Prijavljeni takmičari na Polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Nemanja Đurić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
2 2 Tatjana Stankovic Ženski Nrcbgd Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
3 3 Branislav Lončar Muški BELhospice Tim Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
4 4 Marija Torbica Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
5 5 ALEKSANDAR ILIĆ Muški MARATON TIM KV Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
6 6 Damjan Samardžić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
7 7 Nemanja Betmenovački Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
8 8 Dragutin Krstajić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
9 9 Robert Lalić Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
10 10 Ivan Milovanovic Muški maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Da
11 11 Иван Јевтић Muški Маратонци Панчево Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
12 12 Bojan Stojić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
13 13 Nikola Rosic Muški Kikinda [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
14 14 Sasa Stefanovic Muški ARK Maratonac Krusevac Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
15 15 Milenko Gagić Muški Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
16 16 Jelena Tatalovic Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
17 17 Duško Kunić Muški Balkanska trkacka liga Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
18 18 Spasoje Stojšin Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
19 19 Bojana Despotović Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
20 20 Nadezda Adamovic Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
21 21 Marko Golušin Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
22 22 Nikola Obradović Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
23 23 Mile Pavlović Muški AK Banat Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
24 24 Vitaminka Zrnić Ženski Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Da
25 25 Nenad Vekić Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
26 26 Jovana Miletić Ženski BRC Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
27 27 Aleksandar Blesić Muški Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton Da
28 28 Zoran Ovcin Muški ARK Fruška gora Petrovaradin [21.1 km] Polumaraton Da
29 29 Aleksandar Jolović Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
30 30 Иван Милосављевић Muški #avalasubotom Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
31 31 Darko Kojić Muški Vršac [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
32 32 Milena Kiš Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
33 33 Tatjana Knežević Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
34 34 Ljupka Amzirkov Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
35 35 Stefan Nešić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
36 36 Andrea Jerinic Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
37 37 Darko Trajković Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
38 38 DEJAN UBORNJI Muški UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
39 39 Tamara Ćurčić Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
40 40 Milan Ćurčić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
41 41 Jasna Magdić Ženski Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
42 42 Goran Nešić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
43 43 Momčilo Varga Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
44 44 Srđan Tucić Muški --- Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
45 45 Klara Ćurčin Ženski BRC - Belgrade Running Club Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
46 46 Sasa Momcilovic Muški Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
47 47 Aleksandar Naumov Muški Vrbas [21.1 km] Polumaraton Da
48 48 Dusan Relja Muški MARATONCI PANČEVO Pancevo [21.1 km] Polumaraton Da
49 49 Oliver Zlatković Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
50 50 Hadži Bojan Dragić Muški ARK Vizelj Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
51 51 Nataša Ćulafić Ženski AK Partizan Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
52 52 Milana Maričić Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
53 53 Zoran Knezevic Muški ARK Vizelj Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
54 54 Vladimir Mijatovic Muški Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Da
55 55 Zoran Manojlović Muški Beograd-Borča [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
56 56 Igor Bakoš Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 00:23:00 Da
57 57 Jovana Čanak Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
58 58 Aleksandar Ilišković Muški Skola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Da
59 59 Vladimir Vujin Muški maratFON-Fakultet Organizacionih Nauka Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
60 60 MIROSLAV RANĐELOVIĆ Muški INDIVIDUALAC Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:29:51 Da
61 61 Dragan Surla Muški Žitište [21.1 km] Polumaraton Da
62 62 Mihalj Kardos Muški VAK 1926 Vrsac Vrsac [21.1 km] Polumaraton Da
63 63 Erdeljan Djurica Muški Vrsac [21.1 km] Polumaraton Da
64 64 Dejan Radanov Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
65 65 Dragica Mitić Ženski Beograd,Borča [21.1 km] Polumaraton Da
66 66 Tibor Sabo Muški Zlatica [21.1 km] Polumaraton Da
67 67 Marko Cvijan Muški Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
68 68 Dragoljub Zaviša Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:30:45 Da
69 69 Jovica Kovac Muški Vrsacki atletski klub 1926 Vrsac [21.1 km] Polumaraton Da
70 70 Marko Trifunović Muški Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
71 71 Svetislav Nikolajev Muški Triatlon klub “Achilles” Vrsac Vrsac [21.1 km] Polumaraton Da
72 72 Zoran Ćosić Muški "Maratonci" Pancevo Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:36:43 Da
