Prijavljeni takmičari na 10 km

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Nemanja Glišić Muški Čegarunning Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
2 2 Milan Karac Muški Curug [10.0 km] 10 km 03:50:00 Da
3 3 Milica Krstić Ženski Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km Da
4 4 Vesela Mačkić Ženski Triogy Racing Sremska Kamenica [10.0 km] 10 km Da
5 6 Bogdan Vurdelja Muški Running Tribe Belgrade Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
6 8 Љиљана Маричић Ženski Ветерник [10.0 km] 10 km 01:05:00 Da
7 10 Vesna Crnjanski Ženski PSK Balkan Beograd [10.0 km] 10 km 00:55:25 Da
8 11 Milica Marković Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
9 12 Milan Kovačić Muški Sombor [10.0 km] 10 km Da
10 14 Vesna Futo Vugdelija Ženski Subotica [10.0 km] 10 km Da
11 15 Jugoslav Futo Muški Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km Da
12 18 Kristina Radović Ženski Beograd - Čukarica [10.0 km] 10 km Da
13 21 Goran Cvetković Muški Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [10.0 km] 10 km Da
14 23 Zoran Rakić Muški Dobro jutro Apatine Apatin [10.0 km] 10 km Da
15 24 Ildiko Fabo Ženski UG "Inspiran" Subotica [10.0 km] 10 km Da
16 25 Ivan Kovač Muški Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [10.0 km] 10 km Da
17 27 DEJAN UBORNJI Muški UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
18 29 Ljubomir Vukšić Muški Pivnice [10.0 km] 10 km Da
19 31 Žarko Doroški Muški Odžaci [10.0 km] 10 km Da
20 32 Ilija Košutić Muški Bački Gračac [10.0 km] 10 km Da
21 34 Željko Milenković Muški Udruženje Poželi Želju Donji Tavankut [10.0 km] 10 km Da
22 36 Zoran Marković Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
23 37 Natasa Sarajevcic Ženski Liga kod Juge Beograd [10.0 km] 10 km Da
24 38 Marko Mihajlović Muški FlyFit klub Beograd, Rakovica [10.0 km] 10 km Da
25 39 Dragan Prole Muški OMEGA - 3 NORWAY RUNNING TEAM Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:56:13 Da
26 40 Jasmina Gerginov Ženski Capital Crew Belgrade Beograd, Kaluđerica [10.0 km] 10 km Da
27 41 Miljan Milojković Muški AK Niški maraton Niš [10.0 km] 10 km 00:42:00 Da
28 42 Aleksandar Adžić Muški Triogy Racing Beograd-Rakovica [10.0 km] 10 km Da
29 44 Slobodan Stošić Muški FlyFit klub Beograd [10.0 km] 10 km Da
30 45 Dragan Rapić Muški ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km Da
31 46 Milica Siriški Ženski Novi Sad-Sremska Kamenica [10.0 km] 10 km Da
32 49 Agneš Giric-Cvetković Ženski ARK FRUŠKA GORA Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
33 50 snezana stojin Ženski PSK Balkan Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
34 51 Tibor Zabos Muški Mali Iđoš [10.0 km] 10 km 00:53:05 Da
35 52 Miklós Benedek Muški Bačka Topola [10.0 km] 10 km Da
36 53 Nemanja Marunić Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
37 54 Huba Tölgyesi Muški Bačka Topola [10.0 km] 10 km Da
38 55 Zdravko Mišović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Da
39 57 Branko Šarac Muški Lovćenac [10.0 km] 10 km Da
40 59 Bogdan Đorđević Muški ARK Odžaci Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:47:00 Da
41 60 Jovica Cucić Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
42 61 Slobodan Mikovic Muški Srbobran [10.0 km] 10 km Da
43 64 Весна Ђоковић Ženski PSK Balkan i BTL Beograd [10.0 km] 10 km Da
44 67 Sasa Mirkovic Muški FlyFit klub Beograd- Rakovica [10.0 km] 10 km Da
45 68 Bojan Hodzic Muški Kikinda [10.0 km] 10 km Da
46 69 Biljana Krstonošić Ženski AK Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Da
47 70 Biljana Čonkić Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [10.0 km] 10 km 01:01:00 Da
48 71 Ivan Ristic Muški #SVRNMTIM Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
49 72 Milan Mitric Muški Kikinda [10.0 km] 10 km Da
50 73 Miroslav Vukasinovic Muški Kikinda [10.0 km] 10 km Da
51 74 Aleksandra Fuks Ženski Kikinda [10.0 km] 10 km Da
52 75 Aleksandra Rudan Ženski Zmajevo [10.0 km] 10 km Da
53 76 Zoran Gavrilović Muški A.K. Tempo Šabac Šabac [10.0 km] 10 km 00:47:50 Da
54 77 Milica Miljković Ženski OM MADE Beograd - Čukarica [10.0 km] 10 km 00:45:00 Da
55 79 Aleksandar Davidović Muški Planinarska sekcija Novi Sad Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
56 80 Tatjana Krstonošić Ženski AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Da
