Prijavljeni takmičari na Trčimo za Tisu

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Srdjan Lukić Muški Kanjiža [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
2 2 Rade delić Muški Pančevo [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
3 3 Alisa Bajić Ženski AK APATIN Bečej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
4 4 Goran Bajić Muški AK APATIN Bečej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
5 5 Milan Jocic Muški Nis [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
6 6 Sanja Spasić Ženski Odzaci [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
7 7 Slobodan Dimitrov Muški Novi Kneževac [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
8 8 Branislav Milanov Muški Novi Kneževac [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
9 9 Edit Tancos Ženski UK Paligo Palus Palic Palic [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
10 10 Zorica Vukov Ženski UK Paligo Palus Palic Palic [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
11 11 Dejan Ubornji Muški UK Paligo Palus Palic Novi Sad [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
12 12 Branka Velickovic Ženski Ak Apatin Novi Sad [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
13 13 Milan Kovacic Muški ArkSomaraton Sombor [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
14 14 Sanja Felbapov Ženski Novi Sad [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
15 15 Olja Muminovic Ženski AK Becej Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
16 16 Saska Totovic Ženski Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
17 17 Goran Vendlener Muški Novi Sad [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
18 18 Dragan Lazic Muški Subotica [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
19 19 Stefan Vujić Muški Novi Sad [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
20 20 Darko Arsenijevic Muški AK Jasenica-Smederevska Palanka Nis [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
21 21 Arpad Sarkezi Muški ArkSomaraton Sombor [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
22 22 Lazar RIsar Muški ArkSomaraton Sombor [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
23 23 Tijana Odobasic Ženski ArkSomaraton Sombor [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
24 24 Branislava Stepanov Ženski AK Becej Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
25 25 Dragan Prodanovic Muški Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
26 26 Sasa Popovic Muški KRUG MARATON KLUB ŠABAC sabac [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
27 27 Slobodan Petkovic Muški Beoigrad [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
28 28 Aleksandar Lazarevic Muški Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
29 29 Nikša Papić Muški Zrenjnanin [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
30 30 Dusan Ceri Muški Novi Sad [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
31 31 Sanela Jankovic Ženski Beograd, Zemun [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
32 32 Biljana Gagic Ženski AK Becej Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
33 33 Attila Sarnyai Muški ark Maratonci Kanjiza Kanjiža [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
34 34 Adam Sarnyai Muški ark Maratonci Kanjiza Kanjiža [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
35 35 Valentin Sarnyai Muški ark Maratonci Kanjiza Kanjiža [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
36 36 Željko Rajak Muški Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
37 37 Miroslav Plančak Muški Kucura [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
38 38 Jelena Skrbić Ženski Novi Sad [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
39 39 Daniijela Dragojevic Ženski Ak Apatin Novi Sad [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
40 40 Ana Nadjhedjesi Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
41 41 Željana Rusmir Ženski Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
42 42 Biljana Ivanova Ženski OK Strazilovo Beograd - [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
43 43 Dušan Škrbić Muški OK Strazilovo Novi Sad [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
44 44 Ignjac Pap Muški Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
45 45 Aleksandar Adzić Muški Beogrd [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
46 46 Ivana Ćurčić Ženski Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
47 47 Milena Švonja Muški Bečej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
48 48 Dragoslava Petrović Muški ARK "Fruška gora" Novi Sad [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
49 49 Karolina Kalapoš Ženski AK Bečej Bečej [10.0 km] Trčimo za Tisu 00:47:09 Da
50 50 Miroslav Pešić Muški AK Apatin/Škola trčanja Novi Sad Zmajevo [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
51 51 Nikola Plemić Muški Bečej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
52 52 Bernanda Kostic Ženski Cross Becej Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
53 53 Goran Vorkapic Muški Zrenjanin [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
54 54 Mihalj Pozonji Muški Nemam Feketic [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
55 55 Miloš Jakšić Muški Bečej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
56 56 Vladimir Bulaić Muški Bačka Palanka [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
57 57 Sanja Djukic Ženski AK Becej Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
58 58 Vladimir Obradovic Muški New Belgrade [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
59 59 Ivana Vlajic Ženski AK Topličanin Beograd - Novi Beograd [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
60 60 Ikotin Gabor Muški Temerin [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
61 61 Zoltán Lipták Muški ark magyarkanizsai maratonfutók Magyarkanizsa [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
62 62 Slobodan Stojković Muški ARK Fruska Gora Leskovac [10.0 km] Trčimo za Tisu 00:40:00 Da
63 63 Vesna Futo Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
64 64 Viktor Mesaroš Muški Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
65 65 Uroš Ristić Muški Beograd - Novi Beograd [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
66 66 Весна Ђоковић Ženski ПСК Балкан Beograd [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
67 67 Stefan Đurić Muški Cross Becej Bečej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
68 68 Branko Milević Muški BTL Beograd [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
