Пријављени такмичари на 12. Trka prijateljstva Kula

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број. Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 -1 Blazo Maksimovic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
2 -1 Bogdan Trbojević Мушки ARK Tron SUBOTICA Subotica [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
3 -1 Nevena Jovanovic Женски Beogradski trkački klub BRC Београд [10.0 km] 10 km Да
4 -1 Milan Dakić Мушки Subotica [5.0 km] 5 km Не
5 -1 Katarina Pohlod Женски AK Hajduk maraton tim Kula Kać, Novi Sad [5.0 km] 5 km 18:27:00 Да
6 1 Mirzet Halilović Мушки ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:39:00 Да
7 2 Andrea Jerinic Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
8 3 Zoran Nikolić Мушки ARK Somaraton Bački Monoštor [10.0 km] 10 km 00:43:36 Да
9 4 Slobodan Mikovic Мушки Srbobran [10.0 km] 10 km Да
10 5 Lazar Sekulic Мушки Berane Berane [10.0 km] 10 km Да
11 6 Dejan Gojić Мушки Vojnomedicinska akademija Beograd, Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:45:00 Да
12 7 Radovan Popović Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
13 8 Darko Kojić Мушки VAK 1926 Vršac Vršac [10.0 km] 10 km 00:43:43 Да
14 9 Miloš Dajević Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Beograda - Rakovica [10.0 km] 10 km Да
15 10 Dušan Stranjaković Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
16 11 Tijana Šaranović Женски Београд [10.0 km] 10 km Да
17 12 Иван Милосављевић Мушки Inspired by HOPE Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km 00:45:00 Да
18 13 Kristijan Stošić Мушки AK Vranjski maratonci Београд [10.0 km] 10 km Да
19 14 Aleksandar Maksimović Мушки A.K. Apatin Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Да
20 15 Danijel Simonović Мушки Pančevo, Glogonj [10.0 km] 10 km Да
21 16 Goran Živanović Мушки Kragujevac [10.0 km] 10 km Да
22 17 Radomir Dabic Мушки AK Smederevo Smederevo [10.0 km] 10 km Да
23 18 Marina Vidaković Женски Obrenovac [10.0 km] 10 km Да
24 19 Jasmina Dragićević Женски Obrenovac [10.0 km] 10 km Да
25 20 Blažo Maksimović Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
26 21 Zeljko Graovac Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Београд [10.0 km] 10 km Да
27 22 Andrija Kozlik Мушки Crvena ZvezDA Kula [10.0 km] 10 km 00:50:32 Да
28 23 Momčilo Popović Мушки Individualac Beograd, Zemun, [10.0 km] 10 km Да
29 24 Srećko Prodanov Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
30 25 Nikola Jakovljević Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
31 26 Miroslav Spasić Мушки TRK "OZREN GORA" Petrovo [10.0 km] 10 km Да
32 27 Strahinja Strelić Мушки Kes Kragujevac Beograd, Voždovac [10.0 km] 10 km Да
33 28 Aleksandar Jovanovic Мушки PSK Balkan Београд [10.0 km] 10 km Да
34 29 Branko Hrnjaz Мушки Beograd-Palilula [10.0 km] 10 km Да
35 30 Zlatko Bedić Мушки ARK TRON Subotica [10.0 km] 10 km Да
36 31 Branko Mihajlovic Мушки AK Spartak Opovo Opovo [10.0 km] 10 km 00:47:11 Да
37 32 Radomir Topličanin Мушки AK Apatin Београд [10.0 km] 10 km Да
38 33 Željko Milenković Мушки Udruženje Poželi Želju Donji Tavankut [10.0 km] 10 km Да
39 34 Dejan Momcilovic Мушки Ruma [10.0 km] 10 km Да
40 35 Alen Bator Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Да
41 36 Jelena Smiljanic Женски Subotica [10.0 km] 10 km Да
42 37 Zoran Boca Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
43 38 Mirko Vasić Мушки Sremska Kamenica [10.0 km] 10 km Да
44 39 Весна Бјелан Женски ARK Somaraton Сомбор [10.0 km] 10 km Да
45 40 Đorđe Rackov Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
46 41 Slavica Neta Женски AK Veteran Beograd Beograd/Zemun [10.0 km] 10 km 01:40:00 Да
47 42 Jelena Perenčević Женски ARK Somaraton Kljajićevo [10.0 km] 10 km Да
48 43 Гордана Дамјанац Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
49 44 Dušan Mijatov Мушки ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km Да
50 45 Tihomir Lendvai Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Да
51 46 Predrag Vejin Мушки AkApatin Apatin [10.0 km] 10 km 00:35:00 Да
52 47 Vukota Dubak Мушки Prijepolje [10.0 km] 10 km Да
53 48 Dejan Ubornji Мушки UK Paligo Palus Palic Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
54 49 Danilo Vasiljević Мушки ARK Modriča Modriča [10.0 km] 10 km Да
55 50 danica grujic firanj Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
56 51 MILOŠ BURSAĆ Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
57 52 Bojan Živanić Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
58 53 Gordana Šeatović Женски Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
59 54 Danijela Cvetkovic Женски BEOGRAD ZVEZDARA [10.0 km] 10 km Да
60 55 Ivan Milovanović Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Požarevac [10.0 km] 10 km Да
61 56 Dragan Funduk Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] 10 km 00:54:06 Да
62 57 Marija R. Nikolic Женски Maraton Klub 1893 Београд [10.0 km] 10 km Да
63 58 Dragica Mitić Женски Beograd,Borča [10.0 km] 10 km Да
64 59 Danica Galic Женски ARSU Sledi me Stapar [10.0 km] 10 km Да
65 60 Žaklina Klemen Mitrović Женски Ak Apatin Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
