Пријављени такмичари на 26. Apatinski Dunavski polumaraton

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Darko Cvijić Мушки Kipčoge tim Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
2 2 Žarko Jovanović Мушки AK Doboj Doboj Modriča [21.1 km] Polumaraton Да
3 3 Zlatko Bedić Мушки ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
4 4 Aleksandar Đurić Мушки Individualac, Ruma Ruma [21.1 km] Polumaraton Да
5 5 Danijel Mandić Мушки TK Sprint Sombor Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
6 6 Danijel Grujevic Мушки AK Panonija BEOLASER Pancevo [21.1 km] Polumaraton Да
7 7 Bogdan Đorđević Мушки ARK Odžaci Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:32:19 Да
8 8 Aleksandar Maksimović Мушки AK Apatin Apatin Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Да
9 9 Mirkovic Radomir Мушки Individualac, Banja Luka Banjaluka [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Да
10 10 Marko Rankovic Мушки RTIM Lazarevac [21.1 km] Polumaraton Да
11 11 Serhii Panchenko Мушки PanSkog Kosivchina [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Да
12 12 Dejan Gojić Мушки Vojnomedicinska akademija Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Да
13 13 Dubravka Stjepanović Женски Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 02:07:00 Да
14 14 Snezana Milosevic Женски Ak Apatin Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:27:00 Да
15 15 Dragiša Vit Мушки SK OAK Novi Sad Kać [21.1 km] Polumaraton Да
16 16 Malisa Kovacevic Мушки Stari Kostolac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Да
17 17 Boris Abičić Мушки Udruga Zdravo trčanje Osijek / NEXE TEAM Našice Osijek [10.0 km] 10 km Да
18 18 Dejan Milosevic Мушки A.K. Tempo Šabac Šabac [21.1 km] Polumaraton Да
19 19 Bojan Vojnic Tunic Мушки ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:49:07 Да
20 20 Vesko Anđelković Мушки NNTeam Kovačica [21.1 km] Polumaraton Да
21 21 Raymond Hallai Мушки Ak Apatin Backa Topola [21.1 km] Polumaraton Да
22 22 Saša Momčilović Мушки Rekreativci Ruma Ruma [21.1 km] Polumaraton Да
23 23 Zoran Crnkovic Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
24 24 Milica Marković Женски AK Apatin Čegarunning Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:41:46 Да
25 25 Duško Kunić Мушки Fugazi Београд [21.1 km] Polumaraton Да
26 26 Rita Husar Женски Palic [21.1 km] Polumaraton Да
27 27 Filip Milanović Мушки AK Crvena Zvezda Beograd, Srbija [21.1 km] Polumaraton 01:19:45 Да
28 28 Mirko Pavkov Мушки AK Bečej Bečej [21.1 km] Polumaraton Да
29 29 Bojan Samac Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Да
30 30 Dušan Mirilo Мушки Individualac, Beograd Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Да
31 31 Nora Trklja Boca Женски AK Crvena Zvezda Beograd Београд [21.1 km] Polumaraton Да
32 32 Slavomir Borka Мушки Maratonci Pančevo Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Да
33 33 Dragutin Krstajić Мушки Adidas Runners Belgrade Београд [21.1 km] Polumaraton Да
34 34 Vlada Petkovski Мушки AK "Tempo" Šabac [21.1 km] Polumaraton Да
35 35 Davor Petrik Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
36 36 Laslo Tarjan Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
37 37 Radomir Topličanin Мушки AK Apatin Београд [21.1 km] Polumaraton Да
38 38 Vedran Maksimović Мушки Sport Stanari STANARI [21.1 km] Polumaraton Да
39 39 Stefan Lugić Мушки absolute_health_and_fitness Pančevo, Starčevo [21.1 km] Polumaraton Да
40 40 Aleksandra Koprivica Женски Adidas Runners Belgrade Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton Да
41 41 Anja Stojanović Женски Beograd-Tasmajdan [21.1 km] Polumaraton Да
42 42 Damir Batanjski Мушки Zrenjaninski polumaraton Zrenjnanin [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Да
43 43 Akos Bogyo Мушки Apatin [21.1 km] Polumaraton Да
44 44 Zoran Skoric Мушки AK Apatin / Cegarunning Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
45 45 Melita Kosanovic Женски Apatin [21.1 km] Polumaraton Да
46 46 Aleksandra Janković Женски AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Да
47 47 Zoran Jankovic Мушки Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Да
48 48 Nenad Đorđević Мушки ApaSky Prigrevica [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Да
49 49 Željko Milenković Мушки Udruženje Poželi Želju Donji Tavankut [21.1 km] Polumaraton Да
50 50 Dejan Momčilović Мушки Individualac, Ruma Ruma [21.1 km] Polumaraton Да
51 51 Ивица Марковић Мушки Сланина Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
52 52 Aleksandar Ormoš Мушки Individualac, Zrenjanin Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
53 53 Josip Bagi Мушки Odzaci [21.1 km] Polumaraton Да
54 54 Laszlo Pal Szabo Мушки Atletski klub Apatin Siófok [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Да
55 55 Zdenko Cerovečki Мушки DVD Belišće Belišće [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
56 56 Jamanta Šafranj Женски ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:35:55 Да
57 57 Marko Đurkin Мушки Individualac, Pančevo Pančevo [21.1 km] Polumaraton Да
58 58 Zorica Milutin Женски Triatlon Klub Sprint Sombor Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Да
59 59 Višeslav Vaištanac Мушки Apatin [21.1 km] Polumaraton 02:14:00 Да
60 60 Milan Ivanovic Мушки TRK Dinamik Београд [21.1 km] Polumaraton 01:29:59 Да
61 61 Matija Obradovic Мушки Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
62 62 Petar Petrov Мушки Čegarunning tim Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Да
63 63 Janko Đukić Мушки Policija Banja Luka [21.1 km] Polumaraton Да
64 64 Zoltán Lipták Мушки ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [21.1 km] Polumaraton Да
65 65 Magdolna Teffner Женски Hőgyész [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Да
66 66 Attila Rajsli Мушки Óbecse (Bečej) [21.1 km] Polumaraton Да
67 67 Zoran Gavrilović Мушки A.K. "Tempo" Šabac Beograd - Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
68 68 Dragan Glišić Мушки Ljukten PSD Trstenik Trstenik [21.1 km] Polumaraton Да
69 69 Dragan Funduk Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Да
70 70 Igor Jankovic Мушки Venera bike Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Да
71 71 Nikola Milosavljevic Мушки Vojska Srbije - Specijalna Brigada Lebane [21.1 km] Polumaraton Да
72 72 Bojana Vujković Женски ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
73 73 Milos Krtinic Мушки Pancevo [21.1 km] Polumaraton Да
74 74 Stefan Zec Мушки Individualac, Ruma Ruma [21.1 km] Polumaraton 02:39:00 Да
75 75 Nikola Kosanović Мушки PSK Balkan BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] Polumaraton 01:38:37 Да
76 76 Suljo KUNIĆ Мушки Tuzla [21.1 km] Polumaraton 01:31:44 Да
77 77 Aleksandar Vrhovac Мушки Beolaser Pancevo [21.1 km] Polumaraton Да
78 78 Željko Cvetanović Мушки Individualac, Pančevo Pančevo [21.1 km] Polumaraton Да
79 79 Sandra Uzelac Женски Београд [21.1 km] Polumaraton Да
80 80 Milivoje Jovović Мушки Vojni atletski klub ,,Akademac,, Šabac [21.1 km] Polumaraton Да
81 81 Boris Cvijanov Мушки Individualac, Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
82 82 Marinko Knezevic Мушки AK Sloboda Novi Grad Pančevo [21.1 km] Polumaraton Да
83 83 Jovan Samardžić Мушки Olimp, Zvezdara Београд [21.1 km] Polumaraton 01:37:32 Да
84 84 Vojin Ćopić Мушки Individualac, Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton 02:08:00 Да
85 85 Зоран Митровић Мушки Adidas Runners Belgrade Београд, Звездара [21.1 km] Polumaraton Да
86 86 Siniša Busić Мушки AK Maraton Vukovar Negoslavci [21.1 km] Polumaraton Да
87 87 Nikola Titelac Мушки Individualac, Novi Sad Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Да
88 88 Sveta Jovanović Мушки / Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton Да
89 89 GORDANA DIKOVIĆ-JOVANOVIĆ Женски / Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton Да
90 90 Veselin Čabarkapa Мушки Individualac, Novi Sad Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Да
91 91 Uroš Stanković Мушки Cajetina [21.1 km] Polumaraton Да
92 92 Анђела Ћирковић Женски Турија [21.1 km] Polumaraton Да
93 93 Goran Gnjidić Мушки Individualac, Beograd Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
94 94 Vesna Tasić Женски Individualac, Surčin Beograd - Surčin [21.1 km] Polumaraton Да
95 95 Simeon Jankulovski Мушки ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:41:39 Да
96 96 Mirzet Halilović Мушки AK SLOBODA TEHNOGRAD Tuzla [21.1 km] Polumaraton 01:25:00 Да
97 97 Željko Simaković Мушки Individualac, Doboj Doboj [21.1 km] Polumaraton Да
98 98 Nikola Stepić Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
99 99 Aleksandar Lazic Мушки Fit Complete Novi Sad Novi Sad - Futog [21.1 km] Polumaraton Да
100 100 Luka Pilipović Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
