Competitors registered in 10 km

Filter:

No. Start no. Competitor name Gender Club City Race Personal best Paid
1 1 Teodora Nesic Female Beograd cukarica [10.0 km] 10 km 01:02:00 Da
2 2 Žarko Doroški Male Odžaci [10.0 km] 10 km Da
3 3 Kristina Voraček Female Bečej [10.0 km] 10 km Da
4 4 Danijel Jović Male Bečej [10.0 km] 10 km Da
5 5 Sladjan Pantovic Male AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Da
6 6 Igor Dimitrov Male Novi Kneževac [10.0 km] 10 km Da
7 7 Ivan Vendlener Male ARK Fruska gora Petrovaradin [10.0 km] 10 km Da
8 8 Milica Krstić Female Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km Da
9 9 Dušan Mirilo Male Beograd - Rakovica [10.0 km] 10 km Da
10 10 Jovica Cucić Male ARK Fruška gora Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
11 11 Vesela Mačkić Female Triogy Racing Sremska Kamenica [10.0 km] 10 km Da
12 12 Slobodan Dimitrov Male Masterfeed running team Novi Kneževac [10.0 km] 10 km Da
13 13 Branislav Medić Male Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
14 14 Zoran Gavrilović Male A.K. Tempo Šabac Šabac [10.0 km] 10 km 00:46:24 Da
15 15 Radivoj Jocic Male AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Da
16 16 Bojan Samac Male AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Da
17 17 Dragomir Ilić Male Individualac Obrenovac [10.0 km] 10 km Da
18 18 Biljana Krstonošić Female AK Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Da
19 19 Srdjan Buzadzic Male Sombor [10.0 km] 10 km Da
20 20 Milana Kosanović Female individualno Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km 01:05:00 Da
21 21 Dragan Knezevic Male Posta Beograd - Obrenovac [10.0 km] 10 km Da
22 22 Zolt Terecik Male Becej [10.0 km] 10 km Da
23 23 Tibor Zabos Male Mali Iđoš [10.0 km] 10 km 00:53:05 Da
24 24 Даница Миросављев Female VAK 1926 Вршац [10.0 km] 10 km Da
25 25 Aleksandar Nedeljkovic Male Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [10.0 km] 10 km Da
26 26 Marjan Gramic Male Homoljski Maratonci Zagubica [10.0 km] 10 km Da
27 27 Darko Bogicevic Male Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [10.0 km] 10 km Da
28 28 Dejan Stevanović Male Homoljski Maratonci Suvi Do, Žagubica [10.0 km] 10 km Da
29 29 Bojana Tišma Female NSRunners Apatin [10.0 km] 10 km 00:01:00 Da
30 30 Mile Cvetković Male Adidas Runners Belgrade Beograd, Savski Venac [10.0 km] 10 km Da
31 31 Živa Vijoglavin Male AK APATIN Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
32 32 Slobodan Mikovic Male Srbobran [10.0 km] 10 km Da
33 33 Branislava Stepanov Female AK Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Da
34 34 Tibor Sabo Male Zlatica [10.0 km] 10 km Da
35 35 Uros Urosevic Male Belgrade Running club Beograd - Stari grad [10.0 km] 10 km Da
36 36 Borko Gajic Male Backi Jarak [10.0 km] 10 km Da
37 37 Aleksandar Jovanović Male Krav-Maga A tim Beograd Zemun [10.0 km] 10 km Da
38 38 Nemanja Mijailovic Male Beograd [10.0 km] 10 km 00:45:00 Da
39 39 Nebojša Milenković Male AK TRIM Kikinda [10.0 km] 10 km Da
40 40 Slobodan Marinkov Male Pancevo [10.0 km] 10 km Da
41 41 Daniel Benec Male Caransebes [10.0 km] 10 km Da
42 42 Горан Раичевић Male Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
43 43 Nevena Arsic Gracin Female OAK Beograd Beograd [10.0 km] 10 km Da
44 44 Marina Petrović Female Beograd [10.0 km] 10 km Da
45 45 Dušan Čeri Male Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
46 46 Srdjan Lukić Male Kanjiža [10.0 km] 10 km Da
47 47 Milan Cvijanovic Male AK Sava Novi Beograd Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
48 48 Goran Limani Male Bečej [10.0 km] 10 km Da
49 49 Vladimir Blagojević Male CFSport Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
50 50 Vesko Anđelković Male ARK MaratonKO Kovačica [10.0 km] 10 km Da
51 51 Zarija Milanovic Male Beograd [10.0 km] 10 km Da
