Пријављени такмичари на 4. Povlen Trail Race

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број. Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Dragana Vidovic Женски Dolly Molly Нови Сад [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
2 2 Марко Карамарковић Мушки Ултра Тркач Србија Лазаревац [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
3 3 Maja Šulić Женски SCMT Нови Сад [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
4 4 Milan Nikolic Мушки Loznica [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
5 5 Lidija Radulović Женски Suunto Srbija Beograd, Novi Beograd [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
6 6 Stefan Stepanović Мушки Veliki Crljeni, Lazarevac [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
7 7 Snezana Djuric Женски Klub Ekstremnih Sportova Kragujevac Kragujevac [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
8 8 Slavko Panic Мушки PSK Pobeda Beograd BEOGRAD/VOZDOVAC [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
9 9 Đorđe Dukić Мушки Sremski Karlovci [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
10 10 Vasilii Abrosimov Мушки OK Strazilovo Нови Сад [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
11 11 Matija Mladenović Мушки Smederevo [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
12 12 Огњен Обућина Мушки Шишарке Ужице Ужице [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
13 13 Vladimir Grujic Мушки Нови Сад [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
14 14 Filip Mangović Мушки BURT Београд [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
15 15 Aleksa Šakota Мушки Novi Sad/ Veternik [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
16 16 Nikola Bojić Мушки Loznica [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
17 17 Miloš Paković Мушки Ajkulice BEOGRAD/ZVEZDARA [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
18 18 Davor Vidović Мушки Pančevo [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
19 19 Dimitrije Krstevski Мушки Београд [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
20 20 Marko Matijas Мушки Beograd Novi Beograd [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
21 21 Danijel Simonović Мушки Absolute and Shape/KTJ tim Pančevo, Glogonj [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
22 22 Sinisa Jaksic Мушки KTJ Team Čerević [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
23 23 Вера Поповић Женски Ужице [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
24 24 Alexey Kozlov Мушки Beograd - Čukarica [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
25 25 Tatjana Jocić Женски AK Bečej Ljig [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
26 26 Dušan Radovanović Мушки Kripton Kamp Lazarevac [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
27 27 Slađan Đaković Мушки Beograd, Zvezdara [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
28 28 Dragan Đikić Мушки Valjevo [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
29 29 Nikoleta Popović Женски Pogorac Trail Team Београд [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
30 30 Ilija Savic Мушки Kragujevac [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
31 31 Марко Герасимовић Мушки Ултра Тркач Србија Лазаревац [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
32 32 Zeljko Stojkovic Мушки Smederevo [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
33 33 Дејан Милосављевић Мушки Beograd - [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
34 34 Nenad Mitić Мушки Čenta [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
35 35 Marta Vučićević Женски Bajina Basta [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
36 36 Radovan Cuk Мушки Beograd Surcin [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
37 37 Igor Filipović Мушки Avantura Bez Vodiča Beograd- Rakovica [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
38 38 Maksim Milkov Мушки Нови Сад [21.0 km] 21 km (Red Race) 03:00:00 Да
39 39 Petar Petrov Мушки KTJ Team Нови Сад [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
40 40 pexyyyy pexyyyy Мушки Valjevo [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
41 41 Ivan Petković Мушки Novi Beograd [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
42 42 Đorđe Žutić Мушки Beograd stari grad [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
43 43 Зоран Радовић Мушки S-GYM Ариље [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
44 44 Milan Pantović Мушки Trstenik Trstenik [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
45 45 Jelena Paunović Женски SPU Srbija u pedalj Smederevo [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
46 46 Nikola Mandic Мушки Београд [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
47 47 Bojana Pavlovic Женски Arandjelovac [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
48 48 Sergey Abramov Мушки Dits_Team Bishkek [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
49 49 Nenad Jovanović Мушки Novi Beograd [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
50 50 Petr Vyrzhikovskii Мушки iRUN Београд [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
51 51 Anđelka Raković Женски Duracell Beograd-Zemun [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