101 101 Branko Hrnjaz Мушки Individualac, Beograd Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton Да
102 102 Vesna Vesna Женски A K Iđija Inđija [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Да
103 103 Emira Kuč Женски Beogradski trkački klub BRC Beograd Čukarica [21.1 km] Polumaraton Да
104 104 Dijana Grubić Женски AK Inđija Inđija [21.1 km] Polumaraton 00:02:10 Да
105 105 Милош Шешлија Мушки DoDoLu Београд [21.1 km] Polumaraton Да
106 106 Ivan Raković Мушки SD Running Liga Smederevo [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Да
107 107 Milan Grubić Мушки A K Inđija Inđija [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Да
108 108 Vladimir Jelovac Мушки Ak Inđija Inđija [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Да
109 109 Goran Kovačević Мушки A K Inđija Inđija [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Да
110 110 Petar Manojlović Мушки AK Inđija Inđija [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Да
111 111 Marko Matković Мушки Individualac, Beograd Београд [21.1 km] Polumaraton Да
112 112 Emeše Andrašić Женски Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
113 113 Branislav Lončar Мушки NBGD Open Run - NOVOBEOGRADSKA TRKAČKA LIGA Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
114 114 Mladen Jurišić Мушки A K Inđija Inđija [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Да
115 115 Aleksandar Rajić Мушки OVCE Beograd Београд [21.1 km] Polumaraton Да
116 116 Božidar Perišić Мушки Individualac, Beograd Beograd, Palilula [21.1 km] Polumaraton Да
117 117 Bojan Nikolić Мушки Individualac, Beograd Београд [21.1 km] Polumaraton 01:25:00 Да
118 118 Dejan Milisavljević Мушки Kosovska Mitrovica Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton 01:43:25 Да
119 119 Zoran Vukadinović Мушки Kosovska Mitrovica Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Да
120 120 Miloš Panajotović Мушки AK "Inđija" Inđija [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Да
121 121 Anđela Jovanović Женски AK ČAAK Čačak Cacak [21.1 km] Polumaraton Да
122 122 Siniša Trpković Мушки Kosovska Mitrovica Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton 02:11:14 Да
123 123 Marko Borković Мушки AK Inđija Inđija [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Да
124 124 Predrag Lalić Мушки Kosovska Mitrovica Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Да
125 125 Dušanka Subotić Женски Individualac, Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Да
126 126 Dragoljub Dražević Мушки PD ZMAJ Zvečan Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Да
127 127 Darko Lončar Мушки DEČKI U PLAVOM / CAPITAL RUNNERS 387 Sarajevo [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Да
128 128 Nikola Plankoš Мушки Individualac, Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
129 129 Dinko Seršić Мушки Individualac, Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Да
130 130 Mirko Vojinović Мушки MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:33:50 Да
131 132 Damir Milankov Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
132 133 Vladimir Kandrač Мушки Čegarunning Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Да
133 134 Miloš Siđi Мушки Individualac, Novi Sad Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
134 135 Miloš Milanko Мушки Individualac, Novi Sad Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Да
135 136 Snježana Pisarić Женски AK "Marathon" Brčko Mrkonjić Grad [21.1 km] Polumaraton 01:33:14 Да
136 137 Boris Činčurak Мушки PD Alma Mons Adventures Bački Petrovac [21.1 km] Polumaraton 01:22:00 Да
137 138 Dobrica Petrović Мушки BLRC Banjaluka [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Да
138 139 Milica Šašić Женски Apatin [21.1 km] Polumaraton Да
139 140 Jana Maričić Женски Individualac, Beograd Stari grad, Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
140 141 Milan Maričić Мушки Individualac, Beograd Stari grad, Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
141 142 Milos Mincic Мушки Outfit Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Да
142 143 Martina Poljakovic Женски ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
143 144 Miloš Čolić Мушки Čegarunning tim Novi Sad - Sremska Kamenica [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Да
144 145 Djuka Celjuska Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:16:27 Да
145 146 Gabor Ikotin Мушки Temerin [21.1 km] Polumaraton Да
146 147 Marijana Janković Женски Individualac, Novi Sad Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
147 148 Damir Zimmer Мушки Jet ski HR Osijek [21.1 km] Polumaraton Да
148 149 Dejan Bojić Мушки Samostalno Tuzla [21.1 km] Polumaraton Да
149 150 Marko Petković Мушки "Maraton" Vukovar Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
150 151 Saša Katačić Мушки Individualac, Bački Breg Bački Breg [21.1 km] Polumaraton Да
151 152 Damir Mufić Мушки Huracán Performante Apatin [21.1 km] Polumaraton Да
152 153 Vladimir Milisavac Мушки Individualac, Batrovci BATROVCI [21.1 km] Polumaraton Да
153 154 Boško Jerković Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Да
154 155 Arpad Šarkezi Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Да
155 156 Jelena Smiljanic Женски Београд [21.1 km] Polumaraton Да
156 157 Boris Šarović Мушки Individualac, Nova Pazova Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Да
157 158 Saša Stanić Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
158 159 Димитрије Црнокрак Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
159 160 Luka Vukoje Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 02:20:00 Да
160 161 Tomáš Sýkora Мушки RC Partizan Beograd České Budějovice [21.1 km] Polumaraton Да
161 162 Uros Jovic Мушки NSR Running Club Zmajevo [21.1 km] Polumaraton 01:40:30 Да
162 163 Ilija Đukanović Мушки Dudova Šuma Tim Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
163 164 Ivan Knežević Мушки Individualac, Šabac Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Да
164 165 Miloš Miladinov Мушки PSK Spartak Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Да
165 166 Bojan Vranješ Мушки Individualac, Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
166 167 Igor Skenderovic Мушки ASTC - ALL STAR TRENING CENTAR Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Да
167 168 Zoltan Šokčić Мушки UG "Inspiran" Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Да
168 169 Milutin Blažić Мушки Individualac, Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:07:07 Да
169 170 Jasna Ždrnja Женски Individualac, Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
170 171 Trivko Svorcan Мушки Olimp Vrbas Vrbas [21.1 km] Polumaraton Да
171 172 Dobó Kata Женски travelrunner team Budapest [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Да
172 173 Sitnikiewicz Andrea Женски travelrunner team Budapest [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Да
173 174 Edvard Halas Мушки Život je more Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
174 175 Miroslav Kutuzov Мушки Individualac, Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
175 176 Marko Radovic Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Да
176 177 Bogdan Trbojević Мушки ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:41:48 Да
177 178 Željko Graovac Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Београд [21.1 km] Polumaraton Да
178 179 Dragan Ćirić Мушки ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
179 180 Damir Slijepčević Мушки Individualac, Novi Sad Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
180 181 Nataša Tomašević Женски Individualac, Nova Pazova Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Да
181 182 Željko Ivković Мушки TK SPRINT Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
182 183 Dániel Miskolci Мушки Individualac, Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Да
183 184 Gojko Kostić Мушки Individualac, Beograd Београд [21.1 km] Polumaraton 01:33:57 Да
184 185 Nenad Grković Мушки ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
185 186 Sava Živković Мушки Individualac, Pančevo Pančevo [21.1 km] Polumaraton Да
186 187 Đerđ Teleki Мушки ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
187 188 Pavle Mirović Мушки Individualac, Beograd Beograd, Stari Grad [21.1 km] Polumaraton Да
188 189 Nemanja Živić Мушки Kikinda [21.1 km] Polumaraton Да
189 190 Csontos Zsombor Мушки travelrunner.hu Budapest [21.1 km] Polumaraton Да
190 191 Vuk Radošević Мушки Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:11:22 Да
191 192 Dragana Tabački Женски Individualac, Zrenjanin Zrenjanin, [21.1 km] Polumaraton Да
192 193 Blagoje Pašić Мушки ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Да
