Prijavljeni takmičari na 3. Sokolov put SkyRace

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj. Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Joze Dakskobler Muški Podbrdo traill running festival Podbrdo [22.0 km] Trkači Da
2 2 Igor Stogov Muški Freestyler Beograd [22.0 km] Trkači Da
3 3 Ivan Nišlić Muški Smederevo [22.0 km] Trkači Da
4 4 Marko Anicic Muški Smederevo [22.0 km] Trkači Da
5 5 Живадин Пуцаревић Muški Ветеран Београд Tulari [22.0 km] Trkači Da
6 6 Milan-Grane Vincer Muški Skyrunning team Pancevo Pančevo [22.0 km] Trkači Da
7 7 Tamara Šekerović Ženski Becej [22.0 km] Trkači Da
8 8 Srđan Petrićević Muški Čiče Beograd [22.0 km] Trkači Da
9 9 Igor Rak Muški Čiče Beograd [22.0 km] Trkači Da
10 11 Borislav Bogosavac Muški Čiče Beograd [22.0 km] Trkači Da
11 14 Miroslav Cvetkovic Muški Skyrunning team Pancevo Pancevo [22.0 km] Trkači Da
12 15 Tanja Ilić Ženski Beograd [22.0 km] Trkači Da
13 17 Stefan Martinovic Muški Beograd [22.0 km] Trkači Da
14 18 Ana Milosavljevic Ženski Beograd [22.0 km] Trkači Da
15 19 Viktor Varga Muški Running Tribe Zemun [22.0 km] Trkači Da
16 20 Жудана Ђокић Ženski Београд, Чукарица [22.0 km] Trkači Da
17 21 Milovan Markovic Muški Maslacak Beograd [22.0 km] Trkači Da
18 22 Ivana Jovandin Ženski Novi Sad [22.0 km] Trkači Da
19 23 Goran Brzaković Muški Beograd [22.0 km] Trkači Da
20 24 Miodrag Dimković Muški Smederevo [22.0 km] Trkači Da
21 25 Miljenko Vujaklija Muški Skyrunning Team Pancevo Pancevo [22.0 km] Trkači Da
22 26 Vladimir Veljković Muški Beograd [22.0 km] Trkači Da
23 27 Marija Sekulovic Ženski PK Zeleznicar Beograd Novi Beograd [22.0 km] Trkači Da
24 28 Marija Djordjevic Ženski SK Tribe Beograd [22.0 km] Trkači Da
25 29 Dejan Trajkovski Muški Novi Sad [22.0 km] Trkači Da
26 30 Irena Pavlovic Ženski Novi Beograda [22.0 km] Trkači Da
27 31 Nenad Mojsilovic Muški Na sve strane Beograd [22.0 km] Trkači Da
28 32 Ivana Momčilović Ženski Ultra Trkač Srbija Beograd [22.0 km] Trkači Da
29 33 Dusan Kovandzic Muški Beograd [22.0 km] Trkači Da
30 34 Vida Medic Ženski TK Tamis Beograd [22.0 km] Trkači Da
31 35 Nedeljko Dabovic Muški AK Niskogorci HN / Tribe Herceg Novi / Beograd [22.0 km] Trkači Da
32 36 Milena Dimitrijević Ženski Beograd [22.0 km] Trkači Da
33 37 Miroslav Zajić Muški PK Zeleznicar Beograd Beograd [22.0 km] Trkači Da
34 38 Boroja Neven Muški AK Sloboda Novi Grad Laktasi [22.0 km] Trkači Da
35 39 Ranko Pecikozic Muški Osijek [22.0 km] Trkači 06:59:00 Da
36 41 Stevan Lukovic Muški Kragujevac [22.0 km] Trkači 04:20:00 Da
37 42 Slobodan Atanasov Muški ARK Fruška Gora Novi Sad [22.0 km] Trkači Da
38 43 Damir Ljubojevic Muški JBG Vodanj [22.0 km] Trkači Da
39 44 Goran Marinkovic Muški JBG Smederevo [22.0 km] Trkači Da
40 45 Nikola Milić Muški Serbian State Lottery Beograd [22.0 km] Trkači Da
41 46 Ivan Kolarević Muški Kragujevac [22.0 km] Trkači Da
42 47 MIljan Kandic Muški Kragujevac [22.0 km] Trkači Da
43 49 Agneš Giric-Cvetković Ženski ARK Fruška gora/OMEGA-3 NORWAY Novi Sad [22.0 km] Trkači Da
