Prijavljeni takmičari na 3. Noćni kruševački polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Bojan Nedeljković Muški Leskovac [10.0 km] 10 km Da
2 2 Sanela Vidojević Ženski Aleksandrovac [10.0 km] 10 km Da
3 3 Jovan Janić Muški Krusevac [10.0 km] 10 km Da
4 4 Dimitrije Kljajic Muški Krruševac [10.0 km] 10 km Da
5 5 Zoran Milic Muški Krruševac [10.0 km] 10 km Da
6 6 Nemanja Božović Muški Kraljevo [10.0 km] 10 km Da
7 7 Monika Stojanovic Ženski Ak Dragutin Tomaševic Petrovac Petrovac na Mlavi [10.0 km] 10 km Da
8 8 Milica Pantelic Ženski AK Dragutin Tomašević Petrovac Petrovac na Mlavi [10.0 km] 10 km Da
9 9 Srdjan Tarbuk Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
10 10 Mila Novakovic Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
11 11 Svetlana Jovanović Ženski MARATON TIM KRALJEVO Kraljevo [10.0 km] 10 km Da
12 12 Biljana KOSTIĆ Ženski PEK Gora Kraguejvac Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
13 13 Nenad Zivkovic Muški ARK Maratonac Kruševac Krusevac [10.0 km] 10 km Da
14 14 Predrag Milovanović Muški Kruševac [10.0 km] 10 km 00:45:00 Da
15 15 Aleksandar Ilić Muški Kruševac [10.0 km] 10 km Da
16 16 Nemanja Ilić Muški Kruševac [10.0 km] 10 km Da
17 17 Aleksandar Jočić Muški Kruševac [10.0 km] 10 km 00:44:00 Da
18 18 Nenad Vučetić Muški Krusevac [10.0 km] 10 km Da
19 19 Aleksandra Peric Ženski Krusevac [10.0 km] 10 km Da
20 20 Aleksandar Savic Muški Krusevac [10.0 km] 10 km Da
21 21 Milos Minic Muški Krusevac [10.0 km] 10 km Da
22 22 Oliver Milenković Muški Kruševac [10.0 km] 10 km Da
23 23 Borivoje Andrijevic Muški Zemun [10.0 km] 10 km Da
24 24 Aleksandar Grasic Muški Krusevac [10.0 km] 10 km 00:57:10 Da
25 25 Lenka Gmijović Ženski Kruševac [10.0 km] 10 km Da
26 26 Srbica Trajković Ženski Kruševac [10.0 km] 10 km Da
27 27 Stefan Trajkovic Muški Krusevac [10.0 km] 10 km Da
28 28 Nemanja Ristović Muški Chili Runners Leskovac [10.0 km] 10 km Da
29 29 Nenad Nešković Muški Brus [10.0 km] 10 km Da
30 30 Ognjen Kosic Muški ARK Maratonac Kruševac Krusevac [10.0 km] 10 km Da
31 31 Natasha Jankovic Ženski Krusevac [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
32 32 Stevan Stanojevic Muški Atletski klub Napredak Aleksinac Aleksinac [10.0 km] 10 km 12:30:00 Da
33 33 Ina Marković Ženski ARK Maratonac Krusevac Kruševac [10.0 km] 10 km 00:53:00 Da
34 34 Dragana Bogicevic Ženski Krusevac [10.0 km] 10 km Da
35 35 Milovan Vukicevic Muški Krusevac [10.0 km] 10 km Da
36 36 Jelena Pavlović Ženski Aleksandrovac [10.0 km] 10 km Da
37 37 Ranko Paunovic Muški Krusevac [10.0 km] 10 km Da
38 38 Denis Firulovic Muški ARK Maratonac Krusevac Kladovo [10.0 km] 10 km Da
39 39 Snežana Mitrović Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
40 40 Nebojša Stepanov Muški Rekreativac Pančevo [10.0 km] 10 km Da
41 41 Zorana Tamburic Ženski AK Kruševac Krusevac [10.0 km] 10 km Da
42 42 Jelena Orlović Ženski Arandjelovac [10.0 km] 10 km Da
43 43 Srdjan Jovanovic Muški AK ZITORADJA Zitoradja [10.0 km] 10 km Da
44 44 Sasa Stefanovic Muški ARK Maratonac Krusevac Krusevac [10.0 km] 10 km Da
45 45 Nikola Vukelja Muški ARK Maratonac Kruševac Krusevac [10.0 km] 10 km Da
46 46 Ilija Milenkovic Muški ARK Maratonac Krusevac Kruševac [10.0 km] 10 km Da
47 47 Srđan Stojković Muški Chili Runners Leskovac [10.0 km] 10 km Da
48 48 Aca Mitić Muški n/s Kosovska Mitrovica [10.0 km] 10 km 01:16:00 Da
49 49 Andjela Šimurina Ženski BRC - Belgrade running club Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km Da
50 50 Branislav Nesovic Muški N/A Beograd [10.0 km] 10 km Da
51 51 Tatjana Radivojevic Ženski Running Tribe Belgrade Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Da
52 52 MIHAILO ZORESKI Muški NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje [10.0 km] 10 km Da
53 53 TAMARA ZORESKA Ženski NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje [10.0 km] 10 km 01:01:00 Da
54 54 DRAGANA ZORESKA Ženski NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje [10.0 km] 10 km 01:01:00 Da
55 55 MARKO ZORESKI Muški NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje [10.0 km] 10 km Da
56 56 Dragan M Jovanovic Muški AK Morava Vladicin Han Vladicin Han [10.0 km] 10 km Da
57 57 Marko JOVANOVIC Muški Green Energy Batocina [10.0 km] 10 km Da
58 58 Miroljub Pavlica Muški Kruševac [10.0 km] 10 km Da