52 52 Miloš Milanović Мушки Spk Stari Grad Užice [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
53 53 Alesya Abramova Женски Dits_Team Tomsk [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
54 54 Stojan Miskovic Мушки Kikinda [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
55 55 Miloš Jakovljević Мушки Bacevac, Barajevo [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
56 56 Duško Petrović Мушки Super gym Beograd Beograda - Cukarica [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
57 57 Dario Kocis Мушки Kikinda [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
58 58 Мирослав Шпрингељ Мушки Београд,Палилула [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
59 59 Andreja Kostić Мушки Kragujevac [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
60 60 Nemanja Blagojević Мушки Skyrunners Kg Kragujevac [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
61 61 Zorana Pusara Женски Runningcoach Lacarak [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
62 62 Živana Mrkonjić Женски Spartanke Loznica [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
63 63 Marko Milovanovic Мушки Loznički trkači Loznica [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
64 64 Danijel Lončarević Мушки AK Bečej Becej [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
65 65 Katarina Jezdić Женски Decathlon Нови Сад [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
66 66 Bojan Aleksic Мушки PSD Cira Lajkovac Lazarevac, Beograd [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
67 67 Nikola Živanović Мушки PK Tara Bajina Bašta [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
68 68 Dragan Ivanovic Мушки 031 Trail Runners Uzice [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
69 69 Ненад Мирковић Мушки ЗнАмо да не дАмо! СЕОС против Рио Тинта! Нови Београд [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
70 70 Aleksandar Jovančić Мушки Spartak Training System Београд [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
71 71 Petar Grujić Мушки Spartak Training System Beograd- Palilula [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
72 72 Dijana Živanović Женски PK Tara Bajina Bašta [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
73 73 Dacha NBG Мушки Beograd Novi Beograd [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
74 74 Nikola Eror Мушки PSD Radivoj Simonovic Sombor Sombor [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
75 75 Marko Radišić Мушки TEND Нови Сад [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
76 76 Artur Melikhov Мушки Novi-Sad [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
77 77 Ana Stankovic Женски Beograd, Srbija [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
78 78 Pavle Aleksic Мушки Otpisan Lazarevac [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
79 79 Maksim Naumov Мушки Нови Сад [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
80 80 Čedomir Bukvić Мушки Vojska Srbije BEOGRAD ZVEZDARA [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
81 81 Vladimir Pajic Мушки DRUM VPM Loznica [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
82 82 Nemanja Milovanovic🇷🇸 Мушки Absolute & Shape Valjevo [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
83 83 Nikola Stojnic Мушки Loznica [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
84 84 Nela Lazarevic Женски PAK Mosor Nis [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
85 85 dragan jagodic Мушки Valjevo [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
86 86 Mladen Mihajlović Мушки Београд [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
87 87 Dejan Đorđević Мушки Београд [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
88 88 Mihajlo Nikolić Мушки Team Vrčin Beograd-Vrčin [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
89 89 Nemanja Nikic Мушки Valjevska pivara Valjevo [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
90 90 Nikola Vidaković Мушки Team Vrčin Grocka, Beograd [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
91 91 Marko Jocić Мушки AK Bečej Bečej [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
92 92 Nikola Anđelković Мушки Team Vrčin Beograd Vrčin [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
93 93 Bosko Perovic Мушки Beograd Batajnica [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
94 94 Relja Milivojevic Мушки Beograd-Voždovacu [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
95 95 Nadja Štetin Женски P.D. Naftaš Нови Сад [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
96 96 Miroslav Gaković Мушки Beograd, Novi Beograd [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
97 97 Marija Kulic Женски Beograd - Stari grad [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
98 98 Mihailo Bogićević Мушки Pančevo [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
99 99 Стефан Стаменковић Мушки Лазаревац [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
100 100 Aleksej Tkachev Мушки TARABUS Нови Сад [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
101 101 Miroslav Liscevic Мушки ARK Somaraton Sombor [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
