Prijavljeni takmičari na Polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Ankica Rapaić Ženski Pomoravski maraton Jagodina [21.1 km] Polumaraton Ne
2 2 Иван Јевтић Muški Маратонци Панчево Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
3 3 Jelena Milutinovic Ženski AK Sava Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
4 4 Nenad Nikolić Muški Kuršumlija [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Ne
5 5 Dragan Bogdanovic Muški Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Da
6 6 Vanja Paunović Muški Adidas Runners Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
7 7 Vladimir Čepirda Marjanović Muški Niš [21.1 km] Polumaraton Da
8 8 Mladen Nikolić Muški ARK Maratonac Kruševac Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:42:17 Da
9 9 Dejan Milosevic Muški Pomoravski maraton Jagodina [21.1 km] Polumaraton Ne
10 10 Mima Despic Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
11 11 Duško Kunić Muški BTL Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
12 12 Anđelija Ognjanović Ženski AK Vožd Jagodina Jagodina [21.1 km] Polumaraton Ne
13 13 Darko Arsenijević Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Ne
14 14 Горан Раичевић Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
15 15 Miroljub Lakićević Muški Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Ne
16 16 Goran Živanović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Ne
17 17 Maja Aleksić Ženski Agape, Jagodina Jagodina [21.1 km] Polumaraton Ne
18 18 Nemanja Randjelovic Muški knjazevac [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Ne
19 19 Душан Јевтић Muški АРК Маратонац Крушевац Крушевац [21.1 km] Polumaraton Ne
20 20 Vesna Crnjanski Ženski Ark Somaraton Sombor Beograd- Rakovica [21.1 km] Polumaraton Ne
21 21 Milorad Jockovic Muški AK Tempo Šabac Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
22 22 Branko Milević Muški Balkanska Trkača Liga 🏃 Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Ne
23 23 Vedrana Gvozdenović Ženski Balkanska trkačka liga Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Ne
24 24 Milan Micković Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Ne
25 25 Nikola Janković Muški Despotovac [21.1 km] Polumaraton Ne
26 26 Nemanja Radojković Muški Ćićevac [21.1 km] Polumaraton Da
27 27 Blagoja Ackovski Muški Skobul Skoplje [21.1 km] Polumaraton Da
28 28 Ana Stojanović Ženski Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Ne
29 29 Nemanja Crnobrnja Muški Kačarevo [21.1 km] Polumaraton Ne
30 30 Dejan Stevanović Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Žagubica [21.1 km] Polumaraton Ne
31 31 Stefan Mitrovic Muški - Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Ne
32 32 Deniz Tozar Muški Hamburg [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
33 33 Slobodan Mladenovic Muški ARK Maratonac Kruševac Dubai [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
34 34 Malisa Kovacevic Muški Požarevac [21.1 km] Polumaraton Ne
35 35 Rada Vukojičić Ženski Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Ne
36 36 Slobodan Pavlović Muški Kosingas Aleksandrovac [21.1 km] Polumaraton Ne
37 37 IVAN JAKOVLJEVIC Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
38 38 Sava Jerinic Muški _ Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Ne
39 39 Jelena Bozovic Ženski Adidas runners (Belgrade Urban Running Team) Beograd - Stari grad [21.1 km] Polumaraton Ne
40 40 DRAGAN NOVIČIĆ Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Ne
41 41 Milica Krstić Ženski Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Ne
42 42 Jelena Paunović Ženski Čačak [21.1 km] Polumaraton Ne
43 43 Danijela Jurosevic Ženski Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
44 44 Danilo Bulatovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Ne
45 45 Goran Teofilović Muški Cist rekreativac Pancevo [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Ne
46 46 Zoran Marković Muški - Paraćin [21.1 km] Polumaraton 01:39:33 Ne
47 47 Miloš Dejanović Muški Niš [21.1 km] Polumaraton Ne
48 48 Ivan Tošić Muški Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Ne
49 49 Dušan Mirilo Muški Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
50 50 Sanja Gajić Ženski PSK Jastebac Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
51 51 Strahinja Petrovic Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Ne
52 52 Ana Savović Ženski PSK Jastrebac Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
53 53 Danica Ranković Ženski PSK Jastrebac Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
54 54 Denis Begović Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
55 55 Kristina Radović Ženski Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton 02:07:00 Ne
56 56 Vladimir Lazić Muški Beoograd [21.1 km] Polumaraton Da
57 57 Vesela Mačkić Ženski Triogy Racing Sremska Kamenica [21.1 km] Polumaraton Da
58 58 Ivana Vlajic Ženski Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
59 59 Vladimir Obradovic Muški New Belgrade [21.1 km] Polumaraton Ne
60 60 Lemi Cvetković Muški Adidas Runners Belgrade Beograd, Savski Venac [21.1 km] Polumaraton Ne
61 61 Radovan Popović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
62 62 Aleksandar Matic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
63 63 Mile Stojakovic Muški Beograd - Zemun [21.1 km] Polumaraton Ne
