Пријављени такмичари на 3. Ulična trka Ečka

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број. Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Nemanja Mladenović Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
2 2 Sanja Despotovic Женски BMR Beograd -Čukarica [10.0 km] 10 km 00:46:00 Да
3 3 Stevica Inđić Мушки Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
4 4 Gordana Radaković Женски Zrenjnanin [10.0 km] 10 km Да
5 5 Dragana Novitovic Женски Belgrade Marathon Runners Beograd - Mirijevo [10.0 km] 10 km Да
6 6 Nikola Markovic Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
7 7 Filip Stankovic Мушки Belgrade Marathon Runners Beograd Zemun [10.0 km] 10 km 00:35:00 Да
8 8 Sanja Kandić Женски Bambi gym Zrenjanin 23000 [10.0 km] 10 km 01:07:00 Да
9 9 NEVENA BABIC Женски Bambi gym Krajisnik [10.0 km] 10 km Да
10 10 Igor Markov Мушки Maratontim Zrenjanin Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:38:18 Да
11 11 Dragan Vuković Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Да
12 12 Dragan Funduk Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Да
13 13 Goran Nedić Мушки Nemam klub Šid [10.0 km] 10 km Да
14 14 danica grujic firanj Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
15 15 Velibor Mladenović Мушки ZR RUNNING TEAM Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
16 16 Milica Marković Женски AK Apatin-Čegarunning Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
17 17 Boris Jančić Мушки Apartment Jančić Smederevo [10.0 km] 10 km Да
18 18 Ervin Rajda Мушки VAK 1926 Vršac Vrsac [10.0 km] 10 km 00:39:30 Да
19 19 Milan Milosavljević Мушки Novi Bečej [10.0 km] 10 km Да
20 20 Dejan Medić Мушки Zrenjnanin [10.0 km] 10 km Да
21 21 Bojan Samac Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Да
22 22 Немања Кашиковић Мушки Fit Complete Running Novi Sad Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
23 23 Srđan Milenković Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
24 24 Dragan Prole Мушки Viking Running Team Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
25 25 Nevena Jovanović Женски Београд [10.0 km] 10 km Да
26 26 Goran Gnjidić Мушки Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
27 27 Dejan Gojić Мушки rekreativac Beograd, Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:45:00 Да
28 28 Danijela Dragojević Женски Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
29 29 Nebojsa Petrovic Мушки Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
30 30 Petar Tanovic Мушки Obrenovac [10.0 km] 10 km Да
31 31 Đorđe Marković Мушки Baničina [10.0 km] 10 km 00:56:57 Да
32 32 Gordana Šeatović Женски 🏃‍♀️rekreativac Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
33 33 Весна Бјелан Женски ARK Somaraton Сомбор [10.0 km] 10 km Да
34 34 Roberto Labinjan Мушки Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:47:17 Да
35 35 Damjan Markovic Мушки RTIM Београд [10.0 km] 10 km 00:45:00 Да
36 36 Jovana Kožlović Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
37 37 Nikola Jakovljević Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
38 38 Jadranka Srdač Женски Me, Myself & I Novi Bečej [10.0 km] 10 km Да
39 39 Srecko Prodanov Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
40 40 Vesna Jović Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
41 41 Miloš Jovanović Мушки AK Partizan Beograd Београд [10.0 km] 10 km 00:47:00 Да
42 42 David Matic Мушки Cegar running team Novi Sad, [10.0 km] 10 km Да
43 43 Petar Marioncu Marioncu Мушки Zrenjanin, [10.0 km] 10 km Да
44 44 Стефан Ћирић Мушки Београд, Чукарица [10.0 km] 10 km 00:37:48 Да
45 45 Jelena Tabački Женски Zrenjanin,Ecka [10.0 km] 10 km Да
46 46 Tijana Aleksić Женски Beograd,Vozdovac [10.0 km] 10 km Да
47 47 Слободан Хорњак Мушки Само Партизан Зрењанин [10.0 km] 10 km Да
48 48 Marko Stanisavljević Мушки MOZEMO I BRZE Smederevo [10.0 km] 10 km Да
49 49 Veronika Fačara Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
50 50 Ана Жикић Женски 🌺 Ковин [10.0 km] 10 km Да
51 51 Stefan Erceg Мушки Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
52 52 Momčilo Popović Мушки SRB RUN Beograd, Zemun, [10.0 km] 10 km Да
53 53 Snežana Đurašević Женски Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
54 54 Aleksandra Janković Женски Хајдукмаратон тим Кула [10.0 km] 10 km Да
55 55 Zoran Janković Мушки Хајдукмаратон тим Кула [10.0 km] 10 km Да
56 56 Dragan Savkovic Мушки Ak Orlova Senka Beograd/Palilula [10.0 km] 10 km 00:41:00 Да
57 57 Stenli Kipruto Мушки Kenije Uzic [10.0 km] 10 km 00:30:00 Да
58 58 Saša Tucaković Женски Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
59 59 Bojan Joksimovic Мушки Smederevo [10.0 km] 10 km Да
60 60 Милош Чолић Мушки Cegarunning Сремска Каменица [10.0 km] 10 km 18:30:00 Да
61 61 Ivana Ristić Gerginov Женски ZR RUNNING TEAM Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
62 62 Radosav Vulikic Мушки Legendice BEOGRAD/Voždovac [10.0 km] 10 km Да
63 63 Стефан Лугић Мушки absolute_health_and_fitness Панчево, Старчево [10.0 km] 10 km Да
64 64 Saša Tot Мушки Aradac [10.0 km] 10 km Да
65 65 Goran Matic Мушки Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km Да
66 66 Nenad Dabić Мушки Absolute & Shape Pančevo [10.0 km] 10 km Да
67 67 Marijana Prodanović Женски Trilogy Stari Banovci [10.0 km] 10 km 00:01:00 Да
68 68 Aleksandra Anđelković Женски TEND Sremska Kamenica [10.0 km] 10 km Да
69 69 Slavica Neta Женски AK Veteran Beograd Beograd/Zemun [10.0 km] 10 km 01:40:00 Да
70 70 Viacheslav Sokolov Мушки Slava Begu Novi Sad- Detelinara [10.0 km] 10 km Да
71 71 Miroslava Vidović Mitrović Женски Loznica [10.0 km] 10 km Да
72 72 Aleksandar Aničić Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Да
73 73 Suzana Filipovic Женски ARK Somaraton Beograda [10.0 km] 10 km Да
74 74 Branislav Plećaš Мушки Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
75 75 Marija Živulović Женски Beograd - Mirijevo [10.0 km] 10 km Да
76 76 Dragan Ćirić Мушки ARK Tron SUBOTICA Subotica [10.0 km] 10 km Да
