Prijavljeni takmičari na 3. Kruševački polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Nenad Zivkovic Muški ARK Maratonac Krusevac Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
2 2 Sasa Stefanovic Muški ARK Maratonac Krusevac Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
3 3 MIROSLAV MARKOVIĆ Muški ATLETSKI KLUB ,,SMEDEREVO,, Smederevo [21.1 km] Polumaraton Da
4 4 NENAD MILOSAVLJEVIĆ Muški AK,,SMEDEREVO,, Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton Da
5 5 Đuro Borbelj Muški Atletski klub Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton 01:12:34 Da
6 6 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:21:03 Da
7 7 Milan Kovačić Muški Atletski klub Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton 01:29:35 Da
8 8 Miroslav Pešić Muški Atletski klub Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton 01:22:00 Da
9 9 Predrag Knežević Muški AK Apatin Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton 01:18:00 Da
10 10 Nebojša Ćulumović Muški Atletski klub Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton 01:12:45 Da
11 11 Dejan Bajic Muški ARK Odžaci Odzaci [21.1 km] Polumaraton Da
12 12 Ivica Tasić Muški ARK Odžaci Odžaci [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
13 13 Dragan Milovanović Muški Bački Gračac [21.1 km] Polumaraton Da
14 14 Marko Starčević Muški ARK Odžaci Odžaci [21.1 km] Polumaraton Da
15 15 Milan Marković Muški Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
16 16 Зоран Јанковић Muški Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Da
17 17 Dragan Popović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton 01:26:00 Da
18 18 Žarko Tešić Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Da
19 19 SREĆKO TOPIĆ Muški AK Maraton Hajduk Tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Da
20 20 Zdravko Mišović Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton 01:06:47 Da
21 21 Kristijan Stosic Muški AK-Vranjski maratonci Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
22 22 Zoran Stojkovski Muški AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
23 23 Ivan Stankovic Muški AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton 01:26:52 Da
24 24 goran jović Muški AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
25 25 Синиша Станковић Muški АК Врањски маратонци Врање [21.1 km] Polumaraton 01:29:05 Da
26 26 Marko Bekerevic Muški Atletski klub Kučevo Pozarevac [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
27 27 Miloš Segedi Muški Indjija [21.1 km] Polumaraton Da
28 28 Milan Kostic Muški AK Kraljevo Kraljevo [21.1 km] Polumaraton 01:48:22 Da
29 29 Bojan Dupljanin Muški AK.Radnički Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:12:00 Da
30 30 Dejan Bogdanović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:44:21 Da
31 31 Zoran Ovcin Muški ARK Fruška gora Petrovaradin [21.1 km] Polumaraton Da
32 32 Miloš Dajević Muški TAK Cerski junaci Beograda - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
33 33 Radiša Simić Muški TAK Cerski junaci Mionica [21.1 km] Polumaraton 01:24:00 Da
34 34 Strahinja Trakic Muški AK Sumadija Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:15:00 Da
35 35 Vladimir Potric Muški Maraton KG Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
36 36 Branimir Sredojević Muški Maraton KG Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
37 37 Ognjen Stojanović Muški AK "Vojvodina" Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
38 38 Aleksandar Adžić Muški AK Vojvodina Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
39 39 Goran Vendlener Muški AK Vojvodina Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
40 40 Miloš Pendić Muški KG Čelendž Raška [21.1 km] Polumaraton Da
41 41 Darko Zivanovic Muški AK Celendz Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
42 42 Milos Milovanovic Muški Pancevo [21.1 km] Polumaraton Da
43 43 Bojan Ilić Muški AK Morava Ćuprija [21.1 km] Polumaraton Da
44 44 Haris Ajdarevic Muški Atletski klub Novi Pazar Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Da
45 45 Radivoj Jocic Muški AK Becej Bečej [21.1 km] Polumaraton Da
46 46 Dragan Prodanovic Muški Becej [21.1 km] Polumaraton Da
47 47 Bojan Jocić Muški AK Becej Bečej [21.1 km] Polumaraton Da
48 48 Marko Jocić Muški AK Bečej Becej [21.1 km] Polumaraton Da
49 49 Bojan Miljević Muški AK Bečej Bečej [21.1 km] Polumaraton Da
50 50 Tomislav Panic Muški A.K.SFS BORAC Paracin [21.1 km] Polumaraton 01:18:00 Da
51 51 Aniko Jablan Ženski AK Hajduk Maraton Tim Kula Bačka Topola [21.1 km] Polumaraton 01:43:43 Da
52 52 Александра Јанковић Ženski Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Da
53 53 Aleksandra Burkanović Ženski Atletski klub Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton 01:29:30 Da
54 54 Marko Marinkovic Muški ARK Odžaci Odzaci [21.1 km] Polumaraton Da
55 55 Katarina Pavlović Ženski ARK Maratonac Krusevac Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
56 56 Maja Milosavljević Ženski Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
57 57 Melinda Bogdanović Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:41:27 Da
58 58 Agneš Giric-Cvetković Ženski ARK FRUŠKA GORA Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
59 59 IGOR BOCA Muški AK Crvena Zvezda Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
60 60 Nevena Jovanovic Ženski AK Crvena zvezda Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
61 61 Teodora SIMOVIC Ženski Atletski klub Novi Pazar Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Da
62 62 Danijela Barać Ženski A.K.Partizan beograd-vracar [21.1 km] Polumaraton 01:25:01 Da
63 63 Natasa Culafic Ženski AK PARTIZAN BEOGRAD Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
64 64 VERICA ĐORĐEVIĆ Ženski ATLETSKI KLUB ,,SMEDEREVO,, Smederevo [21.1 km] Polumaraton Da
65 65 Aleksandar Stojanović Muški Maraton tim Požarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
66 66 Ivan Popovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
67 67 Nenad Mitrović Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
68 68 Tanja Trajkovic Ženski Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:58:20 Da
69 69 Željko Mitić Muški Klub exstremnih sportova Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:40:35 Da
70 70 vladan migric Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
71 71 Anđelija Ognjanović Ženski Jagodina [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
72 72 Ivan Vuckovic Muški Despotovac [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