193 194 Nemanja Mladenović Мушки Individualac, Beograd Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Да
194 195 Gusztáv Surján Мушки Individualac, Senta Senta [21.1 km] Polumaraton Да
195 196 Slobodan Svilenković Мушки Individualac, Nova Pazova Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Да
196 197 Čedomir Bukvić Мушки Vojska Srbije Pančevo [21.1 km] Polumaraton Да
197 198 Aleksandar Jovanović Мушки Individualac, Novi Sad Novi Sad- Detelinara [21.1 km] Polumaraton Да
198 199 Radovan Radulović Мушки AK Spartak Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
199 200 Mario Tikvicki Мушки Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
200 201 Đurđica Tikvicki Женски Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
201 202 Elvira Maravić Женски Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
202 203 Nikola Vučković Мушки absolute_health_and_fitness Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:25:50 Да
203 204 Огњен Обреновић Мушки Тим Нале Рума [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Да
204 205 Jadranka Srdač Женски Me, Myself & I Novi Bečej [21.1 km] Polumaraton Да
205 206 Nenad Gajic Мушки Beograd - Vracar [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Да
206 207 Vojislav Blagojević Мушки Vojska Srbije Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Да
207 208 Branka Perčić Женски Skola Trcanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
208 209 Dragan Jovanović Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Да
209 210 Tijana Odobašić Женски ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Да
210 211 Branko Vidović Мушки Individualac, Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
211 212 Jasmina Dulić Женски Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
212 213 Momčilo Popović Мушки Zemun - Individualac Beograd, Zemun, [21.1 km] Polumaraton Да
213 214 Vladislav Špajzer Мушки Mostonga Karavukovo Odžaci [21.1 km] Polumaraton 01:09:00 Да
214 215 Srdjan Tucić Мушки Individualac, Zrenjanin Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
215 216 Nemanja Glišić Мушки Podmladak gerontoloskog centra Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
216 217 Danka Budiša Женски Gladiator Gym Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Да
217 218 Sanja Bucalo Женски MUP RS PU KIKINDA Kikinda [21.1 km] Polumaraton Да
218 219 Predrag Mihajlov Мушки Vrbas [21.1 km] Polumaraton Да
219 220 Vanja Kovačević Женски Individualac, Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Да
220 221 Goran Živanović Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
221 222 Dragana Bogdanovic Женски Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
222 223 Aleksandar Krneta Мушки ARK Somaraton/Krajinaforce Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Да
223 224 Ivan Bukonja Мушки Adidas runners Belgrade Београд [21.1 km] Polumaraton Да
224 225 Branko Stefanovic Мушки 🏃rekreativac Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton 02:30:00 Да
225 226 Zoran Nikolić Мушки ARK Somaraton Bački Monoštor [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Да
226 227 Pedja Simić Мушки Beograd-Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Да
227 228 Nebojša Šešević Мушки Individualac, Zemun Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Да
228 229 Слободан Максимовић Мушки Бањалука [21.1 km] Polumaraton Да
229 230 Biljana Blažić Женски Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:11:37 Да
230 231 Milena Vuckovic Женски Nemam klub Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
231 232 Nikola Markovic Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
232 233 Lenke Szügyi Женски Škola Trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
233 234 Лазар Рапајић Мушки Пример Батајница [21.1 km] Polumaraton Да
234 235 Suzana Filipovic Женски ARK Somaraton Beograda [21.1 km] Polumaraton Да
235 236 David Šili Мушки Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Да
236 237 Miroslav Žuljević Мушки Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Да
237 238 Jelena Lazić Женски SAU Beolaser liga Prokuplje [21.1 km] Polumaraton Да
238 239 Milan Tubić Мушки Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Да
239 240 Milan Margetic Мушки TK Titan Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:47:58 Да
240 241 Goran Mijatov Мушки ARK Fruška Gora Novi Sad Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
241 242 Zoran Popić Мушки Studio Present Stanišić [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Да
242 243 Predrag Aničić Мушки Atletski klub Apatin Sremska Kamenica [21.1 km] Polumaraton Да
243 244 Milan Dimić Мушки Individualac, Stapar Stapar [21.1 km] Polumaraton Да
244 245 Goran Nedić Мушки Individualac, Šid Šid [21.1 km] Polumaraton Да
245 246 Novak Mataruga Мушки Individualac, Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Да
246 247 Stevan Blanuša Мушки Individualac, Zemun Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
247 248 Strahinja Blanuša Мушки Individualac, Zemun Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
248 249 Ivana Baračkov Женски Kilenji Kikinda [21.1 km] Polumaraton 02:30:00 Да
249 250 Gordana Šeatović Женски Individualac, Novi Beograd Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
250 251 Marija Bubalo Женски AK APATIN Apatin [21.1 km] Polumaraton Да
251 252 Jovana Stelkic Женски Ak becej Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
252 253 Zlatko Gagulić Мушки Bački Petrovac [21.1 km] Polumaraton Да
253 254 József Faragó Мушки Magyarkanizsa [21.1 km] Polumaraton Да
254 255 Filip Kovačević Мушки / Šabac [21.1 km] Polumaraton Да
255 256 Marija Jovanović Женски Individualac, Beograd Beograd\Barajevo [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Да
256 257 Khop Bahadur Gurung Мушки AK Apatin - Čegarunning Novi Sad Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
257 258 Mirko Rajkovača Мушки Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
258 259 Natalia Agošton Женски Individualac, Kanjiža Kanjiža [21.1 km] Polumaraton Да
259 260 Đorđe Ćurić Мушки Individualac, Sivac Sivac [21.1 km] Polumaraton Да
260 261 Milan WMEP Marinković Мушки Ak Apatin Београд [21.1 km] Polumaraton 01:25:19 Да
261 262 Radman Pejic Мушки Deer runners Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
262 263 Miloš Džaja Мушки Crevni krst Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton 01:48:15 Да
263 264 Vlada Nedić Мушки SAU Beolaser liga Krčedin [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Да
264 265 Nenad Nikolić Мушки Individualac, Sombor Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
265 266 Ana Barašević Женски UK Paligo Palus Palic Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
266 267 Strahinja Jovanić Мушки Deer runners Apatin [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Да
267 268 Душан Броћета Мушки АК Маратон Брчко Бањалука [21.1 km] Polumaraton Да
268 269 Jovana Petrović Женски Deer runners Šabac [21.1 km] Polumaraton Да
269 270 Jasmina Kljajic Женски Atletski klub Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton 01:39:50 Да
270 271 Miloš Dragaš Мушки Deer runners Apatin [21.1 km] Polumaraton Да
271 272 Viktor Dujmovic Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
272 273 Zoran Manojlović Мушки Maratonci Pancevo Београд [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Да
273 274 Dušan Prodanov Мушки Fit Complete Running Mokrin [21.1 km] Polumaraton Да
274 275 Ivana Margetić Женски UK Paligo Palus Palic Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
275 276 Džana Avdić Женски Individualac, Tuzla Tuzla [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Да
276 277 Igor Bednaic Мушки Udruga Zdravo trčanje Belišće [21.1 km] Polumaraton Да
277 278 Igor Mitrović Мушки BLRC Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 01:14:00 Да
278 279 Zoran Rakić Мушки Deer runners Apatin [21.1 km] Polumaraton Да
279 280 Vedran Smoljan Мушки Indivdualac, Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Да
280 281 Vladan Džaković Мушки Individualac, Novi Beograd Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
281 282 Ivana Egić Женски Individualac, Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton Да
282 283 Igor Fina Мушки AK "Hajduk Maraton Tim" Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Да
283 284 Nataša Vučkovac Женски Kilenji Kikinda [21.1 km] Polumaraton Да
284 285 Jelena Torgašev Женски Individualac, Zemun Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
285 286 Darko Torgašev Мушки Individualac, Zemun Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
286 287 Miloš Marinković Мушки Individualac, Mladenovac Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Да
287 288 Nenad Milekić Мушки BLRC Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 01:55:23 Да
