Пријављени такмичари на 39. Kanjiža Running & Swimming Festival

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Teodor Matić Мушки Senta [0.2 km] Swimming 200 m (0-9) Да
2 2 Lorena Simic Женски Plivacki Klub Spartak Subotica Subotica [0.2 km] Swimming 200 m (0-9) Да
3 3 David Nagynemedi Мушки PK Swim Star Becej Becej [0.2 km] Swimming 200 m (0-9) Да
4 4 Lea Sočin Женски Zenta - Senta [0.2 km] Swimming 200 m (0-9) Да
5 5 Marcell Molnár Мушки Sportsko udruženje Shark Kanjiža [0.2 km] Swimming 200 m (0-9) Да
6 6 Ana Kamraš Женски Startna Kocka Senta Senta [0.2 km] Swimming 200 m (0-9) Да
7 7 Tamás Szepcsik Мушки Senta [0.2 km] Swimming 200 m (0-9) Да
8 8 Jelena Petković Женски PK Senta Senta [0.2 km] Swimming 200 m (0-9) Да
9 9 Viktoria Erdeg Женски Sportsko udruzenje Sark Magyarkanizsa [0.2 km] Swimming 200 m (0-9) Да
10 10 Greta Valković Женски VK Senta Senta [0.2 km] Swimming 200 m (0-9) Да
11 11 Regő Bálint Мушки Magyarkanizsa [0.2 km] Swimming 200 m (0-9) Да
12 51 Anna Baranyi Женски Vaterpolo Klub Senta Zenta [0.57 km] Swimming 570 m (10-11) Да
13 52 Maxim Delaere Мушки Mindszent [0.57 km] Swimming 570 m (10-11) Да
14 53 Lea Lucija Simic Simic Женски Plivacki Klub Spartak Subotica Subotica [0.57 km] Swimming 570 m (10-11) Да
15 54 Csongor Bartok Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Novi Kneževac [0.57 km] Swimming 570 m (10-11) Да
16 55 Aron Micsik Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Novi Kneževac [0.57 km] Swimming 570 m (10-11) Да
17 56 Lara Manzildžić Женски PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Magyarkanizsa [0.57 km] Swimming 570 m (10-11) Да
18 57 Jazmin Juhász Женски PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Novi Kneževac [0.57 km] Swimming 570 m (10-11) Да
19 58 Jázmin Csehák Женски Senta [0.57 km] Swimming 570 m (10-11) Да
20 59 Ladócki Márk Мушки PK Senta Senta [0.57 km] Swimming 570 m (10-11) Да
21 60 Emma Apró Женски Kanjiža [0.57 km] Swimming 570 m (10-11) Да
22 61 Léna Bálint Женски Magyarkanizsa [0.57 km] Swimming 570 m (10-11) Да
23 101 XL Enis Beharović Мушки Sportsko udruženje Shark Kanjiza [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
24 102 Czérna Ágnes Женски PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Magyarkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
25 103 Ana Palasti Женски Csongrád [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
26 104 Vanda Szabados Женски Szentes [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
27 105 Vojislav Milić Мушки Šabac [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
28 106 István Ádám Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Magyarkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
29 107 ETELKA MESAROŠ Женски PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Senta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
30 108 Máté Mészáros Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
31 109 Ana Grčić Женски PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
32 110 Mihajlo Pančić Мушки ARK Tron Subotica [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
33 111 Slavko Dimitrić Мушки AK VETERAN BEOGRAD Beograd - Železnik [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
34 112 Mihailo Lukić Мушки PK Swim Star Becej Bečej [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
35 113 ERIKA MIKUSKA Женски Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
36 114 Vanja Stepanov Мушки PK Swim Star Becej Becej [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
37 115 Zoltán Bálint Мушки - Szeged [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
38 116 Károly Molnár Мушки - Sándorfalva [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
39 117 XL Adrienn Sátai Женски Sportsko udruzenje Sark Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
40 118 Kristina Čabi Женски PK Senta Senta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
41 119 Aleksandra Nađ Đerđ Женски PK Senta Zenta - Senta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
42 120 Nikola Srdic Мушки PK Velika kikinda Kikinda [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
43 121 Ervin Igaz Мушки Novi Kneževac [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
44 122 Marta Talpai Женски Subotica [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
45 123 Hernad Bem Мушки Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
46 124 Izabella Meszaros Женски PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Magyarkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
47 125 Norbert Szulomár Мушки Novi Kneževac [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
48 126 Csaba Pilisi Мушки Magyarkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
49 127 Zsuzsanna Rudics Женски Senta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
50 128 JOVANA NEDELJKOV Женски Plivacki klub Kanjiza Novi Kneževac [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
51 129 Anna Rebeka Nagynemedi Женски PK Swim Star Becej Becej [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
52 130 Áron Szulomár Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Törökkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
53 131 Žofia Piliši Женски PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
54 132 Lenrad Szűcs Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Törökkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
55 133 Bianka Horvat Женски Vaterpolo Klub Senta Senta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
56 134 Mark Cukor Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Novi Kneževac [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
57 135 Boglárka Huszák Rudics Женски Senta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
58 136 Oliver Szűcs Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Törökkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
59 137 Jazmin Horvat Женски Vaterpolo Klub Senta Senta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
60 138 Zoltán Katkics Мушки Magyarkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
61 139 Ognjen Zemunac Мушки Novi Sad [3.0 km] Swimming 3.000 m 01:00:00 Да
62 140 Alisa Bajić Женски AK APATIN Bečej [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
63 141 Ildiko Horvat Babinski Женски Senta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
64 142 Kornèl Mèszàros Мушки Sportsko udruzenje Sark Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
