Пријављени такмичари на 4. Kruševački Generali polumaraton

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број. Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Nenad Zivkovic Мушки ARK Maratonac Kruševac Krusevac [21.1 km] Polumaraton Да
2 2 Zoran Brančić Мушки - Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
3 3 Ankica Rapaić Женски Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
4 4 Đorđe Marković Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Да
5 5 Nemanja randjelovic Мушки Knjaževac [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Да
6 6 Vesko Anđelković Мушки ARK MaratonKO Kovačica [21.1 km] Polumaraton Да
7 7 Vlasta Kovač Женски ARK MaratonKO Padina [21.1 km] Polumaraton Да
8 8 Sanja Djordjevic Женски Београд [21.1 km] Polumaraton Да
9 9 Marija Arsic Женски Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
10 10 Anđelija Ognjanović Женски - Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
11 11 Dejan Milosevic Мушки Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
12 12 Dušan Trajković Мушки Agape Niš [21.1 km] Polumaraton 02:07:00 Да
13 13 Nenad Cvetanović Мушки Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:54:28 Да
14 14 Ranko Milic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
15 15 Milan Lukic Мушки Krusevac [21.1 km] Polumaraton Да
16 16 Adem Yalcin Мушки Tetovo [21.1 km] Polumaraton Да
17 17 Vesela Mačkić Женски Triogy Racing Sremska Kamenica [21.1 km] Polumaraton Да
18 18 Bojana Rakić Женски ARK Vizelj Beograd-Tasmajdan [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Да
19 19 Небојша Судимац Мушки АРК Маратонац Крушевац Крушевац [21.1 km] Polumaraton Да
20 20 Dragan Đikić Мушки Društvo istraživača "Vladimir Mandić - Manda" Valjevo [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Да
21 21 Dušan Mirilo Мушки Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Да
22 22 Oliver Zlatanović Мушки Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
23 23 Ivan Popovic Мушки Belgrade Running Club Beograd - Stari grad [21.1 km] Polumaraton Да
24 24 sladjan todorovic Мушки Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Да
25 25 Иван Вучковић Мушки Деспотовац [21.1 km] Polumaraton Да
26 26 Nikola Ilić Мушки BRC Trail CREW Zlatibor [21.1 km] Polumaraton Да
27 27 Branimir Đuričić Мушки DREAM TEAM UDC Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Да
28 28 Bojan Vasiljevic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
29 29 Duško Kunić Мушки BTL Београд [21.1 km] Polumaraton Да
30 30 ALEKSANDAR ILIĆ Мушки MARATON TIM KV Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Да
31 31 Marko Miljkovic Мушки Krusevac [21.1 km] Polumaraton Да
32 32 Nikola Miljkovic Мушки Nis [21.1 km] Polumaraton Да
33 33 Jovan Vukobratovic Мушки Ruma [21.1 km] Polumaraton Да
34 34 Dushko Durtanoski Мушки NIKE + RUN CLUB Skopje Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Да
35 35 Ranko Paunovic Мушки Krusevac [21.1 km] Polumaraton Да
36 36 Miša Milić Мушки Ruma [21.1 km] Polumaraton Да
37 37 Jasmina Palurovic Женски Krusevac [21.1 km] Polumaraton Да
38 38 Љиљана Латиновић Женски Спортски клуб Видиковац Београд, Србија [21.1 km] Polumaraton Да
39 39 Vladimir Čepirda Marjanović Мушки / Niš [21.1 km] Polumaraton Да
40 40 Dragan Mišković Мушки Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Да
41 41 Milos Zdravkovic Мушки Nis [21.1 km] Polumaraton Да
42 42 Sava Jerinic Мушки _ Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 02:13:00 Да
43 43 Zoran Marković Мушки - Paraćin [21.1 km] Polumaraton 01:39:33 Да
44 44 Predrag Šekara Мушки PSK Balkan BEOGRAD ZVEZDARA [21.1 km] Polumaraton Да
45 45 Miroljub Lakićević Мушки Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
46 46 Jana Jovanović Женски Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
47 47 Danilo Bulatovic Мушки TK 11Tri Belgrade Београд [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Да
48 48 Данијела Радић Женски Агапе Јагодина [21.1 km] Polumaraton Да
49 49 IVAN JAKOVLJEVIC Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
50 50 Иван Јевтић Мушки Маратонци Панчево Београд [21.1 km] Polumaraton Да
51 51 Nemanja Radojković Мушки Ćićevac [21.1 km] Polumaraton Да
52 52 Srđan Savić Мушки ARK Somaraton Brestač [21.1 km] Polumaraton Да
53 53 Milorad Jockovic Мушки AK Tempo Šabac Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Да
54 54 Darko Lukić Мушки Triogy Racing Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
55 55 Mladen Alvirović Мушки Triogy Racing Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Да
56 56 Branko Milević Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
57 57 Aleksandar Gacik Мушки Niš [21.1 km] Polumaraton Да
58 58 Nikola Zivadinovic Мушки Jelasnica kod Nisa [21.1 km] Polumaraton Да
59 59 Nikola LJumović Мушки AK Leposavić Leposavić [21.1 km] Polumaraton 01:14:00 Да
60 60 Ace Jakimovski Мушки Skok Kumanovo Kumanovo [21.1 km] Polumaraton 01:26:45 Да
61 61 Miloš Ranković Мушки N. Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Да
62 62 Marina Jovanović Женски Agape Rekovac [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Да
63 63 Dušan Mihajlović Мушки Run3 Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
64 64 Dejan Stevanović Мушки Homoljski Maratonci Suvi Do, Žagubica [21.1 km] Polumaraton Да
65 65 Marjan Gramic Мушки Homoljski Maratonci Zagubica [21.1 km] Polumaraton Да
66 66 Darko Bogicevic Мушки Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [21.1 km] Polumaraton Да
67 67 mirko andjelkovic Мушки AK SFS Borac Paracin Paracin [21.1 km] Polumaraton Да
68 68 Ralf Capelle Мушки Horn-Bad Meinberg [21.1 km] Polumaraton Да
69 69 Siniša Đerašević Мушки Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Да
70 70 Darko Jankovic Мушки Krusevac [21.1 km] Polumaraton Да
71 71 Ivana Kostic Женски Running Tribe Belgrade Београд [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Да
72 72 Zdravko Karadžić Мушки Sevojno [21.1 km] Polumaraton Да
73 73 Svetislav Pavlović Мушки Ak Krusevac Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:26:00 Да
74 74 Miloš Milisavljević Мушки BRC Trail CREW Београд [21.1 km] Polumaraton Да
75 75 Dejan Medojevic Мушки Generali run club N.Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
76 76 Radovan Popović Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
77 77 Pavle Peković Мушки Belgrade Running Club Београд [21.1 km] Polumaraton 01:44:22 Да
78 78 Aleksandar Bokarev Мушки OAK Beograd Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Да
79 79 Bogomir Ivkovic Мушки ZDRAVKO&TEAM FRIENDS Lapovo [21.1 km] Polumaraton Да
80 80 Vladimir Beočanin Мушки Atletski klub Kraljevo Kraljevo [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Да
81 81 Veljko Novakovic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
82 82 Sasa Momcilovic Мушки Rekreativci Ruma Ruma [21.1 km] Polumaraton Да
83 83 Nemanja Bozovic Мушки MARATON TIM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Polumaraton 01:26:00 Да
84 84 Dragan Mladenovic Мушки Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Да
85 85 Davor Simic Мушки PARAĆIN Paraćin [21.1 km] Polumaraton Да
86 86 Dejan Momcilovic Мушки Rekreativac Ruma [21.1 km] Polumaraton Да
87 87 Bojana Velickovic Женски Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Да
88 88 Dušan Čeri Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:47:22 Да
89 89 Jelena Milutinovic Женски AK Sava Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
90 90 damljan matovic Мушки MARATHON TEAM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Да
91 91 Vladan Stojanovic Мушки Paracin [21.1 km] Polumaraton Да
92 92 Saša Nedeljković Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
93 93 Dragomir Đinisov Мушки Ark Maratonko Kovačica Debeljača [21.1 km] Polumaraton Да
94 94 Nevena Topličić Женски Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
95 95 Vesna Šipka Женски Banja Luka Running Club Banja Luka [21.1 km] Polumaraton Да
96 96 Душан Јевтић Мушки АРК Маратонац Крушевац Крушевац [21.1 km] Polumaraton Да
97 97 Marija Mitric Женски Lestane [21.1 km] Polumaraton Да
98 98 Strahinja Petrovic Мушки Krusevac [21.1 km] Polumaraton Да
99 99 Srđan Nedeljković Мушки Kruševac [21.1 km] Polumaraton Да
100 100 Tatiana Vasiljevic Женски Loznica [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Да
101 101 Mladen Đekić Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
102 102 Vuk Krgović Мушки Čačak [21.1 km] Polumaraton Да
103 103 Andrijana Lukic Женски Agape, Jagodina Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
104 104 Milica Luković Женски PSK Balkan Kruševac [21.1 km] Polumaraton Да
