Prijavljeni takmičari na 2. Vranjski maraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Lazar Momčilović Muški Aleksinac [42.2 km] Maraton Da
2 2 Ljiljana Tasic Ženski Maratonci Pancevo Pancevo [42.2 km] Maraton Da
3 3 Saša Ćuković Muški Bujanovac [42.2 km] Maraton 03:27:00 Da
4 4 Љиљана Латиновић Ženski Спортски клуб Видиковац Београд, Србија [42.2 km] Maraton 03:55:00 Da
5 5 Vesko Anđelković Muški ARK MaratonKO Kovačica [42.2 km] Maraton 03:37:00 Da
6 6 Marko Jevtić Muški Kosovska Kamenica [42.2 km] Maraton Da
7 7 Dragica Mitić Ženski Beograd,Borča [42.2 km] Maraton Da
8 8 Nenad Glusac Muški ARK Somaraton srpps Beograd [42.2 km] Maraton Da
9 9 Dejan Stevanovic Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [42.2 km] Maraton Da
10 10 Darko Shipovikj Muški NRC - NIKE + RUN CLUB Skopje [42.2 km] Maraton 03:40:00 Da
11 11 Зоран Јанковић Muški Хајдукмаратон тим Кула [42.2 km] Maraton 02:26:44 Da
12 12 Nikola Stojanović Muški Vranjska banja [42.2 km] Maraton Da
13 13 Ljubivoje Grbović Muški MARATON TIM KV Beograd stari grad [42.2 km] Maraton 04:14:00 Da
14 14 Vladimir Kolev Muški Znepolije Sofia [42.2 km] Maraton 05:20:00 Da
15 15 Vuk Krgović Muški Čačak [42.2 km] Maraton Da
16 16 Nikola Janjic Muški Vranje [42.2 km] Maraton Da
17 17 Katerina Shipovikj Ženski NRC - NIKE + RUN CLUB Skopje [42.2 km] Maraton 03:30:00 Da
18 18 Radomir Nedeljković Muški Vranje [42.2 km] Maraton Da
19 19 Nedeljko Todorović Muški Klub 100 maratona BEOGRAD/Voždovac [42.2 km] Maraton 03:14:00 Da
20 20 Igor Cvetanovski Muški SKOBUL Skopje [42.2 km] Maraton 03:00:00 Da
21 21 Saša Gacik Muški AK Radnicki Nis Niš [42.2 km] Maraton Da
22 22 Milorad Eror Muški Ruma [42.2 km] Maraton Da
23 23 Željko Zeljković Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [42.2 km] Maraton Da
24 24 Dragan Ćirić Muški ARK Tron / Omega-3 Norway House Novi Sad [42.2 km] Maraton Da
25 25 Mile Rašković Muški AK Veteran Beograd NOVI BANOVCI [42.2 km] Maraton Da
26 26 Suzana Filipovic Ženski Ark Somaraton Beograda [42.2 km] Maraton Da
27 27 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [42.2 km] Maraton 02:51:36 Da
28 28 Miroslav Ranđelović Muški Klub 100 maratona Beograd [42.2 km] Maraton Da
29 29 Sasa Stankovic Muški 1000 Skopje [42.2 km] Maraton Da
30 30 Srećko Mićić Muški Active Traveling Beograd [42.2 km] Maraton Da
31 31 Valentina Nejković Ženski AK Radnički 2016 Niš Niš [42.2 km] Maraton Da
32 32 Trpe Martinovski Muški Skoplje [42.2 km] Maraton Da
33 33 Jovica Ignjatovic Muški Pirot [42.2 km] Maraton Da
34 202 Nikola Ristivojevic Muški Kolektiv Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
35 203 Aleksandar Grujić Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
36 204 Angelina Panova Ženski Veles [21.1 km] Polumaraton Da
37 205 Boško Vajukić Muški Running Tribe Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
38 206 Irena Djordjevic Ženski AK-Vranjski maratonci Vranjska banja [21.1 km] Polumaraton 02:16:00 Da
39 207 Dragan Đokić-Čili Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
40 208 Ylber Haliti Muški Presevo [21.1 km] Polumaraton Da
41 209 Ragmi Ibrahimi Muški Presevo [21.1 km] Polumaraton Da
42 210 Predrag Nikolic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
43 211 marko ilic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
44 212 Fani Horvat Ženski NRC - Nike + Run Club Skopje Skoplje [21.1 km] Polumaraton Da
45 213 Branko Milević Muški BTL Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
46 214 Enis Aliu Muški Presevo [21.1 km] Polumaraton Da
47 215 Miloš Vasković Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
48 216 Nemanja Zdravkovic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
49 217 Sasho Bogojevski Muški Skoplje [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
50 218 Slobodan Stojković Muški ARK Fruska Gora Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Da
51 219 Nikola Stamenkovic Muški AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton 01:39:00 Da
52 220 Saša Zdravković Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
53 221 Nemanja Ristović Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
