Ženski Kruševac [21.12 km] Polumaraton Da
46 211 Dragan Labakovski Muški A.K. Izgrev Veles [21.12 km] Polumaraton Da
47 212 Gordana Vukomanovic Ženski Vrnjačka Banja [21.12 km] Polumaraton 02:00:00 Da
48 213 Djordje Vucinic Muški AK Topličanin Prokuplje Prokuplje [21.12 km] Polumaraton Da
49 214 Nenad Milosavljević Muški Paraćin [21.12 km] Polumaraton 01:51:00 Da
50 215 Dejan Španović Muški Beograd [21.12 km] Polumaraton Da
51 216 Ivica Ivanovic Muški OK Ozren Soko Banja Nis [21.12 km] Polumaraton 02:06:00 Da
52 217 Zoran Marković Muški - Paraćin [21.12 km] Polumaraton 01:39:33 Da
53 218 Miljurko Djurkovic Muški Blace [21.12 km] Polumaraton 01:32:00 Da
54 219 Vladimir Blagojevic Muški Kragujevac [21.12 km] Polumaraton 02:11:00 Da
55 220 Dejan Stojiljkovic Muški AK Toplicanin Prokuplje [21.12 km] Polumaraton 01:42:57 Da
56 221 Djurdjija Obradovic Ženski Klub Ekstremnih Sportova Kragujevac Kragujevac [21.12 km] Polumaraton Da
57 222 Tatjana Marić Ženski AK Maratonac Kruševac [21.12 km] Polumaraton Da
58 223 Darko Memišević Muški Cicevac Lucina [21.12 km] Polumaraton 02:02:00 Da
59 224 Igor Stanojević Muški AK Topličanin Prokuplje [21.12 km] Polumaraton Da
60 225 Danijela Radisavljevic Ženski Zaječar [21.12 km] Polumaraton Da
61 226 Danijel Stosic Muški ARK Maratonac Krusevac Krusevac [21.12 km] Polumaraton 01:40:00 Da
62 227 Небојша Судимац Muški АРК Маратонац Крушевац Крушевац [21.12 km] Polumaraton Da
63 228 Anđelija Ognjanović Ženski - Jagodina [21.12 km] Polumaraton Da
64 229 Dusan Vujnovic Muški Ultra Trkač Srbija Kragujevac [21.12 km] Polumaraton Da
65 230 Dragisa Filipovic Muški zajecar [21.12 km] Polumaraton 01:23:00 Da
66 231 Ninoslav Kostić Muški AK Vranjski maratonci Bujanovac [21.12 km] Polumaraton Da
67 232 Mladen Nikolić Muški Kruševac [21.12 km] Polumaraton 01:42:17 Da
68 233 Bojan Kampfer Muški Vršački atletski klub 1926 Beograd [21.12 km] Polumaraton 01:18:33 Da
69 234 Sanela Fetahović Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [21.12 km] Polumaraton 01:46:00 Da
70 235 Aleksandar Mitic Muški PD Jelenak Pancevo Opovo [21.12 km] Polumaraton Da
71 236 Gavrilo Adamović Muški Niš [21.12 km] Polumaraton Da
72 237 Mijalco Andonovski Muški A.K. Veles Veles [21.12 km] Polumaraton Da
73 238 Srđan Kostić Muški ARK Maratonac Kruševac Kruševac [21.12 km] Polumaraton 01:31:28 Da
74 239 Marko Jevtic Muški Jagodina [21.12 km] Polumaraton 01:31:00 Da
75 240 Nikola Bulog Muški Beograd - Vracar [21.12 km] Polumaraton 01:35:42 Da
76 241 Nikola Maravic Muški AK Veprine Beograd [21.12 km] Polumaraton 01:31:00 Da
77 242 Božidar Čaušoski Muški Prilep [21.12 km] Polumaraton Da
78 243 Bojan Milic Muški Kruševac [21.12 km] Polumaraton Da
79 244 Dimitrije Kljajic Muški Krusevac [21.12 km] Polumaraton Da
80 245 Djole Vucicevic Muški Beograd cukarica [21.12 km] Polumaraton Da
81 246 Violeta Tomović Ženski Čačak [21.12 km] Polumaraton Da
82 247 Nenad Dinić Muški Prokuplje [21.12 km] Polumaraton Da
83 248 Marko JOVANOVIC Muški Batocina [21.12 km] Polumaraton Da
84 249 Milovan Lučić Muški Kragujevac [21.12 km] Polumaraton Da