73 73 Danilo Bulatovic Muški 11Tri Belgrade Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Da
74 74 Marinko Elezovic Muški AK Sonja Stoloć Bijeljina [21.1 km] Polumaraton Da
75 75 Jovica Kovač Muški Vrsacki atletski klub 1926 Vršac [21.1 km] Polumaraton Da
76 76 Dragan Maksimović Muški Kragujevc [21.1 km] Polumaraton Da
77 77 Saša Milojević Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:53:35 Da
78 78 Darko Jankovic Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
79 79 Nebojša Šarčević Muški Cacak [21.1 km] Polumaraton Da
80 80 Душан Јевтић Muški Крушевац [21.1 km] Polumaraton Da
81 81 Zoran Pavlovic Muški Nis [21.1 km] Polumaraton Da
82 82 marina vulin Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
83 83 Igor Smilić Muški Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
84 84 Radovan Stevanović Muški Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
85 85 Dejan Rozgic Muški MARATON TIM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
86 86 Mihajlo Trajković Muški Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
87 87 Slobodan Mladenovic Muški Dubai [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
88 88 Vesna Šipka Ženski Banja Luka Running Club Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 02:06:00 Da
89 89 Miroslav Golubović Muški Banja Luka Running Club Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
90 90 Dragan Vucetic Muški Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
91 91 Vanja Jovic Ženski Bojnik [21.1 km] Polumaraton Da
92 92 Горан Тешић Muški AK Beoelektrane Београд-Стари град [21.1 km] Polumaraton Da
93 93 Aleksandar Đukanović Muški BEOGRAD ZVEZDARA [21.1 km] Polumaraton 01:44:11 Da
94 94 Danijela Tešanović Ženski Banja Luka Running Club Banjaluka [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
95 95 Zoran Stojilković Muški Banja Luka Running Club Banjaluka [21.1 km] Polumaraton 01:39:00 Da
96 96 Sandra Bijelić Ženski Banja Luka Running Club Banjaluka [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
97 97 Goran Antičević Muški individualac Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
98 98 Borislav Savic Muški Banja Luka Running Club Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Da
99 99 Darija Čupić Ženski Banja Luka Running Club Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 02:20:00 Da
100 100 Aca Jovan Krstić Muški AK Radnički 2016 Niš Niš [21.1 km] Polumaraton 01:25:35 Da
101 101 Milan Miladinović Muški BRC - Belgrade running club Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:45:30 Da
102 102 Darko Tošić Muški A.Š.K. Tempo Šabac Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
103 103 Nikola Čvorović Muški Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
104 104 Svetislav Pavlović Muški Ak Krusevac Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:26:00 Da
105 105 Jovan Milićević Muški ARK Maratonac Kruševac Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
106 106 vanja Kurtovic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
107 107 Dragan Kovačević Muški GM Optimist running team Gornji Milanovac [21.1 km] Polumaraton Da
108 108 Vladimir Radonjic Muški ARK Maratonac Kruševac Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
109 109 Bojan Milovanovic Muški GM Optimist running team Gornji Milanovac [21.1 km] Polumaraton 01:56:57 Da
110 110 Milan Lukic Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
111 111 Vuksan Ribać Muški ARK Maratonac Krusevac Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
112 112 svetlana pejcic zupcic Ženski MARATON TIM KV Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
113 113 Bogomir Ivkovic Muški team friends Lapovo [21.1 km] Polumaraton Da
114 114 Zoran Ilić Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
115 115 Pavle Banović Muški Bokserski klub Mat Mar Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
116 116 ZLATKO ZORESKI Muški NRC - Nike + Run Club Skopje KICEVO [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
117 117 MARKO ZORESKI Muški NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
118 118 Marinko Knezevic Muški AK Sloboda Novi Grad Pančeo [21.1 km] Polumaraton Da
119 119 Nenad Katić Muški AK Topličanin veliki crljeni [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
120 120 ljiljana katic Ženski x veliki crljeni [21.1 km] Polumaraton 02:28:00 Da
121 121 Gordana Šeatović Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
122 122 Miloš Vulić Muški Kraljevo [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
123 123 Stefan Stanojlovic Muški Kraljevo [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
124 124 Milan Milosavljevic Muški Ultra Trkač Srbija Lazarevac [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Da
125 125 Predrag Ilić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
126 126 Zoran Marković Muški - Paraćin [21.1 km] Polumaraton 01:39:33 Da
127 127 Aleksandar Stankovic Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
128 128 Ilija Košutić Muški Bački Gračac [21.1 km] Polumaraton Da
129 129 Nenad Paunovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
130 130 Александар Мијаиловић Muški Сад Трчи Топола Опленац Топола [21.1 km] Polumaraton 01:46:51 Da
131 131 Mladen Nikolić Muški ARK Maratonac Kruševac Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:42:17 Da
132 132 Vesko Anđelković Muški ARK MaratonKO Kovačica [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
133 133 Lazar Paunovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
134 134 Branko Hrnjaz Muški Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
135 135 Maja Marjanovic Ženski ARK Maratonac Kruševac Krusevac [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Da
136 136 Katarina Perišić Markeljić Ženski GM Optimist running team Gornji Milanovac [21.1 km] Polumaraton Da
137 137 Malisa Kovacevic Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
138 138 Dragomir Đinisov Muški Ark Maratonko Kovačica Debeljača [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
139 139 Stefan Rackov Muški AK Kraljevo Kraljevo [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
140 140 Svetlana Jović Ženski individualac Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
141 141 Miroslav Popović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
142 142 Biljana Aksentijevic Ženski Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
143 143 Dejan Milisavljevic Muški Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton 01:47:54 Da
144 144 Andrijana Aleksic Ženski Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Da
