Пријављени такмичари на 22. Leskovački polumaraton

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број. Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Viacheslav Sokolov Мушки Slava Begu Novi Sad- Detelinara [21.1 km] Polumaraton Да
2 2 Zoran Radičanin Мушки AK Apatin Београд [21.1 km] Polumaraton Да
3 3 Aleksa Stojanovic Мушки Chilli runners Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
4 4 Olivera Jović Женски ASICS Front Runner Srbija Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
5 5 Miodrag Stojanović Мушки Chili Runners Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
6 6 Nemanja Stojanović Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
7 7 Nemanja Stamenkovic Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton 02:07:00 Да
8 8 Milan Petrović Мушки Niš [21.1 km] Polumaraton Да
9 9 Anđa Denić Женски Niš [21.1 km] Polumaraton 02:01:00 Да
10 10 Ivan Raković Мушки SD Running Liga Smederevo [21.1 km] Polumaraton Да
11 11 Slobodan Marinkov Мушки Run.team_marinkov Pancevo [21.1 km] Polumaraton Да
12 12 Vuk Stavrić Мушки Niška Banja Niška Banja [21.1 km] Polumaraton Да
13 13 Anđelija Ognjanović Женски - Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Да
14 14 Vladimir Stevanović Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:42:37 Да
15 15 Никола Јовановић Мушки Fitness Revolucija Ниш [21.1 km] Polumaraton Да
16 16 Milan Zlatković Мушки LTK Bohemians Babušnica [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Да
17 17 Nikola Tomic Мушки / Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Да
18 18 Radovan Popović Мушки Rekreativo Београд [21.1 km] Polumaraton Да
19 19 Aleksandar Pešić Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
20 20 Tijana Milenković Женски Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
21 21 Denis Firulović Мушки Kilometar21 Kladovo [21.1 km] Polumaraton 01:11:42 Да
22 22 Nikola Zlatkovic Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
23 23 Momčilo Popović Мушки Zemun - Individualac Beograd, Zemun, [21.1 km] Polumaraton Да
24 24 Zoran Stojkovski Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
25 25 Петар Петковић Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Да
26 26 Jovan Petronijevic Мушки PEP Arandjelovac [21.1 km] Polumaraton Да
27 27 Marko Miladinović Мушки PAK Mosor Niš Niš - Medijana [21.1 km] Polumaraton Да
28 28 Dejan Milenković Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
29 29 Slavica Stojiljković Женски PD Bukulja Aranđelovac Arandjelovac [21.1 km] Polumaraton Да
30 30 Radovan Lazarević Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:38:24 Да
31 31 Nemanja Randjelovic Мушки Knjaževac [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Да
32 32 Milan Cvetkovic Мушки P.D Babin Zub Knjazevac / Vojska Srbije knjazevac [21.1 km] Polumaraton Да
33 33 Dragutin Cvijović Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 02:14:00 Да
34 34 Filip Bogdanovic Мушки Nis, Central Serbia [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Да
35 35 Maša Vučković Женски Running Tribe Beograd - Vračar [21.1 km] Polumaraton Да
36 36 Bojan Jović Мушки Running Tribe Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Да
37 37 ACA JOVAN KRSTIĆ Мушки AK Radnički 2016 Niš Niš - Medijana [21.1 km] Polumaraton Да
38 38 Михајло Стојичић Мушки Лесковац [21.1 km] Polumaraton 02:25:00 Да
39 39 Ružica Šmelcerović Женски Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
40 40 Milan Stojanović Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
41 41 Žarko Cvetković Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton 02:08:00 Да
42 42 Марко Стојановић Мушки Прокупље [21.1 km] Polumaraton Да
43 43 Andrija Stošić Мушки Smederevo [21.1 km] Polumaraton Да
