Пријављени такмичари на 2. Memorijal Prof. dr Franja Fratrić

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број. Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Dragan Đikić Мушки Društvo istraživača "Vladimir Mandić - Manda" Valjevo [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:31:00 Не
2 2 Miloš Klindo Мушки Gradiska [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 02:20:00 Не
3 3 Zoran Ovcin Мушки ARK Fruška gora Petrovaradin [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:32:00 Да
4 4 Andrea Jerinic Женски Нови Сад [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
5 5 Slobodan Djorovic Мушки AvalaSubotom Beograd - Čukarica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 00:01:00 Не
6 6 Davorin Popović Мушки TK Dinamic Нови Сад [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
7 7 Весна Ђоковић Женски PSK Balkan Београд [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
8 8 Bogdan Trbojević Мушки ARK Tron SUBOTICA Subotica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:41:48 Да
9 9 DEJAN UBORNJI Мушки UK PALIGO PALUS PALIC Нови Сад [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
10 10 Vesna Crnjanski Женски PSK Balkan Београд [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
11 11 Nenad Glusac Мушки ARK Somaraton Београд [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
12 12 Sasa Stajic Мушки Ultra trkac Srbija Beograd-Voždovac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
13 13 Bogdan Đorđević Мушки ARK Odžaci Нови Сад [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:32:19 Да
14 14 Mladen Mrdalj Мушки Beograd/Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 02:03:00 Да
15 15 Vesko Anđelković Мушки ARK MaratonKO Kovačica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:34:00 Не
16 16 ALEKSANDAR ILIĆ Мушки MARATON TIM KV Kraljevo [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
17 17 Marko Bakoč Мушки Нови Сад [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
18 18 Mirko Vojinović Мушки MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
19 19 Branko Milević Мушки BTL Београд [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
20 20 Gizela Seric Женски Нови Сад [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:39:00 Не
21 21 Filip Breka Мушки Odzaci [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:34:00 Не
22 22 Branislav Lončar Мушки BELhospice Tim Beograd - Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
23 23 Milos Stanojevic Мушки Rekreativac Ribare/Jagodina [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 02:15:00 Не
24 24 Aleksandra Brankovic Женски Београд [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
25 25 Aleksandar Ilić Мушки AK Kučevo Kučevo [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:45:00 Не
26 26 Gusztáv Surján Мушки Individualac Senta [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
27 27 Marijana Tanovic Женски CAPITAL CREW Belgrade Požega [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
28 28 Jelena Janković-Lasković Женски TK Tamiš - Pančevo Београд [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:47:00 Да
29 29 Slobodan Lasković Мушки TK Tamiš - Pančevo Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:45:00 Да
30 30 Srđan Savić Мушки ARK Somaraton Brestač [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
31 31 Mihajlo Gajic Мушки Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
32 32 Milos Kanđolas Мушки Fakultet sporta i fizickog vaspitanja Nis Pozarevac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:54:27 Не
33 33 Visnja Mulahmetovic Женски ARK Duge Staze Svilajnac Svilajnac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
34 34 Zlatko Piperski Мушки Mladost Zemun Zemun [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
35 35 Dusan Obradovic Мушки Mladost Zemun Vinca (Beograd) [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
36 36 Aleksandra Trajković Женски Zrenjanin [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
37 37 Milutin Raus Мушки Нови Сад [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
38 38 Vlasta Kovač Женски ARK MaratonKO Padina [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
39 39 Bojana Tišma Женски Apatin [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 00:02:15 Не
40 40 Jovana Kulusic Женски Cardio Workout Ruma [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
41 41 Dragan Ćirić Мушки ARK Tron / Omega-3 Norway House Нови Сад [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
42 42 Dejan Bogdanović Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
43 43 Dejan Nikolic Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
44 44 Ninoslav Pole Мушки ARK Fruška gora Sid [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
45 45 Nenad Djordjevic Мушки Prigrevica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
46 46 Zoran Rakić Мушки Dobro jutro Apatine Apatin [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:46:00 Да
47 47 Ilija Košutić Мушки Bački Gračac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