288 289 Berislav Beretic Мушки Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
289 290 Nenad Glusac Мушки ARK Somaraton Beoigrad [21.1 km] Polumaraton Да
290 291 Robert Pejak Мушки Udruga Zdravo Trčanje Osijek/SRK Baraber Valpovo [21.1 km] Polumaraton 01:47:02 Да
291 292 Mateja Jovanović Мушки Individualac, Hamburg Hamburg [21.1 km] Polumaraton Да
292 293 Renato Šabanović Мушки Ark Banovici Banovići [21.1 km] Polumaraton 01:27:00 Да
293 294 Milena Simonović Женски Požarevac [21.1 km] Polumaraton Да
294 295 Goran Nikolić Мушки VAK 1926 Vršac Vršac [21.1 km] Polumaraton 01:35:50 Да
295 296 Erika Pobrić Женски Ind Piškorevci [21.1 km] Polumaraton Да
296 297 Radomir Nikolić Мушки PoluČovek PoluMaraton Inđijа [21.1 km] Polumaraton Да
297 298 Nikola Zivkovic Мушки adidas Runners Belgrade Beograd/Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:24:27 Да
298 299 Milan Petrović Мушки Osečina [21.1 km] Polumaraton 01:16:13 Да
299 300 Adrijana Medić Женски Individualac, Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton Да
300 301 Nikola Sikirica Мушки SAU Beolaser liga Београд [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Да
301 302 Bogdan Obradović Мушки Apatin [21.1 km] Polumaraton Да
302 303 Vesna Luburić Женски Banja Luka Running Club Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Да
303 304 Milan Spasojevic Мушки AK Marathon Brčko Celinac [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Да
304 305 Dejan Mijić Мушки Osijek [21.1 km] Polumaraton Да
305 306 Dušan Guteša Мушки Individualac, Zrenjanin Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
306 307 Dušan Anđelić Мушки AK Trim Kikinda Kikinda [21.1 km] Polumaraton Да
307 308 Amel Deljkovic Мушки Ark banovici Banovici [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Да
308 309 Marko Duvnjak Мушки Indivdualac Đakovo [21.1 km] Polumaraton 01:16:58 Да
309 310 Jelena Čortan Женски ARSU Sledi me Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
310 311 Dragan Prodanović Мушки Atletski klub Bečej Bečej [21.1 km] Polumaraton Да
311 312 Branislav Živić Мушки Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton Да
312 313 Жељко Кончар Мушки АК Апатин Апатин [21.1 km] Polumaraton 01:20:00 Да
313 314 James Innes Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:24:08 Да
314 315 Jovana Kulusic Женски Ruma [21.1 km] Polumaraton Да
315 316 Đuro Borbelj Мушки Ak apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton 01:07:33 Да
316 317 Aldin Rizvic Мушки Ark banovici Banovici [21.1 km] Polumaraton Да
317 318 Goran Kopre Мушки Bečej [21.1 km] Polumaraton Да
318 319 Nemanja Vojvodić Мушки Deer runners Apatin [21.1 km] Polumaraton Да
319 320 Dragomir Vucic Мушки Deer runners Apatin [21.1 km] Polumaraton Да
320 321 Petar Varga Мушки Apatin [21.1 km] Polumaraton Да
321 322 Mile Vasović Мушки Pancevo [21.1 km] Polumaraton Да
322 323 Srđan Sajlović Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
323 324 David Klbeček Мушки Škola trčanja, Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
324 325 Vasa Vorkapić Мушки Polu čovek polu maraton Inđija [21.1 km] Polumaraton Да
325 326 Radomir Nikolić Мушки Polu čovek polu maraton Indjija [21.1 km] Polumaraton Да
326 327 Nedeljko Katić Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
327 328 Srđan Samardžić Мушки Ak Marathon Brčko Brcko [21.1 km] Polumaraton 01:07:52 Да
328 329 Milan Delić Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
329 330 Vladimir Bulatović Мушки Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton 02:03:34 Да
330 331 Luka Vojčevski Мушки Ak ,,Jasenica,, Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Да
331 332 Ótus László Мушки FuTamási Tamási [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Да
332 333 Fredy Siegrist Мушки Атлетски клуб TRIM Београд [21.1 km] Polumaraton 01:25:47 Да
333 334 Milorad Jockovic Мушки AK Tempo Šabac Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Да
334 335 Dominik Deman Мушки ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:28:46 Да
335 336 Nenad Bogar Мушки Triatlon Klub Titan Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:27:00 Да
336 337 Dejan Brkljač Мушки Novi Sad, Serbia [21.1 km] Polumaraton Да
337 338 Đorđe Milošević Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
338 339 Stanko Balaban Мушки Kačarevo [21.1 km] Polumaraton Да
339 340 Ljubivoje Grbović Мушки MARATON TIM KV Београд [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Да
340 341 Ladislav Jelic Мушки Beograd, Zemun, [21.1 km] Polumaraton 01:42:24 Да
341 342 Aniko Jablan Женски AK Hajduk maraton tim Kula Bačka Topola [21.1 km] Polumaraton Да
342 343 Milan Jovanovic Мушки Olimpik Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
343 344 Borko Gajic Мушки Backi Jarak [21.1 km] Polumaraton Да
344 345 Vladimir Petrović Мушки Čukarica, Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
345 346 Dušan Paunović Мушки AK-TEMPO Šabac Šabac [21.1 km] Polumaraton Да
346 347 Mihailo Dukić Мушки Apatin [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Да
347 348 Tibor Szabó Мушки Óbecse (Bečej) [21.1 km] Polumaraton Да
348 349 Slobodan Marinkov_coach Мушки Run.team_marinkov Pancevo [21.1 km] Polumaraton Да
349 350 Saša Stojanović Мушки Senta [21.1 km] Polumaraton Да
350 351 Jasna Milošević Женски ARK TRON SUBOTICA Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
351 352 Miloš Nedić Мушки BRC Trail CREW Београд [21.1 km] Polumaraton Да
352 353 Данило Васиљевић Мушки ARK Modriča Modriča [21.1 km] Polumaraton Да
353 354 Misa Segedi Мушки PK Železničar Inđija Indjija [21.1 km] Polumaraton Да
354 355 Dragana Segedi Женски PK Železničar Inđija Indjija [21.1 km] Polumaraton Да
355 356 Siniša Kunarac Мушки Braća Kunarci Istocno Sarajevo [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
356 357 Marinkov Pejic Aleksandra Женски AK Dinamo Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:24:00 Да
357 358 Margareta Ibriks Женски URT Nexe team Našice NAŠICE [21.1 km] Polumaraton 02:26:00 Да
358 359 Nemanja Lugic Мушки absolute_health_and_fitness Pancevo, Starcevo [21.1 km] Polumaraton Да
359 360 Miodrag Jegdić Мушки Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Да
360 361 NIkola Cvitan Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
361 362 Ivan Stojaković Мушки URT Nexe team Našice NAŠICE [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Да
362 363 Ivan Žile Živković Мушки Atletski klub Apatin Sremska Kamenica [21.1 km] Polumaraton Да
363 364 Nataša Klipa Женски Individualac, Stara Pazova Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton Да
364 365 Veljko Popović Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Да
365 366 Robert Lalić Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
366 367 Srđan Cvijanović Мушки Najevropljanin Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
367 368 Milovan Lučić Мушки PEK Gora Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
368 369 Predrag Janković Мушки AK Veteran Београд [21.1 km] Polumaraton Да
369 370 Božo Štula Мушки AK Veteran-Beograd Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Да
370 371 Nenad Skundric Мушки Zrenjanin Running Club - ZRC Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Да
371 372 Petar Gašić Мушки BL Runing Klub Banja Luka [21.1 km] Polumaraton Да
372 373 Nataša Knežević Женски Adidas Runners Belgrade Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
373 374 Jovica Cucić Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
374 375 Dejan Kakonji Мушки Šri Činmoj Maraton Tim Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Да
375 376 Mihalj Kardoš Мушки VAK 1926 Vršac Vršac [21.1 km] Polumaraton Да
376 377 Djurica Erdeljan Мушки Vak 1926 Vrsac [21.1 km] Polumaraton Да
377 378 Đorđe Vučković Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
378 379 Ivana Živković Женски OAK Beograd Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
379 380 Vladimir Mladenović Мушки Individualac, Beograd N.Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
380 381 Andrej Majstorović Мушки Individualac, Beograd Београд [21.1 km] Polumaraton Да
381 382 Никола Грбић Мушки Individulac, Celarevo Челарево [21.1 km] Polumaraton Да
382 383 Goran Dudan Мушки KP Zrenjanin Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
383 384 Marko Dudan Мушки PK Zeleznicar Inđija Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
384 385 Vranješ Miroslav Мушки Banja Luka [21.1 km] Polumaraton Да
385 386 Bernard Merčep Мушки UZT OSIJEK, BARABER EXTREME TEAM Valpovo [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Да
386 387 Predrag Popović Мушки Novi Sad Novi Sad, Serbia [21.1 km] Polumaraton Да
387 388 Gordana Vučić Женски Krupa Krupa na Vrbasu [21.1 km] Polumaraton Да