77 77 Andrej Preveden Мушки Novi Sad, Serbia [10.0 km] 10 km Да
78 78 Teodora Marković Женски Legendice Beograd, Obrenovac [10.0 km] 10 km Да
79 79 Željko Pivarski Мушки Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
80 80 Branislava Anovic Женски Mali svirac Tomasevac [10.0 km] 10 km Да
81 81 Ilijana Radulović Женски Pančeo [10.0 km] 10 km Да
82 82 Boris Demir Мушки ZR RUNNING TEAM Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:53:00 Да
83 83 Ivana Vukajlović Женски Zrenjanin-Ečka [10.0 km] 10 km Да
84 84 Milan Bojić Мушки Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
85 85 Nenad Ivanović Мушки AK Berane Berane [10.0 km] 10 km Да
86 86 Igor Gatalica Мушки Dlakaman_team Smederevo [10.0 km] 10 km Да
87 87 Negomir Gajinov Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
88 88 VLADIMIR MILISAVAC Мушки BATROVCI [10.0 km] 10 km Да
89 89 radovan radulović Мушки ak spartak Subotica [10.0 km] 10 km Да
90 90 Lidija Dani Женски Kovin [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
91 91 Ivana Lalić Женски Novi Beograd/Beograd [10.0 km] 10 km Да
92 92 Vesna Borković Женски Vetruške Indjija [10.0 km] 10 km Да
93 93 Vladimir Kršić Мушки Zrenjnanin [10.0 km] 10 km 23:52:00 Да
94 94 Predrag Vukajlović Мушки Zrenjanin,Ecka [10.0 km] 10 km Да
95 95 Aleksandar Kašiković Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
96 96 Zlatko Bedić Мушки ARK TRON Subotica [10.0 km] 10 km Да
97 97 Arpad Šarkezi Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
98 98 Stefan Mudrisnki Мушки - Srbobran [10.0 km] 10 km Да
99 99 Đorđe Zdravković Мушки Beograd, Stari Grad [10.0 km] 10 km Да
100 100 Nataša Ranković Jovanović Женски Delta Running Team Beograd - Čukarica [10.0 km] 10 km Да
101 101 Darko Lončar Мушки DEČKI U PLAVOM / CAPITAL RUNNERS 387 Sarajevo [10.0 km] 10 km 00:41:27 Да
102 102 Davor Vidović Мушки Pančevo [10.0 km] 10 km Да
103 103 Dragisa Stanojevic Мушки Zrenjnain [10.0 km] 10 km Да
104 104 Marko Buljan Мушки Udruga Sportkis Kiseljak [10.0 km] 10 km 00:37:00 Да
105 105 Goran Sabadoš Мушки Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:56:00 Да
106 106 Jovana Vujackov Женски Novi Bečej [10.0 km] 10 km Да
107 107 Marko Živčević Мушки Delta Running Team Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km 05:01:00 Да
108 108 Mira Jurišin Женски AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Да
109 109 Ivan Medic Мушки Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
110 110 Isidora Pilipovic Женски Elemir [10.0 km] 10 km Да
111 111 Урош Гутић Мушки АК Борац (Бања Лука) Невесиње [10.0 km] 10 km 00:31:30 Да
112 112 Aleksandar Mihailovic Мушки BEOGRAD ZVEZDARA [10.0 km] 10 km Да
113 113 Nikola Medic Мушки Zrenjanin 23000 [10.0 km] 10 km Да
114 114 Bojan Mihajlov Мушки Wonder Gym Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
115 115 Marija Mirković Женски Beograd - Borca [10.0 km] 10 km 00:56:00 Да
116 116 Slobodan Mikovic Мушки SrbobRUN Srbobran [10.0 km] 10 km Да
117 117 snezana stojin Женски Fit Complete Running Нови Сад [10.0 km] 10 km 01:14:00 Да
118 118 Jelena Tabacki Женски ZR RUNNING TEAM Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
119 119 Branislav Bačić Мушки Kikinda [10.0 km] 10 km Да
120 120 Jelena Bobinac Takač Женски Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
121 121 Pedja Simić Мушки Beograd-Obrenovac [10.0 km] 10 km Да
122 122 Jadranka Kostovski Женски KLUB PLANINARA ZRENJANIN Zrenjnanin [10.0 km] 10 km 01:02:00 Да
123 123 Branko Stefanovic Мушки 🏃‍♂️Rekreativac Stara Pazova [10.0 km] 10 km 00:58:00 Да
124 124 Jelena Mihajlov Женски Wonder Gym Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
125 125 Maja Tešić Женски Inđija [10.0 km] 10 km Да
126 126 Vlada Nedić Мушки SAU Beolaser liga Krčedin [10.0 km] 10 km Да
127 127 Ljubiša Joković Мушки Beograd, Srbija [10.0 km] 10 km 00:53:00 Да
128 128 Nedeljko Katić Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
129 129 Dragan Todorovic Мушки ZR RUNNING TEAM Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:01:00 Да
130 130 Jovana Šubatlija Женски ak srem Laćarak [10.0 km] 10 km Да
131 131 Vladimir Stanar Мушки Maraton Tim Zrenjanin Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
132 132 Marija Matić Женски ARK Fruška gora Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
133 133 Dejan Ratkovica Мушки SrbobRUN Srbobran [10.0 km] 10 km Да
134 134 Dušan Srdanov Мушки SrbobRUN Srbobran [10.0 km] 10 km Да
135 135 Alexey Evteev Мушки Bravo Београд [10.0 km] 10 km Да
136 136 Dragana Obradović Женски Indjija [10.0 km] 10 km Да
137 137 Vladimir Arandjelovic Мушки AK Apatin / Cegarunning Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
138 138 Marta Majorski Женски Stara Pazova [10.0 km] 10 km Да
139 139 Горан Раичевић Мушки АРК Фрушка гора Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
140 140 Damir Matušćak Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
141 141 Stefan Branežac Мушки Dlakaman_team Laćarak [10.0 km] 10 km Да
142 142 Aleksandra Jovanović Женски SKY OCR Rajičević Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
143 143 Matej Krišan Мушки Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
144 144 Stefan Stavrić Мушки Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:49:52 Да
145 145 Jovan Samardzic Мушки Olimp Zvezdara Београд [10.0 km] 10 km Да
146 146 Nebojša Milenković Мушки AK TRIM Kikinda [10.0 km] 10 km Да
147 147 Miloš Blagojević Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
148 148 Natalia Pushchina Женски Bravo Београд [10.0 km] 10 km Да
149 149 Marko Matovic Мушки Sd Running Smederevo Smederevo [10.0 km] 10 km Да
150 150 Steva Matušćak Мушки Šid [10.0 km] 10 km Да
151 151 Nina Dankovic Женски Beograd - Vinča [10.0 km] 10 km Да
152 152 Марко Орешковић Мушки Качарево [10.0 km] 10 km Да
153 153 Милица Влајин Женски Панчево [10.0 km] 10 km Да
154 154 Marko Jurošević Мушки Wonder Gym Ečka [10.0 km] 10 km 00:51:00 Да
155 155 Gordana Bačlija Женски ark fruska gora Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
