Prijavljeni takmičari na 6. Reciklažni maraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Dejan Bogdanović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [42.0 km] Reciklažni maraton Da
2 2 Darko Arsenijević Muški PK Železničar Niš Smederevska Palanka [42.0 km] Reciklažni maraton Da
3 3 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [42.0 km] Reciklažni maraton 02:55:43 Da
4 4 Zoran Ovcin Muški Petrovaradin [42.0 km] Reciklažni maraton Da
5 5 Zoran Kampfer Muški - Novi Sad [42.0 km] Reciklažni maraton Da
6 6 Srećko Mićić Muški Active Traveling Beograd [42.0 km] Reciklažni maraton Da
7 7 Pero Stević Muški ARK Tron Palić Subotica [42.0 km] Reciklažni maraton Da
8 8 Bojan KOSTIĆ Muški Jagodina [42.0 km] Reciklažni maraton Da
9 9 Siniša Božin Muški Zemun Zemun [42.0 km] Reciklažni maraton Da
10 10 Saša Gacik Muški AK Radnički 2016 Niš Niš [42.0 km] Reciklažni maraton 03:23:00 Da
11 11 Valentina Nejkovic Ženski AK Radnički 2016 Niš Niš [42.0 km] Reciklažni maraton 03:55:00 Da
12 12 Aleksandar Rajić Muški AK Topličanin Prokuplje Beograd [42.0 km] Reciklažni maraton 03:55:00 Da
13 13 Mia Stanojević Ženski AK"Topličanin" Prokuplje [42.0 km] Reciklažni maraton Da
14 14 Aca Jovan Krstić Muški AK Radnički 2016 Niš Niš [42.0 km] Reciklažni maraton 03:48:41 Da
15 15 Vesko Anđelković Muški ARK MaratonKO Kovačica [42.0 km] Reciklažni maraton 03:37:00 Da
16 16 Miloš Dajević Muški Beograd - Rakovica [42.0 km] Reciklažni maraton Da
17 17 Aleksandar Mitic Muški Maratonci Pancevo Opovo [42.0 km] Reciklažni maraton Da
18 18 Dušan Paunović Muški KRUG MARATON KLUB Šabac [42.0 km] Reciklažni maraton Da
19 19 Ivica Tasić Muški ARK Odzaci Odzaci [42.0 km] Reciklažni maraton Da
20 20 Marko Marinkovic Muški ARK Odžaci Odzaci [42.0 km] Reciklažni maraton Da
21 21 Aleksandar Bokarev Muški Beograd [42.0 km] Reciklažni maraton Da
22 22 Dragan Ćirić Muški ARK Tron, OMEGA3 NORWAY RUNNING TEAM Novi Sad [42.0 km] Reciklažni maraton Da
23 23 Vlada Petkovski Muški KRUG MARATON KLUB Šabac [42.0 km] Reciklažni maraton 03:53:00 Da
24 24 Darko Tošić Muški KRUG MARATON KLUB ŠABAC Šabac [42.0 km] Reciklažni maraton 03:45:40 Da
25 25 Branko Jocic Muški AK Becej Bečej [42.0 km] Reciklažni maraton Da
26 26 Bojan Jocić Muški AK Bečej Bečej [42.0 km] Reciklažni maraton Da
27 27 Синиша Станковић Muški АК Врањски Маратонци Врање [42.0 km] Reciklažni maraton 03:11:00 Da
28 28 Ikotin Gabor Muški Temerin [42.0 km] Reciklažni maraton Da
29 29 Dominik Deman Muški ARK Tron Subotica [42.0 km] Reciklažni maraton 03:18:12 Da
30 30 Miloje Jovanović Muški Zemun BGD [42.0 km] Reciklažni maraton Da
31 31 Miloš Stambolija Muški ARK Somaraton Sombor [42.0 km] Reciklažni maraton Da
32 32 Nedeljko Todorović Muški Klub 100 maratona Beograd - Voždovac [42.0 km] Reciklažni maraton 03:14:00 Da
33 33 Drago Knežević Muški Klub 100 maratona Beograd - Čukarica [42.0 km] Reciklažni maraton 02:59:00 Da
34 34 Miljurko Djurkovic Muški AK JASTREBAC BLACE Blace [42.0 km] Reciklažni maraton Da
35 35 Misa Segedi Muški AK Indjija Indjija [42.0 km] Reciklažni maraton Da
36 36 Dejan Ubornji Muški UK Paligo Palus Palic Novi Sad [42.0 km] Reciklažni maraton Da
37 37 Ivan Markovic Muški AK Sumadija Kragujevac Oplenac Topola [42.0 km] Reciklažni maraton Da
38 38 Nikola Srebrić Muški Projektura Beograd [42.0 km] Reciklažni maraton Da
39 39 Ivana Stanković Ženski Projektura Beograd [42.0 km] Reciklažni maraton Da
40 40 Ljiljana Tasić Ženski Udruzenje Maratonci Pančevo Pančevo [42.0 km] Reciklažni maraton Da
41 41 Dragan Popović Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [42.0 km] Reciklažni maraton 03:22:00 Da
42 42 Nikola Stanković Muški Projektura Beograd [42.0 km] Reciklažni maraton Da
43 43 Petar Šuša Muški #CoachPetar Running Team Sombor [42.0 km] Reciklažni maraton Da
44 44 Nevena Šunjevarić Ženski Zemun [42.0 km] Reciklažni maraton Da
45 46 Aleksandar Mijailovic Muški Sad TRČI Topola - Oplenac [42.0 km] Reciklažni maraton Da
46 47 Darko Tošić Muški A.Š.K. Tempo Šabac Šabac [42.0 km] Reciklažni maraton 03:54:00 Da
47 64 Dušan Čeri Muški Novi Sad [42.0 km] Reciklažni maraton Da
48 65 Tatjana Grbović Ženski Novi Sad [42.0 km] Reciklažni maraton Da
49 66 Ljubo Trklja Muški Bileća [42.0 km] Reciklažni maraton Da
50 67 Suzana Filipović Ženski Beograd [42.0 km] Reciklažni maraton Da
51 68 Zdravka Knežević Ženski Beograd [42.0 km] Reciklažni maraton Da
52 69 Miroslav Savić Muški ARK Fruška gora Kovilj [42.0 km] Reciklažni maraton Da
53 80 Ljiljana Latinović Ženski Beograd [42.0 km] Reciklažni maraton Da
54 81 Dragan Grujic Muški PSK Balkan Beograd-Železnik [42.0 km] Reciklažni maraton Da
55 82 Franjo Lončar Muški Zagreb [42.0 km] Reciklažni maraton Da
56 83 Juraj Evačić Muški AK Koprivnica Koprivnica [42.0 km] Reciklažni maraton Da
57 84 Tijana Kabić Ženski ARK Somaraton Sombor [42.0 km] Reciklažni maraton Da