66 61 Daliborka Jovic Stankovic Женски ARSU Sledi me Београд [10.0 km] 10 km Да
67 62 Dragan M Jovanovic Мушки AK Morava Vladicin Han Vladicin Han [10.0 km] 10 km 00:46:09 Да
68 63 Olivera Milivojević Женски Adidas Runners Belgrade Beograd Čukarica [10.0 km] 10 km Да
69 64 SLAVOMIR BORKA Мушки MARATONCI PANČEVO Pančevo [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
70 65 Miloš Marković Мушки Trkački klub DIF Beograd Palilula [10.0 km] 10 km 00:47:00 Да
71 66 Vedran Majer Мушки Bodyline, Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
72 67 Marinko Knezevic Мушки AK Sloboda Novi Grad Pancevo [10.0 km] 10 km Да
73 68 Jezdimir Tomić Мушки samostalno Kučevo [10.0 km] 10 km Да
74 69 sasa momcilovic Мушки Ruma [10.0 km] 10 km Да
75 70 Marko Latković Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Vrbas [10.0 km] 10 km Да
76 71 Ivan Kotiv Мушки Pivnice [10.0 km] 10 km Да
77 72 Селимир Вагић Мушки Речна флотила Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
78 73 Дејан Пушкаревић Мушки Речна флотила Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
79 74 Светозар Ристановић Мушки Речна флотила Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
80 75 Bojan Krivokuća Мушки Koloseum trening centar Novi Sad Нови Сад [10.0 km] 10 km 00:44:00 Да
81 76 Dragan Grujic Мушки AK Junior Krupanj Krupanj [10.0 km] 10 km Да
82 77 Danijela Čule Женски Ruma [10.0 km] 10 km Да
83 78 Darko Lončar Мушки DEČKI U PLAVOM / CAPITAL RUNNERS 387 Sarajevo [10.0 km] 10 km 00:41:27 Да
84 79 Katarina Pohlod Женски AK Hajduk maraton tim Kula Kać, Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:37:01 Да
85 80 Mladen Stevanovic Мушки sportvisionrunningclub Ugljevik [10.0 km] 10 km Да
86 81 Vesko Anđelković Мушки Inspired by HOPE tim/Beolaser Kovačica [10.0 km] 10 km Да
87 82 Mirko Vojinović Мушки MARATONCI PANČEVO Pančevo [10.0 km] 10 km Да
88 83 Srđan Tucić Мушки --- Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
89 84 Mirela Jeremic Женски ZDRAVKO&TEAM FRIENDS Београд [10.0 km] 10 km Да
90 85 Elvir Nuhović Мушки AK Novi Pazar Novi Pazar [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
91 86 Dalibor Kišeljovski Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km 00:57:00 Да
92 87 Aleksandra Ičević Женски Fit Complete Running Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
93 88 Vasa Vorkapić Мушки Inđija [10.0 km] 10 km Да
94 89 Petar Nenadov Мушки Kovilj [10.0 km] 10 km Да
95 90 Ankica Sabo Женски Škola trčanja Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Да
96 91 Nebojša Šarčević Мушки Inspired by HOPE Cacak [10.0 km] 10 km Да
97 92 Aleksandar Kiradjiev Мушки AC ENDURANCE - Skopje Skopje, Makedonija [10.0 km] 10 km Да
98 93 Biljana Kiradjieva Женски AK AS023 Zrenjanin Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
99 94 Dragan Popović Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] 10 km 00:38:00 Да
100 95 Aniko Jablan Женски AK Hajduk maraton tim Kula Bačka Topola [10.0 km] 10 km Да
101 96 Aleksandar Vugdelija Мушки Vugdelije Subotica [10.0 km] 10 km Да
102 97 Feđa Špuren Мушки Atletski klub Pace Konjic Konjic [10.0 km] 10 km Да
103 98 Dejan Džodan Мушки AK Partizan Beograd - Veterani Beograd, Čukarica [10.0 km] 10 km Да
104 99 Zoran Vujić Мушки BEOGRAD/VOZDOVAC [10.0 km] 10 km Да
105 100 Nataša Živanović Женски Krupanj [10.0 km] 10 km Да
106 101 Jelisaveta Jovicic Женски Veki Run Team Beograd, Stari Grad [10.0 km] 10 km Да
107 102 Mina Kosanovic Женски Magnet Inđijа [10.0 km] 10 km Да
108 103 Aleksandar Uzelac Мушки OAK Beograd Velika Gorica [10.0 km] 10 km Да
109 104 Dragan Cela Milic Мушки Homoljski Maratonci Požarevac [10.0 km] 10 km Да
110 105 Marija Dragović Женски Homoljski Maratonci Pozarevac [10.0 km] 10 km Да
111 106 Mirjana Došen Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
112 107 Danijela Barać Женски AK Partizan beograd-vracar [10.0 km] 10 km Да
113 108 zeljko konjevic Мушки Sivac [10.0 km] 10 km Да
114 109 Nenad Glusac Мушки ARK Somaraton Београд [10.0 km] 10 km Да
115 110 Nemanja Glusac Мушки Beograd - [10.0 km] 10 km Да
116 111 Nebojša Pućo Мушки Maraton tim Pozarevac Kostolac [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
117 112 Bojan Bosnić Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
118 113 Jan Suhanek Мушки Ark Maratonko Kovačica Kovačica [10.0 km] 10 km Да
119 114 Филип Ћосић Мушки К.К."Вукови" Кула Кула [10.0 km] 10 km Да
120 115 GORDANA DIKOVIĆ-JOVANOVIĆ Женски / Beograd-Voždovac [10.0 km] 10 km Да
121 116 Александра Јанковић Женски Хајдукмаратон тим Кула [10.0 km] 10 km Да
122 117 Зоран Јанковић Мушки Хајдукмаратон тим Кула [10.0 km] 10 km Да
123 118 Blagoje Pašić Мушки Dudova šuma Tim Subotica [10.0 km] 10 km 00:53:00 Да
124 119 Srđan Savić Мушки ARK Somaraton Brestac [10.0 km] 10 km Да
125 120 Vlada Aracki Мушки Rekreativo Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:36:00 Да
126 121 Dragutin Nikolić Мушки PH Serbia team Beograd - Čukarica [10.0 km] 10 km 00:47:00 Да
127 122 Damir Slijepčević Мушки Individualac Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
