Пријављени такмичари на 3. Sokolov put SkyRace

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Joze Dakskobler Мушки Podbrdo traill running festival Podbrdo [22.0 km] Trkači Да
2 2 Igor Stogov Мушки Freestyler Београд [22.0 km] Trkači Да
3 3 Ivan Nišlić Мушки Smederevo [22.0 km] Trkači Да
4 4 Marko Anicic Мушки Smederevo [22.0 km] Trkači Да
5 5 Живадин Пуцаревић Мушки Ветеран Београд Tulari [22.0 km] Trkači Да
6 6 Milan-Grane Vincer Мушки Skyrunning team Pancevo Pančevo [22.0 km] Trkači Да
7 7 Tamara Šekerović Женски Becej [22.0 km] Trkači Да
8 8 Srđan Petrićević Мушки Čiče Београд [22.0 km] Trkači Да
9 9 Igor Rak Мушки Čiče Београд [22.0 km] Trkači Да
10 11 Borislav Bogosavac Мушки Čiče Београд [22.0 km] Trkači Да
11 14 Miroslav Cvetkovic Мушки Skyrunning team Pancevo Pancevo [22.0 km] Trkači Да
12 15 Tanja Ilić Женски Београд [22.0 km] Trkači Да
13 17 Stefan Martinovic Мушки Београд [22.0 km] Trkači Да
14 18 Ana Milosavljevic Женски Београд [22.0 km] Trkači Да
15 19 Viktor Varga Мушки Running Tribe Zemun [22.0 km] Trkači Да
16 20 Жудана Ђокић Женски Београд, Чукарица [22.0 km] Trkači Да
17 21 Milovan Markovic Мушки Maslacak Београд [22.0 km] Trkači Да
18 22 Ivana Jovandin Женски Нови Сад [22.0 km] Trkači Да
19 23 Goran Brzaković Мушки Београд [22.0 km] Trkači Да
20 24 Miodrag Dimković Мушки Smederevo [22.0 km] Trkači Да
21 25 Miljenko Vujaklija Мушки Skyrunning Team Pancevo Pancevo [22.0 km] Trkači Да
22 26 Vladimir Veljković Мушки Београд [22.0 km] Trkači Да
23 27 Marija Sekulovic Женски PK Zeleznicar Beograd Novi Beograd [22.0 km] Trkači Да
24 28 Marija Djordjevic Женски SK Tribe Београд [22.0 km] Trkači Да
25 29 Dejan Trajkovski Мушки Нови Сад [22.0 km] Trkači Да
26 30 Irena Pavlovic Женски Novi Beograda [22.0 km] Trkači Да
27 31 Nenad Mojsilovic Мушки Na sve strane Београд [22.0 km] Trkači Да
28 32 Ivana Momčilović Женски Ultra Trkač Srbija Београд [22.0 km] Trkači Да
29 33 Dusan Kovandzic Мушки Београд [22.0 km] Trkači Да
30 34 Vida Medic Женски TK Tamis Београд [22.0 km] Trkači Да
31 35 Nedeljko Dabovic Мушки AK Niskogorci HN / Tribe Herceg Novi / Beograd [22.0 km] Trkači Да
32 36 Milena Dimitrijević Женски Београд [22.0 km] Trkači Да
33 37 Miroslav Zajić Мушки PK Zeleznicar Beograd Београд [22.0 km] Trkači Да
34 38 Boroja Neven Мушки AK Sloboda Novi Grad Laktasi [22.0 km] Trkači Да
35 39 Ranko Pecikozic Мушки Osijek [22.0 km] Trkači 06:59:00 Да
36 41 Stevan Lukovic Мушки Kragujevac [22.0 km] Trkači 04:20:00 Да
37 42 Slobodan Atanasov Мушки ARK Fruška Gora Нови Сад [22.0 km] Trkači Да
