Prijavljeni takmičari na 10 km

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Kristijan Stošić Muški AK-Vranjski maratonci Beograd [10.0 km] 10 km Da
2 2 Olivera Jevtić Ženski Ak Mladost Uzice Užice [10.0 km] 10 km Da
3 3 Milan Mitrović Muški Ak Mladost Uzice Užice [10.0 km] 10 km Da
4 4 Stenly Kipruto Muški Ak Mladost Uzice Užice [10.0 km] 10 km Da
5 5 Teodora Simović Ženski AK Novi Pazar Novi Pazar [10.0 km] 10 km 10:20:00 Da
6 6 Nevena Jovanović Ženski Atletski klub crvena zvezda Beograd [10.0 km] 10 km Da
7 7 Velimir Bojović Muški Ak Cajetina Beograd - Čukarica [10.0 km] 10 km Da
8 8 Miloš Segedi Muški AK Inđija Inđijа [10.0 km] 10 km Da
9 9 Nataša Ćulafić Ženski AK Partizan Beograd [10.0 km] 10 km Da
10 10 Зоран Јанковић Muški Хајдукмаратон тим Кула [10.0 km] 10 km Da
11 11 Miroslav Dukadinović Muški OAK Beograd Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km Da
12 12 Miroslav Marković Muški Vojska Srbije Beograd - Vracar [10.0 km] 10 km Da
13 13 Ante Živković Muški AK Dubrovnik Metković [10.0 km] 10 km 00:33:00 Da
14 14 Zoran Stojanović Muški AK Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi Petrovac na Mlavi [10.0 km] 10 km Da
15 15 Biljana Kiradjieva Ženski AK AS023 - Zrenjanin Zrenjanin [10.0 km] 10 km Da
16 16 Aleksandra Burkanović Ženski AK APATIN Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
17 17 Aleksandar Kiradjiev Muški AC ENDURANCE - Skopje Skopje,Makedonija [10.0 km] 10 km Da
18 18 Mladen Stevanović Muški sportvisionrunningclub Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
19 19 Blažo Maksimović Muški AK PARTIZAN BEOGRAD Beograd [10.0 km] 10 km Da
20 20 Mirzet Halilović Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:39:00 Da
21 21 Erol Mujanović Muški Sarajevo [10.0 km] 10 km Da
22 22 Mirko Erdelji Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
23 23 Miloš Dajević Muški TAK Cerski junaci Beograda - Rakovica [10.0 km] 10 km Da
24 24 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [10.0 km] 10 km 00:36:38 Da
25 25 Marko Latković Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Vrbas [10.0 km] 10 km Da
26 26 Miloš Mikić Muški Triogy Racing Team Nikšić [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
27 27 Edin Hurić Muški Ark Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km Da
28 28 Danijela Barac Ženski A.K."Partizan" Beograd - Vračar [10.0 km] 10 km 14:57:00 Da
29 29 Suad Suljić Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:48:00 Da
30 30 Mahir Mujić Muški NGO Marathon Sarajevo Sarajevo [10.0 km] 10 km 00:39:00 Da
31 31 Danilo Vasiljević Muški ARK Modriča Modriča [10.0 km] 10 km 00:41:00 Da
32 32 Elvir Rakipović Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
33 33 Zlatko Piperski Muški Mladost Zemun Zemun [10.0 km] 10 km Da
34 34 Dusan Obradovic Muški Mladost Zemun Vinca (Beograd) [10.0 km] 10 km Da
35 35 Bogdan Trbojević Muški ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km Da
36 36 Slobodan Mikovic Muški Srbobran [10.0 km] 10 km Da
37 37 Aleksandar Maksimović Muški Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
38 38 Sanja Petlić Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
39 39 Marinko Knezevic Muški Sloboda Novi Grad Pančevo [10.0 km] 10 km Da
40 40 Dejan Momcilovic Muški Rekreativac Ruma [10.0 km] 10 km Da
41 41 Branko Šarac Muški Lovćenac [10.0 km] 10 km Da
42 42 Branko Milević Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
43 43 Aleksandar Luković Muški Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] 10 km 00:48:00 Da
44 44 Andrija Kozlik Muški Crvena ZvezDA Kula [10.0 km] 10 km Da
45 45 Dejan Stevanović Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Žagubica [10.0 km] 10 km Da
46 46 DEJAN UBORNJI Muški UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
47 47 Jasmin Zalihić Muški Konjic trci Konjic [10.0 km] 10 km Da
48 48 Vuk Vukmirovic Muški Beograd - [10.0 km] 10 km Da
49 49 Bozo Stula Muški Beograd - [10.0 km] 10 km Da
50 50 Predrag Jankovic Muški Beograd - [10.0 km] 10 km Da
51 51 Rade Negovanovic Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [10.0 km] 10 km Da
52 52 Bojan Stanojevic Muški Homoljski Maratonci Zagubica [10.0 km] 10 km Da
53 53 Dejan Markovic Muški Olimp Vrbas Vrbas [10.0 km] 10 km Da
54 54 Ivan Rodi Muški You'll Never Run Alone Obrenovac [10.0 km] 10 km 00:46:50 Da
55 55 Miroslav Molnar Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:40:00 Da
56 56 Lenka Scepanovic Ženski BRC Beograd [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
57 57 Milica Bracić Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:52:00 Da
58 58 Aleksandra Tomic Ženski Beograd/Zemun [10.0 km] 10 km Da
59 59 Luka Kojić Muški VAK 1926 Vršac [10.0 km] 10 km 00:40:55 Da
60 60 MartinA Poljakovic Ženski ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km Da
61 61 Иван Милосављевић Muški #avalasubotom Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km Da
62 62 Branko Hrnjaz Muški Beograd-Palilula [10.0 km] 10 km Da
63 63 Darko Bogicevic Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [10.0 km] 10 km Da
64 64 Гордана Дамјанац Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km 01:10:12 Da
65 65 Petar Šarić Muški OK Stražilovo Sremski Karlovci [10.0 km] 10 km Da
66 66 Dejan Tesanovic Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Vrbas [10.0 km] 10 km Da
67 67 Marija Radulović Ženski BRC - Belgrade running club Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
68 68 Jelena Milutinovic Ženski AK Sava Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