105 105 Milos Stanojevic Мушки Agape, Jagodina Ribare/Jagodina [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Да
106 106 Saša Milojević Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:53:35 Да
107 107 Vukašin Stojanović Мушки Lazarevac [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Да
108 108 Igor Stefanović Мушки PSK Balkan Kruševac [21.1 km] Polumaraton Да
109 109 Slavica Stojiljković Женски Arandjelovac [21.1 km] Polumaraton Да
110 110 Slavisa Jablanovic Мушки Despotovac [21.1 km] Polumaraton Да
111 111 Dusan Ilic Мушки BRC - Belgrade Running Club Београд [21.1 km] Polumaraton 01:37:14 Да
112 112 Goran Živanović Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
113 113 Mihailo Nikolic Мушки PSD Cira Lajkovac Lajkovac [21.1 km] Polumaraton Да
114 114 Veljko Bajić Мушки Lajkovac [21.1 km] Polumaraton Да
115 115 Sonja Kapetanović Женски BEOGRAD/Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:54:18 Да
116 116 Vanja Dardić Мушки Banja Luka Running Club Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Да
117 117 Biljana Vučić Женски Banjaluka Running Club Banja Luka [21.1 km] Polumaraton Да
118 118 Jadranka Lukić Женски Banja Luka Running Club Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 02:50:00 Да
119 119 Mirko Vojinović Мушки MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton Да
120 120 Ana Stojanović Женски Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
121 121 Zoran Stojilković Мушки Banja Luka Running Club Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 01:53:39 Да
122 122 Nenad Petrović Мушки Banja Luka Running Club Banja Luka [21.1 km] Polumaraton Да
123 123 Lazar Radisavljević Мушки Kruševac [21.1 km] Polumaraton Да
124 124 Mladen Nikolić Мушки ARK Maratonac Kruševac Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:42:17 Да
125 125 Jovica Kovac Мушки Vrsacki atletski klub 1926 Vrsac [21.1 km] Polumaraton Да
126 126 Nenad Mitrović Мушки Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Да
127 127 Ненад Тасић Мушки FormaPharm engineering group Вршац [21.1 km] Polumaraton Да
128 128 Milan Jeftic Мушки Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Да
129 129 Danijela Jurosevic Женски Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
130 130 Tanja Trajkovic Женски Krusevac [21.1 km] Polumaraton Да
131 131 Nebojša Šarčević Мушки Inspired by HOPE Cacak [21.1 km] Polumaraton Да
132 132 Bojan Trifunovic Мушки Blok 70 Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Да
133 133 Milica Kovačević Женски Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
134 134 Petar Jovanovic Мушки PEK Gora Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
135 135 Stefan Prokic Мушки Generali run club Mladenovac [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Да
136 136 Bojan Stevic Мушки ARK Maratonac Kruševac Kruševac [21.1 km] Polumaraton Да
137 137 Dejan Španović Мушки Adidas Runners Belgrade Београд [21.1 km] Polumaraton Да
138 138 Milan Gligorić Мушки Banja Luka Running Club Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 01:27:46 Да
139 139 Aleksandar Adzic Мушки Triogy Racing Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Да
140 140 Aleksandar Panić Мушки Banja Luka Running Club Teslić [21.1 km] Polumaraton Да
141 141 Tihomir Milošević Мушки N. Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Да
142 142 Nadica Jovanović Женски Kučevo [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Да
143 143 Srđan Todorović Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Да
144 144 Nenad Paunovic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Да
145 145 Miroslav Dukadinović Мушки OAK Beograd Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Да
146 146 Ivana Matovic Женски Krajevo [21.1 km] Polumaraton Да
147 147 Strahinja Puskarevic Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
148 148 Blagoje Janačković Мушки Kik boks 028 Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton 00:35:00 Да
149 149 Bojana Jovanovic Женски Run&Fun Nis [21.1 km] Polumaraton 02:13:00 Да
150 150 Tanja Nikolić Женски Krusevac [21.1 km] Polumaraton Да
151 151 Ljubomir Radojko Мушки Trstenik Trstenik [21.1 km] Polumaraton Да
152 152 Svetlana Pejic Zupcic Женски MARATON TIM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Да
153 153 VALENTINA UZUNOVA Женски BOGDANCI [21.1 km] Polumaraton Да
154 154 Dragan Jovanović Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
155 155 Jasmina Dragićević Женски Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Да
156 156 Milana Kosanović Женски individualno Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Да
157 157 Damir Gudalo Мушки Banja Luka Running Club Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Да
158 158 Sandra Bijelić Женски Banja Luka Running Club Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Да
159 159 Danijela Tešanović Женски Banja Luka Running Club Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 01:43:55 Да
160 160 Dragan Bogdanović Мушки Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Да
161 161 Ђурђе Атанацковић Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
162 162 Владан Арсенијевић Мушки Атлетски клуб ПАРАЋИН Параћин [21.1 km] Polumaraton Да
163 163 Milan Ilic Мушки Running Tribe N.Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:47:51 Да
164 164 Vitaminka Zrnić Женски Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Да
165 165 Sasa Stefanovic Мушки ARK Maratonac Krusevac Krusevac [21.1 km] Polumaraton Да
166 166 Dragisa Filipovic Мушки zajecar [21.1 km] Polumaraton 01:23:00 Да
167 167 Željko Mitić Мушки Klub exstremnih sportova Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:40:35 Да
168 168 Ivana Dardić Женски BLRC Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 02:26:00 Да
169 169 Velisav Vasic Мушки Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Да
170 170 Наташа Атлагић Женски Banjaluka Running Club Бања Лука [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Да
171 171 Ivan Milovanovic Мушки Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Да
172 172 blagoje arnautovic Мушки MARATHON TEAM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Да
173 173 Tatjana Grbovic Женски Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 00:22:00 Да
174 174 ACA JOVAN KRSTIĆ Мушки AK Radnički 2016 Niš Niš - Medijana [21.1 km] Polumaraton Да
175 175 Nenad Babić Мушки Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Да
176 176 Darko Kojić Мушки Vršac [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Да
177 177 Aleksandar Maksimović Мушки NRC - Nike + Run Club Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Да
178 178 Marko Krijestorac Мушки Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
179 179 Zoran Vukadinovic Мушки Rekreativno trčanje Kos. Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Да
180 180 Dragana Kurtović Женски BRC Trail CREW Herceg Novi [21.1 km] Polumaraton 01:48:03 Да
181 181 Branko Hrnjaz Мушки Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton Да
182 182 Milena Simonović Женски NRC - Nike + Run Club Požarevac [21.1 km] Polumaraton Да
183 183 Горан Спасојевић Мушки Војска Србије, РВиПВО Београд [21.1 km] Polumaraton 01:30:25 Да
184 184 vanja Kurtovic Женски TK Tamiš - Pančevo Београд [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
185 185 Danijela Ulijan Мушки Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Да
186 186 Olivera Stankovic Женски PAK Mosor Niš Nis [21.1 km] Polumaraton Да
187 187 Maja Vukićević Женски STRC Beograd-Stari grad [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Да
188 188 Marija Miletic Женски Agape,Jagodina 35000 Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
189 189 Jugoslav Ilic Мушки Generali run club Београд [21.1 km] Polumaraton Да
190 190 Marijana Prodanović Женски Capital Crew Belgrade Stari Banovci [21.1 km] Polumaraton Да
191 191 Danko Despotovic Мушки Pljevlja [21.1 km] Polumaraton 01:45:48 Да
192 192 Vladimir Milojević Мушки Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Да
193 193 SLAVOMIR BORKA Мушки GENERALI RUN CLUB Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Да
194 194 Dragana Milanovic Женски Sokobanja [21.1 km] Polumaraton Да
195 195 Mirko Minic Мушки A.K. Uzice Uzice [21.1 km] Polumaraton Да
196 196 Aleksandar Katić Мушки Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Да
197 197 Aleksandar Đukanović Мушки BEOGRAD ZVEZDARA [21.1 km] Polumaraton 01:44:11 Да
198 198 Slobodan Stosic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
199 199 Aleksandar Uzelac Мушки OAK Beograd Velika Gorica [21.1 km] Polumaraton Да