38 43 Damir Ljubojevic Мушки JBG Vodanj [22.0 km] Trkači Да
39 44 Goran Marinkovic Мушки JBG Smederevo [22.0 km] Trkači Да
40 45 Nikola Milić Мушки Serbian State Lottery Београд [22.0 km] Trkači Да
41 46 Ivan Kolarević Мушки Kragujevac [22.0 km] Trkači Да
42 47 MIljan Kandic Мушки Kragujevac [22.0 km] Trkači Да
43 49 Agneš Giric-Cvetković Женски ARK Fruška gora/OMEGA-3 NORWAY Нови Сад [22.0 km] Trkači Да
44 50 Sreto Vaskovic Мушки Београд [22.0 km] Trkači Да
45 51 Dragan Ilić Мушки Beograda [22.0 km] Trkači Да
46 52 marjana zaklan Женски Нови Сад [22.0 km] Trkači Да
47 53 Ђорђе Стаменковић Мушки - Лесковац [22.0 km] Trkači Да
48 54 Matija Šulović Мушки Valjevo [22.0 km] Trkači Да
49 55 Filp Šulović Мушки Valjevo [22.0 km] Trkači Да
50 56 Aleksandar Jocić Мушки Београд [22.0 km] Trkači Да
51 57 Gavrilo Adamović Мушки Niš [22.0 km] Trkači Да
52 58 Nemanja Jovanovic Мушки Na sve strane Београд [22.0 km] Trkači Да
53 59 Жарко Ћулибрк Мушки Maraton Klub 1893 Београд [22.0 km] Trkači Да
54 60 Ninoslav Rupić Мушки Београд [22.0 km] Trkači Да
55 61 Marija Berić Женски ARK Fruška gora Нови Сад [22.0 km] Trkači Да
56 62 Жељко Степановић Мушки JBG Београд [22.0 km] Trkači Да
57 63 Milan Stojanovic Мушки Bujanovac [22.0 km] Trkači Да
58 64 Vladimir Riling Мушки TK 3 athlete Београд [22.0 km] Trkači Да
59 65 Damjan Gatarić Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [22.0 km] Trkači Да
60 67 Aleksandar Stankovic Мушки PAK Mosor Niš Leskovac [22.0 km] Trkači Да
61 68 Ognjen Popović Мушки Београд [22.0 km] Trkači Да
62 70 Bojan Dulejan Мушки PK Železničar Beograd Београд [22.0 km] Trkači Да
63 71 Mirko Mitrović Мушки Adidas Runnning Team Beograd - Barajevo [22.0 km] Trkači 00:40:00 Да
64 72 Ljubo Dabovic Мушки Igalo [22.0 km] Trkači Да
65 75 Živko Tomić Мушки Skyrunning Serbia Beograd - Voždovac [22.0 km] Trkači Да
66 76 Srđan Grubić Мушки JBG Zemun [22.0 km] Trkači 11:00:00 Да
67 77 Kristifor Manču Мушки VAK 1926 Vršac [22.0 km] Trkači Да
68 78 Danijel Mandić Мушки TK Sprint Subotica [22.0 km] Trkači Да
69 79 Дејан Крсмановић Мушки Beograd - Novi Beograd [22.0 km] Trkači Да
70 80 Marko Trifunović Мушки Skyrunning team Pancevo Pančevo [22.0 km] Trkači Да
71 81 Danijela Sterling Женски P.D. ,,Vrh,, Kladovo Kladovo [22.0 km] Trkači Да
72 82 Dragan - Shickey Milašinović Мушки Klub Extremnih Sportova Kragujevac Kragujevac [22.0 km] Trkači 03:59:00 Да
73 84 Milan Becejski Мушки OK Toplicanin, PSK Toplica Prokuplje [22.0 km] Trkači Да
74 85 Milan Petrovic Мушки Vrčin [22.0 km] Trkači Да
75 86 Milos Mladenovic Мушки PSK Kukavica Leskovac [22.0 km] Trkači Да
