Пријављени такмичари на 5. Жупска винска трка

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Svetlana Jovanović Женски Zero36 Kraljevo [13.0 km] Мала винска трка Да
2 2 Robert Bogic Мушки Aleksandrovac Župski [13.0 km] Мала винска трка Да
3 3 Milos Miletic Мушки Aleksandrovac Župski [13.0 km] Мала винска трка Да
4 4 Ivana Rakic Женски Aleksandrovac Župski [13.0 km] Мала винска трка Да
5 5 Mladen Djordjevic Мушки LTU Bohemians babusnica [13.0 km] Мала винска трка Да
6 6 Nikola Filipović Мушки LTU Bohemians Babušnica [13.0 km] Мала винска трка Да
7 7 Sonja Popara Женски Belgrade running club Београд [13.0 km] Мала винска трка Да
8 8 Vladimir Popara Мушки Београд [13.0 km] Мала винска трка Да
9 9 Aleksandar Begović Мушки Valjevo [13.0 km] Мала винска трка Да
10 10 Milica Ljubičić Женски Planinsko-Trkačko Društvo KOZOMOR Kosjerić [13.0 km] Мала винска трка Да
11 11 Igor Babic Мушки Београд [13.0 km] Мала винска трка Да
12 12 Ivana Mihajlović Женски Beograd, Srbija [13.0 km] Мала винска трка Да
13 13 Dragan Zečević Мушки BRC - Belgrade Running Club Београд [13.0 km] Мала винска трка 01:30:00 Да
14 14 Snezana Lukic-Zecevic Женски BRC - Belgrade Running Club Beograd - Savski Venac [13.0 km] Мала винска трка 01:05:00 Да
15 15 Dragana Đurić Женски Beograd- Palilula [13.0 km] Мала винска трка Да
16 16 DRAGICA RADOJKOVIC Женски BRC - Belgrade Running Club Београд [13.0 km] Мала винска трка Да
17 17 Dragica Vulić Женски Београд [13.0 km] Мала винска трка Да
18 18 Nikola Novotni Мушки Stari Banovci [13.0 km] Мала винска трка Да
19 19 Smiljana Raicevic Женски BRC NW Београд [13.0 km] Мала винска трка Да
20 20 Sasa Miladinovic Мушки Kruševac [13.0 km] Мала винска трка Да
21 21 Милош Милосављевић Мушки Крушевац [13.0 km] Мала винска трка Да
22 22 Igor Zdravkovic Мушки Tarahumara Београд [13.0 km] Мала винска трка 02:00:00 Да
23 23 Maja Jerković Женски Tarahumara Beograd - Vračar [13.0 km] Мала винска трка Да
24 24 Ljiljana Mladenovic Женски Nis [13.0 km] Мала винска трка Да
25 25 Dragana Ognjenović Женски Obrenovac [13.0 km] Мала винска трка Да
26 26 Sofija Šugić Женски Obrenovac [13.0 km] Мала винска трка Да
27 27 Sanja Žiravac Женски Zero36 Kraljevo [13.0 km] Мала винска трка Да
28 28 Ivica Rilak Мушки Aleksandrovac [13.0 km] Мала винска трка Да
29 29 Стефан Радосављевић Мушки Александровац [13.0 km] Мала винска трка Да
30 30 Milena Ljepoja Женски Tarahumara Београд [13.0 km] Мала винска трка Да
31 31 Ivan Mirković Мушки Niš [13.0 km] Мала винска трка 01:23:00 Да
32 32 Aleksandra Spasevski Женски Niš [13.0 km] Мала винска трка 01:26:00 Да
33 33 Bojan Cvetković Мушки VS Niš [13.0 km] Мала винска трка Да
34 34 Djordje Govedarica Мушки Telekom Srbija Niš [13.0 km] Мала винска трка Да
35 35 Svetlana Perić Женски Niš - Medijana [13.0 km] Мала винска трка Да
36 36 Vesna Simic Женски Niš [13.0 km] Мала винска трка Да
37 37 Sandra Pribanović Женски PEK Gora Kragujevac [13.0 km] Мала винска трка Да
38 38 Andrijana Petrovic Женски Tarahumara Београд [13.0 km] Мала винска трка Да
39 39 Maja Novovic Женски Tarahumara Beograd - Novi Beograd [13.0 km] Мала винска трка Да
40 40 Veljko Grozdanovic Мушки Tarahumara Београд [13.0 km] Мала винска трка Да
41 41 Dušan Savičić Мушки Lajkovac [13.0 km] Мала винска трка Да
42 42 Jelena Carevic Женски Beograd,Vozdovac [13.0 km] Мала винска трка Да