64 64 Vitaminka Zrnić Ženski Maraton tim Pozarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Ne
65 65 Урош Рајаковић Muški Први пут с оцем Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
66 66 Marija Tašković Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
67 67 Danijel Grujevic Muški PAN-SPEED Pancevo [21.1 km] Polumaraton 01:55:03 Ne
68 68 Goran Papić Muški PAN-SPEED Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:57:25 Ne
69 69 Dragomir Urdov Muški Kraljevo [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Ne
70 70 Aleksandar Ilić Muški MARATON TIM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Ne
71 71 Ivan Glođović Muški Lanin i Katjin tata Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Ne
72 72 Vladica Janosevic Muški Trstenik [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Ne
73 73 Goran Mitkovski Muški Beograd- Palilula [21.1 km] Polumaraton Ne
74 74 Jasmina Gerginov Ženski 🏃‍♀️rekreativac Beograd, Kaluđerica [21.1 km] Polumaraton Ne
75 75 Novica Pejčić Muški individualno Leskovac [21.1 km] Polumaraton Ne
76 76 GORDANA DIKOVIĆ-JOVANOVIĆ Ženski Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton Ne
77 77 Jasmina Dragićević Ženski Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
78 78 Tijana Šaranović Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:59:26 Ne
79 79 Mарко Мишоски Muški ZIVI ZDRAVO Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
80 80 Stefan Bošković Muški Ultra Trkač Srbija Bijelo Polje [21.1 km] Polumaraton 01:44:47 Ne
81 81 Sasa Stanojevic Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
82 82 Zoran Cubrilo Muški Run3 Beograd - Kaluđerica [21.1 km] Polumaraton Ne
83 83 Mladen Đekić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
84 84 Ненад Давидовић Muški Краљево [21.1 km] Polumaraton Ne
85 85 Vesna Tasić Ženski Run3 Beograd - Surčin [21.1 km] Polumaraton Ne
86 86 Mile Nojkić Muški Agape 35000 Jagodina [21.1 km] Polumaraton Ne
87 87 Nemanja Damljanović Muški Gornji Milanovac [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Ne
88 88 Srđan Savić Muški Ark somaraton Brestač [21.1 km] Polumaraton Ne
89 89 Vojislav Blagojević Muški Vojska Srbije Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
90 90 Aleksandar Jovanovic Muški Inspired by HOPE tim Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:23:00 Ne
91 91 Dragan M Jovanovic Muški AK Morava Vladicin Han Vladicin Han [21.1 km] Polumaraton 01:37:43 Ne
92 92 Neven Cuk Muški Surcin [21.1 km] Polumaraton 01:59:50 Ne
93 93 Bojana Velickovic Ženski Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Ne
94 94 Aleksandar Racić Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
95 95 Dušan - D U X N a s t a s i j e v i ć Muški / Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Ne
96 96 Анђелко Обрадовић Muški Бијело Поље [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
97 97 Boris Aleksic Muški Dubai [21.1 km] Polumaraton Da
98 98 Petar Krajnovic Muški Klub Ekstremnih Sportova Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Ne
99 99 Vladimir Blagojevic Muški ARK TRIM KRAGUJEVAC Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Ne
100 100 Aleksandar Lazović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 02:16:00 Ne
101 101 Predrag Ivić Muški NFC Nis Nis [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Ne
102 102 Djordje Hadzi Vuckovic Muški Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Ne
103 103 Dejan Cvetkovic Muški Smederevo [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Da
104 104 Philip Courtnadge Muški Beograd - Vračar [21.1 km] Polumaraton 01:29:00 Da
105 105 Зоран Јанковић Muški Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Ne
106 106 Александра Јанковић Ženski Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Ne
107 107 ЖАРКО ТЕШИЋ Muški ХАЈДУК МАРАТОН ТИМ КУЛА Кула [21.1 km] Polumaraton Ne
108 108 Srđan Nedeljković Muški Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
109 109 Nikola Jovanović Muški Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Ne
110 110 Jelena Sladic Ženski BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] Polumaraton Ne
111 111 Zoran Ovcin Muški ARK Fruška gora Petrovaradin [21.1 km] Polumaraton Ne
112 112 Predrag Perovic Muški Ipa Planinar Podgorica [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Ne
113 113 Sasa Momcilovic Muški Rekreativci Ruma Ruma [21.1 km] Polumaraton Ne
114 114 Danica Golubičić Ženski Delta Running Team Beograd- Palilula [21.1 km] Polumaraton Ne
115 115 Djordje Andjelkovic Muški NRC - Nis Running Club Nis [21.1 km] Polumaraton 02:08:00 Da
116 116 Katarina Nikolić Ženski ARK Maratonac Krusevac - Rekreativno trčanje Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
117 117 Срђан Перић Muški САД ТРЧИ Опленац Топола Велико Градиште [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Ne
118 118 Zoran Gavrilović Muški A.K. "Tempo" Šabac Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:45:20 Ne
119 119 Milica Pusara Ženski Nis [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Ne
120 120 Saša Milojević Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Ne
121 121 Nenad Milic Muški Beograd, Srbija [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Ne
122 122 Иван Милосављевић Muški Inspired by HOPE Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Ne