128 123 Mario Mihalj Мушки Beograd-Tasmajdan [10.0 km] 10 km 00:51:00 Да
129 124 Branislav Srdic Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Ruma [10.0 km] 10 km Да
130 125 Zoran Radičanin Мушки AK Apatin Београд [10.0 km] 10 km Да
131 126 Branimir Stojanović Мушки zajecar [10.0 km] 10 km Да
132 127 Boris Saulić Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Да
133 128 Gordana Radaković Женски Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
134 129 Drago Đurašković Мушки ARK MaratonKO Kovačica Debeljača [10.0 km] 10 km Да
135 130 Miodrag Koncar Мушки N. Beograd [10.0 km] 10 km Да
136 131 Darko Bogicevic Мушки Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [10.0 km] 10 km Да
137 132 Nenad Milosavljevic Мушки Vojska Srbije Beograd Zemun [10.0 km] 10 km Да
138 133 Goran Mijatov Мушки Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Да
139 134 Sasa Fibisan Мушки Vojska Srbije Београд [10.0 km] 10 km Да
140 135 Ivana Petrovic Женски Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Да
141 136 Miroslav Markovic Мушки Vojska Srbije Beograd - Vracar [10.0 km] 10 km Да
142 137 Toman Kalezic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
143 138 Dragan Glisic Мушки Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Да
144 139 Dejan Randjelovic Мушки Vojska Srbije Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Да
145 140 Branko Vucicevic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
146 141 Nenad Djordjevic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
147 142 Slobodan Ristic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
148 143 Milan Eric Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
149 144 Ajredin Ajeti Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
150 145 Cedomir Bukvic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
151 146 Nikola Milosavljevic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
152 147 Vlajko Popovic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
153 148 Ivan Jeremic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
154 149 Ivan Dlacic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
155 150 Goran Zivkovic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
156 151 Nevena Jovanovic Женски Vojska Srbije Kobre Београд [10.0 km] 10 km Да
157 152 Igor Sokolovski Мушки vojska srbije kobre Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
158 153 Stefan Simjonovic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
159 154 Nikola Jovanovic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
160 155 Danilo Manojlovic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
161 156 Vojislav Djordjevic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
162 157 Dejan Stevanovic Мушки Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [10.0 km] 10 km Да
163 158 Rade Negovanovic Мушки Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [10.0 km] 10 km Да
164 159 Novak Mataruga Мушки Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km Да
165 160 Borko Kostic Мушки AK Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi Petrovac na Mlavi [10.0 km] 10 km Да
166 161 Nikola Lacko Мушки Udruženje Poželi Želju Palić [10.0 km] 10 km Да
167 162 Vukoman Jelovac Мушки Sivac Sivac [10.0 km] 10 km Да
168 163 Svetlana Jović Женски individualac Beograd-Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
169 164 Dušan Krcunović Мушки AK Nikšić Nikšić [10.0 km] 10 km Да
170 165 Veselin Petrušić Мушки Nikšić [10.0 km] 10 km Да
171 166 Dušan Roknić Мушки AK Srem Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km 00:48:53 Да
172 167 Nenad Milic Мушки Beograd, Srbija [10.0 km] 10 km Да
173 168 Darko Neskovic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
174 169 Dejan Sekulic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
175 170 Branko Stefanovic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
176 171 Srdjan Jovanovic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
177 172 Milivoje Jovovic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
178 173 Goran Baros Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
179 174 Marina Radovanovic Женски Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
180 175 Marija Kovacevic Женски Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
181 176 Filip Nikolic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
182 177 Maja Lukic Женски Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
183 178 Milos Blagojevic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
184 179 Dragoljub Perkovic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
185 180 Branislav Palengic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
186 181 Djuro Borbelj Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
187 182 Dragan Vucetic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
188 183 Nemanja Randjelovic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
189 185 Vladimir Miladinovic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
190 186 Dejan Arbutina Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
191 187 Nenad Stupar Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