85 250 Srgjan Miloshevski Muški A.K. Izgrev Veles [21.12 km] Polumaraton 01:20:50 Da
86 251 Ilija Zvekanov Muški ARK Somaraton Sombor [21.12 km] Polumaraton 01:36:00 Da
87 252 Tale Ilijevski Muški A.K. Izgrev Veles [21.12 km] Polumaraton Da
88 253 Katarina Pavlović Ženski Kruševac [21.12 km] Polumaraton Da
89 254 Danijela Šterling Ženski PK "Vrh" Kladovo [21.12 km] Polumaraton Da
90 255 Angelina Panova Ženski A.K. Izgrev Veles [21.12 km] Polumaraton Da
91 256 Strahinja Gavrilovic Muški Beograd-Rakovica [21.12 km] Polumaraton 02:19:00 Da
92 257 Aleksandra Stanisavljevic Ženski AK Vranjski Maratonci Vranje [21.12 km] Polumaraton 02:22:00 Da
93 258 Dejan Katančević Muški AK Vranjski maratonci Vranje [21.12 km] Polumaraton Da
94 259 Slavoljub Malinic Muški Krusevac [21.12 km] Polumaraton Da
95 260 Tomislav Panic Muški Paracin [21.12 km] Polumaraton Da
96 261 Nenad Zivkovic Muški Nis [21.12 km] Polumaraton Da
97 262 Sinisa Stankovic Muški Vranje [21.12 km] Polumaraton Da
98 263 Mile Ristić Muški Vranje [21.12 km] Polumaraton Da
99 264 Branko Đurović Muški Knić [21.12 km] Polumaraton Da
100 265 Bogdan Milicevic Muški Niš [21.12 km] Polumaraton Da
101 266 Vladimir Jovanović Muški Niš [21.12 km] Polumaraton Da
102 301 Zdravko Mišović Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.12 km] Polumaraton 01:06:47 Da
103 302 Igor Stanojević Muški AK Topličanin Prokuplje [21.12 km] Polumaraton Da
104 303 Ilija Milenkovic Muški ARK Maratonac Krusevac Kruševac [21.12 km] Polumaraton Da
105 304 Aleksandar Mijailović Muški Oplenac Topola [21.12 km] Polumaraton 01:52:09 Da
106 305 Petar Novković Muški AK Topličanin Prokuplje [21.12 km] Polumaraton Da
107 306 Mikloš Bruner Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.12 km] Polumaraton 01:24:00 Da
108 307 Miroslav Čapko Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.12 km] Polumaraton Da
109 308 Stefan Milivojevic Muški Knic [21.12 km] Polumaraton Da
110 309 Dejan Cvetkovic Muški Batocina Batocina [21.12 km] Polumaraton 01:31:08 Da
111 310 Ivan Popović Muški Beograd [21.12 km] Polumaraton Da
112 311 milos mijalkovic Muški Bela Palanka [21.12 km] Polumaraton Da
113 312 milos sokolov Muški Pirot [21.12 km] Polumaraton Da
114 313 Dušan Jevtić Muški ARK Maratonac Krusevac Kruševac [21.12 km] Polumaraton Da
115 314 Dejan Markovic Muški Batocina [21.12 km] Polumaraton Da
116 315 Aleksandar Markovic Muški Kragujevac [21.12 km] Polumaraton Da
117 316 Filip Filipovic Muški ARK Maratonac Krusevac Krusevac [21.12 km] Polumaraton Da
118 317 dejan rozgic Muški Kraljevo [21.12 km] Polumaraton 01:59:00 Da
119 318 Ivan Markovic Muški Klub Extremnih Sportova Kragujevac Oplenac Topola [21.12 km] Polumaraton 01:21:00 Da
120 319 Mladen Miljkovic Muški AK Topličanin Prokuplje [21.12 km] Polumaraton Da
121 320 Marko Stamenković Muški AK Železničar Niš [21.12 km] Polumaraton 01:19:00 Da
122 321 Nenad Zivkovic Muški Atletsko Rekreativni klub Maratonac Krusevac Kruševac [21.12 km] Polumaraton 01:13:20 Da
123 322 ivan kovac Muški Pancevo [21.12 km] Polumaraton Da