48 48 Bojan Samac Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
49 49 Natan Rabajev Мушки Београд [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
50 50 Sinisa Nikolic Мушки Gladiator Gym Нови Сад [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
51 51 Ilija Delević Мушки / Београд [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
52 52 Arpad Šarkezi Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 00:00:00 Да
53 53 Lazar Rišar Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 00:00:00 Не
54 54 Odobašić Tijana Женски ARK Somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 00:00:00 Да
55 55 Nikola Radulaški Мушки 3athlete Београд [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
56 56 Siniša Alačević Мушки Bačka Palanka [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 00:00:00 Не
57 57 Nebojsa Milovanovic Мушки Rekreativac Kacarevo [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
58 58 Robert Lalić Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
59 59 Aleksandra Burkanovic Женски AK APATIN Нови Сад [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
60 60 Snežana Radović Женски ARK Somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
61 61 Darko Petrović Мушки ARK Somaraton Beograd/Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:24:30 Да
62 62 Marko Sakač Мушки Udruga Zdravo Trčanje Osijek Belišće [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
63 63 Milijana Milijanović Женски Нови Сад [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
64 64 Dragan Rapić Мушки ARK Tron Subotica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
65 65 Milan Nesic Мушки Beograd- Grocka [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 00:00:00 Да
66 66 Aleksandar Lazic Мушки Novi Sad - Futog [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
67 67 Dejan Momcilovic Мушки rekreativac Ruma [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
68 68 Ivan Dlacic Мушки Vojska Srbije Specijalna Brigada Beograda [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
69 69 Ivana Belić Женски Нови Сад [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
70 70 Vladimir Beljanski Мушки Нови Сад [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
71 71 Matija Obradovic Мушки Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:50:26 Да
72 72 Branislav Srdic Мушки Ruma [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
73 73 Đuka Čeljuska Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:16:26 Да
74 74 Milan Alanović Мушки Нови Сад [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
75 75 Jelena Milutinovic Женски / Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
76 76 Nikola Bojovic Мушки Outdoo in Zubin Potok [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
77 77 Dušan Anđelić Мушки AK Trim Kikinda Kikinda [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
78 78 Elena Boboš Женски ARK MaratonKO Padina [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 02:02:00 Не
79 79 Aleksandar Glavonjic Мушки Београд [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
80 80 Djerdj Teleki Мушки ARK TRON Subotica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
81 81 Petar Šarić Мушки OK Stražilovo Sremski Karlovci [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
82 82 Slobodan Mikovic Мушки Srbobran [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
83 83 Dragan Proković Мушки GM Optimist running team - Juniori Gornji Milanovac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
84 84 Vladana Sredić Женски Beograd - Vracar [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
85 85 Djuro Borbelj Мушки AK Apatin Apatin Apatin [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
86 86 Milica Krstić Женски Sremska Mitrovica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
87 87 Igor Skenderovic Мушки / Subotica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:50:14 Да
88 88 Dragan Kovačević Мушки GM Optimist running team Gornji Milanovac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
89 89 Katarina Perišić Markeljić Женски GM Optimist running team Gornji Milanovac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
90 90 Jelena Vatković Женски ARK Duge Staze Svilajnac Svilajnac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
91 91 Branimir Pesic Мушки Kragujevac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
92 92 Slobodan Stosic Мушки Kragujevac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
93 93 Drago Majdanac Мушки individualac Gradiska [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:22:00 Не
94 94 Dragan Mladenovic Мушки Svilajnac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
95 95 Nemanja Nikolic Мушки TK DYNAMIC Нови Сад [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:30:02 Да
96 96 Dušan Mihajlović Мушки Run3 Zemun [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
97 97 Gordan Gogić Мушки Run3 Beograd cukarica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 02:00:00 Да
98 98 Zoran Cubrilo Мушки Run3 Beograd - Kaluđerica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