145 145 Stefan Mitrovic Muški ARK Maratonac Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
146 146 Uroš Vukajlović Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
147 147 Mladen Matic Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
148 148 Radovan Simic Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
149 149 Predrag Stajic Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
150 150 Aleksandar Ilic Muški BTL Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
151 151 Goran Spasojević Muški Vojska Srbije, RViPVO Beograd - Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
152 152 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:33:50 Da
153 153 Petar Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
154 154 Luka Rakić Muški Užice [21.1 km] Polumaraton Da
155 155 Petar Veselinovic Muški Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
156 156 Vukašin Stojanović Muški Lazarevac [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Da
157 157 Michael Becker Muški Belgrade Running Club Pohlheim [21.1 km] Polumaraton 01:41:53 Da
158 158 Najdana Gajic Ženski Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Da
159 159 MISKO STANOJKOVIC Muški Nemam Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Da
160 160 Radomir Topličanin Muški Beograd, Stari Grad [21.1 km] Polumaraton Da
161 161 Dejan Dasic Muški Sad TRČI Jagodina , Majur [21.1 km] Polumaraton Da
162 162 Marko Mijailović Muški Sad TRČI Topola [21.1 km] Polumaraton Da
163 163 Nada Živković Ženski Maraton tim Pozarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Da
164 164 Sara Kuzmanovic Ženski Beograd/Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
165 165 Nemanja Janićijević Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
166 166 Nemanja Đurić Muški Crossfit Novi Sad Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
167 167 Snezana Djuric Ženski PEK Gora Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
168 168 Nemanja Rajković Muški ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
169 169 Boban Radoičić Muški Triogy Racing Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
170 170 Zoran Ćosić Muški Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:36:43 Da
171 171 Vladimir Vlahović Muški Belgrade Urban Running Team Beograd - Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
172 172 Branko Milević Muški BTL Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
173 173 Petar Krajnovic Muški Klub Ekstremnih Sportova Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
174 174 Djurica Erdeljan Muški Vrsacki atletski klub 1926 Vrsac [21.1 km] Polumaraton Da
175 175 Mihalj Kardos Muški Vrsacki atletski klub 1926 Vrsac [21.1 km] Polumaraton Da
176 176 Mladen Miljkovic Muški AK Topličanin Prokuplje [21.1 km] Polumaraton Da
177 177 Михајло Боривојевић Muški Ниш [21.1 km] Polumaraton Da
178 178 Marko Stiković Muški Bez kluba Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
179 179 Dragomir Ilić Muški Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
180 180 Boban Lukić Muški Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
181 181 Ana Andjelkovic Ženski Maraton tim Požarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Da
182 182 Ljubomir Radojko Muški Trstenik Trstenik [21.1 km] Polumaraton Da
183 183 Aleksandar Mitic Muški Maratonci Pancevo Opovo [21.1 km] Polumaraton Da
184 184 Dušan Nikolić Muški Running Tribe - Belgrade Kruševac [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Da
185 185 Ružica Šmelcerović Ženski BK "Dubočica" Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
186 186 Zoran Milić Muški Bez kluba Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
187 187 SRĐAN NEDELJKOVIĆ Muški Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
188 188 Petar Jovanovic Muški PEK Gora Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
189 189 Aleksandar Katić Muški Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
190 190 Stefan Trajkovic Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Da
191 191 Vladimir Marković Muški Niš [21.1 km] Polumaraton Da
192 192 Petar Djuric Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
193 193 DRAGAN NOVIČIĆ Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
194 194 Marko Budimir Muški Beograd/Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
195 195 Dejan Dimitrijević Muški BK "Dubočica" Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
196 196 Zdravko Karadžić Muški Sevojno [21.1 km] Polumaraton Da
197 197 Ljubivoje Grbovic Muški / Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
198 198 Veljko Vucinic Muški Ultra Trkač Srbija Mladenovac [21.1 km] Polumaraton 02:07:00 Da
199 199 Nataša Brkić Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:07:00 Da
200 200 Vladimir Radmanović Muški Brus [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
201 202 Ivan Krstevski Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
202 203 Stefan Kostadinovic Muški ARK Odžaci Obrenovac [21.1 km] Polumaraton 01:33:15 Da
203 204 Dragan Đikić Muški Društvo istraživača "Vladimir Mandić - Manda" Valjevo [21.1 km] Polumaraton 01:31:25 Da
204 205 Lazar Đorđević Muški Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
205 206 Veljko Bajić Muški Lajkovac [21.1 km] Polumaraton Da
206 207 Aleksandar Fleš Muški Troterovi Beograd Vozdovac [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
207 208 Nemanja Radovanović Muški Valjevo [21.1 km] Polumaraton 01:44:26 Da
208 209 Vladimir Milojević Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
209 210 Miloš Gilić Muški Varvarin [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
210 211 Ivan Šuleić Muški FITNES011 Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:21:00 Da
211 212 Srećko Mićić Muški ACTIVE TRAVELING Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
212 213 213 213 Muški - [21.1 km] Polumaraton Da
213 214 Ivan Aleksic Muški Bez kluba Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
214 215 Lazar Belovukovic Muški PEK Gora Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:34:54 Da
215 216 Borko Kostic Muški Petrovac na Mlavi [21.1 km] Polumaraton Da
216 217 Miljan Glišić Muški Maraton tim Požarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
217 218 Branislav Lazić Muški AK Sonja Stolić Bijeljina [21.1 km] Polumaraton 01:17:00 Da
218 219 Nikola Ristivojevic Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
219 220 Александар Илић Muški Beograd-Železnik [21.1 km] Polumaraton Da