156 156 Lazar Ciganovic Мушки Beograd-Voždovacu [10.0 km] 10 km 00:30:00 Да
157 157 Милена Станојловић Женски АРК Фрушка гора Зајечар [10.0 km] 10 km Да
158 158 Djordje Banjai Мушки Zrenjanin 23000 [10.0 km] 10 km Да
159 159 Radovan Gladić Мушки Novi Sad, Vojvodina [10.0 km] 10 km Да
160 160 Aleksandra Lazić Женски Dlakaman_team Loznica [10.0 km] 10 km Да
161 161 Aleksandar Cvekic Мушки Zrenjnanin [10.0 km] 10 km Да
162 162 Aleksandar Jovanovic Мушки PSK Balkan/A.K.Kraljevo Београд [10.0 km] 10 km Да
163 163 Goran Vlahović Мушки Kruščić [10.0 km] 10 km Да
164 164 Slavko Šećerov Мушки Maraton Klub 1893 Београд [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
165 165 Vedran Skrbic Мушки Indjija [10.0 km] 10 km Да
166 166 Miroslav Pešić Мушки Ak Apatin /Čegarunning Zmajevo [10.0 km] 10 km Да
167 167 Milan Milenkovic Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
168 168 Jovana Jović Женски Korektiva Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
169 169 Dragoljub Zaviša Мушки Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
170 170 Ognjen Jegdic Мушки Београд [10.0 km] 10 km 00:48:00 Да
171 171 Nikola Vuković Мушки Stara Pazova [10.0 km] 10 km Да
172 172 Nenad Protić Мушки Čeličana 021 Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
173 173 Bogdan Đorđević Мушки Čegarunning tim Нови Сад [10.0 km] 10 km 00:42:00 Да
174 174 Ištvan Feher Мушки Capital Crew Belgrade Surčin [10.0 km] 10 km 00:40:00 Да
175 175 Dušan Guteša Мушки Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
176 176 Andrej Jukić Мушки Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
177 177 Marija Dimitrijević Женски BRC Beograd-Palilula [10.0 km] 10 km Да
178 178 Maja Đurić Женски Novi Sad, Vojvodina [10.0 km] 10 km Да
179 179 Marjan Milosavljev Мушки Kovin [10.0 km] 10 km 00:49:00 Да
180 180 Aleksandar Tatic Мушки Srbobrun Srbobran [10.0 km] 10 km Да
181 181 Nikodija Martinovic Женски Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
182 182 Dragomir Đinisov Мушки Ark Maratonko Kovačica Debeljača [10.0 km] 10 km Да
183 183 Darko Dabić Мушки Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
184 184 DEJAN STEVIĆ Мушки Koloseum trening centar Novi Sad Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
185 185 Predrag Radovic Мушки Koloseum trening centar Novi Sad Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
186 186 David Gortva Мушки AK Bečej Becej [10.0 km] 10 km Да
187 187 Edmond Karahoda Мушки Koloseum trening centar Novi Sad Нови Сад [10.0 km] 10 km 00:54:00 Да
188 188 Nikola Djokic Мушки Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:52:00 Да
189 189 Dušan Jelić Мушки Beograd/Zemun [10.0 km] 10 km 00:44:18 Да
190 190 Igor Anovic Мушки Wonder Gym Zrenjnanin [10.0 km] 10 km Да
191 191 Ненад Шкундрић Мушки Zrenjanin Running Club - ZRC Зрењанин [10.0 km] 10 km 00:48:26 Да
192 192 Vesna Radonic Женски Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
193 193 Zorana Jovanovic -Grujić Женски Trail running & fitness club Beograd - Zvezdara [10.0 km] 10 km Да
194 194 Bojana Rakic Женски Trail running & fitness club Београд [10.0 km] 10 km Да
195 195 Marko Marjanovic Мушки Zrenjanin, [10.0 km] 10 km Да
196 196 Ivana Markovic Женски Trail running & fitness club Beograd - Zvezdara [10.0 km] 10 km Да
197 197 Djordje Vasic Мушки Trail running & fitness club Beograd - Zvezdara [10.0 km] 10 km Да
198 198 Drasko Savic Мушки Trail running & fitness club Beograd - Zvezdara [10.0 km] 10 km Да
199 199 Небојша Мрдаљ Мушки Trail running & fitness club Beograd - Zvezdara [10.0 km] 10 km Да
200 200 Pavle Timotijevic Мушки Pancevo [10.0 km] 10 km 01:08:00 Да
201 201 Milenko Nikolić Мушки Beograd - Rakovica [10.0 km] 10 km Да
202 202 Stanimir Stjepanovic Мушки Bikini Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
203 203 Olivera Jevtic Женски AK Mladost Užice Uzic [10.0 km] 10 km Да
204 204 Mladen Drašković Мушки Valjevo [10.0 km] 10 km Да
205 205 Marina Hata Женски Beograd Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
206 206 Jelena Stanimirović Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
207 207 Radivoj Jocić Мушки AK Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Да
208 208 Sreto Krstic Мушки AK Crvena Zvezda Beograd Vlasenica [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
209 209 Sanja Šojić Женски Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:58:00 Да
210 210 Aleksandra Filipović Женски Beograd - Stari grad [10.0 km] 10 km Да
211 211 Milan Todorovic Мушки Koloseum trening centar Novi Sad Нови Сад [10.0 km] 10 km 01:18:00 Да
212 212 Nenad Jovanović Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
213 213 Slobodanka Petković Женски Wonder Gym Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
214 214 Danijela Bugarski Женски KTJ - Ko te juri 💙 Vrbas [10.0 km] 10 km Да
215 215 Goran Todic Мушки Wonder Gym Centa [10.0 km] 10 km Да
216 216 Dejan Ajder Мушки PERSU Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
217 217 Nemanja Sirar Мушки PERSU Čestereg [10.0 km] 10 km Да
218 218 Filip Šaronjić Мушки Kruševac [10.0 km] 10 km Да
219 219 Violeta Medic Женски Wonder Gym Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
220 220 Marina Ajder Женски PERSU Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
221 221 Verica Mladenovic Женски Smederevo [10.0 km] 10 km Да
222 222 Darko Kostovski Мушки Wonder Gym Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
223 223 Petar Vujović Мушки Wonder Gym Zrenjanin [10.0 km] 10 km 01:10:00 Да
224 224 Dubravko Vujic Мушки AK Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Да
225 225 Vojislav Popov Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
226 226 Stefan Katalin Мушки ZR RUNNING TEAM Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:47:00 Да
227 227 Ivan Lanc Мушки RUMSTERDAM Ruma 22400 [10.0 km] 10 km Да
228 228 Bojan Berberski Мушки Wonder Gym Zrenjanin,Ecka [10.0 km] 10 km Да
229 229 Katarina Popov Женски Београд [10.0 km] 10 km Да
230 230 Jovan Mitić Мушки Beograd Vozdovac [10.0 km] 10 km 00:39:46 Да