69 69 Milan Dakić Muški Dudova Šuma tim Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km Da
70 70 Milica Krstić Ženski Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km Da
71 71 Slađana Stamenković Ženski AK Crvena Zvezda Pančevo, Banatski Brestovac [10.0 km] 10 km Da
72 72 Milica Stojkovic Ženski Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
73 73 Dušan Mirilo Muški Beograd - Rakovica [10.0 km] 10 km Da
74 74 Nemanja Cvetic Muški Užice trči Užice [10.0 km] 10 km Da
75 75 Milos Milosavljevic Muški PJP Policijska Brigada Beograd cukarica [10.0 km] 10 km Da
76 76 Davor Balać Muški Dudova Šuma tim Subotica [10.0 km] 10 km Da
77 77 Dušan Mijatov Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
78 78 Zoran Gavrilović Muški A.K. Tempo Šabac Šabac [10.0 km] 10 km 00:47:50 Da
79 79 Dragan Grujic Muški AK Junior Krupanj Krupanj [10.0 km] 10 km Da
80 80 Zorica Milutin Ženski Triatlon Klub Sprint Sombor Sombor [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
81 81 Dusan Jankovic Muški PJP Policijska Brigada N. Beograd [10.0 km] 10 km Da
82 82 Nenad Vasic Muški PJP Policijska Brigada N. Beograd [10.0 km] 10 km Da
83 83 Robert Đurđević Muški AK Maksimir Zagreb [10.0 km] 10 km 00:48:00 Da
84 84 Nemanja Rajković Muški ARK Tron Palić Subotica [10.0 km] 10 km Da
85 85 Dragan Maloševac Muški Run4Fun Osijek [10.0 km] 10 km Da
86 86 Ivan Volinek Muški Run4Fun Osijek [10.0 km] 10 km Da
87 87 Ivan Kočiš Muški Run4Fun Osijek [10.0 km] 10 km Da
88 88 Zvonimir Vakanjac Muški Run4Fun Osijek [10.0 km] 10 km Da
89 89 Djordje Stankovic Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
90 90 Miloš Stambolija Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
91 91 Milos Erdeljanovic Muški PJP Policijska Brigada Beograd [10.0 km] 10 km Da
92 92 Snežana Kostić Ženski AK Veteran - Beograd Beograd- Palilula [10.0 km] 10 km Da
93 93 Ilija Lukic Muški PJP Policijska Brigada Beograd [10.0 km] 10 km Da
94 94 Aleksa Bokulić Muški Apatin [10.0 km] 10 km Da
95 95 Slađana Brković Pepić Ženski PD "Naftaš" Novi Sad Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
96 96 Nikola Tanušaj Muški OAK Beograd Beograd [10.0 km] 10 km 00:45:00 Da
97 97 Aleksandar Bojović Muški Apatin [10.0 km] 10 km 00:40:00 Da
98 98 Dragan Bokulić Muški Apatin [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
99 99 Zoran Ovcin Muški ARK Fruška gora Petrovaradin [10.0 km] 10 km Da
100 100 Stefan Ilić Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
101 101 Arpad Šarkezi Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
102 102 Lazar Rišar Muški Ark Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
103 103 Odobašić Tijana Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
104 104 Jelena Davidović Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
105 105 Vladimir Vujin Muški Fakultet Organizacionih Nauka Beograd-Rakovica [10.0 km] 10 km Da
106 106 Biljana Koteska Veljković Ženski NRC - Nike + Running Club Beograd- Vračar [10.0 km] 10 km Da
107 107 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [10.0 km] 10 km Da
108 108 Nevena Topličić Ženski Beograd/Zemun [10.0 km] 10 km Da
109 109 Aleksandar Jovanovic Muški Beograd [10.0 km] 10 km 00:39:00 Da
110 110 Dijana Grubić Ženski AK Inđija Inđijа [10.0 km] 10 km Da
111 111 Dimitrije Stanković Muški AK Kučevo Kučevo [10.0 km] 10 km 00:57:00 Da
112 112 Zoran Solar Muški AK Veteran Beograd Beograd Čukarica [10.0 km] 10 km Da
113 113 Ivica Kotris Muški Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km 00:51:00 Da
114 114 Brigita Čepo Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek .Osijek [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
115 115 Biljana Krstonošić Ženski AK Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Da
116 116 Danijela Cvetkovic Ženski Belgrad running club BEOGRAD ZVEZDARA [10.0 km] 10 km Da
117 117 Violeta Segedinski Ženski AK Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Da
118 118 Mira Jurišin Ženski Kula [10.0 km] 10 km Da
119 119 MILOŠ BURSAĆ Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
120 120 Duško Kunić Muški BTL Beograd [10.0 km] 10 km Da
121 121 Dragoljub Perkovic Muški Vojska Srbje Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
122 122 Tatjana Krstonošić Ženski AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Da
123 123 Antun Kramarić Muški UZT Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
124 124 Dejan Džodan Muški - Beograd, Čukarica [10.0 km] 10 km 00:58:00 Da
125 125 Dragan Rapić Muški ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km Da
126 126 Maja Dimitrijević Ženski Beograd - Mirijevo110 [10.0 km] 10 km Da
127 127 Jovana Kulusic Ženski CARDIO WORKOUT Ruma [10.0 km] 10 km Da
128 128 Slaviša Jovičić Muški Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
129 129 Dejan Gojić Muški rekreativac Beograd, Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:47:00 Da
130 130 Luka Gojić Muški rekreativac Beograd [10.0 km] 10 km 01:04:00 Da
131 131 Nikica Vojnic Tunic Muški Novi Zednik [10.0 km] 10 km Da
132 132 Goran Nikolić Muški Rekreativni Atletski Klub Vršac [10.0 km] 10 km Da
133 133 Jovana Nikolić Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
134 134 Milica Marković Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:53:00 Da
135 135 Predrag Vejin Muški AK Apatin Apatin Apatin [10.0 km] 10 km Da
136 136 Luka Matković Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
137 137 Oliver Zlatković Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
138 138 Bojana Marić Ženski ARK: Somaraton Sombor Sombor [10.0 km] 10 km Da