44 44 Nikola Radevic Мушки Pirot [21.1 km] Polumaraton Да
45 45 Stefan Dimitrijevic Мушки Niš [21.1 km] Polumaraton Да
46 46 Nevena Igić Женски Nis [21.1 km] Polumaraton Да
47 47 Petar Anđelković Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
48 48 Tin Herceg Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Да
49 49 Miloš Cvetković Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
50 50 Anđelina Kocić Женски Niš [21.1 km] Polumaraton Да
51 51 Aleksandar Ilić Мушки AK Kučevo Kučevo [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
52 52 Ivica Cvetanovic Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
53 53 Marija Cvetanovic Женски Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
54 54 Filip Stojicic Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton 02:27:40 Да
55 55 Jelena Kurtić Женски Knjaževac [21.1 km] Polumaraton 02:06:00 Да
56 56 Stevica Blagojević Мушки PSK Mosor Niš Niš [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Да
57 57 Viktor Varga Мушки Prosecco Run Novi Beograd/Bežanijska Kosa [21.1 km] Polumaraton Да
58 58 Marko Jevtić Мушки Kosovska Kamenica [21.1 km] Polumaraton Да
59 59 Jelena Jonic Женски PSK"Brdjanka"Aleksinac Aleksinac [21.1 km] Polumaraton Да
60 60 Nenad Randjelovic Мушки Šahovski klub "Lav"Aleksinac Aleksinac [21.1 km] Polumaraton Да
61 61 Stevan Stanojević Мушки PSD Železničar Niš Niš [21.1 km] Polumaraton 02:40:00 Да
62 62 Aleksandar Radovanovic Мушки Niš [21.1 km] Polumaraton Да
63 63 Stefan Filipović Мушки Aleksinac [21.1 km] Polumaraton Да
64 64 Milan Petrović Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
65 65 Мирослав Антовић Мушки Прокупље [21.1 km] Polumaraton Да
66 66 Vladimir Stanojević Мушки Niš [21.1 km] Polumaraton Да
67 67 marjan djordjevic Мушки Žandarmerija Nis [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Да
68 68 Lazar Ilic Мушки MUP Republike Srbije Nis [21.1 km] Polumaraton Да
69 69 Miloš Milosavljević Мушки Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Да
70 70 Mića Ivković Мушки Sunčani breg Sokobanja Sokobanja [21.1 km] Polumaraton Да
71 71 Ninoslav Kostić Мушки AK Vranjski maratonci Bujanovac [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Да
72 72 Dalibor Stanković Мушки Leskovac, Velika Grabovnica [21.1 km] Polumaraton Да
73 73 Dejan Nešković Мушки BRC - Belgrade Running Club Београд [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Да
74 74 Igor Milenkovic Мушки Nis [21.1 km] Polumaraton Да
75 75 Marko Cvetković Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
76 76 Jovana Veličković Женски Beograd ,Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Да
77 77 Dejan Markovic Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Batocina [21.1 km] Polumaraton Да
78 78 Nemanja Dimitrijević Мушки Zaječar Zaječar [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Да
79 79 Budimir Marjanović Мушки PSK Mosor Nis Vlasotince [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Да
80 80 Goran Živanović Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
81 81 Jelena Stojiljković Женски Vranje [21.1 km] Polumaraton 02:14:00 Да
82 82 Дејан Давидовић Мушки Топола-Крћевац [21.1 km] Polumaraton Да
83 83 Димитрије Костић Мушки Лесковац [21.1 km] Polumaraton 02:06:00 Да
84 84 Vladimir Marković Мушки Niš [21.1 km] Polumaraton Да
85 85 Aleksandra Kržalić Женски AK Vranjski maratonci Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
86 86 Marko Mijailović Мушки Sad TRČI Oplenac Topola Topola [21.1 km] Polumaraton Да
87 87 Aleksandar Mijailović Мушки Sad TRČI Oplenac Topola Topola Oplenac 34310 [21.1 km] Polumaraton Да
88 88 Dragan Miladinovic Мушки PSK Mosor Nis Nis [21.1 km] Polumaraton 02:00:10 Да
89 89 Илија Петрушић Мушки Лесковац [21.1 km] Polumaraton Да