231 231 Teodora Djurdjević Женски Valjevo [10.0 km] 10 km Да
232 232 Vojka Torbica Женски Fit Complete Running Novi Sad Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
233 233 Aleksa Anđelković Мушки AK AS023 Zrenjanin Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:49:00 Да
234 234 Nenad Dronjak Мушки Wonder Gym Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
235 235 Marko Krnjetin Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km 00:51:46 Да
236 236 Jelena Andrejic Женски BEOGRAD/ZVEZDARA [10.0 km] 10 km 00:56:00 Да
237 237 Milan Kolundzic Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km 00:40:30 Да
238 238 Ivan Nikolic Мушки Beograd - Palilula [10.0 km] 10 km 00:40:00 Да
239 239 Cedomir Stevanovic Мушки MARATON TIM KRALJEVO Београд [10.0 km] 10 km 05:30:00 Да
240 240 Bratislav Voštić Мушки Beograd - Voždovac [10.0 km] 10 km Да
241 241 Zoran Nikolić Мушки ARK Somaraton Bački Monoštor [10.0 km] 10 km 00:43:36 Да
242 242 Alen Ilic Мушки Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
243 243 Željko Graovac Мушки AK Hajduk Maraton tim Kula Београд [10.0 km] 10 km Да
244 244 Branislav Živić Мушки Beograd - Voždovac [10.0 km] 10 km Да
245 245 Nemanja Živić Мушки Kikinda [10.0 km] 10 km 00:37:57 Да
246 246 Zoran Crnogorac Мушки Wonder Gym Zrenjanin 2300 [10.0 km] 10 km Да
247 247 Nemanja Stojanović Мушки Wonder Gym Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
248 248 Milan Vladisavljević Мушки Dijamant Running Tim Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
249 249 Dejan Perutka Мушки Wonder Gym Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
250 250 Ognjen Radivojevic Мушки Wonder Gym Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
251 251 Sonja Pavlović Женски Wonder Gym Lazarevo - Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
252 252 Željko Nićin Мушки Bečej [10.0 km] 10 km Да
253 253 Uroš Nićin Мушки Bečej [10.0 km] 10 km Да
254 254 Ivan Jeremić Мушки Specijalna brigada Pančevo [10.0 km] 10 km Да
255 255 Dragan Vuković Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Да
256 1001 Tatjana Jovanović Женски Fedra Computer Zrenjanin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
257 1001 Branislav Nenin Мушки Fedra Computer Zrenjanin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
258 1002 Stenly Kipruto Мушки AK Mladost Užice Uzic [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:14:00 Да
259 1002 Petar Bozovic Мушки AK Mladost Užice Uzic [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:17:00 Да
260 1003 Miloš Novaković Мушки TO TI JE REŠENO Нови Сад [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
261 1003 Milan Flujeraš Мушки TO TI JE REŠENO Zrenjanin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
262 1004 Robert Lalić Мушки Alter ego Sombor [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
263 1004 Jelena Čortan Женски Alter ego Sombor [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
264 1005 Nada Jovanović Женски Jovanović Running Team Zrenjanin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
265 1005 Vladimir Jovanović Мушки Jovanović Running Team Нови Сад [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
266 1006 Nikola Sikirica Мушки Rajkovi Horizonti/KTJ Tim Београд [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:40:00 Да
267 1006 Danijel Simonović Мушки Rajkovi Horizonti/KTJ Tim Pančevo, Glogonj [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
268 1007 Јелена Милошевић Женски Delta Running Team :) Београд-Вождовац [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
269 1007 Marija Avramović Женски Delta Running Team :) Београд [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 23:00:00 Да
270 1008 Boris Starović Мушки OAK Novi Sad Нови Сад [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
271 1008 Sonja Starović Женски OAK Novi Sad Нови Сад [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
272 1009 Милан Барјактаревић Мушки KTJ Team Нови Сад [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
273 1009 Милан Махер Мушки KTJ Team Нови Сад [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
274 1010 Jasmina Kljajic Женски KOMŠINICE Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
275 1010 Marija Bubalo Женски KOMŠINICE Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
276 1011 Petar Radenkovic Мушки Fast & Furious Pancevo [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
277 1011 Sanja Gortva Женски Fast & Furious BECEJ (STARI) [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
278 1012 Саша Ракић Мушки Авганистански Хртови Александрово [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
279 1012 Марко Зељковић Мушки Авганистански Хртови Руско Село [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
280 1013 Ivan Zivojinovic Мушки Delta Running Team Beograd-Novi Beograd [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
281 1013 Miloš Zinajić Мушки Delta Running Team Београд [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
282 1014 Aleksandar Lazic Мушки Pivnica Zlatna Krigla Zrenjanin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:25:00 Да
283 1014 Zeljko Djukic Мушки Pivnica Zlatna Krigla Zrenjanin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
284 1015 Uroš Mančić Мушки UM_DĐ Београд [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:23:00 Да
285 1015 Dušan Đurđević Мушки UM_DĐ Београд [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:30:00 Да
286 1016 Mirjam Jocić Женски Bečejska desetka Bečej [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
287 1016 Marija Pavkov Женски Bečejska desetka Bečej [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
288 1017 Danko Jovanovic Мушки Trail running & fitness club Arandjelovac [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
289 1017 Kalina Jovanovic Женски Trail running & fitness club Beograd - Zvezdara [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