192 188 Branko Cekic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
193 189 Nenad Malesevic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
194 190 Marko Milanovic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
195 191 Vlada Nedic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
196 192 Nebojsa Tomic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
197 193 Dragan Krcmar Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
198 194 Goran Vasic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
199 195 Obren Golo Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
200 196 Danilo Nesic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
201 197 Denis Rakic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
202 198 Ivan Tesic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km Да
203 199 Bogdo Polić Мушки Bačka Palanka [10.0 km] 10 km Да
204 200 Игор Батиница Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Да
205 201 Vlasta Kovac Женски Padina [10.0 km] 10 km 01:00:00 Да
206 202 Slobodan Marinkov Мушки Pancevo [10.0 km] 10 km Да
207 203 Branislav Martinović Мушки AK Ruma Ruma [10.0 km] 10 km Да
208 204 LARIS KESEROVIĆ Мушки Tekvondo klub Zmaj Ruma [10.0 km] 10 km 01:00:00 Да
209 205 Slobodan Sinadinovic Мушки Backa Palanka [10.0 km] 10 km Да
210 206 Borko Vukotic Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Да
211 207 Srdjan Buzadzic Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
212 208 Ognjen Stojanović Мушки Beogradski trkački klub BRC Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
213 209 Vojislav Blagojević Мушки Vojska Srbije Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km Да
214 210 Aleksandar Glavonjic Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
215 211 Martina Poljakovic Женски ARK TRON Subotica [10.0 km] 10 km Да
216 212 Boško Jerković Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
217 213 Ivan Rodi Мушки You'll Never Run Alone Obrenovac [10.0 km] 10 km 00:47:00 Да
218 214 Dragan Nikolić Мушки Homoljski Maratonci Kostolac [10.0 km] 10 km Да
219 215 Bojan Stanojevic Мушки Homoljski Maratonci Zagubica [10.0 km] 10 km Да
220 216 Dusan Gutesa Мушки Zrenjnanin [10.0 km] 10 km Да
221 217 Nebojsa Racic Мушки Tuzla [10.0 km] 10 km 00:47:00 Да
222 218 Nenad Kovac Мушки bez kluba Београд [10.0 km] 10 km 00:48:00 Да
223 219 Miloš Marinković Мушки Vranovo [10.0 km] 10 km Да
224 220 Aleksandra Pejic Женски Atletski klub Dinamo Pancevo [10.0 km] 10 km Да
225 221 Nadica Jovanovic Женски Samostalan takmičar Kucevo [10.0 km] 10 km Да
226 222 Srecko Kolarevic Мушки Kragujevac [10.0 km] 10 km Да
227 223 Milija Radic Мушки Beolaser Palilula, Beograd [10.0 km] 10 km 00:48:00 Да
228 224 Danijela Radovanovic Женски KSR "MoMo" Guča [10.0 km] 10 km Да
229 225 Danijel Grujevic Мушки AK Panonija Pancevo [10.0 km] 10 km 00:42:10 Да
230 226 DRAGAN ĆIRIĆ Мушки ARK Tron SUBOTICA Subotica [10.0 km] 10 km Да
231 227 Milutin Popovic Мушки KSR "MoMo" Cacak [10.0 km] 10 km Да
232 228 Milan Cvijanovic Мушки Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
233 229 Miroslav Molnar Мушки ARK Petrovgrad Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:38:00 Да
234 230 Slobodan Todorović Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Да
235 231 Borislav Savic Мушки Banja Luka [10.0 km] 10 km 00:54:30 Да
236 232 Saša Stankovic Мушки zajecar [10.0 km] 10 km Да
237 233 Dragutin Krstajić Мушки Beolaser Београд [10.0 km] 10 km Да
238 234 Aleksandra Koprivica Женски Beograd - Savski Venac [10.0 km] 10 km Да
239 235 Marija Svilar Женски Београд [10.0 km] 10 km Да
240 236 Slavisa Stojanovic Мушки Kragujevac [10.0 km] 10 km Да
241 237 Mahir Mujic Мушки AK Pace Konjic Sarajevo [10.0 km] 10 km Да
242 238 Goran Papić Мушки AK Panonija Pančevo [10.0 km] 10 km Да
243 239 Maja Vukićević Женски ŠTRC Beograd-Stari grad [10.0 km] 10 km 00:47:00 Да
244 240 Božo Štula Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
245 241 Predrag Janković Мушки Beograd - Voždovac [10.0 km] 10 km Да
246 242 Dragomir Đinisov Мушки Ark Maratonko Kovačica Debeljača [10.0 km] 10 km Да
247 243 Vladimir Petrovic Мушки Inspiried by HOPE team Beograd Čukarica [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
248 244 Rade Nikolić Мушки Zemun [10.0 km] 10 km Да
249 245 Tijana Kabić Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
250 246 Goran Bajić Мушки AK APATIN Bečej [10.0 km] 10 km Да
251 247 Perica Damljanović Мушки Al Ain via Zabran Obrenovac [10.0 km] 10 km 00:51:00 Да
252 248 Željko Marilović Мушки Obrenovac [10.0 km] 10 km 00:55:00 Да
253 249 Otto Beke Мушки So Maraton Bezdan [10.0 km] 10 km Да
254 250 Branislav Živić Мушки Beograd - Voždovac [10.0 km] 10 km Да
255 251 Aleksandar Đurić Мушки Ruma [10.0 km] 10 km 00:46:00 Да
256 252 Bratislav Voštić Мушки Beograd - Voždovac [10.0 km] 10 km Да
257 253 Milica Pantić Женски Kragujevac [10.0 km] 10 km Да
258 254 Александар Богичевић Мушки Грабовци [10.0 km] 10 km Да
259 255 Vesela Mačkić Женски TK Triogy Racing Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
260 256 Saša Branković Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
