Rezultati za Ultra trail Stara planina "Midžor"

Trka:

Pol:

Plasman Startni broj Ime Prezime Klub Zemlja Neto vreme Bruto vreme Status Napomena
1 417 Dejan Todevski Makedon MKD 5:52:08 OK
2 409 Filip Todorovski Makedon MKD 5:56:18 OK
3 416 Dimitar Todorovski PK Makedon MKD 6:10:36 OK
4 357 Nikola Ilić BRC Trail CREW SRB 6:18:39 OK
5 419 Nenad Jovanović ARK Fruška gora SRB 6:20:53 OK
6 327 Nikola Perać Hobiti SRB 6:24:29 OK
7 328 Nikola Avramovic SRB 6:31:53 OK
8 406 Aleksandar Vukmirović ARK Fruška gora SRB 6:34:21 OK
9 312 Dejan Nikolić ARK Fruška gora SRB 6:46:36 OK
10 353 Dalibor ALEKSIĆ Hemofarm Running Team SRB 6:48:01 OK
11 303 Marko Stanković Planinarski klub "Ruj 1706" SRB 7:14:02 OK
12 429 Đorđe Dukić SRB 7:22:12 OK
13 334 Alexander Myadzel Wild Family RUS 7:22:29 OK
14 385 Zoran Ovcin ARK Fruška gora SRB 7:24:53 OK
15 428 Philip Nasr Adidas Runners Sofia BUL 7:34:40 OK
16 325 Tomislav-Tosha Batarilo AK Puls Tomislavgrad BIH 7:37:10 OK
17 431 Milan Bijelić PSK Pobeda SRB 7:43:43 OK
18 434 Zivomir Pavic SRB 7:48:09 OK
19 379 Andrija Đorđević ARK Fruška gora SRB 7:48:14 OK
20 349 Igor Mitić SRB 7:50:44 OK
21 427 Boris Tasić 1Step SRB 7:51:35 OK
22 438 Slavko Mrdak Barice MNE 7:52:30 OK
23 364 Milan Delić Ark PETROVGRAD SRB 7:55:50 OK
24 377 Vjekoslav Joksimovic SUES Fijulj SRB 7:57:42 OK
25 387 Dejan Ivankovic BRC Trail CREW SRB 7:57:54 OK
26 375 Stevan Panic SRB 7:58:00 OK
27 315 Damjan Gatarić ARK Fruška gora SRB 8:00:25 OK
28 304 Dragan Jocić PK Era Uzice SRB 8:20:36 OK
29 368 Marko Djuricic freeWrunner MKD 8:22:10 OK Penal: + 30 min
30 398 Vladimir Rajić SRB 8:23:19 OK
31 418 Milan Radović Visokogorci Crne Gore MNE 8:24:06 OK
32 318 Ion Iordanoaia ROU 8:25:13 OK Penal: + 30 min
33 374 Andrzej Kazmierczyk POL 8:26:20 OK
34 350 Ivan Tamburic Skijanje.com SRB 8:36:12 OK
35 386 Nemanja Jokic 1Step SRB 8:36:39 OK
36 396 Slobodan Tasic OCR NSTeam - SRB SRB 8:39:36 OK
37 432 Miroslav Grozev BUL 8:40:19 OK
38 335 Milan Panajotović Survivor Team Zaječar SRB 8:40:29 OK
39 348 Zoran Skoric Gladiator Workout NS SRB 8:48:51 OK
40 316 Branko Stankovic SB.recreation/motivation SRB 8:50:21 OK
41 401 Nenad Orlović SRB 8:52:07 OK
42 306 Grzegorz Pustelnik POL 8:58:22 OK
43 439 Vladimir Pavlov The Running Squad MKD 9:05:53 OK
44 400 Vladimir Kandrač Gladiator Workout NS SRB 9:06:52 OK
45 380 Daniel Medarov MKD 9:10:13 OK
46 426 Nikola Stanković Projektura SRB 9:19:35 OK
47 425 Srđan Simić Projektura SLO 9:19:36 OK
48 311 Dušan Mrdović Belgrade Running Club SRB 9:24:37 OK
49 399 Darko Djurdjevic Ultra Trkač Srbija SRB 9:26:53 OK
50 394 Marius Trion Alergotura ROU 9:33:36 OK
