Prijavljeni takmičari na 9. Asics - Supplementstore.rs Trka prijateljstva Kula

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Darko Cvijić Muški Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:38:00 Da
2 2 Dragana Barbulović Ženski Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:54:00 Da
3 3 Snezana Simic Ženski Belgrade Running Club Bački Gračac [10.0 km] 10 km Da
4 4 Milos Lazic Muški Beograd-Palilula [10.0 km] 10 km Da
5 5 Rej Abdurahmanović Muški Skola Trcanja Klix Sarajevo [10.0 km] 10 km Da
6 6 Tijana Kabić Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
7 7 Branislav Lončar Muški BELhospice Tim Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
8 8 Olivera Kojic Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
9 9 Haris Abdurahmanović Muški Skola Trcanja Klix Sarajevo [10.0 km] 10 km Da
10 10 Katarina Popov Ženski AK Apatin Beograd [10.0 km] 10 km Da
11 11 Vojislav Popov Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
12 12 vladimir tosic Muški fk kula Kula [10.0 km] 10 km Da
13 13 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [10.0 km] 10 km 00:38:00 Da
14 14 Ajdin Ribic Muški Skola Trcanja Klix Sarajevo [10.0 km] 10 km Da
15 15 Mihal Šulja Muški "MaratonKO" Kovačica Kovačica [10.0 km] 10 km Da
16 16 Marko Starčević Muški ARK Odžaci Odžaci [10.0 km] 10 km Da
17 17 Ana Blagojević Ženski Maraton tim Pozarevac Kucevo [10.0 km] 10 km Da
18 18 Marko JOVANOVIC Muški Batocina Batocina [10.0 km] 10 km Da
19 19 Zarko Henigman Muški Skola Trcanja Klix Sarajevo [10.0 km] 10 km Da
20 20 Branka Veličković Ženski AK Apatin/Škola trčanja Novi Sad Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
21 21 Boško Jerković Muški Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
22 22 Bogdan Vurdelja Muški Running Tribe Belgrade Beograd [10.0 km] 10 km Da
23 23 Alenka Habjanic Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [10.0 km] 10 km Da
24 24 Marija Panić Ženski RV i PVO Batajnica [10.0 km] 10 km Da
25 25 Dragan Kolarić Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
26 26 Dragana Srbulović Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
27 27 Marko Popin Muški Desotovo [10.0 km] 10 km Da
28 28 Gusztáv Surján Muški individualac Senta [10.0 km] 10 km Da
29 29 Tomislav Cvitanušić Muški Skola Trcanja Klix Sarajevo [10.0 km] 10 km Da
30 30 Amila Štaljo Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [10.0 km] 10 km Da
31 31 Samra Vlajcic Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [10.0 km] 10 km Da
32 32 Maja Mujanović Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [10.0 km] 10 km Da
33 33 Boris Obradovic Muški Beograd [10.0 km] 10 km 00:47:00 Da
34 34 Марко Ђурашковић Muški Marko Run Beograd - Voždovac [10.0 km] 10 km Da
35 35 Haris Jordamović Muški Skola Trcanja Klix Sarajevo [10.0 km] 10 km Da
36 36 Željko Milenković Muški Planinarski Klub Spartak Donji Tavankut [10.0 km] 10 km Da
37 37 Vuk Vukmirovic Muški Omega-3 Norway Running Team Beograd [10.0 km] 10 km Da
38 38 Milan Cvijanovic Muški Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
39 39 Lejla Pojskic Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [10.0 km] 10 km Da
40 40 Slobodan Dimitrov Muški Masterfeed running team Novi Kneževac [10.0 km] 10 km Da
41 41 Sead Velagić Muški Skola Trcanja Klix Sarajevo [10.0 km] 10 km Da
42 42 Josip Major Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
43 43 Petar Šuša Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
44 44 Predrag Bresjanac Muški Dobra Forma Beograd [10.0 km] 10 km 00:46:00 Da
45 45 Tamara Borovcanin Ženski Dobra Forma Beograd [10.0 km] 10 km Da
46 46 Zoltan Habi Muški AK Hajduk maraton tim Kula Srbobran [10.0 km] 10 km Da
47 47 Livija Šlajher Ženski Srbija [10.0 km] 10 km Da
48 48 Ema Borovina Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [10.0 km] 10 km Da
49 49 Miloš Zbućnović Muški Ultra Trkac Srbija Zmajevo [10.0 km] 10 km Da
50 50 Jasmina Korjenić Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [10.0 km] 10 km Da
51 51 Bogomir Ivkovic Muški Lapovo [10.0 km] 10 km Da
52 52 Иван Милосављевић Muški Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km Da
53 53 Andrija Kozlik Muški Kula [10.0 km] 10 km Da
54 54 Rišar Lazar Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
55 55 Odobašić Tijana Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
56 56 Šarkezi Arpad Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
57 57 Zeljko Graovac Muški adidas Running team Beograd-Stari grad [10.0 km] 10 km 08:42:00 Da
58 58 Zoran Skoric Muški Gladiator Workout NS Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
59 59 Erol Mujanović Muški Skola Trcanja Klix Sarajevo [10.0 km] 10 km Da
60 60 Zoltán Lipták Muški ark magyarkanizsai maratonfutók Magyarkanizsa [10.0 km] 10 km 00:40:00 Da
61 61 Kristijan Stošić Muški Ak Mladost Uzice Beograd [10.0 km] 10 km Da
62 62 Daniel Šokac Muški Sombor [10.0 km] 10 km Da
63 63 Branka Injac Ženski Arandjelovac [10.0 km] 10 km Da
64 64 Vladimir Gvozden Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
65 65 Biljana Kostić Ženski Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
66 66 Aleksandar Vugdelija Muški Vugdelije Subotica [10.0 km] 10 km Da
67 67 Ana Crvelin Ženski MK Marjan Kastel Luksic [10.0 km] 10 km Da
68 68 Dragoljub Šarčev Muški Srbobran Srbobran [10.0 km] 10 km Da
69 69 Gordana Obradović Ženski Power Training Ruma Ruma [10.0 km] 10 km 01:10:00 Da
70 70 Mile Radivojević Muški Inđija [10.0 km] 10 km Da
71 71 Alisa Kantić Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [10.0 km] 10 km Da
72 72 Haris Vlajcic Muški Skola Trcanja Klix Sarajevo [10.0 km] 10 km Da
73 73 Горан Тешић Muški AK Beoelektrane Београд-Стари град [10.0 km] 10 km Da
74 74 Branislav Milanov Muški Masterfeed running team Novi Kneževac [10.0 km] 10 km Da
75 75 Ana Ninkovic Ženski Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
76 76 Dejan Bogdanović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:46:00 Da
77 77 Melinda Bogdanović Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
78 78 Veljko Bajić Muški Lajkovac [10.0 km] 10 km Da
79 79 Marija Nerić Ženski Ljig [10.0 km] 10 km Da
80 80 Slobodan Jotić Muški Maraton tim Požarevac Kostolac [10.0 km] 10 km 01:01:00 Da
81 81 Gordana Šeatović Ženski Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
82 82 Sara Kuzmanovic Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
83 83 Vitaminka Zrnić Ženski Maraton tim Požarevac Kostolac [10.0 km] 10 km 02:20:00 Da
84 84 Miladin Srdanov Muški Srbobran Srbobran [10.0 km] 10 km Da
85 85 Miloš Stambolija Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
86 86 Ivan Radenković Muški Belgrade Running Club Begrad [10.0 km] 10 km 00:39:00 Da
87 87 Ђорђе Сладаковић Muški ARK Somaraton Сомбор [10.0 km] 10 km Da
88 88 Dragomir Ilić Muški ARK Odžaci Obrenovac [10.0 km] 10 km Da
89 89 Ond Bakos Muški Individualac Senta [10.0 km] 10 km Da
90 90 Vesna Futo Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [10.0 km] 10 km Da
91 91 Dubravka Ivanic Ženski Ruma [10.0 km] 10 km Da
92 92 Radovan Novakovic Muški Beograd - Vračar [10.0 km] 10 km Da
93 93 Milica Mrkšić Ženski Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
94 94 Zvonimir Vakanjac Muški Osijek [10.0 km] 10 km 00:42:00 Da
95 95 Damir Kapidžić Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km Da
96 96 Marko Cvetkovic Muški Beograd/Zemun [10.0 km] 10 km 01:40:00 Da
97 97 Miloš Stanisavljević Muški Maraton tim Požarevac Požarevac [10.0 km] 10 km 00:47:00 Da
98 98 MIRSADA Jahic Zenuni Ženski Ark Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:03:00 Da
99 99 Ivan Barbaric Muški Beograd [10.0 km] 10 km 00:41:00 Da