65 143 Zoltan Horvat Мушки Senta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
66 144 XL Ervin Beharović Мушки Sportsko udruzenje Sark Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
67 145 XL Milan Kovačić Мушки ARK Somaraton Sombor [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
68 146 XL Sára Kelő Женски Hungary Budapest [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
69 147 XL Bojana Đukić Женски PK Spartak, Subotica Srbobran [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
70 148 XL Balázs Badis Мушки Senta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
71 149 XL Marina Sočin Женски Senta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
72 150 XL Igor Sokolovski Мушки TK Tamis Beograd- Rakovica [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
73 151 XL Nemanja Knežević Мушки Vatrogasno-spasilačka brigada Novi Sad Bečej [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
74 152 XL Csaba Kavai Мушки Magyarkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
75 153 XL Nebojša Oprijan Мушки TK Dynamik Novi Sad Novi Sad [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
76 154 XL Eszter Tóth Женски Szeged [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
77 155 XL Attila Fenyővári Мушки Pellérd [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
78 156 XL Wanda Fodor Женски Törökbálint [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
79 157 XL Trisztán Bicskei Мушки Kanjiza [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
80 158 XL Biljana Blažić Женски Subotica [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
81 159 XL Igor Marić Мушки Martonoš [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
82 160 XL Csilla Bognár Женски AK Partizan Kanjiza Kanjiza [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
83 161 XL Béla Huszák Мушки Csongrád [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
84 162 XL Nebojša Milivojević Мушки Valjevo [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
85 163 XL Srđan Ninčić Мушки Novi Kneževac [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
86 164 XL Krisztián Kukli Мушки VTŠ Subotica [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
87 165 XL Krisztina Marias Женски Budapest [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
88 166 XL Éva Zemkó Женски Subotica [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
89 167 XL Lazar Kovačević Мушки Novi Sad [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
90 168 XL Anikó Jablan Женски PK Marathon Bačka Topola Backa Topola [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
91 169 XL István Raffai Мушки Magyarkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
92 170 Kristina Čajkaš Женски Subotica [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
93 171 Petar Čajkaš Мушки Subotica [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
94 172 Zoltán Körmöczi Мушки Magyarkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
95 173 Sarolta Fűr Женски Senta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
96 174 Lívia Sárkány Német Женски Horgoš [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
97 175 Dominik Krspogačin Мушки Sportsko udruženje Shark Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
98 176 Greta Hajas Женски Sportsko udruzenje Sark Magyarkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
99 177 Benjamin Berko Popić Мушки Sportsko udruženje Shark Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
100 178 Luca Dluhi Женски Sportsko udruzenje Sark Magyarkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
101 179 Čenge Saraz Женски Sportsko udruženje Shark Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
102 180 Flora Saraz Женски Sportsko udruženje Shark Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
103 181 Saša Vasić Мушки TRIUMPH Београд [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
104 182 Luka Nikolić Мушки TRIUMPH Београд [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
105 183 Snježana Sarajkić Женски TRIUMPH Београд [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
106 184 Novak Miladinov Мушки Sportsko udruzenje Sark Magyarkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
107 185 Jovana Srdanov Женски Swim Star Becej Becej [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
108 186 Bálint Fábián Мушки Sportsko udruzenje Sark Magyarkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
109 187 Julia Tomin Женски Sportsko udruženje Shark Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
110 188 Tamara Duduković Женски SSK Polet Sombor [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
111 189 Nevena Vujić Женски ada [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
112 190 Mária Zokob Женски Sprintfutóklubb Tata [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
113 191 Stefan Nićin Мушки Swim Star Becej [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
114 192 Marko Lončarski Мушки Swim Star Bečej [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
115 193 Endre Hajdú Мушки Magyarkanizsai Úszó Klub Magyarkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
116 194 Reka Varga Женски Swim Star Bečej [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
117 195 Kristian Boroš Đevi Мушки Senta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
118 196 Aleksandra Kobilarev Женски Swim Star Becej [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
119 197 XL Bojan Rašković Мушки PK Spartak Prozivka Subotica Subotica [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
120 198 Sonja Miljević Женски Becej Becej [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
121 199 Igor Omaljev Мушки Swim Star Becej [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
122 200 Vukašin Jovović Мушки PK Novi Sad Нови Сад [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
123 201 Gábor Zemkó Мушки Subotica [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
124 202 Andás Juhász Мушки M7 Subotica [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
125 203 Oliver Petković Мушки PK Senta Senta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
126 204 Jelena Halas Женски Senta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
127 205 István Priboj Мушки PK Spartak Subotica Subotica [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