57 81 Mirko Pašić Muški Beočin [10.0 km] 10 km Da
58 82 Aleksandar Lazic Muški Novi Sad - Futog [10.0 km] 10 km Da
59 83 Zoltan Gortva Muški AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Da
60 84 Sanja Gortva Ženski AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Da
61 85 Ena Horvat Ženski Ark Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
62 86 Milan Alanović Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
63 87 Vladimir Obradović Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
64 88 Natalija Cimesa Ženski Zmajevo [10.0 km] 10 km Da
65 89 Nenad Milenkov Muški #SVRNMTIM Beograd - Boleč [10.0 km] 10 km Da
66 90 Dejan Markovic Muški Olimp Vrbas Vrbas [10.0 km] 10 km 00:51:00 Da
67 91 Nemanja Lazić Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:50:45 Da
68 92 Marijana Kovac Ženski Cardio Workout Novi Sad [10.0 km] 10 km 01:37:50 Da
69 93 Marija Bubalo Ženski AK APATIN Apatin [10.0 km] 10 km Da
70 96 Zoran Skoric Muški Gladiator Workout NS Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
71 100 Rade Delic Muški Skola trcanja Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:40:00 Da
72 101 Ivana Klevernic Vujic Ženski Fit Complete Novi Sad - Futog [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
73 102 Горан Раичевић Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:36:30 Da
74 103 Jovana Kulusic Ženski CARDIO WORKOUT Ruma [10.0 km] 10 km Da
75 104 Stamen Ranđelović Muški Gladiator Workout NS Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:34:00 Da
76 105 Mirela Kuč Ženski Gladiator Workout NS Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:39:00 Da
77 106 Aleksandra Kalaj Ženski Skola trcanja NS Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
78 107 Milena Kiš Ženski Zrenjanin [10.0 km] 10 km Da
79 109 Драган Продановић Muški АК Бечеј Бечеј [10.0 km] 10 km Da
80 110 Srđan Tucić Muški --- Zrenjanin [10.0 km] 10 km Da
81 111 Kristina Dragić Ženski Zrenjanin [10.0 km] 10 km Da
82 112 Vladimir Gvozden Muški Filozofski fakultet Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
83 113 Miroslav Dukadinović Muški OAK Beograd Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km Da
84 114 Nevena Beljanski Ženski Gladiator Workout NS Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
85 115 Zoran Ovcin Muški ARK Fruška gora Petrovaradin [10.0 km] 10 km Da
86 116 Ljubisa Gudelj Muški ArkSomaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
87 117 Petar Blažić Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
88 118 Aleksandar Petrović Muški ok.strazilovo Sremski Karlovci [10.0 km] 10 km Da
89 119 Bojan Radomirovic Muški Omega-3 Norway Running Team Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:53:00 Da
90 120 Aleksandar @cikus Božović Muški Omega-3 Norway Running Team Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
91 121 Bojan Vranjes Muški Ruma [10.0 km] 10 km Da
92 122 Tamara Micanovic Ženski Pancevo [10.0 km] 10 km Da
93 123 Mirjam Radulaški Ženski AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Da
94 124 Milan Pasula Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
95 125 Bojan Samac Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Da
96 126 Marko Popin Muški Instant Healthy Life Despotovo [10.0 km] 10 km Da
97 128 Filip Radisavljevic Muški #SVRNMTIM Kragujevac [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
98 129 Slađana Todorović Ženski AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Da
99 130 Marijana Molnar Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
100 131 Predrag Tomcanji Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:53:00 Da
101 132 Viktor Sabo Muški Mali Iđoš [10.0 km] 10 km Da
102 133 Tamara Katic Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
103 134 Vladimir Lazić Muški Capital Crew Beoograd [10.0 km] 10 km Da
104 135 Nikola Kostadinovic Muški Beograd - Vračar [10.0 km] 10 km Da
105 136 Marko Turković Muški Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
106 137 Danijela Nestorović Ženski Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
107 139 Ивица Марковић Muški Сланина Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
108 141 Dalibor Lukin Muški Triogy Racing Vrdnik [10.0 km] 10 km Da
109 142 Vladimir Kostić Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