90 90 Slađana Stamenković Женски AK Crvena zvezda, Beograd Banatski Brestovac [21.1 km] Polumaraton Да
91 91 Stefan Jovic Мушки A.K. Vranjanski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
92 92 Nenad Serafimović Мушки Niš [21.1 km] Polumaraton Да
93 93 Uros Stojkovic Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Да
94 94 Damir Ulovec Мушки Kovilj [21.1 km] Polumaraton Да
95 95 Milan Andjelkovic Мушки AK Vranjski maratonci Vranjska banja [21.1 km] Polumaraton Да
96 96 Жарко Жикић Мушки Grdelica [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Да
97 97 Nemanja Ristović Мушки Chili Runners Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
98 98 Predrag Ivić Мушки RCN - Running Club Nis Nis [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Да
99 99 Stefan Stamenkovic Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
100 100 Aleksa Radović Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Да
101 101 Aleksandar Đurđević Мушки PK Železničar Niš Niš [21.1 km] Polumaraton Да
102 102 Zoran Stevanović Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton 02:12:00 Да
103 103 Небојша Мрдаљ Мушки Trail running & fitness club Београд, Звездара [21.1 km] Polumaraton Да
104 105 Dušan Tasić Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
105 106 Danica Bajović Женски Knjaževac [21.1 km] Polumaraton Да
106 107 Vladica Janosevic Мушки ORO Trstenik [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Да
107 108 Aleksandar Tasic Мушки Nis [21.1 km] Polumaraton Да
108 109 Nikita Masorksii Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:10:00 Да
109 110 Zhaneta Bogatinovska Ilieva Женски AKKA Run Club Skopje, [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Да
110 111 Aleksandar Čugurović Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
111 112 jagoda stolic Женски Ak Caak Cacak Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Да
112 113 Marko Milojic Мушки Niš [21.1 km] Polumaraton 02:07:00 Да
113 114 Ivan Bubnov Мушки AK Milenijum Podgorica [21.1 km] Polumaraton 01:08:22 Да
114 115 Marko Radojičić Мушки Požarevac [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Да
115 116 Jelena Anđelković Женски Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
116 117 Danilo Laketić Мушки Niš [21.1 km] Polumaraton Да
117 118 Aleksandar Djurić Мушки Niš [21.1 km] Polumaraton Да
118 119 Dino Mulalić Мушки Ćuprija [21.1 km] Polumaraton Да
119 120 Petar Petrović Мушки LTK Bohemians Babušnica [21.1 km] Polumaraton Да
120 121 Ана Жикић Женски 🌺 Ковин [21.1 km] Polumaraton Да
121 122 Stefan Veličković Мушки PBK Zmaj sa Radana Grdelica [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Да
122 123 Slobodan Jovic Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
123 124 Marko Marinkovic Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
124 125 Miroslav Dukadinović Мушки OAK Beograd Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Да
125 126 Zorana Aleksic Женски Bela Palanka [21.1 km] Polumaraton 02:20:00 Да
126 127 Milan Zivkovic Мушки Pirot [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Да
127 128 Đorđe Ilić Мушки Niš [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Да
128 129 Stefan Petrović Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
129 130 Nikola Klipa Мушки Nis [21.1 km] Polumaraton Да
130 131 Ivan Milovanović Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Požarevac [21.1 km] Polumaraton Да
131 132 Dragan Jovanović Мушки Vladičin Han [21.1 km] Polumaraton Да
132 133 Darko Jovanović Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton 03:00:00 Да
133 134 Miloš Marinković Мушки Mladenovac [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Да
134 135 Milan Pantović Мушки Trstenik Trstenik [21.1 km] Polumaraton Да