139 139 Bojan Sivč Muški BK Hajduk Kula Kula [10.0 km] 10 km Da
140 140 Strahinja Perović Muški Vrbas [10.0 km] 10 km Da
141 141 Miodrag Berber Muški AK Cerski junaci Beograd [10.0 km] 10 km 00:44:00 Da
142 142 Srđan Tucić Muški --- Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:41:00 Da
143 143 Goran Ungurović Muški Balkanska trkačka liga Zemun [10.0 km] 10 km Da
144 144 Dragiša Đuričić Muški Crvenka [10.0 km] 10 km Da
145 145 Michal Petkovsky Muški individualac Kulpin [10.0 km] 10 km Da
146 146 Nebojša Stepanov Muški Rekreativac Pančevo [10.0 km] 10 km Da
147 147 Miroslav Spasić Muški TRK "OZREN GORA" Petrovo [10.0 km] 10 km 00:47:00 Da
148 148 Perica Damljanović Muški Obrenovac [10.0 km] 10 km 01:50:00 Da
149 149 Jelena Ajdarić Ženski Nike + run club Belgrade Beograd [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
150 150 Maja Jovanovic Ženski Vojska Srbije Beograd - Sopot [10.0 km] 10 km Da
151 151 Mirjana Došen Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
152 152 Momčilo Popović Muški Individualac Beograd, Zemun, [10.0 km] 10 km Da
153 153 Mile Pavlović Muški AK Banat Zrenjanin [10.0 km] 10 km Da
154 154 Miša Jahoda Muški rekreativac Beograd, Zemun [10.0 km] 10 km Da
155 155 Ana Damnjanovic Ženski Belgrade Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km Da
156 156 Ana Miličević Ženski AK Sava Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:56:00 Da
157 157 Ilija Radisavljevic Muški BURT Beograd - Zemun [10.0 km] 10 km Da
158 158 Atila Balint Muški - Senta [10.0 km] 10 km Da
159 159 Jasmina Dragićević Ženski Obrenovac [10.0 km] 10 km Da
160 160 Stefan Marković Muški NIKE + RUN CLUB Beograd,rakovica [10.0 km] 10 km 00:45:00 Da
161 161 Александра Јанковић Ženski Хајдукмаратон тим Кула [10.0 km] 10 km Da
162 162 Ilija Kovacevic Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
163 163 Milan Kostic Muški AK Kraljevo Kraljevo [10.0 km] 10 km 00:47:30 Da
164 164 Zoltan Horvat Muški Becej [10.0 km] 10 km Da
165 165 Ivan Skaramuca Muški Mostarski polumaraton Mostar [10.0 km] 10 km Da
166 166 Khop Bahadur Gurung Muški Novi Sacd [10.0 km] 10 km Da
167 167 Milena Simonović Ženski Nike + run club Belgrade Požarevac [10.0 km] 10 km 00:58:00 Da
168 168 Ilija Košutić Muški Bački Gračac Bački Gračac [10.0 km] 10 km 00:48:00 Da
169 169 Miran Stambol Muški STAMBOL TWINS RUNNING CLUB SARAJEVO Sarajevo [10.0 km] 10 km 00:44:00 Da
170 170 Рајко Швабић Muški Аранђеловац [10.0 km] 10 km Da
171 171 Aleksandar Bogicevic Muški Grabovci [10.0 km] 10 km Da
172 172 Aleksandar Kovačević Muški Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
173 173 Đorđe Rackov Muški Ark Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
174 174 Maja Aleksić Ženski Pomoravski maraton Jagodina [10.0 km] 10 km Da
175 175 Ankica Rapaić Ženski Pomoravski maraton Jagodina [10.0 km] 10 km Da
176 176 Vlasta Kovač Ženski ARK MaratonKO Padina [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
177 177 Milan Krezovic Muški Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
178 178 Milenko Gagić Muški Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
179 179 Marko Dejić Muški Raketa Užice Užice [10.0 km] 10 km 00:48:00 Da
180 180 Dejan Dašić Muški Pomoravski Maraton Jagodina [10.0 km] 10 km Da
181 181 Roberto Bašić Muški Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km 14:02:00 Da
182 182 Milenko Nikolić Muški - Beograda - Rakovica [10.0 km] 10 km Da
183 183 Gordana Šeatović Ženski Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
184 184 Dejan Milosevic Muški Pomoravski maraton Jagodina [10.0 km] 10 km 02:01:00 Da
185 185 Gusztáv Surján Muški Individualac Senta [10.0 km] 10 km Da
186 186 Ond Bakos Muški SHMP Senta [10.0 km] 10 km Da
187 187 Balint Fridrih Muški Individualac Senta [10.0 km] 10 km Da
188 188 Darko Petrović Muški Ark somaraton Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km 01:24:30 Da
189 189 Gergely Ónozó Muški Bečej [10.0 km] 10 km Da
190 190 Željko Milenković Muški Udruženje Poželi Želju Donji Tavankut [10.0 km] 10 km Da
191 191 Branislav Bačić Muški Kikinda [10.0 km] 10 km Da
192 192 Tanja Čubrilo Ženski Kikinda [10.0 km] 10 km Da
193 193 Duško Štrbac Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Zagreb [10.0 km] 10 km Da
194 194 Jasmina Francuski Ženski Kikinda [10.0 km] 10 km Da
195 195 Snezana Milosevic Ženski AK APATIN Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
196 196 Natalija Bogosavljev Ženski Kikinda [10.0 km] 10 km Da
197 197 Vera Velimirović Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
198 198 Vlado Bulajić Muški AK Nikšić Nikšić [10.0 km] 10 km Da
199 199 Saša Bajagić Muški AK Nikšić Nikšić [10.0 km] 10 km Da
200 200 Branislav Martinović Muški AK Ruma Ruma [10.0 km] 10 km Da
201 201 Suzana Pavletić Ženski Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
202 202 Весна Бјелан Ženski АРК Сомаратон Сомбор [10.0 km] 10 km Da
203 203 Tibor Sabo Muški 🏃rekreativac Zlatica [10.0 km] 10 km Da
204 204 Dragutin Radojičić Muški AK Nikšić Nikšić [10.0 km] 10 km Da
205 205 Veselin Petrušić Muški AK Nikšić Nikšić [10.0 km] 10 km Da
206 206 Nenad Djordjevic Muški ApaSky Prigrevica [10.0 km] 10 km 00:49:00 Da
207 207 Nikola Dimitrijevic Muški Obrenovac [10.0 km] 10 km Da
208 208 Sandra Menz Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
209 209 Ivan Pesic Muški Sombor [10.0 km] 10 km Da
210 210 Kristina Gudelj Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:59:00 Da
211 211 Mina Bosnjak Ženski Ark somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