128 206 XL Jana Strajnić Женски PK Velika kikinda Kikinda [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
129 207 Makayla Kabogo Женски V Kikinda Kenya [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
130 208 Ruth Lindkvist Женски V Kikinda Kenya [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
131 209 Malkuhn Dezső Мушки Szentes [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
132 210 Éva Szabó Barna Женски Subotica [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
133 211 Árpád Bordás Мушки Senta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
134 212 Rudolf Barát Мушки Magyarkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
135 213 Tibor Katona Мушки Magyarkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
136 214 Ferenc Požar Мушки Subotica [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
137 215 Hajnalka Požar Женски Subotica [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
138 216 Lena Drk Женски PK Arena 2015 Petrovaradin [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
139 217 Staša Drk Женски PK Arena 2015 Petrovaradin [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
140 218 Jelena Radić Drk Женски PK Arena 2015 Petrovaradin [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
141 219 XL Anna Losoncz Женски Magyarkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
142 220 Svetozar Đuričin Мушки Marathon Becej [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
143 221 Mihály Kucserka Мушки PK Marathon Bačka Topola Backa Topola [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
144 222 Csaba Ladoczki Мушки Spartak Subotica [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
145 223 Zoltán Horvát Мушки Ak Becej Óbecse [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
146 224 István Kalmár Мушки Magyarkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
147 225 Dragiša Mladenović Мушки Zajecar Zaječar [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
148 226 Petra Čajkaš Женски Spartak Prozivka Subotica [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
149 227 Gábor Németh Мушки Győr [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
150 228 Aleksandar Davidović Мушки Hornet Novi Sad Нови Сад [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
151 229 Elemér Priboj Мушки Plivacki Klub Spartak Subotica Subotica [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
152 230 Slavica Neta Женски Sosib Beograd Zemun [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
153 231 Krešimir Kristo Мушки Нови Сад [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
154 232 Aleksandra Duković Женски Mornar Београд [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
155 233 Aleksandar Petrović Мушки Београд [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
156 301 Tamara Stanić Женски PK VOJVODINA NOVI SAD Нови Сад [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
157 302 Marija Stanic Женски PK VOJVODINA NOVI SAD Нови Сад [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
158 303 Timea Erdeg Женски Swim Star Óbecse [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
159 304 Tímea Sósné Szűcs Женски Dunakeszi [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
160 305 Júlia Tomin Женски PLIVAČKI KLUB SHARK Kanjiža [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
161 306 ZOLTAN KORDOVAN Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
162 307 VIKTOR MUHI Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
163 308 REKA MAGOŠI Женски PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
164 309 Kornel Balog Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Novi Kneževac [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
165 310 Aleksandar Andjelic Andjelic Мушки Klub daljinskog-maratonskog plivanja Peskara Zrenjanin [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
166 311 ALEKSA DUDUKOVIC Мушки PK FENIKS Sombor [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
167 312 Sreten Nikolin Мушки Novi Kneževac [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
168 313 Ervin Hubai Мушки Magyarkanizsa [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
169 314 Árpád Juhász Мушки PK "Kanjiza" Martonos [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
170 315 SPIRO JOVOVIC Мушки KDMP PSKARA Vrbas [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
171 316 David Đerđ Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Novi Kneževac [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
172 317 Vladimir Stepanov Мушки PK Swim Star Becej Becej [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
173 319 Sanja Ižipac Женски Pk Spartak Subotica [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
174 320 Noémi Priboj Marcikić Женски Spartak Subotica [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
175 321 Zsóka Dr. Pataki Женски Budapest [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
176 322 Ibolja Pataki Женски Senta [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
177 323 Milan Milojević Мушки KDMP"Peskara" Zrenjanin [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
178 324 Orsolya Nyitrai Женски Budapest [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
179 325 Mirna Vidaković Женски PK Spartak, Subotica Subotica [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
180 326 Dragan Mirkov Мушки PK Proleter Zrenjanin [7.5 km] Swimming 7.500 m 01:25:00 Да
181 327 Balazs Vas Мушки SZEDER SE Szeged [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
182 328 Slobodan Božin Мушки PK Spartak Subotica Subotica [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
183 329 ADAM MUHI Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
184 330 XXL Ognjen Novaković Мушки Centurion Sombor [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
185 331 XXL Milos Josic Мушки Centurion Sombor [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
186 332 XXL Róbert Csányi Мушки Hód-Triatlon és Öttusa SE Hódmezővásárhely [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
187 333 XXL Dragan Popović Мушки PK Marathon Bačka Topola Kula [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
188 334 XXL Ervin Mesaroš Мушки Vatrogasno-spasilačka brigada Novi Sad Temerin [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
189 335 VUKAŠIN RAKIĆ Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
190 336 Dragan Zivkovic Мушки P. K." Marathon" Backa Topola Becej [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