76 87 Sofija Arapovic Женски Skyrunning Serbia Ivanjica [22.0 km] Trkači Да
77 89 Dragoslava Petrović Женски Нови Сад [22.0 km] Trkači Да
78 90 Bogdan Petrović Мушки Jagodina [22.0 km] Trkači Да
79 91 Ana Stanic Женски PK Zeleznicar Beograd Београд [22.0 km] Trkači Да
80 92 Milena Kojic Женски PK Zeleznicar Beograd Београд [22.0 km] Trkači Да
81 93 Marko Stamenković Мушки AK Železničar Niš [22.0 km] Trkači Да
82 94 Jelena Filipović Женски Ultra Trkač Srbija Gornji Milanovac [22.0 km] Trkači Да
83 95 Aleksandar Kalajdžić Мушки PK Radnički Београд [22.0 km] Trkači 04:00:00 Да
84 98 Vedran Kandic Мушки Sombor [22.0 km] Trkači Да
85 99 Marina Nikolić Женски Šašavi Ultraši / UK Paligo Palus Београд [22.0 km] Trkači Да
86 100 Pavle Ćirić Мушки Нови Сад [22.0 km] Trkači Да
87 102 Janko Đurić Мушки SKYRUNNING KLUB JBG Borča [22.0 km] Trkači Да
88 103 Nevena Rajković Женски Krusevac [22.0 km] Trkači Да
89 105 Bojan Vasiljevic Мушки Kragujevac [22.0 km] Trkači Да
90 106 Aleksandar Petrović Мушки Niš [22.0 km] Trkači Да
91 108 Ivana Samardzija Женски Београд [22.0 km] Trkači Да
92 112 Dragan Jakovljevic Мушки SRK Lajkovac trci Lajkovac [22.0 km] Trkači Да
93 116 Marija Babic Женски Београд [22.0 km] Trkači Да
94 117 Vladimir Kolić Мушки Zemun [22.0 km] Trkači Да
95 118 Dimitris Kiriakos Мушки Urban Trail Runners Kallithea, Athens Greece [22.0 km] Trkači Да
96 119 Igor Jovanovic Мушки Nis [22.0 km] Trkači 04:39:00 Да
97 120 Nikola Filipović Мушки PK Ruj 1706 Babušnica [22.0 km] Trkači Да
98 121 Marko Popin Мушки Despotovo [22.0 km] Trkači Да
99 122 Pavle Jović Мушки Niš [22.0 km] Trkači Да
100 123 Nikola Maravic Мушки AK Veprine Београд [22.0 km] Trkači Да
101 125 Teodor Markoč Мушки Podbrdo Trail Running Festival Zgornje Gorje [22.0 km] Trkači Да
102 127 Miloš Popović Мушки Београд [22.0 km] Trkači Да
103 130 David Judin Мушки Београд [22.0 km] Trkači Да
104 131 Bojan Šverko Мушки turni.si Ljubljana [22.0 km] Trkači Да
105 132 Sanja Kavaz Женски Jahorina Ultra Trail Team Istočno Sarajevo [22.0 km] Trkači Да
106 134 Ivona Velimirovic Женски PAK Mosor Nis [22.0 km] Trkači Да
107 135 Novak Spasic Мушки Extreme summit team Beograd- Čukarica [22.0 km] Trkači Да
108 136 Vladan Avramović Мушки Београд [22.0 km] Trkači Да
109 137 Natasa Sarajevcic Женски Београд [22.0 km] Trkači Да
110 138 Irena Pavlović Женски Београд [22.0 km] Trkači Да
111 139 Jovica Ignjatović Мушки Pirot [22.0 km] Trkači Да
112 140 Dusan Bazic Мушки Skyrunning Srbija Kopaonik [22.0 km] Trkači Да
113 141 Tamara Ilić Женски PD Pobeda Београд [22.0 km] Trkači Да