290 1018 Dunja Sikima Женски Žabice Lazarevo - Zrenjanin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
291 1018 Uros Bojandic Мушки Žabice Zrenjanin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
292 1019 Sava Starović Мушки OAK Novi Sad Junior Novi Sad, Serbia [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
293 1019 Jasna Starović Женски OAK Novi Sad Junior Novi Sad, Serbia [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
294 1020 Jasna Radivojev Женски Wonder Gym Zrenjanin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
295 1020 Nikola Petrov Мушки Wonder Gym Zrenjanin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
296 1021 Simon Banacan Мушки AK Proleter Torak [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:17:00 Да
297 1021 Velibor Nikolic Мушки AK Proleter Zrenjanin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:16:00 Да
298 1022 Lara Hofman Женски Dlakaman team Beograd/Zemun [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
299 1022 Mirko Stanković Мушки Dlakaman team Београд [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
300 1023 Ognjen Milovanović Мушки AK AS023 - Zrenjanin-štafeta-3 Zrenjanin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:40:00 Да
301 1023 Luka Čanji Мушки AK AS023 - Zrenjanin-štafeta-3 Zrenjanin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:40:00 Да
302 1024 Jovana Stelkić Женски AK AS023 - Zrenjanin-štafeta-2 Zrenjanin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:43:00 Да
303 1024 Dunja Eremić Женски AK AS023 - Zrenjanin-štafeta-2 Zrenjanin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:43:00 Да
304 1025 Saša Ćirić Мушки AK AS023 - Zrenjanin-štafeta-1 Zrenjannin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:40:00 Да
305 1025 Vuk Ćurašković Мушки AK AS023 - Zrenjanin-štafeta-1 Zrenjanin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:40:00 Да
306 1026 Marko Dimitrić Мушки Capital Crew Koučevi Београд [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
307 1026 Milan Stokuća Мушки Capital Crew Koučevi Beograd ,Čukarica [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
308 2001 Daniel Dieneš Мушки Team Dieneš Sombor [5.0 km] 5 km Да
309 2002 Данијел Пешић Мушки ГО Земун Beograd, Zemun [5.0 km] 5 km Да
310 2003 Miloš Mucok Мушки Beograd-Zvezdara [5.0 km] 5 km Да
311 2004 Aleksandar Stajić Мушки AK Apatin/Čegarunning Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
312 2005 Вања Глишин Мушки Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
313 2006 Vesna Vulešević Женски Zrenjain [5.0 km] 5 km Да
314 2007 Sanja Nikolic Женски Beograd - Zemun [5.0 km] 5 km Да
315 2008 Nedeljka Narižan Женски Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
316 2009 Strahinja Božin Мушки Bačka Palanka [5.0 km] 5 km Да
317 2010 Mirjana Marković Женски Čegarunning Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
318 2011 Ivan Jovanovic Мушки Beograd - Rakovica [5.0 km] 5 km Да
319 2012 Saša Santovac Мушки Zrenjnanin [5.0 km] 5 km Да
320 2013 Daniel Stangli Мушки Vrbas [5.0 km] 5 km 00:26:00 Да
321 2014 Nebojša Vujović Мушки Beograd, Vozdovac [5.0 km] 5 km Да
322 2015 Vuk Nikin Мушки Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
323 2016 Dušan Dragoljić Мушки Kikinda [5.0 km] 5 km Да
324 2017 Boška Topalov Женски NSR Running Club Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
325 2018 Biljana Vujanov Женски Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
326 2019 Predrag Pavlov Мушки Zrenjanin, [5.0 km] 5 km Да
327 2020 Miroslav Spremo Мушки Čegarunning AK Apatin, Skočko Futog [5.0 km] 5 km Да
328 2021 Stanka Batas Bjelic Женски Perlez [5.0 km] 5 km Да
329 2022 Ilija Batas Bjelic Мушки Perlez [5.0 km] 5 km Да
330 2023 Nebojša Đurković Мушки TEND Novi Sad, Serbia [5.0 km] 5 km Да
331 2024 Ivan Tatomirov Мушки Čegarunning / KTJ Team Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
332 2025 Oleg Neckov Мушки Atletski klub Obilić Novi Kneževac Novi Kneževac [5.0 km] 5 km Да
333 2026 Miroslava Nikolić Женски Novi Kneževac [5.0 km] 5 km Да
334 2027 Anastasija Jegdić Женски Altetski klub Obilić Novi Kneževac Novi Kneževac [5.0 km] 5 km Да
335 2028 Milena Kovačević Женски Beograd,Borča [5.0 km] 5 km Да
336 2029 Vukašin Kojić Мушки Lazarevac [5.0 km] 5 km 00:21:00 Да
337 2030 Danijela Stanković Женски Capital Crew Belgrade Beograd-Voždovac [5.0 km] 5 km Да
338 2031 Žare Nović Мушки Bačka Palanka [5.0 km] 5 km Да
339 2032 Marina Grgic Женски Ecka [5.0 km] 5 km Да
340 2033 Saša Neckov Мушки Atletski klub Obilić Novi Kneževac Novi Kneževac [5.0 km] 5 km Да
341 2034 Natasa Markovic Женски Beograd, Borča [5.0 km] 5 km Да
342 2035 Ljiljana Nović Женски Bačka Palanka [5.0 km] 5 km Да
343 2036 Nemanja Galić Мушки Novi Sad, Serbia [5.0 km] 5 km 00:20:37 Да
344 2037 Nataša Stojičić Женски ARK Somaraton Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
345 2038 Andrej Krišan Мушки Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
346 2039 David Novak Мушки Zrenjanin,Ecka [5.0 km] 5 km Да
347 2040 Boban Stojković Мушки Zrenjanin,Ecka [5.0 km] 5 km Да
348 2041 Vesna Crnjanski Женски 🏃‍♂️Rekreativac Београд [5.0 km] 5 km Да
349 2042 Vesna Lazić Женски Udruga Sportkis Istočno Sarajevo [5.0 km] 5 km 00:26:00 Да
350 2043 Aleksandar Jovanovic Мушки Atletski klub "Vožd" Jagodina Jagodina [5.0 km] 5 km Да
351 2044 Dragana Lazić Женски AK Banat Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
352 2045 Ivana Popović Женски Rekreakcija Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
353 2046 Marko Buhač Мушки Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
354 2047 Srdjan Kalember Мушки Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
355 2048 Zoran Brančić Мушки Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
356 2049 MILOJKA PONOĆKO Женски KP Zrenjanin Zrenjnanin [5.0 km] 5 km Да
357 2050 Ivan Popovic Мушки Београд [5.0 km] 5 km Да
358 2051 Ivan Nesevski Мушки Absolute & Shape Pančevo, Glogonj [5.0 km] 5 km Да
359 2052 Marko Kojić Мушки Ečka [5.0 km] 5 km Да