102 102 Stefan Tovilović Мушки Mladost Uzice Beograd (Voždovac) ( Beograd-Voždovac ) [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
103 103 Milena Kunej Женски Београд [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
104 104 Miloš Trifunović Мушки Užice [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
105 105 Lazar Marjanović Мушки Pomirishi tim Beograd-Zvezdara [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
106 106 Ненад Монаров Мушки ПСД ЖЕЛЕЗНИЧАР Нови Сад [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
107 107 Filip Šulović Мушки PK Povlen Valjevo Valjevo [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
108 108 Nebojša Glišić Мушки ŽIVI ZDRAVO Beograd, Stari Grad [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
109 109 Stanislav Mijatović Мушки Sremska Mitrovica [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
110 110 Boris Skender Мушки Београд [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
111 111 Sifre van Teeffelen Женски Hilvarenbeek [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
112 112 Milica Živanović Женски AK Mladost Užice Ub [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
113 113 Милан Махер Мушки Нови Сад [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
114 114 Александар Ђуровић Мушки Ултрабициклизам Vrnjačka Banja [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
115 115 Andrei Bogdanov Мушки Running Family Novisad [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
116 116 Aleksandar Papić Мушки Kornjača Kragujevac [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
117 117 Nataša Naletina Женски PSK Balkan Novi Beograd [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
118 118 Slobodan Zdravković Мушки Kraljevo [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
119 119 Milos Popovic Мушки Београд [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
120 120 Dmitrii Kulinenkov Мушки Stari Ledinci [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
121 121 Nikola Radic Мушки Smederevo [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
122 122 Marko Škara Мушки SKY OCR Rajičević Smederevo [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
123 123 Zdravko Karadžić Мушки Sevojno [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
124 124 Damir Fejzic Мушки Vrsac [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
125 125 Marijana Mijatovic Женски KTJ Team Нови Сад [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
126 126 Milovan Jovanović Мушки Beograd - Voždovac [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
127 127 Igor Jajic Мушки Absolute & Shape Havana [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
128 128 Saša Jakšić Мушки PD Medicinar Smederevo Smederevo [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
129 129 Nemanja Lugic Мушки Absolute & Shape Pancevo, Starcevo [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
130 130 Dejan Mizdrak Мушки Valjevo Valjevo [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
131 136 Goran Crnkovic Мушки Arilje [21.0 km] 21 km (Red Race) Да
132 501 Катарина Догањић Женски Лазаревац [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
133 502 Goran Marković Markoni Мушки Veterani 63. padobranske brigade Valjevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
134 503 Jordan Ćirić Мушки Reload Energy Drinks Sremska Kamenica [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
135 504 Nemanja Rusić Мушки Zemun [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
136 505 Marija Avramović Женски Valjevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
137 506 Милан Барјактаревић Мушки Нови Сад [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
138 507 Jelena Mitrović Женски BRC - Belgrade Running Club Beograd/Palilula [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
139 508 Aleksa Banković Мушки PSK Pobeda Beograd Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) 01:32:00 Да
140 509 Aleksandra Kojić Женски Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
141 510 Ivana Pavlović Женски BRC Belgrade Running Club Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
142 511 Marijana Prodanović Женски Trilogy Stari Banovci [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
143 512 Срећко Јакић Мушки Ваљево [12.0 km] 12 km (Blue Race) 00:01:00 Да
144 513 Masa Matijasevic Женски Lazarevac, Beograd [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
145 514 Sanja Djurovic Женски Beograd-Voždovac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
146 515 Đorđe Stanišić Мушки Lazarevac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
147 516 Predrag Nešić Мушки Lazarevac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
148 517 Ana Litrić Женски BEOGRAD (11000) [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
149 518 Nikola Lalic Мушки Za pobedu Beograd, Čukarica [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
150 519 Ilija Đurović Мушки Za pobedu BEOGRAD/Voždovac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
151 520 Gabor Fodor Мушки Horgos [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
152 521 Sanja Zivanovic Женски Rebaspo Lazarevac, Beograd [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
