Prijavljeni takmičari na TK Dynamic Polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Иван Јевтић Muški Маратонци Панчево Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
2 2 Borislav Pelengić Muški Vojska Srbije Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
3 3 Maverick P Muški Belgrade - Vozdovac [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
4 4 DEJAN UBORNJI Muški UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
5 5 Branko Milević Muški Balkanska Trkača Liga 🏃 Beograd - Rakovica [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
6 6 Zdravko Mišović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:06:46 Da
7 7 Milan Nesic Muški PSK Balkan Beograd- Grocka [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 00:00:00 Da
8 8 Sava Jerinic Muški _ Zrenjanin [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
9 9 Aleksandar Lazic Muški Novi Sad - Futog [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
10 10 Nenad Praštalo Muški Novi Sad-Veternik [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:36:35 Da
11 11 Zoran Cubrilo Muški Run3 Beograd - Kaluđerica [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
12 12 Ivana Vlajic Ženski Beograd - Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
13 13 Denis Begović Muški Subotica [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
14 14 Milica Krstić Ženski Sremska Mitrovica [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
15 15 Zoran Ovcin Muški ARK Fruška gora Petrovaradin [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
16 16 ALEKSANDAR ILIĆ Muški MARATON TIM KV Kraljevo [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
17 17 Bojan Samac Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
18 18 Vesko Anđelković Muški ARK MaratonKO Kovačica [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
19 19 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:33:50 Da
20 20 Slavko Panic Muški PK Pobeda BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
21 21 Marija Popadić Maksimović Ženski PK Era Uzice Užice [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
22 22 Nikola Kosanović Muški Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
23 23 Kristina Medić Ženski Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
24 24 Nenad Kalčić Muški Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:39:00 Ne
25 25 Dragan Đikić Muški Društvo istraživača "Vladimir Mandić - Manda" Valjevo [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:31:25 Ne
26 26 Ivana Cenerić Ženski Trening navigator Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
27 27 Ivan Tošić Muški Beograd - Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 02:04:00 Ne
28 28 Nikola Radulaški Muški Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
29 29 Stanika Kostić Ženski Beograd, Stari Grad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
30 30 Dusan Orlovic Muški TK Dynamic Novi Sad Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:39:00 Da
31 31 Rajko Gvozdenović Muški Temerin [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:57:13 Ne
32 32 Jovana Kulusic Ženski Ruma [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
33 33 Dejan Džodan Muški I just feel like running Beograd, Čukarica [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
34 34 Dušan Marinković Muški PSK Balkan Beograd,Višnjička Banja [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
35 35 Јелена Милутиновић Ženski АК Сава Нови Београд Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
36 36 Vladimir Striber Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 02:05:00 Da
37 37 Stefan Mitrovic Muški - Krusevac [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:46:00 Da
38 38 Slobodan Mikovic Muški Srbobran [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
39 39 Бранислав Јовановић Muški Темерин [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:35:43 Ne
40 40 Vladimir Bogovac Muški ARK Fruška Gora Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 02:44:45 Da
41 41 Vladimir Obradovic Muški New Belgrade [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
42 42 Marko Đurkin Muški Pančevo [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
43 43 Snezana Jovanovic Ženski Beograd-Zvezdara [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
44 44 Jelena Ljubomirovic Ženski Nis [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
45 45 Milana Kosanović Ženski individualno Sremska Mitrovica [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
46 46 Vladimir Vujin Muški Fakultet Organizacionih Nauka Beograd-Rakovica [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
47 47 Milica Marković Ženski Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:57:47 Ne
48 48 Ivana Belić Ženski Cegarrunning Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
49 49 Marijana Mijatović Ženski Cegarrunning Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
50 50 Vladimir Obradović Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
51 51 Milan Alanović Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
52 52 Petar Nenadov Muški Kovilj [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
53 53 Milan Karać Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
54 54 Dejan Gojić Muški Vojnomedicinska akademija Beograd, Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:40:00 Ne
55 55 Novica Pejčić Muški individualno Leskovac [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
56 56 Ivica Tasic Muški ARK Odzaci Odzaci [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:36:00 Da
57 57 Душан Јевтић Muški АРК Маратонац Крушевац Крушевац [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
58 58 Ana Miličević Ženski AK Sava Novi Beograd Beograd/Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
59 59 Marko Bakoč Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
60 60 Maria Moskova Ženski Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