200 200 Dijana Blažić Женски AK Banjaluka Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 02:29:00 Да
201 202 Tanja Mirković Женски AK Banjaluka Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 02:22:00 Да
202 203 Dragan Proković Мушки GM Optimist running team Gornji Milanovac [21.1 km] Polumaraton Да
203 204 Branka Šošić-Jurjević Женски BRC - Belgrade Running Club Beograd Vracar [21.1 km] Polumaraton 02:21:00 Да
204 205 Saša Milivojević Мушки Požega [21.1 km] Polumaraton 01:39:00 Да
205 206 Aleksandra Milivojević Женски Požega [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Да
206 207 Dragan Vukićević Мушки Čačak [21.1 km] Polumaraton Да
207 208 Michael Becker Мушки BRC Trail CREW Pohlheim [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Да
208 209 Petar Krajnovic Мушки Klub Ekstremnih Sportova Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
209 210 Dejan Gojić Мушки Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Да
210 211 Gordana Vučić Женски AK Sloboda Novi Grad Banja Luka [21.1 km] Polumaraton Да
211 212 Bozidar Nikolic Мушки Nis [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
212 213 Zoran Cubrilo Мушки Run3 Beograd - Kaluđerica [21.1 km] Polumaraton Да
213 214 Milanko Džomić Мушки AK Karanovac Kraljevo [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Да
214 215 Boban Lukić Мушки AK Krusevac Kruševac [21.1 km] Polumaraton Да
215 216 Admir Kucevic Мушки Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Да
216 217 Dušan Nedeljković Мушки Niš - Medijana [21.1 km] Polumaraton Да
217 218 Milica Slavković Женски Belgrade Urban Running Team Beograd-Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Да
218 219 Sara Kuzmanović Женски Београд [21.1 km] Polumaraton Да
219 220 Božidar Vještica Мушки Belgrade Running Club Busije - Ugrinovci [21.1 km] Polumaraton Да
220 221 Branko Lukić Мушки BURT Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Да
221 222 Zoran Ovcin Мушки ARK Fruška gora Petrovaradin [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Да
222 223 ana atanasosvska Женски Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Да
223 224 Marina Pajčin Женски Running Tribe Belgrade Београд [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Да
224 225 DRAGAN NOVIČIĆ Мушки Kragujevc [21.1 km] Polumaraton Да
225 226 Andrija Đorđević Мушки ARK Fruška gora Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:16:13 Да
226 227 Milica Krstić Женски Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Да
227 228 Гојко Костић Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 01:33:57 Да
228 229 Наташа Томашевић Женски Нова Пазова [21.1 km] Polumaraton Да
229 230 Branimir Pesic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
230 231 Nikola Čvorović Мушки Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Да
231 232 Vladimir Petrovic Мушки / Beograd Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Да
232 233 Vasilije Krsmanović Мушки Kruševac [21.1 km] Polumaraton Да
233 234 Jelena Paunovic Женски ŠTRC Београд [21.1 km] Polumaraton Да
234 235 Nebojsa Miljkovic Мушки ŠTRC Београд [21.1 km] Polumaraton Да
235 236 Rasko Vujovic Мушки MY GYM Ivanjica Ivanjica [21.1 km] Polumaraton Да
236 237 Dejan Dašić Мушки Pomoravski Maraton Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
237 238 Aleksandar Ilić Мушки AK Kučevo Kučevo [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
238 239 Mile Bacheski Мушки NRC - Nike + Run Club Skopje,Makedonija [21.1 km] Polumaraton 01:24:05 Да
239 240 Vojislav Blagojević Мушки Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Да
240 241 Саше Петревски Мушки NRC - Nike + Run Club Skopje Скопје [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
241 242 Goran Milovanović Мушки Niš [21.1 km] Polumaraton Да
242 243 Ljubomir Simeonovski Мушки NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje [21.1 km] Polumaraton Да
243 244 Biljana Tadić Женски BRC Београд [21.1 km] Polumaraton Да
244 245 Malisa Kovacevic Мушки Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Да
245 246 Milan Djurdjev Мушки Maratonci Pancevo Pancevo [21.1 km] Polumaraton Да
246 247 MILOŠ NASTASIJEVIĆ Мушки TK CHALLENGE Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
247 248 Gordana Šeatović Женски Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Да
248 249 Nemanja Rabrenović Мушки BRC Maratonci Београд [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
249 250 Tatjana Radivojevic Женски Beograd- Vracar [21.1 km] Polumaraton Да
250 251 Radica Srejić Женски Running Tribe - Belgrade Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton 02:00:19 Да
251 252 Марија Ашанин Женски ŽIVI ZDRAVO Београд, Србија [21.1 km] Polumaraton Да
252 253 Sava Radovanović Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Да
253 254 VLADIMIR MILISAVAC Мушки BATROVCI [21.1 km] Polumaraton Да
254 255 Petar Stojanović Мушки ARK Somaraton Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
255 256 Zoran Milić Мушки Bez kluba Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Да
256 257 Kristina Radović Женски Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton Да
257 258 Sonja Pavun Женски Running Tribe - Belgrade Београд [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Да
258 259 Jana Dabović Женски Running Tribe Belgrade Beograd- Rakovica [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Да
259 260 Jelena Smiljanić Женски Running Tribe Belgrade Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Да
260 261 Slobodan Petkovic Мушки Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
261 262 Milica Pusara Женски SKY RIDERS Niš Nis [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Да
262 263 Tatjana Stankovic Женски NRC - Nike + Run Club Београд [21.1 km] Polumaraton Да
263 264 Nevena Perić Женски zbogzato.com Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Да
264 265 Dušan - Dux Nastasijević Мушки / Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Да
265 266 Milan Radosavljevic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Да
266 267 Vladica Janosevic Мушки Trstenik [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Да
267 268 Иван Милосављевић Мушки #avalasubotom Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Да
268 269 Božidar Savić Мушки + Београд [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Да
269 270 Ilija Delević Мушки / Београд [21.1 km] Polumaraton Да
270 271 Gjorgji Velichkov Мушки NRC - Nike + Run Club Skopje Kocani [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Да
271 272 Виолета Петровић Женски Београд [21.1 km] Polumaraton Да
272 273 Philip Courtnadge Мушки Beograd - Vračar [21.1 km] Polumaraton 01:29:00 Да
273 274 Nenad Dramicanin Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
274 275 Dragutin Krstajić Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
275 276 Milan Jakovljević Мушки BRC - Belgrade Running Club Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:39:00 Да
276 277 Nikola Ivanovski Мушки NRC - Nike + Run Club Skopje 1000 Skopje [21.1 km] Polumaraton Да
277 278 Ljubiša Čivčić Мушки ARK Krupa Banjaluka [21.1 km] Polumaraton Да
278 279 Dušica Lučić Женски Belgrade Running Club Beograd, Savski Venac [21.1 km] Polumaraton Да
279 280 Nikola Janković Мушки Despotovac [21.1 km] Polumaraton Да
280 281 Nikola Kljajic Мушки ARK Maratonac Kruševac Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Да
281 282 Dimitrije Kljajic Мушки Krusevac [21.1 km] Polumaraton 00:45:00 Да
282 283 Teodora SIMOVIC Женски Atletski klub Novi Pazar Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Да
283 284 Marija Desivojevic Cvetkovic Женски 3 OGY RACING Novi Sad Београд [21.1 km] Polumaraton Да
284 285 Aleksandar Antonić Мушки Delta Running Team N.Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Да
285 286 Bojan Paunovic Мушки Trening Centar Kragujevacsr Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Да
286 287 Natasa Sarajevcic Женски Liga kod Juge Београд [21.1 km] Polumaraton Да
287 288 Vladimir Marković Мушки Niš [21.1 km] Polumaraton Да
288 289 Aleksandra Rajnović Женски Capital Crew Belgrade Beograd Čukarica [21.1 km] Polumaraton Да
289 290 Vladimir Milojević Мушки Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Да
290 291 Ljiljana Aleksić Женски CAPITAL CREW Belgrade Zemun Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
291 292 Branko Tovilović Мушки ARK Krupa na Vrbasu Banjaluka [21.1 km] Polumaraton 01:15:43 Да
292 293 Zoran Pavlovic Мушки Nis [21.1 km] Polumaraton Да
293 294 Milan Pavlovic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:28:53 Да