100 100 Marinko Knezevic Muški AK Sloboda Novi Grad Pančeo [10.0 km] 10 km Da
101 101 Viktor Veljkovic Muški Vegan Beograd [10.0 km] 10 km 00:44:00 Da
102 102 Đorđe Mićić Muški ŽIVI ZDRAVO Beograd [10.0 km] 10 km 00:45:00 Da
103 103 Dejan Arandjelovic Muški Maraton tim Pozarevac Pozarevac [10.0 km] 10 km 01:49:00 Da
104 104 Nemanja Slavić Muški AK Topličanin Beograd [10.0 km] 10 km 00:43:51 Da
105 105 Ivana Budinski Ženski Belgrade Running Club Ruski Krstur [10.0 km] 10 km Da
106 106 Vladimir Kolić Muški BTL Zemun [10.0 km] 10 km 00:45:00 Da
107 107 Nenad Maksic Muški Maraton tim Pozarevac Pozarevac [10.0 km] 10 km 01:49:00 Da
108 108 Srdjan Lukić Muški Kanjiža [10.0 km] 10 km Da
109 109 Radovan Stevanović Muški Beograd-Palilula [10.0 km] 10 km Da
110 110 Ivana Vlajic Ženski AK Topličanin Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
111 111 Balint Fridrih Muški Individualac Senta [10.0 km] 10 km Da
112 112 Atila Sič Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
113 113 Ivan Ćirković Muški AK PARTIZAN BEOGRAD Beograd- Čukarica [10.0 km] 10 km 00:35:00 Da
114 114 Predrag Ilić Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
115 115 Edin Huric Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km Da
116 116 Aleksandra Burkanovic Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
117 117 Dušan Srdanov Muški Srbobran Srbobran [10.0 km] 10 km Da
118 118 Aleksandar Rajić Muški AK Topličanin Prokuplje Beograd [10.0 km] 10 km 00:47:09 Da
119 119 Maja Milovanović Ženski Zemun [10.0 km] 10 km Da
120 120 Dejan Stevanovic Muški srbijašume Suvi Do, Zagubica [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
121 121 Živa Vijoglavin Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
122 122 Milan Jović Muški DPA Sombor Sombor [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
123 123 Miloš Đurđević Muški Beograd - Vračar [10.0 km] 10 km Da
124 124 Pavle Peković Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
125 125 Sava Jokić Muški Beograd [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
126 126 Marina Tepavac Ženski ARK Somaraton Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
127 127 Slobodan Dragić Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
128 128 Maja Bodrožić Ženski ArkSomaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
129 129 Miroslav Tasić Muški Beograd - Voždovac [10.0 km] 10 km Da
130 130 Mirko Masic Muški Maratonski tim Pozarevac Pozarevac [10.0 km] 10 km Da
131 131 Igor Sabo Muški Senta [10.0 km] 10 km 00:42:00 Da
132 132 IVANA DROBINA Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
133 133 Slobodan Petković Muški BelHospice Tim Beograd - Voždovac [10.0 km] 10 km 00:46:00 Da
134 134 Aleksandra Vrsajković Ženski Srbobran Srbobran [10.0 km] 10 km Da
135 135 Marija Dragović Ženski Maraton tim Pozarevac Požarevac [10.0 km] 10 km Da
136 136 Dragan Ćela Milić Muški Maraton tim Požarevac Požarevac [10.0 km] 10 km Da
137 137 Amra Širbegović Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
138 138 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [10.0 km] 10 km Da
139 139 Tatjana Stankovic Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
140 140 Stevan Vojinović Muški Pančevo [10.0 km] 10 km Da
141 141 Miloš Mikić Muški Триатлон клуб "Никшић" Nikšić [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
142 142 Zoran Nikolić Muški ARK Somaraton Bački Monoštor [10.0 km] 10 km 00:43:36 Da
143 143 Marko Marinkovic Muški ARK Odžaci Odzaci [10.0 km] 10 km Da
144 144 Bojan Sivč Muški BK Hajduk Kula Kula [10.0 km] 10 km Da
145 145 Oliver Zlatković Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
146 146 Zoran Sarafinovic Muški Kostolac (Petka) [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
147 147 Весна Ђоковић Ženski ПСК Балкан Beograd [10.0 km] 10 km Da
148 148 Miloš Vučković Muški Vojska Srbije, KzO Beograd [10.0 km] 10 km Da
149 149 Tihomir Lendvai Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
150 150 Dario Franolić Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
151 151 Aleksandar Mitic Muški MARATONCI PANČEVO Opovo [10.0 km] 10 km 01:35:00 Da
152 152 Justin Browne Muški Beograd - Voždovac [10.0 km] 10 km Da
153 153 Biljana Vezmar Ženski Ark somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
154 154 Marko Papović Muški Vojska Srbije, KzO Beograd [10.0 km] 10 km Da
155 155 Saša Stanić Muški RV i PVO Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km Da
156 156 Darko Memišević Muški RV i PVO Cicevac Lucina [10.0 km] 10 km Da
157 157 Biljana Tadić Ženski Serbia Running Project Beograd [10.0 km] 10 km Da
158 158 Miloš Drndarević Muški MK GRUPA Beograd [10.0 km] 10 km 00:42:00 Da
159 159 Nikola Maljković Muški Indjija [10.0 km] 10 km Da
160 160 Nikola Dimitrijevic Muški Obrenovac [10.0 km] 10 km Da
161 161 Christian Pasterko Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:58:00 Da
162 162 Marko Jovičić Muški Beograd-Rakovica [10.0 km] 10 km 01:01:00 Da
163 163 Ivan Stanković Muški Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km Da
164 164 Bojana Marić Ženski Komanda za obuku Sombor [10.0 km] 10 km Da
165 165 Radivoj Jocic Muški AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Da
166 166 Marko Jocic Muški Ak becej Becej [10.0 km] 10 km Da
167 167 Snezana Kostić Ženski Beograd- Palilula [10.0 km] 10 km Da
168 168 Roland Vefić Muški Maraton tim Požarevac Kostolac [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
169 169 Dragan Šimić Muški JUDO KLUB MLADOST BEČEJ Bečej [10.0 km] 10 km 00:37:00 Da
170 170 Goran Dimkovic Muški Maratonci Pancevo Pancevo [10.0 km] 10 km 00:40:09 Da
171 171 Marko Medojevic Muški Beograd [10.0 km] 10 km 00:36:00 Da
172 172 Dubravko Marić Muški Komanda za obuku Sombor [10.0 km] 10 km Da
173 173 Nebojša Đekić Muški Beograd-Rakovica [10.0 km] 10 km 00:45:00 Da
174 174 Blažo Maksimović Muški RV i PVO Aleksinac [10.0 km] 10 km Da
175 175 Jovan Damnjanović Muški 🏃rekreativac Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:43:00 Da
176 176 Daniel Francia Muški Temerin [10.0 km] 10 km Da
177 177 Damir Slijepčević Muški Vojska Srbije Beograd [10.0 km] 10 km Da
178 178 Ivan Milovanović Muški Maraton tim Požarevac Pozarevac [10.0 km] 10 km Da
179 179 Zlatko Pleština Muški Maraton klub Marjan Klis [10.0 km] 10 km 00:44:00 Da
180 180 Dragana Mokan Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
181 181 Mladen Živković Muški Vojna Akademija Beograd [10.0 km] 10 km Da
182 182 Nenad Veljkovic Muški Pancevo [10.0 km] 10 km 00:52:00 Da
183 183 Vladimir Obradovic Muški New Belgrade [10.0 km] 10 km Da
184 184 Srećko Mićić Muški ACTIVE TRAVELING Beograd [10.0 km] 10 km Da
185 185 Milos Radulovic Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:51:19 Da
186 186 Nemanja Katanić Muški AK Hajduk maraton tim Kula Beograd [10.0 km] 10 km 00:42:00 Da
187 187 Ivana Vuković Ženski / Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km 00:48:00 Da
188 188 Aleksandra Tomic Ženski Beograd/Zemun [10.0 km] 10 km Da
189 189 Boris Majstorovic Muški ArkSomaraton Ridjica [10.0 km] 10 km Da
190 190 Milos Djindjic Muški N/A Beograd [10.0 km] 10 km 00:50:07 Da
191 191 Biljana Markovic Ženski Beograd [10.0 km] 10 km 01:45:00 Da
192 192 Elvis Škorić Muški Beograd-Stari grad [10.0 km] 10 km Da
193 193 Jelena Sremcev Ženski Maraton tim Požarevac Beograd stari grad [10.0 km] 10 km 00:54:00 Da
194 194 Dragan Nikolić Muški TAK Cerski junaci Beograd [10.0 km] 10 km Da
195 195 Mariana Čegar Lukić Ženski Vojna Akademija Apatin [10.0 km] 10 km Da
196 196 196 196 Muški - [10.0 km] 10 km Da
197 197 Jasminka Zutic Ženski / Beograd [10.0 km] 10 km Da
198 198 Aleksandra Dabić Ženski Obrenovac [10.0 km] 10 km 01:07:00 Da
