Prijavljeni takmičari na TK Dynamic 5km

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1000 Danijel Pesic Muški Beograd, Zemun, Ugrinovci [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
2 1001 Dragan Konjević Muški Sombor [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
3 1002 Jovana Nikolić Ženski Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
4 1003 Denis Sulejmanović Muški 11030 Beograd [5.0 km] TK Dynamic 5km 00:20:31 Da
5 1004 Srecko Prodanov Muški Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
6 1005 Stefan Ilić Muški Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
7 1006 Горан Милиновић Muški Зрењанин [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
8 1007 Ђорђе Ивановић Muški / Шабац [5.0 km] TK Dynamic 5km 00:19:00 Da
9 1008 Teodora Eror Ženski Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
10 1009 Ivana Urankar Ženski Kulska liga trčanja Crvenka [5.0 km] TK Dynamic 5km 00:30:00 Da
11 1010 Marija Novaković Ženski AK Bečej Bečej [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
12 1011 Vladimir Beljanski Muški Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
13 1012 Aleksandar Ilišković Muški Skola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
14 1013 Branislav Nikolić Muški Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
15 1014 Bojana Vujković Ženski Subotica [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
16 1015 danica grujic firanj Ženski Ark Somaraton Sombor [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
17 1016 Bojan Marković Muški I just feel like running Beograd [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
18 1017 Snezana Kliska Ženski Čegarunning Petrovaradin [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
19 1018 Dajana Kmezić Ženski Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
20 1019 Uroš Ivetić Muški TK SPRINT Sombor [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
21 1020 Mirjana Došen Ženski ARK Somaraton Sombor [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
22 1021 MARKO Maric Muški Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
23 1022 Nikola Konjević Muški Sombor [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
24 1023 Dragi Konjević Muški Sombor [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
25 1024 Igor Bakoš Muški Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km 00:21:00 Da
26 1025 Mia Kuzmanović Ženski Čegarunning-Ak Apatin 1 Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
27 1026 Zlatan Prečanica Muški Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
28 1027 Milomir Maksimović Muški PK Era Uzice Užice [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
29 1028 Borislav Stevanović Muški OK Stražilovo Sremski Karlovci [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
30 1029 Todor Aliđukić Muški oak. novi sad Bačka Palanka [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
31 1030 Nikola Vukoje Muški AK Apatin/Cegarunning Sečanj [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
32 1031 Jovana Ružičić Ženski Beograd-Palilula [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
33 1032 Dalibor Lukin Muški Triogy Racing Vrdnik [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
34 1033 Pavle Džodan Muški Beograd [5.0 km] TK Dynamic 5km 00:32:00 Da
35 1034 Marija Dzodan Ženski Beograd [5.0 km] TK Dynamic 5km 00:34:00 Da
36 1035 Ivana Despotovic Ženski NS RUNNERS Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
37 1036 Sava Veselinović Muški Pančevo [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
38 1038 Vesna Tasić Ženski Run3 Beograd - Surčin [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
39 1039 Selena Vujatov Ženski NSRunners Subotica [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
40 1040 Milos Panajotovic Muški A.K Indjija Nova Pazova [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
41 1041 Nikola Vuksić Muški / Nova Pazova [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
42 1042 Snežana Radović Ženski ARK Somaraton Sombor [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
43 1043 Maja Pejčić Ženski CAPITAL CREW Beograd - Novi Beograd [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
44 1044 Arianna Ilić Ženski Meljak [5.0 km] TK Dynamic 5km 00:00:00 Da
45 1045 Đorđe Ćurić Muški ARK Somaraton Sivac [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
46 1046 Katarina Nedeljkovic Ženski Sremska Mitrovica [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
47 1047 Benjamin Salaković Muški Tehnološki fakultet sjenica [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
48 1048 Aleksandra Pavlov Ženski / Beograd-Voždovac [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
49 1049 Ena Todorović Ženski Capital crew N. Beograd [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
50 1050 Marija Đapić Živković Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd-Zemun [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
51 1051 Marko Gligorić Muški Triatlon Klub Tamiš Pančevo [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
52 1052 Petar Savić Muški Triatlon Klub Tamiš Pančevo [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
53 1053 Stefan Jelača Muški Triatlon Klub Tamiš Pančevo [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
54 1054 Bogdan Jelača Muški Triatlon Klub Tamiš Pančevo [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
55 1055 Iva Božičković Ženski Triatlon Klub Tamiš Pančevo [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
56 1056 Filip Dimitrijević Muški Triatlon Klub Tamiš Pančevo [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
57 1057 Lenka Stojanović Ženski Triatlon Klub Tamiš Pančevo [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
58 1058 Nemanja Stojiljković Muški Triatlon Klub Tamiš Pančevo [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
59 1059 Ozren Perišić Muški Triatlon Klub Tamiš Pančevo [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
60 1060 Novak Perišić Muški Triatlon Klub Tamiš Pančevo [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
61 1061 Aleksa Kežić Muški Triatlon Klub Tamiš Pančevo [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
62 1062 Vojin Jokić Muški Triatlon Klub Tamiš Pančevo [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
63 1063 Vojin Davidović Muški Triatlon Klub Tamiš Pančevo [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
64 1064 Nikola Vincer Muški Triatlon Klub Tamiš Pančevo [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
65 1065 Lazar Kežić Muški Triatlon Klub Tamiš Pančevo [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
66 1066 Stefan Đukanović Muški Triatlon Klub Tamiš Pančevo [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
67 1067 Albina Tarjan Tobolka Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
68 1068 Elvira Tarjan Ženski PK Novi Sad Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
69 1069 Konstantin Šimić Muški AK APATIN Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km 00:17:00 Ne
70 1070 Milica Panzalović Ženski Farmaceutsko-fizioterapeutska škola Beograd, Zvezdara [5.0 km] TK Dynamic 5km 00:34:00 Da
71 1071 Jovana Panzalović Ženski Farmaceutsko-fizioterapeutska škola Beograd-Zvezdara [5.0 km] TK Dynamic 5km 00:35:00 Da
72 1072 Radmila Panzalović Ženski Farmaceutsko-fizioterapeutska škola Beograd-Zvezdara [5.0 km] TK Dynamic 5km 00:38:00 Da
73 1073 Dragana Mikic Ženski AK Apatin - Čegarunning Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km 06:00:00 Da
74 1074 Jovana Stanisavljević Ženski Beograd, Barajevo [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
75 1075 Zlatko Radojčić Muški OAK Novi Sad Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
76 1076 Nemanja Malocic Muški OAK Novi Sad Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
77 1077 Mladen Mijajlovic Muški sabac [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
78 1078 Zorana Klasnic Ženski CrossFit NS Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
79 1079 Jelena Marjanović Ženski Leskovac [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
80 1080 Dusan Gutovic Muški TK DYNAMIC NOVI ,SAD [5.0 km] TK Dynamic 5km 00:22:00 Da
81 1081 Zoran Prošić Muški Gladiator workout NS Novi Sad-Sremska Kamenica [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
82 1082 Dušan Krstić Muški Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
83 1083 Jelena Radić Drk Ženski Petrovaradin [5.0 km] TK Dynamic 5km Da
84 1084 Miroljub Enjaković Muški Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km 00:29:00 Ne