294 295 Tatjana Vujović Женски Ark Maratonko Kovačica Kovacica [21.1 km] Polumaraton Да
295 296 Slobodan Kitanovic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Да
296 297 Marija Taskovic Женски Београд [21.1 km] Polumaraton Да
297 298 Nemanja Jeković Мушки Čačak [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Да
298 299 Branislav Srdic Мушки Ruma [21.1 km] Polumaraton Да
299 300 Dragan Savic Мушки Arilje [21.1 km] Polumaraton Да
300 301 Nikola Jovanovic Мушки Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Да
301 302 Srećko Mićić Мушки Klub 100 maratona Београд [21.1 km] Polumaraton Да
302 303 Milan Milosavljevic Мушки Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
303 304 Stefan Trajkovic Мушки Krusevac [21.1 km] Polumaraton Да
304 305 Vedrana Gvozdenović Женски Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Да
305 306 Darko Lončar Мушки NGT DEČKI U PLAVOM Sarajevo [21.1 km] Polumaraton 01:32:34 Да
306 307 Damir Ferhatbegović Мушки Beograd Vozdovac [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Да
307 308 Suzana Filipovic Женски ARK Somaraton Beograda [21.1 km] Polumaraton Да
308 309 Jelena Kundović Женски Oplenac Topola [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Да
309 310 Tanja Nestorović Женски Maraton tim Požarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Да
310 311 Dejan Petrović Мушки Vojska Srbije Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Да
311 312 Neven Banicevic Vranjesevic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
312 313 Milena Simic Женски ŽIVI ZDRAVO Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Да
313 314 Jovana Kulusic Женски Cardio Workout Ruma [21.1 km] Polumaraton Да
314 315 Vladimir Lazić Мушки CAPITAL CREW Belgrade Beoograd [21.1 km] Polumaraton Да
315 316 Nenad Nikolić Мушки Kuršumlija [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Да
316 317 Đorđe Vasić Мушки Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Да
317 318 Slobodan Jotić Мушки Maraton tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Да
318 319 Dušan Nikolić Мушки Capital Crew Belgrade Kruševac [21.1 km] Polumaraton 00:35:00 Да
319 320 Goran Jeremić Мушки Lajkovac [21.1 km] Polumaraton Да
320 321 Ivan Veljković Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Да
321 322 Djordje Kricak Мушки Vrsac [21.1 km] Polumaraton Да
322 323 Milivoje Jovović Мушки Šabac [21.1 km] Polumaraton Да
323 324 Ivan Jeremic Мушки Beograd - Mirijevo [21.1 km] Polumaraton Да
324 325 Mile Cvetković Мушки adidas Running team Beograd, Savski Venac [21.1 km] Polumaraton Да
325 326 Milan Babić Мушки PAK Mosor Niš Sokobanja [21.1 km] Polumaraton Да
326 327 Čedomir Bukvić Мушки Pančevo [21.1 km] Polumaraton Да
327 328 Dejan Markovic Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Batocina [21.1 km] Polumaraton Да
328 329 Данијел Стојановић Мушки Крушевац [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Да
329 330 ZLATKO ZORESKI Мушки NRC - Nike + Run Club Skopje KICEVO [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Да
330 331 MARKO ZORESKI Мушки NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Да
331 332 MIHAILO ZORESKI Мушки NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Да
332 333 Mladen Miljkovic Мушки AK Topličanin Nis [21.1 km] Polumaraton Да
333 334 Zoran Radičanin Мушки AK Apatin Београд [21.1 km] Polumaraton 01:17:39 Да
334 335 Ненад Живковић Мушки ПАК Мосор Ниш Ниш [21.1 km] Polumaraton 01:39:45 Да
335 336 Dragana Jauković Женски CAPITAL CREW Belgrade Београд [21.1 km] Polumaraton Да
336 337 Sašo Trajković Мушки Niš [21.1 km] Polumaraton Да
337 338 Tanasije Radosavljevic Мушки ARK Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Да
338 339 Ljubiša Šljivić Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
339 340 Dušan Marinković Мушки PSK Balkan Beograd,Višnjička Banja [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Да
340 341 Predrag Vlatković Мушки enjoy.ing Београд [21.1 km] Polumaraton 01:41:23 Да
341 342 Maja Milosavljevic Женски ARK Maratonac Krusevac Kruševac [21.1 km] Polumaraton Да
342 343 Miloš Lazarević Мушки Homoljski Maratonci Žagubica [21.1 km] Polumaraton Да
343 344 Saša Stanić Мушки Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Да
344 345 Neda Čupić Женски BLRC Banja Luka [21.1 km] Polumaraton Да
345 346 Dragan Glisic Мушки Bojnik [21.1 km] Polumaraton Да
346 347 Nebojša Pućo Мушки Maraton tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
347 348 Sanel Jovanovic Мушки TK Tamiš - Pančevo Београд [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Да
348 349 Oliver Zlatković Мушки Generali run club Београд [21.1 km] Polumaraton Да
349 350 Marko Milenkovic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
350 351 Predrag Markovic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
351 352 Aleksandar Stankovic Мушки Chili Runners Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
352 353 Blagoja Ackovski Мушки Skobul Skoplje [21.1 km] Polumaraton Да
353 354 Nikola Boskovic Мушки Trstenik [21.1 km] Polumaraton Да
354 355 Aleksandar Tudzarov Мушки NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:39:00 Да
355 356 Zoran Stojanovic Мушки AK Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi Petrovac na Mlavi [21.1 km] Polumaraton Да
356 357 Dejan Sakic Мушки Planinarski klub Tara Bajina Basta [21.1 km] Polumaraton Да
357 358 Aleksandar Grasic Мушки Krusevac [21.1 km] Polumaraton 02:20:00 Да
358 359 Ivan Krstevski Мушки Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Да
359 360 Nenad Nešković Мушки Brus [21.1 km] Polumaraton 01:58:42 Да
360 361 Nikola Milosavljevic Мушки Palilula, Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
361 362 Nemanja Vukasinovic Мушки Smederevo [21.1 km] Polumaraton Да
362 363 Saša Marković Мушки CAPITAL CREW Belgrade Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Да
363 364 Dragan M Jovanovic Мушки AK Morava Vladicin Han Vladicin Han [21.1 km] Polumaraton 01:37:43 Да
364 365 Bojana Žugić Женски - Београд [21.1 km] Polumaraton Да
365 366 Stefan Mitrovic Мушки ARK Maratonac Krusevac Krusevac [21.1 km] Polumaraton Да
366 367 Vladimir Crnogorac Мушки Nis [21.1 km] Polumaraton Да
367 368 Olja Lapcevic Женски Београд [21.1 km] Polumaraton Да
368 369 Kristina Novović Женски ARK Duge Staze Svilajnac Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Да
369 370 Jelena Janković-Lasković Женски TK Tamiš - Pančevo Београд [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Да
370 371 Slobodan Lasković Мушки TK Tamiš - Pančevo Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
371 372 Milenko Nikolić Мушки - Beograda - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Да
372 373 Zoran Vidojević Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
373 374 Đorđe Samardžija Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 01:53:06 Да
374 375 Slobodan Djorovic Мушки Pk As / Avala subotom Beograd cukarica [21.1 km] Polumaraton Да
375 376 Mарко Мишоски Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
376 377 Mona Gazivoda Женски Liga kod Juge Београд [21.1 km] Polumaraton Да
377 378 Dragana Radojković Женски Capital Crew Belgrade Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
378 379 Mladen Minic Мушки Vozd Jagodina Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:14:35 Да
379 380 Edin Cosovic Мушки Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Да
380 381 Nikola Dimitrioski Мушки KICEVO [21.1 km] Polumaraton 01:27:00 Да
381 382 Biljana Aksentijevic Женски Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
382 383 Draško Stanković Мушки BRC Youngsters Beograda [21.1 km] Polumaraton 01:27:42 Да
383 384 Srđan Jovanović Мушки Kruševac [21.1 km] Polumaraton 02:01:00 Да
384 385 Vladimir Kočoski Мушки Ekipa za trčanje Београд [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Да
385 386 Vladimir Lazarević Мушки BK Dubočica Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
386 387 Marko Ognjanović Мушки Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Да
387 388 Mijalco Andonovski Мушки Veles [21.1 km] Polumaraton Да
388 389 Nemanja Mladenovic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
389 390 Adam Starcevic Мушки Cacak [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Да
390 391 Zlata Radić Женски Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
391 392 Milan Milenkovic Мушки Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton Да
392 393 Hadži Bojan Dragić Мушки ARK Vizelj Београд [21.1 km] Polumaraton Да
393 394 Marko Jevtic Мушки Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Да
394 395 Zoran Knezevic Мушки ARK Vizelj Београд [21.1 km] Polumaraton Да