261 257 Darija Radonić Женски Beograd, Srbija [10.0 km] 10 km Да
262 258 Божидар Мијалковић Мушки Обреновац [10.0 km] 10 km Да
263 259 GORAN MATIC Мушки beolaser Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km Да
264 260 Snezana Milosevic Женски Ak Apatin Beograd, Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
265 261 Milan Cvetanovic Мушки Kula [10.0 km] 10 km Да
266 262 Neven Ćuk Мушки Surcin [10.0 km] 10 km Да
267 263 Miodrag Berber Мушки AK Cerski junaci Београд [10.0 km] 10 km 00:46:00 Да
268 264 NENAD Palac Мушки Beograd, Srbija [10.0 km] 10 km Да
269 265 MIROSLAV RANĐELOVIĆ Мушки INDIVIDUALAC Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Да
270 266 Milovan Jeremic Мушки Bačka Palanka [10.0 km] 10 km Да
271 267 Danijela Rašeta Женски Apatin [10.0 km] 10 km Да
272 268 Miša Jahoda Мушки Mladost Zemun Beograd, Zemun [10.0 km] 10 km Да
273 269 Drago Zorić Мушки Sivac Sivac [10.0 km] 10 km Да
274 270 Branislav Bačić Мушки Kikinda [10.0 km] 10 km Да
275 271 Nikolina Perković Женски Kovilj [10.0 km] 10 km Да
276 272 Aleksa Bokulić Мушки Ak Apatin Apatin [10.0 km] 10 km 00:42:00 Да
277 273 Gusztáv Surján Мушки Hitna pomoć Senta Senta [10.0 km] 10 km Да
278 274 Ond Bakos Мушки SHMP Senta [10.0 km] 10 km Да
279 275 Zorica Kulic Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
280 276 Zlatko Gagulić Мушки Bački Petrovac [10.0 km] 10 km Да
281 277 Milos Simeonovic Мушки a.k. Bor - Bor zajecar [10.0 km] 10 km 00:39:00 Да
282 278 Дамир Шећеров Мушки Маратон Клуб 1893 БЕОГРАД - Бождовац [10.0 km] 10 km 00:55:00 Да
283 279 Славко Шећеров Мушки Маратон Клуб 1893 Beograd - Voždovac [10.0 km] 10 km 00:55:00 Да
284 280 Ivana Zivkovic Женски OAK Beograd Београд [10.0 km] 10 km Да
285 281 Бојан Ћирић Мушки АК Бор Бор [10.0 km] 10 km Да
286 282 Igor Jankovic Мушки ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km 00:40:00 Да
287 283 Vukosav Trebješanin Мушки Beograd- Vračar [10.0 km] 10 km Да
288 284 Bojan Simović Мушки Београд [10.0 km] 10 km 00:52:00 Да
289 285 Miljurko Djurkovic Мушки Blace [10.0 km] 10 km Да
290 286 Đurđija Obradović Женски Trim tim Kg Beograd - Vračar [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
291 287 SVETA JOVANOVIĆ Мушки / Beograd - Voždovac [10.0 km] 10 km Да
292 288 Stenly Kipruto Мушки AK Mladost Užice Užice [10.0 km] 10 km Да
293 289 Иван Мијовић Мушки Maraton klub 1893 Loznica [10.0 km] 10 km 00:55:00 Да
294 290 Гордана Ристић Женски Маратон Клуб 1893 Београд [10.0 km] 10 km 00:55:00 Да
295 291 Bogdan Trbojević Мушки ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
296 292 Aleksandar Kebara Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
297 293 Aleksandar Nedeljković Мушки Stari Banovci [10.0 km] 10 km Да
298 294 Aleksandar Lazic Мушки Fit Complete Running Novi Sad - Futog [10.0 km] 10 km Да
299 295 Jelena Vatković Женски ARK Duge Staze Svilajnac Svilajnac [10.0 km] 10 km Да
300 297 Rajko Golić Мушки Maraton Klub 1893 Beograd-Zemun [10.0 km] 10 km Да
301 298 Zoltan Pinter Мушки Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
302 299 Željka Ljubojević Женски Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km 00:58:00 Да
303 300 Damir Batanjski Мушки ARK Petrovgrad Zrenjnanin [10.0 km] 10 km Да
304 301 Nenad Zivkovic Мушки Super&oran Beograd - [10.0 km] 10 km Да
305 302 Danijel Sekešan Мушки Vladimirovac [10.0 km] 10 km Да
306 303 Katarina Trajkovic Женски AK Vranjski maratonci Vranje [10.0 km] 10 km 01:00:00 Да
307 304 Elvis Škorić Мушки Tim Škorić Beograd-Stari grad [10.0 km] 10 km Да
308 305 Игор Чабаркапа Мушки Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:54:57 Да
309 306 Томислав Стефановић Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
310 307 Zoran Stojanovic Мушки AK Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi Petrovac na Mlavi [10.0 km] 10 km Да
311 308 Siniša Šuić Мушки ARK TRON SUBOTICA Subotica [10.0 km] 10 km Да
312 309 Saša Ćuković Мушки AK Vranjski maratonci Bujanovac [10.0 km] 10 km Да
313 310 Elvira Maravić Женски Skola Trcanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
314 311 Marko Gorčić Мушки Ark Maratonko Kovačica Debeljača [10.0 km] 10 km Да
315 312 László Csordalics Мушки Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
316 313 Bojan Buhač Мушки Maraton klub 1893 Novi Slankamen [10.0 km] 10 km 00:55:00 Да
317 314 Milos Radovanovic Мушки Maraton tim Pozarevac Pozarevac [10.0 km] 10 km Да
318 315 Gorana Francišković Женски Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
319 316 Vladimir Pavić Мушки Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
320 317 Petar Božović Мушки AK Mladost Užice Užice [10.0 km] 10 km Да
321 318 Marko Rankovic Мушки Beogradski trkački klub BRC Lazarevac [10.0 km] 10 km Да
322 319 Vladimir Puvača Мушки Sivac [10.0 km] 10 km Да
323 320 Aleksandra Slavuljica Женски Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km Да
324 321 Aleksandar Eić Мушки Topola [10.0 km] 10 km Да
325 322 Лука Гаврић Мушки Београд [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
326 323 Sanja Holjević Женски Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