43 43 Aleksandar Stojkovic Мушки Cacak [13.0 km] Мала винска трка Да
44 44 Aleksandra Rajnović Женски Paša Hill Crew Beograd-Čukarica [13.0 km] Мала винска трка Да
45 45 Andrija Sabljarevic Мушки Pančevo [13.0 km] Мала винска трка Да
46 46 Aleksandra Petrović Женски Pustolov Triology NOVI BANOVCI [13.0 km] Мала винска трка Да
47 47 David Krunic Мушки Pustolov Triology Becmen [13.0 km] Мала винска трка Да
48 48 Aleksa Prodanovic Мушки Pustolov Triology Stari Banovci [13.0 km] Мала винска трка Да
49 49 Aleksandra Prodanovic Женски Pustolov Triology Stari Banovci [13.0 km] Мала винска трка Да
50 50 Tijana Zlatanović Женски Planinsko-Trkačko Društvo KOZOMOR Kosjeric [13.0 km] Мала винска трка Да
51 51 Bojan Pekez Мушки Pustolov Triology Batajnica [13.0 km] Мала винска трка Да
52 52 Marijana Prodanović Женски Pustolov Triology Stari Banovci [13.0 km] Мала винска трка 01:00:00 Да
53 53 Sonja Azaric Женски Pustolov Triology NOVI BANOVCI [13.0 km] Мала винска трка Да
54 54 Marijana Pejovic Женски Београд [13.0 km] Мала винска трка 01:40:00 Не
55 55 Lazar Jelenković Мушки Raška [13.0 km] Мала винска трка 02:14:00 Не
56 56 Ljubica Dimitrijevic Женски NOVI BANOVCI [13.0 km] Мала винска трка Не
57 57 VESNA DR CRNJANSKI Женски BTL Beograd- Rakovica [13.0 km] Мала винска трка Не
58 58 Kosta Vujić Мушки Нови Сад [13.0 km] Мала винска трка Не
59 59 Obrad Lukovic Мушки Arilje [13.0 km] Мала винска трка Не
60 60 Jelena Rogic Женски BRC - Belgrade Running Club Београд [13.0 km] Мала винска трка Не
61 61 Ivan Bogdanović Мушки Београд [13.0 km] Мала винска трка Не
62 62 Ivana Pivaš Женски Beograd- Palilula [13.0 km] Мала винска трка 01:15:00 Не
63 63 Андреа Малинић Женски Александровац [13.0 km] Мала винска трка Да
64 64 Тара Малинић Женски Александровац [13.0 km] Мала винска трка Да
65 65 Milovanl Lučić Мушки / PEK Gora Kragujevac Kragujevac [13.0 km] Мала винска трка Не
66 66 Ivan Lačnjevac Мушки Beograd-Čukarica [13.0 km] Мала винска трка Не
67 67 Aleksandar Saša Pešić Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Svilajnac [13.0 km] Мала винска трка Не
68 68 Tamara Ilić Женски Beograd - Zvezdara [13.0 km] Мала винска трка Не
69 69 Anita Milovanovic Женски BRC - Belgrade Running Club Beograda - Rakovica [13.0 km] Мала винска трка Не
70 70 Ivan Stevic Мушки Tour De Fun BEOGRAD/ZVEZDARA [13.0 km] Мала винска трка Да
71 71 Andrea Milenkov Devald Женски Adidas Runners Belgrade Београд [13.0 km] Мала винска трка Не
72 72 Petar Savić Мушки Pančevo [13.0 km] Мала винска трка Не
73 73 Aleksa Savić Мушки Pančevo [13.0 km] Мала винска трка Не
74 74 Ivana Savić Женски Pančevo [13.0 km] Мала винска трка Не
75 75 Vladimir Savić Мушки Pančevo [13.0 km] Мала винска трка Не
76 76 Dimitrije Manic Мушки Novi Beograd [13.0 km] Мала винска трка Не
77 77 Milan Pavlovic Мушки Trim tim Kg Kragujevac [13.0 km] Мала винска трка Не
78 78 Ivan Radojević Мушки Smederevska Palanka [13.0 km] Мала винска трка Не
79 79 Aleksandar @cikus Božović Мушки Planinsko-Trkačko Društvo KOZOMOR Požega [13.0 km] Мала винска трка Не
80 80 Nataša Stojičić Женски ARK Somaraton Zrenjanin [13.0 km] Мала винска трка Не
81 81 Slobodan Nićiforović Мушки DRUŠTVO MLADIH PUTNIKA "JELEČ" Novi Pazar [13.0 km] Мала винска трка Не
82 82 Dejan Petrović Мушки Trim tim Kg Kragujevac [13.0 km] Мала винска трка Не