220 221 blagoje arnautovic Muški marathon team kraljevo Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
221 222 Bojan Vasiljevic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
222 223 Rada Vukojičić Ženski Trening Centar Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
223 224 Mihailo Nikolic Muški Lajkovac [21.1 km] Polumaraton Da
224 225 Vukasin Radetic Muški N. Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Da
225 226 Tihomir Milošević Muški N. Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
226 227 Nikola Milošević Muški N. Beograd [21.1 km] Polumaraton 00:02:05 Da
227 228 Nenad Milenovic Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
228 229 Ivan Veljković Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
229 230 JASMIN MULIC Muški AK jedinstvo Bijelo Polje [21.1 km] Polumaraton 01:27:00 Da
230 231 Igor Kovačević Muški ŽIVI ZDRAVO Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
231 232 Ljiljana Mladenovic Ženski Nis [21.1 km] Polumaraton Da
232 233 Ivan Bojović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:54:54 Da
233 234 Stefan Punoševac Muški Sad TRČI Topola - Oplenac [21.1 km] Polumaraton Da
234 235 MILOŠ NASTASIJEVIĆ Muški TK CHALLENGE Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
235 236 Dejan Tabakovski Muški Onaj Drugi Skopje, Makedonija [21.1 km] Polumaraton Da
236 237 Jasmina Palurović Ženski ARK Maratonac Krusevac Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
237 238 Фредй Сийгрйщ Muški Атлетски клуб ТРИМ Кикинда Земун - Београд [21.1 km] Polumaraton 01:25:47 Da
238 239 Mihajlo Simonovic Muški Bosnjane, Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
239 240 Muhamed Kurgas Muški AK Sparta Podgorca [21.1 km] Polumaraton 01:20:00 Da
240 241 Marko Jovičić Muški Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton 01:58:30 Da
241 242 Небојша Судимац Muški АРК Маратонац Крушевац Крушевац [21.1 km] Polumaraton Da
242 243 Горан Јошић Muški Бијељина [21.1 km] Polumaraton Da
243 244 Saša Nedeljković Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
244 245 Nevena Lazarević Ženski Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
245 246 Novica Stojanovic Muški Kovin [21.1 km] Polumaraton Da
246 247 Branislav Lončar Muški BELhospice Tim Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
247 248 Tatjana Stankovic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
248 249 Zoran Stojanovic Muški AK Dragutin Tomasevic Petrovac Petrovac na Mlavi [21.1 km] Polumaraton Da
249 250 Mihajlo Gajic Muški Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Da
250 251 Vladimir Crnogorac Muški Nis [21.1 km] Polumaraton Da
251 252 Mona Gazivoda Ženski Liga kod Juge Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
252 253 Djordje Aleksic Muški opština Ćuprija [21.1 km] Polumaraton Da
253 254 Zivan Dragovic Muški AK Kraljevo Kraljevo [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
254 255 Visnja Mulahmetovic Ženski ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
255 256 Vitaminka Zrnić Ženski Maraton tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Da
256 257 Kristina Letunica Ženski Brus [21.1 km] Polumaraton Da
257 258 Nikola Mlakar Muški Maraton tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
258 259 Милорад Дакић Muški Београд, Србија [21.1 km] Polumaraton Da
259 260 Slaven Crnogorac Muški Bijeljina [21.1 km] Polumaraton Da
260 261 Vladimir Beočanin Muški Atletski klub Kraljevo Kraljevo [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
261 262 Milos Miletic Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
262 263 DRAZEN BULATOVIC Muški INDIVIDUALAC Bar [21.1 km] Polumaraton Da
263 264 Djordje Popovic Muški Sad TRČI Topola Oplenac [21.1 km] Polumaraton Da
264 265 Milan Sofran Muški Rekreativac Budva [21.1 km] Polumaraton Da
265 266 Slobodan Petkovic Muški Jagodina Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
266 267 Ivan Kolarević Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
267 268 Lazar Gavrilovic Muški Valjevo [21.1 km] Polumaraton Da
268 269 Luka Andrić Muški ARK Maratonac Kruševac Kruševac [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Da
269 270 Stanisa Aksic Muški AK Bor Bor [21.1 km] Polumaraton Da
270 271 Bojan Ciric Muški AK Bor Bor [21.1 km] Polumaraton Da
271 272 Bojan Stevic Muški ARK Maratonac Kruševac Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
272 273 Jelena Stevic Ženski ARK Maratonac Kruševac Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
273 274 Bojan Milenkovic Muški ARK Maratonac Kruševac Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
274 275 Mirko Minic Muški A.K. Uzice Uzice [21.1 km] Polumaraton Da
275 276 Dragan Vidović Muški Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
276 277 Lazar Obradovic Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
277 278 Marija Pavlović Ženski Klub Ekstremnih Sportova Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 02:18:00 Da
278 279 Marko Krijestorac Muški Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
279 280 Milenko Nikolić Muški Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
280 281 Amy McGoldrick Ženski Chicago [21.1 km] Polumaraton Da
281 282 Владан Арсенијевић Muški Атлетски клуб "ПАРАЋИН" Параћин [21.1 km] Polumaraton Da
282 283 Veljko Milosavljevic Muški Ultra Trkač Srbija Lazarevac [21.1 km] Polumaraton Da
283 284 Bojan Djuric Muški Tk Triogy racing Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
284 285 Nemanja Laovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:28:15 Da
285 286 VLADIMIR MILISAVAC Muški BATROVCI [21.1 km] Polumaraton Da
286 287 Ненад Живковић Muški PK Ozren Sokobanja Ниш [21.1 km] Polumaraton 01:41:05 Da
287 288 Ilija Milenkovic Muški ARK Maratonac Kruševac Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
288 289 Njegoš Kopitić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
289 290 Darko Lukić Muški Triogy Racing Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
290 291 Marko Pavlovic Muški Klub Ekstremnih Sportova Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:20:00 Da
291 292 Edin Cosovic Muški Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
292 293 Igor Stanojević Muški AK"TOPLIČANIN" Prokuplje [21.1 km] Polumaraton Da
293 294 Miloš Nikolov Muški Non Stop Fitness Serbia Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Da
294 295 Dušan - Dux Nastasijević Muški Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
295 296 milos Pajovic Muški Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
296 297 Djordje Vuckovic Muški Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