360 2053 Petar Rajić Мушки Delta Running Team Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
361 2054 Zoran Bobinac Мушки Zrenjanin [5.0 km] 5 km 00:35:00 Да
362 2055 Natasa Zdrnja Женски Serbia Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
363 2056 Vladimir Danko Мушки Triogy Racing Futog [5.0 km] 5 km Да
364 2057 Irena Rankovic Женски Lazarevac [5.0 km] 5 km Да
365 2058 Nenad Domjeskov Мушки Zrenjanin,Ecka [5.0 km] 5 km Да
366 2059 Tamara Cekić Женски Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
367 2060 Kristijan Stošić Мушки AK Vranjski maratonci Београд [5.0 km] 5 km Да
368 2061 Marko Ursulesku Мушки Ecka [5.0 km] 5 km 00:40:00 Да
369 2062 Adam Ursulesku Мушки Ecka [5.0 km] 5 km 00:40:00 Да
370 2063 Milica Milošević Женски PERSU Novi Beograd [5.0 km] 5 km Да
371 2064 Nataša Uzelac Женски Čeličana 021 Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
372 2065 Jovan Panic Мушки Team Runners ŠAJKA Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
373 2066 Marko Milijasevic Мушки Krusevac [5.0 km] 5 km Да
374 2067 Siniša Gavranov Мушки AK TRIM Kikinda [5.0 km] 5 km Да
375 2068 Sanja Blagojević Женски Београд [5.0 km] 5 km Да
376 2069 Nemanja Uzelac Мушки Uzi Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
377 2070 Rajko Kapelan Мушки Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
378 2071 Miloš Milijašević Мушки Београд [5.0 km] 5 km Да
379 2072 Anja Marčić Женски Wonder Gym Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
380 2073 Dragana Gligorijević-Karahoda Женски Koloseum trening centar Novi Sad Novi Sad [5.0 km] 5 km Да
381 2074 Simo Salapura Мушки Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
382 2075 Ivan Lučev Мушки Bečej [5.0 km] 5 km Да
383 2076 Branko Bošković Мушки Zrenjanin 23000 [5.0 km] 5 km Да
384 2077 Suzana Stojanovic Женски Trail running & fitness club Beograd - Zvezdara [5.0 km] 5 km Да
385 2078 Siniša Radivojević Мушки Atlantic running team Zrenjanin [5.0 km] 5 km 23:00:00 Да
386 2079 Petar Radivojevic Мушки ART Zrenjanin, [5.0 km] 5 km 01:00:00 Да
387 2080 Katarina Pivarski Женски Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
388 2081 Dubravka Pivarski Женски Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
389 2082 Ivica Malešev Мушки Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
390 2083 Jelisaveta Malesev Женски Zrenjnanin [5.0 km] 5 km Да
391 2084 Jovan Malesev Мушки Zrenjnanin [5.0 km] 5 km Да
392 2085 Ivana Petrov Женски Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
393 2086 Marko Vozab Мушки BURT Beograd Novi Beograd [5.0 km] 5 km 00:16:24 Да
394 2087 Andjelka Trifkovic Женски Београд [5.0 km] 5 km Да
395 2088 Kristina Batanjski Женски AK Banat Zrenjanin [5.0 km] 5 km 00:24:00 Да
396 2089 Katarina Stanisavljević Женски beograd-vracar [5.0 km] 5 km Да
397 2090 Aleksandra Kostadinović Женски AK Srem Laćarak [5.0 km] 5 km Да
398 2091 Vladimir Mušicki Мушки Radio 105 Zrenjanin Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
399 2092 Milica Mušicki Женски Radio 105 Zrenjanin Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
400 2093 Tamara Ćurčić Женски Radio 105 Zrenjanin Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
401 2094 Vlada Stevanović Мушки Klub veteran Beograd Београд [5.0 km] 5 km Да
402 2095 Stefan Šarović Мушки Trilogy Stari Banovci [5.0 km] 5 km 00:00:00 Да
403 2096 Ervin Seke Мушки Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
404 2097 Dusan Gutesa Мушки Zrenjnanin [5.0 km] 5 km Да
405 2098 Ivana Lagundžija Женски Wonder Gym Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
406 2099 Tatjana Vukov Женски Rekreacija Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
407 2100 Brankica Pejčić Женски ARK Fruška gora Novi Sad - [5.0 km] 5 km Да
408 2101 Natalija Tomin Женски Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
409 2102 Stanislava Šarić Женски Wonder Gym Zrenjnanin [5.0 km] 5 km Да
410 2103 Goran Đurović Мушки Srpski Miletić [5.0 km] 5 km Да
411 2104 Elena Tomin Женски Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
412 2105 Miloš Knežević Мушки Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
413 2106 Branislava Knežević Женски Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
414 2107 Nenad Vlahovic Мушки AK Hajduk Maraton tim Kula Kula [5.0 km] 5 km Да
415 2108 Tijana Trifkovic-Milosavljevic Женски Београд [5.0 km] 5 km Да
416 2109 Mirko Stanković Мушки Београд [5.0 km] 5 km Да
417 2110 Кристина Бачић Женски Wonder Gym Зрењанин [5.0 km] 5 km Да
418 2111 Александар Бачић Мушки Wonder Gym Зрењанин [5.0 km] 5 km Да
419 2112 Nikola Milosavljevic Мушки Lebane [5.0 km] 5 km Да
420 2113 Stanko Petkovski Мушки MTB Istok Lazarevac [5.0 km] 5 km 00:18:00 Да
421 2114 Biljana Stojanović Женски Wonder Gym Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
422 2115 Nataša Rakita Женски Wonder Gym Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
423 2116 Ivana Rackov Kadarjan Женски Ečka [5.0 km] 5 km Да
424 2117 Matei Kadarjan Мушки Ečka [5.0 km] 5 km Да
425 2118 Dragana Sarovic Женски Wonder Gym Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
426 2119 Ana Sarovic Женски Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
427 2120 Luka Sarovic Мушки Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
428 2121 Luna Šarović Женски Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjnanin [5.0 km] 5 km Да
429 2122 Marinela Vukolić Женски Rekreakcija Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
430 2123 Марко Јеремић Мушки Beograd, Velika Moštanica [5.0 km] 5 km Да
431 2124 Silvia Guljaš Женски Subotica - Subotica [5.0 km] 5 km Да
432 2125 Sanja Sladojević Женски Wonder Gym Зрењанин [5.0 km] 5 km Да
433 2126 Branko Nenadić Мушки ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Да
434 2127 Мирјана Дугоњић Женски Triogy Racing Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
435 2128 Dunja Debelica Женски Sumari Zrenjnanin [5.0 km] 5 km 00:28:00 Да
436 2129 Aleksandar Ivanovic Мушки Belgrade, Zemun [5.0 km] 5 km Да