199 199 Марко Бубања Muški Пријепоље [10.0 km] 10 km Da
200 200 Vanja Petrošević Muški Vojna Akademija Beograd [10.0 km] 10 km Da
201 202 Biljana Ivanova Ženski Vojna Akademija Beograd [10.0 km] 10 km Da
202 203 Branka Ćetković Ženski Pathfindergym Beograd [10.0 km] 10 km Da
203 204 Ksenija Krstic Ženski Kik Boks klub Petros Novi Beograd [10.0 km] 10 km 01:45:00 Da
204 205 Nebojša Janković Muški Maraton tim Pozarevac Pozarevac [10.0 km] 10 km Da
205 206 Tomislav Janković Muški Maraton tim Pozarevac Pozarevac [10.0 km] 10 km Da
206 207 Vanja Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [10.0 km] 10 km Da
207 208 Aleksandar Kostic Muški AvalaSubotom Beograd - Voždovac [10.0 km] 10 km 01:10:00 Da
208 209 Suzana Filipovic Ženski Beograda [10.0 km] 10 km Da
209 210 Michael Stojcevski Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
210 211 Saša Zebić Muški Maraton tim Požarevac Požarevac [10.0 km] 10 km Da
211 212 Ivana Trifunović Ženski Kraljevo [10.0 km] 10 km Da
212 213 Ana Trifunović Ženski Kraljevo [10.0 km] 10 km Da
213 214 Biljana Šebez Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
214 215 Ratko Šebez Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
215 216 Zlatan Leko Muški MK Marjan Split [10.0 km] 10 km Da
216 217 Mile Pavlović Muški AK Banat Zrenjanin [10.0 km] 10 km Da
217 218 Csaba Kàtai Kàtai Muški Mali Iđoš [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
218 219 Tanja Ilic Ženski maraton tim Pozarevac Kostolac [10.0 km] 10 km 02:25:00 Da
219 220 Dragan Vugdelija Muški ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km Da
220 221 Saša Varga Muški ARK Tron Palić Subotica [10.0 km] 10 km Da
221 222 Miloš Jurić Muški PathfinderGym Beograda [10.0 km] 10 km Da
222 223 Jugoslav Futo Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
223 224 Iva Kosović-Nikolis Ženski Vojska Srbije Beograd [10.0 km] 10 km Da
224 225 Nataša Ćulafić Ženski Garda - Vojska Srbije Beograda [10.0 km] 10 km Da
225 226 Marko Panajotović Muški Beograd- Palilula [10.0 km] 10 km Da
226 227 Jovan Panajotović Muški Obrenovac [10.0 km] 10 km Da
227 228 Mirzet Halilović Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:39:00 Da
228 229 Miloš Milovanović Muški Atletski klub Dinamo Pančevo, Starčevo [10.0 km] 10 km 00:31:00 Da
229 230 Ненад Бабић Muški team friends Arandjelovac [10.0 km] 10 km 00:48:00 Da
230 231 Miloš Dajević Muški TAK Cerski junaci Beograda - Rakovica [10.0 km] 10 km Da
231 232 Љубомир Јапунџић Muški ТРК - Београдски маратон Београд,Палилула [10.0 km] 10 km Da
232 233 Zoran Dakić Muški Garda - Vojska Srbije Beograd [10.0 km] 10 km Da
233 234 Stefan Simijonović Muški Garda - Vojska Srbije Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
234 235 Andrea Rodić Muški Beograd - Savski Venac [10.0 km] 10 km Da
235 236 Nikola Ristivojevic Muški Smederevska Palanka [10.0 km] 10 km Da
236 237 VOJISLAV KALOVIC Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
237 238 Branko Hrnjaz Muški Beograd-Palilula [10.0 km] 10 km Da
238 239 Mirko Stanković Muški Vojska Srbije, KzO Beograd [10.0 km] 10 km Da
239 240 Saša Gosić Muški Beograd [10.0 km] 10 km 00:49:00 Da
240 241 Tanja Bozic Ženski / Becej [10.0 km] 10 km 00:59:00 Da
241 242 Sanja Dubljevic Ženski Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
242 243 Malisa Kovacevic Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [10.0 km] 10 km Da
243 244 Slobodan Stojković Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
244 245 Aleksandar Obradovic Muški Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
245 246 Marko Pućo Muški Maraton tim Požarevac Kostolac [10.0 km] 10 km 01:59:00 Da
246 247 Jovica Cucić Muški ARK Frusška gora Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
247 248 Biljana Čonkić Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
248 249 Jovan Popović Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
249 250 Milena Dimitrijević Ženski Beograd-Stari grad [10.0 km] 10 km Da
250 251 Marija Vrazic Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
251 252 Dušan Škrbić Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
252 253 Jelena Škrbić Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
253 254 Marko Jovic Muški Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
254 255 Milan Delić Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [10.0 km] 10 km 01:29:00 Da
255 256 Darko Spasojevic Muški Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
256 257 Danijela Vasiljevic Ženski Beograd-Rakovica [10.0 km] 10 km Da
257 258 Viktor Kovac Muški Senta [10.0 km] 10 km Da
258 259 Dragutin Nikolić Muški BELhospice Tim Beograd - Čukarica [10.0 km] 10 km Da
259 260 Vajo Petrovic Muški Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
260 261 Mihalj Pozonji Muški Nemam Feketic [10.0 km] 10 km Da
261 262 Asmir Softic Muški Ark Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:42:00 Da
262 263 Miljevic Bojan Muški Becej [10.0 km] 10 km Da
263 264 bojan bozic Muški Becej [10.0 km] 10 km Da
264 265 Милисава Симоновић Ženski ТРК- београдски маратон Београд, Србија [10.0 km] 10 km 02:09:00 Da
265 266 Mladen Stevanovic Muški Sport Vision Running Club Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
266 267 Marko Rankovic Muški Lazarevac Lazarevac [10.0 km] 10 km 08:15:00 Da
267 268 Samuel Kiplimo Muški Užice [10.0 km] 10 km Da
268 269 Vesko Anđelković Muški ARK MaratonKO Kovačica [10.0 km] 10 km Da
269 270 Fredy Siegrist Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
270 271 Marko Tomicevic Muški Becej [10.0 km] 10 km Da
271 272 Miloš Segedi Muški AK Inđija Inđja [10.0 km] 10 km Da
272 273 Miša Jahoda Muški AK Veteran Beograd Beograd, Zemun [10.0 km] 10 km Da
273 274 Dušan Borovčanin Muški Dobra Forma Beograd [10.0 km] 10 km 00:53:00 Da
274 275 Miša Segedi Muški AK Inđija Inđija [10.0 km] 10 km Da
275 276 Aleksandar Cvijetić Muški Beograd-Rakovica [10.0 km] 10 km Da
276 277 Petar Stojanovic Muški Nemam Beograd [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
277 278 Ivona Čikoš Ženski Subotica [10.0 km] 10 km Da
278 279 Danijela Vujasinovic Ženski Sombor [10.0 km] 10 km Da
279 280 Milovan Tajković Muški Vojska Srbije Beograd [10.0 km] 10 km Da
280 281 Dejan Ubornji Muški UK Paligo Palus Palic Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
281 282 Karolina Madaras P. Ženski UK Paligo Palus Palic Subotica [10.0 km] 10 km Da
282 283 Borislav Pelengić Muški Vojska Srbije Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
283 284 Adrianna Guci Ženski Temerin [10.0 km] 10 km Da
284 285 Đuro Borbelj Muški 1.brigada Kopnene vojske Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
285 286 Dejana Stojanović Ženski 1.brigada Kopnene vojske Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
286 287 Siniša Dabižljević Muški Vojska Srbije, KzO Beograd [10.0 km] 10 km Da
287 288 Jelica Stevanovic Ženski Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
288 289 Miljenko Micic Muški Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
289 290 Mladen Dragic Muški Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
290 291 Dragan Lazic Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
291 292 Monika Konc Ženski Ark Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
292 293 Bozo Stula Muški AK Veteran Beograd [10.0 km] 10 km Da
293 294 Predrag Jankovic Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
294 295 Bojan Kampfer Muški VAK 1926 Beograd [10.0 km] 10 km Da
295 296 Sanela Fetahović Ženski ARK Fruška Gora Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
296 297 Jakša Zeković Muški ArkSomaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
297 298 Đuka Čeljuska Muški ArkSomaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:36:30 Da
