Пријављени такмичари на 1. Crni Vrh Night Trail

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Marko Marić Мушки Smederevska Palanka [10.0 km] Noćna desetka Да
2 2 Lazar Jankovic Мушки PK Runolist,Jagodina Jagodina/Rakitovo [10.0 km] Noćna desetka Да
3 3 Časlav Mihajlović Мушки 8K SERIJA Kragujevac [10.0 km] Noćna desetka Да
4 4 Miloš Stanojević Мушки PK Runolist,Jagodina Jagodina [10.0 km] Noćna desetka Да
5 5 David Pajic Мушки Valjevo [10.0 km] Noćna desetka Да
6 6 Marina Skocajic Женски Beograd-Novi Beograd [10.0 km] Noćna desetka Да
7 7 Marko Jovanovic Мушки 8K Serija Batocina [10.0 km] Noćna desetka 01:03:33 Да
8 8 Aleksa Arsic Мушки Griffin, Jagodina Jagodina [10.0 km] Noćna desetka Да
9 9 Teodora Ilic Женски Jagodina [10.0 km] Noćna desetka Да
10 10 Slavisa Ilic Мушки Jagodina [10.0 km] Noćna desetka Да
11 11 Marija Stojanovic Женски Agape/Griffin Jagodina [10.0 km] Noćna desetka Да
12 12 Mirko Jovic Мушки Београд [10.0 km] Noćna desetka Да
13 13 Маја Петровић Женски Нови Сад [10.0 km] Noćna desetka Да
14 14 Goran Lukic Мушки Griffin, Jagodina Jagodina [10.0 km] Noćna desetka Да
15 15 Marko Gajic Мушки Griffin, Jagodina Jagodina [10.0 km] Noćna desetka 00:00:00 Да
16 16 Lazar Urošević Мушки Jagodina [10.0 km] Noćna desetka Да
17 17 Igor Gatalica Мушки Triatlon klub “Achilles” Vrsac Smederevo [10.0 km] Noćna desetka Да
18 18 Никола Пештерац Мушки Београд [10.0 km] Noćna desetka Да
19 19 Violeta Radaković Женски Нови Сад [10.0 km] Noćna desetka Да
20 20 Dejan Boričić Мушки Београд [10.0 km] Noćna desetka 23:00:00 Да
21 21 Uros Bukvic Мушки Beograd-Voždovac [10.0 km] Noćna desetka Да
22 22 Tamara Čanković Женски Belgrade Urban Running Team Beograd, Novi Beograd [10.0 km] Noćna desetka Да
23 23 Mirko Šević Мушки Beograd, Zemun, [10.0 km] Noćna desetka Да
24 24 Sinisa Stanojevic Мушки PD Planinski duh,Pomoravski maraton Ribare/Jagodina [10.0 km] Noćna desetka Да
25 25 Stefan Vuckovic Мушки PBK Beograd - Vracar [10.0 km] Noćna desetka Да
26 26 Dušan Jovanovic Мушки Smederevo [10.0 km] Noćna desetka Да
27 27 Aleksandar Koso Мушки Нови Сад [10.0 km] Noćna desetka Да
28 28 Miodrag Janić Мушки PK Železničar Niš Niš [10.0 km] Noćna desetka Да
29 29 Miodrag Djordjević Мушки PK Ruj 1706 Babušnica Babušnica [10.0 km] Noćna desetka Да
30 30 Dušan Budimkić Мушки Smederevo [10.0 km] Noćna desetka Да
31 31 Srđan Stojnić Мушки Nova Pazova [10.0 km] Noćna desetka Да
32 32 Dimitrije Rajčić Мушки FlyFit klub Београд [10.0 km] Noćna desetka 01:43:00 Да
33 33 Stefan Lukić Мушки 11420 Smederevska Palanka [10.0 km] Noćna desetka Да
34 34 Nikola Stosic Мушки Trijumf Smederevo Smederevo [10.0 km] Noćna desetka Да