388 389 Mihajlo Magoč Мушки Indivdualac Vukovar [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Да
389 390 Gergels Palotaš Мушки Bečej Bečej [21.1 km] Polumaraton Да
390 391 Natasa Bujagic Женски Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Да
391 392 Radovan Rakić Мушки Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton Да
392 1001 Nikola Busić Мушки AK Vukovar štafeta Složna braća Negoslavci [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
393 1001 Bojan Busić Мушки AK Vukovar štafeta Složna braća Negoslavci [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
394 1002 Milica Perovanović Женски ARSU "Sledi ME" Štafeta Staparke Stapar [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
395 1002 Danica Galic Женски ARSU "Sledi ME" Štafeta Staparke Stapar [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
396 1003 Sanela Čakarić Bojić Женски Walking Runners Tuzla [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
397 1003 Davor Jenko Мушки Walking Runners Tuzla [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
398 1004 Mirna Jakšić Женски AK SLA Ante Perić Đakovo 2 Đakovo [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
399 1004 Sara Zrinušić Женски AK SLA Ante Perić Đakovo 2 Đakovo [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
400 1005 Slobodanka Egeljić Женски ARK Gradiska Gradiska [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
401 1005 Miloš Klindo Мушки ARK Gradiska Gradiska [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 12:43:00 Да
402 1006 Solymosné Révész Renáta Женски Travelrunner team Budapest Budapest [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
403 1006 Anna Solymos Женски Travelrunner team Budapest Budapest [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
404 1007 Jelena Poznanovic Женски Deer runners Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
405 1007 Jelena Vojvodić Женски Deer runners Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
406 1008 Danijela Rašeta Женски Apatin-Srpski Miletić Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:26:00 Да
407 1008 Nemanja Mladenović Мушки Apatin-Srpski Miletić Srpski Miletić [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:24:00 Да
408 1009 Marko Živčević Мушки Delta Running Team 2 Београд [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
409 1009 Ivan Živojinović Мушки Delta Running Team 2 Beograd Novi Beograd [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
410 1010 Nikola Gostović Мушки Apatin mladi tim 1 Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
411 1010 Aleksa Radovanović Мушки Apatin mladi tim 1 Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
412 1011 Zoran Krneta Мушки Beograd 1 Beograd (Čukarica) [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
413 1011 Nikola Žugić Мушки Beograd 1 Београд [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
414 1012 Dragan Repac Мушки Deer runners 1 Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
415 1012 Danijela Tišma Женски Deer runners 1 Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
416 1013 Attila Tarjan Мушки Gortva - Tarjan Нови Сад [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
417 1013 David Gortva Мушки Gortva - Tarjan Bečej [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
418 1014 Silvie Kinanga Женски Kinanga Subotica [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:25:00 Да
419 1014 Chloé Kinanga Женски Kinanga Subotica [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:30:00 Да
420 1015 Nemanja Đurić Мушки Ulična trka Ečka Zrenjanin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
421 1015 Branislava Stepanov Женски Ulična trka Ečka Becej [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
422 1016 Maksim Stričević Мушки ARSU "Sledi ME" Štafeta Najjači Sombor [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
423 1016 Vera Stričević Женски ARSU "Sledi ME" Štafeta Najjači Sombor [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
424 1017 Novak Cmiljanic Мушки Delta Running Team Београд [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
425 1017 Miloš Zinajić Мушки Delta Running Team Београд [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
426 1018 Ljiljana Kalić Женски ARSU "Sledi ME" Štafeta Školske Sombor [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
427 1018 Biserka Savić Женски ARSU "Sledi ME" Štafeta Školske Sombor [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
428 1019 Filip Reh Мушки Škola trčanja Subotica 1 Subotica [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
429 1019 Žika Reh Мушки Škola trčanja Subotica 1 Subotica [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
430 1020 Vladimir Đošović Мушки Adidas Runners Belgrade Beograd-Novi Beograd [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
431 1020 Ivana Tadić Женски Adidas Runners Belgrade Beograd-Novi Beograd [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
432 1021 Asmira Mešić Женски ARK Banovići 2 Banovići [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:31:00 Да
433 1021 Amira Rahmanović Женски ARK Banovići 2 Banovići [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:33:00 Да
434 1022 Ana Pešić Женски ARK Somaraton 1 Sombor [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
435 1022 Dejan Nikolić Мушки ARK Somaraton 1 Sombor [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
436 1023 Ivan Lanc Мушки Rumsterdam Ruma [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
437 1023 Branislav Srdic Мушки Rumsterdam Ruma [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
438 1024 Nada Grozdanić Женски Štafeta Grozdanić Beograd-Novi Beograd [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
439 1024 Gordana Grozdanić Božić Женски Štafeta Grozdanić Beograd-Palilula [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
440 1025 Bojana Janković Женски A.K.APATIN Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:01:00 Да
441 1025 Nemanja Radmanović Мушки AK Apatin Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:01:00 Да
442 1026 Sergej Nagin Мушки Stafeta Nagin-Turkin Subotica [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
443 1026 Vladimir Turkin Мушки Stafeta Nagin-Turkin Herceg Novi [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
444 1027 Тамара Трбулин Женски Deer runners 3 Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
445 1027 Даниел Допуђа Мушки Deer runners 3 Апатин [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
446 1028 Mirza Delagić Мушки ARK Banovići 1 Banovići [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 05:04:00 Да
447 1028 Nermina Delagić Женски ARK Banovići 1 Banovići [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 06:01:00 Да
448 1029 Sajda Softić Женски ARK Banovići 3 Banovici [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:00:00 Да
449 1029 Larisa Šabanović Женски ARK Banovići 3 Banovići [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 11:00:00 Да
450 1030 Vanja Bolesnikov Мушки Štafeta :"Skoro 100" Нови Сад [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
451 1030 Petar Nenadov Мушки Štafeta :"Skoro 100" Kovilj [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
452 1031 Katarina Perenčević Женски Podmladak ARK SOMARATON-a Kljajićevo [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
453 1031 Tara Kasap Женски Podmladak ARK SOMARATON-a Sombor [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
454 1032 Tijana Kabić Женски Zamalo brze Sombor [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:19:07 Да
455 1032 Zorica Kulic Женски Zamalo brze Sombor [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
456 1033 Aleksandar Spremo Мушки Deer runners 21 Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:23:54 Да
457 1033 Djuradj Kovacevic Мушки Deer runners 21 Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
458 1034 Stipo Đelatović Мушки AK SLA Ante Perić Đakovo 1 Đakovo [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
459 1034 Ela Đelatović Женски AK SLA Ante Perić Đakovo 1 Đakovo [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
460 1035 Zoran Marković Мушки Ekipa Bački Jarak Bački Jarak [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
461 1035 Zoran Tankosić Мушки Ekipa Bački Jarak Backi Jarak [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
462 1036 Jelena Rašković Женски ĆE IZGINEMO Нови Сад [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
463 1036 Milijana Zeljkovic Женски ĆE IZGINEMO Нови Сад [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:32:00 Да
464 1037 Dragan Suvajac Мушки Kipchoge tim Nova Pazova [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