395 396 Milan Pantović Мушки Trstenik [21.1 km] Polumaraton Да
396 397 Mile Nojkić Мушки Agape 35000 Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
397 398 Emina Hartner Женски 35000 Jagodina [21.1 km] Polumaraton 02:12:00 Да
398 399 Miljana Vukašinović Женски Banja Koviljaca [21.1 km] Polumaraton Да
399 400 Marko Gorčić Мушки Ark Maratonko Kovačica Debeljača [21.1 km] Polumaraton Да
400 401 Nemanja Ristović Мушки Chili Runners Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
401 402 kristina birinji Женски Ruma [21.1 km] Polumaraton Да
402 403 Petar Pantović Мушки Klub Extremnih Sportova Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:32:16 Да
403 404 Darko Kocev Мушки PAK Mosor Niš Niš [21.1 km] Polumaraton Да
404 405 Mirsad Rebronja Мушки AK Novi Pazar Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Да
405 406 Eldin Hujevic Мушки Atletski klub Novi Pazar Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton 01:23:56 Да
406 407 Damir Skarep Мушки Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Да
407 408 Alen Raonić Мушки Sarajevo [21.1 km] Polumaraton Да
408 409 Momčilo Popović Мушки Individualac Beograd, Zemun, [21.1 km] Polumaraton Да
409 410 Ivan Radmanovic Мушки Brus [21.1 km] Polumaraton Да
410 411 Dušanka Marković Женски NRC - Nike + Run Club Beograd Vozdovac [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Да
411 412 Dragan Miljević Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Да
412 413 Ivan Vasilijevic Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Да
413 414 Bojan Djuric Мушки Tk Triogy racing Београд [21.1 km] Polumaraton Да
414 415 Igor Kljajic Мушки Capital Crew Belgrade Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
415 416 Luka Pejovic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
416 417 Ivan Simonovic Мушки Brus [21.1 km] Polumaraton Да
417 418 Sandra Uzelac Женски Београд [21.1 km] Polumaraton Да
418 419 Radomir Topličanin Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
419 420 Jadranka Tasić Женски PAK Mosor Niš BEOGRAD/Voždovac [21.1 km] Polumaraton Да
420 421 Boban Radoičić Мушки Triogy Racing Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Да
421 422 Dejan Dimitrijević Мушки BK Dubočica Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
422 423 Aleksandar Bojović Мушки Ak Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton 01:25:36 Да
423 424 Dragan Vucetic Мушки Chili runners Leskovac Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Да
424 425 Vanja Jovic Женски Chili runners Leskovac Bojnik [21.1 km] Polumaraton Да
425 426 Orce Cvetkov Мушки Veles [21.1 km] Polumaraton Да
426 427 Marko Dimitrić Мушки Capital Crew Belgrade Београд [21.1 km] Polumaraton Да
427 428 Natan Rabajev Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
428 429 Bogdan Vurdelja Мушки Running Tribe Belgrade Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
429 430 Ilija Petrovic Мушки ARK Vizelj Beograd, Palilula [21.1 km] Polumaraton Да
430 431 SRĐAN KOCKAREVIĆ Мушки Novosadski maraton Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
431 432 Vojislava Crnjanski Spasojević Женски Београд [21.1 km] Polumaraton Да
432 433 Milos Mitrovic Мушки Krusevac [21.1 km] Polumaraton 02:30:00 Да
433 434 Aleksandar Kovacevic Мушки Omoljica [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Да
434 435 Nikola Milosevic Мушки Beograd Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
435 436 Alija Imamovic Мушки Sarajevo [21.1 km] Polumaraton Да
436 437 Gordan Gogić Мушки Run3 Beograd cukarica [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Да
437 438 Mario Batljan Мушки Homoljski Maratonci Josanica, Zagubica [21.1 km] Polumaraton Да
438 439 Vukasin Radetic Мушки ABN Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Да
439 440 Ersan Ibrahimović Мушки Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton 01:24:00 Да
440 441 Dušan Lalić Мушки Novi Beograda [21.1 km] Polumaraton 02:18:00 Да
441 442 Predrag Ilić Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
442 443 Tomislav Rajovic Мушки Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Да
443 444 Ilija Dedic Мушки Chicago [21.1 km] Polumaraton Да
444 445 Maja Marjanovic Женски ARK Maratonac Kruševac Krusevac [21.1 km] Polumaraton Да
445 446 Aleksandar Kovačević Мушки Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
446 447 Marija Rajovic Женски Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Да
447 448 Luka Andrić Мушки ARK Maratonac Kruševac Kruševac [21.1 km] Polumaraton Да
448 449 Lazar Alempijevic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Да
449 450 Nikolina Cico Женски Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
450 451 Željko Tepšić Мушки ŠTRC Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
451 452 Emir Hanuša Мушки Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Да
452 453 Miljan Glišić Мушки Požarevac [21.1 km] Polumaraton Да
453 454 Danijel Vojkic Мушки Homoljski Maratonci Laznica, Zagubica [21.1 km] Polumaraton Да
454 455 Milos Sudimac Мушки Krusevac [21.1 km] Polumaraton Да
455 456 Milan Lakicevic Мушки Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
456 457 Edin Mahmutović Мушки Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Да
457 458 Ivica Radivojevic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Да
458 459 Stanika Kostić Женски Beograd-Zvezdara8 [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Да
459 460 Daniel Samardziski Мушки SKOBUL 1000 Skopje [21.1 km] Polumaraton Да
460 461 Dusan Lazarevic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
461 462 Nora Jeftic Женски Beogard [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Да
462 463 Ilija Ivošević Мушки BELhospice Tim Београд [21.1 km] Polumaraton Да
463 464 Milovan Lučić Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
464 465 Ivan Tomic Мушки Zlatari [21.1 km] Polumaraton Да
465 466 Trencho Milenkoski Мушки NRC - Nike + Run Club Skopje,Makedonija [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Да
466 467 Igor Kovačević Мушки ŽIVI ZDRAVO Београд [21.1 km] Polumaraton Да
467 468 Nikola Ignjatovic Мушки Urban Fitness Aleksinac Aleksinac [21.1 km] Polumaraton 01:37:41 Да
468 469 Miljana Lakicevic Женски Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
469 470 Dušan Dimitrijević Мушки Capital Crew Belgrade Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
470 471 Biljana Markovic Женски BiljaDoCilja N.Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Да
471 472 Aleksandar Glavonjic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
472 473 Saša Branković Мушки CAPITAL CREW Belgrade N.Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
473 474 Jovana Kočović Женски Bokserski klub Greatest Lazarevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
474 475 Predrag Žugić Мушки BRC - Belgrade Running Club Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:43:44 Да
475 476 Anastazija Stoilov Женски Running Tribe - Belgrade Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Да
476 477 Mario Mihalj Мушки ŽIVI ZDRAVO Beograd-Tasmajdan [21.1 km] Polumaraton 01:55:40 Да
477 478 Nikola Tanušaj Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Да
478 479 Marjan Pepeljugoski Мушки Prilep [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Да
479 480 Mlađan Stević Мушки Kruševac [21.1 km] Polumaraton Да
480 481 Srdjan Markovic Мушки knjazevac [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Да
481 482 Jovana Čanak Женски CAPITAL CREW Belgrade Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Да
482 483 Ivan Lukić Мушки Krusevac [21.1 km] Polumaraton Да
483 484 Miloš Krstić Мушки Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton 01:28:00 Да
484 485 Ivan Sasic Мушки CAPITAL CREW Belgrade Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
485 486 Milan Tosic Мушки Capital Crew Belgrade Velika Plana [21.1 km] Polumaraton Да
486 487 Aleksandar Dimitrovski Мушки AC ENDURANCE - Skopje Skopje [21.1 km] Polumaraton Да
487 488 Željko Gašpar Мушки Smederevo [21.1 km] Polumaraton 01:32:33 Да
488 489 Dejan Tabakovski Мушки Skopje, Makedonija [21.1 km] Polumaraton Да
489 490 Dejan Rozgic Мушки MARATON TIM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Да
490 491 Vanja Matic Женски Capital Crew Belgrade Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Да
491 492 Lazar Đorđević Мушки Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Да
492 493 Milos Ugrenovic Мушки Prokuplje [21.1 km] Polumaraton Да
493 494 Jovan Glišić Мушки SAKURA Marathon team Požarevac [21.1 km] Polumaraton Да