99 99 Milenko Nikolić Мушки - Beograda - Rakovica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
100 100 Aleksandar Marković Мушки Smederevska Palanka [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
101 101 Željko Ivković Мушки Triatlon Klub Sprint Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
102 102 Nadica Jovanović Женски Samostalan takmičar Kučevo [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 02:10:00 Да
103 103 Marko Nikolic Мушки Budva [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
104 104 Mile Cvetković Мушки Svaski Venac Beograd Savski venac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 02:04:46 Да
105 105 Goran Jeremić Мушки Lajkovac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
106 106 Miloš Stambolija Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
107 107 Zoran Nikolić Мушки ARK Somaraton Bački Monoštor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:34:09 Да
108 108 Vladaimir Danko Мушки TK "Dynamic" Novi Sad Novi Sad - Futog [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
109 109 Александра Јанковић Женски Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
110 110 Зоран Јанковић Мушки Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
111 111 Горан Јошић Мушки Бијељина [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:38:00 Да
112 112 Nebojša Janković Мушки Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
113 113 Ivan Šuleić Мушки Fitnes 011 Београд [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:21:00 Да
114 114 Svetlana Đalović Женски maraton tim Pozarevac Kostolac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
115 115 Игор Батиница Мушки Subotica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
116 116 Milan Nikolić Мушки Београд [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
117 117 Bojan Milovanović Мушки GM Optimist running team Gornji Milanovac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:47:00 Да
118 118 Miloš Petrović Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 00:00:00 Да
119 119 Milica Krnić Женски Škola trčanja Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
120 120 Pavle Ćirić Мушки TK Dynamik Novi Sad Нови Сад [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:35:00 Да
121 121 Milana Kosanović Женски individualno Sremska Mitrovica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
122 122 Goran Dudan Мушки KP Zrenjanin Нови Сад [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
123 123 sladjan todorovic Мушки Svilajnac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
124 124 Jelena Sladic Женски BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
125 125 Miloš Kesić Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
126 126 Živan Dudić Мушки Golubinci [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
127 127 Nevena Mitrovic Женски Bjeljina trci rekreativno Bjeljina [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:51:00 Да
128 128 Jovan Kondic Мушки Arilje [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
129 129 Nebojša Đošić Мушки Нови Сад [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
130 130 Nebojsa Mitrovic Мушки BTR Bijeljina [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:50:00 Не
131 131 Vladimir Obradović Мушки Нови Сад [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:41:00 Да
132 132 Andrija Smircic Мушки Capital Crew Belgrade Belgrad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 02:09:00 Да
133 133 Dejan Markovic Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Batocina [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
134 134 Aniko Jablan Женски AK Hajduk maraton tim Kula Bačka Topola [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:43:43 Да
135 135 Dragan Popović Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:24:00 Да
136 136 Stefan Lazić Мушки Maraton tim Pozarevac Kostolac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:46:15 Да
137 137 Đorđe Vučković Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
138 138 Đorđe Munjas Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Не
139 139 Bojan Karanović Мушки TK DYNAMIC Čelarevo [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
140 140 Miloš Darić Мушки Tk POdgorica Cetinje [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
141 141 Dragoslav Orčić Мушки Subotica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
142 144 Živorad Petrović Мушки individualac Београд [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
143 145 Sanela Janković Женски individualac Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
144 148 Đorđe Samardžija Мушки individualac Београд [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
145 152 Marko Popović Мушки Individualac Beograd - [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Да
146 1000 Borislav Pelengić Мушки Vojska Srbije Нови Сад [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
147 1001 Dejan Tosenberger Мушки Bajmok [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