465 1037 Nemanja Mikavica Мушки Kipchoge tim Београд [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
466 1038 Una Čegar Женски Čegar-Tarjan Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
467 1038 Elvira Tarjan Женски Čegar-Tarjan Нови Сад [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
468 1039 Vuk Stojsavljević Мушки ARK Somaraton 2 Sombor [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:00:00 Да
469 1039 Konstantin Jerković Мушки ARK Somaraton 2 Sombor [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:00:00 Да
470 1040 Marina Matković Женски TiM "LAGANINI" Osijek [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:56:00 Да
471 1040 Tomislav Tačković Мушки TiM "LAGANINI" Osijek [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 01:00:00 Да
472 1041 Sofija Cvetičanin Женски Ak Apatin/Munje Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
473 1041 Nija Zorić Женски Ak Apatin/Munje Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
474 1042 Bojana Kovačević Женски Ak Apatin/Atletske zvedice Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
475 1042 Lana Čergić Женски Ak Apatin/Atletske zvedice Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
476 1043 Alen Alavanja Мушки Alavanja Нови Сад [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
477 1043 Jelena Alavanja Женски Alavanja Нови Сад [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
478 1044 Petar Mandić Мушки TK Sprint Sombor Subotica [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
479 1044 Marija Mandić Женски TK Sprint Sombor Subotica [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
480 1045 Nemanja Arandjelović Мушки Cegarruning - TATA i SIN Arandjelovići Novi Sad [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
481 1045 Vladimir Arandjelovic Мушки Cegarruning - TATA i SIN Arandjelovići Нови Сад [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
482 1046 Hana Čegar Женски Tarjan-Čegar Нови Сад [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
483 1046 Reka Tarjan Женски Tarjan-Čegar Нови Сад [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
484 1047 Maša Rajić Женски Enigma Apatin Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
485 1047 Iva Rajić Женски Enigma Apatin Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
486 2001 Róbert Csizmadia Мушки AK Apatin Apatin Kiszombor [10.0 km] 10 km Да
487 2002 Daniel Dieneš Мушки Sombor [10.0 km] 10 km Да
488 2003 Danijel Pesic Мушки Individualac, Zemun Beograd, Zemun [10.0 km] 10 km Да
489 2004 Nikola Krga Мушки Individualac, Srbobran Srbobran [10.0 km] 10 km Да
490 2005 Nemanja Radojković Мушки Ćićevac [10.0 km] 10 km Да
491 2006 Mirjana Marković Женски AK Apatin/Cegarunning Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
492 2007 Edis Kavgić Мушки ARK "Silver Arrows" Srebrenik Srebrenik [10.0 km] 10 km 00:41:00 Да
493 2008 Goran Teofilovic Мушки 🏃rekreativac Starčevo [10.0 km] 10 km 00:47:00 Да
494 2009 Đorđe Rackov Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
495 2010 Gabor Fodor Мушки Individualac, Horgoš Horgoš [10.0 km] 10 km Да
496 2011 Vlado Stevanović Мушки AK Veteran Beograd Београд [10.0 km] 10 km Да
497 2012 Attila Sarnyai Мушки ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] 10 km Да
498 2013 Ádám Sarnyai Мушки ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] 10 km Да
499 2014 Valentin Sarnyai Мушки ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] 10 km Да
500 2015 Vojislav Popov Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
501 2016 Vedran Majer Мушки Individualac, Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
502 2017 Dragan Vuković Мушки Prozivka Siti Subotica [10.0 km] 10 km Да
503 2018 Fanny Gálik Женски ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] 10 km Да
504 2019 Lazar Sekulic Мушки Berane Berane [10.0 km] 10 km 00:48:00 Да
505 2020 Aleksandar Stajić Мушки AK Apatin Apatin Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
506 2021 Aleksandra Golić Женски Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km Да
507 2022 Bojana Marić Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
508 2023 Vladimir Babić Мушки Individualac, Ub Ub [10.0 km] 10 km Да
509 2024 Srdjan Dobrić Мушки Individualac, Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
510 2025 Damjana Perenčević Женски ARK Somaraton Kljajićevo [10.0 km] 10 km Да
511 2026 Jelena Perenčević Женски ARK Somaraton Kljajićevo [10.0 km] 10 km Да
512 2027 Dušan Pavković Мушки Apatin [10.0 km] 10 km Да
513 2028 Dragoljub Miljković Мушки Olimp, Zvezdara Београд [10.0 km] 10 km Да
514 2029 Slobodan Kozlovački Мушки Prigrevica [10.0 km] 10 km 00:52:53 Да
515 2030 Boško Paunović Мушки Beogradski trkački klub BRC Београд [10.0 km] 10 km 00:52:00 Да
516 2031 Marko Pavlović Мушки Individualac, Beograd Београд [10.0 km] 10 km 01:10:00 Да
517 2032 Dunja Medić Женски Apatin [10.0 km] 10 km Да
518 2033 Бранко Товиловић Мушки Бањалука [10.0 km] 10 km Да
519 2034 Sandra Menz Женски ARSU SLEDI ME SOMBOR Sombor [10.0 km] 10 km Да
520 2035 Borislav Savic Мушки Banja Luka [10.0 km] 10 km 00:54:30 Да
521 2036 Bogdan Lukač Мушки Indidividualac, Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Да
522 2037 Bojan Filipovic Мушки Kosovska Mitrovica [10.0 km] 10 km Да
523 2038 Nada Bundić Женски Veki Run Team Subotica [10.0 km] 10 km Да
524 2039 Jelena Jovanić Женски Apatin [10.0 km] 10 km Да
525 2040 Dragan Čović Мушки Čović run for pleasure Beočin [10.0 km] 10 km Да
526 2041 Ivan Radić Мушки Olimp, Zvezdara Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km 00:59:00 Да
527 2042 Petar Bubalo Мушки Apatin [10.0 km] 10 km Да
528 2043 Marko Latković Мушки Olimp Vrbas Vrbas [10.0 km] 10 km Да
529 2044 Saša Sinobad Мушки Gladiator Gym Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
530 2045 Milan Dakić Мушки Potrči debeli Subotica [10.0 km] 10 km Да
531 2046 Miloš Milisavljević Мушки Individualac, Novi Beograd Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:55:00 Да
532 2047 Milos Klindo Мушки ARK Gradiska Gradiska [10.0 km] 10 km 00:36:43 Да
533 2048 Jovan Panić Мушки Individualac, Novi Sad Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
534 2049 Tamás Kól Мушки Venera Bike Bačka Topola [10.0 km] 10 km Да
535 2050 danica grujic firanj Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
536 2051 Aleksandra Stanković Женски Beograd - Rakovica [10.0 km] 10 km 01:20:00 Да
537 2052 Aleksandra Đuričić Женски BRC - Belgrade Running Club Beograd Zemun [10.0 km] 10 km Да
538 2053 László Csordalics Мушки Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km 00:39:12 Да
539 2054 Ivan Rajčić Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Да
540 2055 Dejan Ratkovica Мушки Srbobran [10.0 km] 10 km Да
541 2056 Dušan Srdanov Мушки Srbobran [10.0 km] 10 km Да
542 2057 Djurdjina Milovanovic Женски Beograd - Cukarica [10.0 km] 10 km 01:20:00 Да
543 2058 Sanja Baštić Женски Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
544 2059 Čaba Pete Мушки Kokoro Kendo Kai Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
545 2060 Jovana Bezbradica Женски Sombor [10.0 km] 10 km Да
546 2061 Szász Mária Женски travelrunner team Budapest [10.0 km] 10 km 01:00:00 Да
547 2062 Herendi Anikó Женски travelrunner team Budapest [10.0 km] 10 km 01:00:00 Да
548 2063 Sándor Szilvia Женски travelrunner.hu Budapest [10.0 km] 10 km Да
549 2064 Miklós Sándor Мушки travelrunner team Budapest [10.0 km] 10 km Да
550 2065 Irma Milošević Женски Adidas Runners Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Да
551 2066 Nebojsa Tucakov Мушки Subotica [10.0 km] 10 km 00:51:12 Да
552 2067 Ljiljana Jakšić Женски Subotica [10.0 km] 10 km Да
553 2068 Zoltan Pinter Мушки Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
554 2069 Gyöngyi Turu Женски INSPIRAN Subotica [10.0 km] 10 km Да
555 2070 Bogdan Nikolić Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
556 2071 Moharos Alexandra Женски travelrunner.hu Budapest [10.0 km] 10 km Да
557 2072 Bóza Erzsébet Женски travelrunner.hu Budapest [10.0 km] 10 km Да
558 2073 Ivana Urankar Женски Kulska liga trčanja Crvenka [10.0 km] 10 km Да
559 2074 Tijana Ćeran Женски Deer runners Apatin [10.0 km] 10 km Да
560 2075 Ivan Jeremic Мушки Ak Leposavic Београд [10.0 km] 10 km Да
561 2076 Natalija Ždrnja Женски Subotica [10.0 km] 10 km Да
562 2077 Branka Kragić Женски Cegarunning tim Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
563 2078 Milana Kapičić Женски Fit Complete Running Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
564 2079 Ivana Slavković Женски Beograd-Voždovac [10.0 km] 10 km Да
565 2080 Nemanja Rajković Мушки ARK Tron Palić Subotica [10.0 km] 10 km Да
566 2081 Nebojsa Todorovic Мушки Beograd, Čukarica [10.0 km] 10 km Да