83 83 Dušanka Marković Женски Inspired by HOPE Beograd Vozdovac [13.0 km] Мала винска трка Не
84 84 Filip Pejić Мушки Aleksandrovac [13.0 km] Мала винска трка Да
85 85 Стефан Арсић Мушки Александровац [13.0 km] Мала винска трка Не
86 86 Katarina Valterović Zmijanac Женски BRC Trail Crew Београд [13.0 km] Мала винска трка Да
87 87 Veroljub Zmijanac Zmijanac Мушки BRC Belgrade Running Club Beograd - Voždovac [13.0 km] Мала винска трка Да
88 88 Kristina Valterović Женски BRC Belgrade Running Club Aleksandrovac [13.0 km] Мала винска трка Да
89 89 Svetlana Blagojević Мушки BRC Belgrade Running Club Beograd-Čukarica [13.0 km] Мала винска трка Да
90 90 Milica Milutinović Женски Požarevac [13.0 km] Мала винска трка Не
91 91 Zoran Vukadinović Мушки 🏃rekreativac Kosovska Mitrovica [13.0 km] Мала винска трка Да
92 92 Dejan Milisavljević Мушки Kosovska Mitrovica [13.0 km] Мала винска трка Да
93 93 Nenad Adamović Мушки Београд [13.0 km] Мала винска трка Да
94 94 Lazar Tripković Мушки Kraljevo [13.0 km] Мала винска трка Да
95 95 Ivan Jovanović Мушки PEK Gora Kraljevo [13.0 km] Мала винска трка Да
96 96 Dragoslav Simić Мушки // [13.0 km] Мала винска трка Да
97 97 Dejan Dolašević Мушки // [13.0 km] Мала винска трка Да
98 501 Mihajlo Pejčić Мушки LTU Bohemians Babušnica [13.0 km] Мала винска трка Да
99 502 Zoran Gavrilović Мушки A.K. "Tempo" Šabac Šabac [13.0 km] Мала винска трка Да
100 503 Vukašin Popović Мушки Београд [22.0 km] Велика винска трка Да
101 504 Milan Mladenović Мушки PSK Balkan Београд [13.0 km] Мала винска трка Да
102 505 Nenad Nikolić Мушки Kuršumlija [13.0 km] Мала винска трка Да
103 506 Nikola Stojanovic Мушки Aleksandrovac [13.0 km] Мала винска трка Да
104 507 Nikola Radicevic Мушки AK Radnicki 2016 Nis Niš - Medijana [13.0 km] Мала винска трка Да
105 508 Eleonora Bogdanović Женски ARK Fruška gora Нови Сад [22.0 km] Велика винска трка Да
106 509 Slađan Đaković Мушки Београд [13.0 km] Мала винска трка Да
107 510 Nikola Miljkov Мушки SK Karpas Vrsac [22.0 km] Велика винска трка Не
108 511 Srdjan Milutinovic Мушки 🏃rekreativac Raska [22.0 km] Велика винска трка Не
109 512 Slobodan Atanasov Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [22.0 km] Велика винска трка Не
110 513 Dejan Bogdanović Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [22.0 km] Велика винска трка Не
111 514 Melinda Bogdanović Женски ARK Fruška gora Нови Сад [22.0 km] Велика винска трка Не
112 515 ivan knezevic Мушки / Šabac [22.0 km] Велика винска трка Не
113 516 Miloš Marinković Мушки Vranovo [22.0 km] Велика винска трка Не
114 517 Ivana Obradovic Женски Novi Beograd [22.0 km] Велика винска трка Не
115 518 Vladimir Obradovic Мушки New Belgrade [22.0 km] Велика винска трка Не
116 519 Jovana Ljubomirovic Женски PK Mosor Niš [22.0 km] Велика винска трка Не
117 520 Nikola Kljajic Мушки ARK Maratonac Kruševac Krusevac [22.0 km] Велика винска трка Не
118 521 Marko Panic Мушки Athletics Center Šabac sabac [22.0 km] Велика винска трка Не
119 522 Nemanja Rakovic Мушки Aleksandrovac - Aleksandrovac - 37230 [22.0 km] Велика винска трка Не
120 523 Tina Tomanović Женски Beograd / Vračar [22.0 km] Велика винска трка Не
121 524 Игор Тадић Мушки Loznički trkači Loznica [22.0 km] Велика винска трка Не
122 525 Luka Žarković Мушки Aleksandrovac [13.0 km] Мала винска трка Да
123 526 Aleksandar Živković Мушки Prokuplje [22.0 km] Велика винска трка 01:37:00 Да