212 212 Slobodan Savić Muški Beograd Palilula [10.0 km] 10 km 00:56:00 Da
213 213 Vesna Vujasinović Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
214 214 Danijela Vujasinovic Ženski Sombor [10.0 km] 10 km Da
215 215 Milica Vučetić Ženski Running Tribe Beograd [10.0 km] 10 km Da
216 216 Nikola Djordjioski Muški Beograd - Rakovica [10.0 km] 10 km Da
217 217 Srđan Savić Muški Ark somaraton Brestač [10.0 km] 10 km Da
218 218 Goran Dudan Muški KP Zrenjanin Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
219 219 Zeljko Graovac Muški Ark Somaraton Beograd [10.0 km] 10 km 00:40:00 Da
220 220 Svetlana Jović Ženski individualac Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
221 221 Bojan Matić Muški AK Spartak Opovo Opovo [10.0 km] 10 km 00:51:00 Da
222 222 Milan Cvijanovic Muški Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
223 223 Stefan Vidic Muški warrior013 Vrsac [10.0 km] 10 km Da
224 224 Bogdan Nikolić Muški Ark Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
225 225 Duško Radaković Muški Fit Complete Novi Sad Kikinda [10.0 km] 10 km Da
226 226 Vladimir Bogovac Muški ARK Fruška Gora Novi Sad [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
227 227 Dusan Srdanov Muški Srbobran [10.0 km] 10 km Da
228 228 Dejan Nikolić Muški ARK Somaraton Sombor Sombor [10.0 km] 10 km 00:51:00 Da
229 229 Vukota Dubak Muški Berane [10.0 km] 10 km Da
230 230 Nihal Popovic Muški x Beograd-Čukarica [10.0 km] 10 km Da
231 231 Zoran Brada Mitrovic Muški Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km Da
232 232 Tamara Tatic Ženski Beograd-Zvezdara8 [10.0 km] 10 km Da
233 233 Павле Рашић Muški Тркачка секта Нови Београд [10.0 km] 10 km Da
234 234 Siniša Šuić Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
235 235 Vlada Aracki Muški Rekreativo Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:29:00 Da
236 236 Đorđe Mićić Muški Adidas Runners Beograd Beograd [10.0 km] 10 km 00:45:00 Da
237 237 Marko Sakač Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Belišće [10.0 km] 10 km Da
238 238 Milan Cvetanovic Muški Kula [10.0 km] 10 km Da
239 239 Stefan Tovilović Muški Vojska Srbije Specijalna Brigada Beograda [10.0 km] 10 km Da
240 240 Nevena Lukić Ženski Ruma [10.0 km] 10 km Da
241 241 Miroslav Lukić Muški Ruma [10.0 km] 10 km Da
242 242 Darko Lončar Muški NGT DEČKI U PLAVOM Sarajevo [10.0 km] 10 km 00:42:10 Da
243 243 Slobodan Kovačević Muški Kula [10.0 km] 10 km Da
244 244 Veljko Popović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Da
245 245 Branimir Stojanović Muški Zaječar [10.0 km] 10 km Da
246 246 Tibor Zabos Muški Mali Iđoš [10.0 km] 10 km 00:53:05 Da
247 247 Aleksandar Lazic Muški Fit Complete Novi Sad - Futog [10.0 km] 10 km Da
248 248 Mirsad Okanovic Muški Bijeljina [10.0 km] 10 km 00:46:37 Da
249 249 Dorijan Horvat Muški INDIVIDUALAC Donji Miholjac [10.0 km] 10 km 00:48:00 Da
250 250 Dusan Stranjakovic Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
251 251 Mateja Kožić Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
252 252 Marija Trifunovic Ženski Zaječar [10.0 km] 10 km Da
253 253 Dragan Živulović Muški Bor [10.0 km] 10 km Da
254 254 Nenad Kovac Muški individualac Beograd [10.0 km] 10 km 00:44:00 Da
255 255 Suada Hajvaz Ženski ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 01:06:00 Da
256 256 Edin Hajvaz Muški ARK Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:47:00 Da
257 257 Predrag Prekodravac Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km 00:42:00 Da
258 258 Живко Раичевић Muški Сивац [10.0 km] 10 km 00:58:00 Da
259 259 Srećko Prodanov Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
260 260 Aleksandra Rudan Ženski Zmajevo [10.0 km] 10 km Da
261 261 Marija Stojanovic Ženski Zmajevo [10.0 km] 10 km Da
262 262 Novak Mataruga Muški Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km Da
263 263 Dušan Roknić Muški AK Srem Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km Da
264 264 Branko Mihajlović Muški ''Spartak'' Opovo Opovo [10.0 km] 10 km 00:52:00 Da
265 265 MIRSADA Jahic Zenuni Ženski Ark Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:03:00 Da
266 266 Eldin Mujanovic Muški ARK Rekreativac Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:47:00 Da
267 267 Malik Halilovic Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:45:00 Da
268 268 Olivera Šurdić Ženski BRC - Belgrade Running Club Beograd-Voždovac [10.0 km] 10 km Da
269 269 Vladimir Kuzmanovic Muški TU Raketa (Užice) Uzice [10.0 km] 10 km Da
270 270 Davor Čulić Muški Triatlon Klub Sprint Sombor [10.0 km] 10 km Da
271 271 Ramiz Bećirović Muški ARK Rekreativac Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 01:17:00 Da
272 272 Suzana Kahrimanovic Ženski ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 01:17:00 Da
273 273 Melisa Kurbašić Ženski ARK Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km Da
274 274 Edvina Becirovic Ženski ARK Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km Da
275 275 Dušan Čeri Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
276 276 Melika Mešković Ženski ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km Da
277 277 Alma Brkic Ženski ARK Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:07:00 Da
278 278 Jelena Vukasinovic Ženski Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
279 279 Kristina Cirkl Ženski So Maraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
280 280 Vojislav Blagojević Muški Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km Da
281 281 Sasa Vilusic Muški Tuzla [10.0 km] 10 km 00:59:00 Da