44 50 Sreto Vaskovic Muški Beograd [22.0 km] Trkači Da
45 51 Dragan Ilić Muški Beograda [22.0 km] Trkači Da
46 52 marjana zaklan Ženski Novi Sad [22.0 km] Trkači Da
47 53 Ђорђе Стаменковић Muški - Лесковац [22.0 km] Trkači Da
48 54 Matija Šulović Muški Valjevo [22.0 km] Trkači Da
49 55 Filp Šulović Muški Valjevo [22.0 km] Trkači Da
50 56 Aleksandar Jocić Muški Beograd [22.0 km] Trkači Da
51 57 Gavrilo Adamović Muški Niš [22.0 km] Trkači Da
52 58 Nemanja Jovanovic Muški Na sve strane Beograd [22.0 km] Trkači Da
53 59 Жарко Ћулибрк Muški Maraton Klub 1893 Beograd [22.0 km] Trkači Da
54 60 Ninoslav Rupić Muški Beograd [22.0 km] Trkači Da
55 61 Marija Berić Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [22.0 km] Trkači Da
56 62 Жељко Степановић Muški JBG Beograd [22.0 km] Trkači Da
57 63 Milan Stojanovic Muški Bujanovac [22.0 km] Trkači Da
58 64 Vladimir Riling Muški TK 3 athlete Beograd [22.0 km] Trkači Da
59 65 Damjan Gatarić Muški ARK Fruška gora Novi Sad [22.0 km] Trkači Da
60 67 Aleksandar Stankovic Muški PAK Mosor Niš Leskovac [22.0 km] Trkači Da
61 68 Ognjen Popović Muški Beograd [22.0 km] Trkači Da
62 70 Bojan Dulejan Muški PK Železničar Beograd Beograd [22.0 km] Trkači Da
63 71 Mirko Mitrović Muški Adidas Runnning Team Beograd - Barajevo [22.0 km] Trkači 00:40:00 Da
64 72 Ljubo Dabovic Muški Igalo [22.0 km] Trkači Da
65 75 Živko Tomić Muški Skyrunning Serbia Beograd - Voždovac [22.0 km] Trkači Da
66 76 Srđan Grubić Muški JBG Zemun [22.0 km] Trkači 11:00:00 Da
67 77 Kristifor Manču Muški VAK 1926 Vršac [22.0 km] Trkači Da
68 78 Danijel Mandić Muški TK Sprint Subotica [22.0 km] Trkači Da
69 79 Дејан Крсмановић Muški Beograd - Novi Beograd [22.0 km] Trkači Da
70 80 Marko Trifunović Muški Skyrunning team Pancevo Pančevo [22.0 km] Trkači Da
71 81 Danijela Sterling Ženski P.D. ,,Vrh,, Kladovo Kladovo [22.0 km] Trkači Da
72 82 Dragan - Shickey Milašinović Muški Klub Extremnih Sportova Kragujevac Kragujevac [22.0 km] Trkači 03:59:00 Da
73 84 Milan Becejski Muški OK Toplicanin, PSK Toplica Prokuplje [22.0 km] Trkači Da
74 85 Milan Petrovic Muški Vrčin [22.0 km] Trkači Da
75 86 Milos Mladenovic Muški PSK Kukavica Leskovac [22.0 km] Trkači Da
76 87 Sofija Arapovic Ženski Skyrunning Serbia Ivanjica [22.0 km] Trkači Da
77 89 Dragoslava Petrović Ženski Novi Sad [22.0 km] Trkači Da
78 90 Bogdan Petrović Muški Jagodina [22.0 km] Trkači Da
79 91 Ana Stanic Ženski PK Zeleznicar Beograd Beograd [22.0 km] Trkači Da
80 92 Milena Kojic Ženski PK Zeleznicar Beograd Beograd [22.0 km] Trkači Da
81 93 Marko Stamenković Muški AK Železničar Niš [22.0 km] Trkači Da
82 94 Jelena Filipović Ženski Ultra Trkač Srbija Gornji Milanovac [22.0 km] Trkači Da
83 95 Aleksandar Kalajdžić Muški PK Radnički Beograd [22.0 km] Trkači 04:00:00 Da
84 98 Vedran Kandic Muški Sombor [22.0 km] Trkači Da
85 99 Marina Nikolić Ženski Šašavi Ultraši / UK Paligo Palus Beograd [22.0 km] Trkači Da
86 100 Pavle Ćirić Muški Novi Sad [22.0 km] Trkači Da
87 102 Janko Đurić Muški SKYRUNNING KLUB JBG Borča [22.0 km] Trkači Da
