Prijavljeni takmičari na Noćni maraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Herbert Adams Muški Weiterstadt [42.195 km] Noćni maraton 03:20:00 Da
2 2 Dario Šokčević Muški ARK Gradiška Gradiška [42.195 km] Noćni maraton 04:36:37 Da
3 3 Misa Segedi Muški AK Indjija Indjija [42.195 km] Noćni maraton Da
4 4 Roger Hjeldnes Muški Trondheim [42.195 km] Noćni maraton 04:15:00 Da
5 5 Miroslav Molnar Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [42.195 km] Noćni maraton Da
6 6 Uglješa Nikolić Muški ARK Fruška gora Novi Sad-Rumenka [42.195 km] Noćni maraton 02:51:51 Da
7 7 Dejan Puškarević Muški Rečna flotila Novi Sad [42.195 km] Noćni maraton Da
8 8 Lazar Radivojević Muški Ultra Trkač Srbija Topola [42.195 km] Noćni maraton Da
9 9 Bojana Marić Ženski Komanda za obuku Sombor [42.195 km] Noćni maraton Da
10 10 Marija Terzić Ženski Ultra Trkač Srbija Beograd/Zemun [42.195 km] Noćni maraton Da
11 11 Živan Dudić Muški RV i PVO Batajnica [42.195 km] Noćni maraton Da
12 12 Benoit Freulon Muški Novi Sad [42.195 km] Noćni maraton 03:53:00 Da
13 13 Eric Freulon Muški Saint-Hilaire [42.195 km] Noćni maraton 03:42:00 Da
14 14 Bozidar Nikolic Muški Nis [42.195 km] Noćni maraton 04:18:00 Da
15 15 Boris Saulić Muški Starter Subotica Subotica [42.195 km] Noćni maraton 05:13:00 Da
16 16 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [42.195 km] Noćni maraton 02:50:39 Da
17 17 Izidor Vuković Muški Atletski klub Sljeme Zagreb [42.195 km] Noćni maraton Da
18 18 Dragan Ćirić Muški ARK Tron / Omega-3 Norway House Novi Sad [42.195 km] Noćni maraton Da
19 19 Nikola Radulaški Muški Beograd [42.195 km] Noćni maraton Da
20 20 Vladimir Bulaić Muški Trkacki Autobus Bačka Palanka [42.195 km] Noćni maraton Da
21 21 Vlatko Primorac Muški Chicago [42.195 km] Noćni maraton Da
22 22 Mile Rašković Muški AK Veteran Beograd NOVI BANOVCI [42.195 km] Noćni maraton Da
23 23 Dražen Ristić Muški Novi Sad [42.195 km] Noćni maraton Da
24 24 Nikola Smoljanovic Muški Rekreativac Beograd, Zvezdara [42.195 km] Noćni maraton Da
25 25 Nenad Martinović Muški My gym Ivanjica Ivanjica [42.195 km] Noćni maraton Da
26 26 Pero Stević Muški ARK Tron Palić Subotica [42.195 km] Noćni maraton Da
27 27 Zoran Kampfer Muški - Novi Sad [42.195 km] Noćni maraton Da
28 28 Zoran Ovcin Muški ARK Fruška gora Petrovaradin [42.195 km] Noćni maraton Da
29 29 Aleksandar Stojkov Muški Skopje [42.195 km] Noćni maraton 04:37:00 Da
30 30 Dominik Deman Muški ARK Tron Subotica [42.195 km] Noćni maraton 03:14:46 Da
31 31 Marton Torda Muški Vértesszőlős [42.195 km] Noćni maraton Da
32 32 Suzana Filipovic Ženski Ark Somaraton Beograda [42.195 km] Noćni maraton Da
33 33 Maksim Ljubenković Muški Beograd cukarica [42.195 km] Noćni maraton Da
34 34 Andrea Guci Ženski Temerin [42.195 km] Noćni maraton Da
35 35 Djerdj Teleki Muški ARK TRON Subotica, [42.195 km] Noćni maraton Da
36 36 Jamanta Šafranj Ženski ARK Tron Subotica [42.195 km] Noćni maraton 03:33:59 Da
37 37 Gabor Ikotin Muški Temerin [42.195 km] Noćni maraton Da
38 38 Nebojša Šarčević Muški Inspired by HOPE Cacak [42.195 km] Noćni maraton Da
39 39 Aleksandar Oparnica Muški 161 24/7 Sombor [42.195 km] Noćni maraton Da