298 299 Borislav Savic Muški TRK Banjaluka Banja Luka [10.0 km] 10 km Da
299 300 slobodan vugdelija Muški Vugdelije Subotica [10.0 km] 10 km Da
300 301 Mihaela Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [10.0 km] 10 km Da
301 302 Renata Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [10.0 km] 10 km Da
302 303 Mirko Erdelji Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
303 304 Đurđina Stošić Ženski ARK Odžaci Odžaci [10.0 km] 10 km Da
304 305 Arijana Anisic Ženski Sombor [10.0 km] 10 km Da
305 306 Marija Dragović Ženski Kraljevo [10.0 km] 10 km Da
306 307 Alisa Bajić Ženski AK APATIN Bečej [10.0 km] 10 km Da
307 308 Goran Bajić Muški AK APATIN Bečej [10.0 km] 10 km Da
308 309 Ivan Katančić Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
309 310 Sava Lazić Muški AK Partizan Beograd [10.0 km] 10 km Da
310 311 Vlada Aracki Muški Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:29:00 Da
311 312 Nenad Pribojac Muški Kraljevo [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
312 313 Sebastian Ludaić Muški ARK Tron Palić [10.0 km] 10 km 16:05:00 Da
313 314 Miroslav Molnar Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:41:00 Da
314 315 Danijela Cvetković Ženski Belgrade Running club Beograd [10.0 km] 10 km Da
315 316 Miroslav Jovic Muški Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
316 317 Damir Batanjski Muški Ark PETROVGRAD Zrenjnanin [10.0 km] 10 km 00:46:00 Da
317 318 Aleksandar Dakić Muški Banovci-Dunav [10.0 km] 10 km Da
318 319 Miljurko Djurkovic Muški AK JASTREBAC BLACE Blace [10.0 km] 10 km Da
319 320 Slobodan Djorovic Muški Lazici #AvalaSubotom Beograda [10.0 km] 10 km Da
320 321 Kristina Cirkl Ženski Sombor [10.0 km] 10 km Da
321 322 Elvir Rakipović Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km 00:33:45 Da
322 323 Predrag Prekodravac Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
323 324 Daniel Ikica Muški Zdravo trcanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km 00:38:00 Da
324 325 Sandra Ikica Ženski Zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
325 326 Ljubica Debeljački Ženski psk Sirig Srbobran [10.0 km] 10 km Da
326 327 Alija Imamović Muški NGO Sarajevo Hadžići [10.0 km] 10 km Da
327 328 Stevan Popović Muški Power Training Ruma Voganj [10.0 km] 10 km Da
328 329 Robert Kamerer Muški Sombor [10.0 km] 10 km Da
329 330 Ivana Rakoš Ženski Power Training Ruma Ruma [10.0 km] 10 km Da
330 331 Mladen Stevanovic Muški Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
331 332 Milos Kolundzic Muški Backi Gracac [10.0 km] 10 km Da
332 333 Dragan Milovanovic Muški Backi Gracac [10.0 km] 10 km Da
333 334 Branko Milević Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
334 335 Danijel Ilievski Muški BURT Beograd [10.0 km] 10 km 00:57:00 Da
335 336 Aleksandar Popović Muški Crnogorksa Akademija Trčanja - CAT Budva [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
336 337 Veselin Petrušić Muški AK Nikšić Nikšić [10.0 km] 10 km Da
337 338 Dušan Krcunović Muški AK Nikšić Nikšić [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
338 339 Andrijana Mitrović Ženski Kraljevo [10.0 km] 10 km Da
339 340 Marko Jovic Muški Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
340 341 Žiko Tomić Muški Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
341 342 Aleksandra Janković Ženski AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Da
342 343 Zoran Janković Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Da
343 344 Irina Brkić Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
344 345 Gordana Popović Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
345 346 Milan Kramer Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
346 347 Danijela Barac Ženski A.K."Partizan" Beograd - Vračar [10.0 km] 10 km 14:57:00 Da
347 348 Nenad Kovač Muški bez kluba Beograd [10.0 km] 10 km Da
348 349 Aleksandar Jandric Muški Obrovac [10.0 km] 10 km Da
349 350 Nikolina Momčilović Ženski Power Training Ruma Ruma [10.0 km] 10 km Da
350 351 Nataša Narevski Ženski Becej [10.0 km] 10 km Da
351 352 Branislav Lazić Muški Škola Atletike Sonja Stolić Bijeljina [10.0 km] 10 km 01:03:00 Da
352 353 Dániel Majláth Muški Skola Trcanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
353 354 Vladimir Trifkovic Muški Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
354 356 Radmila Sudar Ženski Power trening Ruma Ruma [10.0 km] 10 km Da
355 357 Nebojša Ćirović Muški Beograd - Voždovac [10.0 km] 10 km Da
356 358 Senad Kasumović Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km Da
357 359 Ana Paroški Ženski Srbobran [10.0 km] 10 km Da
358 360 Radoslav Topalov Muški Srbobran [10.0 km] 10 km Da
359 361 Velibor Aleksic Muški Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
360 362 savo bosnic Muški Kraljevo [10.0 km] 10 km Da
361 363 ivana obradovic Ženski Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
362 364 Jovan Rašić Muški BRC Beograd [10.0 km] 10 km 00:54:00 Da
363 365 Marko Lukovic Muški Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
364 366 Sabina Suhanek Ženski ARK MaratonKO Kovačica [10.0 km] 10 km Da
365 367 Maja Saveljic Ženski Kraljevo [10.0 km] 10 km Da
366 368 Radmila Stevanovic Ženski Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
367 369 Љубомир Мандић Muški Kupusina [10.0 km] 10 km Da
368 370 Marko Đurkin Muški Pančevo [10.0 km] 10 km Da
369 371 Marko Vasiljevic Muški Beograd [10.0 km] 10 km 01:04:00 Da
370 372 Djuradj Ninkovic Muški Beograd [10.0 km] 10 km 00:59:00 Da
371 373 Njegoš Kopitić Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
372 374 Ivana Medic Ženski Škola trčanja Bg Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km Da
373 375 Žolt Vinkler Muški Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Da
374 376 Csaba Toth Muški - Subotica [10.0 km] 10 km 00:58:00 Da
375 377 Norbert Balogh Muški Temerin [10.0 km] 10 km Da
376 378 Aleksandar Maksimović Muški Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:56:00 Da
377 379 Mina Tietz Ženski - Sombor [10.0 km] 10 km Da
378 380 Miroslav Popovic Muški Beograd-Rakovica [10.0 km] 10 km 00:47:00 Da
379 381 Jovana Cvijetić Ženski Sivac [10.0 km] 10 km Da
380 382 stefan loncarevic Muški piboj [10.0 km] 10 km Da
381 383 Небојша Вилотић Muški Ruma [10.0 km] 10 km Da
382 384 Ivan Ćuk Muški Visoka sportska i zdravstvena škola Beograd [10.0 km] 10 km 00:36:00 Da
383 385 Andreja Šestović Ženski Belgrade Running club Beograd [10.0 km] 10 km Da
384 386 Jelena Škrbić Ženski Ark Fruška Gora/Škola trčanja Novi Sad Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
385 387 Ognjen Stojanović Muški TK "Triogy Racing" Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
386 388 Vedrana Ajanovic Ženski ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km Da
387 389 david pap Muški Kula [10.0 km] 10 km Da
388 390 Teodora Veljović Ženski Vojska Srbije Beograd [10.0 km] 10 km Da
389 391 Slavoljub Ilić Muški 1.brigada Kopnene vojske Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
390 392 Josip Bagi Muški Vojska i policija Odzaci [10.0 km] 10 km 00:42:00 Da
391 393 Szilvia Dudás Ženski Novo Orahovo [10.0 km] 10 km Da
392 394 Bojan Jocić Muški AK Apatin Bečej [10.0 km] 10 km Da
393 395 Весна Бјелан Ženski АРК Сомаратон Сомбор [10.0 km] 10 km Da
394 396 Ilija Ivošević Muški BELhospice Tim Beograd [10.0 km] 10 km 00:52:16 Da
395 397 Nikola Ivošević Muški BELhospice Tim Beograd [10.0 km] 10 km Da
396 398 Igor Radulović Muški Vojska Srbije, KzO Beograd [10.0 km] 10 km Da
397 399 IGOR BOCA Muški AK Crvena Zvezda Beograd [10.0 km] 10 km Da
398 400 Sara Pucarević Ženski Beograda [10.0 km] 10 km Da