297 298 Mladen Alvirović Muški Triogy Racing Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
298 299 Ivan Cvetkov Muški Beograd Vracar [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
299 300 Vladimir Lazarević Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
300 301 Radoica Todorović Muški Klub exstremnih sportova Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:27:00 Da
301 302 Vladan Stojanovic Muški Paracin [21.1 km] Polumaraton Da
302 303 Nemanja Radojković Muški Ćićevac [21.1 km] Polumaraton Da
303 304 Natan Rabajev Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
304 305 Ivan Tomic Muški Zlatari [21.1 km] Polumaraton Da
305 306 Branimir Pešić Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:36:13 Da
306 307 Sasa Stevanovic Muški SD Jasnica smed.palanka [21.1 km] Polumaraton Da
307 308 Jeremy Parker Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:39:00 Da
308 309 ljuba stevanović Muški AK.Veteran-Beograd Novi Beograda [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Da
309 310 Marko Stankovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
310 311 Dejan Velickovic Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
311 312 Sašo Trajković Muški Niš [21.1 km] Polumaraton Da
312 313 Љиљана Латиновић Ženski Спортски клуб Видиковац Београд, Србија [21.1 km] Polumaraton Da
313 314 Zorica Urukalo Ženski BRC Trail Crew Beograd - Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:55:30 Da
314 315 Dejan Sakic Muški Planinarski klub Tara Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
315 316 Vladimir Ivanovic Muški Planinarski klub Tara Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
316 317 Nebojša Mitrović Muški Bijeljina [21.1 km] Polumaraton Da
317 318 Aleksandar Glavonjic Muški belgrade. [21.1 km] Polumaraton Da
318 319 Bozidar Nikolic Muški Nis [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
319 320 Edin Mahmutović Muški Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton 01:22:50 Da
320 321 Ivan Velickovic Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
321 322 Saša Ćuković Muški Bujanovac [21.1 km] Polumaraton Da
322 323 Miroslav Arambašić Muški Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
323 324 Milan Pantović Muški Trstenik [21.1 km] Polumaraton Da
324 325 Sasa Djurdjanovic Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
325 326 Hristina Popovic Ženski Beograd - Vračar [21.1 km] Polumaraton Da
326 327 Milos Miladinovic Muški Nis [21.1 km] Polumaraton Da
327 328 Mladen Glisovic Muški Gornji Milanovac [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
328 329 Mladen Đekić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
329 330 Danijela Jurosevic Ženski Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
330 331 Milan Jeftic Muški Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
331 332 Stefan Ilic Muški Belgrade Running Club Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
332 333 Veljko Vrucinic Muški Klub Extremnih Sportova Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
333 334 Milica Mrkšić Ženski Beograd/Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:07:00 Da
334 335 Saša Gosić Muški Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Da
335 336 Tatjana Maric Ženski Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
336 337 Slobodan Avramovic Muški Run'n More Lajkovac [21.1 km] Polumaraton Da
337 338 Miljan Matic Muški Run n More Beograda - Rakovica [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
338 339 Bojan Kostic Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
339 340 ana atanasovska Ženski MARATON TIM KV Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
340 341 Miloš Krstić Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton 01:28:00 Da
341 342 Nevena Topličić Ženski Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
342 343 Milan Lakicevic Muški Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
343 344 Stefan Lazić Muški Kostolac [21.1 km] Polumaraton 01:48:15 Da
344 345 ibrahim ramic Muški a.k. sarajevo Sarajevo [21.1 km] Polumaraton 01:14:00 Da
345 346 Dimitrije Tadić Muški Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
346 347 VUK TERZIN Muški Bez kluba NOVI BGD [21.1 km] Polumaraton Da
347 348 Darko Vasić Muški Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
348 349 Darko Savic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
349 350 Aleksandar Ivezic Muški Brus [21.1 km] Polumaraton Da
350 351 nikola bojovic Muški Zubin Potok [21.1 km] Polumaraton Da
351 352 Dušan Jelić Muški Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:36:50 Da
352 353 Miroljub Lakićević Muški Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
353 354 Весна Ђоковић Ženski PSK Balkan Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
354 355 Marjan Pepeljugoski Muški Onaj Drugi Prilep [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
355 356 Miroslav Simić Muški Beograd- Čukarica [21.1 km] Polumaraton Da
356 357 Милош Милосављевић Muški Крушевац [21.1 km] Polumaraton Da
357 358 Vladimir Jacimovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
358 359 Nenad Stankovic Muški AK VGSK Veliko Gradiste [21.1 km] Polumaraton Da
359 360 Milivoje Jovović Muški Šabac [21.1 km] Polumaraton Da
360 361 Djordje Kricak Muški Vrsac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
361 362 Milos Grozdanovic Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:42:21 Da
362 363 Marko Jovanović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
363 364 Bojan Gajić Muški Maraton tim Požarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
364 365 Lazar Alempijevic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
365 366 Anđela Janković Ženski Ultra Trkač Srbija Alibunar [21.1 km] Polumaraton Da
366 367 Miloš Miladinović Muški Biciklistički klub Železničar Niš Niš [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
367 368 Ivan Jelić Muški Policija Gornji Milanovac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
368 369 Nikola Vujačić Muški Crnogorska akademija trčanja Bar [21.1 km] Polumaraton Da
369 370 Adem Jusufi Muški Tetovo [21.1 km] Polumaraton Da
370 371 Boris Bogojevic Muški AK VGSK Veliko Gradište [21.1 km] Polumaraton Da
371 372 Nenad Radević Muški AK VGSK Veliko Gradište [21.1 km] Polumaraton Da
372 373 Vlasta Kovač Ženski ARK MaratonKO Padina [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
373 374 Zeljko Ceriman Muški Čačak [21.1 km] Polumaraton Da