114 142 Mladen Djordjevic Мушки PK Ruj 1706 Babušnica [22.0 km] Trkači Да
115 143 Данијела Крсмановић Женски Beograd - Novi Beograd [22.0 km] Trkači Да
116 146 Ljiljana Mladenovic Женски Nis [22.0 km] Trkači Да
117 147 Vladimir Rajić Мушки Kostolac [22.0 km] Trkači Да
118 149 Biljana Isić Женски PK Spartak Subotica Subotica [22.0 km] Trkači Да
119 150 Miljan Mimić Мушки PD Pobeda Београд [22.0 km] Trkači Да
120 151 Maja Milovanovic Женски Београд [22.0 km] Trkači Да
121 152 Nenad Rančić Мушки Pirot [22.0 km] Trkači Да
122 153 Slobodan Zdravković Мушки Kraljevo [22.0 km] Trkači Да
123 154 Danilo Obradovic Мушки PK Balkan Београд [22.0 km] Trkači Да
124 155 Nebojsa Atanackovic Мушки Београд [22.0 km] Trkači Да
125 156 Mitar Velimirovic Мушки PAK Mosor Niš Nis [22.0 km] Trkači Да
126 158 Иван Ајдачић Мушки Požarevac [22.0 km] Trkači 00:06:00 Да
127 160 Sandra Mitrovic Женски PK Ruj 1706 Babušnica [22.0 km] Trkači Да
128 164 Dragan Grujic Мушки PK Balkan Beograd - Železnik [22.0 km] Trkači Да
129 165 Nenad Obradovic Мушки PK Zeleznicar Beograd Beograd Zemun [22.0 km] Trkači Да
130 167 Stevan Mladenović Мушки Wien [22.0 km] Trkači Да
131 168 Greta Goetz Женски beograd-vracar [22.0 km] Trkači Да
132 169 Dragan Bubnjevic Мушки Dubocica Leakovac [22.0 km] Trkači 00:04:00 Да
133 170 Ákos Tyirityán Мушки Recikli SE Gödöllő [22.0 km] Trkači Да
134 172 Dejan Dimitrijevic Мушки Leskovac [22.0 km] Trkači Да
135 174 Ivana Cenerić Женски Београд [22.0 km] Trkači Да
136 177 Bojan Đačić Мушки Београд [22.0 km] Trkači Да
137 178 Ivan Petrovic Мушки Valjevo [22.0 km] Trkači Да
138 179 Slavan Karanac Мушки No club Београд [22.0 km] Trkači Да
139 180 Nenad Živković Мушки Atletsko Rekreativni klub Maratonac Krusevac Kruševac [22.0 km] Trkači Да
140 181 Ivana Potkonjak Женски PK Železničar Niš Nis [22.0 km] Trkači Да
141 182 Marko Petrović Мушки Београд [22.0 km] Trkači Да
142 183 Aleksandar Davidović Мушки Нови Сад [22.0 km] Trkači Да
143 184 Dragan Pavlovic Мушки PSD dr Laza Markovic Irig Irig [22.0 km] Trkači Да
144 188 Bojan Lovrić Мушки Pd zmajevac vrdnik Vrdnik [22.0 km] Trkači Да
145 190 Željko Dulić Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [22.0 km] Trkači Да
146 191 Dragiša Bauer Мушки Orijentiring klub "Stražilovo" Sremski Karlovci [22.0 km] Trkači Да
147 192 Bojan Veljkovic Мушки Smederevo [22.0 km] Trkači Да
148 193 Saša Đorgović Мушки Štrpce [22.0 km] Trkači Да
149 194 Martyna Kantor Женски Hercog running team Crakow [22.0 km] Trkači Да
150 195 Marko Marjanovic Мушки Niska Banja [22.0 km] Trkači Да
151 196 Aleksandar Štajfer Мушки Skyrunning Srbija Celarevo [22.0 km] Trkači Да