148 1002 Nikola Vuksić Мушки / Nova Pazova [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
149 1002 Ivan Marković Мушки Škola trčanja Srbija-Šabac Šabac [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:20:00 Не
150 1002 Biljana Šaulić Женски Beograd, Novi Beograd [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Не
151 1003 Marko Janković Мушки Нови Сад [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Не
152 1003 Jelena Živanović Женски Beograd- Vracar [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
153 1003 Aleksandar Stajic Мушки Nevesinje [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
154 1003 Branislava Pokuševski Kumalakanta Женски Београд [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
155 1004 Nebojsa Tamindzic Мушки ARK Odžaci Нови Сад [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:22:37 Да
156 1004 Sava Jerinic Мушки _ Zrenjanin [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 01:05:00 Не
157 1004 Игор Ђурашевић Мушки Ловћенац [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
158 1004 Andrea Malić Женски Нови Сад [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Не
159 1004 Marko Mijić Мушки Hitna pomoć Senta Senta [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
160 1005 Dijana Montiljo Mihajlovic Женски Run3 Beograd, Zemun, [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
161 1005 Jovana Davidovic Женски Nova Pazova [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Не
162 1005 TIN Sakač Мушки Udruga Zdravo Trčanje Osijek bistrinci [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Не
163 1005 Dusan Agbaba Мушки Нови Сад [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
164 1006 Isidora Vukičević Женски Sombor [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Не
165 1008 Srećko Prodanov Мушки Нови Сад [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
166 1012 Nemanja Đurić Мушки Ak Apatin Zrenjanin [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
167 1013 Milana Šojić Женски Нови Сад [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
168 1014 Aleksandra Bisercic Женски Vršac [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
169 1015 Karolina Kalapoš Женски ARK Fruška gora Bečej [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:22:19 Да
170 1016 Petar Stojanović Мушки ARK Somaraton Beograd Palilula [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:32:00 Не
171 1017 Andrej Denisov Мушки Нови Сад [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:34:00 Да
172 1018 Sava Veselinović Мушки Pančevo [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Не
173 1019 Dalibor Milosavic Мушки Novisad [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Не
174 1021 Nikola Petrovic Мушки Škola trčanja Šabac Šabac [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
175 1023 Milanka Kosijer Женски Skola trcaja Sabac sabac [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 01:04:00 Не
176 1024 Aleksandra Simić Женски Škola trčanja Šabac Šabac [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
177 1025 Marina Petrović Женски Београд [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Не
178 1026 Igor Bakoš Мушки Нови Сад [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
179 1027 Snezana Kliska Женски Čegarunning Petrovaradin [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:27:00 Да
180 1028 Jasminka Krmar Женски Cegarunning Нови Сад [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 05:30:00 Да
181 1029 Marko Marinković Мушки Inspired by HOPE Bač [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
182 1030 Dragan Konjević Мушки Sombor [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
183 1031 Огњен Јовановић Мушки Београд-Нови Београд [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Не
184 1032 Milos Panajotovic Мушки Nova Pazova [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
185 1033 Luka Kojić Мушки VAK 1926 Vršac [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:19:28 Да
186 1034 Darko Kojić Мушки Vršac [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:21:04 Не
187 1036 Borislav Stevanović Мушки OK Stražilovo Sremski Karlovci [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
188 1037 Marina Sočin Женски Senta [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
189 1038 Sebastian Ludaić Мушки ARK Tron Palić [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
190 1039 Dragana Mikic Женски Ak Apatin / Cegarunning Нови Сад [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
191 1041 Zoran Marković Мушки ARK Fruška gora Bački Jarak [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
192 1042 Balaž Križanović Мушки Senta [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
193 1043 Denis Sulejmanović Мушки 11030 Beograd [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
194 1044 Reka Kara Женски TK Dynamic Novi Sad BECEJ (STARI) [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
195 1046 Zdravko Mišović Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
196 1047 Dusan Gutovic Мушки TK DYNAMIC Нови Сад [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:23:00 Не