374 375 Aleksandar Popović Muški Crnogorksa Akademija Trčanja - CAT Nikšić [21.1 km] Polumaraton Da
375 376 Lepa Aleksic Ženski AK VGSK Veliko Gradiste [21.1 km] Polumaraton Da
376 377 Dusan Lazarevic Muški belgrade. [21.1 km] Polumaraton Da
377 378 Dragutin Krstajić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
378 379 Andrijana Stefanović Ženski / Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
379 380 Saša Branković Muški BRC - Belgrade running club Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
380 381 Marko Jevtic Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Da
381 382 Nevena Danilovic Ženski BRC - Belgrade running club Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Da
382 383 Nenad Veljkovic Muški Udruzenje Maratonci Pančevo Pancevo [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
383 384 Mirko Andjelkovic Muški A.K.SFS BORAC Paracin [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
384 385 Davor Simic Muški Paraćin [21.1 km] Polumaraton Da
385 386 Božidar Vještica Muški Belgrade Running club Busije - Ugrinovci [21.1 km] Polumaraton Da
386 387 Emir Hanuša Muški Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Da
387 388 Saša Antić Muški BK Lola Valjevo [21.1 km] Polumaraton Da
388 389 Veljko Novakovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
389 390 Aleksandar Mijušković Muški Run' n More Raska [21.1 km] Polumaraton Da
390 391 Nemanja Filipović Muški Run'n More Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
391 392 Branko Lukić Muški adidas Runners Beograd Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
392 393 Стеван Блануша Muški Земун [21.1 km] Polumaraton 01:51:53 Da
393 394 Milan Babić Muški PK Ozren Sokobanja [21.1 km] Polumaraton Da
394 395 Slavoljub Malinic Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
395 396 Bojan Paunović Muški Trening Centar Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
396 397 Jovan Glišić Muški SAKURA Marathon team Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
397 398 Влатко Ристић Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
398 399 Branimir Stanisavljević Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
399 400 Данијел Стојановић Muški Крушевац [21.1 km] Polumaraton Da
400 401 Eldin Hujevic Muški Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton 01:31:58 Da
401 402 Adem Selmani Muški Tetovo [21.1 km] Polumaraton Da
402 403 Luka Vesić Muški Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:54:49 Da
403 404 Mirsad Rebronja Muški Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Da
404 405 Andrija Pesic Muški Trstenik Trstenik [21.1 km] Polumaraton Da
405 406 Jezdimir Tomić Muški ak "Kučevo" Kucevo [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
406 407 Aleksandar Ilić Muški AK Kučevo Kučevo [21.1 km] Polumaraton Da
407 408 Milan Ilić Muški AK Kučevo Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
408 409 Рајко Швабић Muški Аранђеловац [21.1 km] Polumaraton Da
409 410 Filip Filipovic Muški ARK Maratonac Krusevac Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
410 411 Jelena Cosic Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
411 412 Nikola Kljajic Muški Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
412 413 Mlađan Nedeljković Muški Kobišnica [21.1 km] Polumaraton 01:36:45 Da
413 414 Nebojša Pućo Muški Maraton tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
414 415 Marina Jovanović Ženski Agape Rekovac [21.1 km] Polumaraton Da
415 416 Danica Tocilovac Ženski AK Kruševac Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:00:00 Da
416 417 Dimitrije Kljajic Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
417 418 Dušan Mitrović Muški BURT Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
418 419 Staniša Milosavljević Muški nema Bor [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
419 420 Dragan Knežević Muški Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
420 421 Saša Milivojević Muški Požega [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
421 422 Aleksandra Milivojević Ženski Požega [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
422 423 Aleksandra Jankovic Ženski Agape 35000 Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
423 424 Miljurko Djurkovic Muški AK JASTREBAC BLACE Blace [21.1 km] Polumaraton Da
424 425 Mlađan Stević Muški Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
425 426 Isidora Bajic Ženski Mladenovac [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
426 427 Bojana Pejić Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
427 428 Aleksandar Milojevic Muški B.K. Čopor Jagnjilo [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
428 429 Lazar Kalabić Muški B.K. Čopor Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Da
429 430 Aleksandar Stojanovic Muški orijentiring klub Jasenica Palanka Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton 02:18:00 Da
430 431 Ana Stojanović Ženski Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
431 432 Đorđe Samardžija Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:53:45 Da
432 433 Miroslav Ranđelović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
433 434 Nadica Marinkovic Ženski Zitoradja [21.1 km] Polumaraton Da
434 435 Nebojša Ćirović Muški Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton Da
435 436 Roland Vefić Muški Maraton tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
436 437 Dejan Španović Muški Belgrade Urban Running Team Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
437 438 Biljana Pršić Ženski Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
438 439 Dragan Glisic Muški Vojska Srbije, KzO Bojnik [21.1 km] Polumaraton Da
439 440 Бојан Драгојловић Muški АК Смедерево Земун [21.1 km] Polumaraton 01:22:45 Da
440 441 Aleksandar Marković Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
441 442 Sandra Uzelac Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
442 443 Nenad Ivanović Muški Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
443 444 Boris Krigojes Muški Skoplje [21.1 km] Polumaraton Da
444 445 Marko Pavlović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
445 446 Radoslav Vukosavljevic Muški Klub Extremnih Sportova Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
446 447 Daniel Samardziski Muški SKOBUL Soplje [21.1 km] Polumaraton Da
447 448 Igor Cvetanovski Muški AK Rabotnicki Skopje [21.1 km] Polumaraton Da
448 449 Hristijan Kocev Muški SKOBUL 1000 Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
449 450 Davor Markov Muški SKOBUL Skopje,Makedonija [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