54 222 Vladica Randjelovic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Da
55 223 Stefan Markovic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
56 224 Nemanja Trajkovic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Da
57 225 Aleksandar Đorđević Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
58 226 Dragan Miljević Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
59 227 Danijel Stojanović Muški AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
60 228 Boris Georgiev Muški Meridian Atletik Eko Kavadarci [21.1 km] Polumaraton Da
61 229 Sinisa Stanojevic Muški Jagodina, Ribare [21.1 km] Polumaraton Da
62 230 Dalibor Nakic Muški Bujanovac [21.1 km] Polumaraton Da
63 231 Milan Cvetkovic Muški Pro Fitness Kumanovo [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
64 232 Viktor Dimitrievski Muški Kumanovo [21.1 km] Polumaraton 02:23:45 Da
65 233 Aleksandar Kovačević Muški Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
66 234 Ivo Mladenovski Muški Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Da
67 235 Miodrag Buric Muški Ak becej Becej [21.1 km] Polumaraton Da
68 236 Dejan Ranđelović Muški vojska Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
69 237 Dragan Glisic Muški Vojska Srbije, KzO Bojnik [21.1 km] Polumaraton Da
70 238 Marko Mijailović Muški Sad TRČI Topola [21.1 km] Polumaraton Da
71 239 Dragan Todorovski Muški NRC-NIKE+RunClub Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
72 240 Sofija Kostova Pankovska Ženski TREX Skopje [21.1 km] Polumaraton 02:07:00 Da
73 241 Trajce Pankovski Muški TREX Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
74 242 Vladimir Ivanovski Muški PSD Makpetrol Skoplje [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
75 243 Boris Breberina Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
76 244 Crna Ovca Muški AK Topličanin Prokuplje Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
77 245 Lazar Petkovic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
78 246 Kire Nauncevski Muški Maraton klub Delta Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:44:52 Da
79 247 Dushko Durtanoski Muški NIKE + RUN CLUB Skopje Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Da
80 248 Rajko Golić Muški Maraton Klub 1893 Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
81 249 Зоран Стевановић Muški Врање [21.1 km] Polumaraton Da
82 250 Dragan Milovski Muški NIKE + RUN CLUB Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
83 251 Vojo Jovanov Muški NRC - Nike + Run Club Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Da
84 252 Maja Gjorgjevska Ženski NRC - Nike + Run Club Skopje 1000 Skopje [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
85 253 Konstantinos Mitropetros Muški NRC - Nike + Run Club Skopje 1000 Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
86 254 Delfina Mitropetrou Ženski NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje, [21.1 km] Polumaraton 02:17:00 Da
87 255 Bogomir Ivkovic Muški team friends Lapovo [21.1 km] Polumaraton Da
88 256 Valentina Joshevska Ženski NRC - Nike + Run Club Skopje Kavadarci [21.1 km] Polumaraton 02:20:00 Da
89 257 Dalibor Petrov Muški Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
90 258 Dejan Stoilkovic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
91 259 Mile Vucetic Muški Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
92 260 Ivan Potić Muški Maraton Klub 1893 Beograd - Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
93 261 Stefan Jaćimović Muški Niš [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Da
94 262 Vladimir Crnogorac Muški Nis [21.1 km] Polumaraton Da
95 263 Душан Јевтић Muški АРК Маратонац Крушевац Крушевац [21.1 km] Polumaraton Da
96 264 Anastas Gechev Muški Ak DELTA Kavadarci [21.1 km] Polumaraton 01:27:00 Da
97 265 Вукашин Стошић Muški Трговиште [21.1 km] Polumaraton 01:34:05 Da
98 266 Iskra Soleva Ženski Skopje [21.1 km] Polumaraton Da
99 267 Vukašin Radivojević Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
100 268 Slobodan Stojkovic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
101 269 Aleksandra Kržalić Ženski Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