135 136 Стефан Здравковић Мушки Leskovac/ Grdelica [21.1 km] Polumaraton Да
136 137 Aleksa Radonjic Мушки Vlasotince [21.1 km] Polumaraton Да
137 138 Toni Cvetkovski Мушки Korrunners Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:26:00 Да
138 139 Slavisa Stojanovic Мушки Kragujevc [21.1 km] Polumaraton Да
139 140 Vladimir Milenković Мушки Niš [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Да
140 141 Djordje Branković Мушки Ćuprija [21.1 km] Polumaraton Да
141 142 Nenad Nikolić Мушки Kuršumlija [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Да
142 143 Bogdan Rančić Мушки Niš [21.1 km] Polumaraton Да
143 144 Srđan Budić Мушки NIŠ-MEDIANA [21.1 km] Polumaraton Да
144 145 Marko Nikolic Мушки Aleksinac Aleksinac [21.1 km] Polumaraton Да
145 146 Mateja Stanojevic Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Да
146 147 Slađan Stošić Мушки Niš, Donja Vrežina [21.1 km] Polumaraton 01:38:28 Да
147 148 Dimitrije Nešić Мушки Nis [21.1 km] Polumaraton Да
148 149 Maja Aćimović Женски Niš [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Да
149 150 Милутин Станић Мушки Лесковац [21.1 km] Polumaraton Да
150 151 Petar Damnjanović Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
151 152 Dejan Potić Мушки Niš [21.1 km] Polumaraton Да
152 153 Boris Rilak Мушки Čačak trči Aleksandrovac Župski [21.1 km] Polumaraton Да
153 154 Stefan Bozovic Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
154 155 Ivica Rilak Мушки Aleksandrovac Župski [21.1 km] Polumaraton 01:48:31 Да
155 156 Milan Stojković Мушки Belgrade Running Club Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
156 157 Srđan Stojković Мушки Chili Runners Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
157 158 Teodora Petrov Женски Nis [21.1 km] Polumaraton 02:28:00 Да
158 159 Darko Janković Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
159 160 Александар Вељковић Мушки Ниш [21.1 km] Polumaraton Да
160 161 Milan Milanović Мушки Niš - Medijana [21.1 km] Polumaraton 02:08:00 Да
161 162 Ljiljana Krasić Женски PSK Mosor Niš Niš [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Да
162 163 Violeta Stoiljkovic Женски Nis [21.1 km] Polumaraton Да
163 164 Nikola Arsić Мушки Nis [21.1 km] Polumaraton Да
164 165 Milos Vukajlovic Мушки Sad Trči Topola Oplenac Topola Oplenac [21.1 km] Polumaraton Да
165 166 Milorad Janaćković Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
166 167 Dejan Veličković Мушки Su Pobednik 016 Leskovac, Dubočica [21.1 km] Polumaraton Да
167 168 Jelica Miljkovic Женски Leskova [21.1 km] Polumaraton Да
168 169 Goran Šmelcerović Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
169 170 Andrija Stankovic Мушки Leskovac, [21.1 km] Polumaraton Да
170 171 Aleksandar Jović Мушки Vladicin Han [21.1 km] Polumaraton Да
171 172 Ivana Cenerić Женски Београд [21.1 km] Polumaraton Да
172 173 Sanja Budic Женски Niš [21.1 km] Polumaraton Да
173 174 Goran ĆURČIĆ Мушки Vrnjačka Banja [21.1 km] Polumaraton 02:50:00 Да
174 175 Miloš Bićanin Мушки Prokupac - Župa Aleksandrovac Župski [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Да
175 176 Zoran Laštro Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
176 177 Malisa Kovacevic Мушки Stari Kostolac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Да
177 178 Bora Stanković Мушки RCN Running Club Niš Niš [21.1 km] Polumaraton Да
178 179 Стефан Живковић Мушки Војна академија Niš [21.1 km] Polumaraton Да
179 180 uroš anđelković Мушки Niš [21.1 km] Polumaraton Да
180 181 Hamim Chilafi Мушки K.A. Liria Skopje, Makedonija [21.1 km] Polumaraton 01:23:00 Да
181 182 Ragmi ibrahimi Мушки Lugina 2000 Presevo [21.1 km] Polumaraton Да
182 183 Ivana Božić Miljković Женски Running Club Niš NIŠ-MEDIANA [21.1 km] Polumaraton Да