494 495 Aleksandar Nedeljkovic Мушки Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [21.1 km] Polumaraton Да
495 496 Goran Gajic Мушки 310 srd za pvd Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Да
496 497 Aleksa Milosevic Мушки Beograd - Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Да
497 498 Gordana Maksimović 🏃 Женски NRC - Nike + Run Club Beograd, Krnjača (Palilula) [21.1 km] Polumaraton Да
498 499 DEJAN UBORNJI Мушки UK PALIGO PALUS PALIC Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
499 500 Filip Djurić Мушки Krusevac [21.1 km] Polumaraton Да
500 501 Milica Sitar Женски Београд [21.1 km] Polumaraton Да
501 502 Valentina Nejkovic Женски Nis [21.1 km] Polumaraton Да
502 503 Mića Ivković Мушки Sokobanja [21.1 km] Polumaraton Да
503 504 Dimitrije Tadić Мушки ARK Maratonac Kruševac Kruševac [21.1 km] Polumaraton Да
504 505 Visnja Mulatmehovic Женски Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Да
505 506 Aleksandar Markovic Мушки Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Да
506 507 Mladen Bolic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
507 508 Zaneta Bogatinovska ilieva Женски NRC - Nike + Run Club Skopje 1000 Skopje [21.1 km] Polumaraton Да
508 509 Hristina Despotovska Женски NIKE + RUN CLUB Skopje 1000 Skopje [21.1 km] Polumaraton Да
509 510 Dijana Stevkovska Женски NIKE + RUN CLUB Skopje Skoplje [21.1 km] Polumaraton Да
510 511 Marko Stankovic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
511 512 Dusan Obidjanovic Мушки Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Да
512 513 Emir Koca Мушки Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Да
513 514 Radmila Djurovic Женски S Krusevac [21.1 km] Polumaraton Да
514 515 515 515 Мушки - [21.1 km] Polumaraton Да
515 516 516 516 Мушки - [21.1 km] Polumaraton Да
516 517 517 517 Мушки - [21.1 km] Polumaraton Да
517 518 518 518 Мушки - [21.1 km] Polumaraton Да
518 519 519 519 Мушки - [21.1 km] Polumaraton Да
519 1001 Aleksandra Burkanović Женски Ak Apatin Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
520 1002 Darko Zivanovic Мушки AK Celendz Kragujevac [10.0 km] 10 km Да
521 1002 Bojan Samac Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Да
522 1002 Јелена Рашковић Женски AK Apatin Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
523 1003 Nemanja Đurić Мушки Ak Apatin Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
524 1003 Miloš Popović Мушки Uzice [10.0 km] 10 km Да
525 1003 Vladimir Petrović Мушки Jagodina [10.0 km] 10 km 01:00:00 Да
526 1003 Dejan Despotović Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Sivac [10.0 km] 10 km Да
527 1004 Živa Vijoglavin Мушки AK APATIN Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
528 1004 Aniko Jablan Женски AK Hajduk maraton tim Kula Bačka Topola [10.0 km] 10 km Да
529 1004 Zdravko Mišović Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Да
530 1004 Slobodan Marinkov Мушки AK ''Dinamo'' Pancevo Pancevo [10.0 km] 10 km Да
531 1005 Nataša Ćulafić Женски atletski klub Partizan1945 Београд [10.0 km] 10 km Да
532 1005 Nebojša Ćulumović Мушки AK Apatin Apatin Beorad [10.0 km] 10 km Да
533 1005 Jovana MiladinoviĆ Женски AK Kraljevo Kraljevo [10.0 km] 10 km Да
534 1005 Aleksandra Vukosavljevic Женски Ivanjica [10.0 km] 10 km Да
535 1006 Radijana Đukić Женски AK Banjaluka Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Да
536 1006 Dragan Popović Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Да
537 1008 Mikloš Bruner Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Да
538 1012 Marko Latković Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Vrbasa [10.0 km] 10 km Да
539 1013 Aleksandra Vrsajković Женски AK Hajduk maraton tim Kula Srbobran [10.0 km] 10 km Да
540 1014 Milan Marković Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Ruma [10.0 km] 10 km Да
541 1015 Nemanja Katanić Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Beograd-Zvezdara8 [10.0 km] 10 km Да
542 1016 Robert Šahurić Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
543 1017 Biljana Kiradžijeva Женски A.K.,,AS023,, Zrenjanin Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:39:00 Да
544 1018 Ina Marković Женски ARK Maratonac Krusevac Kruševac [10.0 km] 10 km 00:53:00 Да
545 1019 Zorana Tamburic Женски Ak Krusevac Krusevac [10.0 km] 10 km Да
546 1021 Dragana Nedovic Женски Ivanjica [10.0 km] 10 km Да
547 1023 Katarina Pohlod Женски ARK Fruška gora Нови Сад [10.0 km] 10 km 00:37:01 Да
548 1024 Milos Malesevic Мушки Indjija [10.0 km] 10 km Да
549 1025 Andrej Savić Мушки ARK Maratonac Kruševac Krusevac [10.0 km] 10 km Да
550 1026 Mladen Stamenkovic Мушки Atletski klub Radnicki 2016 Nis [10.0 km] 10 km Да
551 1027 Mirko Mauna Мушки Atletski klub Srem Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km 00:01:00 Да
552 1028 Tijana Kabic Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
553 1029 Sreten Ninković Мушки AK"Maratonac02" Ub [10.0 km] 10 km 00:29:50 Да
554 1030 Milos Segedi Мушки Indjija [10.0 km] 10 km Да
555 1031 Uros Ostojin Мушки AK Panonija Pancevo [10.0 km] 10 km 00:37:00 Да
556 1032 Zdravko Markovic Мушки AK Panonija Pancevo [10.0 km] 10 km 00:35:00 Да
557 1033 Darko Marisavljević Мушки AK "Crvena zvezda" Beograd - Zemun [10.0 km] 10 km Да
558 1034 Sladjana Stamenkovic Женски AK Crvena Zvezda Beograd Београд [10.0 km] 10 km 00:36:18 Да
559 1036 Aleksandra Markovic Женски Atletski klub Dinamo Pancevo [10.0 km] 10 km Да
560 1037 Aleksa Petković Мушки AK LAZAREVAC Lazarevac, Beograd [10.0 km] 10 km 00:35:00 Да
561 1038 Nenad Ristic Мушки Atletski klub LAZAREVAC Lazarevac, Beograd [10.0 km] 10 km 00:35:00 Да
562 1039 Goran Gajic Мушки AK LAZAREVAC Lazarevac, Beograd [10.0 km] 10 km Да
563 1041 Andrija Jugović Мушки atletski klub Partizan 1945 Leskovac [10.0 km] 10 km 00:44:23 Да
564 1042 marijana sljivic Женски AK SFS Borac Paracin Paracin [10.0 km] 10 km Да
565 1043 tomislav panic Мушки AK SFS Borac Paracin Paracin [10.0 km] 10 km Да
566 1044 Nikola Miladinović Мушки AK Kraljevo Kraljevo [10.0 km] 10 km Да
567 1046 Bojan Ćirić Мушки Atletski Klub Bor Bor [10.0 km] 10 km Да
568 1047 Ognjen Stojanović Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
569 1048 Milan Mitrović Мушки Uzice [10.0 km] 10 km Да
570 1049 Petar Božović Мушки Uzice [10.0 km] 10 km Да
571 1051 Vera Popović Женски Uzice [10.0 km] 10 km Да
572 1052 Tamara Mićović Женски Uzice [10.0 km] 10 km Да
573 1053 Kristijan Stosic Мушки AK Vranjski maratonci Београд [10.0 km] 10 km Да
574 1054 Saša Ćuković Мушки AK Vranjski maratonci Bujanovac [10.0 km] 10 km Да
575 1055 Nikola Janjic Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [10.0 km] 10 km Да
576 1056 Miloš Krstić Мушки AK Leposavić Lepopsavić [10.0 km] 10 km 00:31:00 Да
577 1057 Aleksandar Neševski Мушки AK Leposavić Leposavić [10.0 km] 10 km 00:33:00 Да
578 1058 Strahinja Trakic Мушки AK Sumadija Kragujevac Kragujevac [10.0 km] 10 km 00:31:50 Да
579 1059 Veljko Savic Мушки AK Surcin Surcin [10.0 km] 10 km Да
580 1060 Milos Prorocic Мушки AK Surcin Surcin [10.0 km] 10 km Да
581 1061 Igor Markovic Мушки Atletski klub LAZAREVAC Lazarevac [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
582 1062 Stefan Tovilović Мушки AK "Crvena zvezda" Beograd Vozdovac [10.0 km] 10 km Да
583 1063 Maja Miljkovic Женски Arandjelovac [10.0 km] 10 km Да
584 1064 Stefan Lazic Мушки AK Es Atletiks Sremski Karlovci Krusevac [10.0 km] 10 km Да
585 1065 Lea Sic Женски Krusevac [10.0 km] 10 km Да
586 1066 Elena Ivanovic Женски Krusevac [10.0 km] 10 km Да
587 1067 Sic Zarko Sic Мушки Krusevac [10.0 km] 10 km Да
588 1068 Dragoljub Milosavljevic Мушки Belgrade Running Club Kraljevo [10.0 km] 10 km Да
589 1069 Anes Karisik Мушки Klub ekstremnih sportova Fijulj Prijepolje [10.0 km] 10 km Да
590 1070 Danijela Gacik Женски Niš [10.0 km] 10 km Да
591 1071 Saša Gacik Мушки Niš [10.0 km] 10 km Да
592 1072 Radomir Djuric Мушки Krruševac [10.0 km] 10 km Да
593 1073 Danijela Filipovic Женски Zaječar [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
594 1074 Danica Tocilovac Женски AK Krusevac Krusevac [10.0 km] 10 km Да
595 1075 Nikola Spasic Мушки Nis [10.0 km] 10 km Да
596 1076 Milan Petrović Мушки BK Dubočica Leskovac Leskovac [10.0 km] 10 km Да
597 1077 Aleksandar Todorovic Мушки CAPITAL CREW Belgrade Ražanj [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
598 1078 Ivana Zivkovic Женски OAK Beograd Београд [10.0 km] 10 km Да
599 1079 Aleksandar Stojanovic Мушки Orijentiring klub Jasenica Palanka Smederevska Palanka [10.0 km] 10 km 00:55:00 Да
600 1081 Darko Savic Мушки 11Tri Belgrade Београд [10.0 km] 10 km Да
601 1082 Nina Djuric Женски Krusevac [10.0 km] 10 km Да