102 270 DRAGAN Vucetic Muški Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
103 271 Dragan M Jovanovic Muški AK Morava Vladicin Han Vladicin Han [21.1 km] Polumaraton 01:41:30 Da
104 272 Bojan Stojanovic Muški nisam u klubu Vranje [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
105 273 Oliver Janjic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
106 274 Malisa Kovacevic Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
107 275 Мирослав Манасијевић Muški Врање [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
108 276 Nemanja Laovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:28:15 Da
109 277 Zoran Pavlovic Muški Nis [21.1 km] Polumaraton Da
110 278 Sašo Trajković Muški Niš [21.1 km] Polumaraton Da
111 279 Vladica Stojković Muški Planinarski klub Železničar 2006 Vranje Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
112 280 Aleksandar Zlatarov Muški Veles [21.1 km] Polumaraton Da
113 281 Sasko Petkovski Muški Maraton klub Delta Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
114 282 Jadranko Nikolic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
115 283 Kristina Kunovska Ženski NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
116 284 Dimitar Trpeski Muški SKOBUL Skopje,Makedonija [21.1 km] Polumaraton 02:00:11 Da
117 285 Davor Markov Muški SKOBUL Skopje,Makedonija [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
118 286 Predrag Belinski Muški SKOBUL Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
119 287 Slavisa Jovic Muški Bujanovac [21.1 km] Polumaraton Da
120 288 Milos Rondovic Muški PAK Mosor Niš Nis [21.1 km] Polumaraton Da
121 289 Vanja Jovic Ženski Bojnik [21.1 km] Polumaraton Da
122 290 Vlatko Jakimoski Muški AK Vardar Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:37:37 Da
123 291 Trpe Martinovski Muški AK Vardar Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:07:34 Da
124 292 Dejan Petkov Muški AK Vardar Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
125 293 Milan Krezovic Muški Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
126 294 Александра Јанковић Ženski Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Da
127 295 Aleksandar Simonovic Muški Selo Lukomir [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Da
128 296 Влатко Ристић Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
129 297 Stefan Stojanovic Muški Bujanovac [21.1 km] Polumaraton 01:39:37 Da
130 298 Aleksandar Stojanovic Muški Vranjska banja [21.1 km] Polumaraton 01:25:49 Da
131 299 Dejan Dimitrijević Muški BK "Dubočica" Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
132 300 Desimir Rondovic Muški Nis [21.1 km] Polumaraton Da
133 301 Ace Jakimovski Muški Kumanovo [21.1 km] Polumaraton Da
134 302 Igor Stanojević Muški AK"TOPLIČANIN" Prokuplje [21.1 km] Polumaraton Da
135 303 Рајко Швабић Muški Аранђеловац [21.1 km] Polumaraton Da
136 304 Dragomir Đinisov Muški Ark Maratonko Kovačica Debeljača [21.1 km] Polumaraton Da
137 305 Zoran Cubrilo Muški Beograd - Kaluđerica [21.1 km] Polumaraton Da
138 306 Adem Selmani Muški Tetovo [21.1 km] Polumaraton Da
139 307 Ninoslav Kostic Muški AK Vranjski maratonci Bujanovac [21.1 km] Polumaraton Da
140 308 Mihajlo Prokopiev Muški NRC - NIKE + RUN CLUB Skopje [21.1 km] Polumaraton Da
141 309 Marko Gorčić Muški Ark Maratonko Kovačica Debeljača [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
142 310 Ivan Velickovic Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
143 311 Dejan Velickovic Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
144 312 Srdjan Antic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
145 313 Dimce Andreev Muški Veles [21.1 km] Polumaraton Da
146 314 Orce Cvetkov Muški Veles [21.1 km] Polumaraton Da
147 315 Miki Petrovski Muški Veles [21.1 km] Polumaraton Da
148 316 Mijalco Andonovski Muški Veles [21.1 km] Polumaraton Da
149 317 Zoran Brančić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
150 318 Dejan Dasic Muški Pomoravski Maraton Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Da
151 319 Slavoljub Trajković Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton 02:28:29 Da