69 69 Jovan Rašić Muški BRC - Belgrade running club Beograd [10.0 km] Trčimo za Tisu 00:54:00 Da
70 70 Aleksandra Tomic Ženski Beograd/Zemun [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
71 71 Sanja Despotović Ženski Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
72 72 Danijel Anđelković Muški Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
73 73 Nevena Turkalj Ženski Beograd-Rakovica [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
74 74 Оливера Јаковљевић Ženski Бечеј [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
75 75 Tanja Bozic Ženski / Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu 00:59:00 Da
76 76 donka jankov Ženski jankov Bocar [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
77 77 Nemanja Velicki Muški Bečej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
78 78 Marton Palotaš Muški OFK Bečej 1918 Bečej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
79 79 Stanka Jankov Batas Bjelic Ženski Jankov Beograd [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
80 80 Roza Feher Ženski Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
81 81 Agota Palatos Ženski Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
82 82 Igor Đurišević Muški Bečej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
83 83 Nikola Ristivojevic Muški Smederevska Palanka [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
84 84 Branka Cvejanov Ženski Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
85 85 Zlatko Radojčić Muški OAK Novi Sad Novi Sad [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
86 86 Nenad Panjak Muški Backa Palanka [10.0 km] Trčimo za Tisu 00:01:00 Da
87 87 Ljiljana Vučevski Ženski Subotica [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
88 88 Mirjana Cvijic Ženski Subotica [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
89 89 Sonja Oros Ženski Snaga uma nosi telo - SUNT Subotica [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
90 90 Jelena Skrbic Ženski Cegarrunning Novi Sad [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
91 91 Zeljana rusmir Ženski Vrbas [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
92 92 Jamanta Šafranj Ženski ARK Tron Subotica [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
93 93 Marko Živkov Muški Bečej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
94 94 Marica Babić Ženski Bečej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
95 95 Đerđ Teleki Muški ARK Tron Subotica [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
96 96 Zolt Terecik Muški Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
97 97 Filip Breka Muški ARK Odžaci Odzaci [10.0 km] Trčimo za Tisu 00:39:00 Da
98 98 Dusan Skrbic Muški Cegarrunning Novi Sad [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
99 99 Kristijan Muharemovic Muški Subotica [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
100 100 Ilija Košutić Muški Bački Gračac [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
101 101 Jovan Glavaski Muški Atletski klub Becej Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
102 102 Milos Kolundzic Muški Backi Gracac [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
103 103 Adrianna Guci Ženski Temerin [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
104 104 Melinda Irge Ženski Novi Sad [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
105 105 Tripolski Ištvan Muški Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
106 106 Bojan Lovre Muški Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
107 107 Rama Refik Muški Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
108 108 Sebastian Ludaić Muški ARK Tron Palić [10.0 km] Trčimo za Tisu 16:05:00 Da
109 109 Bojan Barat Muški Kucura [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
110 110 Monika Zoki Ženski Srbobran [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
111 111 Saša Gosić Muški Beograd [10.0 km] Trčimo za Tisu 00:49:00 Da
112 112 Miloš Stambolija Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
113 113 Saša Stojanović Muški Senta [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
114 114 VANJA Petric Ženski Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
115 115 Milica Mrkšić Ženski Beograd, Novi Beograd [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
116 116 Slobodan Milošević Muški Novi Sad [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
117 117 Živa Vijoglavin Muški Novi Sad [10.0 km] Trčimo za Tisu 00:46:00 Da
118 118 Zoran Knezevic Muški ARK Vizelj Beograd [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
119 119 Hadži Bojan Dragić Muški ARK Vizelj Beograd [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
120 120 Marija Kamidzorac Knezevic Ženski ARK Vizelj Beograd [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
121 121 Irena Hadzi Dragic Ženski ARK Vizelj Beograd [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
122 122 Teodor Glavaški Muški Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
123 123 Vladimir Gvozden Muški Novi Sad [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
124 124 Khop Bahadur Gurung Muški Novi Sad [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
125 125 Milivoje Simic Muški ARK FRUŠKA GORA Novi Sad [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
126 126 Slađana Đatkov Ženski Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
127 127 Nika Strugar Bevc Ženski Beograd [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
128 128 Nemanja Knežević Muški Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu 00:55:00 Da
129 129 Katarina Šolaja Ženski SK Tribe Beograd [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
130 130 Zoltan Gortva Muški Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
131 131 Sanja Gortva Ženski Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
132 132 Bojan Miljevic Muški AK Becej Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
133 133 Vilmoš Zavarko Muški Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
134 134 Mario Lupšor Muški AK AS 023 Zrenjanin Ečka [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
135 135 Predrag Aničić Muški ARK Fruška gora Sremska Kamenica [10.0 km] Trčimo za Tisu 00:41:00 Da
136 136 Stevan Strainov Muški Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
137 137 Dejan Cosin Muški Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
138 138 Josip Major Muški ArkSomaraton Sombor [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