51 440 Небојша Росић SRB 9:33:40 OK
52 430 Aleksandar Cvijovic SRB 9:37:21 OK Penal: + 30 min
53 302 Srđan Grubić JBG SRB 9:40:43 OK
54 444 Miloš Kuvekalović SRB 9:45:02 OK
55 378 Stamen Ranđelović Gladiator Workout NS SRB 9:47:14 OK
56 342 Milorad Djukic Gladiator Workout NS SRB 9:47:16 OK
57 389 Bojan Markovic SRB 9:51:14 OK
58 338 Vladimir Živaljević SRB 9:51:58 OK
59 358 Andrija Zivkovic BRC - Belgrade running club SRB 9:54:37 OK Penal: + 30 min
60 323 Neil Howie Lonely Goats RC GBR 9:55:28 OK
61 345 Relja Mirović Ultra Trkač Srbija SRB 9:55:30 OK
62 309 Ljubomir Brkić SRB 9:57:22 OK
63 397 Vladimir Veljković SRB 9:58:10 OK
64 441 Vladimir Vuletić SRB 9:58:39 OK
65 314 Predrag Djeric BRC Trail CREW SRB 10:04:43 OK
66 367 Marko Bogdanović ARK Fruška gora SRB 10:25:07 OK
67 330 Dejan Vračarić AK Bečej SRB 10:32:14 OK
68 402 Branislav Živaljević SRB 10:33:00 OK
69 317 Dragan Milojevic JBG SRB 10:51:07 OK
70 313 Igor Stogov Freestyler SRB 10:56:56 OK
71 381 Vladimir Kolev BUL 10:58:22 OK
72 352 Rajko Čučković SRB 11:02:40 OK
73 322 Vladimir Čepirda Marjanović / SRB 11:02:57 OK
74 442 Marko Marjanovic SRB 11:02:58 OK
75 344 Mladen Jovanovic SK Tribe SRB 11:08:08 OK
76 336 Aleksandar Djuricic SRB 11:21:32 OK
77 347 Ђорђе Сладаковић Кrajinaforce SRB 11:24:21 OK
78 355 Igor Milenković SK Tribe/Surovi SRB 11:26:37 OK
79 436 Aleksandar Popović SRB 11:34:49 OK
80 308 Dragan Petrović SRB 11:44:27 OK
81 340 Иван Ивановић Sportski klub Tribe SRB 11:44:33 OK
82 301 Zoran Prošić Gladijator SRB 12:03:48 OK
83 437 Slobodan Popović SRB 12:10:14 OK
84 362 Душан Костадиновић SK Tribe SRB 12:13:31 OK
85 372 Vladimir Dukic SK Tribe SRB 12:25:07 OK
86 371 Aleksandar Bjelica SK Tribe SRB 12:26:55 OK
87 422 Goran Mladenović SRB 12:28:18 OK Penal: + 30 min
88 337 Nebojša Tomašević SRB 12:31:58 OK
89 361 Stefan Cizmic SK Tribe SRB 12:36:41 OK
90 333 Zoran Nedović SRB 12:36:42 OK
91 343 Đuro Čapko SRB 12:37:48 OK
92 370 Pavle Jović SRB 12:48:31 OK
93 435 Nikola Bojovic SRB 12:57:06 OK Penal: + 30 min
94 445 Vladimir Gruborović CRO 8:31:07 DSQ No mandatory equipment
95 310 Igor Nonić PD Gornjak SRB DNF
96 332 Suleyman Cavusoglu Dinamo Tuzla TUR DNF
97 346 Filip Nikolić SRB DNF
98 354 Nemanja Stankovic SK Tribe SRB DNF
99 369 Michael Becker BRC Trail CREW GER DNF
100 384 Nikola Živanović Tribalion OCRT team SRB DNF
101 388 Miroslav Lovric PK Borkovac Ruma SRB DNF
102 403 Robert Starčević AK Zaprešić CRO DNF
103 404 Viktor Varga BRC Trail Crew SRB DNF
104 405 Nebojša Trajković J4F SRB DNF
105 411 Bojan Božić SRB DNF
106 414 Tomislav Budinšćak Jastreb extreme CRO DNF
107 415 Domagoj Marušić AK Zaprešić CRO DNF