152 197 Radivoj Jocic Мушки AK Becej Bečej [22.0 km] Trkači Да
153 198 Bojan Jocić Мушки AK Becej Bečej [22.0 km] Trkači Да
154 199 Dejana Butorac Женски ARK Somaraton Celarevo [22.0 km] Trkači Да
155 202 Lazar Momčilović Мушки Aleksinac [22.0 km] Trkači Да
156 204 Svetislav Nikolajev Мушки Fight club VIVA Vrsac [22.0 km] Trkači Да
157 205 Nikola Miljkov Мушки Klub Ekstremnih Sportova Izazov Vrsac [22.0 km] Trkači Да
158 206 Malwina Jachowicz Женски SALCO SPORT TEAM Wrocław [22.0 km] Trkači Да
159 207 Bojana Simićević Женски Beograd-Rakovica [22.0 km] Trkači Да
160 208 Nevena Virijević Женски Београд [22.0 km] Trkači Да
161 209 Marta Ilić Женски Beograd cukarica [22.0 km] Trkači Да
162 210 Slavko Prezelj Мушки PD Podbrdo Nova Gorica [22.0 km] Trkači Да
163 211 Zeljko Coric Мушки PK Čelik Nis [22.0 km] Trkači Да
164 212 Aleksander Kocik Мушки Wrocław [22.0 km] Trkači Да
165 213 Patrik Ikič Мушки Žiri [22.0 km] Trkači Да
166 215 Dejan Nikolić Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [22.0 km] Trkači Да
167 216 Ewelina Matuła Женски SALCO SPORT TEAM Brzoza [22.0 km] Trkači Да
168 217 Miguel Angel Garcia Gomez Мушки Aldeanueva de la vera [22.0 km] Trkači Да
169 218 Miodrag Stevanović Мушки Nis [22.0 km] Trkači Да
170 219 Edvard Halas Мушки "Život je more" Subotica [22.0 km] Trkači 01:19:34 Да
171 220 Zdravko Aleksandrov Мушки Sofia [22.0 km] Trkači 06:00:00 Да
172 221 Ivana Stanković Женски Projektura Београд [22.0 km] Trkači Да
173 222 Nikola Srebrić Мушки Projektura Београд [22.0 km] Trkači Да
174 223 Nikola Stanković Мушки Projektura Београд [22.0 km] Trkači Да
175 224 Tihomir Bićanin Мушки Vršac [22.0 km] Trkači 00:06:00 Да
176 225 Višnja Jovanović Женски Niš [22.0 km] Trkači Да
177 226 Dunja Jankovic Женски Nis [22.0 km] Trkači Да
178 227 Boris Lepojić Мушки Ljubljana [22.0 km] Trkači Да
179 228 Blagovesta Georgieva Женски Sofia [22.0 km] Trkači Да
180 229 Aleksandar Marković Мушки Smederevska Palanka [22.0 km] Trkači Да
181 230 Aron Sebestyen Мушки Szeged [22.0 km] Trkači Да
182 231 Jovan Stefanović Мушки Pirot [22.0 km] Trkači Да
183 232 Radoslav Radev Мушки iRun Varna [22.0 km] Trkači Да
184 233 Nikola Bojovic Мушки Outdoo in Zubin Potok [22.0 km] Trkači Да
185 234 Neli Angelova Женски iRun-Varna Sofia [22.0 km] Trkači Да
186 235 ACA JOVAN KRSTIĆ Мушки AK Niški maraton Niš [22.0 km] Trkači 00:02:00 Да
187 236 Milica Bajkovic Женски Београд [22.0 km] Trkači Да
188 237 Tomo Bajkovic Мушки Beograd cukarica [22.0 km] Trkači Да
189 239 Miluša Boškovic Женски Kotor, [22.0 km] Trkači Да