327 324 Miloš Popović Мушки Ak Mladost Uzice Užice [10.0 km] 10 km Да
328 325 Milan Mitrović Мушки AK BRC Beograd Užice [10.0 km] 10 km Да
329 326 Milan Krezovic Мушки Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
330 327 Kosta Malenić Мушки VRC Vladimirovac [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
331 328 Sandra Uzelac Женски Београд [10.0 km] 10 km Да
332 329 Ljubomir Pantić Мушки Srbobran [10.0 km] 10 km Да
333 330 Đorđe Ćurić Мушки Sivac [10.0 km] 10 km Да
334 331 Elvir Rakipović Мушки Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Да
335 332 Jovica Peulić Мушки TK Dynamik Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
336 333 Tomislav Cvitanušić Мушки Skola Trcanja Klix Sarajevo [10.0 km] 10 km Да
337 1001 Daniel Dieneš Мушки Sombor [5.0 km] 5 km Да
338 1002 Ivan Stevanović Мушки Inspired by HOPE tim Mladenovac [5.0 km] 5 km Да
339 1003 Tina Bošković Женски Du Motion Dubrovnik [5.0 km] 5 km Да
340 1004 Luka Bošković Мушки Du Motion Dubrovnik [5.0 km] 5 km Да
341 1005 Dejan Jezdic Мушки Kula [5.0 km] 5 km Да
342 1006 Luka Kojić Мушки VAK 1926 Vršac Vršac [5.0 km] 5 km 00:19:28 Да
343 1007 Dalibor Pivarski Мушки Vrbas [5.0 km] 5 km Да
344 1008 Dejan Španović Мушки Београд [5.0 km] 5 km Да
345 1009 Danijel Pesic Мушки Beograd, Zemun, Ugrinovci [5.0 km] 5 km Да
346 1010 Ivana Đekić Женски Kula [5.0 km] 5 km Да
347 1011 Mile Pavlović Мушки AK Banat Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
348 1012 Alen Bošković Мушки Du Motion Dubrovnik [5.0 km] 5 km Да
349 1013 Trivko Svorcan Мушки Olimp Vrbas Vrbas [5.0 km] 5 km Да
350 1014 Nikša Glavočić Мушки Du Motion Dubrovnik [5.0 km] 5 km 00:25:00 Да
351 1015 Slađana Todorović Женски AK Hajduk maraton tim Kula Kula [5.0 km] 5 km Да
352 1016 IVICA MIŠKOVIĆ Мушки Du Motion Dubrovnik [5.0 km] 5 km Да
353 1017 MIRA JURIŠIN Женски MARATHON TEAM KULA Kula [5.0 km] 5 km Да
354 1018 Predrag Mihajlov Мушки Vrbas [5.0 km] 5 km Да
355 1019 Izabella Hemze Женски Bravo&Body Fitness Gym Subotica [5.0 km] 5 km Да
356 1020 Srđan Jović Мушки Čačak trči Čačak [5.0 km] 5 km Да
357 1021 Damjana Perenčević Женски ARK Somaraton Kljajićevo [5.0 km] 5 km Да
358 1022 Jasmina Gerginov Женски 🏃‍♀️rekreativac Beograd, Kaluđerica [5.0 km] 5 km Да
359 1023 david firanj Мушки ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Да
360 1024 Davor Balać Мушки ARK TRON SUBOTICA Subotica [5.0 km] 5 km Да
361 1025 Vera Stričević Женски ARSU Sledi me Sombor [5.0 km] 5 km Да
362 1026 Biserka Savic Женски ARSU Sledi me Sombor [5.0 km] 5 km Да
363 1027 Kristina Gudelj Женски ARSU Sledi me Somboe [5.0 km] 5 km Да
364 1028 Jelica Matijevic Leitao Женски ARSU Sledi me Sombor [5.0 km] 5 km Да
365 1029 Ivana Djurovic Женски ARSU Sledi me Sombor [5.0 km] 5 km Да
366 1030 Gordana Bojanic Женски ARSU Sledi me Stapar [5.0 km] 5 km Да
367 1031 Ištvan Petrović Мушки Kula [5.0 km] 5 km Да
368 1032 Dragana Milic Женски ARSU Sledi me Stapar [5.0 km] 5 km Да
369 1033 Mihajlo Karalic Мушки ARSU Sledi me Sombor [5.0 km] 5 km Да
370 1034 Mira Miljkovic Женски ARSU Sledi me Sombor [5.0 km] 5 km Да
371 1035 Snežana Aleksić Женски Olimp Vrbas Vrbas [5.0 km] 5 km Да
372 1036 Staša Aleksić Женски Olimp Vrbas Vrbas [5.0 km] 5 km Да
373 1037 Katarina Popov Женски Београд [5.0 km] 5 km Да
374 1038 Aleksandar Vukićević Мушки BRC - Belgrade Running Club Beograd, Srbija [5.0 km] 5 km Да
375 1039 Vanja Momcilovic Мушки Ruma [5.0 km] 5 km Да
376 1040 Danijela Nikita Simeunović Женски Београд [5.0 km] 5 km 00:26:00 Да
377 1041 Vesna Crnjanski Женски AK Hajduk maraton tim Kula Beograd - Rakovica [5.0 km] 5 km Да
378 1042 Robert Šahurić Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
379 1043 Kristina Đekić Женски NOVI BANOVCI [5.0 km] 5 km Да
380 1044 Ivana Urankar Женски Kulska liga trčanja Crvenka [5.0 km] 5 km Да
381 1045 Suzana Pavletić Женски Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km Да
382 1046 MILAN RUKAVINA Мушки Marathon team Hajduk Vrbas [5.0 km] 5 km Да
383 1047 Leon Rukavina Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Vrbas [5.0 km] 5 km Да
384 1048 Nemanja Glišić Мушки Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
385 1049 Nenad Bogunović Мушки Bački Gračac [5.0 km] 5 km Да
386 1050 Ivana Racić Женски Kula [5.0 km] 5 km Да
387 1051 Zorica Dzodan Женски AK Partizan Beograd - Veterani BEOGRAD ZVEZDARA [5.0 km] 5 km Да
388 1052 Pavle Džodan Мушки AK Partizan Beograd Београд [5.0 km] 5 km Да
389 1053 Marija Dzodan Женски AK Partizan Beograd Београд [5.0 km] 5 km Да
390 1054 Nevena Anđušić Женски Beograd/Palilula [5.0 km] 5 km Да
391 1055 Vesna Vicko Bogišić Женски Cegarrunning - AK Apatin Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
392 1056 Bogomir Ivkovic Мушки ZDRAVKO&TEAM FRIENDS Lapovo [5.0 km] 5 km Да
393 1057 Maja Крнајац Женски К.К."Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Да
394 1058 Миљан Ђуровић Мушки КК " Вукови " Кула Кула [5.0 km] 5 km Да
395 1059 Божидар Богићевић Мушки КК " Вукови " Кула Кула [5.0 km] 5 km Да
396 1060 Marijan Anđelković Мушки ARK MaratonKO Kovačica Kovačica [5.0 km] 5 km Да
397 1061 Давид Чепић Мушки КК " Вукови " Кула Сивац [5.0 km] 5 km Да