183 184 Nenad Ristić Мушки SKY OCR Rajičević Lazarevac [21.1 km] Polumaraton Да
184 185 Vanja Kovačević Женски AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Да
185 186 Vlada Stevanović Мушки AK Veteran - PD Balkan Београд [21.1 km] Polumaraton Да
186 501 Marija Papovic Женски AK Dubočica Leskovac Leskovac [10.0 km] 10 km 00:44:00 Да
187 502 Novak Stojiljković Мушки Atletski klub Dubočica Leskovac [10.0 km] 10 km Да
188 503 Andrija Stojiljković Мушки Atletski klub Dubočica Leskovac [10.0 km] 10 km Да
189 504 Tanja Antić Женски Atletski klub Dubočica Leskovac [10.0 km] 10 km 00:44:00 Да
190 505 Marjan Stefanovic Мушки Gak Leskovac Leskovac [10.0 km] 10 km Да
191 506 Roksanda Stojanovic Женски Niš [10.0 km] 10 km Да
192 507 Jovan Panic Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
193 508 Bojan Hodzic Мушки Kikinda [10.0 km] 10 km Да
194 509 Dušan Tasić Мушки Leskovac [10.0 km] 10 km Да
195 510 Слободан Димитријевић Мушки Орашац Лесковац [10.0 km] 10 km Да
196 511 Jeka Tošić Женски Ajkulice Užice [10.0 km] 10 km Да
197 512 Ana Pavlović Женски BRC - Belgrade Running Club Leskovac [10.0 km] 10 km 01:10:00 Да
198 513 Tijana Savićević Женски Leskovac [10.0 km] 10 km Да
199 514 Ivana Varga Женски Prosecco Run Beograd, Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
200 515 Nenad Vasic Мушки Pomoravski maraton Jagodina [10.0 km] 10 km Да
201 516 Lazar Stojiljković Мушки PD Bukulja Aranđelovac Arandjelovac [10.0 km] 10 km Да
202 517 Ivan Mikulandra Мушки Prosecco Run Београд [10.0 km] 10 km 00:51:00 Да
203 518 Slobodan Stojković Мушки Chili Runners Leskovac Leskovac [10.0 km] 10 km Да
204 519 Miroslav Videnovic Мушки Zemun [10.0 km] 10 km Да
205 520 Žarko Rađenović Мушки Leskovac [10.0 km] 10 km Да
206 521 Милош Милошевић Мушки Leskovac [10.0 km] 10 km Да
207 522 Драгана Мрдаљ Женски Trail running & fitness club Београд, Звездара [10.0 km] 10 km Да
208 523 Martin Petrovic Мушки Vranje [10.0 km] 10 km 00:46:00 Да
209 524 Marijana Petrovic Женски Vranje [10.0 km] 10 km Да
210 525 Nemanja Randjelovic Мушки Leskovac [10.0 km] 10 km Да
211 526 Snežana Vidaković Женски Kovilj [10.0 km] 10 km Да
212 527 Nikola Bradic Мушки Prosecco Run Београд [10.0 km] 10 km Да
213 528 Dragana Ciric Женски Београд [10.0 km] 10 km Да
214 529 Jelena Spasić Женски Leskovac [10.0 km] 10 km Да
215 530 Milena Ljepoja Женски Running Tribe Beograd- Rakovica [10.0 km] 10 km Да
216 531 Миодраг Цекиќ Мушки Скопје [10.0 km] 10 km 00:48:06 Да
217 532 Aleksandra Randjelovic Женски KTJ Team Niš [10.0 km] 10 km Да
218 533 Vojislav Stojanovic Мушки A K Vranjski maratonci Vranje [10.0 km] 10 km Да
219 534 Lazar Ćurković Мушки Leskovac [10.0 km] 10 km 00:57:00 Да
220 535 Dragan Živulović Мушки Bor [10.0 km] 10 km Да
221 536 Nemanja Radojković Мушки Ćićevac [10.0 km] 10 km Да
222 537 Milan Mitic Мушки Leskovac [10.0 km] 10 km Да
223 538 Милан Стојилковић Мушки Бујановац [10.0 km] 10 km Да
224 539 Анђелка Васић Женски Лозница [10.0 km] 10 km Да
225 540 Predrag Nikolic Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [10.0 km] 10 km Да
226 541 DRAGAN Vucetic Мушки Chili runners Leskovac Kosovska Mitrovica [10.0 km] 10 km Да
227 542 Саша Вукојевић Мушки Лесковац [10.0 km] 10 km 00:45:00 Да
228 543 Aleksandar Stanković Мушки Chili Runners Leskovac [10.0 km] 10 km Да
229 544 Vladimir Đorđević Мушки Leskovac [10.0 km] 10 km Да
230 545 Julija Milenković Женски Leskovac [10.0 km] 10 km 01:00:00 Да
231 546 Miloš Milenković Мушки Leskovac [10.0 km] 10 km Да
232 547 Marko Pejić Мушки Leskovac [10.0 km] 10 km Да
233 548 Stefan Antić Мушки Bojnik [10.0 km] 10 km Да
234 549 Marko Stojanovic Мушки Bojnik [10.0 km] 10 km Да
235 550 Jovana Tošić Женски LTK Bohemians Niš [10.0 km] 10 km Да