58 85 Saša Antić Muški Valjevo [42.0 km] Reciklažni maraton Da
59 86 Vladimir Mirkov Muški Novi Sad [42.0 km] Reciklažni maraton Da
60 87 Željko Zeljković Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [42.0 km] Reciklažni maraton Da
61 88 Milan Gvero Muški MARATONCI PANČEVO Pancevo [42.0 km] Reciklažni maraton Da
62 89 Nenad Veljković Muški Pančevo [42.0 km] Reciklažni maraton Da
63 90 Gordana Vukomanović Ženski Novi Sad [42.0 km] Reciklažni maraton Da
64 91 Dušan Stranjaković Muški Beograd [42.0 km] Reciklažni maraton Da
65 92 Edvard Halas Muški UK Paligo Palus Palic Subotica [42.0 km] Reciklažni maraton 02:55:58 Da
66 93 Dragica Mitić Ženski adidas running team Beograd [42.0 km] Reciklažni maraton Da
67 98 Dražen Jovičić Muški AK Jovicic Bos.Brod [42.0 km] Reciklažni maraton Da
68 99 Predrag Knežević Muški Ak Apatin Apatin [42.0 km] Reciklažni maraton Da
69 100 Miroslav Ranđelović Muški Klub 100 maratona Beograd [42.0 km] Reciklažni maraton Da
70 202 Ana Nađheđeši Ženski AK Apatin Novi Sad [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
71 203 Michael Stojcevski Muški Beograd- Vračar [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
72 204 Branka Veličković Ženski AK Apatin Novi Sad [21.0 km] Reciklažni polumaraton 01:57:00 Da
73 205 Srdjan Tasic Muški Pass Matter Beograd [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
74 206 Milan Kovačić Muški ARK Somaraton Sombor [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
75 207 Miloš Milanović Muški AXIS Fitness Team Beograd Kruševac [21.0 km] Reciklažni polumaraton 01:33:54 Da
76 208 Aleksandar Pavlović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
77 209 Nenad Orlović Muški Novi Sad [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
78 210 Nemanja Glišić Muški Novi Sad [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
79 211 Darko Pokorni Muški JBrun Beograd [21.0 km] Reciklažni polumaraton 01:43:00 Da
80 212 Nemanja Đurić Muški Crossfit Novi Sad Zrenjanin [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
81 213 Jelena Arambašić Ženski Bački Jarak [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
82 214 Radovan Stevanović Muški Beograd-Palilula [21.0 km] Reciklažni polumaraton 01:35:00 Da
83 215 Ksenija Krajina Ženski Novi Sad [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
84 216 Nikola Ristivojevic Muški Smederevska Palanka [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
85 217 Melinda Bogdanović Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [21.0 km] Reciklažni polumaraton 02:41:27 Da
86 218 Eleonora Bogdanović Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
87 219 Goran Brzaković Muški Beograd [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
88 220 Branislav Lončar Muški BELhospice Tim Beograd - Novi Beograd [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
89 221 Laslo Brusnjai Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
90 222 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.0 km] Reciklažni polumaraton 01:33:50 Da
91 223 Branko Ječmenica Muški Ub [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
92 224 Marinko Knezevic Muški AK Sloboda Novi Grad Pančeo [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
93 225 Živa Vijoglavin Muški Novi Sad [21.0 km] Reciklažni polumaraton 01:44:00 Da
94 226 Jelena Čolić Ženski Cegarrunning - AK Apatin Novi Sad-Veternik [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
95 227 Весна Ђоковић Ženski PSK Balkan Beograd [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
96 228 Dragana Tica Ženski AK Apatin Beograd [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
97 229 Biljana KOSTIĆ Ženski Kragujevac [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
98 230 Dragan Milovanović Muški Bački Gračac [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
99 231 Novica Stojanovic Muški Kovin [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
100 232 Kristifor Bogdanic Muški SU Horizont Subotica, 24000 [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
101 233 Milisav Đorđević Muški Banoštor [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
102 234 Jelena Radivojevic Ženski Palilula, Beograd [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
103 235 Miroslav Pešić Muški AK Apatin - Čegarunning Zmajevo [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
104 236 Gabrijela Obradovic Ženski Novi Sad [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
105 237 Iva Uzelac Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
106 238 Biljana Šebez Ženski Novi Sad [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
107 239 Dubravka Ivanic Ženski Ruma [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
108 240 Zeljko Pekovic Muški Titel [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