398 1062 Александра Ђикић Женски КК " Вукови " Кула Кула [5.0 km] 5 km Да
399 1063 Анђела Медаревић Женски КК "Вукови " Кула Кула [5.0 km] 5 km Да
400 1064 Димитрије Бублић Мушки К.К."Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Да
401 1065 Илија Миздрак Мушки КК " Вукови " Кула Кула [5.0 km] 5 km Да
402 1066 Oливера Ђикић Женски КК " Вукови " Кула Кула [5.0 km] 5 km Да
403 1067 Jelena Košćuk Женски AK Hajduk maraton tim Kula Kula [5.0 km] 5 km Да
404 1068 Miroslav Čapko Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [5.0 km] 5 km Да
405 1069 Goran Teofilovic Мушки 🏃rekreativac Starčevo [5.0 km] 5 km 00:22:00 Да
406 1070 Perica Košćuk Мушки Kula [5.0 km] 5 km Да
407 1071 Borislav Jovičić Мушки Pančevo [5.0 km] 5 km Да
408 1072 jagoda stolic Женски Beograd, Zvezdara [5.0 km] 5 km Да
409 1073 Ivona Babić Женски Kula [5.0 km] 5 km Да
410 1074 Aleksandra Bogdanović Женски BRC - Belgrade Running Club Београд [5.0 km] 5 km Да
411 1075 Milica Milić Женски Sombor [5.0 km] 5 km Да
412 1076 Olivera Šurdić Женски BRC - Belgrade Running Club Beograd-Voždovac [5.0 km] 5 km Да
413 1077 Jelena Đogić Женски Subotica [5.0 km] 5 km Да
414 1078 Snežana Kostić Женски AK Veteran - Beograd Beograd- Palilula [5.0 km] 5 km Да
415 1079 Snezana Drobnjak Женски Vojska Srbije Vojska Srbije [5.0 km] 5 km Да
416 1080 Milica Petrovic Женски Vojska Srbije Beograd- Vracar [5.0 km] 5 km Да
417 1081 Marija Panic Женски Vojska Srbije Vojska Srbije [5.0 km] 5 km Да
418 1082 Srecko Topic Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [5.0 km] 5 km Да
419 1083 Mihailo Živkucin Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [5.0 km] 5 km Да
420 1084 Marina Sabo Женски Kula [5.0 km] 5 km Да
421 1085 Teodora Sabo Женски Kula [5.0 km] 5 km Да
422 1086 Edin Huric Мушки ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [5.0 km] 5 km Да
423 1087 Tamara Strunjaš Женски Sivac [5.0 km] 5 km Да
424 1088 Helena Alempic Женски Vrbas [5.0 km] 5 km Да
425 1089 Vujadin Alempic Мушки Vrbas [5.0 km] 5 km Да
426 1090 Anica Alempic Женски Vrbas [5.0 km] 5 km Да
427 1091 Branislava Alempic Женски Vrbas [5.0 km] 5 km Да
428 1092 Dragana Bulajic Женски Vrbas [5.0 km] 5 km Да
429 1093 Jelena Lazic Женски Vojska Srbije Beograd- Vracar [5.0 km] 5 km Да
430 1094 Jelena Petkovic Женски Vojska Srbije Beograd- Vracar [5.0 km] 5 km Да
431 1095 Darija Periz Женски Vrbas [5.0 km] 5 km Да
432 1096 Paja Pletikosić Мушки Bajša [5.0 km] 5 km Да
433 1097 Растко Мијановић Мушки К.К. "Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Да
434 1098 Milana Paldrmić Женски Sivac [5.0 km] 5 km Да
435 1099 Dalibor Đogić Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [5.0 km] 5 km Да
436 1100 Marko Marinković Мушки Bač [5.0 km] 5 km Да
437 1101 Nikola Boca Мушки AK MARATON Sombor Sombor [5.0 km] 5 km Да
438 1102 Aleksandra Filipovic Женски Beograd - Stari grad [5.0 km] 5 km Да
439 1103 Mario Dugandzic Мушки Urban Box Sombor Sombor [5.0 km] 5 km 23:00:00 Да
440 1104 Dusan Latinovic Мушки Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
441 1105 Vesna Jurisin Женски Kula [5.0 km] 5 km Да
442 1106 Neli Jurić Женски Subotica [5.0 km] 5 km Да
443 1107 Milos Minic Мушки Sivac [5.0 km] 5 km Да
444 1108 Nikola Dimitrijevic Мушки Obrenovac [5.0 km] 5 km Да
445 1109 Jelena Vujacic Женски Obrenovac [5.0 km] 5 km Да
446 1110 Sofija Šugić Женски Obrenovac [5.0 km] 5 km Да
447 1111 Bozidarka Damjanović Женски Sivac [5.0 km] 5 km Да
448 1112 Radislav Damjanović Мушки Sivac [5.0 km] 5 km Да
449 1113 Biljana Isakovic Женски Београд [5.0 km] 5 km Да
450 1114 Bojana Milovic Женски Olimp Vrbas Vrbas [5.0 km] 5 km Да
451 1115 Miodrag Vukić Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Beograd, Srbija [5.0 km] 5 km 16:00:00 Да
452 1116 Nemanja Kljajic Мушки Hobart [5.0 km] 5 km Да
453 1117 Nevena Maksimović Женски Team Maksimovići Beograd Palilula [5.0 km] 5 km Да
454 1118 Dario Franolić Мушки Београд [5.0 km] 5 km Да
455 1119 Alisa Bajić Женски AK APATIN Bečej [5.0 km] 5 km Да
456 1120 Marko Đurkin Мушки Pančevo [5.0 km] 5 km Да
457 1121 Andrej Pinćir Мушки Pivnice [5.0 km] 5 km Да
458 1122 Anka Lančuški Женски Sivac [5.0 km] 5 km Да
459 1123 Dragan Milovanović Мушки Odžaci [5.0 km] 5 km Да
460 1124 Sergej Elola Šarić Мушки AK Veteran-Beograd Beograd, Čukarica [5.0 km] 5 km Да
461 1125 Izabella Rajcsán Женски Topolya [5.0 km] 5 km Да
462 1126 Nebojša Vujović Мушки Beograd, Vozdovac [5.0 km] 5 km Да
463 1127 Jovana Đurović Женски ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Да
464 1128 Arianna Ilić Женски Meljak [5.0 km] 5 km Да
465 1129 Ivana Beserminji Женски Kucura [5.0 km] 5 km Да
466 1130 Branko Šarac Мушки Lovćenac [5.0 km] 5 km Да
467 1131 Aleksandar Mitic Мушки AK Spartak Opovo Opovo [5.0 km] 5 km Да
468 1132 Lidija Lugonja Женски BRC škola trčanja Beograd-Čukarica [5.0 km] 5 km Да
469 1133 Una Mihajlov Женски Vrbas [5.0 km] 5 km Да
470 1134 Mirsada Alić Женски Vražići [5.0 km] 5 km Да
471 1135 Nikola Plankoš Мушки Subotica [5.0 km] 5 km Да
472 1136 Slobodan Nikolić Мушки Kula [5.0 km] 5 km Да
473 1137 Jelena Milićević Женски Kula [5.0 km] 5 km Да