153 522 Darko Vasić Мушки Lazarevac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
154 523 Natalija Spasic Женски Нови Сад [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
155 524 Aleksandra Peric Женски Limunada Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
156 525 Marko Sindjic Мушки Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
157 526 Vasilije Bjelica Мушки Pančevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
158 527 Dejan Djordjevic Мушки Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
159 528 Biljana Grozdanović Женски Lajkovac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
160 529 Nikola Škiljević Мушки Beograd (Novi Beograd) [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
161 530 Aleksandar Vesnić Мушки Sevojno [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
162 531 Jelena Raden Женски BRC - Belgrade Running Club Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
163 532 Sofija Vidović Женски Pančevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
164 533 Aco Jovanovic Мушки Uzice [12.0 km] 12 km (Blue Race) 00:00:00 Да
165 534 Viktor Prčić Мушки Spartak Training System Subotica [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
166 535 Dejan Prčić Мушки PSK Spartak Subotica Subotica [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
167 536 Vladimir Simović Мушки S-GYM Arilje [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
168 538 Aleksa Vidović Мушки Pančevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
169 539 Vukašin Kojić Мушки Belgrade - Lazarevac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
170 540 Marko Antić Мушки Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
171 541 Nataša Radulović Женски Valjevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
172 542 Todor Đaković Мушки Mirijevo-Beograd [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
173 543 Nenad Vulovic Мушки SECER loungebar Arilje [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
174 544 Milena Popović Женски Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
175 545 Viktor Pavlovic Мушки Uzovnica [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
176 546 Djordje Djordjevic Мушки Valjevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
177 547 Jelena Milivojević Женски Beograd, Srbija [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
178 548 Ljiljana Dimitrijević Женски Beograd, Srbija [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
179 549 Nevena Popadic Женски Lazarevac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
180 550 Stefan Smiljkovic Мушки Beograd / Voždovac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
181 551 Jelena Pavlović Женски Bajina Bašta [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
182 552 Dušan Krstić Мушки TIAC Нови Сад [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
183 553 Marko Prodanovic Мушки Lajkovac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
184 554 Ognjen Spasojevic Мушки Stari Ledinci [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
185 555 Bojan Krivokuca Мушки Нови Сад [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
186 556 Dragana Obradovic Женски Ljubovija [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
187 557 Nikola Pejčić Мушки Lazarevac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
188 558 Branko Vasic Мушки Zemun - Beograd [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
189 559 Nemanja Bjelić Мушки Athletics Center Šabac Ruma, Platičevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
190 560 Милош Милосављевић Мушки Beograd-Umka [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
191 561 Veljko Ljuboja Мушки Zemun, Beograd [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
192 562 Andrea Stanković Женски Beograd - Stari grad [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
193 563 Irena Jašić Женски Team Vrčin Beograd, Vrčin [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
194 564 Jovan Maksić Мушки Нови Сад [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
195 565 Una Gagovic Женски TEND Нови Сад [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
196 566 Mihajlo Stojkovic Мушки Beograd, Novi Beograd [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
197 567 Dejan Vidovic Мушки Dolly Molly Нови Сад [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
198 568 Jelena Zugic Женски Super Gym Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
199 569 Danka Bojovic Женски Super Gym Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
200 570 Valentina Aleksic Женски Super Gym Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
201 571 Јовица Прокић Мушки Лозница [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
202 572 Teodora Tovarović Женски Šabac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
203 573 Boris Nikolić Мушки Valjevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
204 574 Danka Pucarevic Женски Planinarski klub Pobeda Beograd BEOGRAD ZVEZDARA [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
205 575 Jovan Mirčetić Мушки Beograd-Sremčica [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
206 576 Nevena Živanović Женски Team Vrčin Beograd Vrčin [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