110 143 Uroš Ristić Muški N. Beograd [10.0 km] 10 km Da
111 145 Branislava Stepanov Ženski AK Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Da
112 147 Marija Dokoza Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
113 148 Natasa Srdic Ženski Free Treninzi Đačko Sremska Kamenica [10.0 km] 10 km 00:56:00 Da
114 149 Vladimir Vojnović Muški NTT data racers Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
115 150 Milan Babić Muški Pak Mosor Niš Sokobanja [10.0 km] 10 km 01:06:00 Da
116 151 Aleksandar Mitic Muški Udruzenje Maratonci Pančevo Opovo [10.0 km] 10 km Da
117 152 Miroslav Liscevic Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
118 153 Borko Gajic Muški Backi Jarak [10.0 km] 10 km Da
119 154 Darko Čolak Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
120 155 Aleksandar Pavlović Muški ARK Fruška Gora Novi Sad Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
121 157 Jovana Savic Ženski BRC - Belgrade running club Beograd - Stari grad [10.0 km] 10 km 00:47:00 Da
122 158 Tijana Delić Ženski Beograda-Rakovica [10.0 km] 10 km Da
123 159 Ivana Mona Gazivoda Ženski Liga kod Juge Beograd [10.0 km] 10 km Da
124 160 Vanja Bolesnikov Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
125 161 Vladaimir Danko Muški TK "Triogy Racing" Novi Sad Novi Sad - Futog [10.0 km] 10 km Da
126 163 Danko Damjanović Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:52:33 Da
127 164 Marko Jocic Muški AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Da
128 165 Radivoj Jocic Muški AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Da
129 166 Miloš Čolić Muški Free Treninzi Đačko Sremska Kamenica [10.0 km] 10 km 02:00:00 Da
130 167 Dragana Srdić Ženski adidas Runners Beograd Zrenjanin [10.0 km] 10 km Da
131 168 Vlado Božić Muški VladoBozicYoga Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
132 169 Laslo Tarjan Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
133 171 Jovan Todorovski Muški Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
134 172 Zoran Nikolić Muški ARK Somaraton Bački Monoštor [10.0 km] 10 km 00:44:00 Da
135 173 Ana Vojnović Ženski Beograd- Rakovica [10.0 km] 10 km Da
136 174 Драгана Вујаклија Ženski #ТрчимЗаЈоју, Српска Црња Srpska Crnja [10.0 km] 10 km Da
137 176 Vuk Sunic Muški Gladiator Workout NS Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
138 177 Milan Nikolić Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
139 178 Bogdan Stojšić Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
140 179 Nemanja Mrakovic Muški Pd Naftas Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
141 181 Natalija Marinkovic Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
142 182 Ina Damjanov Ženski Vrbas [10.0 km] 10 km Da
143 183 Vladimir Damjanov Muški Kula [10.0 km] 10 km Da
144 184 Branislav Nikolic Muški Gladiator workout NS Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
145 185 Sreto Tomic Muški Gladiator workout NS Temerin [10.0 km] 10 km Da
146 186 Slobodan Tasic Muški Gladiator workout NS Celarevo [10.0 km] 10 km Da
147 187 Sinisa Jaksic Muški Gladiator workout NS Cerevic [10.0 km] 10 km Da
148 188 Sinisa Nikolic Muški Gladiator workout NS Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
149 189 Gordana Aleksic Ženski Gladiator workout NS Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
150 190 Tijana Knezevic Ženski Gladiator workout NS Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
151 191 Nikola Maravic Muški BURT Beograd [10.0 km] 10 km Da
152 192 Zoran Kampfer Muški - Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
153 193 Ivana Sokolović Ženski OAK Novi Sad Beograd - Zemun Polje [10.0 km] 10 km Da
154 194 Ana Stefanović Ženski BRC - Belgrade running club Beograd Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
155 195 Ivan Lazarevic Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
156 196 Pavle Peković Muški Belgrade Running Club Beograd [10.0 km] 10 km Da
157 197 Goran Porobić Muški Ragbi Klub Vojvodina Novi Sad [10.0 km] 10 km 01:10:00 Da
158 198 Petrisor Rada Muški CSM Resita Caransebes [10.0 km] 10 km Da
159 199 Anca Rada Ženski CSM Resita Caransebes [10.0 km] 10 km Da
160 200 Filip Ružić Muški Belgrade Running Club Čačak [10.0 km] 10 km Da
161 202 Eleonora Anau Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