450 451 Blagoja Ackovski Muški SKOBUL Skoplje [21.1 km] Polumaraton Da
451 452 Dušan Trajković Muški Niš [21.1 km] Polumaraton Da
452 453 Stefan Mićić Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
453 454 Bojan Joksimović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
454 455 Zarija Milanović Muški Panorama Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
455 1001 Uroš Maksimović Muški Kragujevc [10.0 km] 10 km Da
456 1002 Milos Kolundzic Muški Backi Gracac [10.0 km] 10 km Da
457 1002 Milos Minic Muški Krusevac [10.0 km] 10 km Da
458 1002 Lenka Gmijovic Ženski Krusevac [10.0 km] 10 km Da
459 1003 Ivan Bjelica Muški Beograd-Stari grad [10.0 km] 10 km Da
460 1003 Tatjana Peralovic Ženski BRC - Belgrade running club Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
461 1003 Nenad Bogunović Muški Bački Gračac [10.0 km] 10 km Da
462 1003 Marko Miljkovic Muški Krusevac [10.0 km] 10 km 00:40:45 Da
463 1004 Elena Ivanovic Ženski Krusevac [10.0 km] 10 km Da
464 1004 Nikola Vukelja Muški ARK Maratonac Kruševac Krusevac [10.0 km] 10 km Da
465 1004 Marijana Sljivic Ženski A.K.SFS BORAC Paracin [10.0 km] 10 km Da
466 1004 Nenad Đurović Muški Kruševac [10.0 km] 10 km 01:01:01 Da
467 1005 TAMARA ZORESKA Ženski NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje [10.0 km] 10 km 01:01:00 Da
468 1005 Marko JOVANOVIC Muški Batocina [10.0 km] 10 km Da
469 1005 Srdjan Kosanin Muški Kosovska Mitrovica [10.0 km] 10 km Da
470 1005 Marija Popovic Ženski Brus [10.0 km] 10 km Da
471 1006 Lazar Sekulic Muški Berane Berane [10.0 km] 10 km 00:48:03 Da
472 1006 Slobodan Jotić Muški Maraton tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Da
473 1008 Milos Stanojevic Muški 35000 Jagodina [10.0 km] 10 km Da
474 1012 Marica Vukomanović Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
475 1013 Branka Sretenovic Ženski BRC - Belgrade running club Beograd-Voždovac [10.0 km] 10 km 00:55:50 Da
476 1014 Gorana Pivljanin Ženski Škola trčanja Beograd Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
477 1015 Jasmina Vukalović Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
478 1016 Tamara Ilic Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
479 1017 Natalia Nowińska-Antoniewicz Ženski Guerrilla Team Warsaw [10.0 km] 10 km Da
480 1018 Jelena Miladinović Ženski BRC - Belgrade running club Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
481 1019 DRAGANA ZORESKA Ženski NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje [10.0 km] 10 km 01:01:00 Da
482 1021 MIHAILO ZORESKI Muški NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje [10.0 km] 10 km Da
483 1023 Mihailo Topalović Muški PK Era Uzice Užice [10.0 km] 10 km 00:47:30 Da
484 1024 Ljubica Papić Ženski Belgrade running club Mladenovac - Kovačevac [10.0 km] 10 km 20:14:00 Da
485 1025 Ralf Capelle Muški Berlin [10.0 km] 10 km Da
486 1026 Biljana Kovačić Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [10.0 km] 10 km Da
487 1027 Irmina Stanković Ženski BRC - Belgrade running club Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
488 1028 ALEKSANDRA MILETIĆ Ženski Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
489 1029 Jevrem Ćosić Muški Beograd [10.0 km] 10 km 00:54:01 Da
490 1030 Aleksa Radovanovic Muški Beograd [10.0 km] 10 km 01:05:00 Da
491 1031 Biljana Šaulić Ženski Beograd, Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:01:10 Da
492 1032 Slobodanka Lazic Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [10.0 km] 10 km 01:02:00 Da
493 1033 Jelena Mitin Ženski BRC - Belgrade running club Beograd, Novi Beograd [10.0 km] 10 km 01:20:00 Da
494 1034 Jelena Vasić Ženski Bajina Basta [10.0 km] 10 km Da
495 1036 Lea Sic Ženski Krusevac [10.0 km] 10 km Da
496 1037 Petar Kecman Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
497 1038 Srbica Trajkovic Ženski Krusevac [10.0 km] 10 km Da
498 1039 Slobodan Trajkovic Muški Krusevac [10.0 km] 10 km Da
499 1041 Una Dabović Ženski Belgrade Running Club Beograd [10.0 km] 10 km Da
500 1042 Neda Mitić Ženski Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
501 1043 Sasa Kovac Muški Ark Maratonko Kovačica Padina [10.0 km] 10 km 01:04:00 Da
502 1044 Milan Ristovic Muški Kraljevo [10.0 km] 10 km Da
503 1046 Tijana Radulović Ženski Belgrade Running Club Beograd, Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
504 1047 Đorđe Milošević Muški Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
505 1048 Katarina Pohlod Ženski ACTIVE TRAVELING Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
506 1049 Miloš Dragović Muški Podgorički Maraton Podgorica [10.0 km] 10 km Da
507 1051 Petar Blazin Muški BELI PERA TIM Beograd [10.0 km] 10 km Da
508 1052 Visnja Trudić Ženski BELI PERA TIM Beograd [10.0 km] 10 km Da
509 1053 Sic Zarko Sic Muški Krusevac [10.0 km] 10 km Da
510 1054 Stefan Mosurović Muški Kruševac [10.0 km] 10 km Da
511 1055 Sinisa Stanojevic Muški Jagodina, Ribare [10.0 km] 10 km Da
512 1056 Marko Milovanovic Muški Pancevo [10.0 km] 10 km Da
513 1057 Dusan Krstic Muški A.K.SFS BORAC Paracin [10.0 km] 10 km Da
514 1058 Aleksandar Grasic Muški Krusevac [10.0 km] 10 km 00:57:10 Da
515 1059 Tanja Kuc Ženski Beograd, Zemun [10.0 km] 10 km 01:15:00 Da
516 1060 Ivana Trifunovic Ženski Kraljevo [10.0 km] 10 km Da
517 1061 Milovan Minić Muški Beograd-Voždovac [10.0 km] 10 km Da
518 1062 Maja Smilić Ženski Kruševac [10.0 km] 10 km Da
519 1063 Jelena Maslar Ženski Agape Jagodina [10.0 km] 10 km 00:01:00 Da
520 1064 Monika Stojanovic Ženski AK Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi Petrovac na Mlavi [10.0 km] 10 km 00:58:00 Da
521 1065 Andrej Savic Muški ARK Maratonac Kruševac Kruševac [10.0 km] 10 km Da
522 1066 Dejan Jerotijevic Muški AK Karanovac Kraljevo [10.0 km] 10 km 00:48:00 Da
523 1067 Ljubodrag Ilic Muški ARK Maratonac Kruševac [10.0 km] 10 km Da
524 1068 Minja Milošević Ženski Beograd-Voždovac [10.0 km] 10 km Da
525 1069 aleksandar petkovic Muški PD Ostra Cuka Sokobanja [10.0 km] 10 km 01:20:00 Da
526 1070 Zoran VUKADINOVIĆ Muški Rekreativac Kosovska Mitrovica [10.0 km] 10 km Da
527 1071 Aleksandar Ružić Muški Sokobanja [10.0 km] 10 km Da
528 1072 Goran Gligorić Muški BRC - Belgrade running club Beograd [10.0 km] 10 km 00:44:27 Da
529 1073 Žarko Stanković Muški BRC - Belgrade running club Beograd [10.0 km] 10 km 02:00:00 Da
530 1074 Jelena Nedeljković Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
531 1075 Dragan Đokić-Čili Muški Leskovac [10.0 km] 10 km Da
532 1076 Ivica Miletic Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