207 577 Marko Mihailovic Мушки Crossland 014 Valjevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
208 578 Nebojša Đurković Мушки TEND Novi Sad, Serbia [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
209 579 Milan Savulov Мушки Absolute & Shape Pančevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
210 580 Jelena Zegarac Женски ŽIVI ZDRAVO Beograd-Stari grad [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
211 581 Ilija Vucetic Мушки Sremska Kamenica [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
212 582 Марко Лаушевић Мушки Taurunum Ваљево [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
213 583 Andreja Klebec Мушки Delta Running Team Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
214 584 Lazar Jovanović Мушки GM OCR Team Veliki Crljeni, Lazarevac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
215 585 Obrad Babic Мушки SCG Running team Lajkovac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
216 586 Petar Dejanovic Мушки PD Medicinar Smederevo Smederevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
217 587 Stefan Milivojevic Мушки Valjevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
218 588 Ivan Golubović Мушки PSD Magleš Valjevo Valjevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
219 589 Jovana Peric Женски Limunada Beograd ,Čukarica [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
220 590 Branko Mrkonjić Мушки Loznica [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
221 591 Jovana MIHAILOVIC Женски Beograda-Zvezdara [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
222 592 Sandra Bošković Женски PSD Magleš Valjevo Valjevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
223 593 Marijana Jerinić Živanović Женски Valjevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
224 594 Ivana Timotijević Женски Valjevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
225 595 Ivan Pavlovic Мушки Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
226 596 Branislav Jednak Мушки Totalna je banja Valjevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
227 597 Luka Rangelov Мушки Hanikatt Racing Team Mionica [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
228 598 Tamara Zejak Женски Beograd - Vracar [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
229 599 Milica Miletic Женски PK Povlen Valjevo Valjevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
230 600 Ivan Radeta Мушки Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
231 601 Sreten Bogicevic Мушки Sportski klub Spartanac Lazarevac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
232 602 Nevena Soldat Женски Sportski klub Spartanac Beograd- Karaburma [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
233 603 Jovana Banović Женски Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
234 604 Ilija Lazarevic Мушки Valjevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
235 605 Aleksandra Radmilovic Женски Teretanica Beograd ,Čukarica [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
236 606 Marija Milanovic Женски SK Tribe - Salomon tim Beograd, Srbija [12.0 km] 12 km (Blue Race) 00:03:00 Да
237 607 Nikola Avramovic Мушки Koceljeva [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
238 608 Predrag Bradarić Мушки Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
239 609 Borivoj Gajic Мушки Barič, Obrenovac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
240 610 Tamara Stjepanovic Женски Beograd-Obrenovac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
241 611 Uroš Popović Мушки Obrenovac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
242 612 Alen Mušić Мушки Belgrade Running Club Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
243 613 Igor Zivkovic Мушки Lajkovac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
244 614 Marija Milanović Женски Ljubovija [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
245 615 Исидора Ђурић Женски Ђачко Нови Сад [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
246 616 Boban Sindjic Мушки Beograd-Voždovacu [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
247 617 Лука Челић Мушки Нови Сад [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
248 618 Mina Radosavljevic Женски Belgrad running club Beograd Palilula [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
249 619 Jovana Todorović Женски Kragujevac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
250 620 Jovana Petrusic Женски Skyrunners Kg Kraguejvac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
251 621 Daniel Šokac Мушки ARK Somaraton Sombor [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
252 622 Miloš Srećković Мушки Testosteronation Novi Beograda [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
253 623 Bojana Andric Женски Hanikatt Racing Team Mionica [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
254 624 Предраг Ђорђевић Мушки Зрењанин [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
255 625 Sonja Malovic Женски Capital Crew Belgrade Beograd-Novi Beograd [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
256 626 Мирко Кадијевић Мушки Београд (Чукарица) [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