88 103 Nevena Rajković Ženski Krusevac [22.0 km] Trkači Da
89 105 Bojan Vasiljevic Muški Kragujevac [22.0 km] Trkači Da
90 106 Aleksandar Petrović Muški Niš [22.0 km] Trkači Da
91 108 Ivana Samardzija Ženski Beograd [22.0 km] Trkači Da
92 112 Dragan Jakovljevic Muški SRK Lajkovac trci Lajkovac [22.0 km] Trkači Da
93 116 Marija Babic Ženski Beograd [22.0 km] Trkači Da
94 117 Vladimir Kolić Muški Zemun [22.0 km] Trkači Da
95 118 Dimitris Kiriakos Muški Urban Trail Runners Kallithea, Athens Greece [22.0 km] Trkači Da
96 119 Igor Jovanovic Muški Nis [22.0 km] Trkači 04:39:00 Da
97 120 Nikola Filipović Muški PK Ruj 1706 Babušnica [22.0 km] Trkači Da
98 121 Marko Popin Muški Despotovo [22.0 km] Trkači Da
99 122 Pavle Jović Muški Niš [22.0 km] Trkači Da
100 123 Nikola Maravic Muški AK Veprine Beograd [22.0 km] Trkači Da
101 125 Teodor Markoč Muški Podbrdo Trail Running Festival Zgornje Gorje [22.0 km] Trkači Da
102 127 Miloš Popović Muški Beograd [22.0 km] Trkači Da
103 130 David Judin Muški Beograd [22.0 km] Trkači Da
104 131 Bojan Šverko Muški turni.si Ljubljana [22.0 km] Trkači Da
105 132 Sanja Kavaz Ženski Jahorina Ultra Trail Team Istočno Sarajevo [22.0 km] Trkači Da
106 134 Ivona Velimirovic Ženski PAK Mosor Nis [22.0 km] Trkači Da
107 135 Novak Spasic Muški Extreme summit team Beograd- Čukarica [22.0 km] Trkači Da
108 136 Vladan Avramović Muški Beograd [22.0 km] Trkači Da
109 137 Natasa Sarajevcic Ženski Beograd [22.0 km] Trkači Da
110 138 Irena Pavlović Ženski Beograd [22.0 km] Trkači Da
111 139 Jovica Ignjatović Muški Pirot [22.0 km] Trkači Da
112 140 Dusan Bazic Muški Skyrunning Srbija Kopaonik [22.0 km] Trkači Da
113 141 Tamara Ilić Ženski PD Pobeda Beograd [22.0 km] Trkači Da
114 142 Mladen Djordjevic Muški PK Ruj 1706 Babušnica [22.0 km] Trkači Da
115 143 Данијела Крсмановић Ženski Beograd - Novi Beograd [22.0 km] Trkači Da
116 146 Ljiljana Mladenovic Ženski Nis [22.0 km] Trkači Da
117 147 Vladimir Rajić Muški Kostolac [22.0 km] Trkači Da
118 149 Biljana Isić Ženski PK Spartak Subotica Subotica [22.0 km] Trkači Da
119 150 Miljan Mimić Muški PD Pobeda Beograd [22.0 km] Trkači Da
120 151 Maja Milovanovic Ženski Beograd [22.0 km] Trkači Da
121 152 Nenad Rančić Muški Pirot [22.0 km] Trkači Da
122 153 Slobodan Zdravković Muški Kraljevo [22.0 km] Trkači Da
123 154 Danilo Obradovic Muški PK Balkan Beograd [22.0 km] Trkači Da
124 155 Nebojsa Atanackovic Muški Beograd [22.0 km] Trkači Da
125 156 Mitar Velimirovic Muški PAK Mosor Niš Nis [22.0 km] Trkači Da
126 158 Иван Ајдачић Muški Požarevac [22.0 km] Trkači 00:06:00 Da
127 160 Sandra Mitrovic Ženski PK Ruj 1706 Babušnica [22.0 km] Trkači Da
128 164 Dragan Grujic Muški PK Balkan Beograd - Železnik [22.0 km] Trkači Da
129 165 Nenad Obradovic Muški PK Zeleznicar Beograd Beograd Zemun [22.0 km] Trkači Da
130 167 Stevan Mladenović Muški Wien [22.0 km] Trkači Da
131 168 Greta Goetz Ženski beograd-vracar [22.0 km] Trkači Da
132 169 Dragan Bubnjevic Muški Dubocica Leakovac [22.0 km] Trkači 00:04:00 Da