109 241 Ljuboslav Lenhart Muški ARK MaratonKO Kovačica [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
110 242 ivan knezevic Muški n/a sabac [21.0 km] Reciklažni polumaraton 01:35:00 Da
111 243 Danijela Dragojević Ženski AK Apatin/Cegarunning Novi Sad [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
112 244 Vanja Jovic Ženski Bojnik [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
113 245 Vladimir Petrović Muški Avala Subotom Vrčin [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
114 246 Stefan Punosevac Muški Sad TRČI Topola - Oplenac [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
115 247 Ilija Košutić Muški Bački Gračac [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
116 248 Sara Kuzmanovic Ženski Beograd/Palilula [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
117 249 Dragan Vucetic Muški Kosovska Mitrovica [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
118 250 Aleksandra Burkanovic Ženski Novi Sad [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
119 251 Marko Mijailović Muški Sad TRČI Topola [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
120 252 Žarko Petrović Muški Beograd - Surčin [21.0 km] Reciklažni polumaraton 01:58:00 Da
121 253 Novak Mataruga Muški Sremska Mitrovica [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
122 254 Dragan Babić Muški Krug maraton klub Šabac [21.0 km] Reciklažni polumaraton 01:48:00 Da
123 255 Danijela Simeunović Nikita Ženski Beograd [21.0 km] Reciklažni polumaraton 01:57:50 Da
124 256 Bogdan Đorđević Muški Novi Sad [21.0 km] Reciklažni polumaraton 01:35:00 Da
125 257 Aniko Jablan Ženski AK Hajduk Maraton Tim Kula Bačka Topola [21.0 km] Reciklažni polumaraton 01:43:43 Da
126 258 Marko JOVANOVIC Muški Batocina-green energy Batocina [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
127 259 Goran Dudan Muški KP Zrenjanin Novi Sad [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
128 260 Branko Lukić Muški adidas Runners Beograd Obrenovac [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
129 261 Goran Antičević Muški individualac Beograd [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
130 262 Miloš Batinić Muški Bijeljina [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
131 263 Branislav Srdić Muški AK Ruma Ruma [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
132 264 Miša Milić Muški AK Ruma Ruma [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
133 265 Jovan Vukobratović Muški AK Ruma Ruma [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
134 266 Zoran Marković Muški Bački Jarak [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
135 267 Fodor Zoltan Muški Su Horizont Subotica [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
136 268 Marina Gvero Ženski MARATONCI PANČEVO Pancevo [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
137 269 Simo Đurić Muški Bački Jarak [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
138 270 Milorad Stojičić Muški Novi Sad [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
139 271 Biljana Čonkić Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
140 272 Đorđe Vuković Muški ARK Somaraton Sombor [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
141 273 Zorana Vučković Ženski Beograd [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
142 274 Dejan Španović Muški adidas Runners Beograd Beograd [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
143 275 Goran Đukić Muški Temerin [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
144 276 Milijana Milijanović Ženski Novi Sad [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
145 277 Milan Drakulic Muški Novi Sad-Sremska Kamenica [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
146 278 Dragana Mikić Ženski Novi Sad [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
147 279 Nobojša Tasinčić Muški Novi Sad [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
148 280 Nikola Stefanović Muški Beograd [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
149 281 Aleksandar Jovanović Muški AvalaSubotom Beograd - Savski Venac [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
150 282 Gurung Khop Bahadur Muški ARK Fruška Gora KAthmandu [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
151 283 Mihailo Diligenski Muški Belgrade Urban Running Team Beograd [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
152 284 Olja Šobajić Ženski BURT Beograd - Novi Beograd [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
153 285 Marijan Nikolić Muški Beograd [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
154 286 Milan Mirković Muški Maraton Tim Kula Ruma [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da
155 1006 Aleksandar Ilic Muški BTL Kraljevo [21.0 km] Reciklažni polumaraton Da