399 401 Ana Andjelkovic Ženski Pozarevac [10.0 km] 10 km Da
400 402 Marijana Bosančić Ženski Power Training Ruma Ruma [10.0 km] 10 km Da
401 403 Emilijan Abrt Muški 1.brigada Kopnene vojske Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
402 404 Andrija Đorđević Muški ARK Fruška gora Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
403 405 Mira Jurišin Ženski Kula [10.0 km] 10 km Da
404 406 Iva Stanković Ženski Generalštab Beograd [10.0 km] 10 km Da
405 407 Бранка Сретеновић Ženski Adidas skola trcanja Beograd - Voždovac [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
406 408 Damir Kunosić Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km Da
407 409 Zvezdana Jokanović Ženski Vojska Srbije, KzO Beograd [10.0 km] 10 km Da
408 410 Dragutin Krstajić Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
409 411 Nevena Arsic Gracin Ženski Ak Mladost Uzice Beograd [10.0 km] 10 km Da
410 412 Davor Čulić Muški Triatlon Klub Sprint Sombor [10.0 km] 10 km Da
411 413 Mirela Sič Ženski Palić [10.0 km] 10 km Da
412 414 Nemanja Subašić Muški Power Training Ruma Ruma [10.0 km] 10 km Da
413 415 Nebojsa Jovic Muški PK Spartak Subotica [10.0 km] 10 km Da
414 416 Velimir Bojović Muški AK Niški Maraton Beograd [10.0 km] 10 km Da
415 417 Milos Popin Muški Despotovo [10.0 km] 10 km Da
416 419 Tamara Rnjak Ženski ArkSomaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
417 420 Aleksandar Paldrmic Muški Sivac Sivac [10.0 km] 10 km Da
418 421 Aleksandar Stolić Muški DPA Sombor Sombor [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
419 422 Suad Suljic Muški Ark Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km Da
420 423 Djordje Ninkovic Muški Beograd - Borca [10.0 km] 10 km Da
421 424 Димитрије Црнокрак Muški Земун [10.0 km] 10 km Da
422 425 Sinisa Nikolic Muški Gladiator Workout NS Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:59:00 Da
423 426 Dragan Trkulja Muški ARK Somaraton/TK Sprint Sombor [10.0 km] 10 km 00:45:00 Da
424 427 Stamen Randjelovic Muški Gladiator workout NS Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
425 428 Miljan Milosavljevic Muški Beograd [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
426 429 Atila Balint Muški Senta [10.0 km] 10 km Da
427 430 Milica Cimesa Ženski Zmajevo [10.0 km] 10 km Da
428 431 Ana Piplica Ženski Maraton klub Marjan Split [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
429 432 Aleksandar Malagurski Muški ARK Tron Palić Subotica [10.0 km] 10 km Da
430 433 Luka Vojčevski Muški A.K.Jasenica Smederevska Palanka [10.0 km] 10 km Da
431 434 Tijana Popadić Ženski Trčanje.rs Beograd [10.0 km] 10 km Da
432 435 Nada Drobnjak Ženski TRK Beograd Beograd - Vračar [10.0 km] 10 km Da
433 436 Eleni Koufoudaki Ženski TRK Beograd Beograd-Stari grad [10.0 km] 10 km Da
434 437 Uroš Krstić Muški / Zmajevo [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
435 438 Radomir Kaličanin Muški Maraton klub Marjan Split [10.0 km] 10 km Da
436 439 Zoran Pešut Muški Zmajevo [10.0 km] 10 km Da
437 440 Ana Jovanic (Spasojevic) Ženski BELhospice Tim Beograd [10.0 km] 10 km Da
438 441 Nikola Jovanic Muški BELhospice Tim Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
439 442 Višnja Đukić Ženski Belgrade Running Club Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:59:00 Da
440 443 Marko Ristić Muški PathfinderGym Beograd [10.0 km] 10 km Da
441 444 Štefan Smrk Muški Vrbas [10.0 km] 10 km Da
442 445 Kristina Vujošević Ženski Maturanti Maratonci Beograd-Zemun [10.0 km] 10 km Da
443 446 Amar Krilic Muški ARK rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:44:00 Da
444 447 Evel Imamovic Muški ARK rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km Da
445 448 Nenad Matejić Muški Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
446 449 Dragomir Đinisov Muški ARK MaratonKO Debeljača [10.0 km] 10 km 00:51:00 Da
447 450 Khop Bahadur Gurung Muški Ark Fruška Gora/Škola trčanja Novi Sad Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
448 451 Željko Aleksić Muški Škola trčanja Novi Sad Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
449 452 Žaklina Klemen Mitrović Ženski AK Apatin/Škola trčanja Novi Sad Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
450 453 Predrag Knezevic Muški A.K.APATIN Indjija [10.0 km] 10 km 00:38:00 Da
451 454 Momcilo Cosovic Muški Sivac [10.0 km] 10 km Da
452 455 Sasa Nikolic Muški - Aranđelovac [10.0 km] 10 km Da
453 456 Benjamin Midžić Muški Vojska Srbije Ruma [10.0 km] 10 km 00:39:00 Da
454 457 Nenad Stupar Muški Vojska Srbije Ruma [10.0 km] 10 km Da
455 458 Dejan Arbutina Muški Vojska Srbije Beograd [10.0 km] 10 km Da
456 459 Sonja Kuljanski Maric Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
457 460 Miroslav Drobina Muški AK Maraton Vukovar Vukovar [10.0 km] 10 km Da
458 461 Nenad Malešević Muški RViPVO Beograd [10.0 km] 10 km Da
459 462 Toma Milanović Muški BURT Beograd [10.0 km] 10 km Da
460 463 Zarija Milanović Muški Panorama Beograd [10.0 km] 10 km Da
461 464 Gregor Milanović Muški Belgrade Urban Runing Team Beograd - Voždovac [10.0 km] 10 km Da
462 465 Dejan Jović Muški Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
463 466 Dejan Simić Muški Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
464 467 Mile Jovičić Muški Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
465 468 Sonja Stolić Ženski Škola Atletike Sonja Stolić Beograd [10.0 km] 10 km Da
466 469 Dragan Kovacev Muški Kula [10.0 km] 10 km Da
467 470 Jovan Tomic Muški Kula [10.0 km] 10 km Da
468 471 Vladimir Selec Muški Banja Luka [10.0 km] 10 km Da
469 472 Igor Mitric Muški Kula [10.0 km] 10 km Da
470 473 Petar Raskovic Muški Kula [10.0 km] 10 km Da
471 474 Nikola Mitric Muški Kula [10.0 km] 10 km Da
472 475 Gordana Vučić Ženski AK Sloboda Novi Grad Banja Luka [10.0 km] 10 km Da
473 476 LJubiša Čivčić Muški TRK Banjaluka Banjaluka [10.0 km] 10 km Da
474 477 Lena Adžić Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [10.0 km] 10 km Da
475 478 Danijel Trailov Muški Specijalna brigada Pančevo [10.0 km] 10 km Da
476 479 Veljko Popović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Da
477 480 Aleksandar Luković Muški Kula [10.0 km] 10 km Da
478 481 Milan Tomić Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
479 482 Ivan Dlačić Muški Specijalna brigada Beograd [10.0 km] 10 km Da
480 483 Zoran Pejaković Muški Kula [10.0 km] 10 km Da
481 484 Zdravko Marković Muški Srbija [10.0 km] 10 km Da
482 485 Stefan Kovač Muški Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km Da
483 486 Aleksandar Uzelac Muški BTL Beograd [10.0 km] 10 km 00:48:08 Da
484 487 Saša Nikolić Muški AK Banat Zrenjanin aleksandrovo [10.0 km] 10 km Da
485 488 Miroslav Ranđelović Muški Klub 100 maratona Beograd [10.0 km] 10 km Da
486 489 Dragan Maksimović Muški DPA Sombor Sombor [10.0 km] 10 km Da
487 490 Ana Subotić Ženski Ivanjica [10.0 km] 10 km Da
488 491 Vlasta Živković Ženski Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
489 492 Bojan Jocić Muški AK Becej Bečej [10.0 km] 10 km Da
490 493 Anita Calbert Ženski ARK Tron Palić Subotica [10.0 km] 10 km Da
491 494 Dragan Ćirić Muški ARK Tron Palić Subotica [10.0 km] 10 km Da
492 495 Dragan Isailović Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
493 496 Predrag Dramićanin Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
494 497 Nebojša Ćulumović Muški AK APATIN Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
495 498 Radmila Đurović Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
496 499 Martina Poljaković Ženski ARK Tron Palić Subotica [10.0 km] 10 km Da
497 500 Nenad Vekić Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [10.0 km] 10 km Da
498 503 Marijana Kovač Ženski Osijek [10.0 km] 10 km 00:52:00 Da
