Rezultati za Triatlon liga trčanja - 5km

Trka:

Pol:

Plasman Startni broj Ime Prezime Klub Zemlja Neto vreme Bruto vreme Status Napomena
1 1051 Aleksandra Burkanovic AK APATIN SRB 0:20:32 OK
2 1022 Jelena Čolić AK Apatin-Čegarunning SRB 0:20:54 OK
3 1030 Una Čegar SRB 0:22:22 OK
4 1029 Danijela Dragojević AK Apatin/Cegarunning SRB 0:22:34 OK
5 1073 Jelena Rašković АК Апатин SRB 0:23:59 OK
6 1170 Aniko Jablan AK Hajduk Maraton Tim Kula SRB 0:24:05 OK
7 1053 Vesela Mačkić Triogy Racing SRB 0:24:36 OK
8 1006 Katica Ristić OAK Novi Sad SRB 0:25:03 OK
9 1084 Sanela Fetahović ARK Fruška Gora Novi Sad SRB 0:25:47 OK
10 1008 Zhaneta Bogatinovska Ilieva NRC - NIKE + RUN CLUB MKD 0:25:56 OK
11 1013 Branka Veličković AK Apatin SRB 0:26:14 OK
12 1102 Jasminka Krmar Cegarunning SRB 0:26:24 OK
13 1111 Tatjana Grbić SRB 0:26:42 OK
14 1055 Biljana Čonkić ARK Fruska Gora SRB 0:26:50 OK
15 1081 Agneš Giric-Cvetković ARK FRUŠKA GORA SRB 0:26:57 OK
16 1134 Reka Reka TK Dynamik Novi Sad SRB 0:27:17 OK
17 1007 Marija Vidović SRB 0:27:37 OK
18 1088 Danijela Milodanovic SRB 0:28:00 OK
19 1061 Albina Tarjan Tobolka ARK Fruška gora SRB 0:28:54 OK
20 1039 Ana Nađheđeši AK Apatin SRB 0:29:05 OK
21 1165 Žaklina Klemen Mitrović SRB 0:29:15 OK
22 1171 Danijela Batinić SRB 0:29:28 OK
23 1063 Iva Uzelac ARK Fruska Gora SRB 0:29:53 OK
24 1194 Ljiljana Spasojević Planinarski klub Železničar Novi Sad SRB 0:30:25 OK
25 1094 Zoe Doronjski SRB 0:30:30 OK
26 1089 Adrianna Guci SRB 0:30:35 OK
27 1071 Melinda Bogdanović ARK Fruška gora SRB 0:30:37 OK
28 1164 Marina Šarenac SRB 0:30:38 OK
29 1026 Dragana Mikić AK Apatin-Čegarunning SRB 0:30:40 OK
30 1143 Jelena Boroja SRB 0:30:43 OK
31 1160 Doroteja Maksimović SRB 0:31:08 OK
32 1052 Nina Radak SRB 0:31:53 OK
33 1127 Jelena Živanić SRB 0:33:29 OK
34 1180 Бојана Качар Ступар АРК Фрушка гора SRB 0:33:57 OK
35 1110 Karolina Madaras P. UK Paligo Palus Palic SRB 0:33:59 OK
36 1128 Jelena Iđuški SRB 0:34:38 OK
37 1068 Jovana Davidovic SRB 0:35:02 OK
38 1014 Milana Sekulić Cegarunning SRB 0:35:35 OK
39 1177 Sanja Novaković SRB 0:35:35 OK
40 1131 Bojana Tasic SRB 0:36:36 OK
41 1021 Danijela Ralić-Ignjatić SRB 0:36:44 OK
42 1159 Isidora Vukičević SRB 0:36:44 OK
43 1172 Ksenija Bakoc SRB 0:41:42 OK
44 1098 ALESANDRA UBORNJI SRB 0:43:45 OK
45 1148 Aleksandra Mitrovic SRB 0:47:52 OK
46 1031 Hana Čegar SRB DNF
47 1040 Dragana Kelevua SRB DNF
48 1046 Mariana Ivanić SRB DNF
49 1048 Tamara Ivanić SRB DNF
50 1070 Eleonora Bogdanović ARK Fruška gora SRB DNF
51 1079 Melinda Irge SRB DNF
52 1082 Tijana Ačanski TK Dynamik Novi Sad SRB DNF
53 1096 Danka Marjanovic SRB DNF
54 1097 KRISTINA UBORNJI SRB DNF
55 1100 Bojana Radovic SRB DNF
56 1101 Katarina Boskovic SRB DNF
57 1105 Jelena Davidovic SRB DNF
58 1109 Danka Burlić SRB DNF
59 1113 Andrea Guci SRB DNF
60 1118 Ksenija Blažić TK Sprint SRB DNF
61 1136 Dunja Luković individualac SRB DNF
62 1144 Ljiljana Dupalo SRB DNF
63 1147 Đurđina Stošić ARK Odžaci SRB DNF
64 1157 Anica Đokić SRB DNF
65 1158 Andrea Malić SRB DNF
66 1167 Anđelija Novaković SRB DNF
67 1182 Tamara Katic SRB DNF
68 1200 Tatjana Grbovic Nema SRB DNF