282 282 Almir Gabrić Muški ARK Rekreativac Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 01:02:00 Da
283 283 Bojan Miljevic Muški AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Da
284 284 Dejan Živković Muški AK Dragutin Tomašević Petrovac na Mlavi [10.0 km] 10 km Da
285 285 Mirela Jeremic Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
286 286 Bojan Bosnić Muški Novi Sad - Futog [10.0 km] 10 km Da
287 287 Bogomir Ivkovic Muški ZDRAVKO&TEAM FRIENDS Lapovo [10.0 km] 10 km Da
288 288 Aid Petrovac Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:01:03 Da
289 289 Nijaz Muharemović Muški ARK Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:58:00 Da
290 290 Ivan Milovanovic Muški maraton tim Pozarevac Pozarevac [10.0 km] 10 km Da
291 291 Sinisa Stanojevic Muški Ribare/Jagodina [10.0 km] 10 km Da
292 292 Tanja Grahovac Ženski AK Topličanin Prokuplje Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km 00:46:00 Da
293 293 Ivana Karajčić Ženski Sarajevo [10.0 km] 10 km 00:54:00 Da
294 294 Admir Karajčić Muški Ark Rekreativci Tuzla Olovo [10.0 km] 10 km 00:39:00 Da
295 295 Zarija Milanović Muški Panorama Beograd [10.0 km] 10 km Da
296 296 Katarina Trajkovic Ženski AK Vranjski maratonci Vranje [10.0 km] 10 km Da
297 297 Petar Nenadov Muški Kovilj [10.0 km] 10 km 16:20:00 Da
298 298 Jasmin Kalesić Muški ARK Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 01:14:00 Da
299 299 Srećko Mićić Muški ACTIVE TRAVELING Beograd [10.0 km] 10 km Da
300 300 Maja Bodrožić Ženski ArkSomaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
301 301 Marina Brbaklić Tepavac Ženski Ark Somaraton Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
302 302 Vedrana Ajanovic Ženski ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km Da
303 303 Zoran Nikolić Muški ARK Somaraton Bački Monoštor [10.0 km] 10 km 00:43:36 Da
304 304 Ivan Đurić Muški ARK Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:44:00 Da
305 305 Mia Lešić Ženski ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:58:41 Da
306 306 Marina Ahmetbegovic Ženski Ark Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 01:25:00 Da
307 307 Jamanta Šafranj Ženski ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km Da
308 308 Đuro Kraguljac Muški Vukovar [10.0 km] 10 km Da
309 309 Biljana Vezmar Ženski ArkSomaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
310 310 Selman Aganović Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:41:10 Da
311 311 Saša Gosić Muški Beograd [10.0 km] 10 km 00:49:00 Da
312 312 Žarko Doroški Muški Odžaci [10.0 km] 10 km Da
313 313 Otto Beke Muški rekreativac Bezdan [10.0 km] 10 km Da
314 314 Milan Predojević Muški Dudova šuma Tim Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km Da
315 315 Anita Marinic Ženski Sombor [10.0 km] 10 km Da
316 316 Slavoljub Miladinović Muški AK Podgorički maraton Podgorica [10.0 km] 10 km Da
317 317 Rada Miladinović Ženski AK Podgorički maraton Podgorica [10.0 km] 10 km Da
318 318 Горан Матовић Muški Земун - Београд [10.0 km] 10 km 00:02:00 Da
319 319 Josip Baban Muški Sportska udruga Neretva Run Metković Metković [10.0 km] 10 km 18:30:00 Da
320 320 Pavo Dujmović Muški Sportska udruga Neretva Run Metković Metković [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
321 321 Aleksandra Filipovic Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd - Stari grad [10.0 km] 10 km Da
322 322 Nermin Zonic Muški ARK rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:45:00 Da
323 323 Robert Kovacevic Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km Da
324 324 Milan Subotic Muški AK Cerski junaci Beograd - Borca [10.0 km] 10 km Da
325 325 Lejla Mujačić Ženski ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km Da
326 326 Borko Gajic Muški Backi Jarak [10.0 km] 10 km Da
327 327 Amir Selimovic Muški Triatlon klub Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:44:00 Da
328 328 Љубомир Станисављев Muški Зрењанин [10.0 km] 10 km Da
329 329 Dragan Nikolić Muški rekreativac Beograd [10.0 km] 10 km Da
330 330 Sanela Breljakovic Ženski Skola trcanja Ark Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
331 331 Zlatko Gagulić Muški Bački Petrovac [10.0 km] 10 km Da
332 332 Ehlimana Durmishi Ženski Skola trcanja Ark Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
333 333 Nikola Bulog Muški Beograd - Vracar [10.0 km] 10 km 00:41:00 Da
334 334 Aleksandar Naumov Muški Vrbas [10.0 km] 10 km Da
335 335 Ljubiša Radišić Muški OAK Beograd Beograd - Stari grad [10.0 km] 10 km Da
336 336 Branislav Živić Muški Beograd - Voždovac [10.0 km] 10 km 00:38:17 Da
337 337 Miljana Mladenović Ženski AK Inđija Inđijа [10.0 km] 10 km Da
338 338 Dragana Mladenović Ženski AK Inđija Inđijа [10.0 km] 10 km Da
339 339 Aldin Muminović Muški Konjic trci Konjic [10.0 km] 10 km 00:43:00 Da
340 340 Aleksandar Vugdelija Muški Vugdelije Subotica [10.0 km] 10 km Da
341 341 Mirko Vujaklija Muški AK Inđija Inđijа [10.0 km] 10 km Da
342 342 Dragana Obradović Ženski AK Inđija Inđijа [10.0 km] 10 km Da
343 343 Dusan Gutesa Muški Zrenjnanin [10.0 km] 10 km Da
344 344 Branko Amidžić Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [10.0 km] 10 km 01:06:00 Da
345 345 Jovan Vukobratovic Muški Ruma [10.0 km] 10 km Da
346 346 Siniša Milošević Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
347 347 Azra Mahmutovic Ženski ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
348 348 Zoltán Lipták Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] 10 km Da