499 504 Mirko Jošanović Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
500 505 Boris Kovač Muški Osijek [10.0 km] 10 km Da
501 506 506 506 Muški - [10.0 km] 10 km Da
502 507 Radovan Radulović Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
503 508 Dragan Šimić Muški AK Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Da
504 509 Dragan Bojković Muški ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km Da
505 510 Vladimir Korica Muški BTR Srbija [10.0 km] 10 km Da
506 511 Ivana Vojnović Ženski Subotica [10.0 km] 10 km Da
507 512 Bogdan Trbojević Muški ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km Da
508 513 Jasmina Dragićević Ženski Obrenovac [10.0 km] 10 km Da
509 514 Mirko Bubalo Muški Kać [10.0 km] 10 km Da
510 515 Vladimir Cvijetić Muški Kać [10.0 km] 10 km Da
511 516 Damir Bilandžić Muški Split [10.0 km] 10 km Da
512 517 Darko Kojić Muški Vršac [10.0 km] 10 km Da
513 518 Jovica Kovač Muški Vrsacki atletski klub 1926 Vršac [10.0 km] 10 km Da
514 519 Doris Boroje Ženski Dubrovnik [10.0 km] 10 km Da
515 520 Svetozar Ristanović Ženski Gladijator Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
516 521 Snežana Milošević Ženski Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
517 522 David Udovičić Muški Uk Paligo Palus Palic [10.0 km] 10 km Da
518 523 Akoš Verež Muški Segedin [10.0 km] 10 km Da
519 524 Dejan Ratkovica Muški Srbobran [10.0 km] 10 km Da
520 525 Dragana Mihailović Ženski Gladijator Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
521 526 Dajana Božičković Ženski Gladijator Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
522 527 Filip Nahajovski Muški Sremskka Mitrovica [10.0 km] 10 km Da
523 528 Tamara Tomović Ženski Pathfinder Beograd [10.0 km] 10 km Da
524 529 Nikola Mijatović Muški Pathfinder Beograd [10.0 km] 10 km Da
525 530 Boško Bjelanac Muški Pančevo [10.0 km] 10 km Da
526 531 Marko Marinković Muški Bač [10.0 km] 10 km Da
527 532 Denes Sookz Muški Slovakia [10.0 km] 10 km Da
528 533 Aleksandar Dimitrijević Muški Ko zmaj Beograd [10.0 km] 10 km Da
529 534 Srđan Tasić Muški Pas Mater Beograd [10.0 km] 10 km Da
530 535 Uglješa Novak Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
531 536 Milutin Nikolić Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
532 537 Dragan Markovic Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [10.0 km] 10 km Da
533 538 Ranko Pecikosić Muški - [10.0 km] 10 km Da
534 539 Milorad Jeftić Muški - Zrenjanin [10.0 km] 10 km Da
535 540 Sara Pavljuk Ženski Kula [10.0 km] 10 km Da
536 561 Boris Krtinić Muški - [10.0 km] 10 km Da
537 562 Кристифор Богданић Muški СУ Хоризонт Суботица [10.0 km] 10 km Da
538 563 Aleksandar Žegarac Muški Maraton team Požarevac Požarevac [10.0 km] 10 km Da
539 564 Dragan Kerkez Muški Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km Da
540 575 575 575 Muški - [10.0 km] 10 km Da
541 576 Vesko Lončar Muški Policija Beograd [10.0 km] 10 km Da
542 577 Tatjana Kuna Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
543 578 Vladimir Rajić Muški Kostolac [10.0 km] 10 km Da
544 579 Bojan Gajić Muški Maraton tim Požarevac Požarevac [10.0 km] 10 km Da
545 580 Tunde Szabo Ženski - [10.0 km] 10 km Da
546 1001 Sven Abdurahmanović Muški Skola Trcanja Klix Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
547 1002 Lora Abdurahmanović Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
548 1002 Ádám Dudás Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
549 1002 Milovan Bajcetic Muški s-team Sivac [5.0 km] 5 km Da
550 1003 Luka Rakipović Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km Da
551 1003 Dejan Španović Muški Beograd [5.0 km] 5 km Da
552 1003 Srđan Stevanović Muški Zrenjanin [5.0 km] 5 km Da
553 1003 DRAGOSLAV RADIN Muški NEMAM BARANDA [5.0 km] 5 km Da
554 1004 Saša Novaković Muški ARK Fruška Gora Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
555 1004 Milorad Stojanović Muški AK Crvena Zvezda Beograd Beograd [5.0 km] 5 km 00:19:56 Da
556 1004 Enida Hrbat Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
557 1004 Mirela Abdurahmanović Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
558 1005 Dragana Cvitanušić Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
559 1005 Ivan Popovic Muški Beograd-Stari grad [5.0 km] 5 km Da
560 1005 Zetta Henigman Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
561 1005 Љиљана Антин Ženski #ТрчимЗаЈоју, Српска Црња Beograd Palilula [5.0 km] 5 km 00:32:00 Da
562 1006 Aleksandra Radoicic Ženski Policija Beograd-Rakovica [10.0 km] 10 km 01:48:00 Da
563 1006 Tijan Henigman Muški Skola Trcanja Klix Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
564 1008 Jelena Košćuk Ženski AK Hajduk maraton tim Kula Kula [5.0 km] 5 km Da
565 1012 Dragiša Rusov Muški ARK Fruška gora Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
566 1013 Šejla Hasić Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
567 1014 Aleksandra Markovic Ženski Pancevo [5.0 km] 5 km Da
568 1015 Aleksandar Silađi Muški Hajduk maraton tim Kula Vrbas [5.0 km] 5 km 00:20:00 Da
569 1016 Игор Ђурашевић Muški Ловћенац [5.0 km] 5 km Da
570 1017 Ivana Rašić Ženski Vegan Smederevska Palanka [5.0 km] 5 km 00:30:00 Da
571 1018 Maja Krnajac Ženski Kula [5.0 km] 5 km 00:28:00 Da
572 1019 Natalija Krstova Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
573 1021 Nihada Topalović Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
574 1023 Viktor Surján Muški Individualac Senta [5.0 km] 5 km 00:25:00 Da
575 1024 Gábor Hóli Muški Individualac Senta [5.0 km] 5 km Da
576 1025 Aida Hajduković Kristiansen Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
577 1026 Csaba Benedek Muški Individualac Senta [5.0 km] 5 km Da
578 1027 Daniel Bečkei Muški AK Hajduk maraton tim Kula Backa Topola [5.0 km] 5 km Da
579 1028 Azra Rizvanović Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
580 1029 Roland Megyeri Muški individualac Senta [5.0 km] 5 km Da
581 1030 Tijana Makarević Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
582 1031 Hunor Bakos Muški Individualac Senta [5.0 km] 5 km Da
583 1032 Mikloš Bruner Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [5.0 km] 5 km Da
584 1033 Goran Antičević Muški individualac Beograd [5.0 km] 5 km Da
585 1034 Zsuzsanna Nagy Ženski Individualac Senta [5.0 km] 5 km Da
586 1036 Nermana Hadzic Farkas Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
587 1037 Miloš Delibašić Muški Kula [5.0 km] 5 km 00:39:00 Da
588 1038 Kerim Hamzić Muški Skola Trcanja Klix Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
589 1039 Nemanja Glišić Muški Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
590 1041 Sanela Hamzić Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
591 1042 Ninoslav Tomić Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
592 1043 Ivana Radovanović Ženski Obrenovac [5.0 km] 5 km Da
593 1044 Ivana Saric Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
594 1046 Berina Šukalo Bećirović Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
595 1047 Milorad Šuput Muški Srpska Crnja [5.0 km] 5 km 00:25:00 Da
596 1048 Aleksandar Naumov Muški Vrbas [5.0 km] 5 km Da
597 1049 Sabina Jordamović Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
598 1051 Andrea Papacek Ženski Vrbas [5.0 km] 5 km 00:23:00 Da
599 1052 Boris Radosevic Muški Despotovac [5.0 km] 5 km Da
600 1053 Sandra Radosevic Ženski Despotovac [5.0 km] 5 km Da
601 1054 Ivana Markovic Ženski Nova Pazova [5.0 km] 5 km Da
602 1055 Mona Gazivoda Ženski Olimp Beograd [5.0 km] 5 km Da
603 1056 Nadija Hadžijamaković Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
604 1057 Vesna Vicko Bogišić Ženski ARK Somaraton Córdoba / Novi Sad [5.0 km] 5 km 00:21:00 Da