162 203 Siniša Štetin Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
163 205 Nikola Vuksić Muški / Nova Pazova [10.0 km] 10 km Da
164 206 Miša Milić Muški Ruma [10.0 km] 10 km Da
165 207 Ivan Vendlener Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
166 208 Milan Davidović Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
167 209 Dušan Čeri Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
168 210 Mihajlo Jovanović Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
169 211 Jovan Vukobratovic Muški Ruma [10.0 km] 10 km Da
170 212 Dejan Puškarević Muški Vojska Srbije Novi Sad-Sremska Kamenica [10.0 km] 10 km Da
171 213 Selimir Vagić Muški Rečna flotila Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
172 214 Zoran Živković Muški Rečna flotila Novi Sad-Sremska Kamenica [10.0 km] 10 km Da
173 218 Dragoljub Petrović Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
174 219 Filip Stanković Muški Beograd Zemun [10.0 km] 10 km Da
175 220 Alekdandra Paunović Ženski Beograd-Zvezd [10.0 km] 10 km Da
176 221 Jelena Sladic Ženski BEOGRAD/VOZDOVAC [10.0 km] 10 km Da
177 222 Aleksandar Jovanovic Muški Beograd [10.0 km] 10 km 00:39:00 Da
178 223 Dejan Nikitic Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
179 224 Vladimir Blagojević Muški CFSport Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
180 225 Daria Nikolic Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
181 226 Nevena Šunjevarić Ženski Zemun [10.0 km] 10 km Da
182 227 Iva Čolić Ženski adidas Runners Beograd Beograd - Vračar [10.0 km] 10 km Da
183 229 Petar Šarić Muški OK Stražilovo Sremski Karlovci [10.0 km] 10 km Da
184 231 Aleksandar Janković Muški Triatlon klub Požarevac Požarevac [10.0 km] 10 km Da
185 232 Milos Avramovic Muški Beograd- Grocka [10.0 km] 10 km Da
186 233 Boris Jakimov Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
187 234 Vladimir Bogovac Muški ARK Fruška Gora Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
188 235 Danijela Vasiljevic Ženski samostalno Beograd-Rakovica [10.0 km] 10 km 00:58:00 Da
189 236 Strahinja Puskarevic Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
190 237 Ines Maras Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
191 238 Ildiko Zsaki Ženski Skola Trcanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Da
192 239 Jasna Milošević Ženski Subotica [10.0 km] 10 km Da
193 241 Nikola Pavlović Muški Fakultet sporta i fizickog vaspitanja Beograd Beograd - Sopot [10.0 km] 10 km Da
194 242 Jovana Dimitrijevic Ženski Wild Dogs Novi Sad Beograd [10.0 km] 10 km Da
195 243 Karolina Đuga Ženski Kulpin [10.0 km] 10 km Da
196 244 Jelena Peković Ženski Beograd Zemun [10.0 km] 10 km 00:57:00 Da
197 245 Draško Stanković Muški BRC Youngsters Beograda [10.0 km] 10 km Da
198 246 Filip Radovanović Muški BRC - Belgrade running club Beograd [10.0 km] 10 km Da
199 247 Nevena Pančić Ženski Belgrade Running club BEOGRAD ZVEZDARA [10.0 km] 10 km Da
200 248 Andjela Šimurina Ženski BRC - Belgrade running club Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km Da
201 249 István Megadja Muški Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Da
202 250 Szilvia Csanádi Ženski Škola trčanja Subotica Subotca [10.0 km] 10 km Da
203 251 Vladimir Marković Muški TK Dynamic Novi Sad Novi Sad [10.0 km] 10 km 18:30:00 Da
204 252 Dragiša Vit Muški SK OAK Novi Sad Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
205 253 Dušan Anđelić Muški AK Trim Kikinda Kikinda [10.0 km] 10 km Da
206 254 Zoltan Pinter Muški Škola trčanja Subotica Szabadka [10.0 km] 10 km Da
207 256 Aleksandar Aksić Muški BRC - Belgrade Running Club Beograd Vozdovac [10.0 km] 10 km Da
208 258 László Csordalics Muški Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km 00:43:43 Da
209 259 Dragan Ćirić Muški ARK Tron / Omega-3 Norway House Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
210 260 János Bese Muški Škola trčanja Subotica Stara moravica [10.0 km] 10 km 01:07:00 Da
211 261 Rasko J Jovin Muški ARK Fruška Gora Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
212 262 Marina Tepavac Ženski ARK Somaraton Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
213 263 Aleksandar Stajic Muški Nevesinje [10.0 km] 10 km Da
214 265 Nikola Radakovic Muški Apatin [10.0 km] 10 km Da
215 266 Atila Molnar Gabor Muški ARK Tron Senta [10.0 km] 10 km Da