349 349 Muhamed Omic Muški Skola trcanja Ark Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:44:00 Da
350 350 Miodrag Jovović Muški PK "Gora" Vrbas Vrbas [10.0 km] 10 km 04:35:00 Da
351 351 Ilija Đukanović Muški Dudova Šuma Tim Subotica [10.0 km] 10 km Da
352 352 Bojana Sojic Ženski TU Raketa (Užice) Uzice [10.0 km] 10 km Da
353 353 Jožef Hajaš Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.0 km] 10 km Da
354 354 Aleksandar Ilić Muški AK Kučevo Kučevo [10.0 km] 10 km Da
355 355 Milan Novaković Muški AK Kučevo Kučevo [10.0 km] 10 km Da
356 356 Dragan Ćela Milić Muški Požarevac [10.0 km] 10 km Da
357 357 Marija Dragović Ženski Pozarevac [10.0 km] 10 km 00:56:00 Da
358 358 Tunde Bicskei Ženski Kanjiza [10.0 km] 10 km Da
359 359 Milica Mrkšić Ženski Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
360 360 Vladimir Kesegić Muški Ark Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
361 361 goran papić Muški Pančevo [10.0 km] 10 km 00:52:12 Da
362 362 Zvonimir Filipovic Muški Osijek [10.0 km] 10 km 00:53:00 Da
363 363 Zeljko Pekovic Muški Titel [10.0 km] 10 km Da
364 364 Milan Grubić Muški AK Inđija Inđijа [10.0 km] 10 km Da
365 365 Mladen Ardalić Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
366 366 Bojan Krivokuća Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
367 367 Branislav Medić Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
368 368 GORAN OLAH Muški Odžaci [10.0 km] 10 km 00:54:00 Da
369 369 Goran Petrović Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek DARDA [10.0 km] 10 km Da
370 370 Ivana Petrović Ženski Osijek [10.0 km] 10 km Da
371 371 Zlatko Bedić Muški ARK TRON Subotica [10.0 km] 10 km 00:53:00 Da
372 372 Alisa Bajić Ženski AK APATIN Bečej [10.0 km] 10 km Da
373 373 Slađana Vukas Ženski AK Inđija Inđijа [10.0 km] 10 km Da
374 374 Ivan Sekulović Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
375 375 Stefan Stojanovic Muški Bujanovac [10.0 km] 10 km Da
376 376 Denis Begović Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
377 377 József Faragó Muški Ark Kanjiški Maratonci Magyarkanizsa [10.0 km] 10 km Da
378 378 Davor Latas Muški Osijek [10.0 km] 10 km Da
379 379 Vladimir Petrovic Muški / Beograd Čukarica [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
380 380 Vladimir Beočanin Muški MARATHON TEAM KRALJEVO Kraljevo [10.0 km] 10 km 00:46:00 Da
381 381 Amar Krilic Muški ARK rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:44:00 Da
382 382 Dragan Suvajac Muški ARK Rekreativac Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
383 383 Ненад Тасић Muški FormaPharm engineering group ( vak 1926) Вршац [10.0 km] 10 km 14:28:00 Da
384 384 Jovana Babić Ženski AK Inđija Inđijа [10.0 km] 10 km Da
385 385 Milana Ćurčin Ženski Inđija [10.0 km] 10 km Da
386 386 Goran Baroš Muški AK Inđija Inđijа [10.0 km] 10 km Da
387 387 Jelena Sunajković Ženski AK Inđija Inđijа [10.0 km] 10 km Da
388 388 Eduard Brandalik Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:49:00 Da
389 389 Gordana Brandalik Ženski ARK Rekreativac Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km Da
390 390 Mirjana Petković Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
391 391 Mirjana Novakovic Ženski Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
392 392 Stefan Djukic Muški Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
393 393 Miroslav Jovic Muški Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
394 394 Damir Zimmer Muški Osijek [10.0 km] 10 km 00:53:00 Da
395 395 Velibor Aleksic Muški Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
396 396 Radmila Stevanovic Ženski Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
397 397 Miljenko Micic Muški Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
398 398 Aleksandar Jandric Muški Obrovac [10.0 km] 10 km Da
399 399 Sandra Ikica Ženski Zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
400 400 Daniel Ikica Muški Udruga Zdravo trcanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km 00:38:00 Da
401 401 Aleksandar Mitic Muški AK Spartak Opovo Opovo [10.0 km] 10 km Da
402 402 Nenad Milosavljevic Muški Vojska Srbje Beograd Zemun [10.0 km] 10 km Da
403 403 Stefan Simijonovic Muški Vojska Srbje Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
404 404 Milos Vaskovic Muški Vojska Srbje Beograd - Stari Košutnjak [10.0 km] 10 km Da
405 405 Aleksandar Cirkovic Muški Vojska Srbje Beograd - Stari Košutnjak [10.0 km] 10 km Da
406 406 Vlajko Lazovic Muški Vojska Srbje Beograd - Stari Košutnjak [10.0 km] 10 km Da
407 407 Dusan Mandic Muški Vojska Srbje Beograd - Stari Košutnjak [10.0 km] 10 km Da
408 408 Maja Tešić Ženski AK Inđija Inđijа [10.0 km] 10 km Da
409 409 Zlatko Kovač Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
410 410 Ankica Sabo Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
411 411 Andreja Rakipović Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
412 412 Jovan Samardzic Muški Olimp, Zvezdara Beograd [10.0 km] 10 km 00:48:00 Da
413 413 Amina Mustafić Ženski Skola trcanja Ark Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:59:00 Da
414 414 Danijel Jovanović Muški Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
415 415 Miroslav Jovanović Muški Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
416 416 Marko Jocic Muški AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Da
417 417 Radivoj Jocic Muški AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Da
418 418 Miloš Kesić Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
419 419 Vladimir Popović Muški Sombor [10.0 km] 10 km Da