61 61 Dušan Anđelić Muški AK Trim Kikinda Kikinda [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:40:33 Da
62 62 Bosko Petrusic Muški DNF Belgrade, Savski Venac [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 02:00:00 Ne
63 63 Зоран Јанковић Muški Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
64 64 Александра Јанковић Ženski Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
65 65 Slobodan Atanasov Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
66 66 Djuro Borbelj Muški AK Apatin Apatin Apatin [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:09:54 Ne
67 67 Slobodan Stosic Muški Kragujevac [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:43:00 Ne
68 68 Srđan Tucić Muški --- Zrenjanin [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:32:00 Ne
69 69 Danijela Cvetković Ženski Belgrade Running club Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
70 70 ЖАРКО ТЕШИЋ Muški ХАЈДУК МАРАТОН ТИМ КУЛА Кула [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
71 71 Bojan Bosnić Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
72 72 Ivan Živković Muški November Project Novi Sad Sremska Kamenica [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
73 73 Nikola Jadranski Muški TK Sava Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:47:00 Da
74 74 Khop Gurung Muški ARK FRUŠKA GORA Kathamandu [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
75 75 Živorad Petrović Muški Individualac Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:45:00 Ne
76 76 Đorđe Samardžija Muški Dorćol Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:53:00 Da
77 77 Pavle Ćirić Muški TK Dynamic Novi Sad Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:35:00 Da
78 78 Milan Nikolić Muški Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
79 79 Marko Teodorović Muški Šabac [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:42:00 Ne
80 80 Marko Mijailović Muški Sad TRČI Topola [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
81 81 Strainja Gavrić Muški Bečej [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 02:21:00 Da
82 82 Stevan Medić Muški Bečej [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 02:21:00 Da
83 83 Branko Stankovic Muški Beograd/Zemun11080 [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
84 84 Dragan Ćirić Muški ARK Tron / Omega-3 Norway House Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
85 85 Nenad Sudarov Muški TK Dynamic Novi Sad Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
86 86 Natasa Naletina Ženski PSK Balkan Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:59:00 Ne
87 87 Ivan Varga Muški NSRunners Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:57:33 Da
88 88 Marko Nikolic Muški Triatlon klub Kotor Budva [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:50:00 Da
89 89 Jelena Nikolic Ženski Pancevo [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:40:00 Ne
90 90 Milos Vidovic Muški Ak Indjija Indjija [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:44:00 Da
91 91 Filip Nikolić Muški Beograd/Zemun [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
92 92 Malisa Kovacevic Muški Požarevac [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
93 93 Vladimir Milovanović Muški Zemun [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
94 94 GORDANA DIKOVIĆ-JOVANOVIĆ Ženski Beograd-Voždovac [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
95 95 Uros Urosevic Muški BRC- Belgrade Running Club Beograd - Stari grad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
96 96 Marjan Lukić Muški Triatlon Klub Tamiš Pančevo [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:24:00 Da
97 97 Dušan Lukić Muški Triatlon Klub Tamiš Pančevo [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
98 98 Vladaimir Danko Muški TK "Triogy Racing" Novi Sad Novi Sad - Futog [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
99 99 Игор Батиница Muški Суботица [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
100 100 Branko Mihajlović Muški ''Spartak'' Opovo Opovo [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:51:55 Da
101 101 Nenad Zivanovic Muški Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:52:00 Da
102 102 Đorđe Divić Muški Beograd - Zemun [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:40:00 Da
103 103 Milica Bracić Ženski Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
104 104 Đuka Čeljuska Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:16:26 Da
105 105 Željko Ivković Muški TK SPRINT Sombor [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
106 106 Mirko Pavkov Muški AK Bečej Becej [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
107 107 Bojan Trifunovic Muški TIM 5 Beograd - Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:50:00 Da
108 108 Jelena Jovanovic Ženski PSK Balkan Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
109 109 Zoltan Horvat Muški AK Bečej Becej [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
110 110 Miloš Pešić Muški Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:56:00 Da
111 111 Ивица Марковић Muški Сланина Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 02:12:00 Da
112 112 Adrijan Vujicic Muški TK Dynamic Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
113 113 Gašpar Matarić Muški TK SPRINT Sombor [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
114 114 Đorđe Vučković Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
115 115 Tatjana Stankovic Ženski Nrcbgd Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
116 116 Nemanja Šipka Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 20:24:00 Da
117 117 Dragutin Krstajić Muški Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
118 118 Sanela Jankovic Ženski Beograd, Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
119 119 Dejan Trajkovski Muški PSK Balkan Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da
120 120 Milan Jovanović Muški PSK Balkan i BTL Lazarevac [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Da