35 35 Bratislav Djordjević Мушки Smederevo [10.0 km] Noćna desetka Да
36 36 Nemanja Grujic Мушки LIFT Pancevo [10.0 km] Noćna desetka Да
37 37 Andrej Panjik Мушки LIFT Pancevo [10.0 km] Noćna desetka Да
38 38 Đorđe Arnautović Мушки LIFT Pančevo [10.0 km] Noćna desetka Да
39 39 Nataša Gičeva Женски pk planinski duh Jagodina [10.0 km] Noćna desetka Да
40 40 Bojan Markovic Мушки Jagodina [10.0 km] Noćna desetka Да
41 41 Darko Jovanovic Мушки Jagodina [10.0 km] Noćna desetka Да
42 42 Luka Iričanin Мушки Pančevo [10.0 km] Noćna desetka Да
43 43 Igor Filipović Мушки PSD Pobeda Beograd- Rakovica [10.0 km] Noćna desetka Да
44 44 Ivan Veljković Мушки AK Dragutin Tomašević Svilajnac [10.0 km] Noćna desetka 00:00:00 Да
45 45 Nikola Sarić Мушки Čačak [10.0 km] Noćna desetka Да
46 46 Вања Гујаничић Мушки Чачак [10.0 km] Noćna desetka Да
47 47 Jovan Popović Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Београд [10.0 km] Noćna desetka Да
48 48 Milena Dimitrijević Женски ARK Duge Staze Svilajnac Stari grad, Beograd [10.0 km] Noćna desetka Да
49 49 Duska Djordjic Женски Loznica [10.0 km] Noćna desetka Да
50 50 Дејан Милосављевић Мушки Beograd - [10.0 km] Noćna desetka Да
51 51 Natasa Mijajlovic Женски Jagodina [10.0 km] Noćna desetka Да
52 52 Aleksandra Rakić Женски Vršac [10.0 km] Noćna desetka Да
53 53 Jelena Andrejic Женски Beograd Vozdovac [10.0 km] Noćna desetka Да
54 54 Ivana Stanić Женски Београд [10.0 km] Noćna desetka Да
55 55 Stefan Hadzi-Antonovic Мушки Beograd - Avala [10.0 km] Noćna desetka Да
56 56 Лазар Марковић Мушки Нови Сад [10.0 km] Noćna desetka Да
57 57 Александра Марковић Женски Нови Сад [10.0 km] Noćna desetka Да
58 58 Miljan Brkic Мушки PSK Čelik Smederevo Smederevo [10.0 km] Noćna desetka Да
59 59 Jelisaveta Sapsaj Женски Београд [10.0 km] Noćna desetka Да
60 60 Vladimir Luznjanin Мушки Београд [10.0 km] Noćna desetka Да
61 61 Игор Талијан Мушки Београд [10.0 km] Noćna desetka Да
62 62 Saša Jakšić Мушки Smederevo [10.0 km] Noćna desetka Да
63 63 Dusan Bubalo Мушки Gospodjinci [10.0 km] Noćna desetka Да
64 64 Branko Redzovski Мушки Gospodjinci [10.0 km] Noćna desetka Да
65 65 Tijana Jovanovic Женски Griffin, Jagodina Jagodina [10.0 km] Noćna desetka Да
66 66 Stevan Milosevic Мушки Griffin, Jagodina Jagodina [10.0 km] Noćna desetka Да
67 67 Biserka Rakidžić Женски absolute_health_and_fitness Dolovo [10.0 km] Noćna desetka Да
68 68 Marija Rakidžić Женски absolute_health_and_fitness Dolovo [10.0 km] Noćna desetka Да
69 69 Lazar Alempijevic Мушки Kragujevac [10.0 km] Noćna desetka Да
70 70 Милица Ракиџић Женски absolute_health_and_fitness Панчево, Долово [10.0 km] Noćna desetka Да