133 170 Ákos Tyirityán Muški Recikli SE Gödöllő [22.0 km] Trkači Da
134 172 Dejan Dimitrijevic Muški Leskovac [22.0 km] Trkači Da
135 174 Ivana Cenerić Ženski Beograd [22.0 km] Trkači Da
136 177 Bojan Đačić Muški Beograd [22.0 km] Trkači Da
137 178 Ivan Petrovic Muški Valjevo [22.0 km] Trkači Da
138 179 Slavan Karanac Muški No club Beograd [22.0 km] Trkači Da
139 180 Nenad Živković Muški Atletsko Rekreativni klub Maratonac Krusevac Kruševac [22.0 km] Trkači Da
140 181 Ivana Potkonjak Ženski PK Železničar Niš Nis [22.0 km] Trkači Da
141 182 Marko Petrović Muški Beograd [22.0 km] Trkači Da
142 183 Aleksandar Davidović Muški Novi Sad [22.0 km] Trkači Da
143 184 Dragan Pavlovic Muški PSD dr Laza Markovic Irig Irig [22.0 km] Trkači Da
144 188 Bojan Lovrić Muški Pd zmajevac vrdnik Vrdnik [22.0 km] Trkači Da
145 190 Željko Dulić Muški ARK Fruška gora Novi Sad [22.0 km] Trkači Da
146 191 Dragiša Bauer Muški Orijentiring klub "Stražilovo" Sremski Karlovci [22.0 km] Trkači Da
147 192 Bojan Veljkovic Muški Smederevo [22.0 km] Trkači Da
148 193 Saša Đorgović Muški Štrpce [22.0 km] Trkači Da
149 194 Martyna Kantor Ženski Hercog running team Crakow [22.0 km] Trkači Da
150 195 Marko Marjanovic Muški Niska Banja [22.0 km] Trkači Da
151 196 Aleksandar Štajfer Muški Skyrunning Srbija Celarevo [22.0 km] Trkači Da
152 197 Radivoj Jocic Muški AK Becej Bečej [22.0 km] Trkači Da
153 198 Bojan Jocić Muški AK Becej Bečej [22.0 km] Trkači Da
154 199 Dejana Butorac Ženski ARK Somaraton Celarevo [22.0 km] Trkači Da
155 202 Lazar Momčilović Muški Aleksinac [22.0 km] Trkači Da
156 204 Svetislav Nikolajev Muški Fight club VIVA Vrsac [22.0 km] Trkači Da
157 205 Nikola Miljkov Muški Klub Ekstremnih Sportova Izazov Vrsac [22.0 km] Trkači Da
158 206 Malwina Jachowicz Ženski SALCO SPORT TEAM Wrocław [22.0 km] Trkači Da
159 207 Bojana Simićević Ženski Beograd-Rakovica [22.0 km] Trkači Da
160 208 Nevena Virijević Ženski Beograd [22.0 km] Trkači Da
161 209 Marta Ilić Ženski Beograd cukarica [22.0 km] Trkači Da
162 210 Slavko Prezelj Muški PD Podbrdo Nova Gorica [22.0 km] Trkači Da
163 211 Zeljko Coric Muški PK Čelik Nis [22.0 km] Trkači Da
164 212 Aleksander Kocik Muški Wrocław [22.0 km] Trkači Da
165 213 Patrik Ikič Muški Žiri [22.0 km] Trkači Da
166 215 Dejan Nikolić Muški ARK Fruška gora Novi Sad [22.0 km] Trkači Da
167 216 Ewelina Matuła Ženski SALCO SPORT TEAM Brzoza [22.0 km] Trkači Da
168 217 Miguel Angel Garcia Gomez Muški Aldeanueva de la vera [22.0 km] Trkači Da
169 218 Miodrag Stevanović Muški Nis [22.0 km] Trkači Da
170 219 Edvard Halas Muški "Život je more" Subotica [22.0 km] Trkači 01:19:34 Da
171 220 Zdravko Aleksandrov Muški Sofia [22.0 km] Trkači 06:00:00 Da
172 221 Ivana Stanković Ženski Projektura Beograd [22.0 km] Trkači Da
173 222 Nikola Srebrić Muški Projektura Beograd [22.0 km] Trkači Da
174 223 Nikola Stanković Muški Projektura Beograd [22.0 km] Trkači Da
175 224 Tihomir Bićanin Muški Vršac [22.0 km] Trkači 00:06:00 Da