420 420 Slobodan Dragić Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
421 421 Denis Sabanovic Muški Maraton Banovici Banovici [10.0 km] 10 km 00:44:00 Da
422 422 Boban Jankovic Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
423 423 Petar Susa Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
424 424 Branislav Palengic Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
425 425 Natalija Marinkovic Ženski Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
426 426 Ina Damjanov Ženski Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
427 427 Dragan Damjanov Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
428 428 Dragan Vucetic Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
429 429 Milan Stankovic Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
430 430 Mladen Miljkovic Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
431 431 Nenad Zivkovic Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
432 432 Vanja Jovic Ženski Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
433 433 Dejan Puskarevic Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
434 434 Selimir Vagic Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
435 435 Zoran Zivkovic Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
436 436 Branko Vasiljevic Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
437 437 Desimir Mitrovic Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
438 438 Marko Milovanovic Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
439 439 Perica Radak Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
440 440 Dejan Arbutina Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
441 441 Nenad Stupar Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
442 442 Branko Cekic Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
443 443 Nenad Malesevic Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
444 444 Snezana Drobnjak Ženski Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
445 445 Mladen Timotijevic Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
446 446 Jovana Nikolic Ženski Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
447 447 Vlada Nedic Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
448 448 Zivan Dudic Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
449 449 Marija Panic Ženski Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
450 450 Dragan Aleksić Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
451 451 Benjamin Midzic Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
452 452 Branko Maksimović Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
453 453 Jovica Kepcija Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
454 454 Goran Mijatov Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
455 455 Goran Spasojevic Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
456 456 Danilo Nesic Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
457 457 Ivana Petrovic Ženski Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
458 458 Dragan Glisic Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
459 459 Dejan Randjelovic Muški Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
460 460 Slobodan Todorović Muški Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km Da
461 461 Ivica Tasic Muški ARK Odzaci Odzaci [10.0 km] 10 km 19:40:00 Da
462 462 Siniša Radivojević Muški Vojska Srbije Beograd, Zemun [10.0 km] 10 km Da
463 463 Alen Bator Muški Subotca [10.0 km] 10 km Da
464 464 Branislav Srdic Muški AK Maraton Hajduk Tim Kula Ruma [10.0 km] 10 km Da
465 465 Miloš Vidović Muški AK Inđija Inđijа [10.0 km] 10 km Da
466 466 Boris Andrlon Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek DARDA [10.0 km] 10 km Da
467 467 Vlasta Živković Ženski Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
468 468 danica grujic firanj Ženski Ark Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
469 469 Danka Graovac Ženski AK Inđija Inđija [10.0 km] 10 km Da
470 470 Jovan Krstic Muški Valjevo [10.0 km] 10 km Da
471 471 Mirna Mašina Ženski Individualac Osijek [10.0 km] 10 km 00:54:30 Da
472 472 Boris Baranji Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
473 473 MIROSLAV RANĐELOVIĆ Muški INDIVIDUALAC Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
474 474 Nebojša Paunović Muški Sarajevo [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
475 475 Milica Poledica Ženski AK Spartak Opovo Opovo [10.0 km] 10 km 00:51:00 Da
476 476 Dragan Funduk Muški Karate klub " Vukovi " Kula Kula [10.0 km] 10 km Da
477 477 Немања Толимир Muški индивидуалац Маглић [10.0 km] 10 km Da
478 478 Saša Mirić Muški Sombor [10.0 km] 10 km Da
479 479 Lola Antić Ženski Mercedes Benz Valjevo [10.0 km] 10 km Da
480 480 Benjamin Zwittnig Muški Ljubljana [10.0 km] 10 km Da
481 481 Muharem Bukvic Muški Cipa tim Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:43:00 Da
482 482 Bojana Ašković Ženski Obrenovac [10.0 km] 10 km Da
483 483 Dejan Ratkovica Muški Srbobran [10.0 km] 10 km Da
484 484 GORAN MATIC Muški liga kod juge Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km Da
485 485 Zoran Pavlovic Muški Vojska Srbije Beograd - Savski Venac [10.0 km] 10 km Da
486 486 Aleksandar Dragojlovic Muški Vojska Srbije Beograd - Savski Venac [10.0 km] 10 km Da
487 487 Jezdimir Tomić Muški Kučevo Kučevo [10.0 km] 10 km Da
488 488 Marko Pućo Muški Maraton Tim Požarevac Kostolac [10.0 km] 10 km 11:00:00 Da
489 489 Jakša Zeković Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
490 490 Damir Sejdin Muški Skola trcanja Ark Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:44:00 Da