139 139 Slobodan Dimitrov Muški Masterfeed running team Novi Kneževac [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
140 140 Branislav Milanov Muški Masterfeed running team Novi Kneževac [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
141 141 Aleksandra Kozarski Ženski Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
142 142 Santino Stojšić Muški Bečej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
143 143 Gabriella Mazák Ženski Ark Kanjiški Maratonci Trešnjevac [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
144 144 Izabela Juhas Muški Subtica [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
145 145 Stevan Medić Muški Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
146 146 Lolita Stojšić Ženski Bečej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
147 147 Vladimir Lisak Muški Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
148 148 Miklós Bolyos Muški Nemhogyinkább Dógozná TC Backo Petrovo Selo [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
149 149 Attila Szabó Muški Pecelló Péterréve [10.0 km] Trčimo za Tisu 00:49:32 Da
150 150 Željko Milenković Muški Planinarski Klub Spartak Donji Tavankut [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
151 151 Ivan Glavaski Muški Bečej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
152 152 Nebojša Milenković Muški AK TRIM Kikinda [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
153 153 Dragan Šimić Muški AK Becej Bečej [10.0 km] Trčimo za Tisu 00:37:00 Da
154 154 Zorica Tišić Ženski Bečej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
155 155 Teodora Stojić Ženski Bečej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
156 156 Tamara Keljački Muški Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
157 157 Neven Zekonja Muški Kikinda [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
158 158 Janoš Brear Muški Srbobran [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
159 159 Aleksandar Nikolic Muški Odzaci [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
160 160 Zoran Knežev Muški AK Trim Kikinda Kikunda [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
161 161 Orsolya Berentai Ženski Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
162 162 Anita Calbert Ženski Subtica [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
163 163 Galfi Daniel Galfi Muški Bečej [10.0 km] Trčimo za Tisu 01:00:00 Da
164 164 Miodrag Burić Muški AK Bečej Bečej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
165 165 Žaklina Klemen Mitrovic Ženski Cegarrunning Novi Sad [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
166 166 Željko Aleksić Muški Cegarunning Novi Sad [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
167 167 Dalibor Đogić Muški Kula [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
168 168 Srećko Topić Muški Kula [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
169 169 Žarko Tesic Muški Kula [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
170 170 Jelena Petrovic Ženski BRC Beograd- Čukarica [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
171 171 Jelena Milošević Ženski BRC Beograd-Zvezdara [10.0 km] Trčimo za Tisu 01:00:00 Da
172 172 Darko Jocic Muški Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
173 173 Aleksandra Janković Ženski AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
174 174 Zoran Janković Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
175 175 Robert Halas Muški Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
176 176 Kristina Voraček Ženski Bečej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
177 177 Aleksandar Malagurski Muški ARK Tron Palic Subotica [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
178 178 Adrian Malagurski Muški ARK Tron Palic Subotica [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
179 179 Petar Stojanovic Muški ARK Somaraton Beograd [10.0 km] Trčimo za Tisu 00:00:00 Da
180 180 Biljana Isić Ženski N.U. "Maslačak" Subotica [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
181 181 Srdanov Dušan Muški Srbobran [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
182 182 Miladin Srdanov Muški Srbobran [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
183 183 Dragoljub Šarčev Muški Srbobran [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
184 184 Aleksandar Josipovic Muški Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
185 185 Dušan Anđelić Muški AK Trim Kikinda Kikinda [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
186 186 Dragan Markovic Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
187 187 Radivoj Malić Muški Novi Sad [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
188 188 Aleksandar Tomčić Muški Odžaci [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
189 189 Hunor Sic Muški NEMAM Temerin [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
190 190 Daniel Šokac Muški Sombor [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
191 191 Zoran Borjanović Muški AK "HAJDUK"MARATON TIM-KULA Sivac [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
192 192 Ilija Petrovic Muški ARK Vizelj Beograd [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
193 193 Viktor Varga Muški Srbobran [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
194 194 Tatjana Grbović Ženski Mara i Čeda Novi Sad [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
195 195 Ivana Palinkas Ženski Cross Becej Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
196 196 Oskar Lukac Muški Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
197 197 Zeljko Banovic Muški Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
198 198 Vladimir Teodosić Muški ATLETSKI KLUB APATIN Apatin [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
199 199 Danijel Loncarevic Muški AK Bečej Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
200 200 Nenad Vekić Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
201 202 Nikola Koprivica Muški Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
202 203 Stefan Vujić Muški Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
203 204 Igor Đurašević Muški Lovćenac [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
204 205 Milica Trivanović Ženski Novi Sad [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
205 206 Strahinja Pavlović Muški Becej [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
206 207 Fredy Siegrist Muški Beograd [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
207 208 Branko Šarac Muški Lovćenac [10.0 km] Trčimo za Tisu Da
208 209 Igor Đurišević Muški Lovćenac [10.0 km] Trčimo za Tisu Da