216 267 Zoltan Molnar Gabor Muški ARK Tron Senta [10.0 km] 10 km Da
217 268 Korina Muči Ženski ARK Tron Senta [10.0 km] 10 km Da
218 269 Jelena Janić Ženski adidas Runners Beograd Beograd cukarica [10.0 km] 10 km Da
219 270 Stefana Cerovina Ženski BURT Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:29:10 Da
220 271 Marina Djuricic Ženski adidas Runners Beograd Beograd [10.0 km] 10 km 01:29:00 Da
221 272 Atila Sič Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
222 273 Dajana Mitić Ženski Leskovac [10.0 km] 10 km Da
223 274 Dragana Milošević Ženski Free Treninzi Đačko Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
224 275 Rastko Ristic Muški Beograd- Rakovica [10.0 km] 10 km Da
225 277 Sanja Rakic Ženski adidas Runners Beograd Beograd, Palilula [10.0 km] 10 km Da
226 278 Anamarija Bob Ženski adidas Runners Beograd Beograd - Stari Košutnjak [10.0 km] 10 km Da
227 280 Maja Bodrožić Ženski ArkSomaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
228 283 Milorad Djukic Muški Gladiator Workout NS Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
229 284 Bojana Fazekaš Ženski Skola Trcanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Da
230 285 Tatjana Vujović Ženski Ark Maratonko Kovačica Kovacica [10.0 km] 10 km Da
231 286 Miloš Segedi Muški AK Indjija Indjija [10.0 km] 10 km Da
232 287 Bojan Bošnjak Muški BEOGRAD ZVEZDARA [10.0 km] 10 km Da
233 288 Sanja Rackov Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
234 289 Miroslav Mirkovic Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
235 290 Dragomir Lazic Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
236 291 Bojan Karanović Muški Delta Running Team Čelarevo [10.0 km] 10 km Da
237 292 Dragomir Đinisov Muški Ark Maratonko Kovačica Debeljača [10.0 km] 10 km Da
238 293 Nikolina Rašović Ženski adidas Runners Beograd Beograd-Tasmajdan [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
239 294 Olja Radovanović Ženski adidas Runners Beograd BEOGRAD ZVEZDARA [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
240 295 Zoltan Horvat Muški Becej [10.0 km] 10 km 00:28:00 Da
241 296 Damir Brnic Muški Skola trčanja Novi Sad ⁄ Trčanje.rs Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
242 297 Gergely Ónozó Muški Bečej [10.0 km] 10 km Da
243 298 Natalija Živkovic Ženski adidas Runners Beograd BEOGRAD ZVEZDARA [10.0 km] 10 km Da
244 299 Natasa Knezevic Ženski TeamFit Beograd [10.0 km] 10 km Da
245 300 Nikolina Cico Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
246 301 Željko Tepšić Muški ŠTRC Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
247 303 Aleksandar Milošević Muški Beograd-Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
248 304 Milovan Poček Muški EXECOM Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
249 305 Miloš Kajtez Muški EXECOM Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
250 306 David Sretenović Muški Požega [10.0 km] 10 km Da
251 307 Milos Krivokuca Muški BEOGRAD ZVEZDARA [10.0 km] 10 km Da
252 308 Slobodan Sudarov Muški O.A.K. Kikinda Kikinda [10.0 km] 10 km Da
253 309 Miloš Malešević Muški Ak indjija Indjija [10.0 km] 10 km Da
254 310 Petar Nenadov Muški Kovilj [10.0 km] 10 km Da
255 311 Marko Gorčić Muški Ark Maratonko Kovačica Debeljača [10.0 km] 10 km Da
256 313 Miloš Džigurski Muški Bečej [10.0 km] 10 km Da
257 314 Vesko Anđelković Muški ARK MaratonKO Kovačica [10.0 km] 10 km Da
258 315 Ivana Šolar Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
259 316 Zorica Radosavljević Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
260 317 Zoran Brančić Muški - Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:53:00 Da
261 319 Дарко Савић Muški 11Tri Belgrade Београд-Нови Београд [10.0 km] 10 km 00:42:00 Da
262 320 Miloš Klindo Muški Gradiska [10.0 km] 10 km 00:54:00 Da
263 321 Marija Radjenovic Ženski adidas Running team Beograd - Vračar [10.0 km] 10 km 01:15:00 Da
264 322 Ljubica Vojnovic Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
265 323 Atila Tot Kaša Muški Temerin [10.0 km] 10 km Da
266 324 Ivan Segedi Muški Indjija [10.0 km] 10 km Da
267 326 Dunja Simic Ženski Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
268 327 Milan Simic Muški Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
269 1006 Aleksandra Maric Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da