52 52 Lazar Rišar Male Ark Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
53 53 Luka Zdravkovic Male nema Beograd Vracar [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
54 54 Branka Veličković Female AK Apatin Cegarunning Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
55 55 Niksa Papic Male Triogy Racing Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
56 56 Mihailo Topalović Male Planinarski klub Era, Užice Užice [10.0 km] 10 km 00:47:00 Da
57 57 Agota Palotaš Female Becej [10.0 km] 10 km Da
58 58 Mirko Vojinović Male MARATONCI PANČEVO Pančevo [10.0 km] 10 km Da
59 59 Tamara Rnjak Female ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
60 60 Jovana Nikolić Female Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
61 61 Stojadin Micic Male Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [10.0 km] 10 km Da
62 62 Danijel Vojkic Male Homoljski Maratonci Laznica, Zagubica [10.0 km] 10 km Da
63 63 Mario Batljan Male Homoljski Maratonci Josanica, Zagubica [10.0 km] 10 km Da
64 64 Miloš Lazarević Male Homoljski Maratonci Žagubica [10.0 km] 10 km Da
65 65 Snežana Radović Female ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
66 66 snezana stojin Female PSK Balkan Novi Sad [10.0 km] 10 km 01:10:00 Da
67 67 Nikola Aleksic Male Bečej [10.0 km] 10 km Da
68 68 Jovana Kulusic Female CARDIO WORKOUT Ruma [10.0 km] 10 km Da
69 69 Miloš Živanović Male Vinča BEOGRAD/VOZDOVAC [10.0 km] 10 km 00:49:00 Da
70 70 Zdravko Mišović Male AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Da
71 71 Snezana Kliska Female Čegarunning Petrovaradin [10.0 km] 10 km 00:58:00 Da
72 72 Milan Kovačić Male ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
73 73 Зоран Јанковић Male Хајдукмаратон тим Кула [10.0 km] 10 km Da
74 74 Александра Јанковић Female Хајдукмаратон тим Кула [10.0 km] 10 km Da
75 75 Slobodan Vignjević Male Vrbas [10.0 km] 10 km 01:03:00 Da
76 76 Nataša Delibašić Female Atletski klub Sava Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
77 77 Stevan Medić Male Bečej [10.0 km] 10 km Da
78 78 GORAN OLAH Male Odžaci [10.0 km] 10 km 00:54:00 Da
79 79 Драган Продановић Male АК Бечеј Бечеј [10.0 km] 10 km Da
80 80 Miodrag Burić Male AK Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Da
81 81 Gabriella Mazák Female Ark Kanjiški Maratonci Trešnjevac [10.0 km] 10 km Da
82 82 Aleksandra Tomic Female Beograd/Zemun [10.0 km] 10 km Da
83 83 Dragan Kovacev Male A.K. Hajduk Kula Kula [10.0 km] 10 km Da
84 84 Srecko Topic Male AK Maraton Hajduk Tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Da
85 85 Andrea Jerinic Female Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
86 86 Gergely Ónozó Male Bečej [10.0 km] 10 km Da
87 87 Milan Kaćanski Male Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
88 88 Nemanja Vukic Male Backa Palanka [10.0 km] 10 km Da
89 89 Filip Kužet Male Beograd [10.0 km] 10 km Da
90 90 Žaklina Klemen Mitrović Female Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
91 91 Zarko Tesic Male AK Hajduk Kula Kula [10.0 km] 10 km Da
92 92 Jelena Stanimirović Female ArkSomaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
93 93 Branislav Srdic Male Ruma [10.0 km] 10 km Da
94 94 Biljana Koteska Veljković Female NRC - Nike + Running Club Beograd- Vračar [10.0 km] 10 km Da
95 95 Igor Sabo Male Senta [10.0 km] 10 km 00:42:00 Da
96 96 Sanja Gortva Female AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Da
97 97 Marina Radovanović Female AK Leposavić Beograd- Rakovica [10.0 km] 10 km 00:40:10 Da
98 98 Dejan Zarić Male OAK Kikinda Kikinda [10.0 km] 10 km 00:36:15 Da
99 99 Jovan Vukobratovic Male Ruma [10.0 km] 10 km Da
100 100 Aleksandar Krstić Male AK Leposavić Beograd- Rakovica [10.0 km] 10 km 08:28:00 Da
101 101 Đorđe Ćurić Male ARK Somaraton Sivac [10.0 km] 10 km Da
102 102 Stevan Marić Male OAK Kikinda Kikinda [10.0 km] 10 km Da