190 241 Nebojsa Vulin Мушки Banja Luka [22.0 km] Trkači Да
191 243 Aleksander Svetoslavov Мушки iRun-Varna Varna [22.0 km] Trkači Да
192 247 Aleksandar Djakovic Мушки Ultra Trkac Srbija Београд [22.0 km] Trkači Да
193 248 Jovana Stojkovic Женски Nis [22.0 km] Trkači Да
194 249 Jovan Popović Мушки Београд [22.0 km] Trkači Да
195 250 Vladan Radulović Мушки Trem Prokuplje [22.0 km] Trkači Да
196 251 Mona Gazivoda Женски Olimp Београд [22.0 km] Trkači Да
197 252 Dragan Ćirić Мушки BELhospice Team - Šašavi Ultraši Београд [22.0 km] Trkači Да
198 253 Richard Vowles Мушки Bucharest [22.0 km] Trkači Да
199 254 Alen Obradović Мушки Skyrunning team Pancevo Pančevo [22.0 km] Trkači Да
200 255 Nebojša Petrović Мушки Beograd - Voždovac [22.0 km] Trkači Да
201 256 Nebojsa Jovic Мушки PK Spartak Subotica [22.0 km] Trkači Да
202 257 Maja Rancic Женски Београд [22.0 km] Trkači Да
203 258 Nada Zdravkovic Женски OAK Kosutnjak Beograda [22.0 km] Trkači Да
204 259 Mirjana Djordjevic Женски Београд [22.0 km] Trkači 04:54:00 Да
205 261 Juan Pablo Savonitti Мушки Crossfit Dream Sofia [22.0 km] Trkači Да
206 262 Uroš Lopičić Мушки Београд [22.0 km] Trkači Да
207 264 Bojan Jelečanin Мушки Zemun [22.0 km] Trkači Да
208 266 Michael Stojcevski Мушки Београд [22.0 km] Trkači Да
209 267 Vladan Lapic Мушки Pancevo [22.0 km] Trkači Да
210 269 Sara Pucarevic Женски Beograd - Novi Beograd [22.0 km] Trkači Да
211 270 Aleksandar Saša Bošković Мушки PSK Komovi Podgorica [22.0 km] Trkači Да
212 271 Ivana Rajčić Женски Beograd - Voždovac [22.0 km] Trkači Да
213 272 Ivan Filipović Мушки LRD Vićija Topola [22.0 km] Trkači Да
214 273 Biljana Kojovic Женски Beograd-Rakovica [22.0 km] Trkači Да
215 274 Vukašin Stanojević Мушки Niš [22.0 km] Trkači Да
216 276 Matej Poljanšek Мушки Žiri [22.0 km] Trkači Да
217 277 Petar Đoković Мушки Obrenovac [22.0 km] Trkači Да
218 278 DAMIR BUBIĆ Мушки ARK Starter Subotica [22.0 km] Trkači 21:50:00 Да
219 279 Pavel Chobanov Мушки Sofia [22.0 km] Trkači 06:10:00 Да
220 280 Dimitar Todorovski Мушки Skopje [22.0 km] Trkači Да
221 281 Kiril Filipovski Мушки PK Makedon Skopje [22.0 km] Trkači Да
222 282 Petar Ivanovski Мушки PK Makedon Skoplje [22.0 km] Trkači Да
223 283 Branko Jocic Мушки AK Becej Bečej [22.0 km] Trkači Да
224 284 Милан Крезовић Мушки Београд [22.0 km] Trkači Да
225 286 Lazar Radivojević Мушки Ultra Trkač Srbija Topola [22.0 km] Trkači Да
226 288 Jovana Radulovic Женски Beograd/Zemun11080 [22.0 km] Trkači Да
227 290 Marko Jocić Мушки Becej [22.0 km] Trkači Да
228 292 Nikola Rasic Мушки Jagodina [22.0 km] Trkači Да