437 2130 Katarina Balan Женски Bela Crkva [5.0 km] 5 km Да
438 2131 Atila Guljaš Мушки Subotica [5.0 km] 5 km Да
439 2132 Aleksandar Adžić Мушки AK tata Rekreativo Beograd-Rakovica [5.0 km] 5 km Да
440 2133 Bojan Vukajlovic Мушки Delta Running Team Novi Sad, Serbia [5.0 km] 5 km 00:26:00 Да
441 2134 Marija Belić Женски ZR RUNNING TEAM Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
442 2135 Dragan Petrin Мушки Zrenjnanin [5.0 km] 5 km Да
443 2136 Tatjana Vulović Nestorov Женски Rekreakcija Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
444 2137 Vera Popov Женски Long jump Zrenjnanin [5.0 km] 5 km Да
445 2138 Vasilisa Ruvarac Женски Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
446 2139 Daniela Radivojević Женски BRAVEHEARTS Београд [5.0 km] 5 km Да
447 2140 Marija Jovanovic Женски Beograd rakovica [5.0 km] 5 km Да
448 2141 Tijana Ćulibrk Женски Wonder Gym Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
449 2142 Svetlana Milisic Женски Wonder Gym Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
450 2143 Mia Milisic Женски Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
451 2144 Zara Zamurovic Женски Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjanin 2300 [5.0 km] 5 km Да
452 2145 Bogdan Savic Мушки Beograd - Savski Venac [5.0 km] 5 km Да
453 2146 Dušan Čalija Мушки Beograd, Novi Beograd [5.0 km] 5 km Да
454 2147 Bojana Nadlački Женски Zrenjanin-Ečka [5.0 km] 5 km Да
455 2148 Sonja Hornjak Женски Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
456 2149 Andjela Andjic Женски Zrenjanin,Ecka [5.0 km] 5 km Да
457 2150 Mateja Oklobdžija Мушки Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
458 2151 Katica Branjesko Женски Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
459 2152 Vladimir Novakovic Мушки Trail running & fitness club Beograd - Zvezdara [5.0 km] 5 km Да
460 2153 Nenad Ivkovic Мушки Trail running & fitness club Beograd - Zvezdara [5.0 km] 5 km Да
461 2154 Luka Ivkovic Мушки Trail running & fitness club Beograd - Zvezdara [5.0 km] 5 km Да
462 2155 Aleksa Ivkovic Мушки Trail running & fitness club Beograd - Zvezdara [5.0 km] 5 km Да
463 2156 Darko Jocić Мушки AK Bečej Becej [5.0 km] 5 km Да
464 2157 Dušan Zamurović Мушки Koloseum trening centar Novi Sad Нови Сад [5.0 km] 5 km 00:36:00 Да
465 2158 Miloš Đurin Мушки Zrenjnanin [5.0 km] 5 km 15:54:00 Да
466 2159 Milica Belenzada Женски Wonder Gym Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
467 2160 Tanja Ivkovic Женски BRAVEHEARTS Београд [5.0 km] 5 km Да
468 2161 Zorana Bunjevački Женски Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
469 2162 Tara Vitomirov Женски Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
470 2163 Sandra Uzelac Женски Београд [5.0 km] 5 km Да
471 2164 Una Jovanovic Женски Ak Banat Zrenjanin Zrenjanin,Ecka [5.0 km] 5 km 00:30:00 Да
472 2165 Relja Lagundžija Мушки Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
473 2166 Kristina Živković Женски Absolute health and fitness Pančevo, Starčevo [5.0 km] 5 km Да
474 2167 Uroš Živković Мушки Absolute health and fitness Pančevo, Starčevo [5.0 km] 5 km Да
475 2168 Dejana Jurišić-Knežev Женски Rekreakcija Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
476 2169 Milica Knežev Женски Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
477 2170 Tanja Tomović Женски Wonder Gym Zrenjanin, Sečanj [5.0 km] 5 km Да
478 2171 Tadija Popmijatov Мушки KP Zrenjanin Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
479 2172 Dušan Latinović Мушки Wonder Gym Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
480 2173 Nadja Štetin Женски P.D. Naftaš Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
481 2174 Marija Janjić Женски Wonder Gym Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
482 2176 Marijeta Plavic Женски Београд [5.0 km] 5 km 00:38:00 Да
483 2177 Aleksa Blagojević Мушки Београд [5.0 km] 5 km 00:31:32 Да
484 2178 Anđelija Blagojević Женски Београд [5.0 km] 5 km 00:33:48 Да
485 2179 Svetlana Međo Женски PERSU Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
486 2180 Nikola Trebovac Мушки PERSU Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
487 2181 Andrijana Marković Женски PERSU Đurđevo [5.0 km] 5 km Да
488 2182 Maša Jovanović Женски Vršac [5.0 km] 5 km Да
489 2183 Ana Bibić Женски Batman Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
490 2184 Lana Čergić Женски AK APATIN Apatin [5.0 km] 5 km Да
491 2185 Darjan Kadarijan Мушки Ečka [5.0 km] 5 km Да
492 2186 Nemanja Bunjevački Мушки Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
493 2187 Aleksandra Ristić Женски Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
494 2188 Aleksandar Radojevic Мушки Mladenovac [5.0 km] 5 km Да
495 2189 Sanja Starosta Женски Wonder Gym Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
496 2190 Natasa Ristic Женски Beograd, Borča [5.0 km] 5 km Да
497 2191 Nađa Srdanov Женски Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
498 2192 Jovan Pajdački Мушки Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
499 2193 Uroš Trbojević Мушки Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
500 2194 Djordje Timotijevic Мушки Pancevo [5.0 km] 5 km 00:24:00 Да
501 2195 Anja Vasiljevic Женски Judo Klub Judoka Pancevo [5.0 km] 5 km 00:38:00 Да
502 2196 Nemanja Gutesa Мушки Zrenjanin, [5.0 km] 5 km Да
503 2197 Strahibha Gutesa Мушки Zrenjanin 23000 [5.0 km] 5 km Да
504 2198 Dragan Suvajac Мушки Team Trakić Nova Pazova [5.0 km] 5 km Да
505 2199 Đorđe Papić Мушки Obrovac [5.0 km] 5 km Да
506 2200 Nija Zorić Женски Ak Apatin Apatin [5.0 km] 5 km Да
507 2201 Zoran Mladenovic Мушки Knićanin [5.0 km] 5 km Да
508 2202 Branislava Tešić Женски Cegarruning Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
509 2203 Zoran Markanović Мушки PERSU Krajišnik [5.0 km] 5 km Да
510 2204 Milan Novakov Мушки PERSU Žitište [5.0 km] 5 km Да
511 2205 Jelena Čekić Женски PERSU Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