40 40 Miljurko Djurkovic Muški Blace [42.195 km] Noćni maraton Da
41 41 Nikola Vucenovic Muški Beograd - Voždovac [42.195 km] Noćni maraton Da
42 42 Franjo Lončar Muški Club Super Marathon Italia Zagreb [42.195 km] Noćni maraton Da
43 43 Juraj Evačić Muški AK Koprivnica Koprivnica [42.195 km] Noćni maraton Da
44 44 Bojan Jocić Muški AK Becej Bečej [42.195 km] Noćni maraton Da
45 45 Milica Krstić Ženski Sremska Mitrovica [42.195 km] Noćni maraton 04:13:00 Da
46 46 Miloš Kajtez Muški PSD Železničar Novi sad Bačka Palanka [42.195 km] Noćni maraton 04:04:00 Da
47 47 Ágnes Geráné Ženski Kecskemét [42.195 km] Noćni maraton Da
48 48 MIROSLAV RANĐELOVIĆ Muški INDIVIDUALAC Beograd Palilula [42.195 km] Noćni maraton 03:17:06 Da
49 49 Zlatko Bedić Muški ARK TRON Subotica [42.195 km] Noćni maraton 04:30:00 Da
50 50 Željko Gašpar Muški Smederevo [42.195 km] Noćni maraton 03:50:00 Da
51 51 Nemanja Jeković Muški Čačak [42.195 km] Noćni maraton Da
52 52 Saša Popović Muški Tempo Šabac [42.195 km] Noćni maraton Da
53 53 Sandro Martin Muški A.S.D. COPEVE SAREGO - IT [42.195 km] Noćni maraton 04:02:00 Da
54 54 Ilija Delević Muški / Beograd [42.195 km] Noćni maraton Da
55 55 Robert Vukovic Muški Planinarsko društvo Fruška gora Novi Sad [42.195 km] Noćni maraton Da
56 56 Lukas Vosylius Muški Novi Sad [42.195 km] Noćni maraton Da
57 57 Tomasz Kwasniewski Muški Tridivision Zabrze [42.195 km] Noćni maraton Da
58 58 Nedeljko Todorović Muški Klub 100 maratona BEOGRAD/Voždovac [42.195 km] Noćni maraton 03:14:00 Da
59 59 Drago Knežević Muški Klub 100 maratona Beograd - Čukarica [42.195 km] Noćni maraton 02:59:00 Da
60 60 Zoran Vidojević Muški / Kragujevac [42.195 km] Noćni maraton Da
61 61 Sanja Pozderović Ženski Teslić [42.195 km] Noćni maraton Da
62 62 Dalibor Jovičić Muški AK Vinjak runners Bosanski Brod [42.195 km] Noćni maraton Da
63 63 Milorad Jockovic Muški AK Tempo Šabac Šabac [42.195 km] Noćni maraton 03:47:00 Da
64 64 Данијел Стојановић Muški Крушевац [42.195 km] Noćni maraton Da
65 65 Zeljko Pekovic Muški AK Apatin - Čegarunning Titel [42.195 km] Noćni maraton Da
66 66 Stjepan Čošić Muški AK Maraton Vukovar Vukovar [42.195 km] Noćni maraton Da
67 67 Aleksandar Kovačević Muški Beograd/Novi Beograd [42.195 km] Noćni maraton Da
68 68 Miloje Jovanović Muški Zemun BGD [42.195 km] Noćni maraton 03:40:00 Da
69 69 Bogdan Đorđević Muški ARK Odzaci Novi Sad [42.195 km] Noćni maraton Da
70 70 Marko Bozic Muški Vozdovac-Beograd [42.195 km] Noćni maraton Da
71 71 Predrag Vejin Muški AK Apatin Apatin Apatin [42.195 km] Noćni maraton Da
72 73 Aleksandar Markovic Muški Smederevska Palanka [42.195 km] Noćni maraton Da
73 74 Aleksandar Mitic Muški AK Spartak Opovo Opovo [42.195 km] Noćni maraton Da
74 75 Vlada Petkovski Muški AK "Tempo" Šabac [42.195 km] Noćni maraton 03:46:13 Da
75 76 Petar Kurdulić Muški AK Tempo Šabac Šabac [42.195 km] Noćni maraton Da
76 77 Miroslav Pajić Muški AK Teleinformatik Progar [42.195 km] Noćni maraton Da
77 78 Фредй Сийгрйщ Muški Атлетски клуб 'ТРИМ' (Кикинда) Земун - Београд [42.195 km] Noćni maraton 03:10:31 Da