176 225 Višnja Jovanović Ženski Niš [22.0 km] Trkači Da
177 226 Dunja Jankovic Ženski Nis [22.0 km] Trkači Da
178 227 Boris Lepojić Muški Ljubljana [22.0 km] Trkači Da
179 228 Blagovesta Georgieva Ženski Sofia [22.0 km] Trkači Da
180 229 Aleksandar Marković Muški Smederevska Palanka [22.0 km] Trkači Da
181 230 Aron Sebestyen Muški Szeged [22.0 km] Trkači Da
182 231 Jovan Stefanović Muški Pirot [22.0 km] Trkači Da
183 232 Radoslav Radev Muški iRun Varna [22.0 km] Trkači Da
184 233 Nikola Bojovic Muški Outdoo in Zubin Potok [22.0 km] Trkači Da
185 234 Neli Angelova Ženski iRun-Varna Sofia [22.0 km] Trkači Da
186 235 ACA JOVAN KRSTIĆ Muški AK Niški maraton Niš [22.0 km] Trkači 00:02:00 Da
187 236 Milica Bajkovic Ženski Beograd [22.0 km] Trkači Da
188 237 Tomo Bajkovic Muški Beograd cukarica [22.0 km] Trkači Da
189 239 Miluša Boškovic Ženski Kotor, [22.0 km] Trkači Da
190 241 Nebojsa Vulin Muški Banja Luka [22.0 km] Trkači Da
191 243 Aleksander Svetoslavov Muški iRun-Varna Varna [22.0 km] Trkači Da
192 247 Aleksandar Djakovic Muški Ultra Trkac Srbija Beograd [22.0 km] Trkači Da
193 248 Jovana Stojkovic Ženski Nis [22.0 km] Trkači Da
194 249 Jovan Popović Muški Beograd [22.0 km] Trkači Da
195 250 Vladan Radulović Muški Trem Prokuplje [22.0 km] Trkači Da
196 251 Mona Gazivoda Ženski Olimp Beograd [22.0 km] Trkači Da
197 252 Dragan Ćirić Muški BELhospice Team - Šašavi Ultraši Beograd [22.0 km] Trkači Da
198 253 Richard Vowles Muški Bucharest [22.0 km] Trkači Da
199 254 Alen Obradović Muški Skyrunning team Pancevo Pančevo [22.0 km] Trkači Da
200 255 Nebojša Petrović Muški Beograd - Voždovac [22.0 km] Trkači Da
201 256 Nebojsa Jovic Muški PK Spartak Subotica [22.0 km] Trkači Da
202 257 Maja Rancic Ženski Beograd [22.0 km] Trkači Da
203 258 Nada Zdravkovic Ženski OAK Kosutnjak Beograda [22.0 km] Trkači Da
204 259 Mirjana Djordjevic Ženski Beograd [22.0 km] Trkači 04:54:00 Da
205 261 Juan Pablo Savonitti Muški Crossfit Dream Sofia [22.0 km] Trkači Da
206 262 Uroš Lopičić Muški Beograd [22.0 km] Trkači Da
207 264 Bojan Jelečanin Muški Zemun [22.0 km] Trkači Da
208 266 Michael Stojcevski Muški Beograd [22.0 km] Trkači Da
209 267 Vladan Lapic Muški Pancevo [22.0 km] Trkači Da
210 269 Sara Pucarevic Ženski Beograd - Novi Beograd [22.0 km] Trkači Da
211 270 Aleksandar Saša Bošković Muški PSK Komovi Podgorica [22.0 km] Trkači Da
212 271 Ivana Rajčić Ženski Beograd - Voždovac [22.0 km] Trkači Da
213 272 Ivan Filipović Muški LRD Vićija Topola [22.0 km] Trkači Da
214 273 Biljana Kojovic Ženski Beograd-Rakovica [22.0 km] Trkači Da
215 274 Vukašin Stanojević Muški Niš [22.0 km] Trkači Da
216 276 Matej Poljanšek Muški Žiri [22.0 km] Trkači Da
217 277 Petar Đoković Muški Obrenovac [22.0 km] Trkači Da
218 278 DAMIR BUBIĆ Muški ARK Starter Subotica [22.0 km] Trkači 21:50:00 Da
219 279 Pavel Chobanov Muški Sofia [22.0 km] Trkači 06:10:00 Da
220 280 Dimitar Todorovski Muški Skopje [22.0 km] Trkači Da
221 281 Kiril Filipovski Muški PK Makedon Skopje [22.0 km] Trkači Da