191 337 Patrik Koso Мушки Sportsko udruženje Shark Kanjiža [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
192 338 Akos Pispek Мушки Sportsko udruzenje Sark Magyarkanizsa [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
193 339 Kristian Kovač Мушки Sportsko udruženje Shark Kanjiža [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
194 340 Ana Kovač Женски Sportsko udruženje Shark Kanjiža [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
195 341 Uroš Gmijović Мушки Sportsko udruzenje Sark Magyarkanizsa [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
196 342 Srđan Banda Мушки SSK Polet Apatin [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
197 343 Gábor Doonkos Мушки Sportsko udruženje Shark Kanjiža [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
198 344 Nebojša Tomašević Мушки Peskara Zrenjanin Vrbas [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
199 345 József Drevotta Мушки Budapest [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
200 346 László Kovács Мушки Budapest [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
201 347 Sara Petrović Женски BPK Barajevo [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
202 348 Máté Szabó Мушки Csongrádi szemorok Kistelek [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
203 349 XXL Hanga Fekete Женски PVSK Atlétika Pécs [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
204 350 Zoltán Kákonyi Мушки PK Spartak, Subotica Subotica [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
205 351 Goran Đukić Мушки Temerin [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
206 352 Slađana Tomić Gostojić Женски PK Proleter Zrenjanin [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
207 353 Imre Gábor Török Мушки Szentesi Delfin GSC Szentes [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
208 354 Capa Viskaj Мушки PK Isplivaj Srbija [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
209 355 Bojan Karanović Мушки TK Dinamic Novi Sad Novi Sad [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
210 1001 Samu Erdèlyi Мушки Magyarkanizsa [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
211 1002 Patrik Bus Мушки Magyarkanizsa [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
212 1003 David Baganj Мушки Kanniža [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
213 1004 Jonka Robberecht Женски Magyarkanizsa [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
214 1005 Amina Krspogačin Женски Kanjiža [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
215 1006 Adél Gulyás Женски Kanjiža [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
216 1007 Kinga Árok Женски Atletski klub Partizan Kanjiza Kanjiža [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
217 1008 Áron Rostyák Мушки Subotica [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
218 1009 Filip Tomin Мушки Kanjiža [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
219 1010 Csenge Remete Женски Atletika Klub Partizan Magyarkanizsa [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
220 1011 Enikő Fehérvári Женски Magyarkanizsa [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
221 1012 Lejla László Женски Magyarkanizsa [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
222 1013 Antal Danyi Мушки Szeged [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
223 1014 Janka Bodnár Женски Kanjiža [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
224 1015 Milan Nagy Мушки Wroclaw [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
225 1016 Beáta Gyömbér Женски Szeged [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
226 1017 Maxim Zsigmond Мушки Magyarkanizsa [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
227 1018 Regő Bálint Мушки Magyarkanizsa [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
228 1019 Emil Bordás Мушки Senta [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
229 1020 Stefan Trninić Мушки Tresnjevac [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
230 1021 Viktor Antal Мушки Sencanski Atletski Klub Senta [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
231 1022 Rebeka Megyesi Женски Magyarkanizsa [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
232 2001 Petar Tomašević Мушки VRBAS Vrbas [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) 21:16:00 Да
233 2002 Zsóka Mészáros Женски Atletski klub Partizan Kanjiža Magyarkanizsa [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
234 2003 Boris Nadrljanski Мушки - Kanjiža [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
235 2004 Luka Oros Мушки ARK TRON, PALIĆ Subotica [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
236 2005 Botond Gulyás Мушки Kanjiža [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
237 2006 Zsófia Bödő Женски Rukometni Klub Kanjiza Kanjiža [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) 00:10:00 Да
238 2007 Szilárd Erdèlyi Мушки FK Potisje Kanjiza Kanjiža [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
239 2008 Armand Rostyák Мушки Subotica [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
240 2009 Regő Kalmár Мушки Budajenő [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
241 2010 Jázmin Rekecki Женски Kanjiža [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
242 2011 Péter Faragó Мушки Atletika Klub Partizan Magyarkanizsa [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
243 2012 Nikola Trinić Мушки Trešnjevac [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
244 2013 Aliz Mányi Женски Kanjiža [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
245 3001 Hana Marković Женски Somaraton Sombor [2.6 km] Running 2.600 m (12-13) Да
246 3002 Aleksej Tutuš Мушки Somaraton Sombor [2.6 km] Running 2.600 m (12-13) Да
247 3003 Viktória Káposzta Женски Szeged [2.6 km] Running 2.600 m (12-13) Да
248 3004 Dominik Krspogačin Мушки Kanjiža [2.6 km] Running 2.600 m (12-13) Да
249 3005 ÁDÁM APRÓ BOGÁCS Мушки Kanjiža [2.6 km] Running 2.600 m (12-13) Да
250 3006 Réka Árok Женски Atletski klub Partizan Kanjiza Kanjiža [2.6 km] Running 2.600 m (12-13) Да
251 3007 Vojin Buzadžić Мушки ARK Somaraton Sombor [2.6 km] Running 2.600 m (12-13) Да
252 3008 Ákos Gulyás Мушки Kiszombor [2.6 km] Running 2.600 m (12-13) Да
253 3009 Lajos Ternai Мушки MAĐARSKA [2.6 km] Running 2.600 m (12-13) Да
254 3010 Kata Bödő Женски Magyarkanizsa [2.6 km] Running 2.600 m (12-13) Да
255 3011 Luka Kockar Мушки Subotica [2.6 km] Running 2.600 m (12-13) Да