59 59 Miodrag M Janković Muški Svilajnac-Dubnica [10.0 km] 10 km Da
60 60 Milos Stanojevic Muški Rekreativac Ribare/Jagodina [10.0 km] 10 km 01:07:00 Da
61 61 Draško Stanković Muški BRC - Belgrade running club Beograda [10.0 km] 10 km Da
62 62 Lidija Ristić Ženski BRC - Belgrade Running Club Begrad [10.0 km] 10 km Da
63 63 Darko Bogicevic Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [10.0 km] 10 km Da
64 64 Jelena Dragović Ženski BRC - Belgrade running club Beograd- Rakovica [10.0 km] 10 km 00:59:00 Da
65 65 Mihajlo Ceranic Muški ARK Maratonac Krusevac Kruševac [10.0 km] 10 km Da
66 66 Luka Andrić Muški ARK Maratonac Kruševac Kruševac [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
67 67 Dragana Bogicevic Ženski Krusevac [10.0 km] 10 km Da
68 68 Danijela Simeunović Nikita Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
69 69 Milan Kostic Muški AK Kraljevo Kraljevo [10.0 km] 10 km 00:48:10 Da
70 70 Slavica Stojiljković Ženski Arandjelovac [10.0 km] 10 km 01:02:00 Da
71 71 Filip Blažić Muški ARK Maratonac Kruševac Kruševac [10.0 km] 10 km 01:06:00 Da
72 72 TIJANA FRANC Ženski BRC - Belgrade running club Beograd-Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
73 73 Zoran Kuštrimović Muški Beloljin [10.0 km] 10 km Da
74 74 Uroš Vukajlović Muški Krusevac [10.0 km] 10 km Da
75 75 Dejan Dasic Muški Jagodina [10.0 km] 10 km Da
76 76 Ivan Milijić Muški Zaječar [10.0 km] 10 km Da
77 77 Helena Milijić Ženski Zaječar [10.0 km] 10 km Da
78 101 Mihajlo Simonovic Muški Bosnjane, Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
79 102 Aleksandar Jelicic Muški PD Zeleznicar Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
80 103 Maja Milosavljevic Ženski Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
81 104 Boban Lukić Muški Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
82 105 Milorad Eror Muški Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
83 106 Nikola Bulog Muški Beograd - Vracar [21.1 km] Polumaraton 01:35:42 Da
84 107 Andrej Savić Muški ARK Maratonac Kruševac Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:22:01 Da
85 108 Milos Bogdanovic Muški 24 fit team Aleksandrovac [21.1 km] Polumaraton 02:01:00 Da
86 109 Dejan Djolic Muški 24 fit team Aleksandrovac [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
87 110 Zoran Stojanovic Muški AK Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi Petrovac na Mlavi [21.1 km] Polumaraton Da
88 111 Adem Selmani Muški Tetovo [21.1 km] Polumaraton Da
89 112 Adem Jusufi Muški Tetovo [21.1 km] Polumaraton Da
90 113 Vesko Andjelkovic Muški Kovacica [21.1 km] Polumaraton Da
91 114 Небојша Судимац Muški АРК Маратонац Крушевац Крушевац [21.1 km] Polumaraton Da
92 115 Nemanja randjelovic Muški Knjaževac [21.1 km] Polumaraton Da
93 116 Milos Grozdanovic Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:42:21 Da
94 117 ALEKSANDAR ILIĆ Muški MARATON TIM KV Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
95 118 Nenad Milenovic Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
96 119 Branislav Lončar Muški BELhospice Tim Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
97 120 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:33:50 Da
98 121 Milan Aritonović Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton 01:45:49 Da
99 122 Slobodan Pavlović Muški Aleksandrovac [21.1 km] Polumaraton Da
100 123 Љиљана Латиновић Ženski Спортски клуб Видиковац Београд, Србија [21.1 km] Polumaraton Da
101 124 Marko Milanovic Muški Gradac Batocina [21.1 km] Polumaraton Da
102 125 Mihailo Nikolic Muški Lajkovac [21.1 km] Polumaraton Da
103 126 Jelena Milosavljevic Ženski OAK Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
104 127 Aleksa Tomić Muški Vrnjacka Banja [21.1 km] Polumaraton Da
105 128 Katarina Pavlović Ženski ARK Maratonac Kruševac Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
106 129 Dušan Mihajlović Muški Run3 Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
107 130 Tanja Grahovac Ženski AK Topličanin Prokuplje Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
108 131 Dejan Stevanovic Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [21.1 km] Polumaraton Da
109 132 Marjan Gramic Muški Homoljski Maratonci Zagubica [21.1 km] Polumaraton Da
110 133 Gordan Gogić Muški Run3 Beograd cukarica [21.1 km] Polumaraton Da
