Prijavljeni takmičari na Мала винска трка

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Jelena Đurašević Ženski Homoljski Maratonci Kragujevac [13.0 km] Мала винска трка Ne
2 2 Aleksandar @cikus Božović Muški OMEGA - 3 NORWAY RUNNING TEAM Pozega [13.0 km] Мала винска трка Ne
3 3 Bojan Cvetković Muški Pak Mosor Niš Niš [13.0 km] Мала винска трка Da
4 4 Miroljub Lakićević Muški Agape Jagodina [13.0 km] Мала винска трка Da
5 5 Maja Aleksić Ženski Agape/Pomoravski maraton Jagodina [13.0 km] Мала винска трка Da
6 6 Иван Радић Muški Агапе Јагодина [13.0 km] Мала винска трка Da
7 7 Данијела Радић Ženski Агапе Јагодина [13.0 km] Мала винска трка Da
8 8 Jovana Nikolić Ženski Novi Sad [13.0 km] Мала винска трка Da
9 9 Milena Dimitrijević Ženski Beograd-Stari grad [13.0 km] Мала винска трка Ne
10 10 Ivana Tufegdžić Ženski PSK Balkan BEOGRAD/VOZDOVAC [13.0 km] Мала винска трка Ne
11 11 Nikola Boskovic Muški Trstenik [13.0 km] Мала винска трка Ne
12 12 Biljana Šaulić Ženski Beograd, Novi Beograd [13.0 km] Мала винска трка Ne
13 13 Djordje Govedarica Muški Telekom Srbija Niš [13.0 km] Мала винска трка Da
14 14 Marija Miletic Ženski Agape,Jagodina 35000 Jagodina [13.0 km] Мала винска трка Da
15 15 Milica Kovačević Ženski Agape Jagodina [13.0 km] Мала винска трка Da
16 16 aleksandar petkovic Muški PD Ostra Cuka Sokobanja [13.0 km] Мала винска трка 01:20:00 Ne
17 17 Slobodan Maletić Muški Beograd [13.0 km] Мала винска трка Da
18 18 Jelena Pesic Ženski ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [13.0 km] Мала винска трка Ne
19 19 Aleksandar Saša Pešić Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [13.0 km] Мала винска трка Ne
20 20 Milan Lakicevic Muški Agape Jagodina [13.0 km] Мала винска трка Da
21 21 Tanja Perisic Ženski MAU Beograd [13.0 km] Мала винска трка Ne
22 22 Zoran Gavrilović Muški A.K. "Tempo" Šabac Šabac [13.0 km] Мала винска трка Da
23 23 Slobodan Pavlović Muški Kosingas Aleksandrovac [13.0 km] Мала винска трка Da
24 24 Svetlana Perić Ženski Niš - Medijana [13.0 km] Мала винска трка Da
25 25 Milovan Lapčević Muški Kosingas Aleksandrovac [13.0 km] Мала винска трка Da
26 26 Maja Kostić Ženski Smederevo [13.0 km] Мала винска трка Ne
27 27 Boris Rilak Muški Aleksandrovac [13.0 km] Мала винска трка Da
28 28 Ivana Sokolović Ženski OAK Novi Sad Beograd - Zemun Polje [13.0 km] Мала винска трка Da
29 29 Slavica Mandic Ženski AK Zvornik zvornik [13.0 km] Мала винска трка 01:18:00 Da
30 30 Momčilo Mandić Muški AK Zvornik zvornik [13.0 km] Мала винска трка 01:15:00 Da
31 31 Vladimir Čepirda Marjanović Muški Niš [13.0 km] Мала винска трка Da
32 32 Marko Marjanovic Muški Niska Banja [13.0 km] Мала винска трка Da
33 33 Miloš Milisavljević Muški BRC Trail CREW Aleksandrovac [13.0 km] Мала винска трка Da
34 34 Tatjana Jovanović Ženski BRC Trail CREW Beograd [13.0 km] Мала винска трка Da
35 35 Anita Milovanovic Ženski BRC Beograda - Rakovica [13.0 km] Мала винска трка Da
36 36 Jasmina Lopušina Ženski BRC Beograd-Stari grad [13.0 km] Мала винска трка Da
37 37 Aleksandra Markov Ženski Belgrade Running Club Beograd - Rakovica [13.0 km] Мала винска трка Da
38 38 Nevena Peurača Ženski OAK Novi Sad Beograd, Zemun, Ugrinovci [13.0 km] Мала винска трка 01:10:00 Da
39 39 David Borikić Muški Beograd [13.0 km] Мала винска трка Da
40 40 Ivan Pavlovic Muški Aleksandrovac [13.0 km] Мала винска трка Da
41 41 Katarina Pavlović Ženski Vrnjačka Banja [13.0 km] Мала винска трка Ne
42 42 Bojana Gojšina Ženski Belgrade Running club N.Beograd [13.0 km] Мала винска трка Da
43 43 Ivana Lukic Ženski Belgrade Running club Beograd, Stari Grad [13.0 km] Мала винска трка Da