124 323 Ninoslav Kostić Muški AK Vranjski Maratonci Bujanovac [21.12 km] Polumaraton 01:43:00 Da
125 324 Ljubomir Radojko Muški Trstenik Trstenik [21.12 km] Polumaraton Da
126 325 Maja Milosavljević Ženski Kruševac [21.12 km] Polumaraton Da
127 326 Bogomir Ivkovic Muški Lapovo [21.12 km] Polumaraton Da
128 327 Dimitrije Tadic Muški ARK Maratonac Krusevac Krusevac [21.12 km] Polumaraton Da
129 328 Kristina Stevanovic Ženski Jagodina [21.12 km] Polumaraton Da
130 329 Dejan Katančević Muški AK Vranjski Maratonci Vranje [21.12 km] Polumaraton 01:55:00 Da
131 330 Nenad Vujisić Muški Kraljevo [21.12 km] Polumaraton Da
132 331 Andrej Savić Muški Kruševac [21.12 km] Polumaraton Da
133 332 Ivan Tomic Muški Zlatari [21.12 km] Polumaraton Da
134 333 Slavoljub Malinic Muški Krusevac [21.12 km] Polumaraton Da
135 334 ana atanasoska Ženski Kraljevo [21.12 km] Polumaraton Da
136 335 goran atanasovski Muški Kraljevo [21.12 km] Polumaraton Da
137 336 Vladimir Radonjic Muški Kruševac [21.12 km] Polumaraton 01:56:00 Da
138 337 Tamara Dačić Ženski Philoctetes Jagodina [21.12 km] Polumaraton Da
139 338 Lazar Milojević Muški Kruševac [21.12 km] Polumaraton Da
140 339 Dimitrije Antonijević Muški Kraljevo [21.12 km] Polumaraton Da
141 340 Marija Stojanović Ženski Philoctetes Jagodina [21.12 km] Polumaraton 02:19:52 Da
142 341 Nevena Lazarević Ženski Jagodina [21.12 km] Polumaraton Da
143 342 Jelena Nikolić Ženski Srbija [21.12 km] Polumaraton Da
144 343 Roxana Sarpe Ženski Nis [21.12 km] Polumaraton 03:00:00 Da
145 344 Nenad Pribojac Muški Kraljevo [21.12 km] Polumaraton 01:50:00 Da
146 345 Ivan Milovanovic Muški ARK Fruška gora Čačak [21.12 km] Polumaraton 01:45:00 Da
147 346 Neda Milisavljevic Ženski Krusevac [21.12 km] Polumaraton Da
148 347 Miljurko Đurković Muški Blace [21.12 km] Polumaraton Da
149 348 Milan Ranđelović Muški AK Topličanin Prokuplje Žitorađa [21.12 km] Polumaraton 01:45:00 Da
150 349 Miguel Angel Garcia Gomez Muški Caseres [21.12 km] Polumaraton Da
151 350 Ivan Starcevic Muški Beograd - Vrčin [21.12 km] Polumaraton 01:52:00 Da
152 351 Bogdan Milićević Muški Niš [21.12 km] Polumaraton 01:54:00 Da
153 352 Ljubivoje Grbovic Muški bez kluba Beograd [21.12 km] Polumaraton 01:57:00 Da
154 353 blagoje arnautovic Muški Kraljevo [21.12 km] Polumaraton Da
155 354 Boris Aleksic Muški Beograd/Zemun [21.12 km] Polumaraton Da
156 355 Jelena Stevic Ženski ARK Maratonac Krusevac Krusevac [21.12 km] Polumaraton Da
157 356 Danica Tocilovac Ženski Kruševac [21.12 km] Polumaraton Da
158 357 Stefan Mitrovic Muški ARK Maratonac Krusevac Krusevac [21.12 km] Polumaraton 01:46:00 Da
159 358 Djordje Vuckovic Muški Jagodina [21.12 km] Polumaraton Da
160 359 Jovana Janković Ženski Jagodina [21.12 km] Polumaraton Da
161 360 Ana Rašić Ženski Jagodina [21.12 km] Polumaraton Da
162 361 Andreja Đorđević Ženski Jagodina [21.12 km] Polumaraton Da
163 362 Перо Мијатовић Muški Соколац [21.12 km] Polumaraton Da
164 363 Milica Stojanović Ženski Jagodina [21.12 km] Polumaraton Da
165 1006 Lazar Momčilović Muški Aleksinac [21.12 km] Polumaraton Da