73 73 Elvis Škorić Muški Beograd-Stari grad [21.1 km] Polumaraton Da
74 74 Andor Sarapka Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
75 75 Александар Крнета Muški Krajinaforce Сомбор [21.1 km] Polumaraton 01:56:57 Da
76 76 Ђорђе Сладаковић Muški Кrajinaforce Сомбор [21.1 km] Polumaraton Da
77 77 Kristifor Manču Muški Triatlon klub “Achilles” Vrsac Vršac [21.1 km] Polumaraton 01:30:31 Da
78 78 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:33:50 Da
79 79 Зоран Јанковић Muški Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Da
80 80 Александра Јанковић Ženski Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Da
81 81 Srdjan Karanovic Muški Hetin [21.1 km] Polumaraton Da
82 82 Sanja Strakušek Ženski ARK MaratonKO Kovačica [21.1 km] Polumaraton 01:48:48 Da
83 83 Zdravko Mišović Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton 01:06:46 Da
84 84 Marko Latković Muški AK Hajduk maraton tim Kula Vrbas [21.1 km] Polumaraton Da
85 85 Vladimir Lukic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
86 86 Saša Fibišan Muški VAK 1926 Vršac [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
87 87 Ivan Mitic Muški / Batocina [21.1 km] Polumaraton Da
88 88 Mina Dimitrovski Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
89 89 Zeljko Graovac Muški ARK Somaraton Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
90 90 Ivan Papic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
91 91 Miloš Elesin Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
92 92 Malisa Kovacevic Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
93 93 Predrag Jovanović Muški "Skola trcanja Stara Pazova" Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
94 94 Ivana Novaković Ženski BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] Polumaraton Da
95 95 Srđan Savić Muški Ark somaraton Brestač [21.1 km] Polumaraton Da
96 96 Danko Damjanović Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:47:30 Da
97 97 Nikola Hrvojević Muški Sremska Kamenica/Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
98 98 Radovan Popović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
99 99 Nemanja Rajković Muški ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
100 100 Goran Dudan Muški KP Zrenjanin Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
101 101 Nataša Stojičić Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
102 102 Arpad Šarkezi Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
103 103 Lazar Rišar Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
104 104 Darko Petrović Muški Beograd/Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:24:30 Da
105 105 Dragan Ćirić Muški BELhospice Tim Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
106 106 Strahinja Radinovic Muški Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
107 107 Kristina Kuzmanovic Ženski Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
108 108 Nikola Stanković Muški Projektura Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
109 109 Dragomir Đinisov Muški Ark Maratonko Kovačica Debeljača [21.1 km] Polumaraton Da
110 110 110 110 Muški - [21.1 km] Polumaraton Da
111 111 Dejan Reljin Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
112 112 Boris Šarović Muški Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
113 113 Natan Rabajev Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
114 114 Nikola Srebrić Muški Projektura Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
115 115 Ivana Stanković Ženski Projektura Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
116 116 Kristijan Krizan Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
117 117 Stefan Devic Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
118 118 Ana Andjelkovic Ženski Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Da
119 119 Aleksandra Kostadinović Ženski AK Srem Laćarak [21.1 km] Polumaraton 01:29:05 Da
120 120 Saša Radišić Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
121 121 Zoran Nikolić Muški ARK Somaraton Bački Monoštor [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
122 122 Danijel Sekešan Muški Vladimirovac [21.1 km] Polumaraton Da
123 123 Aleksandra Vrsajković Ženski individualac Srbobran [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
124 124 Dejan Despotovic Muški AkMaratontim Hajduk Kula Sivac [21.1 km] Polumaraton 01:25:00 Da
125 125 Jasmina Lukić Krmar Ženski Cegarunning Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:25:00 Da
126 126 Nebojsa Milovanovic Muški Rekreativac Kacarevo [21.1 km] Polumaraton Da
127 127 Milorad(dzeks) Jaksic Muški Zrenjnanin [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
128 128 Jelena Nisić Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
129 129 Vladan Migric Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
130 130 Vladimir Pajdacki Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
131 131 Nikola Kapetanović Muški CAPITAL CREW Loznica [21.1 km] Polumaraton Da
132 132 Dragan Nikolić Muški Capital Crew Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
133 133 Ивица Марковић Muški Барена сланина Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
134 134 Nenad Popovic Muški Rifles Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton Da
135 135 Aleksandar Sabo Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
136 136 Dušan Stojkov Muški ARK MaratonKO Kovačica [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
137 137 Erika Poljaković Nađ Ženski - Čantavir [21.1 km] Polumaraton Da
138 138 Balint Fridrih Muški ARK Somaraton Senta [21.1 km] Polumaraton Da
139 139 Иван Грбан Muški Зрењанин [21.1 km] Polumaraton Da
140 140 Miloš Branković Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
141 141 Gusztáv Surján Muški Individualac Senta [21.1 km] Polumaraton Da
142 142 Aleksandar Adžić Muški Triogy Racing Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
143 143 Vladimir Vajda Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