512 2206 Branislava Petrović Женски PERSU Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
513 2207 Milan Ćurčić Мушки Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
514 2208 Огњен Ђурђев Мушки Зрењанин [5.0 km] 5 km Да
515 2209 Jelisaveta Pajtašev Женски Zrenjanin, [5.0 km] 5 km Да
516 2210 Damjan Samardžić Мушки Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
517 2211 Бојан Чојић Мушки Нови Кнежевац [5.0 km] 5 km Да
518 2212 Lazar Sekulic Мушки Berane Berane [5.0 km] 5 km Да
519 2213 Marko ROGOŽARSKI Мушки Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
520 2214 Boško Rogožarski Мушки Novi Sad [5.0 km] 5 km Да
521 2215 Vladimir Nikic Мушки Veternik [5.0 km] 5 km Да
522 2216 Лука Бећаревић Мушки Dlakaman_team Smederevo [5.0 km] 5 km Да
523 2217 Ivana Petković Женски Dijamant Running Tim Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
524 2218 Zoran Ilić Мушки Dijamant Running Tim Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
525 2219 Danka Drmončić Женски Dijamant Running Tim Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
526 2220 Tijana Kabić Женски ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Да
527 2221 Slobodan Prstojević Мушки Dijamant Running Tim Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
528 2222 Filip Langović Мушки Dijamant Running Tim Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
529 2223 Adrian Nasradi Мушки Dijamant Running Tim Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
530 2224 Gordana Todorović Женски Dijamant Running Tim Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
531 2225 Predrag Jovanov Мушки Dijamant Running Tim Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
532 2226 Svetlana Jeremić Женски Dijamant Running Tim Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
533 2227 Jovana Aćimov Женски Ečka [5.0 km] 5 km Да
534 2228 Milica Jovanac Женски Dijamant Running Tim Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
535 2229 Mirko Đurđević Мушки Rekreakcija Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
536 2230 Dragan Tadic Мушки Beograd, Vozdovac [5.0 km] 5 km 00:35:00 Да
537 2231 Tatjana Rakovic Женски Beograd Palilula [5.0 km] 5 km 00:28:00 Да
538 2232 Nemanja Mikavica Мушки Nova Pazova [5.0 km] 5 km Да
539 2233 Marian Petrović Мушки Ečka [5.0 km] 5 km Да
540 2234 Mia Stanković Женски Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
541 2235 Tara Radakovic Женски Zrenjanin,Ecka [5.0 km] 5 km Да
542 2236 Lana Jojić Женски Wonder Gym Zrenjanin [5.0 km] 5 km 00:28:00 Да
543 2237 Stefan Jović Мушки Београд [5.0 km] 5 km Да
544 2238 Veselin Bodić Мушки Žabalj [5.0 km] 5 km Да
545 2239 Magdalena Bodić Женски Žabalj [5.0 km] 5 km Да
546 2240 Nemanja Stankić Мушки Zrenjanin [5.0 km] 5 km 00:23:52 Да
547 2241 Miloš Petković Мушки Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
548 2242 Dragoljub Gvozdenovic Мушки Pančevo, Omoljica [5.0 km] 5 km Да
549 2243 Stefan Djukanović Мушки Triatlon klub tamiš Pancevo, Omoljica [5.0 km] 5 km Да
550 2244 Tatjana Stević Женски Beograd, Novi Beograd [5.0 km] 5 km Да
551 2245 Sanja Vukovic Женски Novi Beograd/Bežanijska Kosa [5.0 km] 5 km Да
552 2246 Jovan Lekić Мушки Wonder Gym Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
553 2247 Milan Savulov Мушки Absolute & Shape Pančevo [5.0 km] 5 km 00:24:47 Да
554 2248 Katarina Jezdić Женски Decathlon Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
555 2249 Milan Kondic Мушки Wonder Gym Elemir [5.0 km] 5 km Да
556 2250 Tamara Kondic Женски Wonder Gym Elemir [5.0 km] 5 km Да
557 2251 Dante Kondic Мушки Wonder Gym Elemir [5.0 km] 5 km Да
558 2252 Ana Kondic Женски Wonder Gym Elemir [5.0 km] 5 km Да
559 2253 Zoran Mirkovic Мушки Belgrade Running Tribe Београд [5.0 km] 5 km 00:25:00 Да
560 2254 Борислав Пралица Мушки PERSU Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
561 2255 Branislav Beric Мушки Wonder Gym Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
562 2256 Milena Antic Женски Beograd-Zvezdara [5.0 km] 5 km Да
563 2257 Milica Cvetkov Женски Zrenjanin 23000 [5.0 km] 5 km Да
564 2258 Damjan Majkić Мушки Ečka [5.0 km] 5 km Да
565 2259 Marko Berar Мушки Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
566 2260 Jelena Subotički Berar Женски Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
567 2261 Martina + Lusi Женски CAPITAL CREW Belgrade Београд [5.0 km] 5 km Да
568 2262 Olgica Balan Женски Bela Crkva [5.0 km] 5 km Да
569 2263 Bojan Balan Мушки Bela Crkva [5.0 km] 5 km Да
570 2264 Anđela Mišić Женски /. Požarevac [5.0 km] 5 km Да
571 2265 Milica Blažić Женски Perlez [5.0 km] 5 km Да
572 2266 Dajana Cvišić Женски Klek [5.0 km] 5 km Да
573 2267 Dimitrije Simić Мушки AK Hajduk Maraton tim Kula Kula [5.0 km] 5 km Да
574 2268 Aleksandra Bugarin Женски Koloseum trening centar Novi Sad Novi Sad, Serbia [5.0 km] 5 km Да
575 2269 Jovan Vanja Marjanovic Мушки AK Vojvodina Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
576 2270 Vladimir Vesic Мушки Zubotehnicka skola BEOGRAD ZVEZDARA [5.0 km] 5 km Да
577 2271 Andrea Todorovic Женски Koloseum trening centar Novi Sad Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
578 2272 Nemanja Zdravković Мушки Zubotehnička škola Beograd Beograd,stari grad [5.0 km] 5 km Да
579 2273 Dijana Micic Женски Zrenjanin,Ecka [5.0 km] 5 km Да
580 2274 Mihailo Mitrovic Мушки Mladenovac [5.0 km] 5 km Да
581 2275 Nenad Savić Мушки Ečka [5.0 km] 5 km Да
582 2276 Artem Ryzhov Мушки Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
583 2277 Ivan Grubić Мушки Pančevo [5.0 km] 5 km Да
584 2278 Bojana Bogućanin Женски Pančevo [5.0 km] 5 km Да
585 2279 Marija Krčadinac Женски Pančevo [5.0 km] 5 km Да
586 2280 Bjanka Karahoda Женски Koloseum trening centar Novi Sad Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
587 2281 Jelena Kotlaja Женски Pančevo [5.0 km] 5 km Да
588 2282 Nikolina Mihajlov Женски Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
589 2283 Doris Mihajlov Женски Zrenjanin [5.0 km] 5 km Да
590 2284 Marija Pejčić Женски Нови Сад [5.0 km] 5 km Да