257 627 Milan Rapaic Мушки Beograd/ Zemun [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
258 628 Violeta Tešić Женски Beograd,Višnjička Banja [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
259 629 Stevan Gez Мушки PSD Železničar NS Rumenka [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
260 630 Milorad Štrbački Мушки BRC - Belgrade Running Club Beograd- Palilula [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
261 631 Ivana Srećković Женски Beograd-Novi Beograd [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
262 632 Klara Ćurčin Женски Intervet Beograd/Zemun [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
263 633 Ljubomir Ćurčin Мушки Intervet Beograd - Zemun [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
264 634 Jelena Bukvić Женски Beograd, Zvezdara [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
265 635 Saša Tintor Мушки Zrenjanin [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
266 636 Damir Avramović Мушки Beograd-Voždovacu [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
267 637 Petar Bakic Мушки 031 Trail Runners Užice [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
268 638 Selena Nolic Женски Ljubovija [12.0 km] 12 km (Blue Race) 00:01:00 Да
269 639 Velibor Simic Мушки Smederevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
270 640 Jovana Andric Женски Valjevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
271 641 Srdjan Dobric Мушки Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
272 642 Dejana Ivković Женски Box klub Spartanac Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
273 643 Aleksandar Oskoruša Мушки BRC - Belgrade Running Club BEOGRAD ZVEZDARA [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
274 644 Simo Grozdanic Мушки Trinity Obrenovac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
275 645 Ivana Jovicic Женски Trinity Obrenovac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
276 646 Bojan Kalapiš Мушки Pančevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
277 647 Vuk Marjanović Мушки Pomirishi tim Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
278 648 Саша Ђорђевић Мушки Zrenjanin [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
279 649 Natasa Barovic Женски Trinity Obrenovac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
280 650 Nevena Djordjevic Женски Beograd - Novi Beograd [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
281 651 Gordana Mihajlovic Женски Novi Beograd [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
282 652 Danilo Protić Мушки Pićulani Novi Sad, Serbia [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
283 653 Nenad Jorgin Мушки Pićulani Kikinda [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
284 654 Milos Aranitovic Мушки AK LEOTAR TREBINJE Trebinje [12.0 km] 12 km (Blue Race) 00:02:00 Да
285 655 Stanislav Iurkov Мушки Нови Сад [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
286 656 Ilija Jovičić Мушки Trinity Obrenovac [12.0 km] 12 km (Blue Race) 00:01:00 Да
287 657 Boško Jocić Мушки beograd-Savski venac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
288 658 Nemanja Vukicevic Мушки Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
289 659 Mirjana Belusevic Женски Novi Sad, Vojvodina [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
290 660 Vesna Vlaisavljevic Женски Capital Crew Belgrade Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
291 661 Jelena Pajić Женски Gradski trkački Beograd- Zvezdara [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
292 662 Tatiana Tauberger Женски Iron Angel Novi Sad, Serbia [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
293 663 Maja Stankovic Женски OAK Beograd Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
294 664 Marko Ranković Мушки KTJ Team Нови Сад [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
295 665 Aleksandar Marinkovic Мушки Valjevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
296 666 Jelena Grujic Женски Trinity Obrenovac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
297 667 Luka Bogojević Мушки Šabac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
298 668 Vuk Kušaković Мушки Valjevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
299 669 Petar Žorić Мушки Testosteronation Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
300 670 Марко Ђурић Мушки Beograd, Rakovica [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
301 671 Ana Bogdanović Женски Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
302 672 Aleksandra Lazić Женски Dlakaman team Loznica [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
303 673 Miloš Lazarević Мушки Obrenovac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
304 674 Luka Jovicic Мушки Box klub Spartanac Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
305 675 Danijela Ćosić Женски Toskana Valjevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
306 676 Jovan Mitić Мушки Beograd Vozdovac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
307 677 Ksenija Barna Женски veteran ak srem Sremska Mitrovica [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
308 678 Tomislav Škorić Мушки Veteran AK Srem Sremska Mitrovica [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