222 282 Petar Ivanovski Muški PK Makedon Skoplje [22.0 km] Trkači Da
223 283 Branko Jocic Muški AK Becej Bečej [22.0 km] Trkači Da
224 284 Милан Крезовић Muški Београд [22.0 km] Trkači Da
225 286 Lazar Radivojević Muški Ultra Trkač Srbija Topola [22.0 km] Trkači Da
226 288 Jovana Radulovic Ženski Beograd/Zemun11080 [22.0 km] Trkači Da
227 290 Marko Jocić Muški Becej [22.0 km] Trkači Da
228 292 Nikola Rasic Muški Jagodina [22.0 km] Trkači Da
229 293 Mladen Plakalovic Muški Jahorina Ultra Trail Team Mokro [22.0 km] Trkači Da
230 294 Božo Todić Muški PED "Visočnik" Han Pijesak Han Pijesak [22.0 km] Trkači Da
231 295 Душко Момић Muški Novi Sad-Bukovac [22.0 km] Trkači Da
232 296 Jelena Vesic Ženski Katona gym Novi Sad [22.0 km] Trkači Da
233 297 Vladimir Marinkovic Muški Beograd [22.0 km] Trkači 05:30:00 Da
234 298 Vladimir Stevanović Muški Ninjutsu klub Bujinkan Leskovac Leskovac [22.0 km] Trkači Da
235 299 Nikola Živković Muški Ninjutsu klub Bujinkan Leskovac Leskovac [22.0 km] Trkači Da
236 300 Milos Ajdarovic Muški Kragujevac [22.0 km] Trkači Da
237 301 Katarina Ergelašev Ženski Beograd-Stari grad [22.0 km] Trkači Da
238 302 Lazar Mihajlovic Muški PK Zeleznicar Nis Nis [22.0 km] Trkači 02:00:00 Da
239 303 Miroslav Mandić Muški Jahorina Ultra Trail Sarajevo [22.0 km] Trkači 01:43:00 Da
240 304 Igor Mitić Muški Fitness klub Borac Nis [22.0 km] Trkači Da
241 305 Bojan Radomirovic Muški OMEGA 3 NORWAY Novi Sad [22.0 km] Trkači Da
242 306 Aleksandar Milenković Muški Nis [22.0 km] Trkači Da
243 307 Dragan Stojanović Muški Nis [22.0 km] Trkači Da
244 308 Branislav Milenković Muški Nis [22.0 km] Trkači Da
245 310 Milos Petrovic Muški Vladicin Han [22.0 km] Trkači Da
246 311 Peter Petrov Muški Running Academy Sofia [22.0 km] Trkači Da
247 312 Srđan Šutanovac Muški Niš [22.0 km] Trkači Da
248 313 Rositsa Beleva Ženski Running Academy Sofia [22.0 km] Trkači Da
249 314 Martin Nedyalkov Muški Running Academy Sofia [22.0 km] Trkači Da
250 315 Galina Grozeva Ženski Running Academy Plovdiv [22.0 km] Trkači Da
251 318 Dimitar Dimitrov Muški Running Academy Sofia [22.0 km] Trkači Da
252 319 Valentin Stoychev Muški Running Academy Sofia [22.0 km] Trkači Da
253 321 Marko Ilic Muški Jagodina [22.0 km] Trkači Da
254 322 Natasa Mijajlovic Ženski Jagodina [22.0 km] Trkači Da
255 323 Todor Georgijevic Muški Neradin [22.0 km] Trkači Da
256 324 Djurdjica Boskovic Ženski Beograd [22.0 km] Trkači 00:01:00 Da
257 325 Dražen Kovačević Muški BK Konstantin Niš [22.0 km] Trkači Da
258 327 Dragan Krstić Muški Ćuprija [22.0 km] Trkači Da
259 328 Violeta Jovanovic Ženski Beograd [22.0 km] Trkači Da
260 330 Vladimir Spasovski Muški Skopje [22.0 km] Trkači Da
261 331 Kristijan Ognjanovski Muški Skopje [22.0 km] Trkači Da
262 332 Dejan Ognenoski Muški Skopje [22.0 km] Trkači Da
263 333 Bojan Božić Muški Becej [22.0 km] Trkači Da
264 334 Marko Tomićević Muški Becej [22.0 km] Trkači Da
265 335 Dušan Gleich Muški Maribor [22.0 km] Trkači Da
266 1006 Aleksandar Damnjanovic Muški Pass Matter Beograd [22.0 km] Trkači 05:00:00 Da