229 293 Mladen Plakalovic Мушки Jahorina Ultra Trail Team Mokro [22.0 km] Trkači Да
230 294 Božo Todić Мушки PED "Visočnik" Han Pijesak Han Pijesak [22.0 km] Trkači Да
231 295 Душко Момић Мушки Novi Sad-Bukovac [22.0 km] Trkači Да
232 296 Jelena Vesic Женски Katona gym Нови Сад [22.0 km] Trkači Да
233 297 Vladimir Marinkovic Мушки Београд [22.0 km] Trkači 05:30:00 Да
234 298 Vladimir Stevanović Мушки Ninjutsu klub Bujinkan Leskovac Leskovac [22.0 km] Trkači Да
235 299 Nikola Živković Мушки Ninjutsu klub Bujinkan Leskovac Leskovac [22.0 km] Trkači Да
236 300 Milos Ajdarovic Мушки Kragujevac [22.0 km] Trkači Да
237 301 Katarina Ergelašev Женски Beograd-Stari grad [22.0 km] Trkači Да
238 302 Lazar Mihajlovic Мушки PK Zeleznicar Nis Nis [22.0 km] Trkači 02:00:00 Да
239 303 Miroslav Mandić Мушки Jahorina Ultra Trail Sarajevo [22.0 km] Trkači 01:43:00 Да
240 304 Igor Mitić Мушки Fitness klub Borac Nis [22.0 km] Trkači Да
241 305 Bojan Radomirovic Мушки OMEGA 3 NORWAY Нови Сад [22.0 km] Trkači Да
242 306 Aleksandar Milenković Мушки Nis [22.0 km] Trkači Да
243 307 Dragan Stojanović Мушки Nis [22.0 km] Trkači Да
244 308 Branislav Milenković Мушки Nis [22.0 km] Trkači Да
245 310 Milos Petrovic Мушки Vladicin Han [22.0 km] Trkači Да
246 311 Peter Petrov Мушки Running Academy Sofia [22.0 km] Trkači Да
247 312 Srđan Šutanovac Мушки Niš [22.0 km] Trkači Да
248 313 Rositsa Beleva Женски Running Academy Sofia [22.0 km] Trkači Да
249 314 Martin Nedyalkov Мушки Running Academy Sofia [22.0 km] Trkači Да
250 315 Galina Grozeva Женски Running Academy Plovdiv [22.0 km] Trkači Да
251 318 Dimitar Dimitrov Мушки Running Academy Sofia [22.0 km] Trkači Да
252 319 Valentin Stoychev Мушки Running Academy Sofia [22.0 km] Trkači Да
253 321 Marko Ilic Мушки Jagodina [22.0 km] Trkači Да
254 322 Natasa Mijajlovic Женски Jagodina [22.0 km] Trkači Да
255 323 Todor Georgijevic Мушки Neradin [22.0 km] Trkači Да
256 324 Djurdjica Boskovic Женски Београд [22.0 km] Trkači 00:01:00 Да
257 325 Dražen Kovačević Мушки BK Konstantin Niš [22.0 km] Trkači Да
258 327 Dragan Krstić Мушки Ćuprija [22.0 km] Trkači Да
259 328 Violeta Jovanovic Женски Београд [22.0 km] Trkači Да
260 330 Vladimir Spasovski Мушки Skopje [22.0 km] Trkači Да
261 331 Kristijan Ognjanovski Мушки Skopje [22.0 km] Trkači Да
262 332 Dejan Ognenoski Мушки Skopje [22.0 km] Trkači Да
263 333 Bojan Božić Мушки Becej [22.0 km] Trkači Да
264 334 Marko Tomićević Мушки Becej [22.0 km] Trkači Да
265 335 Dušan Gleich Мушки Maribor [22.0 km] Trkači Да
266 1006 Aleksandar Damnjanovic Мушки Pass Matter Београд [22.0 km] Trkači 05:00:00 Да