309 679 Janko Zarić Мушки Valjevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
310 680 Ivan Nikolic Мушки Beograd - Palilula [12.0 km] 12 km (Blue Race) 00:00:00 Да
311 681 Aleksandar Štajfer Мушки KTJ Team Čelarevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
312 682 Bogdan Jednak Мушки Valjevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
313 683 Огњен Павловић Мушки Ваљево [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
314 684 Dragana Stanojlovic Женски Toskana Valjevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
315 685 Boris Radovanović Мушки Smederevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
316 687 Mia Banković Женски Ultra Trkac Srbija Beograd Čukarica [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
317 688 Aleksandra Jevtovic Женски Beograd, Stari Grad [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
318 689 Denis FedosovLedovskikh Мушки Novi Sad, Serbia [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
319 690 Konstantin Bajev Мушки BK Velo Novi Sad, Serbia [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
320 691 Miloš Pavlović Мушки Absolute & Shape Ljubovija [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
321 692 Милица Влајин Женски Absolute & Shape Панчево [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
322 693 Vukašin Drobnjak Мушки Beograd / Vračar [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
323 694 Nikola Stojković Мушки Beograd - Novi Beograd [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
324 695 Lidija Bukurović Женски Trinity Obrenovac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
325 696 Марко Орешковић Мушки Качарево [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
326 697 Dragan Jocić Мушки PSD Magles Valjevo Valjevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
327 698 Anja Škorić Женски Sremska Mitrovica [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
328 699 Jovana Rakić Женски PD Orfej Valjevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
329 700 Bojana Ilić Женски Spartak Training System Beograd-Novi Beograd [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
330 701 Božidar Ilić Мушки Spartak Training System Beograd - Čukarica [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
331 702 Aleksandar Pavlović Мушки / Valjevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
332 703 Dragan Savčić Мушки - Нови Сад [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
333 704 Anja Milosavljevic Женски Kragujevac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
334 705 Milija Rakićević Мушки Beograd,Sremcica [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
335 706 Petar Božović Мушки AK Mladost Užice Užice [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
336 707 Jovica Marković Мушки Valjevo [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
337 708 Danica Nikolić Женски Obrenovac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
338 709 Danilo Nikolić Мушки Obrenovac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
339 710 Milovan Lučić Мушки PEK Gora Kragujevac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
340 711 Vladimir Todorović Мушки Požarevac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
341 712 Djordje Pipić Мушки Obrovac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
342 713 Miroslav Gligorić Мушки Loznički trkači Loznica [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
343 714 Marija Grbić Женски Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
344 715 Danilo Lukić Мушки Ćumez Institucija Нови Сад [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
345 716 Marija Milošević Женски Lajkovac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
346 718 Milan Ivanović Мушки Belgrade Urban Runing Team Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
347 719 Vanja Djukelić Женски Beograd-Stari grad [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
348 720 Jeremy Lang Мушки Serbia Running Project Bristol [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
349 721 Neda Živojinović Женски Beograd, Novi Beograd [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
350 722 Andrea Milenković Женски Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
351 723 Kristina Tavrić Женски Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
352 724 Ivan Ralinovski Мушки Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
353 725 Slavica Simić Женски Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
354 726 Ana Vulović Женски Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
355 727 Milena Dimitrijević Женски Eco Trails Svilajnac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
356 728 Branimir Ivanović Мушки Užice [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
357 729 Nada Zdravković Женски Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
358 730 Mirjana Djordjević Женски Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
359 731 Teo Roberto Мушки Beograd [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
360 732 Maxence Bourbon Мушки Београд [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да
361 734 Nemanja Stojanović Мушки Leskovac [12.0 km] 12 km (Blue Race) Да