152 320 Majlinda Anoli Ženski Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
153 321 Vladimir Lazarević Muški BK Dubočica Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
154 322 Lenčo Stamenov Muški Bosilegrad [21.1 km] Polumaraton Da
155 323 Nemanja Mladenovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
156 324 Giacomo Bosisio Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Da
157 325 Pero Todoroski Muški Delta Makedonija Skopje [21.1 km] Polumaraton Da
158 326 Ivana Kiprijanovska Ženski Skopje [21.1 km] Polumaraton Da
159 327 Stefan Stojilković Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
160 328 Nikola Nikolic Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton 02:07:00 Da
161 329 Gordana Šeatović Ženski Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
162 330 Milivoje Jovović Muški Šabac [21.1 km] Polumaraton Da
163 331 Katarina Pohlod Ženski ACTIVE TRAVELING Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:23:33 Da
164 332 Nikola Smoljanović Muški Mirijevo-Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
165 333 Filip Tomic Muški AK Olimpija Vranje Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
166 334 Nikola Mitic Muški AK Olimpija Vranje Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
167 335 Negovan Ristic Muški AK Olimpija Vranje Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
168 336 Goran Stanković Muški AK Olimpija Vranje Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
169 337 Srđan Stojković Muški JP GAS Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
170 338 Mlađan Nedeljković Muški Kobišnica [21.1 km] Polumaraton 01:36:45 Da
171 339 Nemanja Nuhijevic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
172 340 Дарко Костовски Muški ФК Бутоп Скопје [21.1 km] Polumaraton 01:57:12 Da
173 341 Goran Petkovic Muški Skoplje [21.1 km] Polumaraton Da
174 342 Dejan Milenković Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
175 343 Dušan Petković Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
176 344 Aleksandar Ilic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
177 345 Stefan Mancic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
178 346 Dusan Stojkovic Ženski Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
179 347 Stanisa Aksic Muški AK Bor Bor [21.1 km] Polumaraton Da
180 348 Bojan Ciric Muški AK Bor Bor [21.1 km] Polumaraton Da
181 349 Saša Cvetkovic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
182 1001 Štafeta FLASH Muški FLASH Vranje [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Da
183 1002 Štafeta PiG Muški PiG Niš [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Da
184 1002 Štafeta Meridian Atletik Eko Ženski Meridian Atletik Eko Kavadarci [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Da
185 1003 Štafeta Vranje Muški Vranje Vranje [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Da
186 1003 Štafeta DEKOS & HEROJ Muški DEKOS & HEROJ Vranje [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Da
187 1004 Štafeta Running Tribe - Belgrade Ženski Running Tribe - Belgrade Beograd [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Da
188 1004 Štafeta KMF Vranje Muški KMF Vranje Vranje [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Da
189 1004 Štafeta Kolektiv Muški Kolektiv Beograd [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Da
190 1005 Štafeta NRC - Nike + Run Club Skopje Muški NRC - Nike + Run Club Skopje Skoplje [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Da
191 1006 Marjan Bogeski Muški KICEVO [21.1 km] Polumaraton Da
192 1006 Štafeta Višebojci Muški Višebojci Vranje [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Da
193 1008 Štafeta AK "Ohrid" Muški AK "Ohrid" Ohrid [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Da
194 1012 Štafeta Vranje1984 Muški Vranje1984 Vranje [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Da
195 1013 Štafeta Popij jednu Ženski Popij jednu Vranje [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Da
196 1014 Štafeta MMA Gladiators team Muški MMA Gladiators team Vranje [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Da