44 44 Srdjan Jovanovic Muški AK ZITORADJA Zitoradja [13.0 km] Мала винска трка Da
45 45 Maja Jerković Ženski BRC Beograd - Vračar [13.0 km] Мала винска трка Da
46 46 Milena Ljepoja Ženski Beograd- Rakovica [13.0 km] Мала винска трка Da
47 47 Dejan Trajkovski Muški Novi Sad [13.0 km] Мала винска трка Da
48 48 Nikola Stevic Muški Krusevac [13.0 km] Мала винска трка Da
49 49 Maja Novović Ženski BRC Beograd - Vracar [13.0 km] Мала винска трка Da
50 50 Andrijana Petrović Ženski Beograd- Vračar [13.0 km] Мала винска трка Da
51 51 Momcilo Savic Muški Beograd rakovica [13.0 km] Мала винска трка Da
52 52 Djordje Mijatovic Muški / Knić [13.0 km] Мала винска трка 01:15:00 Da
53 53 Mirjana Pavlović Ženski Kruševac [13.0 km] Мала винска трка Ne
54 54 Sandra Jovanović Ženski Kruševac [13.0 km] Мала винска трка Da
55 55 Branka Šošić-Jurjević Ženski BRC - Belgrade Running Club Beograd Vracar [13.0 km] Мала винска трка Ne
56 56 Nikola Vukelja Muški ARK Maratonac Kruševac Krusevac [13.0 km] Мала винска трка Ne
57 57 Aleksandar Jočić Muški Kruševac [13.0 km] Мала винска трка Da
58 58 Tina Solar Ženski Green Adventure Fruška gora Novi Ledinci [13.0 km] Мала винска трка Da
59 59 Maja Solar Ženski Green Adventure Fruška gora Novi Ledinci [13.0 km] Мала винска трка Da
60 60 Vladimir Sinđelić Muški Trstenik [13.0 km] Мала винска трка Da
61 61 Sasa Miladinovic Muški Kruševac [13.0 km] Мала винска трка Da
62 62 Stefan Mojicevic Muški Beograd [13.0 km] Мала винска трка Da
63 63 Aleksandar Ilic Muški Malo Golovode [13.0 km] Мала винска трка Da
64 64 Nemanja Ilić Muški Kruševac [13.0 km] Мала винска трка Da
65 65 Ružica Sarić Ženski BRC - Belgrade running club Beograd - Stari grad [13.0 km] Мала винска трка Da
66 66 Nikola Živković Muški Aleksandrovac [13.0 km] Мала винска трка Da
67 67 Ljiljana Mladenovic Ženski Nis [13.0 km] Мала винска трка Da
68 68 Andrea Radiša Ženski AK Zvornik Zvornik. [13.0 km] Мала винска трка 01:03:00 Da
69 69 Nataša Kokoruš Ženski AK Zvornik Zvornik. [13.0 km] Мала винска трка 01:44:00 Da
70 70 Svjetlana Kapetanović Ženski AK Zvornik Zvornik. [13.0 km] Мала винска трка 01:44:00 Da
71 71 Marko Nešić Muški -- [13.0 km] Мала винска трка Da
72 72 Nevena Nedeljkovic Ženski Brus [13.0 km] Мала винска трка 00:04:00 Ne
73 73 David Todorovic Muški Brus [13.0 km] Мала винска трка 00:04:00 Ne
74 75 Jovana Radeta Ženski BRC Trail CREW Beograd - Novi Beograd [13.0 km] Мала винска трка Da
75 76 Milen Tatic Muški Beograd - Mirijevo [13.0 km] Мала винска трка Da
76 77 Dušan Strahinović Muški Aleksinački Rudnici [13.0 km] Мала винска трка Da
77 78 Dušan Radosavljevic Muški Aleksandrovac [13.0 km] Мала винска трка Da
78 79 Stefan Radosavljevic Muški Aleksandrovac [13.0 km] Мала винска трка Da
79 80 Jelena Peković Ženski Beograd Zemun [13.0 km] Мала винска трка Da
80 81 Đorđe Samardžija Muški Dorćol Beograd [13.0 km] Мала винска трка Da
81 82 Vladimir Štrbac Muški http://belgraderunningclub.com/ BEOGRAD ZVEZDARA [13.0 km] Мала винска трка Da
82 84 Vladimir Bubalo Muški Grac [13.0 km] Мала винска трка Da
83 85 Maksim Gvozden Muški Novi Sad [13.0 km] Мала винска трка Da
84 86 Miloš Mitrović Muški - [13.0 km] Мала винска трка Da
85 87 Nada Drobnjak Ženski -- [13.0 km] Мала винска трка Da
86 88 Lazar Momčilović Muški Aleksinac [13.0 km] Мала винска трка Da
87 525 Stela Računica Ženski Beograd Novi Beograd [13.0 km] Мала винска трка Da
88 535 Danica Ranković Ženski Kruševac [13.0 km] Мала винска трка Da
89 545 Tamara Tatic Ženski Beograd-Zvezdara8 [13.0 km] Мала винска трка Da
90 546 Павле Рашић Muški Тркачка секта Нови Београд [13.0 km] Мала винска трка Da
91 547 Ivan Lačnjevac Muški Beograd-Čukarica [13.0 km] Мала винска трка Da