197 1048 Marija Novaković Женски AK Bečej Bečej [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
198 1049 Mirela Kuč Женски Gladiator Gym Нови Сад [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
199 1051 Nikola Đurić Мушки Nike + run club Belgrade Београд [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:19:03 Да
200 1052 Dušan Stupar Мушки Sportsko udruženje Super Aktivan Нови Сад [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
201 1053 Gabor Ikotin Мушки Temerin [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
202 1054 Miralem Rešidović Мушки Bijeljina [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:25:14 Да
203 1055 Гордана Дамјанац Женски Нови Сад [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
204 1056 Dajana Stevanovic Женски Bijeljina [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:34:27 Да
205 1057 Marko Gaić Мушки Sremski Karlovci [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:26:30 Да
206 1058 Ognjen Stojanović Мушки Нови Сад [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Не
207 1059 Dalibor Lukin Мушки Triogy Racing Vrdnik [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
208 1060 Grujić Firanj Danica Женски ARK Somaraton Sombor [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:00:00 Не
209 1061 Dušan Vuletić Мушки Нови Сад [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
210 1062 Nikola Todorović Мушки TK Dynamic Novi Sad Нови Сад [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
211 1081 Slobodan Tatomirović Мушки individualac Београд [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Да
212 2000 zoran markovic Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Не
213 2001 Slobodan Mirosavljev Мушки Vrsac [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Не
214 2002 Tijana Lazić Женски Beograd, Zemun, [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
215 2003 Sanja Stojanović Женски Beograd, Zemun, [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
216 2004 Iva Čolić Женски Beograd - Vračar [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Не
217 2005 Nevena Šunjevarić Женски Beograd, Zemun, [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Не
218 2006 Zeljko Pekovic Мушки Titel [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
219 2007 Aleksandar Adamov Мушки VAK 1926 Vršac [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
220 2008 Stefan Knežević Мушки VAK 1926 Margita [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
221 2009 Nikola Tuzluk Мушки VAK 1926 Vršac [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
222 2010 Zoran Marković Мушки ARK Fruška gora Bački Jarak [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
223 2011 Ivica Tasić Мушки ARK Odžaci Odžaci [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
224 2012 Ond Bakos Мушки Hitna pomoć Senta Senta [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
225 2013 Roland Megyeri Мушки Hitna pomoć Senta Senta [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
226 2014 Nikola Pavlović Мушки Hitna pomoć Senta Senta [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
227 2016 Aleksandar Vukmirović Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
228 2017 Nenad Jovanović Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
229 2018 Tanja Perisic Женски Београд [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
230 2019 Aleksandar Pavlović Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
231 2020 Milica Vučetić Женски Running Tribe Београд [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
232 2021 Branko Ristic Мушки Running Tribe Belgrade Beograd - Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
233 2023 Ivana Budinski Женски BRC Trail CREW Ruski Krstur [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
234 2024 Milan Kovačić Мушки Čegarunning-Ak Apatin 1 Sombor [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
235 2025 Miroslav Pešić Мушки Čegarunning-Ak Apatin 1 Zmajevo [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
236 2026 Filip Demić Мушки Čegarunning-Ak Apatin 1 Mokrin [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
237 2027 Biljana Rašić Женски Beograd-Voždovac [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
238 2028 Mihajlo Jovanović Мушки Нови Сад [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
239 2029 Milan Lisica Мушки Нови Сад [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
240 2030 Darija Bogdanovic Женски Beograd Vracar [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
241 2031 Marija Radulović Женски Beograd - [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
242 2032 Jasna Žarković Женски Beograd - [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
243 2033 Jovana Macut Женски Beograd - [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
244 2034 Živa Vijoglavin Мушки Čegarunning-Ak Apatin 2 Нови Сад [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да
245 2035 Ajredin Ajeti Мушки Čegarunning-Ak Apatin 2 Zrenjanin [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Да