567 2082 Jovana Zobenica Женски Deer runners Apatin [10.0 km] 10 km Да
568 2083 Radmila Milašinović Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
569 2084 Dušica Stojadinović Женски Fit Complete Running Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
570 2085 Dragan Knezevic Мушки Individualac, Obrenovac Obrenovac [10.0 km] 10 km Да
571 2086 Kristina Bezdan Martin Женски Individualac, Bezdan Bezdan [10.0 km] 10 km 01:25:00 Да
572 2087 Vukosav Trebješanin Мушки AK Veteran Beograd Београд [10.0 km] 10 km Да
573 2088 Djordje Stankovic Мушки Beograd (Čukarica) [10.0 km] 10 km 00:48:00 Да
574 2089 Tünde Bicskei Женски Individualac, Magyarkanizsa Magyarkanizsa [10.0 km] 10 km Да
575 2090 Nikola Dunjić Мушки Beograd-Zvezd [10.0 km] 10 km 01:00:00 Да
576 2091 Nemanja Suvajac Мушки Individualac, Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
577 2092 Zoran Korać Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Да
578 2093 Biljana Džigal Женски BRC - Belgrade Running Club Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
579 2094 Nenad Jovanović Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
580 2095 Goran Antičević Мушки Liga kod Juge Београд [10.0 km] 10 km Да
581 2096 Michael Stojcevski Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
582 2097 Ivan Tatomirov Мушки Čegarunning Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
583 2098 Anastazija Remeš Женски Skola Trcanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
584 2099 Krisztian Markus Мушки #crissfit Subotica [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
585 2100 Mirjana Koprivica Женски #crissfit Subotica [10.0 km] 10 km Да
586 2101 Sanja Brcanski Женски #crissfit Subotica [10.0 km] 10 km Да
587 2102 Aleksandar Sabo Мушки Individualac, Novi Sad Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
588 2103 Branislav Ćeran Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Да
589 2104 Svetlana Čule Женски ARSU Sledi ME Sombor Nordijsko hodanje Sombor [10.0 km] 10 km Да
590 2105 Darija Perišić Женски ARSU Sledi ME Sombor Sombor [10.0 km] 10 km Да
591 2106 Dragan Nenadov Мушки ARSU Sledi ME Sombor Nordijsko hodanje Sombor [10.0 km] 10 km Да
592 2107 Dragana Milić Женски ARSU Sledi ME Sombor Stapar [10.0 km] 10 km Да
593 2108 Leposava Vojnović Женски ARSU Sledi ME Sombor Nordijsko hodanje Sombor [10.0 km] 10 km Да
594 2109 Diana Ostrogonac Женски ARSU Sledi ME Sombor Nordijsko hodanje Sombor [10.0 km] 10 km Да
595 2110 Attila Laczkó Мушки Contitech Fluid sportegyesület Makó [10.0 km] 10 km 00:43:00 Да
596 2111 Rebeka Šili Женски Individualac, Subotica Subotica [10.0 km] 10 km 01:12:00 Да
597 2112 Dragana Cvijanović Женски ARSU "Sledi ME" Sombor Sombor [10.0 km] 10 km Да
598 2113 Luka Milovanović Мушки Yakomodo Runners Beograd (Novi Beograd) [10.0 km] 10 km 00:36:33 Да
599 2114 Alisa Bajić Женски AK Apatin Bečej [10.0 km] 10 km Да
600 2115 Goran Bajić Мушки AK APATIN Bečej [10.0 km] 10 km Да
601 2116 Dušan Krstić Мушки Atletski klub Apatin Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
602 2117 Dragan Rapić Мушки ARK Tron Palić Subotica [10.0 km] 10 km Да
603 2118 Elvira Tarján Женски TK Dynamic Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
604 2119 Attila Tarján Мушки TK Dynamic Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
605 2120 Sanela Barać Женски Individualac, Palić Palić [10.0 km] 10 km Да
606 2121 Đurđica Radeka Женски Individualac, Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
607 2122 Sandra Čokić Reh Женски Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
608 2123 Andrea Kopunović Женски Skola Trcanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km 01:15:00 Да
609 2124 Jelena Ćurčić Женски Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km Да
610 2125 Silvija Injac Женски Individualac, Kikinda Kikinda [10.0 km] 10 km Да
611 2126 Boris Bačić Мушки Individualac, Subotica Subotica [10.0 km] 10 km 02:30:00 Да
612 2127 Ervin Rajda Мушки VAK 1926 Vršac Vrsac [10.0 km] 10 km 08:40:20 Да
613 2128 Slobodan Miković Мушки Individualac, Srbobran Srbobran [10.0 km] 10 km Да
614 2129 Бата Дудић Мушки absolute_health_and_fitness Golubinci [10.0 km] 10 km Да
615 2130 Angelina Zatezalo Женски ARSU Sledi ME Sombor Nordijsko hodanje Sombor [10.0 km] 10 km Да
616 2131 Zoran Ivanic Мушки VENERABIKE DOO - SUBOTICA Subotica [10.0 km] 10 km Да
617 2132 Dejan Vidović Мушки Individualac, Novi Sad Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
618 2133 Dragana Medić Женски Individualac, Novi Sad Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
619 2134 Marija Dujmovic Женски Subotica [10.0 km] 10 km Да
620 2135 Goran Obradović Мушки Београд [10.0 km] 10 km 00:45:00 Да
621 2136 Slobodanka Egeljić Женски Sri Chinmoy Marathon Team Banja Luka [10.0 km] 10 km Да
622 2137 Boris Ćetković Мушки Fit Complete Running Нови Сад [10.0 km] 10 km 01:08:00 Да
623 2138 Milos Rakas Мушки Deer runners Prigrevica [10.0 km] 10 km Да
624 2139 Ivan Vujetić Мушки Beograd Novi Beograd [10.0 km] 10 km 01:17:49 Да
625 2140 Monika Maunić Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
626 2141 Dusko Tomas Мушки AK Crvena Zvezda Beograd Београд [10.0 km] 10 km Да
627 2142 Vladimir Vincan Мушки NSR Running Club Sremska Kamenica [10.0 km] 10 km 00:53:00 Да
628 2143 Dejan Kecman Мушки Beograd, Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
629 2144 Goran Vlahović Мушки Kruščić [10.0 km] 10 km Да
630 2145 Sreto Krstic Мушки AK Crvena Zvezda Beograd Vlasenica [10.0 km] 10 km 09:58:00 Да
631 2146 Dragan Šeatović Мушки Individualac, Novi Sad Нови Сад [10.0 km] 10 km 01:00:00 Да
632 2147 Miodrag Čojčic Мушки Ruma [10.0 km] 10 km Да
633 2148 Sanda Skenderija Женски BLRC Banja Luka [10.0 km] 10 km Да
634 2149 Mario Kundit Мушки ARK Somaraton Stanišić [10.0 km] 10 km Да
635 2150 Boško Elek Мушки Individualac, Stanišić Stanišić [10.0 km] 10 km Да
636 2151 Arpad Greilah Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Да
637 2152 Dejan Stojanovic Мушки Kulska liga trčanja Kruščić [10.0 km] 10 km Да
638 2153 Vivien Csordás Женски Subotica [10.0 km] 10 km 01:02:00 Да
639 2154 Александар Илић Мушки Ministarstvo odbrane Beograd-Železnik [10.0 km] 10 km Да
640 2155 Radomir Dabic Мушки AK Smederevo Smederevo [10.0 km] 10 km Да
641 2156 Dušan Roknić Мушки AK Srem Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km Да
642 2157 Nataša Dojčinović Женски Individualac, Beograd Београд [10.0 km] 10 km Да
643 2158 Dragana Grozdanić Jevtić Женски Individualac, Beograd Beograd Vozdovac [10.0 km] 10 km Да
644 2159 Radovan Jevtić Мушки Wienerberger-Kanjiza Novi Kneževac [10.0 km] 10 km Да
645 2160 Bojan Magazin Мушки Samostalno uz Cegarunning Novi Sad, Serbia [10.0 km] 10 km 00:01:00 Да
646 2161 Željko Stojanović Мушки BRC - Belgrade Running Club Београд [10.0 km] 10 km 00:53:14 Да
647 2162 Vesna Šipka Женски Banja Luka Running Club Banja Luka [10.0 km] 10 km 00:56:00 Да
648 2163 Saša Boroja Мушки Gradiška [10.0 km] 10 km 00:55:00 Да
649 2164 Slavko Cvetković Мушки Adidas Runners Belgrade Beograd, Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
650 2165 Marija Babić Женски Adidas Runners Belgrade N.Beograd [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
651 2166 Jelena Stanimirović Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
652 2167 Siniša Medić Мушки Apatin [10.0 km] 10 km Да
653 2168 Bojana Kalicanin Женски Individualac, Beograd Београд [10.0 km] 10 km Да
654 2169 Nevena Maksimović Женски Team Maksimovići Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Да
655 2170 Davor Vidović Мушки Ak Marathon Brčko Banja Luka [10.0 km] 10 km 00:34:06 Да
656 2171 Nevena Ivić Женски Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
657 2172 Mirko Erdelji Мушки ARSU SLEDI ME Sombor [10.0 km] 10 km Да
658 2173 Bojan Miljevic Мушки AK Bečej Becej [10.0 km] 10 km Да
659 2174 Vlado Ivković Ivandekić Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
660 2175 Ond Bakos Мушки Senta [10.0 km] 10 km Да
661 2176 Aleksandar Vugdelija Мушки Vugdelije Subotica [10.0 km] 10 km Да
662 2177 Aleksandar Perović Мушки Ivanjica trail Београд [10.0 km] 10 km Да
663 2178 Marija Milanović Женски adidas Runners Belgrade Београд [10.0 km] 10 km Да
664 2179 Željko Damnjanović Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
665 2180 Vladimir Oparnica Мушки Obrovac [10.0 km] 10 km Да
666 2181 Đorđe Papić Мушки Obrovac [10.0 km] 10 km Да
667 2182 Miloš Đurđević Мушки Ub [10.0 km] 10 km Да
668 2183 Dejan Jakšić Мушки Apatin [10.0 km] 10 km 00:44:00 Да
669 2184 Jovica Jerilović Мушки Deer runners Apatin [10.0 km] 10 km Да
670 2185 Mirko Glavinić Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
671 2186 Kosta Glavinić Мушки Ivanjica trail Београд [10.0 km] 10 km Да
672 2187 Slobodan Vugdelija Мушки Vugdelije Subotica [10.0 km] 10 km Да