256 4001 Badis Luca Женски Zentai Atlétikai Klub Senta [3.5 km] Running 3.500 m (14-15) Да
257 4002 Márk Jakus Мушки Kanjiža [3.5 km] Running 3.500 m (14-15) Да
258 4003 ZSÓKA APRÓ BOGÁCS Женски Kanjiža [3.5 km] Running 3.500 m (14-15) Да
259 4004 Kristina Radonjić Женски Gladiator Gym Нови Сад [3.5 km] Running 3.500 m (14-15) Да
260 4005 Emese Ács Женски Algyő [3.5 km] Running 3.500 m (14-15) Да
261 4006 Panna Bödő Женски Magyarkanizsa [3.5 km] Running 3.500 m (14-15) Да
262 5001 Kristóf Gulyás Мушки Kiszombor [4.3 km] Running 4.300 m Да
263 5002 Attila Gecse Мушки ada [4.3 km] Running 4.300 m 21:30:00 Да
264 5003 Loretta Forgó Женски Csantavér [4.3 km] Running 4.300 m Да
265 5004 Katinka Vadászi Женски Budapest, XXI. [4.3 km] Running 4.300 m 00:30:00 Да
266 5005 Damjana Perenčević Женски ARK Somaraton Kljajićevo [4.3 km] Running 4.300 m Да
267 5006 Katarina Perencevic Женски Kljajićevo [4.3 km] Running 4.300 m Да
268 5007 Sergej Besermenji Мушки VRBAS Vrbas [4.3 km] Running 4.300 m 00:09:00 Да
269 5008 SONJA BESERMENJI Женски VRBAS Vrbas [4.3 km] Running 4.300 m Да
270 5009 Radosav Tomašević Мушки SAVS Lovćenac [4.3 km] Running 4.300 m Да
271 5010 Sanela Svirčev Женски Subotica [4.3 km] Running 4.300 m Да
272 5011 Álmos Iván Мушки Kanjiza [4.3 km] Running 4.300 m Да
273 5012 Zsombor Újvári Мушки Magyarkanizsa [4.3 km] Running 4.300 m Да
274 5013 Siniša Gavranov Мушки AK Trim - Kikinda Kikinda [4.3 km] Running 4.300 m Да
275 5014 Izabella Meszaros Женски Magyarkanizsa [4.3 km] Running 4.300 m Да
276 5015 Časlava Radonjić Женски Gladiator Gym Нови Сад [4.3 km] Running 4.300 m Да
277 5016 Beáta Rostyák Guluc Женски Subotica [4.3 km] Running 4.300 m Да
278 5017 Norbert Rostyák Мушки Subotica [4.3 km] Running 4.300 m Да
279 5018 Mathias Zilling Мушки Budapest [4.3 km] Running 4.300 m Да
280 5019 Lia Losoncz Женски Magyarkanizsa [4.3 km] Running 4.300 m Да
281 5020 Blanka Viakter Женски Novi Kneževac [4.3 km] Running 4.300 m Да
282 5021 Nemanja Đurić Мушки Čegarunning, Ak Apatin Zrenjanin [4.3 km] Running 4.300 m Да
283 5022 Vanja Bolesnikov Мушки AK Apatin/Škola trčanja Novi Sad Нови Сад [4.3 km] Running 4.300 m Да
284 6001 Aleksandar Stajić Мушки AK Apatin Cegarunning Zrenjanin [10.0 km] Running 10.000 m Да
285 6002 Nikoletta Rab Женски Gödöllő [10.0 km] Running 10.000 m Да
286 6003 Slobodan Dimitrov Мушки Novi Kneževac [10.0 km] Running 10.000 m Да
287 6004 Róbert Kovács Мушки Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
288 6005 Miroslav Liscevic Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Running 10.000 m Да
289 6006 Johanna Bognár Pekla Женски Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
290 6007 Branislava Stepanov Женски AK Bečej Becej [10.0 km] Running 10.000 m 00:45:00 Да
291 6008 Rihárd Dobó Мушки Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
292 6009 Gábor Fodor Мушки Horgos [10.0 km] Running 10.000 m Да
293 6010 Игор Ђурашевић Мушки Ловћенац [10.0 km] Running 10.000 m Да
294 6011 DRAGAN ĆIRIĆ Мушки ARK Tron SUBOTICA Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
295 6012 Josip Bošnjaković Мушки BRIDGE Communications Нови Сад [10.0 km] Running 10.000 m Да
296 6013 Bojan Samac Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] Running 10.000 m Да
297 6014 Bence Badis Мушки Senta [10.0 km] Running 10.000 m Да
298 6015 Róbert Badis Мушки Senta [10.0 km] Running 10.000 m Да
299 6016 Sonja Dr Mojzes Женски Celldömölk [10.0 km] Running 10.000 m Да
300 6017 Zoltán Ladócki Мушки Kanjiza [10.0 km] Running 10.000 m Да
301 6018 Damir Marković Мушки Somaraton Sombor [10.0 km] Running 10.000 m 00:38:24 Да
302 6019 Mirjana Došen Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Running 10.000 m Да
303 6020 Zorica Kulic Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Running 10.000 m Да
304 6021 Aleksandar Markovic Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Running 10.000 m Да
305 6022 Branislav Bačić Мушки Kikinda [10.0 km] Running 10.000 m Да
306 6023 Nemanja Rajković Мушки ARK Tron Palić Subotica [10.0 km] Running 10.000 m 00:38:06 Да
307 6024 Zoltan Šokčić Мушки UG "Inspiran" Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
308 6025 Dejan Nikolić Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Running 10.000 m Да
309 6026 Bogdan Trbojević Мушки ARK Tron Subotica [10.0 km] Running 10.000 m 00:00:00 Да
310 6027 Dušan Mijatov Мушки ARK Tron Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
311 6028 Slavko Momčilović Мушки ARK Tron Palić Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
312 6029 Branislav Živić Мушки Beograd - Voždovac [10.0 km] Running 10.000 m Да
313 6030 Blagoje Pašić Мушки Dudova šuma Tim Subotica [10.0 km] Running 10.000 m 00:54:00 Да
314 6031 Arpad Apro Мушки Horgos [10.0 km] Running 10.000 m Да
315 6032 Andor Szabados Мушки Szeged [10.0 km] Running 10.000 m Да
316 6033 Fanny Gálik Женски ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
317 6034 Vukosav Trebjesanin Мушки Београд [10.0 km] Running 10.000 m Да
318 6035 Péter Kovács Мушки JSE Jászszentlászló [10.0 km] Running 10.000 m Да
319 6036 Tímea Kovács Женски JSE Jászszentlászló [10.0 km] Running 10.000 m Да
320 6037 László Csordalics Мушки Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] Running 10.000 m 00:39:12 Да
321 6038 Željka Ljubojević Женски Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] Running 10.000 m 00:58:00 Да
322 6039 Aleksandar Vugdelija Мушки Vugdelije Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
323 6040 Zoltan Pinter Мушки Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
324 6041 Attila Iván Мушки - Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m 00:49:00 Да
325 6042 Zlatko Bedić Мушки ARK TRON Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
326 6043 Stefan Mladenović Мушки Srbobran [10.0 km] Running 10.000 m 00:56:56 Да
327 6044 Miroslav Pešić Мушки AK Apatin / Cegarunning Zmajevo [10.0 km] Running 10.000 m Да
328 6045 Gorana Francišković Женски Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
329 6046 Vladimir Pavić Мушки Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
330 6047 danica grujic firanj Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Running 10.000 m Да
331 6048 Karim Bendjamaa Мушки Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
332 6049 Fouzi Bendjamaa Мушки Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
333 6050 Ádám Sarnyai Мушки ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