103 103 Gordana Popovic Female OAK Kikinda Bocar [10.0 km] 10 km Da
104 104 Srđan Sivčev Male OAK Kikinda Kikinda [10.0 km] 10 km Da
105 105 Miloš Krstić Male AK Leposavić Beograd- Rakovica [10.0 km] 10 km 07:08:00 Da
106 106 Sonja Ilić Gebleš Female Senta [10.0 km] 10 km Da
107 107 Ivica Tasic Male ARK Odzaci Odzaci [10.0 km] 10 km 16:48:00 Da
108 108 SLAVOMIR BORKA Male MARATONCI PANČEVO Pančevo [10.0 km] 10 km 00:49:00 Da
109 109 Stefan Ilić Male Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
110 110 Nikola Ljumović Male AK Leposavić Beograd- Rakovica [10.0 km] 10 km 10:25:00 Da
111 111 Teodora Stojić Female Bečej [10.0 km] 10 km Da
112 112 Aleksandar Neševski Male AK Leposavić Beograd- Rakovica [10.0 km] 10 km 08:35:00 Da
113 113 Iva Golubović Female Beograd cukarica [10.0 km] 10 km 01:04:00 Da
114 114 Живко Раичевић Male Сивац [10.0 km] 10 km 00:58:00 Da
115 115 Angela Acsai Female Becej [10.0 km] 10 km Da
116 116 Huba Tölgyesi Male Bačka Topola [10.0 km] 10 km Da
117 117 Reka Kara Female TK Dynamic Novi Sad BECEJ (STARI) [10.0 km] 10 km Da
118 118 Aleksandra Vrsajković Female Ak,,Hajduk,,maraton Kula Srbobran [10.0 km] 10 km Da
119 119 Velibor Kajtez Male Wien [10.0 km] 10 km Da
120 120 Dejan Despotović Male AK,,Maraton,,timHajduk Kula Sivac [10.0 km] 10 km Da
121 121 Nikola Tanušaj Male OAK Beograd Beograd [10.0 km] 10 km 00:45:00 Da
122 122 Atila Balint Male - Senta [10.0 km] 10 km Da
123 123 Branka Cvejanov Female CFBČ Becej [10.0 km] 10 km Da
124 124 Velislava Romanova-Tomich Female Crossfit Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Da
125 125 Balázs Kis Male Óbecse [10.0 km] 10 km Da
126 126 Viktor Jurcsák Male Budapest [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
127 127 Igor Nedeljkovic Male Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [10.0 km] 10 km Da
128 128 kristina birinji Female Ruma [10.0 km] 10 km Da
129 129 Veljko Milenkovic Male Homoljski Maratonci Zagubica [10.0 km] 10 km Da
130 130 Tamás Boros Male Zenta [10.0 km] 10 km Da
131 131 Milan Pantović Male Trstenik [10.0 km] 10 km Da
132 132 Ibis Ćerimagić Female Crossfit Becej Bečej [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
133 133 Hana Krajtmar Female Crossfit Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Da
134 134 Anca Rada Female CSM Resita Caransebes [10.0 km] 10 km 00:43:00 Da
135 135 Petrisor Rada Male CSM Resita Caransebes [10.0 km] 10 km 00:47:00 Da
136 136 Milica Bracić Female Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
137 137 Šarolta Đinisov Rozgonji Female Ark Maratonko Kovačica Debeljača [10.0 km] 10 km Da
138 138 Petar Nenadov Male Kovilj [10.0 km] 10 km Da
139 139 BOJAN OMEROVIC Male AK Maraton Hajduk Tim Kula Kula [10.0 km] 10 km 00:53:00 Da
140 140 Ádám Sarnyai Male ark magyarkanizsai maratonfutók Magyarkanizsa [10.0 km] 10 km 00:46:00 Da
141 141 Miloš Džigurski Male Bečej [10.0 km] 10 km Da
142 142 Zoran Cipi Sarajlija Male AK Bečej BECEJ (STARI) [10.0 km] 10 km Da
143 143 Dejan Tesla Male ARK MaratonKO Debeljaca [10.0 km] 10 km 01:03:00 Da
144 144 Attila Bognár Male Magyarkanizsa [10.0 km] 10 km 12:00:00 Da
145 145 Marija Dragovic Female Pozarevac [10.0 km] 10 km Da
146 146 Anna Bognár Female Budapest Honvéd Sportegyesület Magyarkanizsa [10.0 km] 10 km 00:37:33 Da
147 147 Оливера Јаковљевић Female АК Бечеј Бечеј [10.0 km] 10 km Da
148 148 Djordje Dragin Male Becej [10.0 km] 10 km Da
149 149 Sanja Šojić Female Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
150 150 Vanja Vorgučin Female Crossfit Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Da
151 151 Nataša Prodanov Female Crossfit Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Da
152 152 Slobodan Slavica Male Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
153 153 Željko Graovac Male ARK Somaraton Beograd - [10.0 km] 10 km Da