605 1058 Natasa Sarajevcic Ženski Olimp Beograd [5.0 km] 5 km Da
606 1059 Robert Šahurić Muški Hajduk Kula Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
607 1060 Daniel Dieneš Muški Sombor [5.0 km] 5 km Da
608 1061 Marijana Vuković Ženski ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
609 1062 Elvira Lihović Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
610 1063 Adrian Malagurski Muški ARK Tron Palić Subotica [5.0 km] 5 km 17:31:00 Da
611 1064 karolina kalapos Ženski Becej [5.0 km] 5 km Da
612 1065 Ištvan Petrović Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
613 1066 Selma Dervišević Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
614 1067 Aida Gavrić Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
615 1068 Marinko Elezović Muški Škola Atletike Sonja Stolić Bjeljina [5.0 km] 5 km Da
616 1069 Ana Radovanović Ženski BRC - Belgrade running club Beograd - Novi Beograd [5.0 km] 5 km Da
617 1070 Stanija Bodiroga Ženski Beograda [5.0 km] 5 km Da
618 1071 Aleksandar Bokarev Muški OAK Beograd Beograd Palilula [5.0 km] 5 km Da
619 1072 Gorica Grmusa Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
620 1073 Драган Продановић Muški Бечеј [5.0 km] 5 km Da
621 1074 Katarina Pohlod Ženski ACTIVE TRAVELING Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
622 1075 Deže Brindza Muški Bačka Topola [5.0 km] 5 km Da
623 1076 Sándor Hajtman Muški Bačka Topola [5.0 km] 5 km Da
624 1077 Andreja Rakipović Ženski Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km Da
625 1078 Ornela Prekodravac Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km Da
626 1079 Sanja Petlić Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km Da
627 1081 Marko Lazarevic Muški Power Training Ruma Ruma [5.0 km] 5 km Da
628 1082 Daliborka Milinčević Ženski Power Training Ruma Ruma [5.0 km] 5 km Da
629 1083 Jovana Radic Ženski Power Training Ruma Ruma [5.0 km] 5 km 00:31:00 Da
630 1084 Jelena Stanimirovic Ženski ArkSomaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
631 1085 Vesna Ilić Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
632 1086 Andrijana Avramović Ženski Power Training Ruma Ruma [5.0 km] 5 km Da
633 1087 Slavko Vojvodić - Žućo Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km 00:14:14 Da
634 1088 Damir Marković Muški ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km 00:39:30 Da
635 1089 Konstantin Jerković Muški Sombor [5.0 km] 5 km Da
636 1090 Lana Marković Ženski Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
637 1091 Juljana Jerković Ženski Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
638 1092 Tamara Eraković Ženski Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
639 1093 Marina Sočin Ženski Senta [5.0 km] 5 km Da
640 1094 Silvia Keseg Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [5.0 km] 5 km Da
641 1095 Marina Čandrgić Ženski Vrbas [5.0 km] 5 km Da
642 1096 MILAN RUKAVINA Muški Marathon team Hajduk Vrbas [5.0 km] 5 km Da
643 1097 Franjo Šola Muški Skola Trcanja Klix Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
644 1098 Aleksandar Vukmirović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [5.0 km] 5 km 00:17:50 Da
645 1099 Stanislav Suhanek Muški ARK MaratonKO Kovacica [5.0 km] 5 km Da
646 1100 Aleksandra Stosic Ženski Beograd - Čukarica [5.0 km] 5 km Da
647 1101 Balaž Križanović Muški Senta [5.0 km] 5 km 00:25:10 Da
648 1102 Slađana Popović Ženski Running Tribe Belgrade BEOGRAD ZVEZDARA [5.0 km] 5 km Da
649 1103 Željko Šutuljić Muški BEOGRAD ZVEZDARA [5.0 km] 5 km Da
650 1104 Hamida Hajdarević Ženski Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
651 1105 Kun Ivana Ženski Power Training Ruma Ruma [5.0 km] 5 km Da
652 1106 Teodora Sabo Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
653 1107 Dalibor Đogić Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
654 1108 Srećko Topić Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [5.0 km] 5 km Da
655 1109 Jelena Arambašić Ženski Bački Jarak [5.0 km] 5 km Da
656 1110 Saša Tucaković Ženski BELhospice Tim Beograd - Novi Beograd [5.0 km] 5 km Da
657 1111 Sladjana Vukas Ženski Munja Sombor [5.0 km] 5 km Da
658 1112 Ana Marković Ženski Pathfinder Gym Beograd [5.0 km] 5 km Da
659 1113 Jelena Hadziosmanovic Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
660 1114 Svetlana Majski Muški Sivac [5.0 km] 5 km Da
661 1115 Ana Luketa Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
662 1116 Tanja Luketa Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
663 1117 Tatjana Đurović Ženski Zmajevo [5.0 km] 5 km Da
664 1118 Danilo Tomic Muški Ugljevik [5.0 km] 5 km Da
665 1119 Zlatko Nikolic Muški Ugljevik [5.0 km] 5 km Da
666 1120 Miroslava Šulja Ženski ARK MaratonKO Kovačica [5.0 km] 5 km Da
667 1121 Lea Sič Ženski ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
668 1122 Tatjana Ćosović Ženski Sombor [5.0 km] 5 km Da
669 1123 Darjan Sivč Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
670 1124 Vesna Vujasinovic Ženski Sombor [5.0 km] 5 km Da
671 1125 Arpad Sabo Muški Novo Orahovo [5.0 km] 5 km Da
672 1126 Sandra Uzelac Ženski Beograd [5.0 km] 5 km Da
673 1127 Miljan Mijanović Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
674 1128 Mihajlo Krnajac Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
675 1129 Ratko Mijanović Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
676 1130 Luka Damjanović Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
677 1131 Dimitrije Bublić Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
678 1132 Aleksandar Marković Muški Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
679 1133 Jelena Turkalj Ženski Beograda - Rakovica [5.0 km] 5 km Da
680 1134 Perica Košćuk Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
681 1135 Dragan Djumic Muški DSRI Kula Kula [5.0 km] 5 km Da
682 1136 Sladjana Stamenkovic Ženski AK Dinamo Pancevo [5.0 km] 5 km 00:18:00 Da
683 1137 Otto Beke Muški Škola trčanja Subotica Bezdan [5.0 km] 5 km Da
684 1138 Maskirna Ovca Muški AK Topličanin Prokuplje Beograd-Rakovica [5.0 km] 5 km Da
685 1139 Dragan Farago Muški Sivac [5.0 km] 5 km Da
686 1140 Nemanja Rajić Muški Sivac [5.0 km] 5 km Da
687 1141 Timea Papajčik Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
688 1142 Vojin Ćopić Muški Apatin [5.0 km] 5 km 00:23:00 Da
689 1143 Borko Vukotic Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
690 1144 Ana Marija Todorović Ženski Srpska Crnja [5.0 km] 5 km 00:37:00 Da
691 1145 Tijana Dimić Ženski A.K. Jasenica Smed. Palanka [5.0 km] 5 km Da
692 1146 Marija Milošević Ženski Maturanti Maratonci Beograd [5.0 km] 5 km Da
693 1147 Nevena Garašanin Ženski Maturanti Maratonci Beograd-Zemun [5.0 km] 5 km Da
694 1148 Slobodan Todorovic Muški Ugljevik [5.0 km] 5 km Da
695 1149 Slobodan Rakić Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
696 1150 Siniša Maksimović Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
697 1151 Valentin Perić Muški MK Marjan Split [5.0 km] 5 km 00:22:00 Da
698 1152 Tamara Stojković Ženski ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
699 1153 Slobodan Nikolić Muški Kula [5.0 km] 5 km 23:49:00 Da
700 1154 Miroslava Šuput Ženski Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
701 1155 Kristijan Sindik Muški Maraton kluba Marjan Split [5.0 km] 5 km 00:18:15 Da
702 1156 Tibor Hajas Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [5.0 km] 5 km Da
703 1157 Svetislav Zvekanov Muški maraton sombor Sombor [5.0 km] 5 km Da
704 1158 Branka Lazarevic Ženski Split [5.0 km] 5 km Da
705 1159 Ivana Luketa Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
706 1160 Dragan Komazec Muški Crvenka [5.0 km] 5 km Da
707 1161 Dragan Maksimović Muški DPA Sombor Sombor [5.0 km] 5 km 00:35:00 Da