78 79 Vera Velimirović Ženski Athlete Beograd [42.195 km] Noćni maraton Da
79 80 Saša Bojanić Muški Novi Sad [42.195 km] Noćni maraton Da
80 81 Branislav Rus Muški Novi Sad [42.195 km] Noćni maraton 04:54:00 Da
81 82 Drago Boroja Muški 100 maratona Futog [42.195 km] Noćni maraton Da
82 83 Goran ILIC Muški Smederevo [42.195 km] Noćni maraton 03:11:25 Da
83 84 Perica Radak Muški RV i PVO Batajnica [42.195 km] Noćni maraton Da
84 86 Nenad Praštalo Muški Novi Sad-Veternik [42.195 km] Noćni maraton Da
85 87 Biljana Čonkić Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [42.195 km] Noćni maraton 04:04:00 Da
86 88 Dražen Jovičić Muški AK Jovičić Bos. Brod [42.195 km] Noćni maraton Da
87 89 Natan Rabajev Muški Beograd [42.195 km] Noćni maraton Da
88 90 Dušan Anđelić Muški AK Trim Kikinda Kikinda [42.195 km] Noćni maraton 03:50:56 Da
89 91 Jovana Kulusic Ženski CARDIO WORKOUT Ruma [42.195 km] Noćni maraton Da
90 92 Aleksandar Mijailović Muški САД ТРЧИ Опленац Топола Oplenac, Topola [42.195 km] Noćni maraton 03:55:00 Da
91 93 Mirko Erdelji Muški ARK Somaraton Sombor [42.195 km] Noćni maraton Da
92 94 Zorica Milutin Ženski Triatlon Klub Sprint Sombor Sombor [42.195 km] Noćni maraton 04:30:00 Da
93 95 Vedrana Gvozdenović Ženski Beograd-Zvezdara [42.195 km] Noćni maraton Da
94 96 Đuro Vučinić Muški Beograd [42.195 km] Noćni maraton Da
95 97 Zlatko Platužić Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Đakovo [42.195 km] Noćni maraton 03:57:25 Da
96 98 Milan Karać Muški Novi Sad [42.195 km] Noćni maraton Da
97 99 Vladimir Crnogorac Muški Nis [42.195 km] Noćni maraton Da
98 100 Vladimir Ćakić Muški Veslački klub Grafičar Beograd - Novi Beograd [42.195 km] Noćni maraton Da
99 101 Jovana Dimitrijevic Ženski Pancevo [42.195 km] Noćni maraton Da
100 102 Branimir Stojanović Muški zajecar [42.195 km] Noćni maraton Da
101 103 Stevan Muidza Muški DSR Maraton Uljanik Pula [42.195 km] Noćni maraton Da
102 104 Walczewski Michal Muški WKB META LUBLINIEC Toruń [42.195 km] Noćni maraton 03:03:33 Da
103 105 Djordje Radan Muški Beograd, Novi Beograd [42.195 km] Noćni maraton 04:19:00 Da
104 106 Sławek Smoliński Muški WKB META LUBLINIEC Opole [42.195 km] Noćni maraton 03:15:50 Da
105 107 Szymon Babinski Muški TRIdivision Zabrze [42.195 km] Noćni maraton 03:49:20 Da
106 108 Nikola Kosanović Muški Beograd [42.195 km] Noćni maraton Da
107 109 Nikša Zglav Muški Split [42.195 km] Noćni maraton 03:18:34 Da
108 110 Srećko Mićić Muški Klub 100 maratona Beograd [42.195 km] Noćni maraton Da
109 111 Ivan Veljković Muški ARK DUGE STAZE Svilajnac [42.195 km] Noćni maraton 03:20:00 Da
110 112 Dragan Tomic Muški Otadzbina Pamti beograd-Savski venac [42.195 km] Noćni maraton Da
111 113 Branko Šarac Muški Lovćenac [42.195 km] Noćni maraton Da
112 114 Aleksandar Ormoš Muški Zrenjanin [42.195 km] Noćni maraton Da
113 115 Srđan Dašić Muški Novi Sad [42.195 km] Noćni maraton Da
114 116 Aleksandar Bokarev Muški Beograd [42.195 km] Noćni maraton Da
115 117 Brigita Čepo Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek .Osijek [42.195 km] Noćni maraton 04:25:00 Da
116 118 Ivan Lotris Muški UZT Osijek Osijek [42.195 km] Noćni maraton Da