491 491 Jelena Obradovic Ženski Nrc nike+run club N.Beograd [10.0 km] 10 km 00:52:00 Da
492 492 Vitaminka Zrnić Ženski Maraton tim Pozarevac Pozarevac [10.0 km] 10 km Da
493 493 Aleksandar Uzelac Muški OAK Beograd Velika Gorica [10.0 km] 10 km Da
494 494 Senad HADŽIOMERAGIĆ Muški Tuzla [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
495 495 Edin Cipurkovic Muški Cipa tim Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:43:00 Da
496 496 Bojan Tešija Muški OK Stražilovo Sremski Karlovci [10.0 km] 10 km Da
497 497 Admir Jahic Muški Skola trcanja Ark Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:44:00 Da
498 498 Dragan Popović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [10.0 km] 10 km 00:39:48 Da
499 499 Aniko Jablan Ženski AK Hajduk Maraton Tim Kula Bačka Topola [10.0 km] 10 km 00:46:00 Da
500 500 Jovan Mrđenović Muški Vrbas [10.0 km] 10 km Da
501 501 Racic Nebojsa Muški ARK rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
502 502 Milan Jovičić Muški Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
503 503 Petar Vlatković Muški Running Tribe Belgrade Beograd [10.0 km] 10 km 00:42:00 Da
504 504 Adam Nagy Muški ark Maratonci Kanjiza Doline [10.0 km] 10 km Da
505 505 Boško Jerković Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
506 506 Rade Obradovic Muški VK Grafičar Umka-Beograd [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
507 507 Dejan Jerotijević Muški AK Karanovac Kraljevo [10.0 km] 10 km Da
508 508 Marija Kovacevic Ženski Vojska Srbije Beograd - Savski Venac [10.0 km] 10 km Da
509 509 Milena Milošević Ženski AK Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi Petrovac na Mlavi [10.0 km] 10 km 00:57:00 Da
510 510 Danijela Milosevic Ženski Ak Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi [10.0 km] 10 km Da
511 511 Luka Ikica Muški Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km 00:49:00 Da
512 512 Borko Kostic Muški AK Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi Petrovac na Mlavi [10.0 km] 10 km Da
513 513 Monika Stojanovic Ženski AK Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi Petrovac na Mlavi [10.0 km] 10 km 00:58:00 Da
514 514 Stefan Knezevic Muški warrior013 Margita [10.0 km] 10 km Da
515 515 Jelena Vujacic Ženski Obrenovac [10.0 km] 10 km Da
516 516 Valerij Mihajlov Muški AK Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi Petrovac na Mlavi [10.0 km] 10 km 00:40:10 Da
517 517 Đorđe Ružić Muški AK Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi Petrovac na Mlavi [10.0 km] 10 km 00:45:00 Da
518 518 Denis Sulejmanović Muški 11030 Beograd [10.0 km] 10 km 00:45:23 Da
519 519 Damir Batanjski Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:43:00 Da
520 520 Ante Bućan Muški Maraton klub Marjan Split [10.0 km] 10 km 00:49:00 Da
521 521 Vesna Tasić Ženski Run3 Beograd - Surčin [10.0 km] 10 km Da
522 522 Zoja Georgijev Ženski Beograd,Dedinje [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
523 523 Aleksandra Petrović Ženski Inđija [10.0 km] 10 km Da
524 524 Zoran Cubrilo Muški Run3 Beograd - Kaluđerica [10.0 km] 10 km Da
525 525 Jasmin Jasko Alicehajic Muški Teslic Teslic [10.0 km] 10 km 00:43:00 Da
526 526 Đuka Čeljuska Muški Ark Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
527 527 Aleksandar Paldrmic Muški Sivac Sivac [10.0 km] 10 km Da
528 528 Darko Kojić Muški Vršac [10.0 km] 10 km 00:51:00 Da
529 529 Stefan Loncarevic Muški Vojska Srbije Beograd - Vracar [10.0 km] 10 km Da
530 530 Jelena Vasic Ženski Vojska Srbije Beograd - Vracar [10.0 km] 10 km Da
531 531 Katarina Milisavljevic Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
532 532 Dejan Miladinović Muški AK Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi Petrovac na Mlavi [10.0 km] 10 km 00:47:38 Da
533 533 Vladan Migric Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [10.0 km] 10 km Da
534 534 Srdjan Lazarević Muški AK Dragutin Tomasevic Petrovac Veliki Popovac [10.0 km] 10 km 00:47:50 Da
535 535 Milos Lazic Muški - Beograd [10.0 km] 10 km Da
536 536 Haris Mustafić Muški Tuzla [10.0 km] 10 km Da
537 537 Marko Ranković Muški Ak Lazarevac Lazarevac [10.0 km] 10 km Da
538 538 Nenad Ristić Muški Ak Lazarevac Lazarevac [10.0 km] 10 km Da
539 539 Nenad Anastasijevski Muški AK.Dragutin Tomašević Beograd - Zvezdara [10.0 km] 10 km 01:02:00 Da
540 540 Marjan NIKOLIĆ Muški Veslački klub Beogradski univerzitet Beograd [10.0 km] 10 km Da
541 541 Stefan Smrk Muški Vrbas Vrbas [10.0 km] 10 km Da
542 542 Nemanja Jeković Muški Čačak [10.0 km] 10 km Da
543 543 Dušan Vuletić Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
544 544 radovan radulović Muški ak spartak Subotica [10.0 km] 10 km 00:01:00 Da
545 545 Vukosav Trebješanin Muški AK Veteran Beograd [10.0 km] 10 km Da
546 546 Bojan Vranješ Muški Ruma [10.0 km] 10 km Da
547 547 Goran Raičević Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
548 548 Vasa Vorkapič Muški Inđija [10.0 km] 10 km Da
549 549 Mihajlo Gajić Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [10.0 km] 10 km Da
550 550 Svetlana Perić Ženski Žagubica [10.0 km] 10 km Da
551 551 Dunja Jeličić Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
552 552 Miloš Krstić Muški Beograd- Čukarica [10.0 km] 10 km Da
553 553 Damjan Samardžić Muški Zrenjanin [10.0 km] 10 km Da
554 554 Dalibor Anđelković Muški Vojska Srbije Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
555 555 Ljiljana Tasić Ženski Udruzenje Maratonci Pančevo Pančevo [10.0 km] 10 km Da
556 556 556 556 Muški - [10.0 km] 10 km Da
557 557 Kristijan Sindik Muški MK Marjan Split [10.0 km] 10 km Da