602 1083 Tamara Knezevic Женски Београд [10.0 km] 10 km Да
603 1084 Milica Jevic Женски Generali run club Beograd - Sopot [10.0 km] 10 km 00:48:00 Да
604 1085 Miloš Pešić Мушки Београд [10.0 km] 10 km 00:53:00 Да
605 1086 Nemanja Ilić Мушки Kruševac [10.0 km] 10 km Да
606 1087 Srdjan Jovanovic Мушки AK ZITORADJA Zitoradja [10.0 km] 10 km Да
607 1088 Oliver Milenkovic Мушки Kruševac [10.0 km] 10 km Да
608 1089 Jelena Mitrovic Женски Kruševac [10.0 km] 10 km Да
609 1090 Borko Kostic Мушки AK Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi Petrovac na Mlavi [10.0 km] 10 km Да
610 1091 Stefan Vukasinovic Мушки Krusevac [10.0 km] 10 km Да
611 1092 Ljubodrag Ilic Мушки ARK Maratonac Kruševac [10.0 km] 10 km Да
612 1093 Nikola Drndarski Мушки Stari Banovci [10.0 km] 10 km Да
613 1094 Marija Djuric Женски Krusevac [10.0 km] 10 km Да
614 1095 Bojan Filipovic Мушки Kosovska Mitrovica [10.0 km] 10 km Да
615 1096 Saša Miladinovic Мушки Krusevac [10.0 km] 10 km Да
616 1097 Milan Veličković Мушки Capital Crew Belgrade Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km Да
617 1098 Nemanja Markovic Мушки Atletsko Rekreativni klub Maratonac Krusevac Krusevac [10.0 km] 10 km Да
618 1099 Jelena Bozovic Женски BRC - Belgrade Running Club Beograd-Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
619 1100 Milovan Vukicevic Мушки Krusevac [10.0 km] 10 km Да
620 1101 Željko Šutuljić Мушки CAPITAL CREW Belgrade BEOGRAD ZVEZDARA [10.0 km] 10 km Да
621 1102 Slađana Popović Женски CAPITAL CREW Belgrade Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km Да
622 1103 Nadica Marinković Женски Dubovo,Žitorađa [10.0 km] 10 km Да
623 1104 Miloš Klindo Мушки Gradiska [10.0 km] 10 km Да
624 1105 Marko Bubrić Мушки Capital Crew Belgrade Београд [10.0 km] 10 km 00:55:00 Да
625 1106 Dejan Mijalkov Мушки MC Road Guardian Nis [10.0 km] 10 km Да
626 1107 Biljana Kovačić Женски Београд [10.0 km] 10 km Да
627 1108 Tara Božić Женски SU Varatonac Valjevo [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
628 1109 Violeta Pavlovic Женски SU Varatonac Valjevo [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
629 1110 Lazar Momčilović Мушки Aleksinac [10.0 km] 10 km Да
630 1111 Biljana Vidaković Женски BRC - Belgrade Running Club Beograd, Zemun, [10.0 km] 10 km Да
631 1112 Danijela Simeunović Nikita Женски Београд [10.0 km] 10 km Да
632 1113 Aleksandar Stosic Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
633 1114 Lazar Josijevic Мушки ARK Maratonac Krusevac Krusevac [10.0 km] 10 km Да
634 1115 Danijela Milosevic Женски Ak Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi [10.0 km] 10 km Да
635 1116 Martina Laskač Женски CAPITAL CREW Belgrade Београд [10.0 km] 10 km Да
636 1117 Jelena Kisić Женски Beorad [10.0 km] 10 km 00:48:30 Да
637 1118 Aleksandra Filipovic Женски CAPITAL CREW Belgrade Beograd - Stari grad [10.0 km] 10 km Да
638 1119 Vladimir Radonjic Мушки ARK Maratonac Kruševac Kruševac [10.0 km] 10 km Да
639 1120 Zarko Manevski Мушки AC ENDURANCE - Skopje Skopje, [10.0 km] 10 km Да
640 1121 Erina Najdovska Женски Skopje [10.0 km] 10 km Да
641 1122 Petar Jovanovic Мушки Krusevac [10.0 km] 10 km Да
642 1123 Милош Милосављевић Мушки Крушевац [10.0 km] 10 km Да
643 1124 Jelena Rogic Женски CAPITAL CREW Belgrade Uzice [10.0 km] 10 km Да
644 1125 Damir Klempić Мушки Beograd-Borča [10.0 km] 10 km Да
645 1126 Dragan Nesovic Мушки Kraljevo [10.0 km] 10 km Да
646 1127 Milan Nikolic Мушки Kruševac [10.0 km] 10 km 01:00:08 Да
647 1128 Slobodan Miletić Мушки Capital Crew Belgrade Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:59:20 Да
648 1129 Marko Lazić Мушки CAPITAL CREW Belgrade Београд [10.0 km] 10 km Да
649 1130 Ivan Dabetić Мушки Krruševac [10.0 km] 10 km Да
650 1131 Minja Mijačić Женски Kruševac [10.0 km] 10 km Да
651 1132 Jelena Blažić Женски Kruševac [10.0 km] 10 km Да
652 1133 Aleksandar Simić Мушки Kruševac [10.0 km] 10 km Да
653 1134 Nemanja Bogosavljevic Мушки Kruševac [10.0 km] 10 km Да
654 1135 Marko Milojević Мушки Kruševac [10.0 km] 10 km Да
655 1136 Aleksandar Jočić Мушки Kruševac [10.0 km] 10 km Да
656 1137 Predrag Milovanovic Мушки Kruševac [10.0 km] 10 km Да
657 1138 Marko Erceg Мушки Kruševac [10.0 km] 10 km Да
658 1139 Aleksandar Saša Pešić Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Svilajnac [10.0 km] 10 km Да
659 1140 Filip Blažić Мушки ARK Maratonac Kruševac Kruševac [10.0 km] 10 km 01:06:00 Да
660 1141 Ognjen Kosic Мушки ARK Maratonac Kruševac Krusevac [10.0 km] 10 km Да
661 1142 Nadja Todorovic Женски - Krusevac [10.0 km] 10 km 01:10:00 Да
662 1143 Dusan Stojkovic Мушки Krusevac [10.0 km] 10 km 01:10:00 Да
663 1144 Katarina Nedeljkovic Женски Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km Да
664 1145 Jelena Orlović Женски Arandjelovac [10.0 km] 10 km Да
665 1146 Natasa Obradovic Женски Krusevac [10.0 km] 10 km Да
666 1147 Marija Stojanović Женски Kruševac [10.0 km] 10 km Да
667 1148 Milomir Ljujić Мушки BEOGRAD/Voždovac [10.0 km] 10 km Да
668 1149 Ana Markovic Женски Svilajnac [10.0 km] 10 km 01:10:00 Да
669 1150 Ivana Kočović Женски Kragujevac [10.0 km] 10 km Да
670 1151 Aleksandar Kiradjiev Мушки AC ENDURANCE - Skopje Skopje,Makedonija [10.0 km] 10 km Да
671 1152 Nevena Danilovic Женски CAPITAL CREW Belgrade Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
672 1153 Slavoljub Ljubic Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
673 1154 Aleksandra Zhogleva Женски NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje [10.0 km] 10 km 00:56:57 Да
674 1155 Сандра Стоилковска Женски NRC - Nike + Run Club Skopje Скопје [10.0 km] 10 km 01:02:00 Да
675 1156 Antonija Milunovic Женски Krruševac [10.0 km] 10 km Да
676 1157 Šarolta Đinisov Rozgonji Женски Ark Maratonko Kovačica Debeljača [10.0 km] 10 km Да
677 1158 Tamara Micanovic Женски Pancevo [10.0 km] 10 km 00:57:00 Да
678 1159 Bojan Vranjes Мушки Ruma [10.0 km] 10 km 00:57:00 Да
679 1160 Gorana Nikolajevic-Stirski Женски CAPITAL CREW Belgrade Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
680 1161 Miloš Matijevic Мушки Arandjelovac [10.0 km] 10 km Да
681 1162 Nina Vucak Женски BEOGRAD ZVEZDARA [10.0 km] 10 km Да
682 1163 Nenad Anđelković Мушки Generali run club Beograd Zemun [10.0 km] 10 km 00:58:00 Да
683 1164 Renata Perovic Женски Generali run club Beograd Zemun [10.0 km] 10 km 00:58:00 Да
684 1165 Dušan Milunović Мушки Krruševac [10.0 km] 10 km 00:54:00 Да
685 1166 Milica Marković Женски Beograd-Voždovac [10.0 km] 10 km Да
686 1167 Lazar Filipovic Мушки Triatlon Tim Borac Cacak [10.0 km] 10 km Да
687 1168 Dejan Despotović Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Sivac [10.0 km] 10 km Да
688 1169 Dragan Živulović Мушки Bor [10.0 km] 10 km Да
689 1170 Aleksandar Mitic Мушки Udruzenje Maratonci Pančevo Opovo [10.0 km] 10 km Да
690 1171 Тара Радић Женски Агапе Јагодина [10.0 km] 10 km Да
691 1172 Александар Станисављевић Мушки - Крушевац [10.0 km] 10 km 00:59:00 Да
692 1173 Milica Đuričić Женски CAPITAL CREW Belgrade Београд [10.0 km] 10 km Да
693 1174 Gabriela von Schönburg Женски Beograd Vracar [10.0 km] 10 km Да
694 1175 Anne Bossecker Женски Beograd -Savski venac [10.0 km] 10 km Да
695 1176 Žarko Stanković Мушки BRC - Belgrade Running Club Београд [10.0 km] 10 km Да
696 1177 Ljubica Papić Женски Belgrade running club Mladenovac - Kovačevac [10.0 km] 10 km 20:14:00 Да
697 1178 Милан Миленковић Мушки Атлетски клуб ПАРАЋИН Параћин [10.0 km] 10 km Да
698 1179 Milan Cvijanovic Мушки AK Sava Novi Beograd Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
699 1180 Nikola Tuzluk Мушки Vrsac [10.0 km] 10 km Да
700 1181 Ružica Šmelcerović Женски BK Dubočica Leskovac Leskovac [10.0 km] 10 km Да
701 1182 Milan Miladinovic Мушки BRC - Belgrade Running Club Београд [10.0 km] 10 km 01:43:00 Да
702 1183 Jelena Miladinovic Женски BRC - Belgrade Running Club N. Beograd [10.0 km] 10 km 01:15:00 Да
703 1184 Dalibor Antić Мушки Krusevac [10.0 km] 10 km Да
704 1185 Igor Babic Мушки Run n More Београд [10.0 km] 10 km Да
705 1186 Ivana Mihajlovic Женски N/A Beograd cukarica [10.0 km] 10 km 00:57:00 Да
706 1187 Aleksandra Radoicic Женски Capital Crew Belgrade Beograda - Rakovica [10.0 km] 10 km 00:47:36 Да
707 1188 Marko Miljković Мушки Kruševac [10.0 km] 10 km 01:01:00 Да
708 1189 Slavko Grubač Мушки Kozara Ultra Trail Team Banjaluka [10.0 km] 10 km Да
709 1190 Jovan Miljevic Мушки PSD Kopaonik Beograd/Zemun11080 [10.0 km] 10 km Да
710 1191 Ivana Ferhatbegovic Женски Beograd-Zvezdara8 [10.0 km] 10 km Да
711 1192 Vekoslav Zajić Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Svilajnac [10.0 km] 10 km Да
712 1193 Jelena Pesic Женски ARK Duge Staze Svilajnac Svilajnac [10.0 km] 10 km 01:02:00 Да