334 6051 Valentin Sarnyai Мушки ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
335 6052 Ilija Đukanović Мушки Dudova Šuma Tim Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
336 6053 Szabina Kálmán Женски Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
337 6054 Zsuzsanna Fazekas Женски Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m 01:19:00 Да
338 6055 Zoran Krstić Мушки Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
339 6056 Gabor Roža Мушки Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
340 6057 Jožef Hajaš Мушки Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
341 6058 Branislav Terzić Мушки Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
342 6059 Miroslav Terzić Мушки ark Maratonci Kanjiza Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
343 6060 Mina Bošnjak Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Running 10.000 m Да
344 6061 Sonja Oros Женски Tron Subotica Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
345 6062 Edvard Seke Мушки Mohol [10.0 km] Running 10.000 m 00:58:00 Да
346 6063 Attila Sarnyai Мушки ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
347 6064 Marija Dujmovic Женски Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
348 6065 Srdjan Lukić Мушки Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
349 6066 Dušan Srdanov Мушки Srbobran Srbobran [10.0 km] Running 10.000 m Да
350 6067 Anita Grče Женски Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
351 6068 Igor Jankovic Мушки VENERABIKE Subotica [10.0 km] Running 10.000 m 00:43:05 Да
352 6069 Milan Cvijanovic Мушки AK Sava Novi Beograd Novi Beograd [10.0 km] Running 10.000 m Да
353 6070 Dragan Rapić Мушки ARK Tron Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
354 6071 Attila Gulyás Мушки Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m 00:55:00 Да
355 6072 Vivien Csordás Женски Subotica [10.0 km] Running 10.000 m 01:02:00 Да
356 6073 Zsuzsanna Tomin Женски Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
357 6074 Zoran Solar Мушки Beograd - Železnik [10.0 km] Running 10.000 m Да
358 6075 Miloš Rajičević Мушки Elite Team Runners Београд [10.0 km] Running 10.000 m Да
359 6076 Mirko Dubovečak Мушки ARK Tron Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
360 6077 Vedran Majer Мушки Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
361 6078 Milica Abramovic Женски Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
362 6079 Nina Bijelovic Женски Београд [10.0 km] Running 10.000 m Да
363 6080 Orsolya Dávid Женски Oromhegyes [10.0 km] Running 10.000 m Да
364 6081 Robert Lalić Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Running 10.000 m Да
365 6082 Krisztián Kállai Мушки Zenta - Senta [10.0 km] Running 10.000 m Да
366 6083 Dezső Bábinszki Мушки Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
367 6084 Eszter Harmath Женски Szeged [10.0 km] Running 10.000 m Да
368 6085 Zsolt Muhi Мушки Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
369 6086 Živa Vijoglavin Мушки AK Apatin Cegarunning Нови Сад [10.0 km] Running 10.000 m Да
370 6087 Mourad Bendjamaa Мушки Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
371 6088 Bojana Vujković Женски ARK Tron Palić Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
372 6089 Michael Weber Мушки Subotica [10.0 km] Running 10.000 m 01:02:00 Да
373 6090 Nataša Veber Женски Subotica [10.0 km] Running 10.000 m 01:20:00 Да
374 6091 Nikola Babic Мушки Ak Becej Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
375 6092 Sanja Kostić Женски Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
376 6093 László Harmath Мушки Szeged [10.0 km] Running 10.000 m Да
377 6094 Mária Kocsis Körmöci Женски Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
378 6095 Goran Limani Мушки Bečej [10.0 km] Running 10.000 m Да
379 6096 Zoran Nikolić Мушки ARK Somaraton Bački Monoštor [10.0 km] Running 10.000 m 00:43:36 Да
380 6097 Milovan Jeremić Мушки Backa Palanka [10.0 km] Running 10.000 m Да
381 6098 Igor Baganj Мушки Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
382 6099 Dušan Đorđević Мушки Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
383 6100 Srdjan Buzadzic Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Running 10.000 m Да
384 6101 Tihamér Szirák Мушки GYAC Bačka Topola [10.0 km] Running 10.000 m Да
385 6102 JOVICA CUCIĆ Мушки Нови Сад [10.0 km] Running 10.000 m Да
386 6103 Dalibor Kišeljovski Мушки Нови Сад [10.0 km] Running 10.000 m 00:53:00 Да
387 6104 Aleksandar Ilić Мушки Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
388 6105 Zoltán Losonci Мушки Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
389 6106 Bence Losonci Мушки Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
390 6107 János Tandari Мушки Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
391 6108 Harun Halilović Мушки Bodyline, Subotica Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
392 6109 VLADIMIR RADINOVIĆ-PANIĆ Мушки Beograd stari grad [10.0 km] Running 10.000 m Да
393 6110 Slađana Milorad Женски ARK Tron Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
394 6111 Dejan Ratkovica Мушки Srbobran [10.0 km] Running 10.000 m Да
395 6112 Éva Nagy Женски Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
396 6113 Goran Tomin Мушки Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
397 6114 Nebojša Milenković Мушки AK TRIM Kikinda [10.0 km] Running 10.000 m Да
398 6115 Stevan Medić Мушки Bečej [10.0 km] Running 10.000 m Да
399 6116 Mario Babičković Мушки Bodyline, Subotica Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
400 6117 XL Ervin Beharović Мушки Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
401 6118 XL Milan Kovačić Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Running 10.000 m Да
402 6119 XL Sára Kelő Женски Hungary Budapest [10.0 km] Running 10.000 m Да
403 6120 XL Bojana Đukić Женски PK Spartak, Subotica Srbobran [10.0 km] Running 10.000 m Да
404 6121 XL Balázs Badis Мушки Senta [10.0 km] Running 10.000 m Да
405 6122 XL Marina Sočin Женски Senta [10.0 km] Running 10.000 m Да
406 6123 XL Igor Sokolovski Мушки TK Tamis Beograd - Rakovica [10.0 km] Running 10.000 m Да
407 6124 XL Nemanja Knežević Мушки Vatrogasno-spasilačka brigada Novi Sad Bečej [10.0 km] Running 10.000 m Да
408 6125 XL Csaba Kavai Мушки Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
409 6126 XL Nebojša Oprijan Мушки TK Dynamik Novi Sad Novi Sad [10.0 km] Running 10.000 m Да
