Prijavljeni takmičari na TK Dynamic štafetni polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 2000 Dusan Marjanski Muški Melenci [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
2 2001 Ljubomir Vukšić Muški Instant Healthy Life Pivnice [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
3 2002 Edvin Patarčitć Muški ARK Fruska Gora Subotica, 24000 [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
4 2003 Miloš Popin Muški Instant Healthy Life Despotovo [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
5 2004 Ivana Peić Tukuljac Ženski ARK Fruška gora Subotica [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
6 2005 Anita Milovanovic Ženski BRC Beograda - Rakovica [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
7 2006 Ivana Popović Ženski BRC - Belgrade running club Beograd-Čukarica [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton 00:27:00 Da
8 2007 Aleksandra Markov Ženski Belgrade Running Club Beograd - Rakovica [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
9 2008 Ivana Sokolović Ženski OAK Novi Sad Beograd - Zemun Polje [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
10 2009 Vesela Mačkić Ženski Triogy Racing Sremska Kamenica [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
11 2010 Горан Раичевић Muški G-drive Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
12 2011 Гордана Дамјанац Ženski Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
13 2012 Nemanja Đurić Muški Expresni momci Zrenjanin [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
14 2013 Radovan Stevanovic Muški Expresni momci Beograd [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
15 2014 Stefan Zivkovic Muški Ekspresni momci Backa Palanka [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
16 2015 Nemanja Glišić Muški Podmladak gerontoloskog centra Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
17 2016 Živa Vijoglavin Muški Podmladak gerontoloskog centra Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton 01:44:00 Da
18 2017 Aleksandar Stajic Muški Podmladak gerontoloskog centra novi sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
19 2018 Bojan Manojlović Muški Podmladak gerontoloskog centra Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
20 2019 Lemi Cvetković Muški Run King Lemi Team Beograd, Savski Venac [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
21 2020 Žarko Tešić Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
22 2021 Jasmina Lopušina Ženski BRC Beograd-Stari grad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
23 2022 Mihajlo Jovanović Muški November Project Novi Sad Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
24 2023 Helena Dakić Ženski November Project Novi Sad Kikinda [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
25 2024 Milan Plavšić Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
26 2025 Marko Rodic Muški Ekspresni momci Backa Palanka [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
27 2026 Bogdan Đorđević Muški Četiri kruga za dve bitange i ribicu :D :D :D Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
28 2027 Nevena Topličić Ženski Četiri kruga za dve bitange i ribicu :D :D :D Beograd/Zemun [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
29 2028 Žarko Doroški Muški Četiri kruga za dve bitange i ribicu :D :D :D Odžaci [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
30 2029 Aleksandar Davidović Muški Planinarska sekcija Novi Sad, Instant Healthy Life, November Project Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
31 2030 Miroslav Perić Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
32 2031 Jelena Pilipović Ženski Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
33 2032 Nenad Mirosavljević Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
34 2033 Robert Sabo Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
35 2034 Siniša Sladić Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
36 2035 Mirjana Ćujić Ženski CAPITAL CREW Beograd - Gazelice Zemun [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
37 2036 Dušan Vuletić Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
38 2037 Klara Ćurčin Ženski CAPITAL CREW Gazelice Beograd/Zemun [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
39 2038 Jovana Miletić Ženski Capitol Crew Beograd - Gazelice Beograd [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
40 2039 Aleksandra Jovanovic Ženski CAPITAL CREW Gazelice Beograd - Batajnica [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
41 2040 Mina Velimirovic Ženski Agape, Jagodina Jagodina [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
42 2041 Dejan Stevic Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
43 2042 Igor Rados Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
44 2043 Tanja Radoš Ženski Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
45 2044 Luka Gligorić Muški Triatlon Klub Tamiš Pančevo [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
46 2045 Anja Davidović Ženski Triatlon Klub Tamiš Pančevo [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
47 2046 Instant Healthy Life Muški Instant Healthy Life Despotovo Pivnice [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
48 2047 Bojan Karanović Muški TK Dynamic Novi Sad Čelarevo [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
49 2048 Edvard Karahoda Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
50 2049 Iva Uzelac Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton 00:25:00 Da