236 551 Mateja Cvetanovic Мушки Vranje [10.0 km] 10 km Да
237 552 Stefan Ćirić Мушки AK Pirot Pirot Pirot [10.0 km] 10 km Да
238 553 Урош Јоцић Мушки Fit club atlete Pirot Pirot [10.0 km] 10 km Да
239 554 Nikola Kostić Мушки Vlasotince [10.0 km] 10 km Да
240 555 Dejan Aleksić Мушки Vlasotince [10.0 km] 10 km Да
241 556 Marija Dimitrijevic Женски Leskovac [10.0 km] 10 km Да
242 557 Miloš Živadinović Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
243 558 Ana Đokić Женски Leskovac [10.0 km] 10 km Да
244 559 Petra Crncevic Женски Aleksinac Aleksinac [10.0 km] 10 km Да
245 560 Danijel Stanković Мушки Vlasotince [10.0 km] 10 km 00:54:40 Да
246 561 Petar Petrovic Мушки 35000 Jagodina [10.0 km] 10 km Да
247 562 Dalibor Zlatković Мушки Leskovac [10.0 km] 10 km Да
248 563 Nikola Đorđević Мушки Pirot [10.0 km] 10 km 00:55:01 Да
249 564 Sara Miljkovic Женски Leskovac [10.0 km] 10 km Да
250 565 Marijana Teoharević Женски Leskovac [10.0 km] 10 km Да
251 566 Aleksandra Hadzi-Pesic Женски Vlasotince [10.0 km] 10 km Да
252 567 Ђорђе Николић Мушки Грделица [10.0 km] 10 km Да
253 568 Novica Pejčić Мушки naselje Dubočica Leskovac [10.0 km] 10 km Да
254 569 Živorad Marković Мушки Svilajnac [10.0 km] 10 km Да
255 570 Milos Ristic Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [10.0 km] 10 km 00:59:00 Да
256 571 Ivana Stojanović Женски Bojnik [10.0 km] 10 km Да
257 572 Mina Stankovic Женски Atletski klub Pirot Pirot [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
258 573 Nenad Randjelovic Мушки Leskovac [10.0 km] 10 km Да
259 574 Boris Randjelovic Мушки Leskovac [10.0 km] 10 km Да
260 575 Dušan Minić Мушки Beograd/Zemun [10.0 km] 10 km Да
261 576 Vladimir Ciric Мушки Beograd-Voždovac [10.0 km] 10 km Да
262 577 Dragan Jovanovic Мушки Grdelica [10.0 km] 10 km Да
263 578 Dara JANOSEVIC Женски Jagodina [10.0 km] 10 km Да
264 579 Stefan Đokić Мушки Nis [10.0 km] 10 km 01:06:00 Да
265 580 Vanja Jović Женски Leskovac [10.0 km] 10 km Да
266 581 Sergej Skudnov Мушки Podgorica [10.0 km] 10 km Да
267 582 Sasa Trajkovic Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [10.0 km] 10 km Да
268 583 Sara Ivković Женски Sunčani breg Sokobanja Sokobanja [10.0 km] 10 km Да
269 584 Bojan Savić Мушки ARK Maratonac Krusevac - Rekreativno trčanje Kruševac [10.0 km] 10 km 00:37:00 Да
270 585 Ksenija Smiljković Женски PSK Mosor Niš Niš [10.0 km] 10 km Да
271 586 Mladen Djordjevic Мушки LTK Bohemians Babušnica [10.0 km] 10 km Да
272 587 Miljan Jovanovic Мушки Leskovac [10.0 km] 10 km Да
273 588 Dusan Marek Мушки Leskovac [10.0 km] 10 km Да
274 589 Momir Miletić Мушки Nis [10.0 km] 10 km Да
275 590 Dušica Topić Женски Београд [10.0 km] 10 km Да
276 591 Nevena Jovanovic Женски Београд [10.0 km] 10 km Да
277 592 Никола Здравковић Мушки НЕМАЊИЋА ОРЛОВИ Niš [10.0 km] 10 km Да
278 593 Gojko Vilić Мушки / Jasenovo [10.0 km] 10 km Да
279 594 Aleksandar Stanković Мушки Leskovac [10.0 km] 10 km Да
280 595 Ivan Stankovic Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [10.0 km] 10 km Да
281 596 Milos Stefanovic Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
282 597 Dragoljub Marjanović Мушки Vlasotince [10.0 km] 10 km Да
283 598 Milan Pešić Мушки Leskovac [10.0 km] 10 km Да
284 599 Saša Pešić Мушки Leskovac [10.0 km] 10 km Да
285 600 Jovana Stevanovic Женски Nis [10.0 km] 10 km Да
286 601 Aleksandar Pesic Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [10.0 km] 10 km Да
287 602 Sandra Uzelac Женски Београд [10.0 km] 10 km Да
288 603 Andjela Đokić Женски Bajna Basta [10.0 km] 10 km Да
289 604 Dragan Glisic Мушки Bojnik [10.0 km] 10 km Да
290 605 Žarko Stamenković Мушки Leskovac [10.0 km] 10 km Да
291 606 Dušan Đurđanović Мушки Leskovac [10.0 km] 10 km Да
292 607 Kristijan Stošić Мушки AK Vranjski maratonci Београд [10.0 km] 10 km Да