474 1138 Miljana Jelovac Женски Sivac Sivac [5.0 km] 5 km Да
475 1139 Aleksandar Paldrmic Мушки Sivac Sivac [5.0 km] 5 km Да
476 1140 Tatjana Uzur Женски Zemun Beograd [5.0 km] 5 km Да
477 1141 Sanela Buila Женски Olimp Vrbas Kucura [5.0 km] 5 km Да
478 1142 Dejana Štajfer Женски ARK Somaraton Čelarevo [5.0 km] 5 km Да
479 1143 Filip Milanović Мушки AK Crvena Zvezda Beograd, Srbija [5.0 km] 5 km 16:28:00 Да
480 1144 Svetozar Petrović Мушки AK Apatin - Čegarunning Beograd - Novi Beograd [5.0 km] 5 km 00:21:37 Да
481 1145 Sándor Hajtman Мушки Topolya [5.0 km] 5 km Да
482 1146 Deže Brindza Мушки Bačka Topola [5.0 km] 5 km Да
483 1147 Ágota Nagy Женски Bačka Topola [5.0 km] 5 km Да
484 1148 Marija Bubalo Женски AK APATIN Apatin [5.0 km] 5 km Да
485 1149 Vlada Stevanović Мушки A K VETERAN BEOGRAD Beograd_vrcin [5.0 km] 5 km Да
486 1150 Jožef Čuport Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [5.0 km] 5 km Да
487 1151 Nemanja Đurić Мушки AK Apatin Cegarunning Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
488 1152 Slavko Stanković Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [5.0 km] 5 km Да
489 1153 Mia Stanojević Женски AK"Topličanin" Prokuplje [5.0 km] 5 km Да
490 1154 Minja Stanojević Женски AK"TOPLIČANIN" Prokuplje [5.0 km] 5 km Да
491 1155 Igor Stanojević Мушки AK "TOPLIČANIN" Prokuplje [5.0 km] 5 km Да
492 1156 Aleksandar Martinović Мушки Sombor [5.0 km] 5 km Да
493 1157 Slavica Krupa Женски Kula [5.0 km] 5 km Да
494 1158 Nikola Djuric Мушки Ak Apatin / Cegarunning Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
495 1159 Katarina Vasić Женски Beograd, Dobanovci [5.0 km] 5 km Да
496 1160 Živa Vijoglavin Мушки AK Apatin Cegarunning Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
497 1161 Dijana Gak Женски ratkovo [5.0 km] 5 km Да
498 1162 Goran Antičević Мушки Liga kod Juge Београд [5.0 km] 5 km Да
499 1163 Dejan Markovic Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Batocina [5.0 km] 5 km Да
500 1164 Marko Djordjevic Мушки Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
501 1165 Jovana Ćeranić Женски Olimp Vrbas Vrbas [5.0 km] 5 km Да
502 1166 Aleksandar Stojanovic Мушки OAK Beograd Beograd, Srbija [5.0 km] 5 km 00:17:04 Да
503 1167 Milica Radojičić Женски Capital Crew Belgrade Beograd - Voždovac [5.0 km] 5 km Да
504 1169 Josip Bagi Мушки Odžaci [5.0 km] 5 km Да
505 1170 Sergej Strunjaš Мушки Sivac [5.0 km] 5 km Да
506 1171 Nenad Habibovic Мушки VAK 1926 Vrsac [5.0 km] 5 km Да
507 1172 Jelena Baždar Женски Kula [5.0 km] 5 km Да
508 1173 Nemanja Janković Мушки ARK Red Zmaja Mladenovac Mladenovac [5.0 km] 5 km 00:21:47 Да
509 1174 Monika Stojanovic Женски AK Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi Petrovac na Mlavi [5.0 km] 5 km Да
510 1175 Jugoslava Perić Женски AK Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi Petrovac na Mlavi [5.0 km] 5 km Да
511 1176 Svetlana Grmusa Женски Mali Idjos [5.0 km] 5 km Да
512 1177 Stefan Sekulić Мушки AK Dragutin Tomašević Petrovac Petrovac na Mlavi [5.0 km] 5 km Да
513 1178 Danijela Bugarski Женски Sportski klub Olimp Vrbas [5.0 km] 5 km Да
514 1179 Ratko Čepić Мушки Sivac [5.0 km] 5 km Да
515 1180 Mirjana Obradov Женски Kula [5.0 km] 5 km Да
516 1181 Radivoj Jocic Мушки AK Bečej Becej [5.0 km] 5 km Да
517 1182 Sanja Milosevic Женски ARSU Sledi me Sombor [5.0 km] 5 km Да
518 1183 Bojan Miljevic Мушки AK Bečej Becej [5.0 km] 5 km Да
519 1184 Dušan Srdanov Мушки Srbobran [5.0 km] 5 km Да
520 1185 Александар Шуша Мушки ХАЈДУК МАРАТОН ТИМ КУЛА Кула [5.0 km] 5 km Да
521 1186 Илија Етински Мушки Панчево [5.0 km] 5 km Да
522 1187 Александар Стајић Мушки Ak Apatin, Čegarunning Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
523 1188 Dejan Ratkovica Мушки Srbobran [5.0 km] 5 km Да
524 1189 Željko Ivković Мушки TK SPRINT Sombor [5.0 km] 5 km Да
525 1190 Bojan Jocić Мушки AK Bečej Bečej [5.0 km] 5 km Да
526 1191 Михајло Крнајац Мушки К.К."Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Да
527 1192 Милош Крнајац Мушки К.К."Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Да
528 1193 Урош Ћосић Мушки К.К."Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Да
529 1194 Милош Милутиновић Мушки К.К."Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Да
530 1195 Aleksandar Kakaš Мушки K.K."Vukovi" Kula Kula [5.0 km] 5 km Да
531 1196 Jelena Milovanovic Женски Beograd, Obrenovac [5.0 km] 5 km Да
532 1197 Danica Golubičić Женски Beograd- Palilula [5.0 km] 5 km Да
533 1198 Nikola Cvetić Мушки Београд [5.0 km] 5 km Да
534 1199 Andreja Rakipović Женски Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km Да
535 1200 Ivan Lanc Мушки Ruma [5.0 km] 5 km Да
536 1201 Vladimir Čančaraević Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Lajkovac [5.0 km] 5 km Да
537 1202 Koviljka Hadžić Женски Sremska Mitrovica [5.0 km] 5 km Да
538 1203 Tanja Đukić Женски Form Valjevo Valjevo [5.0 km] 5 km Да
539 1204 Goran Đukić Мушки Form Valjevo Valjevo [5.0 km] 5 km Да
540 1205 Nikola Đukić Мушки VAK Valjevo 014 Valjevo [5.0 km] 5 km Да
541 1244 Горан Раичевић Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [5.0 km] 5 km Да