533 1077 Darko Petrovic Muški Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
534 1078 Biljana Vidaković Ženski BRC - Belgrade running club Beograd, Zemun, [10.0 km] 10 km Da
535 1079 Dušan Čeri Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
536 1081 Radovan Bačanin Muški GM Optimist running team Gornji Milanovac [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
537 1082 Nevena Dragović Ženski AK Kraljevo Kraljevo [10.0 km] 10 km Da
538 1083 Srdjan Jovanovic Muški Zitoradja [10.0 km] 10 km Da
539 1084 Nemanja Trninic Muški Belgrade Running Club Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:45:00 Da
540 1085 Natasa Bulatovic Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
541 1086 Jelena Popovic Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
542 1087 Miroslav Dukadinović Muški OAK Beograd Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km Da
543 1088 Nina Djuric Ženski Krusevac [10.0 km] 10 km Da
544 1089 Marija Djuric Ženski Krusevac [10.0 km] 10 km Da
545 1090 Zlata Jovičić Ženski Beograd [10.0 km] 10 km 01:04:00 Da
546 1091 Jelena Kisić Ženski Beorad [10.0 km] 10 km 00:48:30 Da
547 1092 Ana Subotic Ženski Javor Ivanjica Ivanjica [10.0 km] 10 km 00:33:00 Da
548 1093 Zoran Kuštrimović Muški Beloljin [10.0 km] 10 km Da
549 1094 Sreten Ninković Muški AK"Maratonac02" Ub [10.0 km] 10 km 00:29:50 Da
550 1095 Svetlana Jovanović Ženski MARATON TIM KRALJEVO Kraljevo [10.0 km] 10 km Da
551 1096 Milan Aritonović Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [10.0 km] 10 km Da
552 1097 Mirjana Radosavljević Ženski MARATON TIM KRALJEVO Kraljevo [10.0 km] 10 km Da
553 1098 Ružica Sarić Ženski BRC - Belgrade running club Beograd - Stari grad [10.0 km] 10 km 00:01:10 Da
554 1099 Dragana Šišmanović Ženski Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
555 1100 Filip Blažić Muški ARK Maratonac Kruševac Kruševac [10.0 km] 10 km 01:06:00 Da
556 1101 Radomir Djuric Muški Krusevac [10.0 km] 10 km Da
557 1102 Aleksandar Jevtic Muški Kruševac [10.0 km] 10 km 00:35:04 Da
558 1103 Milan Cvijanovic Muški Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
559 1104 Milan Ranđelović Muški AK Topličanin Prokuplje Žitorađa [10.0 km] 10 km Da
560 1105 Ana Trifunović Ženski Kraljevo [10.0 km] 10 km Da
561 1106 Danijela Simeunović Nikita Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
562 1107 Biljana KOSTIĆ Ženski Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
563 1108 Slobodan Pavlović Muški Aleksandrovac [10.0 km] 10 km Da
564 1109 Danijel NIkolic Muški A.K.SFS BORAC Paracin [10.0 km] 10 km Da
565 1110 Зорана Тамбурић Ženski Крушевац [10.0 km] 10 km Da
566 1111 Нена Еркић Ženski Крушевац [10.0 km] 10 km Da
567 1112 Mladen Minić Muški AK Vožd Jagodina Jagodina [10.0 km] 10 km 00:35:00 Da
568 1113 Vladimir Petrovic Muški Kruševac [10.0 km] 10 km Da
569 1114 Tijana Jovanović Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [10.0 km] 10 km Da
570 1115 Slavica Stojiljković Ženski Aranđelovac [10.0 km] 10 km Da
571 1116 Lazar Momčilović Muški Aleksinac [10.0 km] 10 km Da
572 1117 Ana Šparović Ženski BRC - Belgrade running club Smederevo [10.0 km] 10 km 01:03:00 Da
573 1118 Milutin Mitrović Muški Kruševac [10.0 km] 10 km Da
574 1119 Aleksandar Simić Muški Kruševac [10.0 km] 10 km Da
575 1120 Marko Milojević Muški Kruševac [10.0 km] 10 km Da
576 1121 Jovan Blažić Muški Kruševac [10.0 km] 10 km Da
577 1122 Ivan Lukić Muški Kruševac [10.0 km] 10 km 00:47:00 Da
578 1123 Predrag Milovanovic Muški Kruševac [10.0 km] 10 km Da
579 1124 Marko Erceg Muški Kruševac [10.0 km] 10 km Da
580 1125 Aleksandar Vučković Muški Kruševac [10.0 km] 10 km Da
581 1126 Aleksandar Jočić Muški Kruševac [10.0 km] 10 km Da
582 1127 Nemanja Bogosavljevic Muški Kruševac [10.0 km] 10 km Da
583 1128 Jelena Blažić Ženski Kruševac [10.0 km] 10 km Da
584 1129 Živa Vijoglavin Muški Atletski klub Apatin Apatin [10.0 km] 10 km Da
585 1130 Stevan Stanojevic Muški Atletski klub Napredak Aleksinac Aleksinac [10.0 km] 10 km 12:30:00 Da
586 1131 Marko Nikolic Muški Atletski klub Napredak Aleksinac Aleksinac [10.0 km] 10 km 00:33:20 Da
587 1132 Ranko Paunovic Muški Krusevac [10.0 km] 10 km Da
588 1133 Jasmina Dragićević Ženski Obrenovac [10.0 km] 10 km Da
589 1134 Jelena Krsmanović Ženski AK "Topličanin" Prokuplje [10.0 km] 10 km Da
590 1135 Aleksandar Pantović Muški PSK Balkan Beograd/Zemun [10.0 km] 10 km 01:05:00 Da
591 1136 Виолета Петровић Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [10.0 km] 10 km 01:10:00 Da
592 1137 Sanja Vuković Ženski BRC - Belgrade running club Beograd - Vinča [10.0 km] 10 km Da
593 1138 Dejan Cvetkovic Muški Pek Gora Kragujevac Batocina [10.0 km] 10 km 14:56:00 Da
594 1139 Sanja Jovanovic Ženski Kostolac [10.0 km] 10 km Da
595 1140 Miodrag Jankovic Muški neformalni NCR Run CLUB Beograd - Čukarica [10.0 km] 10 km 00:56:00 Da
596 1141 Aleksandra Grahovac Ženski N.Beograd [10.0 km] 10 km 01:37:00 Da
597 1142 Nikola Nakic Muški Krusevac [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
598 1143 Dejan Randjelovic Muški Vojska Srbije, KzO Leskovac [10.0 km] 10 km Da
599 1144 Iva Raslapčević Ženski BRC - Belgrade running club Beograd-Stari grad [10.0 km] 10 km Da
600 1145 Milos Malesevic Muški Indjija [10.0 km] 10 km Da
601 1146 Jelena Hajdinjak Ženski Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km Da
602 1147 Ina Marković Ženski Ak Krusevac Kruševac [10.0 km] 10 km 00:53:00 Da
603 1148 Rale Lukovic Muški Javor Ivanjica Ivanjica [10.0 km] 10 km Da
604 1149 Ana Djordjevic Ženski Planinarski klub Jastrebac Kruševac [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
605 1150 Aleksandra Dragutinovic Ženski Krusevac [10.0 km] 10 km Da
606 1151 Nevena Popovic Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
607 1152 Nikola Kostadinovic Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
608 1153 Marina Vidaković Ženski BRC - Belgrade running club Obrenovac [10.0 km] 10 km 00:59:00 Da
609 1154 Radmila Djurovic Ženski AK Crvena zvezda Beograd [10.0 km] 10 km Da
610 1155 Dimce Bangievski Muški NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje,Makedonija [10.0 km] 10 km 07:00:00 Da
611 1156 1156 1156 Muški - [10.0 km] 10 km Da
612 1157 Jelena Krsmanovic Ženski Prokuplje [10.0 km] 10 km Da
613 1158 veljko maksimovic Muški Klub Ekstremnih Sportova Kragujevac Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
614 1159 Sandra Uzelac Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
615 1160 Biljana Kovacevic Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da