293 608 Milan Babić Мушки AK Jermenčić Sokobanja [10.0 km] 10 km Да
294 1001 Oliver Stanković Мушки Su Pobednik 016 Leskovac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
295 1001 Aleksandar Pavlović Мушки Su Pobednik 016 Leskovac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
296 1001 Aleksandar Stojiljković Мушки Su Pobednik 016 Leskovac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
297 1002 Dunja Marković Женски AK Vranjski maratonci (zene) Vranje [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
298 1002 Ivana Stevanović Женски AK Vranjski maratonci (zene) Vranje [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
299 1002 Marija Tasić Trajković Женски AK Vranjski maratonci (zene) Vranje [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
300 1003 Branko Đorđević Мушки Umetnici Лесковац [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
301 1003 Miloš Radojičić Мушки Umetnici Leskovac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
302 1003 Ivan Randjelovic Мушки Umetnici Leskovac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
303 1004 Stefan Tomic Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
304 1004 Sasa Zlatkovic Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
305 1004 Dejan Stoilkovic Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
306 1005 Nikola Radičević Мушки 63.Padobranska brigada/Vojska Srbije Niš [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
307 1005 Mile Nojkić Мушки 63.Padobranska brigada/Vojska Srbije Jagodina [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
308 1005 Jovan Mladenović Мушки 63.Padobranska brigada/Vojska Srbije Leskovac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
309 1006 Vladimir Lazarević Мушки Run & Fun Leskovac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
310 1006 Strahinja Ðokić Мушки Run & Fun Leskovac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
311 1006 Ђорђе Стаменковић Мушки Run & Fun Лесковац [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
312 1007 Јадранко Николић Мушки АК Врањски маратонци СЈС Врање [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
313 1007 Стефан Стојановић Мушки АК Врањски маратонци СЈС Бујановац [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
314 1007 Саша Ћуковић Мушки АК Врањски маратонци СЈС Бујановац [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
315 1008 Ljubica Stefanović Женски LTK Bohemians juniori Babušnica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
316 1008 Andrej Spasić Мушки LTK Bohemians juniori Babušnica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
317 1008 Vojin Todorović Мушки LTK Bohemians juniori Babušnica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
318 1009 Mihajlo Pejčić Мушки LTK Bohemians Babušnica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
319 1009 Borislav Rančić Мушки LTK Bohemians Babušnica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
320 1009 Marko Aleksić Мушки LTK Bohemians Babušnica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
321 1010 Nikola Filipović Мушки LTK Bohemians - Veterani Babušnica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
322 1010 Marko Stanković Мушки LTK Bohemians - Veterani Babušnica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
323 1010 Ljubomir Filipov Мушки LTK Bohemians - Veterani Babušnica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
324 1011 Saša Kocić Мушки Difovci Leskovac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
325 1011 Nebojša Trajković Мушки Difovci Leskovac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
326 1011 Marjan Mladenovic Мушки Difovci Leskovac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да