410 6127 XL Eszter Tóth Женски Szeged [10.0 km] Running 10.000 m Да
411 6128 XL Attila Fenyővári Мушки Pellérd [10.0 km] Running 10.000 m Да
412 6129 XL Wanda Fodor Женски Törökbálint [10.0 km] Running 10.000 m Да
413 6130 XL Trisztán Bicskei Мушки Kanjiza [10.0 km] Running 10.000 m Да
414 6131 XL Biljana Blažić Женски Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
415 6132 XL Igor Marić Мушки Martonoš [10.0 km] Running 10.000 m Да
416 6133 XL Csilla Bognár Женски AK Partizan Kanjiza Kanjiza [10.0 km] Running 10.000 m Да
417 6134 XL Béla Huszák Мушки Csongrád [10.0 km] Running 10.000 m Да
418 6135 XL Nebojša Milivojević Мушки Valjevo [10.0 km] Running 10.000 m Да
419 6136 XL Srđan Ninčić Мушки Novi Kneževac [10.0 km] Running 10.000 m Да
420 6137 XL Krisztián Kukli Мушки VTŠ Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
421 6138 XL Krisztina Marias Женски Budapest [10.0 km] Running 10.000 m Да
422 6139 XL Éva Zemkó Женски Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
423 6140 XL Lazar Kovačević Мушки Novi Sad [10.0 km] Running 10.000 m Да
424 6141 XL Anikó Jablan Женски PK Marathon Bačka Topola Backa Topola [10.0 km] Running 10.000 m Да
425 6142 XL István Raffai Мушки Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
426 6143 Ágnes Kovács Женски Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
427 6144 Nikola Djuric Мушки Ak Apatin / Cegarunning Zrenjanin [10.0 km] Running 10.000 m Да
428 6145 XL Enis Beharović Мушки Sportsko udruženje Shark Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
429 6146 XL Adrienn Sátai Женски Sportsko udruzenje Sark Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
430 6147 XL Bojan Rašković Мушки PK Spartak Prozivka Subotica Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
431 6148 XL Jana Strajnić Женски PK Velika kikinda Kikinda [10.0 km] Running 10.000 m Да
432 6149 Árpád Bordás Мушки Senta [10.0 km] Running 10.000 m Да
433 6150 XL Anna Losoncz Женски Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
434 6151 Zoltán Horvát Мушки Ak Becej Óbecse [10.0 km] Running 10.000 m Да
435 6152 Denis Paloš Мушки Becej [10.0 km] Running 10.000 m Да
436 6153 Ond Bakoš Мушки Senta [10.0 km] Running 10.000 m Да
437 6154 Lehel Kocsis Мушки Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
438 6155 Marko Rašković Мушки Spartak Prozivka Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
439 6156 Ana Milošević Женски Šid [10.0 km] Running 10.000 m Да
440 6157 Csilla Remete Женски Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
441 6158 Gustav Rafai Мушки Tron Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
442 6159 Zsolt Szilágyi Мушки Szeged [10.0 km] Running 10.000 m Да
443 6160 Anna Terzin Женски Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
444 6161 Viktória Terzin Женски Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
445 6162 Katalin Balázs Женски Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
446 6163 Jelena Halas Женски Senta [10.0 km] Running 10.000 m Да
447 6164 János Lamatsch Мушки Sprint Tata [10.0 km] Running 10.000 m Да
448 6165 Erzsébet Karacsonyi Женски Sprint Tatabánya Tata [10.0 km] Running 10.000 m Да
449 6166 Mária Hirsch Женски Sprint Tata [10.0 km] Running 10.000 m Да
450 6167 Gábor Kiss Мушки Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
451 6168 Endre Dr Váradi Мушки Budapest [10.0 km] Running 10.000 m Да
452 6169 Judit Bertalan Женски Budapest [10.0 km] Running 10.000 m Да
453 6170 Kornél Nagy Мушки Budapest [10.0 km] Running 10.000 m Да
454 6171 Emma Bimbó Женски Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
455 6172 Rudolf Bohata Мушки Horgoš [10.0 km] Running 10.000 m Да
456 6173 Mónika Gazdag Женски Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
457 6174 Imre Gábor Török Мушки Szentes Delfin ESC Szentes [10.0 km] Running 10.000 m Да
458 6175 Szabolcs Apró Мушки Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
459 6176 Dániel Kovács Мушки Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
460 6177 Igor Bakoš Мушки Čegarunning, Ak Apatin Novi Sad [10.0 km] Running 10.000 m Да
461 6178 Szabolcs Cimmer Мушки SCMT Srbija [10.0 km] Running 10.000 m Да
462 6179 Petar Berić Мушки Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
463 6180 Blažo Maximović Мушки Београд [10.0 km] Running 10.000 m Да
464 6181 János Mészáros Мушки Sprint Tatabánya Tata [10.0 km] Running 10.000 m Да
465 6182 Zoltán Demcsák Мушки U.R.H. Szeged Szeged [10.0 km] Running 10.000 m Да
466 6183 Arpad Šarkezi Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Running 10.000 m Да
467 6184 Boško Jerković Мушки Sombor [10.0 km] Running 10.000 m Да
468 6185 Radovan Radulović Мушки Spartak Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
469 6186 Zoltán Katkics Мушки Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
470 7001 Tamara Pihe Женски - Magyarkanizsa [21.1 km] Running 21.100 m 02:20:00 Да
471 7002 Bernadett Szabó Женски Kanjiza [21.1 km] Running 21.100 m 02:05:00 Да
472 7003 Зоран Јанковић Мушки Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Running 21.100 m Да
473 7004 Slobodan Mikovic Мушки Srbobran [21.1 km] Running 21.100 m Да
474 7005 Miklós Benedek Мушки Palić [21.1 km] Running 21.100 m 01:45:00 Да
475 7006 Máté Magosi Мушки Magyarkanizsa [21.1 km] Running 21.100 m Да
476 7007 Zsolt Bihari Мушки Gödöllő [21.1 km] Running 21.100 m Да
477 7008 Tünde Bicskei Женски Magyarkanizsa [21.1 km] Running 21.100 m Да
478 7009 Veljko Popović Мушки Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Running 21.100 m Да
479 7010 Khop Gurung Мушки Ak Apatin / Cegarunning Нови Сад [21.1 km] Running 21.100 m Да
480 7011 Akos Druzsek Мушки Backi Vinogradi [21.1 km] Running 21.100 m Да
481 7012 Rita Provits Женски rekreativac Szeged [21.1 km] Running 21.100 m Да
482 7013 Zoltán Lipták Мушки ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [21.1 km] Running 21.100 m Да
483 7014 Rudolf Lőrinc Мушки Magyarkanizsa [21.1 km] Running 21.100 m 01:51:00 Да
484 7015 Erik Bus Мушки Magyarkanizsa [21.1 km] Running 21.100 m Да
485 7016 Viktor Dujmovic Мушки Subotica [21.1 km] Running 21.100 m Да
486 7017 DAVOR BALAĆ Мушки ARK TRON SUBOTICA Subotica [21.1 km] Running 21.100 m Да
487 7018 Jasna Milošević Женски Subotica [21.1 km] Running 21.100 m Да
488 7019 Bozo Stula Мушки Beograd- Rakovica [21.1 km] Running 21.100 m Да
489 7020 Katalin Baranyi Женски Szeged [21.1 km] Running 21.100 m Да