71 71 Петар Николић Мушки Опленац Топола [10.0 km] Noćna desetka Да
72 72 Sofija Ćosić Женски Azanja [10.0 km] Noćna desetka Да
73 73 Marko Veselinovic Мушки Griffin, Jagodina Jagodina , Majur [10.0 km] Noćna desetka Да
74 74 Ivan Radojevic Мушки Svilajnac [10.0 km] Noćna desetka Да
75 75 Nenad Bečanović Мушки Kragujevac [10.0 km] Noćna desetka Да
76 76 Elena Djordjevic Женски Kraguejvac [10.0 km] Noćna desetka Да
77 77 Nina Bjeljac Женски Београд [10.0 km] Noćna desetka Да
78 78 Matija Popović Мушки Београд [10.0 km] Noćna desetka Да
79 79 Milan Ćirić Мушки Fit club atlete Pirot Pirot [10.0 km] Noćna desetka Да
80 80 Урош Јоцић Мушки Fit club atlete Pirot Pirot [10.0 km] Noćna desetka Да
81 81 Marjana Vujačić Женски Trijumf Smederevo Smederevo [10.0 km] Noćna desetka Да
82 82 Lazar Petrović Мушки Roadrunners Rekovac Rekovac [10.0 km] Noćna desetka Да
83 83 Slobodan Vucinic Мушки Cross Ball Box Kragujevac [10.0 km] Noćna desetka Да
84 84 Жудана Ђокић Женски Penjački klub AS Београд, Чукарица [10.0 km] Noćna desetka Да
85 85 Nikola Petrovic Мушки Cross Ball Box Kragujevac [10.0 km] Noćna desetka Да
86 86 Ivana Veljković Женски Trijumf Smederevo [10.0 km] Noćna desetka Да
87 87 Damjan Radosavljevic Мушки Kragujevac [10.0 km] Noćna desetka Да
88 88 Valentina Tasković Женски Roadrunners Rekovac Rekovac [10.0 km] Noćna desetka Да
89 89 Ana-Marija Milojević Женски Cross Ball Box Kragujevac [10.0 km] Noćna desetka Да
90 90 Zoran Vidojević Мушки Trim tim Kragujevac [10.0 km] Noćna desetka Да
91 91 Данијела Луковић Женски Cross Ball Box Knic, Pretoke bb [10.0 km] Noćna desetka Да
92 92 Andrea Marković Женски Cross Ball Box Kragujevac [10.0 km] Noćna desetka Да
93 93 Miša Milojević Мушки Cross Ball Box Kragujevac [10.0 km] Noćna desetka Да
94 94 Milutin Duh Мушки Tuber sport Београд [10.0 km] Noćna desetka Да
95 95 Ivan Petrović Мушки Cross Ball Box Knic [10.0 km] Noćna desetka Да
96 96 Драган Деспић Мушки absolute_health_and_fitness Панчево, Омољица [10.0 km] Noćna desetka Да
97 97 Djordje Ljubomirovic Мушки Jagodina [10.0 km] Noćna desetka Да
98 98 Milan Ivkovic Мушки Vrnjacka Banja [10.0 km] Noćna desetka Да
99 99 Stefan Malenovic Мушки Griffin Jagodina [10.0 km] Noćna desetka Да
100 100 Stefan Pavlovic Мушки Smederevo [10.0 km] Noćna desetka Да
101 101 Mladen Jovic Мушки Smederevo [10.0 km] Noćna desetka Да
102 102 Nemanja Rajnovic Мушки sabac [10.0 km] Noćna desetka Да
103 103 Milan Simic Мушки Kragujevac [10.0 km] Noćna desetka Да
104 104 Darko Nikolic Мушки Jagodina [10.0 km] Noćna desetka Да
105 105 Jelena Nikolic Женски Jagodina [10.0 km] Noćna desetka Да
106 106 Marko Jeremic Мушки Jagodina [10.0 km] Noćna desetka Да