673 2188 Helga Hera Женски Vugdelije Subotica [10.0 km] 10 km Да
674 2189 Mira Jurišin Женски AK Hajduk maraton tim Kula Kuls [10.0 km] 10 km 00:55:00 Да
675 2190 Jožef Hajaš Мушки Wienerberger-Kanjiza Kanjiža [10.0 km] 10 km Да
676 2191 Miroslav Terzić Мушки ark Maratonci Kanjiza Kanjiža [10.0 km] 10 km Да
677 2192 Jelena Adžić Женски Apatin [10.0 km] 10 km Да
678 2193 Srđan Jović Мушки Čačak trči Čačak [10.0 km] 10 km Да
679 2194 Aleksandar Tatic Мушки Srbobran [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
680 2195 Jelena Djordjevic Женски SK Maslacak Beograd Zemun [10.0 km] 10 km Да
681 2196 Ivana Adzic Женски CAPITAL CREW Belgrade Београд [10.0 km] 10 km Да
682 2197 Željka Ćurčić Женски ARK Somaraton Sombor Kljajićevo [10.0 km] 10 km Да
683 2198 Dejan Markovic Мушки SFU PREMIJER Vrdnik [10.0 km] 10 km 00:49:00 Да
684 2199 Đurđija Obradović Женски Triogy Racing Team Vračar/Beograd [10.0 km] 10 km Да
685 2200 Vitaminka Zrnić Женски ARK Somaraton Kostolac [10.0 km] 10 km Да
686 2201 Aleksandra Duraković Женски Deer runners Apatin [10.0 km] 10 km Да
687 2202 Milan Vitas Мушки Prozivka Siti Subotica [10.0 km] 10 km 00:53:49 Да
688 2203 Velisav Vasic Мушки Beograd - Rakovica [10.0 km] 10 km Да
689 2204 Siniša Tomić Мушки Sombor [10.0 km] 10 km Да
690 2205 Stefan Ilić Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
691 2206 Miroslav Dukadinović Мушки OAK Beograd Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km Да
692 2207 Djordje Dumbelović Мушки Beograd, Rakovica [10.0 km] 10 km Да
693 2208 Aleksandar Rajić Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
694 2209 Milana Jovanov Женски Pancevo [10.0 km] 10 km Да
695 2210 Željko Benja Мушки Individualac, Osijek .Osijek [10.0 km] 10 km Да
696 2211 Katarina Popov Женски TRK Dinamik Београд [10.0 km] 10 km Да
697 2212 Roža Ivošević Женски Wienerberger-Kanjiza Novi Kneževac [10.0 km] 10 km Да
698 2213 Saša Tucaković Женски Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
699 2214 Jelisaveta Jovičić Женски Veki Run Team Beograd, Stari Grad [10.0 km] 10 km Да
700 2215 Горан Раичевић Мушки АРК Фрушка гора Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
701 2216 Nikola Brajkov Мушки NSR Running Club Нови Сад [10.0 km] 10 km 00:49:50 Да
702 2217 Branislav Katić Мушки ARK Somaraton Sombor Stapar [10.0 km] 10 km Да
703 2218 Ratko Gotovina Мушки Apatin [10.0 km] 10 km 00:56:00 Да
704 2219 Predrag Majstorović Мушки Apatin [10.0 km] 10 km 01:55:31 Да
705 2220 Mihajlo Karalić Мушки Apatin [10.0 km] 10 km Да
706 2221 Zsolt Muhi Мушки Magyarkanizsa [10.0 km] 10 km Да
707 2222 Biljana Gotovina Женски Apatin [10.0 km] 10 km Да
708 2223 Marija Orlić Женски Apatin [10.0 km] 10 km Да
709 2224 Anica Spalević Женски Beograd, Zemun [10.0 km] 10 km Да
710 2225 Ana Lukić Женски Apatin [10.0 km] 10 km Да
711 2226 Mišo Jović Мушки Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km Да
712 2227 Igor Miladinovic Мушки Zvezdara,Beograd [10.0 km] 10 km Да
713 2228 Maja Korica Женски Vežbaj za zdravlje Apatin [10.0 km] 10 km Да
714 2229 Branislava Tešić Женски Cegarrunning Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
715 2230 Jovan Jovic Мушки Outfit Beograd, Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
716 2231 Vanja Glišin Мушки Individualac, Novi Sad Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
717 2232 Petar Tica Мушки Individualac, Novi Sad Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
718 2233 Dejan Smiljanić Мушки Vežbaj za zdravlje Apatin [10.0 km] 10 km Да
719 2234 Višnja Odri Женски AK BSK - Borča Borča [10.0 km] 10 km Да
720 2235 Anita Odri Женски AK BSK - Borča Beograd, Borča [10.0 km] 10 km Да
721 2236 Rade Trkulja Мушки LIGA 9.JANUAR Beograda - Zvezdara [10.0 km] 10 km Да
722 2237 Bojana Tišma Женски Apatin [10.0 km] 10 km Да
723 2238 Andrej Forgač Мушки Apatin [10.0 km] 10 km Да
724 2239 Dalibor Trkulja Мушки LIGA 9.JANUAR Beograda - Zvezdara [10.0 km] 10 km Да
725 2240 Lazar Jelovac Мушки A K Iđija Inđija [10.0 km] 10 km 00:01:00 Да
726 2241 Bojan Radomirovic Мушки Viking Running Team Нови Сад [10.0 km] 10 km 00:52:00 Да
727 2242 Dragan Prole Мушки Viking Running Team Нови Сад [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
728 2243 Željko Kuić Мушки AK Apatin Subotica [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
729 2244 David Kuić Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Да
730 2245 Goran Štetić Мушки Deer runners Apatin [10.0 km] 10 km Да
731 2246 Дајана Штетић Женски Апатин [10.0 km] 10 km Да
732 2247 Dejan Pribojan Мушки Dobro jutro Apatine Apatin [10.0 km] 10 km 00:54:00 Да
733 2248 Ненад Лукић Мушки Суботица [10.0 km] 10 km Да
734 2249 Јелена Павић Женски Суботица [10.0 km] 10 km Да
735 2250 Marijana Bursac Женски Beolaser Liga Beograd\Zemun [10.0 km] 10 km Да
736 2251 Mlađen Samardžić Мушки Ak Marathon Brčko Brčko [10.0 km] 10 km 00:32:25 Да
737 2252 Maja Tešić Женски A K Inđija Inđija [10.0 km] 10 km 00:01:00 Да
738 2253 Luka Đeri Мушки A K Iđija Inđija [10.0 km] 10 km 00:01:00 Да
739 2254 Лазар Јефтић Мушки АРК Сомаратон Бегеч [10.0 km] 10 km Да
740 2255 Marko Kokanov Мушки AK Apatin Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
741 2256 Ana Vuk Kovačić Женски Maraton tim Pozarevac-ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
742 2257 Violeta Dragić Женски ARK Somaraton Sombor Sombor [10.0 km] 10 km Да
743 2258 Gordana Maksimović Женски Adidas Runners Belgrade Beograd, Krnjača (Palilula) [10.0 km] 10 km Да
744 2259 Dragana Agbaba Женски Apatin [10.0 km] 10 km Да
745 2260 Miša Kantar Мушки AK Topličanin Београд [10.0 km] 10 km Да
746 2261 Oliver Kolter Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Да
747 2262 Zoltan Molnar Gabor Мушки ARK TRON, PALIĆ Senta [10.0 km] 10 km Да
748 2263 Kristijan Đeri Мушки AK Inđija Inđija [10.0 km] 10 km 00:01:00 Да
749 2264 Bojana Vojnovic Женски Cortanovci [10.0 km] 10 km Да
750 2265 Teodora Mladenović Женски A K Inđija Inđija [10.0 km] 10 km 00:01:00 Да
751 2266 Miloš Jovanović Мушки adidas Runners Belgrade Београд [10.0 km] 10 km Да
752 2267 Miroslav Spremo Мушки Cegarunning AK Apatin Futog [10.0 km] 10 km Да
753 2268 Dragana Obradović Женски AK Inđija Inđija [10.0 km] 10 km 00:01:00 Да
754 2269 Nemanja Subotički Мушки Individualac, Stara Pazova Stara Pazova [10.0 km] 10 km Да
755 2270 Stefan Ciric Мушки Vojska Srbije Beograd-Rakovica [10.0 km] 10 km Да
756 2271 Saša Branković Мушки Veki Run Team Београд [10.0 km] 10 km Да
757 2272 Albina Tarjan Женски ARK Fruška Gora Novi Sad Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
758 2273 Zoltan Gortva Мушки Individualac, Bečej Becej [10.0 km] 10 km Да
759 2274 Olivera Rakic Женски Deer runners Apatin [10.0 km] 10 km Да
760 2275 Saša Vujanović Женски Individualac, Novi Sad Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
761 2276 Jelena Glišović Женски Adidas runners Belgrade Београд [10.0 km] 10 km Да
762 2277 Miloš Janković Мушки Adidas runners Belgrade Beograd, Srbija [10.0 km] 10 km Да
763 2278 Nataša Ivković Женски Individualac, Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
764 2279 Dragana Šarčanski Женски Individualac, Sombor Sombor [10.0 km] 10 km Да
765 2280 Janko Aleski Мушки Individualac, Beograd Београд [10.0 km] 10 km Да
766 2281 Branislav Cvenić Мушки Individualac, Apatin Apatin [10.0 km] 10 km Да
767 2282 Sara Buncic Женски Deer runners Apatin [10.0 km] 10 km Да
768 2283 Siniša Savić Мушки OAK Beograd Beograd - [10.0 km] 10 km Да
769 2284 Jovana Veličković Женски Individualac, Beograd Beograd/Palilula [10.0 km] 10 km Да
770 2285 Darija Amanović Женски Individualac, Apatin Apatin [10.0 km] 10 km Да
771 2286 Nadja Štetin Женски P.D. Naftaš Нови Сад [10.0 km] 10 km 01:00:00 Да
772 2287 Dragana Petić Женски Apatin [10.0 km] 10 km 01:00:00 Да
773 2288 Nemanja Stamenić Мушки Adidas Runners Belgrade Beograd-Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
774 2289 Nemanja Kovačević Мушки AK Apatin Apatin [10.0 km] 10 km Да
775 2290 Emina Bubulj Женски Induvidualac Apatin [10.0 km] 10 km Да
776 2291 Nenad Habibović Мушки AK Vršac Vršac [10.0 km] 10 km Да
777 2292 Bojan Simović Мушки beogad [10.0 km] 10 km Да
778 2293 Lazar Radojičić Мушки Beograd Beograd - Zemun [10.0 km] 10 km Да
779 2294 Valeria Balogh Женски Tatabanya Tatabanya [10.0 km] 10 km Да
780 2295 Slobodan Jerković Мушки Sombor Sombor [10.0 km] 10 km Да
781 2296 Tatjana Uzur Женски _Beograd Beograd - Zemun [10.0 km] 10 km Да
782 2297 Atila Fabijan Мушки Bajmok Bajmok [10.0 km] 10 km Да
783 2298 Ivan Šokac Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
784 2299 Jovana Čerak Женски Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
785 2300 Dejan Španović Мушки Adidas Runners Belgrade Београд [10.0 km] 10 km Да