490 7021 Aleksandra Vrsajković Женски Individualac Srbobran [21.1 km] Running 21.100 m Да
491 7022 Predrag Jankovic Мушки Београд [21.1 km] Running 21.100 m Да
492 7023 Zoran Andrić Мушки Srbobran [21.1 km] Running 21.100 m Да
493 7024 Đorđe Ćurić Мушки Sivac [21.1 km] Running 21.100 m Да
494 7025 Igor Radonjic Мушки Gladiator Gym Нови Сад [21.1 km] Running 21.100 m Да
495 7026 Anton Jeras Мушки Novi Kneževac [21.1 km] Running 21.100 m Да
496 7027 Ferenc Sabo Мушки Mali Idjos [21.1 km] Running 21.100 m Да
497 7028 Attila Gulyás Мушки Kiszombor [21.1 km] Running 21.100 m 01:58:00 Да
498 7029 Ivan Živković Мушки Sremska Kamenica/Novi Sad [21.1 km] Running 21.100 m Да
499 7030 GORDANA DIKOVIĆ-JOVANOVIĆ Женски / Beograd-Voždovac [21.1 km] Running 21.100 m Да
500 7031 BORISLAV TUBIĆ Мушки / Beograd-Zemun [21.1 km] Running 21.100 m Да
501 7032 SVETA JOVANOVIĆ Мушки / Beograd - Voždovac [21.1 km] Running 21.100 m Да
502 7033 Dragica Mitić Женски Borča [21.1 km] Running 21.100 m Да
503 7034 Predrag Aničić Мушки Novi Sad - Sremska Kamenica [21.1 km] Running 21.100 m Да
504 7035 Miloš Marinković Мушки Vranovo [21.1 km] Running 21.100 m Да
505 7036 Natalia Agošton Женски Kanjiža [21.1 km] Running 21.100 m Да
506 7037 MIROSLAV RANĐELOVIĆ Мушки INDIVIDUALAC Beograd Palilula [21.1 km] Running 21.100 m Да
507 7038 Игор Батиница Мушки Subotica [21.1 km] Running 21.100 m Да
508 7039 Vladimir Bulaić Мушки ARK Somaraton Bačka Palanka [21.1 km] Running 21.100 m Да
509 7040 DIMITRIJE JOVANOVIĆ Мушки / Beograd-Voždovac [21.1 km] Running 21.100 m Да
510 7041 XXL Ognjen Novaković Мушки Centurion Sombor [21.1 km] Running 21.100 m Да
511 7042 XXL Milos Josic Мушки Centurion Sombor [21.1 km] Running 21.100 m Да
512 7043 XXL Róbert Csányi Мушки Hód-Triatlon és Öttusa SE Hódmezővásárhely [21.1 km] Running 21.100 m Да
513 7044 XXL Dragan Popović Мушки PK Marathon Bačka Topola Kula [21.1 km] Running 21.100 m Да
514 7045 XXL Ervin Mesaroš Мушки Vatrogasno-spasilačka brigada Novi Sad Temerin [21.1 km] Running 21.100 m Да
515 7046 Petar Blažić Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [21.1 km] Running 21.100 m 01:22:00 Да
516 7047 XXL Hanga Fekete Женски PVSK Atlétika Pécs [21.1 km] Running 21.100 m Да
517 7048 Milivoje Jovović Мушки Šabac [21.1 km] Running 21.100 m Да
518 7049 Daniel Miškolci Мушки Subotica [21.1 km] Running 21.100 m Да
519 7050 József Faragó Мушки ARK.magyarkanizsai maratonfutók Magyarkanizsa [21.1 km] Running 21.100 m Да
520 8001 Ervin Beharović Мушки Sportsko udruzenje Sark Kanjiža [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon 00:02:00 Да
521 8002 Milan Kovačić Мушки ARK Somaraton Sombor [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
522 8003 Sára Kelő Женски Hungary Budapest [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
523 8004 Bojana Đukić Женски PK Spartak, Subotica Srbobran [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
524 8005 Balázs Badis Мушки Senta [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
525 8006 Marina Sočin Женски Senta [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
526 8007 Igor Sokolovski Мушки TK Tamis Beograd-Rakovica [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
527 8008 Nemanja Knežević Мушки Vatrogasno-spasilačka brigada Novi Sad Bečej [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
528 8009 Csaba Kavai Мушки Magyarkanizsa [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
529 8010 Nebojša Oprijan Мушки TK Dynamik Novi Sad Нови Сад [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
530 8011 Eszter Tóth Женски Szeged [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
531 8012 Attila Fenyővári Мушки Pellérd [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
532 8013 Wanda Fodor Женски Törökbálint [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
533 8014 Trisztán Bicskei Мушки Kanjiza [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
534 8015 Biljana Blažić Женски Subotica [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
535 8016 Igor Marić Мушки Martonoš [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
536 8017 Csilla Bognár Женски AK Partizan Kanjiza Kanjiža [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
537 8018 Béla Huszák Мушки Csongrád [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
538 8019 Nebojša Milivojević Мушки \ Valjevo [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon 00:00:00 Да
539 8020 Srdjan Ninčić Мушки Novi Kneževac [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
540 8021 Krisztián Kukli Мушки VTŠ Subotica [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
541 8022 Krisztina Marias Женски Budapest [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
542 8023 Éva Zemkó Женски Subotica [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
543 8024 Lazar Kovačević Мушки Novi Sad [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
544 8025 Aniko Jablan Женски PK Marathon Bačka Topola Bačka Topola [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
545 8026 István Raffai Мушки Magyarkanizsa [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
546 8027 XL Enis Beharović Мушки Sportsko udruzenje Sark Kanjiža [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
547 8028 XL Adrienn Sátai Женски Sportsko udruzenje Sark Kanjiža [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
548 8029 XL Bojan Rašković Мушки PK Spartak Prozivka Subotica Subotica [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
549 8030 XL Jana Strajnić Женски PK Velika kikinda Kikinda [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
550 8031 Árpád Bordás Мушки Senta [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
551 8032 XL Anna Losoncz Женски Magyarkanizsa [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
552 8033 Zoltán Horvát Мушки Ak Becej Óbecse [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
553 9001 Ognjen Novaković Мушки Centurion Sombor [28.6 km] Kanjiža XXL aquathlon Да
554 9002 Milos Josic Мушки Centurion Sombor [28.6 km] Kanjiža XXL aquathlon Да
555 9003 Róbert Csányi Мушки Hód-Triatlon és Öttusa SE Hódmezővásárhely [28.6 km] Kanjiža XXL aquathlon Да
556 9004 Dragan Popović Мушки PK Marathon Bačka Topola Kula [28.6 km] Kanjiža XXL aquathlon Да
557 9005 Ervin Mesaroš Мушки Vatrogasno-spasilačka brigada Novi Sad Temerin [28.6 km] Kanjiža XXL aquathlon Да
558 9006 XXL Hanga Fekete Женски PVSK Atlétika Pécs [28.6 km] Kanjiža XXL aquathlon Да