111 134 Darko Tošić Muški A.Š.K. Tempo Šabac Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
112 135 Dušan Mirilo Muški Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
113 136 Miljurko Djurkovic Muški Blace [21.1 km] Polumaraton Da
114 137 Jovan Jovanović Muški Banatski Karlovac [21.1 km] Polumaraton Da
115 138 Jasmina Palurovic Ženski Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
116 139 Maja Marjanovic Ženski ARK Maratonac Kruševac Krusevac [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Da
117 140 Душан Јевтић Muški АРК Маратонац Крушевац Крушевац [21.1 km] Polumaraton Da
118 141 Ненад Живковић Muški Ниш [21.1 km] Polumaraton 01:40:05 Da
119 142 Jasmina Dragićević Ženski Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
120 143 Mirko Minic Muški A.K. Uzice Uzice [21.1 km] Polumaraton Da
121 144 Djordje Kricak Muški Vrsac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
122 145 Biljana Aksentijević Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
123 146 Blagoja Ackovski Muški SKOBUL Skopje,Makedonija [21.1 km] Polumaraton Da
124 147 Dushko Durtanoski Muški NIKE + RUN CLUB Skopje Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Da
125 148 Dejan Ranđelović Muški Chili Runners Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
126 149 Nenad Zivkovic Muški ARK Maratonac Kruševac Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:13:26 Da
127 150 Marko Miljkovic Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
128 151 DRAGAN Vucetic Muški Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
129 152 Ljubomir Radojko Muški Trstenik Trstenik [21.1 km] Polumaraton Da
130 153 Sasa Stefanovic Muški ARK Maratonac Krusevac Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
131 154 Dragan Glisic Muški Chili Runners Bojnik [21.1 km] Polumaraton Da
132 155 Petar Jovanovic Muški PEK Gora Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
133 156 Tatjana Maric Ženski ARK Maratonac Krusevac Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
134 157 MIROSLAV RANĐELOVIĆ Muški INDIVIDUALAC Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:29:51 Da
135 159 Luka Vesić Muški Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:54:49 Da
136 160 Dejan Cvetkovic Muški Pek Gora Kragujevac Batocina [21.1 km] Polumaraton 01:31:08 Da
137 161 Милош Милосављевић Muški Крушевац [21.1 km] Polumaraton Da
138 162 Stefan Tomic Muški knjazevac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
139 163 Dusan Ilic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:37:14 Da
140 164 Borko Kostic Muški Maraton tim Pozarevac Tabanovac,Petrovac na Mlavi [21.1 km] Polumaraton Da
141 165 Vladimir Radmanović Muški Brus [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
142 166 Kristina Letunica Ženski Brus [21.1 km] Polumaraton Da
143 167 Dimitrije Tadic Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
144 168 Marko Mladenovic Muški AK Napredak Aleksinac Aleksinac [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
145 169 Ivana Matovic Ženski Krajevo [21.1 km] Polumaraton Da
146 170 Zdravka Srejic Ženski Trstenik [21.1 km] Polumaraton Da
147 171 Adem Yalcin Muški Tetovo [21.1 km] Polumaraton Da
148 172 blagoje arnautovic Muški MARATHON TEAM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
149 173 Dragana Milanovic Ženski Sokobanja [21.1 km] Polumaraton Da
150 174 Aleksandar Stankovic Muški Chili Runners Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
151 175 bojan bukorovic Muški Трстеник [21.1 km] Polumaraton Da
152 176 Lazar Belovukovic Muški PEK Gora Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:34:54 Da
153 177 Ivan Radojevic Muški Svilajnac [21.1 km] Polumaraton 01:54:39 Da
154 178 Jelena Krsmanović Ženski AK "Topličanin" Prokuplje [21.1 km] Polumaraton Da
155 179 Dejan Rozgic Muški MARATON TIM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
156 180 Aleksandar Mitic Muški Udruzenje Maratonci Pančevo Opovo [21.1 km] Polumaraton Da
157 181 Tanja Nikolić Ženski Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
158 182 Nedeljko Pešterac Muški Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
159 183 Dušan Jakovljević Muški Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
160 184 Angelina Panova Ženski Veles [21.1 km] Polumaraton Da
161 185 Lazar Radisavljević Muški Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da