713 1194 Marko Stanković Мушки BRC - Belgrade Running Club Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:54:30 Да
714 1195 Nevena Stojaković Женски Kozara Ultra Trail Team Banjaluka [10.0 km] 10 km Да
715 1196 Jelena Pavlović Женски Aleksandrovac [10.0 km] 10 km Да
716 1197 Slobodan Pavlović Мушки Aleksandrovac [10.0 km] 10 km Да
717 1198 Nataša Pavlov Женски Svilajnac [10.0 km] 10 km Да
718 1199 Katarina Gasic Женски CAPITAL CREW Belgrade Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
719 1200 Arandjel Antic Мушки AK ZITORADJA Zitoradja [10.0 km] 10 km Да
720 1201 Nenad Đurović Мушки Kruševac [10.0 km] 10 km 01:01:01 Да
721 1202 Monika Stojanovic Женски Ak Dragutin Tomaševic Petrovac Petrovac na Mlavi [10.0 km] 10 km Да
722 1203 Sinisa Stanojevic Мушки Ribare/Jagodina [10.0 km] 10 km Да
723 1204 Stanimirka Tasevska Женски Skobul Skoplje [10.0 km] 10 km Да
724 1205 Milos Minic Мушки Krusevac [10.0 km] 10 km Да
725 1206 Кристифор Богданић Мушки Sportsko udruzenje Horizont Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
726 1207 Aleksandar Aksić Мушки BRC - Belgrade Running Club Beograd Vozdovac [10.0 km] 10 km Да
727 1208 Иван Радић Мушки Агапе Јагодина [10.0 km] 10 km 01:11:10 Да
728 1209 Đorđe Stanojević Мушки Skola Fudbala Morava Ribare Ribare/Jagodina [10.0 km] 10 km Да
729 1210 Dragan Gazivoda Мушки Beograd Savski venac [10.0 km] 10 km Да
730 1211 Mina Gazivoda Женски Beograd Savski venac [10.0 km] 10 km Да
731 1212 Lazar Sekulic Мушки Berane Berane [10.0 km] 10 km Да
732 1213 Verica Maravić Женски CAPITAL CREW Belgrade Beograd-Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
733 1214 Vanja Momcilovic Мушки Ruma [10.0 km] 10 km Да
734 1215 Stojadin Micic Мушки Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [10.0 km] 10 km Да
735 1216 Dejan Džodan Мушки - Beograd, Čukarica [10.0 km] 10 km Да
736 1217 Predrag Mitic Мушки Skola Fudbala Morava Ribare Ribare/Jagodina [10.0 km] 10 km Да
737 1218 Aleksandar Radivojević Мушки NOVI BANOVCI [10.0 km] 10 km Да
738 1219 Vesna Stajčić Женски Banja Luka Running Club Banja Luka [10.0 km] 10 km Да
739 1220 Milena Ilić Женски Banja Luka Running Club Banja Luka [10.0 km] 10 km Да
740 1221 Nikola Vukelja Мушки ARK Maratonac Kruševac Krusevac [10.0 km] 10 km Да
741 1222 Ljiljana Milošević Женски Beograd Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
742 1223 Lazar Stojiljković Мушки Arandjelovac [10.0 km] 10 km Да
743 1224 Filip Nikolić Мушки Beograd/Zemun [10.0 km] 10 km Да
744 1225 TAMARA ZORESKA Женски NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje [10.0 km] 10 km 00:57:00 Да
745 1226 Mariana Šarčević Женски BLRC Banjaluka [10.0 km] 10 km Да
746 1227 Dejan Stojaković Мушки BLRC Banjaluka [10.0 km] 10 km Да
747 1228 Danilo Kosanin Мушки AZP rekreativac Kosovska Mitrovica [10.0 km] 10 km Да
748 1229 Srdjan Kosanin Мушки Kosovska Mitrovica [10.0 km] 10 km Да
749 1230 Ива Арсенијевић Женски Атлетски клуб ПАРАЋИН Параћин [10.0 km] 10 km Да
750 1231 DRAGANA ZORESKA Женски NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje [10.0 km] 10 km 01:10:00 Да
751 1232 Tanja Prnjić Женски Banjaluka Running Club Vukosavlje, Modriča [10.0 km] 10 km Да
752 1233 Mirjana Landika Женски BLRC Banja Luka [10.0 km] 10 km 00:54:00 Да
753 1234 Maja Jerković Женски BRC - Belgrade Running Club Beograd - Vračar [10.0 km] 10 km Да
754 1235 Milena Ljepoja Женски Beograd- Rakovica [10.0 km] 10 km Да
755 1236 Љубомир Јапунџић Мушки TRK beogradski maraton Београд,Палилула [10.0 km] 10 km Да
756 1237 Милисава Симоновић Женски TRK beogradski maraton Beograd, Čukarica [10.0 km] 10 km Да
757 1238 Luka Kojić Мушки VAK 1926 Vršac [10.0 km] 10 km Да
758 1239 Neda Milisavljević Женски Beograd - [10.0 km] 10 km Да
759 1240 Teodora Despotovic Женски Pljevlja [10.0 km] 10 km Да
760 1241 Aleksandra Dragutinovic Женски Krusevac [10.0 km] 10 km 10:00:00 Да
761 1242 Ivan Ristic Мушки #SVRNMTIM Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
762 1243 Jelena Vasić Женски Bajina Basta [10.0 km] 10 km Да
763 1244 Јелена Стевановић Женски Agape Jagodina [10.0 km] 10 km 02:00:00 Да
764 1245 Marko Bjelajac Мушки Belgrade Running Club Beograd/Zemun [10.0 km] 10 km 00:52:00 Да
765 1246 Ksenija |ivojinovi' Женски Kragujevac [10.0 km] 10 km Да
766 1247 Aleksandar Čejić Мушки WARRIOR013 Vršac [10.0 km] 10 km Да
767 1248 Marina Stanić Женски NOVI BANOVCI [10.0 km] 10 km Да
768 1249 Горан Раичевић Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
769 1250 Dejan Milisavljevic Мушки Kosovska Mitrovica [10.0 km] 10 km 22:25:00 Да
770 1251 Branka Sretenovic Женски BRC - Belgrade Running Club Beograd-Voždovac [10.0 km] 10 km Да
771 1252 Miloš Dragović Мушки Podgorički Maraton Podgorica [10.0 km] 10 km Да
772 1253 Milica Vučetić Женски Running Tribe Београд [10.0 km] 10 km Да
773 1254 Stefan Krstić Мушки SKY RIDERS Niš Niš [10.0 km] 10 km Да
774 1255 Nemanja Manić Мушки SKY RIDERS Niš Niš [10.0 km] 10 km Да
775 1256 Sasa Stefanovic Мушки ARK Maratonac Krusevac Krusevac [10.0 km] 10 km Да
776 1257 Marko Lazić Мушки Beograd-Rakovica [10.0 km] 10 km Да
777 1258 Luka Gojić Мушки Београд [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
778 1259 Goran Ungurović Мушки BTL i KKK Zmaj Zemun Zemun [10.0 km] 10 km Да
779 1260 Nenad Milenkov Мушки #SVRNMTIM Beograd - Boleč [10.0 km] 10 km Да
780 1261 Jelena Ivičić Женски Beograd - Zemun [10.0 km] 10 km Да
781 1262 Bojana Stevanović Женски Running Tribe Београд [10.0 km] 10 km Да
782 1263 Tatjana Gajanović Женски Banja Luka Running Club Banja Luka [10.0 km] 10 km Да
783 1264 Miloš Biserčić Мушки VAK 1926 Vršac Vršac [10.0 km] 10 km Да
784 1265 Miloš Tonić Мушки SKY RIDERS Niš Niš [10.0 km] 10 km 01:00:00 Да
785 1266 Radovan Bačanin Мушки GM Optimist running team Gornji Milanovac [10.0 km] 10 km 00:55:00 Да
786 1267 Snežana Kostić Женски / Beograd- Palilula [10.0 km] 10 km Да
787 1268 Đorđe Milošević Мушки Kragujevac [10.0 km] 10 km Да
788 1269 Aleksandar Vorkapić Мушки Smederevska Palanka [10.0 km] 10 km Да
789 1270 Srbica Trajkovic Женски Krusevac [10.0 km] 10 km Да
790 1271 Dragana Petrovic Женски Београд [10.0 km] 10 km Да
791 1272 Aleksandar Adamov Мушки VAK 1926 Vršac Vršac [10.0 km] 10 km Да
792 1273 Stefan Knežević Мушки VAK 1926 Vršac Margita [10.0 km] 10 km Да
793 1274 LJUPKA PANDILOVSKA Женски Skopje [10.0 km] 10 km 01:00:00 Да
794 1275 LANA STOJILJKOVIĆ Женски KARATE KLUB KNJAZ ARANĐELOVAC Arandjelovac [10.0 km] 10 km Да
795 1276 Tatjana Belić Женски BRC - Belgrade Running Club Београд [10.0 km] 10 km 00:49:00 Да
796 1277 Dalibor Djokic Мушки Kruševac [10.0 km] 10 km Да
797 1278 Slobodan Trajkovic Мушки Krusevac [10.0 km] 10 km Да
798 1279 Branislav Živić Мушки Beograd-Voždovac [10.0 km] 10 km Да
799 1280 Janko Djordjevic Мушки Kruševac [10.0 km] 10 km Да
800 1281 Aleksandar Zaharijev Мушки Zemun Beograd [10.0 km] 10 km 00:55:00 Да
801 1282 Stefan Karajanković Мушки Barič, Obrenovac [10.0 km] 10 km Да
802 1283 Aleksandar Simic Мушки Ruma [10.0 km] 10 km Да
803 1284 Biljana Jelesijevic Женски SU Varatonac Valjevo [10.0 km] 10 km Да
804 1285 Alma Hrnjic Женски AK Novi Grad - Sarajevo Sarajevo [10.0 km] 10 km Да
805 1286 Marija Andreeva Женски NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje [10.0 km] 10 km 00:57:53 Да
806 1287 Lazar Grbovic Мушки Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Да
807 1288 Bojan Knežević Мушки Kruševac [10.0 km] 10 km Да
808 1289 Danijel Dačić Мушки Krusevac [10.0 km] 10 km Да
809 1290 Mirjana Milošević Женски Kruševac [10.0 km] 10 km Да
810 1291 ivan simic Мушки Smederevo [10.0 km] 10 km Да
811 1292 dragan ilic Мушки Smederevo [10.0 km] 10 km Да
812 1293 Sanja Gajić Женски Kruševac [10.0 km] 10 km Да
813 1294 Ivana Korolja Женски Beograda [10.0 km] 10 km Да
814 1295 Danijela Vucak Женски Београд [10.0 km] 10 km Да
815 1296 Neda Ivkovic Женски Sokobanja [10.0 km] 10 km Да
816 1297 Sava Petrovic Мушки Loznica [10.0 km] 10 km Да
817 1298 Vesna Tasic Женски Београд [10.0 km] 10 km Да
818 1299 Dragan Jugovic Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
819 1300 Milan Jakovljevic Мушки Krusevac [10.0 km] 10 km Да
820 1301 Dimitrije Kljajic Мушки Krusevac [10.0 km] 10 km Да
821 1302 Tomislav Antonic Мушки Run Away Београд [10.0 km] 10 km Да
822 1303 Natan Rebajev Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
823 1304 Tamara Rendulic Женски Belgrade Running Club Београд [10.0 km] 10 km Да
824 1305 Vladimir Nikolić Мушки Kruševac [10.0 km] 10 km Да
825 1306 Nikola Nakić Мушки Kruševac [10.0 km] 10 km Да
826 1307 Aleksandra Perić Женски Kruševac [10.0 km] 10 km Да