144 144 Danijela Popović Ženski Beograd- Vračar [21.1 km] Polumaraton Da
145 145 András Csányi Muški Pacsér [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Da
146 146 Aleksandar Rajić Muški AK Popličanin Prokuplje Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
147 147 Petar Blažić Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:22:00 Da
148 148 Ljubivoje Grbović Muški MARATON TIM KV Beograd stari grad [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
149 149 Miloš Klindo Muški Gradiska [21.1 km] Polumaraton 02:20:00 Da
150 150 Petar Roljić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
151 151 Martina Husta Ženski Lukino Selo [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Da
152 152 Aleksandar Mitic Muški Udruzenje Maratonci Pančevo Opovo [21.1 km] Polumaraton Da
153 153 Branislav Lazic Muški Škola Atletike Sonja Stolić Bg NOVI BGD [21.1 km] Polumaraton 00:01:17 Da
154 154 Dušan Anđelić Muški AK Trim Kikinda Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
155 155 Nenad Milenkovic Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
156 156 OND BAKOŠ Muški Senta [21.1 km] Polumaraton Da
157 157 Radiljub Đerić Muški Zrenjain [21.1 km] Polumaraton Da
158 158 Edin Huric Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [21.1 km] Polumaraton 01:26:00 Da
159 159 Nikola Malbasa Muški Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
160 160 Bogdan Trbojević Muški ARK Tron Palic Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:41:48 Da
161 161 Ivan Kovač Muški Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
162 162 Zoran Rakić Muški Apatin [21.1 km] Polumaraton Da
163 163 Luka Čanji Muški AK AS 023 Zrenjanin Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:17:29 Da
164 164 Marina Petrović Ženski Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
165 165 Aleksandar Stojanović Muški Maraton tim Požarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
166 166 Aleksandar Vugdelija Muški Vugdelije Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
167 167 Vanja Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
168 168 Miroslav Prijović Muški Priboj [21.1 km] Polumaraton Da
169 169 Milan Kovačić Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
170 170 Svetlana Keser Ženski Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
171 171 Milan Cvijanovic Muški AK Sava Novi Beograd Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
172 172 Nenad Djordjevic Muški Prigrevica [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
173 173 Željko Zeljković Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
174 174 Nenad Grković Muški ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
175 175 Vladana Sredić Ženski Beograd - Vracar [21.1 km] Polumaraton Da
176 176 Mirjana Cvetković Ženski Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
177 177 Dejan Momcilovic Muški Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
178 178 Zoltan Horvat Muški Becej [21.1 km] Polumaraton Da
179 179 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:17:39 Da
180 180 Dragan Kovacev Muški A.K. Hajduk Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Da
181 181 Aleksandar Vujinovic Muški Zrenjnanin [21.1 km] Polumaraton Da
182 182 Nemanja Mladenović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
183 183 Nikola Radakovic Muški Apatin [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
184 184 Oskar Lukac Muški Becej [21.1 km] Polumaraton Da
185 185 Nenad Zivkovic Muški ARK Maratonac Kruševac Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
186 186 Petar Milutinović Muški NIKE+ RUNNING CLUB BEOGRAD ZVEZDARA [21.1 km] Polumaraton Da
187 187 Bogdan Mihajlov Muški Triatlon klub Begej Zrenjnanin [21.1 km] Polumaraton Da
188 188 Novak Mataruga Muški Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
189 189 Vladimir Petrovic Muški / Beograd Čukarica [21.1 km] Polumaraton Da
190 190 Dragan Rapić Muški ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
191 191 Marko Đurkin Muški Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
192 192 Din Demirović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
193 193 Stefan Veljovic Muški Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Da
194 194 Marko Lazić Muški Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
195 195 Dejan Subin Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
196 196 Srđan Kockarević Muški Novosadski maraton Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
197 197 Goran Cvetković Muški Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
198 198 Vedrana Ajanovic Ženski ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [21.1 km] Polumaraton Da
199 199 Stefan Roganović Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
200 200 Mubina Mehmedović Ženski ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [21.1 km] Polumaraton Da
201 202 Mihajlo Gajic Muški Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
202 203 Bogdan Đorđević Muški ARK Odžaci Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
203 204 Rene Čalija Muški UWH Calypso Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:41:42 Da
204 205 Nebojša Pućo Muški Maraton tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
205 206 bosko bolozan Muški Boks klub Petrovgrad Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
206 207 Aleksa Djordjevic Muški Boks klub Petrovgrad Zrenjnanin [21.1 km] Polumaraton Da
207 208 Ivan Kutlarović Muški Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
208 209 Petar Kamjanac Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
209 210 Vasa Vorkapić Muški Inđija [21.1 km] Polumaraton Da
210 211 Saša Zebić Muški Maraton tim Požarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton 02:11:00 Da
211 212 Aleksandra Trajković Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
212 213 Alexander Gulyaev Muški Magazine "Marathonec" Syktyvkar [21.1 km] Polumaraton 01:19:34 Da