708 1162 Miloš Maksimović Muški DPA Sombor Sombor [5.0 km] 5 km 00:34:00 Da
709 1163 Lazar Maksimović Muški DPA Sombor Sombor [5.0 km] 5 km 00:40:00 Da
710 1164 Nevena Turkalj Ženski Beograd-Rakovica [5.0 km] 5 km Da
711 1165 Ivica Kotris Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km Da
712 1166 Brigita Čepo Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km Da
713 1167 Gordana Knežević Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km Da
714 1168 Vladica Galonjić Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
715 1169 Dušan Pristajko Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
716 1170 Saša Pristajko Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
717 1171 Darko Simikic Muški Ugljevik [5.0 km] 5 km Da
718 1172 Sandra Jeftić Ženski Vojska Srbije Beograd [5.0 km] 5 km Da
719 1173 Snežana Stančetić Ženski Vojska Srbije Beograd [5.0 km] 5 km Da
720 1174 Milan Kovacic Muški AK Apatin/Škola trčanja Novi Sad Sombor [5.0 km] 5 km 00:20:22 Da
721 1175 Milan Žunić Muški Vojska Srbije Beograd [5.0 km] 5 km Da
722 1176 Ivan Sibinović Muški Vojska Srbije Beograd [5.0 km] 5 km Da
723 1177 Snežana Drobnjak Ženski RV i PVO Beograd [5.0 km] 5 km Da
724 1178 Slavica Krupa Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
725 1179 Aleksandar Kričak Muški RViPVO Beograd [5.0 km] 5 km Da
726 1180 Nikola Tanasković Muški RV i PVO Beograd [5.0 km] 5 km Da
727 1181 Đorđe Dinić Muški RV i PVO Beograd [5.0 km] 5 km Da
728 1182 Boban Vidić Muški Vojna Akademija Beograd [5.0 km] 5 km Da
729 1183 Ivan Otolac Muški Bačka Palanka [5.0 km] 5 km Da
730 1184 Vesna Rakić Ženski Vojna Akademija Beograd [5.0 km] 5 km Da
731 1185 Draginja Dragojević Ženski Vrbas [5.0 km] 5 km Da
732 1186 Jovana Vlaškalić Ženski Vrbas [5.0 km] 5 km Da
733 1187 Eleonora Brašnjo Ženski Vrbas [5.0 km] 5 km Da
734 1188 Aleksandra Aleksić Ženski Vrbas [5.0 km] 5 km Da
735 1189 Željko Hadžić Muški Vrbas [5.0 km] 5 km Da
736 1190 ANTE LJUBIĆ Muški Maraton klub Marjan Split [5.0 km] 5 km Da
737 1191 Saša Porubski Muški Maturanti Maratonci Beograd [5.0 km] 5 km Da
738 1192 Đorđe Petrović Muški Ugljevik [5.0 km] 5 km Da
739 1193 Maja Stevanovic Ženski Ugljevik [5.0 km] 5 km Da
740 1194 Ankica Lazic Ženski Ugljevik [5.0 km] 5 km Da
741 1195 DIANA LJUBIĆ Ženski Maraton klub Marjan Split [5.0 km] 5 km Da
742 1196 Slobodanka Jovičić Ženski Ugljevik [5.0 km] 5 km Da
743 1197 Ivana Jovanovic Ženski Ugljevik [5.0 km] 5 km Da
744 1198 Gordana Savic Ženski Ugljevik [5.0 km] 5 km Da
745 1199 Vladimir Lukic Muški Ugljevik [5.0 km] 5 km Da
746 1200 Dejna Jovic Ženski Ugljevik [5.0 km] 5 km Da
747 1201 Teodora Radić Ženski Ark Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
748 1202 Milenko Kojic Muški Ugljevik [5.0 km] 5 km Da
749 1203 Adel Tandi Ženski Kanjiža [5.0 km] 5 km Da
750 1204 Marija Hadzic Ženski Power Training Ruma Ruma [5.0 km] 5 km Da
751 1205 Miroslav Pesic Muški AK Apatin Zmajevo [5.0 km] 5 km 18:35:00 Da
752 1206 Danijela Dragojević Ženski Škola trčanja Novi Sad Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
753 1207 Jelena Rašković S. Ženski Škola trčanja Novi Sad Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
754 1208 Dejan Mirić Muški AK Crvenka Crvenka [5.0 km] 5 km Da
755 1209 Anđela Šević Ženski AK Crvenka Crvenka [5.0 km] 5 km Da
756 1210 Nevena Trbović Ženski AK Crvenka Crvenka [5.0 km] 5 km Da
757 1211 Jelena Grubor Ženski AK Crvenka Crvenka [5.0 km] 5 km Da
758 1212 Olivera Đikić Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
759 1213 Ivona Šćekić Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
760 1214 Vukašin Milić Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
761 1215 Miroslav Gajic Muški Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
762 1216 Damir Pajević Muški Klix škola trčanja Sarajevo Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
763 1217 Behija Pajević Muški Klix škola trčanja Sarajevo Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
764 1218 Strahinja Pejić Muški ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
765 1219 Miloš Ćopić Muški Apatin [5.0 km] 5 km Da
766 1220 Igor Bajić Muški AK Hajduk maraton tim Kula Vrbas [5.0 km] 5 km Da
767 1221 Elena Stanković Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
768 1222 Bojan Skuba Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
769 1223 Gojko Bailovic Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
770 1224 Tara Pajic Ženski Temerin [5.0 km] 5 km Da
771 1225 Jelena Opačić Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
772 1226 Andjela Opačić Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
773 1227 Dušan Opačić Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
774 1228 1228 1228 Muški - [5.0 km] 5 km Da
775 1229 Saša Goločorbin Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
776 1230 Natalia Kikolenko Ženski Sochi [5.0 km] 5 km Da
777 1231 Dragana Zdravković Ženski Beograd [5.0 km] 5 km Da
778 1232 Nemanja Vucelja Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
779 1233 Mihailo Krklješ Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
780 1234 Boško Bižić Muški AK Kozarska Dublica - [5.0 km] 5 km Da
781 1235 Radmila Đukanović Ženski - [5.0 km] 5 km Da
782 1236 Miloš Mićanović Muški Beograd - Vračar [5.0 km] 5 km Da
783 1237 Slavko Stanković Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
784 1238 Aleksandar Đikić Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
785 1239 Aleksandra Dikić Ženski KK Hajduk Kula Kula [5.0 km] 5 km Da
786 1240 Milica Živanović Ženski Ub [5.0 km] 5 km Da
787 1241 Kristian Puškaš Muški Kula [5.0 km] 5 km 20:00:00 Da
788 1242 Miloš Marković Muški Beograd Palilula [5.0 km] 5 km Da
789 1243 Uroš Maksimović Muški - [5.0 km] 5 km Da
790 1244 Nemanja Čurović Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
791 1245 Suzana Pavletić Ženski Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km Da
792 1246 Marija Prekodravac Ženski Osijek [5.0 km] 5 km Da
793 1247 Stjepko Medved Muški Udruga zdravo trčanje Osijek [5.0 km] 5 km Da
794 1248 Fran Markota Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Valpovo [5.0 km] 5 km Da
795 1249 Miloš Zapunšić Muški Beograd [5.0 km] 5 km Da
796 1250 1250 1250 Muški - [5.0 km] 5 km Da
797 1251 Aleksandra Jevremović Ženski Beograd [5.0 km] 5 km Da
798 1252 Martina Der Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
799 1253 Marko Međedović Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
800 1254 Željko Ivković Muški Triatlon Klub Sprint Sombor [5.0 km] 5 km Da
801 1255 Jasminka Krmar Ženski atletski klub fruska gora Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
802 1256 Katarina Peters Ženski AK Bečej Bečej [5.0 km] 5 km Da
803 1260 Nina Sooky Ženski Sombor [5.0 km] 5 km Da
804 1261 Zorica Vukov Ženski Uk Paligo Palus Palić [5.0 km] 5 km Da
805 1262 Nikola Bilog Muški Beograd [5.0 km] 5 km Da
806 1263 Vera Kresoja Ženski Zmajevo [5.0 km] 5 km Da
807 1264 Dušan Mijatović Muški Beograd [5.0 km] 5 km Da
808 1265 Siniša Stojanović Muški ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
809 1266 Milan Mijatović Muški Beograd [5.0 km] 5 km Da
810 1267 Lav Novaković Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
811 1268 Nina Nedović Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
812 1269 Peter Urban Muški Uk Paligo Palus Palić [5.0 km] 5 km Da
813 1270 Milana Lazarević Ženski Split [5.0 km] 5 km Da
814 1271 Samanta Tot Muški - [5.0 km] 5 km Da
815 1287 Robert Vendel Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
816 1288 Vukan Popović Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
817 1290 Veljka Kljajić Ženski Osijek [5.0 km] 5 km Da