154 154 Željko Rajak Male AK Bečej Becej [10.0 km] 10 km Da
155 155 Zoran Nikolić Male ARK Somaraton Bački Monoštor [10.0 km] 10 km 00:43:36 Da
156 156 Ignac Pap Male AK Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Da
157 157 Ana Miličević Female AK Sava Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
158 158 Sanela Fetahović Female ARK Fruška Gora Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
159 159 Bojan Kampfer Male VAK 1926 Beograd [10.0 km] 10 km Da
160 160 Vladimir Cvetić Male Bečej [10.0 km] 10 km 00:50:50 Da
161 161 Aleksandar Adamov Male VAK 1926 Vršac Vršac [10.0 km] 10 km Da
162 162 Dragana Spehar Female AK Hajduk Kula Ruma [10.0 km] 10 km Da
163 163 Florentin Drăghin Male CSM Resita Caransebes [10.0 km] 10 km Da
164 164 Tibor Hajas Male Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.0 km] 10 km Da
165 165 Livija Šlajher Female Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.0 km] 10 km Da
166 166 József Faragó Male Ark Kanjiški Maratonci Magyarkanizsa [10.0 km] 10 km Da
167 167 Dragan Popović Male AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [10.0 km] 10 km 00:39:48 Da
168 168 Nenad Habibovic Male VAK 1926 Vrsac [10.0 km] 10 km Da
169 169 Milan Veličković Male Capital Crew Belgrade Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km Da
170 170 Goran Bajić Male AK APATIN Bečej [10.0 km] 10 km Da
171 171 Alisa Bajić Female AK APATIN Bečej [10.0 km] 10 km Da
172 172 Vladimir Vujin Male Fakultet Organizacionih Nauka Beograd-Rakovica [10.0 km] 10 km Da
173 173 Branko Samardžić Male Lično Sečanj [10.0 km] 10 km Da
174 174 Arpad Greilah Male AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Da
175 175 Darko Cvijic Male Capital crew Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:38:25 Da
176 176 Damir Klempić Male BAK (Beogradski Atletski Klub) Beograd [10.0 km] 10 km Da
177 177 Mirko Pavkov Male AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Da
178 178 Gabor Ikotin Male Temerin [10.0 km] 10 km Da
179 179 Boban Milisavljević Male Becej [10.0 km] 10 km Da
180 180 Marinkov Aleksandra Female AK Dinamo Pančevo [10.0 km] 10 km Da
181 181 Miloš Stupar Male Bečej [10.0 km] 10 km Da
182 182 Milan Flujeras Male Zrenjanin [10.0 km] 10 km Da
183 183 Liliana Maria Dragomir Female CSM Resita Caransebes [10.0 km] 10 km Da
184 184 Jelena Rašković Female Atletski klub Apatin Apatin [10.0 km] 10 km Da
185 185 Marija Novaković Female AK Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Da
186 186 Darko Plavšić Male Kovilj [10.0 km] 10 km Da
187 187 Ivan Slavaški Male Bečej [10.0 km] 10 km Da
188 188 Dejan Pribojan Male Dobro jutro Apatine Apatin [10.0 km] 10 km Da
189 189 Mirjana Došen Female ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
190 190 Marija Bubalo Female AK APATIN Apatin [10.0 km] 10 km Da
191 191 Saša Antić Male Ak Apatin Valjevo [10.0 km] 10 km Da
192 192 Milan Marković Male AK Hajduk Maraton Tim Kula Ruma [10.0 km] 10 km Da
193 193 Marko Latković Male AK Hajduk maraton tim Kula Vrbas [10.0 km] 10 km Da
194 194 Nikola Tašković Male Cross fit Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Da
195 195 Danijela Trepša Female Cross fit Becej Bečej [10.0 km] 10 km Da
196 196 Gabor Keceli Mesaroš Male Fit For Life Senta [10.0 km] 10 km Da
197 197 Đorđe Rackov Male Sombor [10.0 km] 10 km Da
198 198 Danica Grujić Firanj Female ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
199 199 Viktor Škorić Male Novo Miloševo [10.0 km] 10 km Da
200 200 Ana Marija Neoresi Female Bačko Petrovo Selo [10.0 km] 10 km Da
201 201 Tijana Odobašić Female ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
202 202 Arpad Šarkezi Male ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
203 203 Saša Hajdu Male Bečej [10.0 km] 10 km Da
204 204 Khop Bahadur Gurung Male ARK Fruska Gora Novi Sad [10.0 km] 10 km Da