213 214 Ivan Arsenov Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
214 215 Ninoslav Ruzic Muški Pancevo [21.1 km] Polumaraton Da
215 216 Danijel Simonović Muški Pančevo, Glogonj [21.1 km] Polumaraton Da
216 217 Marijana Tanovic Ženski CAPITAL CREW Belgrade Požega [21.1 km] Polumaraton Da
217 218 Milica Vučetić Ženski Running Tribe Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
218 219 Marjan But Muški Triatlon klub Begej Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
219 220 Dragan Miljević Muški A.K. Cerski junaci-Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
220 221 Aleksandar Jovanovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:23:00 Da
221 222 Весна Ђоковић Ženski PSK Balkan Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
222 223 Nikola Stamenic Muški Beograd- Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
223 224 Nikola Rajković Muški Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
224 225 Mirko Đurđević Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
225 226 Neda Ćaćić Ženski Beograd-Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
226 227 Đuro Vučinić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
227 228 Igor Kovačević Muški ŽIVI ZDRAVO Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
228 229 Miloš Krstić Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton 01:28:00 Da
229 230 Slobodan Dimitrov Muški Masterfeed running team Novi Kneževac [21.1 km] Polumaraton Da
230 231 Zoran Brančić Muški - Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
231 232 Dušan Prijić Muški TK Begej Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
232 233 Srdjan Tasic Muški nisam u klubu Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
233 234 Branko Barac Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
234 235 Nedeljko Šobot Muški Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
235 236 Predrag Stević Muški Šuvajić [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Da
236 237 Marija Dišpiter Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
237 238 Nenad Olcan Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
238 239 Nenad Veljkovic Muški MARATONCI PANČEVO Pancevo [21.1 km] Polumaraton 01:00:00 Da
239 240 Bojan Krivokuća Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
240 241 Branislav Medic Muški Budisava [21.1 km] Polumaraton Da
241 242 Marko Gorčić Muški Ark Maratonko Kovačica Debeljača [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Da
242 243 Milan Krezovic Muški Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
243 244 Olga Mandić Ženski Škola trčanja Kikinda Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
244 245 Milan Jovanovic Muški Nis [21.1 km] Polumaraton 01:30:48 Da
245 246 Dragan Jagodic Muški Beograd,vinca [21.1 km] Polumaraton Da
246 247 Nikola Vujadinović Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
247 248 Darija Amanovic Ženski Apatin [21.1 km] Polumaraton Da
248 249 Nikola Stamenic Muški Zrenjnanin [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
249 250 Marko Adamovic Muški Ecka [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
250 251 Dalibor Momirov Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
251 252 Aleksandar Mijailović Muški Sad TRČI Oplenac Topola [21.1 km] Polumaraton Da
252 253 Marko Mijailović Muški Topola [21.1 km] Polumaraton Da
253 254 Aleksandar Ormoš Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
254 255 Velimir Bojović Muški AK Niški Maraton Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
255 256 Damir Brnić Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
256 257 Petar Narižan Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
257 258 Darko Plavšić Muški pojedinac Kovilj [21.1 km] Polumaraton Da
258 259 Milan Marković Muški Hajduk Kula Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
259 260 Jevrem Ćosić Muški "Maratonci" Pančevo Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:48:52 Da
260 261 Žaklina Klemen Mitrović Ženski Cegarrunning - AK Apatin Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
261 262 Nenad Leontić Muški Urban kombat Surčin Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
262 263 Žarko Doroški Muški Odžaci [21.1 km] Polumaraton Da
263 264 Dejan Bajić Muški ARK Odžaci Odžaci [21.1 km] Polumaraton Da
264 265 Valentina Nestorović Ženski BK Novi Sad Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
265 266 Zarija Milanović Muški Panorama Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
266 267 Nevena Topličić Ženski Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
267 268 Sara Kuzmanović Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
268 269 Milan Katović Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
269 270 Zorana Vučković Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
270 271 Petar Ursulov Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
271 272 Đurica Erdeljan Muški VAK Vršac [21.1 km] Polumaraton Da
272 273 Nikola Ljumović Muški AK Crvena zvezda Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
273 274 Miloš Krstić Muški AK Leposavić Leposavić [21.1 km] Polumaraton Da
274 275 Milan Šojić Muški BK Banat Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
275 276 Jakov Dolić Danikov Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
276 277 Vanja Tomić Muški BK Banat Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
277 278 Nenad Škundrić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
278 279 Dušan Mandić Muški Podgorica [21.1 km] Polumaraton Da
279 280 Goran Jelić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
280 281 Marko Antić Muški KK Proleter Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
281 282 Vukašin Nikolin Muški KK Proleter Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
282 283 Strahinja Padejski Muški FK Proleter Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
283 1006 Radivoj Jocic Muški AK Becej Becej [21.1 km] Polumaraton Da